Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

Odcinki
Sezon 6
❧  Odcinek 6x14 - Mythix  ☙

AutorOdcinek 6x14 - Mythix
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-04-2014 15:07

Winx razem z Eldorą udają się na wyspę Tir Nan Og. Po wspólnej walce (Ziemskich Czarodziejek, Winx oraz Eldory) pokonują Trix oraz Selinę. Dzięki temu czarodziejki otrzymują nową przemianę Mythix i możliwość podróży po kresach Legendarium. Rozpoczyna się nowa przygoda, której głównym celem jest zamknięcie księgi.

| OGLĄDAJ ODCINEK | NAPISY PL | ZOBACZ KADRY |
POPRZEDNI ODCINEK || KOLEJNY ODCINEK




Edytowane przez Suzanne dnia 19-08-2020 17:20
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x14 - Mythix
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-04-2014 21:47
Hm... Muszę przyznać, że w porównaniu z poprzednimi odcinkami to było super. Nie jest to jeszcze tak świetne, jak zdobywanie Enchantixu, ale może być. Po poprzednich odcinakach miałam bardzo małe wymaganie i nie oczekiwałam dużo, lecz przyznaję, że było warto przeznaczyć na to prawie półgodziny w nocy xdd. W walce oczywiście zalatywało trochę nudą, no, ale przecież nie pokażą jak się dziewczyny naparzają xdd. Fajnie byłoby zobaczyć walkę, taką jak w zwiastunie, tam było super. Wracając do odcinka. Nie wiem, po co wyczarowały sobie te naszyjniki, jak wystarczyło w nie trafić i już chińska podróbka się rozwala na tysiąc kawałeczków. Ha! I to jeszcze wystarczyło zniszczyć jeden, a rozpadały się aż trzy! No, kto by pomyślał. Na prawdę, wielkie mi halo kupić sobie na bazarze naszyjniczek w kształcie piorunu czy tam jeszcze czegoś. Mogły, chociaż jakież zaklęcie zabezpieczające przed atakiem założyć. Jakie to bezmózgie, w głowie się nie mieści.
Mi Mythix bardzo się podobał. Uważam, że transformacja jest nawet ok, prócz tego nadmiaru make up. Skrzydełka, strój, buciki, wszystko cacy. Technika 3D mi się nie spodobała. Winx wyszły tak sztucznie. Normalnie wyszła Bloom i Layla. Tylko one wyglądają po ludzku. Jakby nie mogli dać techniki z 5 sezonu, tylko musieli sobie dawać jakieś wydziwianki, które okazały się zupełnym niewypałem. I po coś takie cuś robić? Ja się pytam.
Piosenka do transformacji była, co najmniej super, odlotowa, niesamowita! Cały czas mi brzęczy w głowie. Jest energiczna, pełna życia, szczęścia, magii. Coś niesamowitego. Bardzo podoba mi się głos dziewczyny, co to śpiewa. Idealnie dobrany. Podkład muzyczny także jest świetny. Tutaj trafili w dziesiątkę. Nic dodać, nic ująć. Przebija to wszystkie podkłady do przemian.
Przebieg transformacji nawet mi się podobał. Nie było zbędnych ruchów, choć czasami takie wyglądają super, ale tutaj mi się podobały same te wirówki. Bardzo ładnie wyszła w tym Flora i Stella. One najbardziej mi się spodobały, naprawdę. Muszę przyznać, że nawet się postarali.
Kolejnym plusem jest to, że nie trzeba było czekać nie wiadomo ile, jak w przypadku trzynastego odcinka 5 serii. O tamtym to mi się nawet gadać nie chce. To było wyczerpujące xdd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 08-04-2014 22:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x14 - Mythix
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-04-2014 21:38
No ten odcinek taki troszeczkę marny.
PLUSY.
- Nebula, wraca. Co za szczęście!
- No różdżki cudne niegrzeczny.
- Eldora bardzo ładną przemianę w 2D ma.
- Dość dużo akcji.
- Ładny Mythix.

MINUSY.
- Zniszczyli Eldorę w 3D!
- Trix przesadziły z tymi amuletami czy czymś.
- Niektóre skrzydła Winxówn w Mythixsie są... oszpecone.
- Oszpecili Tecnę na maksa!

