Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

Odcinki
Sezon 6
❧  Odcinek 6x11 - Zniszczone sny  ☙

AutorOdcinek 6x11 - Zniszczone sny
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-03-2014 15:25

Winx kontynuują poszukiwania, aby odkryć pochodzenie kwiatu, który należał do Eldory. W tym czasie Trix planują atak na samotną Bloom w Gardenii. Gotycka impreza trwa. Niespodziewanie pojawiają się na niej pewni niespodziewani goście.

| OGLĄDAJ ODCINEK | NAPISY PL | ZOBACZ KADRY |
POPRZEDNI ODCINEK || KOLEJNY ODCINEK




Edytowane przez Suzanne dnia 19-08-2020 17:34
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x11 - Broken Dreams
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-03-2014 17:41
Odcinek nie spodobał mi się. Był strasznie nudny. Znowu ten balet. Stroje bardzo ładne, ale np: Tecna czy Flora nie pasują do baletu. Znów Bloom rycząca w poduszkę, tym razem nie od Sky'a, woow. Podobały mi się Dzieci Nocy. Bloom wróciła do Winx po jednej nocy w Gardenii. Wow, to się nazywa akcja -,-. Fajne było to, że Winx wreszcie odkryły gdzie mieszka Eldora. Yay. W przyszłym odcinku Bloom zostanie zepchnięta na drugi plan O.O. Panie i panowie, mamy tu cud. Znów za dużo Pixies. Za dużo. Odcinek słaby, jednak nie mogę się doczekać następnego!!!


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez Vivian dnia 17-03-2014 17:48
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x11 - Broken Dreams
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-03-2014 20:02
Mi się odcinek nawet spodobał. Mimo tego, że Bloom jest za dużo, to trochę mi jej było żal. Jestem ciekawa co się stanie dalej. Zgadzam się z YouStee, za dużo Pixie. Mimo tego, że Pixie są spoko, to tym razem jest ich o wiele za dużo. Szkoda, że ukończyli odcinek w tak ciekawym momencie smutny. Fajnie, że znów powrócimy do Gardenii. Z tym odcinkiem mogło być lepiej.



Edytowane przez Rebecca dnia 18-03-2014 15:44
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x11 - Broken Dreams
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-03-2014 16:51
Zgadzam się z YouStee oraz Elsą. Za dużo tych Pixie. Szkoda, że mało było Bloom. Wiecie, że za nią nie przepadam, ale troszeczkę mi jej brakowało. Jezus, jak wkurzały mnie te sobowtóry Bloom! Potem w którejś sekundzie Bloom miała oczy sobowtóra. Gotycka impreza, mh... A dzieci nocy? Hm... mogą być, są fajni nawet. Ciekawi mnie, co się dalej stanie.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 11-05-2014 20:52
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x11 - Broken Dreams
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2014 14:10
Odcinek był nawet fajny. Dość ciekawy i w ogóle. Po raz kolejny pojawia się balet, jakoś mnie on nie zachwycił, chociaż nie można powiedzieć, stroje bardzo fajne. Podobają mi się Dzieci Nocy. Jak w czwartym sezonie to Pixie nie było. Jak tu to aż o nich za dużo. Dobrze, że powrót do Gardenii no i że o Bloom było. Ogółem nie był to zły odcinek, to trochę się działo, fajnie było.

I ogółem co? Jak już to i w ogóle.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 11-05-2014 20:49
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x11 - Zniszczone sny
~Bloom-Winx Club
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2014 16:07
Ogólnie powrót do Gardeni i rodziców Bloom dobra rzecz. Troszkę mnie irytowała walka Bloom z tymi Dziećmi Nocy i trochę Pixie tam były nie potrzebne, jak dla mnie, ale no nic. No, ogólnie dobrze, że coś się dzieje, akcja dzieje się w różnych miejscach. Mogłaby być ciut ostrzejsza walka, ale to nie ja decyduję. Odcinek ok.


