~Fineasz dnia: 12/06/2026 10:41

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Krzysia życzy florianek.

~Pieniazekk dnia: 11/06/2026 20:23

Uważam to za fajny pomysł, lecz liczę się z tym, lub bardziej podejrzewam, że ograniczenia strony mogą na to nie pozwolić, oraz fakt, że byłaby to żmudna i czasochłonna robota

~Pieniazekk dnia: 11/06/2026 20:21

O pamiętam, że jedną z rzeczy, którą napisałem w ankiecie była strefa gierek z winx uśmiech

~NettaArt dnia: 11/06/2026 12:47

jakby kogoś naszła ochota na stare gierki internetowe z winx za czasów młodości, to na tej stronce można zagrać KLIK

~Fineasz dnia: 10/06/2026 17:52

Mam jeszcze zdjęcie na którym jestem na lekcji bez butów

~Fineasz dnia: 08/06/2026 23:27

W Finlandii chodzi się w skarpetkach po szkole i nikt z tego powodu nikogo nie wytyka palcami. A u nas w Polsce to i zdjęcie zrobią uczniowi który na lekcji nie ma butów

~Fineasz dnia: 08/06/2026 21:43

Zanim umiescisz swój tekst w internecie dobrze jest abyś go opatentowała. Inaczej ktoś może przywłaszczyć go sobie i może być tak że nie dojdziesz swych praw

~Alyss dnia: 08/06/2026 21:00

Spadam pisać - to niestety jedyna profesja, na której się znam, chociaż nie będę miała z tego dużo kasy.

~Alyss dnia: 08/06/2026 20:58

Mojemu tacie powiedzieli to samo, ale jakoś żyje.

~Fineasz dnia: 08/06/2026 20:58

Moje wyniki badań lekarskich wskazują że za jakiś czas trzeba się będzie wybrać na tamten świat

~Alyss dnia: 08/06/2026 20:57

To nie wiem w jakiej formie jesteś, ale żyć trzeba, tylko tyle ci powiem.

~Alyss dnia: 08/06/2026 20:57

Jakoś ci wszyscy z bliskiego wschodu, którzy mieszkają na osiedlu jakoś się utrzymują. Jak jadę na rolki na strefę ekonomiczną, to z tych zakładów wychodzi sam bliski wschód, parę Ukraińców i minimum polaków.

~Fineasz dnia: 08/06/2026 20:56

Ja nie mogę wykonywać ciężkich prac fizycznych

~Alyss dnia: 08/06/2026 20:55

Współczuję, moi jeszcze żyją i mają się dobrze, choć tata jest na lekach. Ale powiem, że gdyby miała wydarzyć się jakaś katastrofa, to spokojnie nie byłbyś w tym sam... Ale coś mi się wydaje, że znajdziesz pracę z swoim wykształceniem, tylko byłaby ciężka fizycznie.

~Fineasz dnia: 08/06/2026 20:54

I tak w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształcenie m

~Fineasz dnia: 08/06/2026 20:51

Dopóki żyli moi rodzice miałem za co żyć a teraz jest ciężko

~Fineasz dnia: 08/06/2026 20:50

Ja nie mam szans aby trafić na studia bo rzuciłem szkołę przed maturą

~Alyss dnia: 08/06/2026 20:48

A nawet, gdyby miałaby nas utrzymywać jedna osoba, to musiałaby być multimilionerem.

~Alyss dnia: 08/06/2026 20:47

Chciałbyś. Ja po roku problemów psychicznych, dopiero wracam na nowy kierunek studiów i już nie wiem, co mam wybrać... Nie mówiąc już o pracy.

~Fineasz dnia: 08/06/2026 20:44

Niech flama nas utrzymuje

~Fineasz dnia: 08/06/2026 20:44

Ostatnio oglądałem oferty pracy i powiem tyle że nie chce mi się pracować.

~Alyss dnia: 08/06/2026 20:42

Ale nie pytałam się o szczegóły, więc ci i tak nic ci nie odpowiem.

