Nowości
4.06.2026
❧ dodano nowe PNG'sy z Rebootu Winx Club: Magia Powraca

21.05.2026
❧ dodano komiks nr 255 - Czarownica czy czarodziejka?

27.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 253 - 7 magicznych zapowiedzi (zamiast komiksu)

26.03.2026
❧ dodano kadry z odcinka 1x07 Winx Club: Magia Powraca

22.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 252 - Nadchodzą nowe odcinki (zamiast komiksu)

17.03.2026
❧ dodano komiks nr 254 - Tajemnica Bloom

18.02.2026
❧ zaktualizowano okładki z włoskiego magazynu

30.01.2026
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z 3 sezonu w wersji Nickelodeon

29.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x05 oraz 1x06 Winx Club: Magia Powraca

28.12.2025
❧ naprawiono link do oglądania i pobierania Winx on Ice z polskimi napisami

27.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z Filmów Specjalnych

23.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z PopPixie

9.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x04 Winx Club: Magia Powraca

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,159
 Najnowszy Użytkownik: ~Jaskowski2000

MAGAZYN/ OKŁADKI WŁOSKIEGO MAGAZYNU

Komentarze

clax7 11 maja 2020 15:49:38
Jeśli dobrze policzyłem to jest 191 okładek. Wow, super, niedługo będzie 200.
danios15 06 lipca 2016 16:11:13
Nr 012-No, Winxówny znów w przemienione w pełnym składzie! Rozbraja mnie tu Stella, która jako jedyna tu bardziej niż ukazaniem gotowości do bitwy interesuje się swą błyskotką:haha: Tecna za to jakoś zawsze jest skłonna do swoich bojowych pozycji - naoglądała się filmów karate, czy co?
Nr 013- (Pierwsza podmiana okładek - w Polsce ten numer ma świąteczną okładkę, ale o niej kiedy indziej) Ten ciekawy, powabny gest, który Flora wykonuje lewą dłonią jesr dość unikalny. Najlepiej wyszła tu Tecna, Blooma jak zwykle fajnie gestykuluje... i wskazuję Laylę, która nie wiadomo, co tu już robi, bo pojawiła się tylko chyba w poprzednim komiksie i to w ukryciu... Jednak przyznaję, że przyzwoicie się wdzięczy, w tej swojej pozie. Dziwi mnie też nieco, że tytuł komiksu na okładce jst francuski, a nie włoski, ale to już szkopuł.
Nr 014-Znów nie rozumiem, co tu robi Aisha, a okładka właściwie nie pasuje do komiksu, a innych treści tego magazynu nie znam... Styl Winxówn jest za to z 2. sezonu, co mi się osobiście podoba (sam styl z resztą też) i wszystkie uśmiechają się jak do zdjęcia. Tylko co one robią w tej dżungli, czy lesie? Patrząc na lewą rękę Musy myślę, czy jej się rozdwoiła i wydłużyła, żeby niespostrzeżenie podciąć haka Tecnie, czy to tylko gruby obcas - jeśli to drugie, to nie wyobrażam sobie, żebym mógł siedzieć z takim czymś w tyłku auć!kwaśny. Poza tym, świetnie, że na okładce w końcu jes info o czymś więcej niż komiks, czyli o ciekawie bzmiacym konkursie.