Nie wiem co myśleć o tym odcinku. Chyba więcej plusów, jednakże coś mi się dziwnego wydaje i nie pasuje. Nawet nie wiem co.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 11-04-2014 23:04
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x14 - Mythix
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-04-2014 22:44
Plusy:
- Eldora ma piękną przemianę.
- mi tam różdżki nie przeszkadzają.
- Nebula. Jak ja ją uwielbiam.
- matki Flory i Tecny!
- Mythixowe skrzydła są boskie.
- dużo akcji.
- stęskniłam się za Tir Nan Og.
- ciekawa akcja jak rozmawiają z tym jakby "okiem" po zdobyciu Mythixu..

MINUSY:
- 3D... Nicku, zamorduję Cię za to...
- Blooma i Stella mają przesadzony makijaż .
- oszpecili Tecnę!
- Winx nie są do siebie podobne.
- występ dla mam. Jakby cofnęły się do podstawówki mellow.
- Eldora w 3D nie przekonuję mnie.
- Florka niczym Barbie w Mythixie. Zero zieleni. Tylko trochę na skrzydłach.
- Nie znoszę 3D!!!
- pisałam, że nienawidzę tego 3D?


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 12-04-2014 16:37
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x14 - Mythix
~EmilyWinxClub
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-04-2014 10:34
- Nebula, Tir Nan Og dobry pomysł, aby Winx otrzymały Mythix właśnie tutaj, zapachniało mi to 4 sezonem.
- Trix atakujące Królestwo Ziemskich Czarodziejek, nawet fajne, tylko trochę za dużo akcji było (jak zwykle) z Bloom (i jak zwykle to ona wszystkich uratowała i pokonała), jak zwykle mało ciekawe zaklęcia, te głupie medaliki Trix, nowe pomocnice wiedźm (a gdzie stare?), i gdzie wyparowała Selina (powtórka z Diaspro?), ale może być ta scena.
- Winx w domu Bloom, Mike i Vanessy to zdecydowanie plus. uśmiech
- Postać Eldory mi się podoba, bo jest inna niż Faragonda (bardziej zabawna i roztrzepana).
- Nie podoba mi się, że twórcy nie umieją już ciekawie zaprezentować postaci (mam na myśli spłycenie osobowości Winx, zrobienie z Trix błaznów, kiedyś potrafiliby zrobić interesującą postać z Seliny już w pierwszym odcinku, a tu się to ciągnie i ciągnie, ogólnie są jakieś marne wątki, mało interesujące, w których postacie mało się udzielają, dlatego czekam na 7 sezon (jak zrobią powtórkę z 4 to zamorduję!!!).
- Transformacja Eldory (zastanawia mnie czemu Faragonda jej nie ma) w 2D jest fajna, ale w 3D wygląda jak lalka z wygładzoną i naciągniętą twarzą bez żadnej zmarszczki.
- Mythix. Muzyka jest bardzo dobra, inna niż wszystkie, taka magiczna i tajemnicza, pasuje do klimatu Legendarium. Sekwencja to tylko wirowanie, ale może być. Różdżki pasują w tej transformacji. Natomiast wygląd to już inna bajka. Winx w Mythix 3D wyglądają nie za ciekawie. Bloom ma okropny makijaż, jak u klauna (co potwierdza sygnatura YouStee :P), sukienka jej również mi nie odpowiada, wygląda w niej, w tym makijażu i tych butach, trochę spiczaście (jak jakaś stara baba jaga z przesadzonym make up, tylko miotły brakuję), ale fryzurkę ma fajną i jako jedyna ma rękawiczki. Stella tutaj jest też nie najlepiej, z tym makijażem wygląda jak jakaś niewyspana stara pudernica, wszystko jej się zlewa, to samo strój kolory to zdecydowanie nic ciekawego, do tego jeszcze te okropne kozaki i nieciekawa sukienka, fryzura nawet fajna. Skrzydła nawet fajne, choć są takie jakby wycięte z kartonu i ciut za duże. Flora, Buty ma fajne, sukienka trochę jakby różowa bombka z butiku, fryzurę, makijaż i skrzydła ma bardzo fajne, ogólnie ma jeden z najlepszych Mythix'ów w 3D. Tylko za szybko ucieka w finalnej pozie. Poczekajcie, aż zobaczycie ją w 2D! Dalej mamy Laylę, która ma najwolniejszą sekwencję transformacji, chociaż kolory jej stroju to nic specjalnego, to wzory sukienki i skrzydełek bardzo mi się podobają, nie jestem przekonana do jej fryzury, ale jeszcze zobaczymy czy mi się spodoba. Musa ma ładną sukieneczkę z ładnymi kolorami i fajnymi skrzydłami, natomiast jej fryzura, ta grzywka i znowu te kucyki (tym razem o wiele dłuższe i jeszcze podkręcane, a dodatkowo strasznie rozchodzące się na boki), nie jestem ich fanką w 3D bo twarz Musy wygląda przez to trochę dziwnie, a dodatkowo wydają mi się nie praktyczne i za bardzo japońskie i przesadzone, ale zobaczymy jak to będzie w 2D, ale ogólnie podoba mi się jej Mythix. Nie rozumiem czemu uważacie, że oszpecili Tecnę, przecież ona w tej transformacji (i w tej fryzurze) wygląda o wiele lepiej niż w Sirenix 3D. Moim zdaniem wygląda uroczo, przypomina trochę Lockette. To do czego mogę się u niej doczepić to to, że jest mało dopracowana i uszczegółowiona (chodzi mi i jej zbyt prostą sukienkę i kolory), skrzydła nie są jakieś superowe, ich kształt nawet fajny, ale jak i w przypadku Stelli wydają się być z kartonu i są ciut za duże.
- Podróżowanie po kartach Legendarium, na pewno będzie o wiele ciekawe i magiczne, niż pływanie w Nieskończonym Oceanie! Widać to choćby po tym z czym rozmawiają Winx w świecie Legendarium. Robi wrażenie.
- Wreszcie poznaliśmy matki Tecny i Flory (choć nie wiemy jak mają na imię). Troszkę żal mi się Musy zrobiło, to miło, że Faragonda ją pocieszyła uśmiech. To co mi się nie podobało, czyli to, że zamiast pokazać jakąś ciekawą rozmowę między matkami, a córkami to oni tylko zaserwowali nam durny taniec, w którym 21 - letnie dziewczyny (Stella 22 letnia) tańczą dla swoich matek, czy my jesteśmy w przedszkolu ja się pytam? Dodatkowo zaniepokoiło mnie to, że w 1 sezonie odbywa się Festiwal Róż, który jest obchodzony w Magicznym Wymiarze i Bloom mówi, że u niej na Ziemi, mówią na to Dzień Matki. Dlatego zdziwiło mnie to, że Faragonda zaprosiła matki Winx, przecież oni obchodzą święto Róży, a nie dzień matki.