~Alyss dnia: 08/06/2026 20:41

Chociaż jak sobie przypomnę, to na moim osiedlu mieszkał dzieciak, który skończył i był kolegom mojego brata, więc...

~Fineasz dnia: 08/06/2026 20:40

Już nieraz chcieli mnie zamknąć za fałszywe alarmy

~Misiekoslavsky dnia: 08/06/2026 20:27

Także no, groźny ze mnie dzik!;]]

~Misiekoslavsky dnia: 08/06/2026 20:26

Ja prawie trafiłem, ale jakbym o tym opowiedział, to by wyszła książka, a nie wiadomość

~Alyss dnia: 08/06/2026 20:09

Na szczęście nie ja. Tylko nie mów, że coś przeskrobałaś.

~Fineasz dnia: 08/06/2026 20:08

Kto z was przebywał w zakładzie poprawczym lub karnym?

^Flamli dnia: 08/06/2026 12:25

Nie mam pojęcia

~Pieniazekk dnia: 07/06/2026 22:35

I apropos TV to ten kanał Winx 24/7 jest oficjalny?

~Pieniazekk dnia: 07/06/2026 22:35

Tak z innej beczki, jest możliwość by Pop Pixie leciało jeszcze kiedyś w TV?

~Rosette dnia: 07/06/2026 21:24

Mi przeszkadza szerokość strony, przez co niektóre teksty są średnio czytelne smutny

~Rosette dnia: 07/06/2026 21:22

Serio, Fineasz? XDDDDDDDDDDDDDD

~Fineasz dnia: 06/06/2026 19:34

Chyba obudziłem się w innym wymiarze. Kto to czarodziejka_flora?

^Flamli dnia: 06/06/2026 16:03

Myślę, że niedługo nawet zobaczycie efekty ankiety :> A co się nie uda, a będzie w planach to też napiszemy

~Lunaris dnia: 06/06/2026 15:57

wstawicie wnioski z ankiety za jakiś czas :>?

^Flamli dnia: 06/06/2026 15:29

Ale ogólnie super, już jedna rzecz wiem, że na pewno zrobię, a o której sobie zapomniałam serce

^Flamli dnia: 06/06/2026 15:29

Właśnie byłam zaskoczona, kto tyle napisał :D
Według mnie głupich pomysłów nie ma (przynajmniej jeszcze się nie spotkałam), natomiast trzeba też rozdzielić na te wykonalne, które się da wdrożyć, i na które jest czas, bo mimo wszystko to też jest bardzo dużym ogranicznikiem

~Pieniazekk dnia: 06/06/2026 14:47

W sumie gdy uzupełniałem ankietę trochę się tego znalazło, wypisałem 10 punktów, niektóre chyba nie są wykonalne lub troszkę głupie ale cóż

^Flamli dnia: 06/06/2026 07:54

No niestety te ograniczenia przy awatarach są denerwujące, to chyba jedyna rzecz, która mogła by zostać zmieniona na tej stronie
to masz nieduże wymagania, bo na wb dużo rzeczy jest do zmiany XD

~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 20:40

Ogarnięte

~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 20:40

Dobra nie było tematu

~Pieniazekk dnia: 05/06/2026 20:05

No niestety te ograniczenia przy awatarach są denerwujące, to chyba jedyna rzecz, która mogła by zostać zmieniona na tej stronie

~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 19:13

Zmniejszam je i wychodzi obraz rozmyty

~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 19:13

To jakim cudem na tej stronie każdy ma obraz w wysokiej jakości?!

^Flamli dnia: 05/06/2026 18:47

Jeszcze musi być max 160x160, jak nie to wyślij mi

~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 18:15

Czemu tak rusko jest?!