Nr 015-No i po raz 3. z rzędu Layla na okładce i widać, że coraz swobodniej się z tym czuje, za to Musa i Tecna zostały w pokoju. Nawet Bloom w seledynowych ciuchach i pozłacanymi skrzydłami wygląda skromniej. Na okładce powinna się za to znaleźć Diaspro albo i nwet Sky.
Nr 016-Fajnie, że tu są chłopaki [tylko Helia wciśnięty na siłę, jak i Aisha], chociaż najlepiej by było, gdyby była tu tylko konkretna połowa z nich - Timmy, Sky i Riven. Zmiana ciuchów u Bloomy na ładne, zielone serca zasługuje za to na plus.
Nr 017-Dobra wiadomośc - nie na wsystkich okładkach Klub Winx tylko pozuje - tu mamy poszukiwania w piwnicach lub nawet lochach Balmoral i jak zwykle, świetnie oddano indywidualne reakcje każdej z czarodziejek. I znów Aisha... ale słusznie jakby wydzielona z grupy. Tak w ogóle, to zaciekawiły mnie te jej "ogrzewace na piszczele" i "podwójne" rękawy Musy.
Sivlanaya 20 czerwca 2016 20:25:52
A co z nowymi numerami?
KCFlora 29 kwietnia 2016 11:16:26
Najnowsze okładki są okropne ! Jak dla mnie... porażka
Hachette 18 lipca 2015 21:58:23
Te nowe okładki są jakieś dziwne >.>
JessiccaForever 21 kwietnia 2015 17:06:40
Superowe okładki. Szkoda, że u nas takich nie ma placze
Amored 09 lutego 2015 18:27:25
Z ciekawości przeliczyłam sobie, na ilu okładkach nie ma Bloom... wyszło "aż" osiem. >.>
danios15 15 wrzenia 2014 21:43:51
010 - Bloom mogłaby zamknąć te usta. Poza tym wygląda fantastycznie, jako skrępowana czarem.
011 - Uuu... Po raz pierwszy odcieni polskiej okładki są lepszeszeroki uśmiech Przeszkadzają mi tylko żółte "plamki" na rękah Icy - powinny być najwyżej u Stelli!
danios15 31 grudnia 2013 19:39:23
Nr 007{iście"bondowski numer":D]-niby wszystko gra,Trix zbytnio w tle,Icy w pozie niczym do"odebrania swego Gloomixu,ale zaraz,zaraz...co to za grymas Stormy??Nie wygląda na przypadkowy i pomimo jej charakteru...Darcy za to wyszła znakomicie-niczym modelka!
nr 008-okładka i w ogóle same Trix w tle wyglądają świetnie....I choć nie lubię się czepiać, to w komiksie pojawiła się tylko Darcy i to raz-we śnie Musy-chyba że celowo zostały ukazane tak"niewidocznie".
nr 009-i w kńcu okładka nie czepiająca się uparcie Trix,jakby były jedyną nadzieją...Ale te 2 wątki miłosny znakomicie pasowałyby do numeru z komiksem"Bagienny potwór".
danios15 15 grudnia 2013 13:19:51
Nr 004-Stella powinna figurować, jako tytułowa bohaterka.
nr 005-tak trzymać! Ktoś zauważył tą lekką, lodowatą mgiełkę nad numerem magazynu? I okładka nie zdradza kłótni Winx. Czy obraz w kuli Trix to nie scena z jednego z początkowych odcinków pierwszego sezonu i na dodatek czołówki?
nr 006-wyłupiaste oczy Stelli i Bloom nie idą w parze ze słodko łukowatymi oczami Flory.zdezorientowany
danios15 23 padziernika 2013 16:13:20
Będę"szedł po kolei"-okładka nr 001-wszystko byłoby dobrze,gdyby nie ten mocno naginany uśmiech Musy.
nr 002-Stella Stelli nierówna,a główną bohaterką komiksu była Bloom.
nr 003-no to się nazywa obstawa!przewraca oczami
Flamli 09 sierpnia 2013 12:50:16
Mave sierpień 05 2013 11:11:10
gdzie 108?

