Nowości
06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,048
 Najnowszy Użytkownik: ~Smaugxd
Dzisiejsi Solenizanci
Amored
klaudiaKSG1948
PaxonP
promieen
Yook

12 urodziny WinxBlogger


Jak co roku, witamy się z wami na kolejnych, dwunastych już urodzinach WinxBlogger. Ten rok był chyba dla nas wszystkich wyzwaniem. Fandom Winx po kasacji Fate: The Winx Saga zaczął się pomniejszać, tutaj na WB, zaczęło nas coraz więcej ubywać. Sama od siebie powiem, że sprawy prywatne spowodowały, że było mnie tutaj mniej, ale to już powiem w swojej części od siebie.
Urodziny były zawsze hucznie obchodzone na tej stronie; były gry, zabawy, konkursy, publikacje nowych treści z Winx. Niestety obecny stan spraw jak i liczba aktywnych użytkowników nie pozwala nam na wymyślanie aktywnych form spędzenia czasu. Nie pozostaje nic innego jak zapewnić wam, że WinxBlogger wciąż jest i będzie. Chcemy, aby strona nadal pozostała źródłem informacji o Winx Club, gdzie można znaleźć wszelkiego rodzaju materiały opublikowane przez twórców. Niestety platformy streamingowe zrobiły nam psikusa i zniszczyły dużą część pracy, którą opublikowaliśmy. Czego można spodziewać się zatem na WB przez najbliższy czas? Przede wszystkim przeniesienia odcinków na inną platformę, aktualizację playerów oraz linków do pobrania na stronie, a także muzyki, która również została usunięta. Wciąż możecie się spodziewać publikacji najważniejszych newsów na temat Winx Club - wiemy, że Iginio Straffi nie kończy z kreskówką, czeka nas kontynuacja Fate w formie komiksu, reboot animacji oraz film z aktorami na żywo o dużym budżecie. Poniżej jeszcze kilka słów od administratorów.

↣ FLAMLI ↢
Ten rok był dla mnie bardzo intensywny. Podjęłam kilka ważnych decyzji w życiu. Najważniejszym tegorocznym wydarzeniem był dla mnie ślub w czerwcu, a zaraz po nim przeprowadzka do nowego domu. Ten rok zleciał dla mnie pod znakiem tych dwóch rzeczy, wciąż zresztą nadal aklimatyzuję się do nowego życia i wciąż wykańczam dom, co zajmuje dodatkowo czas. Ten rok był również dla mnie rokiem, w którym chyba najmniej było mnie tutaj na WinxBlogger. Przygotowania i w sumie też różne inne problemy rodzinne wstrząsnęły mną na tyle, że nie miałam głowy do prowadzenia strony. Koniec roku jest zatem dla mnie czymś w rodzaju końcem okresu, który był dla mnie bardzo pracochłonny. Po co to wszystko piszę? Bo chcę żebyście wiedzieli co u mnie słychać. Przez te wszystkie lata bardzo zżyłam się z wami, dzięki wam przetrwałam trudne okresy swojego życia, które dotykały mnie 10 lat temu. Nie powiem, że czasami smutno wchodzi mi się na WB, które nie tętni już życiem tak jak kiedyś, a rozmowy na shoutbox praktycznie nie istnieją. Ale kiedy strona miała teraz dość spore problemy, zrozumiałam, że WB musi wciąż istnieć. To jest część mnie, a gdyby WB umarło, ta mała część mnie też by umarła. Dlatego po zażegnaniu problemu, postanowiłam, że chcę, aby WB pozostało źródłem informacji, a więc biorę się za naprawianie rzeczy, które aktualnie na stronie nie działają. Mimo wszystko jestem dalej tą starą fanką Winx i wciąż jestem ciekawa dalszych losów kreskówki. Na koniec proszę jeszcze o pozostawienie komentarza pod tym newsem urodzinowym, będzie mi miło jak razem powspominamy dzieje WinxBlogger.

↣ Dżo ↢
Piszę tę wypowiedź siedząc w salonie na kanapie, patrząc się na palący się ogień w kominku, na Chrupka i Felka jedzących siano i myślę sobie co chcę przekazać. Myślami wracam do 20 listopada 2011 roku i zastanawiam się co się zmieniło, a zmieniło się bardzo wiele. Dla mnie WB było niejako oazą, ucieczką od codziennego życia, terapią. To tutaj spędzałam większość wolnego czasu, publikując materiały, tworząc grafikę i budując imperium (:D). Ciężko zliczyć godziny, jakie tu spędzałam. Miałam się kiedyś za osobę nieomylną, która mogła i musiała dokonywać osądów. Z perspektywy czasu i doświadczenia widzę jednak, że mogłam to poprowadzić trochę inaczej. Na pewno uniknąć niektórych kłótni, zawiązać sojusze (pozdrawiam Tejkę i Bandiego), finansować rozwój strony - może teraz WB wciąż by funkcjonowało i zarabiało na siebie. A teraz niestety mamy to co mamy. Sypiący się kod i przestarzałe oprogramowanie.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO uśmiech


