~Fineasz dnia: 12/06/2026 10:41
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Krzysia życzy florianek.
~Pieniazekk dnia: 11/06/2026 20:23
Uważam to za fajny pomysł, lecz liczę się z tym, lub bardziej podejrzewam, że ograniczenia strony mogą na to nie pozwolić, oraz fakt, że byłaby to żmudna i czasochłonna robota
~Pieniazekk dnia: 11/06/2026 20:21
O pamiętam, że jedną z rzeczy, którą napisałem w ankiecie była strefa gierek z winx 
~Fineasz dnia: 10/06/2026 17:52
Mam jeszcze zdjęcie na którym jestem na lekcji bez butów
~Fineasz dnia: 08/06/2026 23:27
W Finlandii chodzi się w skarpetkach po szkole i nikt z tego powodu nikogo nie wytyka palcami. A u nas w Polsce to i zdjęcie zrobią uczniowi który na lekcji nie ma butów
~Fineasz dnia: 08/06/2026 21:43
Zanim umiescisz swój tekst w internecie dobrze jest abyś go opatentowała. Inaczej ktoś może przywłaszczyć go sobie i może być tak że nie dojdziesz swych praw
~Alyss dnia: 08/06/2026 21:00
Spadam pisać - to niestety jedyna profesja, na której się znam, chociaż nie będę miała z tego dużo kasy.
~Alyss dnia: 08/06/2026 20:58
Mojemu tacie powiedzieli to samo, ale jakoś żyje.
~Fineasz dnia: 08/06/2026 20:58
Moje wyniki badań lekarskich wskazują że za jakiś czas trzeba się będzie wybrać na tamten świat
~Alyss dnia: 08/06/2026 20:57
To nie wiem w jakiej formie jesteś, ale żyć trzeba, tylko tyle ci powiem.
~Alyss dnia: 08/06/2026 20:57
Jakoś ci wszyscy z bliskiego wschodu, którzy mieszkają na osiedlu jakoś się utrzymują. Jak jadę na rolki na strefę ekonomiczną, to z tych zakładów wychodzi sam bliski wschód, parę Ukraińców i minimum polaków.
~Fineasz dnia: 08/06/2026 20:56
Ja nie mogę wykonywać ciężkich prac fizycznych
~Alyss dnia: 08/06/2026 20:55
Współczuję, moi jeszcze żyją i mają się dobrze, choć tata jest na lekach. Ale powiem, że gdyby miała wydarzyć się jakaś katastrofa, to spokojnie nie byłbyś w tym sam... Ale coś mi się wydaje, że znajdziesz pracę z swoim wykształceniem, tylko byłaby ciężka fizycznie.
~Fineasz dnia: 08/06/2026 20:54
I tak w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształcenie m
~Fineasz dnia: 08/06/2026 20:51
Dopóki żyli moi rodzice miałem za co żyć a teraz jest ciężko
~Fineasz dnia: 08/06/2026 20:50
Ja nie mam szans aby trafić na studia bo rzuciłem szkołę przed maturą
~Alyss dnia: 08/06/2026 20:48
A nawet, gdyby miałaby nas utrzymywać jedna osoba, to musiałaby być multimilionerem.
~Alyss dnia: 08/06/2026 20:47
Chciałbyś. Ja po roku problemów psychicznych, dopiero wracam na nowy kierunek studiów i już nie wiem, co mam wybrać... Nie mówiąc już o pracy.
~Fineasz dnia: 08/06/2026 20:44
Niech flama nas utrzymuje
~Fineasz dnia: 08/06/2026 20:44
Ostatnio oglądałem oferty pracy i powiem tyle że nie chce mi się pracować.
~Alyss dnia: 08/06/2026 20:42
Ale nie pytałam się o szczegóły, więc ci i tak nic ci nie odpowiem.
~Alyss dnia: 08/06/2026 20:41
Chociaż jak sobie przypomnę, to na moim osiedlu mieszkał dzieciak, który skończył i był kolegom mojego brata, więc...
~Fineasz dnia: 08/06/2026 20:40
Już nieraz chcieli mnie zamknąć za fałszywe alarmy
~Misiekoslavsky dnia: 08/06/2026 20:27
Także no, groźny ze mnie dzik!![;]] ;]]](https://winxblogger.pl/images/smiley/;]].gif)
~Misiekoslavsky dnia: 08/06/2026 20:26
Ja prawie trafiłem, ale jakbym o tym opowiedział, to by wyszła książka, a nie wiadomość
~Alyss dnia: 08/06/2026 20:09
Na szczęście nie ja. Tylko nie mów, że coś przeskrobałaś.
~Fineasz dnia: 08/06/2026 20:08
Kto z was przebywał w zakładzie poprawczym lub karnym?