WINX CLUB :-) Bloom czarodziejka z planety Domino strażniczka mocy Smoczego Płomienia.
-Stella (do Bloom): Co ty dzisiaj robiłaś z włosami trzepałaś je ubijaczką do jajek??!!
Bloom: Stello!
-Stella: Bloom jednak czasem przejawiasz oznaki inteligencji.
Bloom: Tylko czasem?
-Bloom: Tecna jesteś prawdziwą szamanką!
Tecna: Wolę być czarodziejką, ale dzięki!
*Poczucie humoru to podstawa codziennego życia:-)
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 25-08-2014 12:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x11 - Zniszczone sny
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 01-07-2014 22:37
Nie rozumiem idei baletu. W czym to ma pomóc? Nie wydaje mi się, że w walce. Przecież nie będą poruszały się jak baletnice w trakcie walki. Kiedy zobaczyłam skrzydła wyczarowane przez Stellę, to o mało co nie padłam z krzesła. One wszystkie zachowują się jak sześciolatki, które zobaczyły skrzydła i skaczą w tę i we w tę z nadzieją, że uniosą się w powietrze. A jednak nie, uszanowanie dla Layli, która jako jedyna sprzeciwiła się głupim pomysłom Stelli.
Biedna Bloom... Oczywiście mówię to z wielkim sarkazmem. Najlepiej jakby ją piorun trafił, wtedy nie musiałabym oglądać jej użalania się nad sobą. Miło zobaczyć Mike'a i Vanessę ponownie.


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x11 - Zniszczone sny
~Liria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-07-2014 23:29
Odcinek ogółem mało ciekawy. Akcja taka sobie. Nie wciągną mnie i uważam, że był to jeden z gorszych. Winx mają ładne stroje baletowe, dopóki Stella ich nie przesłodzi skrzydłami. Już mi się czasem zdaje, że ten Rainbow wstydu nie ma.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 25-08-2014 12:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x11 - Zniszczone sny
~Olqqa0019
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2014 01:31
Nie podobał mi się ten balet, nie pasuje mi i tyle, za słodkie i jakieś takie no nie wiem... BEZ SENSU. Brak sensownej akcji, Bloom oczywiście odeszła za byle co i bez naszej kochanej Bloom (sarkazm) Klub Winx nie może istnieć, dobija mnie takie coś T.T. Ogólnie mówiąc nie podoba mi się ten odcinek.


[img][[/IMG][/IMG][/img]

Edytowane przez Rebecca dnia 02-07-2014 08:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x11 - Zniszczone sny
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-07-2014 11:39
Balet mi się nawet podobał, ale sam odcinek nie. Beznadziejny. To po prostu nie miało sensu. Tylko ganiała się Bloom z tymi wampirami i nic ciekawego po za tym. Jak jej nie ma, to już tysiąc problemów się w klubie pojawia. Jednym słowem, nie podobało mi się.



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 25-08-2014 12:30
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x11 - Zniszczone sny
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-08-2014 21:50
Na wstępie wybaczcie, że ten post będzie nieco drętwy. Zrobiłam sobie całkiem długą przerwę od oglądania, więc, można powiedzieć, nie jestem jeszcze w formie.

Ten odcinek właściwie nie odbiegał wyglądem od reszty - to znaczy, po bardzo drobiazgowym zapisaniu plusów i minusów, przeważają, oczywiście, minusy. Skoro jednak odcinek obejrzałam, nie tłukąc głową w ścianę, da się go obejrzeć. Nie ma w nim jednak nic rewelacyjnego, przynajmniej, jeśli wciąż pamiętamy o standardach zachowanych w sezonach od jeden do trzy.


MINUSY:

- Wiem, kieruję się trochę stereotypem czarownic z Chmurnej Wieży, ale nie mogę znieść słodkiego, loliciego stroju Jasmin.

- Kandydujące "czarodziejki" miały naprawdę okropny wygląd. Rainbow trzeba ukarać, przynajmniej za te czapki.

- Kopia Bloom była naprawdę śliczna, ale zmodyfikowałabym jej troszkę wygląd. Tak, by nie była aż tak bardzo kopią Bloom. Może nieznacznie inna fryzura? Większym minusem jest, z kolei, jej głos w wersji angielskiej.

- Beznadziejna wizualnie sala treningowa. Jestem na "nie" - krzyw się do woli, Aisha.