Śliczna sygnaturka by Sophie
Śliczny awatarek by ChandSharma
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x14 - Mythix
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-04-2014 20:31
PLUSY:
- Nebula? No cudny pomysł, taki powrót do sezonu 4 i naprawdę mi się to spodobało.
- Różdżki... no niektóre podobały mi się bardziej, a niektóre mniej, ale różdżki to nawet dobry pomysł.
- Eldora - bardzo fana postać, z pozoru przypomina troszkę Faragondę, ale pozory mylą! Jest bardziej zabawna i roztrzepana ,jej przemiana 2D ładnie wyszła.
- W końcu jakaś ciekawsza akcja, bo w niektórych z poprzednich odcinków szóstego sezonu wiało nudą!
- Pojawienie się matek Flory i Tecny.

MINUSY:
- Jak mogliście, tak oszpecić Tecnę?!
- Mythix 3D jakoś nie przypadł mi do gustu.
- Przedstawienie dla mam? Trochę zaskoczenie...
- Flora jako wróżka plastiku, więcej z Barbie już nie można było?
- Ogólnie wszystko w 3D ostatnio mi się nie podoba.

Ale ostatecznie odcinek mi się podobał :).

---
Bez spacji przed znakami interpunkcyjnymi, proszę... //Chand




Edytowane przez ChandSharma dnia 20-04-2014 20:34
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x14 - Mythix
~Mr Rebel
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-04-2014 14:28
PLUSY
- Mythix 3D jest bardzo ładny. Jak nienawidzę 3D w Winxie, akurat mi się spodobał!
- Powrót Nebuli! Hura!
- Pierwsza walka Seliny i Bloom sam na sam!
MINUSY
- Czemu Eldora nie dostała Mythixu!?
- Taniec Winx.
- Czemu w królestwie Tir Nan Og Layla nie spytała się jak tam z Nabu!