To jest 108 -> KLIK. Tylko ma taką dziwną numerację.
Maeve 05 sierpnia 2013 11:11:10
gdzie 108?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny

Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [2 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Fineasz0
10:41:05 12.06.2026
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Krzysia życzy florianek.
~Pieniazekk0
20:23:03 11.06.2026
Uważam to za fajny pomysł, lecz liczę się z tym, lub bardziej podejrzewam, że ograniczenia strony mogą na to nie pozwolić, oraz fakt, że byłaby to żmudna i czasochłonna robota
~Pieniazekk0
20:21:24 11.06.2026
O pamiętam, że jedną z rzeczy, którą napisałem w ankiecie była strefa gierek z winx uśmiech
~NettaArt0
12:47:14 11.06.2026
jakby kogoś naszła ochota na stare gierki internetowe z winx za czasów młodości, to na tej stronce można zagrać KLIK
~Fineasz0
17:52:08 10.06.2026
Mam jeszcze zdjęcie na którym jestem na lekcji bez butów
~Fineasz0
23:27:18 08.06.2026
W Finlandii chodzi się w skarpetkach po szkole i nikt z tego powodu nikogo nie wytyka palcami. A u nas w Polsce to i zdjęcie zrobią uczniowi który na lekcji nie ma butów
~Fineasz0
21:43:03 08.06.2026
Zanim umiescisz swój tekst w internecie dobrze jest abyś go opatentowała. Inaczej ktoś może przywłaszczyć go sobie i może być tak że nie dojdziesz swych praw
~Alyss0
21:00:14 08.06.2026
Spadam pisać - to niestety jedyna profesja, na której się znam, chociaż nie będę miała z tego dużo kasy.
~Alyss0
20:58:36 08.06.2026
Mojemu tacie powiedzieli to samo, ale jakoś żyje.
~Fineasz0
20:58:08 08.06.2026
Moje wyniki badań lekarskich wskazują że za jakiś czas trzeba się będzie wybrać na tamten świat
~Alyss0
20:57:18 08.06.2026
To nie wiem w jakiej formie jesteś, ale żyć trzeba, tylko tyle ci powiem.
~Alyss0
20:57:01 08.06.2026
Jakoś ci wszyscy z bliskiego wschodu, którzy mieszkają na osiedlu jakoś się utrzymują. Jak jadę na rolki na strefę ekonomiczną, to z tych zakładów wychodzi sam bliski wschód, parę Ukraińców i minimum polaków.
~Fineasz0
20:56:53 08.06.2026
Ja nie mogę wykonywać ciężkich prac fizycznych
~Alyss0
20:55:49 08.06.2026
Współczuję, moi jeszcze żyją i mają się dobrze, choć tata jest na lekach. Ale powiem, że gdyby miała wydarzyć się jakaś katastrofa, to spokojnie nie byłbyś w tym sam... Ale coś mi się wydaje, że znajdziesz pracę z swoim wykształceniem, tylko byłaby ciężka fizycznie.
~Fineasz0
20:54:07 08.06.2026
I tak w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształcenie m
~Fineasz0
20:51:05 08.06.2026
Dopóki żyli moi rodzice miałem za co żyć a teraz jest ciężko
~Fineasz0
20:50:36 08.06.2026
Ja nie mam szans aby trafić na studia bo rzuciłem szkołę przed maturą
~Alyss0
20:48:48 08.06.2026
A nawet, gdyby miałaby nas utrzymywać jedna osoba, to musiałaby być multimilionerem.
~Alyss0
20:47:56 08.06.2026
Chciałbyś. Ja po roku problemów psychicznych, dopiero wracam na nowy kierunek studiów i już nie wiem, co mam wybrać... Nie mówiąc już o pracy.
~Fineasz0
20:44:37 08.06.2026
Niech flama nas utrzymuje
~Fineasz0
20:44:28 08.06.2026
Ostatnio oglądałem oferty pracy i powiem tyle że nie chce mi się pracować.
~Alyss0
20:42:03 08.06.2026
Ale nie pytałam się o szczegóły, więc ci i tak nic ci nie odpowiem.
~Alyss0
20:41:31 08.06.2026
Chociaż jak sobie przypomnę, to na moim osiedlu mieszkał dzieciak, który skończył i był kolegom mojego brata, więc...
~Fineasz0
20:40:48 08.06.2026
Już nieraz chcieli mnie zamknąć za fałszywe alarmy
~Misiekoslavsky0
20:27:18 08.06.2026
Także no, groźny ze mnie dzik!;]]
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4