↣ PVTeam123 ↢
Siedzę sobie na drugim końcu świata i podobnie do Dżo rozmyślam sobie o początkach WB, ale również o początkach mojej przygody tutaj. Zawsze wracają mi same miłe wspomniana i szczerze? Nie dochodzi do mnie, że to już 12 lat…. przecież jeszcze niedawno nagrywałem z Konradem piosenkę urodzinową, że przecież dopiero co czekałem na premierę szóstego sezonu w polskiej TV, żeby nagrać dla Was jak najszybciej. Ahhh… te uczucia są ciężkie do opisania. Zawsze, kiedy sobie wspominam, to budzą sie we mnie najlepsze emocje. Nawet takie, które przymykają moje oczy na wszystkie dramy XD. Dziękuję wszystkim za każde dni, miesiące u lata wspólnie spędzone nad WB i na WB. To co? Widzimy się tutaj za rok, prawda? BUZIAKI I NAJLEPSZEGO WuBe <3.


↣ ChandSharma ↢
Kochani! Kolejny rok za nami, aż trudno uwierzyć że minęło dwanaście lat... Za nami wiele dobrych i złych chwil. Każde z nas ma swoje życie, jest we własnym świecie, a mimo to wciąż jesteśmy tutaj wszyscy razem. Ja żyję w ciągłym biegu łapiąc zlecenia graficzne jedno za drugim i nie spodziewałam się, że to już kolejny rok minął. Nowy członek rodziny (mój piesek o imieniu Linda :>) zabiera mi również sporo czasu. Miesiąc temu pożegnałam beztroskie lata 20 i mam już 30 lat, chociaż wydaje się, jakbyśmy jeszcze wczoraj wszyscy byli nastolatkami (ja wtedy szykowałam się do matury XD) kiedy WB budowało się cegła po cegle. Nie wiem, co powiedzieć, chyba przede wszystkim DZIĘKUJĘ: Dżo - bo wtedy wpadła na ten wspaniały pomysł, aby podtrzymać naszą blogową społeczność w kupie; Flamie za garść newsów i w ogóle za super rozmowy; PVTeamowi - za jego YT i angażowanie się w montaż i odcinki, a przede wszystkim za przyjaźń z nim i Konradem, którą dzięki WB zawarliśmy i która trzyma nas do dziś bardzo mocno; WAM WSZYSTKIM - jest Was za dużo, ale pamiętam o każdym - i tych, którzy już nie wpadają na stronę oraz tych, którzy nadal tutaj są - JESTEŚCIE SUPER, bez Was WinxBlogger by nie istniał, bo każdy dodał tutaj coś od siebie.

© FanArt autorstwa vk.com/fatapanya

Komentarze

Sophie 26 listopad 2023 14:01:29
wszystkiego najlepszego dla WB uśmiech lubię tu zerkać od czasu do czasu, choć smutno mi się robi, że jest tu tak cicho i tak mało "starych" twarzy tu widać. grunt, że ma się dobre wspomnienia z tą stronką i cieszę się, że dalej będzie istnieć, choć czuję się staro, gdy tu wchodzę serce
Maeve 25 listopad 2023 19:10:32
Oczywiście że się widzimy za rok : D będzie bliżej do nowej wersji winx, może się przyjąć jak miraculous więc trzymajmy kciuki!
Sivlanaya 22 listopad 2023 18:55:51
Będzie ten nowy komiks na wb jak zostanie wydany?
MartiEste 21 listopad 2023 07:56:10
Wszystkiego dobrego dla WB serce
clax7 21 listopad 2023 00:42:12
Chociaż jestem na WB od dość niedawna (trzy lata), to jednak często czuję jakbym był tu już od co najmniej pięciu.
Często lubię przeglądać archiwum news'ów, czy dawne wpisy na forum i mimo, że nie byłem tutaj wtedy, kiedy powstawały, to i tak powodują u mnie uśmiech na twarzy. Strona owszem - nie jest aktywna, jak kiedyś, ale jednak to, że ciągle istnieje już przez te dwanaście lat, budzi szacunek i podziw do każdej osoby, która w jakiś sposób ją tworzyła. Mam nadzieję, że czeka nas jeszcze choć kilka przygód z Winx (reebot, film aktorski, o których było wspomniane wcześniej) oraz, że przy okazji tych nowości WinxBlogger odżyje choć w pewnym stopniu na nowo.
Życzę Nam tego wszystkiego, co napisałem powyżej, kolejnych dwunastu lub więcej lat oraz innych cudowności.
Sto lat WB! uśmiechserce
Stellka 20 listopad 2023 18:43:15
Sto lat WB! Żeby te piękne czasy, kiedy tętniłeś życiem, kiedy byłeś większym miejsce spotkań niż "Fejsbuk" powróciły. Dziękuję za te cudowne i przyjemne chwile podczas RPG, za konkursy, za doroczne mikołajkowe prezenty i wiele innych fantastycznych inicjatyw. A przede wszystkim za wspaniałych ludzi, którzy często raczą pomocąserce
MrDark 20 listopad 2023 17:05:10
Lata lecą, a my jak wino - im starsi, tym lepsi :D
WB nie zginie z takimi użytkownikami, to serio jedna z niewielu stron, jakie znam, która ma tak oddaną i wierną społeczność. Cieszę się, że w dobie FB, Insta, Discorda i innych takie miejsce nadal istnieje i jak widać nienajgorzej się ma!