~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 18:14

A strona jak francuski piesek

~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 18:14

Zmieniać na JPG

~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 18:14

Próbowałem usuwać spacje

~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 18:14

A strona mi wypluwa błąd

~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 18:13

Próbuję wszystkiego, aby mi się awatar przesłał

~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 18:13

Żadna z rad odnośnie awatara nie sprawdza się

~Misiekoslavsky dnia: 05/06/2026 18:13

Powali mnie zaraz

~TyrionSpecjalista dnia: 03/06/2026 21:49

Nie Fineasz, nie jestes wariatem. Musisz opowiedzieć dokładniej jak to się stało. Moje życie nie jest kompletne bez tej wiedzy ;3

~Misiekoslavsky dnia: 02/06/2026 21:05

Może jesteś... Spróbuj to opanować i używaj rozumu tak jak powinno się używać, aby się tego trzymać

~Fineasz dnia: 02/06/2026 16:22

i znowu nie udało mi się opanować pokusy zakupów. czy ja jestem wariatem?

~Fineasz dnia: 02/06/2026 09:59

Masz rację

~Misiekoslavsky dnia: 01/06/2026 11:14

Będziesz miał z czego młotek zrobić...niegrzeczny

~Fineasz dnia: 01/06/2026 10:17

Mi kiedyś na allegro do zamówienia dołączyli cegłę

^Flamli dnia: 31/05/2026 16:20

Najlepsze jest to, że oni ten obrazek dołączają jeszcze do zamówień na swoim oficjalnym sklepie XDD

^PVTeam123 dnia: 31/05/2026 15:40

może i masz racje, mysle że swoje robi też ta nowa firma zajmująca się ich marketingiem

~__Rybarczyk dnia: 31/05/2026 13:09

Raczej mają to gdzieś i śmieją się z fanów. Gdyby tracili na tym jakoś pieniądze to pewnie by się chociaż lepiej kryli.

^PVTeam123 dnia: 31/05/2026 11:59

oni sie tylko pograzaja i pograzaja...

^Flamli dnia: 30/05/2026 21:39

KLIK

^Flamli dnia: 30/05/2026 21:39

ehm, ja tu tylko zostawię XD

~Misiekoslavsky dnia: 30/05/2026 17:02

No ale co się dziwić, że i ja mogę być odpowiedzialny za wszystko...ninja

~Misiekoslavsky dnia: 30/05/2026 16:59

Jeszcze ktoś był na serwerze i sam przyznam - byłem najwyraźniej przyczyną opuszczenia serwera... Długo bym opowiadał, ale to by wyszła książka!wow

^Flamli dnia: 30/05/2026 14:07

Airisa serce jak miło że nadal pamiętasz o wb placze1

^Flamli dnia: 29/05/2026 19:04

jeżeli pytasz o nasz discord no to to info jest powyżej KLIK

~TyrionSpecjalista dnia: 29/05/2026 18:43

jakis discord jest?

~Misiekoslavsky dnia: 29/05/2026 16:49

Każdy się wnierwił i wyrzucili go z serwera

~Misiekoslavsky dnia: 29/05/2026 16:49

Na serwerze nawet się pytał o klatkę wygenerowaną przez AI

~Misiekoslavsky dnia: 29/05/2026 16:49

Nie nazwałbym go trollem, ale mnie tu nie oceniać

^Flamli dnia: 29/05/2026 16:13

Tak XD on by był dobry do wymyślania tekstów na prima aprilis XD

~Lunaris dnia: 29/05/2026 15:31

tak mi się zdaje xD

~nexus32000 dnia: 29/05/2026 13:14

Florian zawsze był takim trollem?

~Misiekoslavsky dnia: 29/05/2026 12:42

Coś czułem, że gościa znam...

~Lunaris dnia: 29/05/2026 12:21

tbh na tym etapie śledzenie lore fineasza/floriana to moje guilty pleasure xD

~TyrionSpecjalista dnia: 25/05/2026 23:33

Jestem fanem Fineasza. Nie zmieniaj się uśmiech

~__Rybarczyk dnia: 25/05/2026 20:13

Trzeci numer Magii syren powinien był ukazać się miesiące temu, już nawet myślałem że gazetka u nas nie poszła i koniec. Ale napisałem z pytaniem i odpisali, że kolejne wydanie przełożone na późniejsze lato z przyczyn niezależnych od nich.