^Flamli dnia: 08/06/2026 12:25
Nie mam pojęcia
~Pieniazekk dnia: 07/06/2026 22:35
I apropos TV to ten kanał Winx 24/7 jest oficjalny?
~Pieniazekk dnia: 07/06/2026 22:35
Tak z innej beczki, jest możliwość by Pop Pixie leciało jeszcze kiedyś w TV?
~Rosette dnia: 07/06/2026 21:22
Serio, Fineasz? XDDDDDDDDDDDDDD
~Fineasz dnia: 06/06/2026 19:34
Chyba obudziłem się w innym wymiarze. Kto to czarodziejka_flora?
~Lunaris dnia: 06/06/2026 15:57
wstawicie wnioski z ankiety za jakiś czas :>?
^Flamli dnia: 06/06/2026 15:29
Właśnie byłam zaskoczona, kto tyle napisał :D
Według mnie głupich pomysłów nie ma (przynajmniej jeszcze się nie spotkałam), natomiast trzeba też rozdzielić na te wykonalne, które się da wdrożyć, i na które jest czas, bo mimo wszystko to też jest bardzo dużym ogranicznikiem
~Pieniazekk dnia: 06/06/2026 14:47
W sumie gdy uzupełniałem ankietę trochę się tego znalazło, wypisałem 10 punktów, niektóre chyba nie są wykonalne lub troszkę głupie ale cóż
^Flamli dnia: 06/06/2026 07:54
~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 20:40
Ogarnięte
~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 20:40
Dobra nie było tematu
~Pieniazekk dnia: 05/06/2026 20:05
No niestety te ograniczenia przy awatarach są denerwujące, to chyba jedyna rzecz, która mogła by zostać zmieniona na tej stronie
~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 19:13
Zmniejszam je i wychodzi obraz rozmyty
~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 19:13
To jakim cudem na tej stronie każdy ma obraz w wysokiej jakości?!
^Flamli dnia: 05/06/2026 18:47
Jeszcze musi być max 160x160, jak nie to wyślij mi
~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 18:15
Czemu tak rusko jest?!
~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 18:14
A strona jak francuski piesek
~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 18:14
Zmieniać na JPG
~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 18:14
Próbowałem usuwać spacje
~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 18:14
A strona mi wypluwa błąd
~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 18:13
Próbuję wszystkiego, aby mi się awatar przesłał
~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 18:13
Żadna z rad odnośnie awatara nie sprawdza się
~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 18:13
Powali mnie zaraz
~TyrionSpecjalista dnia: 03/06/2026 21:49
Nie Fineasz, nie jestes wariatem. Musisz opowiedzieć dokładniej jak to się stało. Moje życie nie jest kompletne bez tej wiedzy ;3
~Misiekoslavsky dnia: 02/06/2026 21:05
Może jesteś... Spróbuj to opanować i używaj rozumu tak jak powinno się używać, aby się tego trzymać
~Fineasz dnia: 02/06/2026 16:22
i znowu nie udało mi się opanować pokusy zakupów. czy ja jestem wariatem?
~Fineasz dnia: 02/06/2026 09:59
Masz rację
~Misiekoslavsky dnia: 01/06/2026 11:14
Będziesz miał z czego młotek zrobić...
~Fineasz dnia: 01/06/2026 10:17
Mi kiedyś na allegro do zamówienia dołączyli cegłę
^Flamli dnia: 31/05/2026 16:20
Najlepsze jest to, że oni ten obrazek dołączają jeszcze do zamówień na swoim oficjalnym sklepie XDD
^PVTeam123 dnia: 31/05/2026 15:40
może i masz racje, mysle że swoje robi też ta nowa firma zajmująca się ich marketingiem
~__Rybarczyk dnia: 31/05/2026 13:09
Raczej mają to gdzieś i śmieją się z fanów. Gdyby tracili na tym jakoś pieniądze to pewnie by się chociaż lepiej kryli.
^PVTeam123 dnia: 31/05/2026 11:59
oni sie tylko pograzaja i pograzaja...
^Flamli dnia: 30/05/2026 21:39
~Misiekoslavsky dnia: 30/05/2026 17:02
No ale co się dziwić, że i ja mogę być odpowiedzialny za wszystko...
~Misiekoslavsky dnia: 30/05/2026 16:59
Jeszcze ktoś był na serwerze i sam przyznam - byłem najwyraźniej przyczyną opuszczenia serwera... Długo bym opowiadał, ale to by wyszła książka!
^Flamli dnia: 30/05/2026 14:07
Airisa
jak miło że nadal pamiętasz o wb 
~Misiekoslavsky dnia: 29/05/2026 16:49
Każdy się wnierwił i wyrzucili go z serwera
~Misiekoslavsky dnia: 29/05/2026 16:49
Na serwerze nawet się pytał o klatkę wygenerowaną przez AI
~Misiekoslavsky dnia: 29/05/2026 16:49
Nie nazwałbym go trollem, ale mnie tu nie oceniać
^Flamli dnia: 29/05/2026 16:13
Tak XD on by był dobry do wymyślania tekstów na prima aprilis XD
~Lunaris dnia: 29/05/2026 15:31
tak mi się zdaje xD
~nexus32000 dnia: 29/05/2026 13:14
Florian zawsze był takim trollem?