PS: A stary kod można przepisać, mogę się tego podjąć uśmiech
Misiekoslavsky 20 listopad 2023 12:12:15
Sto lat WB! :haha:
Reverienne 20 listopad 2023 11:51:03
Smutno, że w tym roku bez żadnych atrakcji (to absolutnie nie jest zarzut do administracji, też widzę, jak jest na WB cicho), także tym bardziej cieszę się, że news urodzinowy powstał i udało się dostać wypowiedzi od wszystkich członków administracji. Jest w tym coś ogromnie budującego. serce

Wiadomość od Chand świetnie napisana i pełna ciepła, ale najbardziej dotknęły mnie słowa Flamli, bo czuję dokładnie tak samo i czuję ulgę, że jest ktoś, kto ubrał to w słowa. Chociaż od wielu lat nie jestem tu zbyt aktywna, dalej regularnie zaglądam tu jako gość i nie wyobrażam sobie życia bez WinxBlogger - tak samo, jak nie wyobrażam sobie życia bez "Klubu Winx". Nasze losy są tak ściśle splecione, że nawet jeśli Straffi w końcu zamknie serię zamiast bawić się w kolejne nieudane kontynuacje, miłość do Winx będzie we mnie dalej żywa. Witaj w klubie, Flamli! serce

Bardzo doceniam, że walczysz z uploadami i trzymam kciuki! To naprawdę bardzo wiele znaczy, że nawet jeśli WinxBlogger obecnie nie jest tak żywą społecznością, to dalej jest nieocenionym źródłem wiedzy i materiałów o Winx.serce

Trzymaj się, WinxBloggerze! Sto lat i jeszcze więcej! serce
February 20 listopad 2023 11:20:13
Omg, jak cudownie czyta się takie newsy serce nie jestem tutaj na tyle długo, żeby pamiętać czasy kiedy wszystko się tu budowało, ale bardzo się cieszę, że nawet sporo później trafiłam na WB i że wszyscy nadal możemy dzielić się magią Winx, która nigdy nie ustanie! Sto lat WBszeroki uśmiech!

Dodaj komentarz

Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny

Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [2 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Logowanie
Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
13:16:21 06.04.2024
zapraszam na nowy 24 stronnicowy komiks z transformacją Dreamix :> KLIK
~Vixen0
17:30:44 03.04.2024
Ale koreańskie zupki są lepsze
~Vixen0
17:30:25 03.04.2024
W sumie to lubię jeść zupki takie chińskie co 3 minuty i są gotowe do zjedzenia
~Vixen0
17:29:50 03.04.2024
UwU
~Speksi0
17:15:12 02.04.2024
Hazard tylko ze zdrowiem, obstawiam czy to co zjem mi zaszkodzi niegrzeczny
^Flamli0
23:51:32 01.04.2024
Myślałam że słyszę jakąś sowę a tu pod łóżkiem był z telefonu głos puszczony XDDD
^Flamli0
23:43:49 01.04.2024
Prawie północ a ja się dałam wrobić na sam koniec
^Flamli0
23:41:39 01.04.2024
XDD
^Flamli0
23:39:17 01.04.2024
dzo, nie masz aby nic pilniejszego do roboty? mellow
@czarodziejka_flora0
23:13:23 01.04.2024
nie gęgaj mnie tu bo telewizor se oglądam
@czarodziejka_flora0
23:13:10 01.04.2024
Radi pisałam do ciebie :P
~Radi1
21:31:33 01.04.2024
Speksi, zajmujesz się też hazardem?
~Radi0
21:31:05 01.04.2024
No czemu mi na nic głupiego nie zminia
~Radi0
21:30:54 01.04.2024
Ponawiam ponownie
~Radi0
21:30:45 01.04.2024
Ponawiam
~Radi0
21:30:39 01.04.2024
Wniosek o zmiane wiadomości
~Speksi0
21:07:19 01.04.2024
o nadal ten nick xd
~Speksi0
21:06:06 01.04.2024
O, prawie zapomniałam napisać coś na 1 kwietnia xd
^PVTeam1230
21:00:11 01.04.2024
ja nie umiem grać dzisiaj zdezorientowany
^PVTeam1230
20:59:54 01.04.2024
ja jestem wiedźminką, zabijam bestie
^PVTeam1230
20:59:47 01.04.2024
tutaj zawsze tak jest
^PVTeam1230
20:59:42 01.04.2024
hahaha
~Anabi0
20:44:08 01.04.2024
Tradycja na prima apriliss
~clax70
20:42:15 01.04.2024
Co tu się porobiło? A, no tak, ok
~nexusik0
20:12:40 01.04.2024
Teraz sb świeci pustkami
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.