- BALET. Okropne, przesłodzone stroje, które dobrze wyglądałyby tylko na Barbie. Na dodatek WSZYSTKIE Winxówny nagle stają się nie wiadomo, jak dobre,a nawet lepsze, w tańcu. Tecna i balet? Rainbow, żartujesz sobie okrutnie, podobnie jak w przypadku reszty Klubu Winx. Zresztą, to ma im bardzo pomóc w walkach z Trix? Serio? Bo tak nam zasugerowała Aisha. (Poza tym sekwencja baletowa, którą nam pokazują, jest naprawdę okropna. Kojarzy się z żabami.)

- Co tutaj robią specjaliści? Fanserwis dla dziewczynek? Mają przecież swoją Czerwoną Fontannę i lepsze tory przeszkód. Powinno ich tu nie być!

- Irytuje mnie nagła mentorskość Aishy. I to, że nagle Roxy zrobiła te wszystkie akrobacje. Nie pasuje mi to do niej.

- Głupawe, ogromne skrzydła od Stelli, które tylko przeszkadzają w treningu. I spowodowały wypadek, który pewnie miał rozśmieszyć, ale tylko mnie zdenerwował. (Naprawdę udało im się tak ładnie upaść?)

- Fochy Stelli. Wiem, że teraz Stella to irytująca, zdziecinniała, pusta idiotka, najwidoczniej zupełnie pozbawiona mózgu, ale... i tak wciąż drażni mnie jej zachowanie. Zwłaszcza, że te fochy były z tak banalnego powodu, że można byłoby je spokojnie z odcinka usunąć. Bez żadnycg szkód dla fabuły.

- Głupawe pocieszenie Aishy przez Musę i Tecnę. (Poza tym obie zareagowały z dużym opóźnieniem - jako przyjaciółki powinny szybciej polecieć za Stellą.)

- Takie głupstwo, i już Lockette piszczy, że bez Bloom Klub Winx jest w rozsypce. Sytuacja była dużo gorsza, kiedy Tecna została uwięziona w Wymiarze Omega, więc toto jest po prostu żałosno-śmieszne.

- Początkowo w tym odcinku trójkąt Roy/Aisha/Nex nie był taki irytujący, ale po akcji z rumieńcem zmieniłam zdanie. Rainbow, daruj sobie.

- Rodzicom Bloom przydałyby się nowe ubrania - to już pewnie tysięczny raz, kiedy mają na sobie te same, co w pierwszym sezonie. A skoro to szósty sezon i wszyscy przebierają się jak szaleni, to i oni zasługują na drobną zmianę wizerunku.

- Wampiry mają trochę mdłe pod względem kolorystycznym stroje.

- Dlaczego ten facet nie zaczął uciekać, kiedy tylko zauważył, że z nimi [mam tu na myśli wampiry] coś jest nie tak? Niespecjalnie wierzę w szok.

- Na litość, dlaczego znowu Gardenia?! Dlaczego nie jakikolwiek inne miejsce we wszechświecie?! Z Gardenii już są Bloom, Selina i głupi kwiat Lilo. Wystarczy! (I ten niesamowity zbieg okoliczności, że Bloom wie, gdzie dokładnie rośnie kwiatek Eldory.)

- Żałosna scena ze skłóconymi Stellą i Aishą. Zachowują się jak małe, rozkapryszone dziewczynki, a nie dorosłe i (niegdyś) dojrzałe kobiety. Wstyd.

- Mała Selina wygląda okropnie, również ze względu na strój.

- Gardeńska impreza, a tu dwie dziewczyny z Bety (gwardia przyboczna Chimery) i sporo uczennic z Alfei. Nie przekonuje mnie też "One to one" w tle. Rainbow powinno dać coś nowego, a przynajmniej innego i bardziej tanecznego.

- Żałosna przemowa Lockette do wampirów, znaczy, dzieci nocy.


PLUSY:

- Podoba mi się popisowe zaklęcie pierwszej z czarownic. Zamienianie ludzi w potwory to już coś! Szkoda tylko, że nie skorzystały z tego Trix.

- Wiem, to straszne, ale polubiłam Kopię Bloom. Jest fantastyczna, choć jeszcze nie jestem pewna, z jakiego powodu.

- Pokazano Gryzeldę! Drobiazg, ale bardzo cieszy.
- Niektóre spośród baletowych fryzur Winx są całkiem ładne.
- Zdenerwowana i zirytowana Aisha wygląda naprawdę dobrze.
- Aisha, która wygrywa z Royem i Nexem.