~__Rybarczyk dnia: 25/05/2026 20:08

No tych figurek to sobie nie odpuszczę. Z tego co widziałem w necie są bardzo ładnie zrobione, a zdaje się że nawet gdyby ktoś chciał całą kolekcje, kupienie numeru sześć razy opłaca się bardziej niż kupno całego zestawu w pudełku

^Flamli dnia: 25/05/2026 18:06

swoją drogą beka, bo okazuje, się, że przełożyli sprzedaż magazynu na 19 czerwca, a w necie wystawili do sprzedaży coś co nie istnieje XD

~Misiekoslavsky dnia: 25/05/2026 17:44

A poza tym nie tutaj o cenie magazynu

~Misiekoslavsky dnia: 25/05/2026 17:44

Inflacja - słyszał pan o tym?rly

~Fineasz dnia: 25/05/2026 14:12

Jak dla mnie taka gazetka powinna kosztować góra dwa złote. Nie jesteśmy milionerami aby kupować gazety za trzydzieści złotych.

~Misiekoslavsky dnia: 25/05/2026 14:08

Czy ci ludzie z Rainbow nie umieją w wiek?

~Misiekoslavsky dnia: 25/05/2026 14:07

Wygląda bardziej jak typowa niunia niż jak główna bohaterka

~Misiekoslavsky dnia: 25/05/2026 14:06

Ale uszpetnili tą Bloom na okładce..facepalm

~kolec 257 dnia: 25/05/2026 12:08

~Fineasz
11:15:42 25.05.2026
Trzydzieści złotych za gazetę. To już poważne obciążenie budżetu.
Ceny idą do góry, a z tego co pamiętam to 25 lat temu taka gazetka kosztowała 9,99zł jeśli nie odrobinę mniej. Więc też powiesz, że na tamte czasy to było poważne obciążenie budżetu?

~Fineasz dnia: 25/05/2026 11:16

Czy skrzydła mogą boleć od zbyt długiego latania?

~Fineasz dnia: 25/05/2026 11:15

Trzydzieści złotych za gazetę. To już poważne obciążenie budżetu.

^Flamli dnia: 25/05/2026 09:47


nowy numer w cenie 29,99 zł, jako prezent dołączono figurkę z Rebootu

^Flamli dnia: 25/05/2026 09:24

Dlatego właśnie może się okazać, że my jako starzy fani mówimy, że jest źle, a młodym może się podobać xd. No i nie pomyślałam, że komuś taki krótki komiks może się podobać, a jednak

~__Rybarczyk dnia: 23/05/2026 23:16

A, no i jak wyszła znowu gazetka w Polsce to przeczytała pierwszy numer. Jej pierwszy komiks w życiu chyba uśmiech. I jej się podobało że krótki, a ja rozpaczam że tak mało stron. Ach te różnice pokoleń :p

~__Rybarczyk dnia: 23/05/2026 23:15

Odskocznia od zabawy w Huntrix.

~__Rybarczyk dnia: 23/05/2026 23:14

Raz jeden zapytała mnie nawet, czy się bawimy w Winx XD. Była raz jedna odskocznia.

~__Rybarczyk dnia: 23/05/2026 23:13

A reboot obejrzała. Nadal jej nie wkręciło na tyle by zostać fanką czy obejrzeć raz jeszcze, ale jednak te 13 odcinków obejrzała ciągiem. Więc jakiś sukces to jest i nie zdziwi mnie jeśli dzieci wolą właśnie reboot. Na reddicie też czytałem parę wpisów że dzieciom się podobało.

~__Rybarczyk dnia: 23/05/2026 23:11

jej nie zainteresowały niestety.

~__Rybarczyk dnia: 23/05/2026 23:10

Moja siostrzenica zna Winx tylko poprzez mnie i bardziej jako postaci. Podobają jej się wizualnie, lubi pomysł nowych transformacji i ogląda je itp. W sam serial nigdy się nie wkręciła. Dałem jej swoje stare DVD i nigdy nie wyszła poza drugą płytę, czyli jakieś 6 odcinków? Serię Nicka, s8 i WoW też

Strona 1 z 5866 1 2 3 4 > >>