Maybe I'm fucking crazy, but I'm free...
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 28-04-2014 14:53
Nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x14 - Mythix
~Stella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2014 13:19
Winxclubmusa, bo Nabu został "pochowany" na Andros w wymiarze Omega, a Nebula nie ma czasu się tym zajmować, bo jest królową ziemskich czarodziejek. Eldora nie miała Bloomixu. Różdżki służą do teleportowania do świata Legendarium. Skąd Trix wiedziały, gdzie jest Tir Nan Og i czy w ogóle wiedziały, że ono istnieje? W 4 sezonie do Tir Nan Og można było się dostać tylko z Białym Kręgiem, a Trix, Winx i Eldora go nie miały. Skąd się wzięły te kryształy? Odcinek jest fajny, bo jest dużo akcji, ale jest też dużo niezrozumiałych rzeczy.



Calutki zestaw (c) Chand (Widżilia)
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 30-06-2014 14:07
magicalwinxclub.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x14 - Mythix
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 22-07-2014 21:08
Odcinek był fajny, a ja pozwolę sobie zacytować komentarz Stelli. "Udało się pokonać Icy nawet z jej durnym naszyjnikiem". Muszę przyznać, że był durny. Mythix był bardzo fajny, ale sposób jak zdobyły różdżki przodków był prosty, przecież takie walki toczą prawie w każdym odcinku. Jeszcze makijaż Stelli w Mythixi'e był koszmarny, a co do Eldory to się zawiodłem .Nie mam więcej zastrzeżeń.
Ps.Cieszę się, źe wróciła Nebula i Luna.
Ogółem 4/5




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 22-07-2014 21:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x14 - Mythix
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2014 11:51
Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Polska wersja językowa jest masakryczna. Piosenka Mythix'u była... drętwa. No, dosłownie. Nie postarali się przy tym. Mi to bardziej wyglądało, jakby leciała sama melodia, a dziewczyna tylko czytała tekst i najwyżej "zawijała" końcówki zdań, aby mniej więcej pasowało. W porównaniu z wersją włoską i angielką to wypadliśmy poniżej zera. Już wolę sobie po włosku słuchać, choć i tak ani słowa nie rozumiem. Tam przynajmniej jest czego posłuchać, a tutaj to do bani. Tłumaczenie w ogóle mi się nie spodobało. Katastrofa, nic dodać, nic ująć.
Polska nazwa Mythix'u także nie jest zadowalająca. "Mitix" brzmi bardziej wdzięcznie, ciekawiej, a "Mityx" według mnie oschle, bezbarwnie. Schrzanili to do potęgi, naprawdę.
Jednak jeśli chodzi o wersję, to w przypadku zwykłego mówienia, wspominania, czy wywoływania transformacji, to ta wersja w niczym mi nie przeszkadza, serio, ale w piosence to... brak mi słów.
Jeszcze zmienili głos Nebuli! Jak mogli?! Tamten był najbardziej odpowiedni! Według mnie oddawał jej charakter i ogólnie pasował, a ten to jakaś porażka. Zamiast "uczyć" się na własnych błędach, to ci tłumacze i podkładacze głosu zwalili to jeszcze bardziej niżeli sezon 5.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x14 - Mythix
~bamboleo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2014 16:42
Odcinek ciekawy. W końcu wiemy, jak wyglądają matki Flory i Tecny xd. Walka z Trix całkiem ciekawa. Oczywiście znowu Bloom wszystkich uratowała, niszcząc wisiorek Icy. Czemu nie mogła zrobić tego inna Winx?
Za dużo tej Bloom. A co do Mityxu, uważam, że jest spoko. W przypadku Stelli wygląda skromniej niż inne jej transformacje. A sama nazwa brzmi jakoś nijako... Zgodzę się z moją przedmówczynią - Mitix brzmiałoby lepiej. Dobrze, że pokazali Nebulę. Zazwyczaj w najnowszych seriach zapominają o postaciach ze wcześniejszych sezonów. I plus za to, że nie tylko same Winx zdobyły różdżki, ale również Eldora, Ale, jak już wiadomo, z opisów późniejszych odcinków Bloom sama uratuje Magiczny Wymiar, więc pozostałym Winx i Eldorze różdżki są już niepotrzebne mellow.
Edytowane przez ChandSharma dnia 04-08-2014 19:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x14 - Mythix
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 04-08-2014 19:44
Wiecie co, dla mnie Winx zrobił się jak beznadziejny kabaret. Praktycznie przez cały odcinek głupio się śmiałam i waliłam o głowę myśląc, czy gorzej być już nie może. Co chwile była wychwalana Bloom - Bloom to, Bloom tamto. Bo w końcu Bloom jest przecież najsilniejsza i bez niej nikt by nie dał rady.
Motyw różdżek jest beznadziejny. Robi się z Winxa jakieś drugie Sailor Moon, ale w wersji tandetnej. Natomiast spolszczenie transformacji na jakieś Mityks/Mityx jest dla mnie karygodne. Walnąć polskiego Nick'a młotkiem, chociaż nie wiem czy to pomoże.
Głos Nebuli na wielki minus. Gdzie ta zadziorna czarodziejka z 4 sezonu? Straciła na swoim charakterze. Teraz jest kolejną cukrową "wróżką" (jak to cały czas wszędzie mówią). Wielki minus. Nie zachwycił mnie kompletnie ten odcinek.