~Misiekoslavsky dnia: 29/05/2026 12:42
Coś czułem, że gościa znam...
~Lunaris dnia: 29/05/2026 12:21
tbh na tym etapie śledzenie lore fineasza/floriana to moje guilty pleasure xD
~TyrionSpecjalista dnia: 25/05/2026 23:33
Jestem fanem Fineasza. Nie zmieniaj się 
~__Rybarczyk dnia: 25/05/2026 20:13
Trzeci numer Magii syren powinien był ukazać się miesiące temu, już nawet myślałem że gazetka u nas nie poszła i koniec. Ale napisałem z pytaniem i odpisali, że kolejne wydanie przełożone na późniejsze lato z przyczyn niezależnych od nich.
~__Rybarczyk dnia: 25/05/2026 20:08
No tych figurek to sobie nie odpuszczę. Z tego co widziałem w necie są bardzo ładnie zrobione, a zdaje się że nawet gdyby ktoś chciał całą kolekcje, kupienie numeru sześć razy opłaca się bardziej niż kupno całego zestawu w pudełku
^Flamli dnia: 25/05/2026 18:06
swoją drogą beka, bo okazuje, się, że przełożyli sprzedaż magazynu na 19 czerwca, a w necie wystawili do sprzedaży coś co nie istnieje XD
~Misiekoslavsky dnia: 25/05/2026 17:44
A poza tym nie tutaj o cenie magazynu
~Misiekoslavsky dnia: 25/05/2026 17:44
Inflacja - słyszał pan o tym?
~Fineasz dnia: 25/05/2026 14:12
Jak dla mnie taka gazetka powinna kosztować góra dwa złote. Nie jesteśmy milionerami aby kupować gazety za trzydzieści złotych.
~Misiekoslavsky dnia: 25/05/2026 14:08
Czy ci ludzie z Rainbow nie umieją w wiek?
~Misiekoslavsky dnia: 25/05/2026 14:07
Wygląda bardziej jak typowa niunia niż jak główna bohaterka
~Misiekoslavsky dnia: 25/05/2026 14:06
Ale uszpetnili tą Bloom na okładce..
~kolec 257 dnia: 25/05/2026 12:08
~Fineasz dnia: 25/05/2026 11:16
Czy skrzydła mogą boleć od zbyt długiego latania?
~Fineasz dnia: 25/05/2026 11:15
Trzydzieści złotych za gazetę. To już poważne obciążenie budżetu.
^Flamli dnia: 25/05/2026 09:47

nowy numer w cenie 29,99 zł, jako prezent dołączono figurkę z Rebootu
^Flamli dnia: 25/05/2026 09:24
Dlatego właśnie może się okazać, że my jako starzy fani mówimy, że jest źle, a młodym może się podobać xd. No i nie pomyślałam, że komuś taki krótki komiks może się podobać, a jednak
~__Rybarczyk dnia: 23/05/2026 23:16
A, no i jak wyszła znowu gazetka w Polsce to przeczytała pierwszy numer. Jej pierwszy komiks w życiu chyba
. I jej się podobało że krótki, a ja rozpaczam że tak mało stron. Ach te różnice pokoleń :p
~__Rybarczyk dnia: 23/05/2026 23:15
Odskocznia od zabawy w Huntrix.
~__Rybarczyk dnia: 23/05/2026 23:14
Raz jeden zapytała mnie nawet, czy się bawimy w Winx XD. Była raz jedna odskocznia.
~__Rybarczyk dnia: 23/05/2026 23:13
A reboot obejrzała. Nadal jej nie wkręciło na tyle by zostać fanką czy obejrzeć raz jeszcze, ale jednak te 13 odcinków obejrzała ciągiem. Więc jakiś sukces to jest i nie zdziwi mnie jeśli dzieci wolą właśnie reboot. Na reddicie też czytałem parę wpisów że dzieciom się podobało.
~__Rybarczyk dnia: 23/05/2026 23:11
jej nie zainteresowały niestety.
~__Rybarczyk dnia: 23/05/2026 23:10
Moja siostrzenica zna Winx tylko poprzez mnie i bardziej jako postaci. Podobają jej się wizualnie, lubi pomysł nowych transformacji i ogląda je itp. W sam serial nigdy się nie wkręciła. Dałem jej swoje stare DVD i nigdy nie wyszła poza drugą płytę, czyli jakieś 6 odcinków? Serię Nicka, s8 i WoW też