- Piosenka w scenie z załamaną Bloom była naprawdę fajna, bardzo w stylu tych z wcześniejszych sezonów, co jest tylko dodatkowym atutem. Szkoda tylko, że została tak szybko przerwana przez scenę w Chmurnej Wieży.

- Rozmowa Flory z kwiatami była fantastyczno-sympatyczna.
- Stella pocieszająca Kiko - aż się trochę cieplej robi na sercu.

- Fantastycznie pokazano, jak silna jest więź między czarodziejką, a wróżką (Pixie).


PYTANIA:

- Jakim cudem Bloom nie zabrała ze sobą swojego ukochanego króliczka?

- Dlaczego Pixie są zdziwione poprzebieranymi ludźmi, skoro były już, o ile dobrze kojarzę, świadkami gardeńskiej imprezy halloweenowej? (Sezon drugi.)


INNE KWESTIE:

- Walka między Bloom, a dziećmi nocy mogłaby być nieco bardziej dynamiczna, ale ogólnie nie narzekam. Źle nie było.

- Kiedy Bloom miała depresję w domu rodzinnym (scena pierwsza, tuż po rozśmieszaniu przez Mike'a), jej oczy zmieniły kolor z niebieskiego na złotawy.

Ogólnie jednak odcinek nie był aż tak zły. "Shimmer in the shadows" wypadło gorzej, choć ma dużo zgrabniej przełożony (na język polski) tytuł.
Edytowane przez Reverienne dnia 11-08-2014 21:51
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x11 - Zniszczone sny
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-11-2014 14:31
Cóż, odcinek taki sobie. Po wampirach spodziewałam się czego znacznie lepszego i miałam nadzieję, że będą wyglądać tak, jak w zwiastunie, a nie jak te ze Zmierzchu (nie cierpię tej sagi) i innych filmów o wampirach. Moim zdaniem trochę przesadzili z kłótnią Stelli i Layli, i tym, że gdy tylko Bloom sobie poszła, to zaraz wszyscy się kłócą, jest zamęt, chaos, klub rozpada się. Przecież to jest niedorzeczne. Kolejny przejaw wywyższania Bloom, a w ogóle co z niej za człowiek, skoro zapomniała wziąć ze sobą Kiko. Poszła sobie, nawet nie obejrzała się za nikim, lol.
Walka zalotników Layli także jest trochę nie na miejscu, ale spoko, jestem jeszcze wstanie to przemilczeć, choć nie mogę powiedzieć, że mi się to podoba, wręcz przeciwnie.
Gadające kwiaty?! Serio?! Matko, dla mnie to to już było na maksa dziwne. Zawsze myślałam, że Winx cechuje się zupełnie inną wizją tego magicznego świata, tych czarodziejek itd., ale po tej scenie z kwiatami mam duże wątpliwości.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x11 - Zniszczone sny
~Frutell@13
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 22:13
A mi się odcinek spodobał. Wampiry były całkiem, całkiem. Wątek z tymi zombie-wampirami był super. Pixie w końcu walczyły samiuteńkie. Jedyne co mi się w tym nie podobało, to biedna Bloomcia. Odeszła, bo coś źle zrobiła. CENZURA. Ale to mi nie zepsuje odcinka. W końcu stroje Stelli były całkiem ok.
Odcinek 10/10.

Zwracaj uwagę na interpunkcję.//Vic



Edytowane przez Victoria dnia 29-10-2017 16:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 6x11 - Zniszczone sny
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2016 19:49
Co trening Winx ma wspólnego z walką? Balet ma im pomóc walczyć? Jedyne osoby, które coś robią w miarę pożytecznego to Trix i Selina. Korzystają z okazji, gdy Bloom jest sama. Zresztą na własne życzenie. A poza tym zastanawiające, dlaczego Bloom wróciła akurat na Ziemię, bo przecież ma ona dwa domy. Rezygnując z Winx nie zrezygnowała chyba z magii i całego magicznego świata. Ma przecież pałac i jest księżniczką, więc równie dobrze mogłaby się udać na Domino. Odcinek mi się nie podobał. Winx denerwują, zwłaszcza Stella, Bloom cały czas się użala nad sobą, a wampiry jako wrogowie też nie imponują.

Zgubiłeś kilka przecinków, pamiętaj o nich.//Vic
Edytowane przez Victoria dnia 29-10-2017 16:29
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.