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x14 - Mythix
~IcyJus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2014 21:48
Odcinek zaliczam do naprawdę dobrych XD. Scena, w której Stormy rzuca zaklęcie w stronę Nebuli jest epicka. Chodzi mi efekt czaru, który wbija w ziemię, dosłownie. Naszyjniki Trix są świetne, dopasowane wyglądem i widać, że są potężne.
Ale jedna rzecz mnie boli...
Co oni zrobili Nebuli? Gdzie jest ta harda, uparta Nebula? No i ten jej głos, jest niedopasowany. Głos z 4 sezonu oddawał cały jej charakter.



Edytowane przez Suzanne dnia 17-12-2014 13:23
49139190 ? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x14 - Mythix
~Frutell@13
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 22:39
Czemu znów Winx zdobyły przemianę razem?! Nie no, ręce opadają. Zapowiadała się fajna trsnsformacja, a tu Mityx... Ale ładnie wygląda, nie powiem. Podobała mi się walka, oczywiście Bloom musiała sama się zająć tymi w szkole, mogłyby się podzieliś 3 na 3, jak w innych odcinach i sezonach. Znowu 3D... Mam bardzo dużo uwag, ale jie zwracając na nie uwagi odcinek wyszedł im fajnie.
Odcinek 8/10
PS.Jak Łaska będzie śpiewać Tynix, to jej wyjdzie Tyniksz.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x14 - Mythix
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2016 19:49
Mamy odcinek o Mythix'ie. Zacznę od plusów, bo jest ich mniej szeroki uśmiech.
Po pierwsze cieszę się, że zrobiono misję z ziemskimi czarodziejkami, choć potężna Nebula to już nie ta sama osoba co kiedyś. Plus także dla Seliny, bo wykorzystuje naiwność Winx i dzięki temu osiąga swoje cele. Ale reszta to tragedia. Sposób zdobycia Mythix'u jest bez sensu. Znowu Winx dostały moc za nic. Ach, gdzie te achievementy, które trzeba było osiągnąć przy Entchantix'ie i Sirenixi'e? Do tego muzyka, która jest katorgą dla uszu i wygląd czarodziejek po przemianie, który pali oczy to masakra. Na dodatek od tego odcinka startuje 3D, co jeszcze bardziej zniechęca do oglądania. Odcinek wbrew pozorom nie najgorszy, ale Mythix go niszczy.
Edytowane przez Lunaris dnia 24-02-2016 16:51
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x14 - Mythix
~Sivlanaya
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2016 12:35
Ten odcinek był taki nudny, że o mało nie zasnęłam mellow. Winx poleciały do Tir Nan Og po jakieś tam różdżki Mythix. Przybyły Trix i nagle je zaatakowały, potem Winx wzięły różdżki, zdobyły moc Mythix, weszły do Legendarium i się okazało, że potrzebują jakiegoś klucza. Ta walka była strasznie nudna, a Mythix mi się nie podoba. I jeszcze to koszmarne 3D... Nie lubię tego odcinka.


Awatar od Lunaris - dziękuję!
Edytowane przez Lunaris dnia 20-02-2016 12:43
Czy ktoś tego jeszcze używa?? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x14 - Mythix
~BloomkaBloomixizi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-01-2018 01:08
Plusy:
- fajne jest to, że wróciła Nebula, czyli nie zapomnieli o postaciach z starszych sezonów,
- pięknie wygląda transformacja Mithyxu,
- świetna piosenka transformacji.

Minusy:
- dobra wróżka dostała różdżkę, a nie miała transformacji,
- Bloom troszkę za łatwo zniszczyła magiczny amulet Icy
Edytowane przez Lau dnia 08-01-2018 22:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.