Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
Mikkes
noszeczety
ula

Świat filmów
Filmy
❧  Epoka lodowcowa (wszystkie części)  ☙

AutorEpoka lodowcowa (wszystkie części)
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 20-05-2012 21:25


Akcja dzieje się podczas wielkiej migracji zwierząt 20000 lat temu. Jak się okazuje można się sprzeciwiać ogólnym trendom migracyjnym (tak jest w przypadku mamuta Manfreda albo można się spóźnić (leniwiec Sid). Tak poznaje się para zwierzaczków, która podczas swojej wędrówki ratuje ludzkie dziecko i postanawia się nim zaopiekować. Po jakimś czasie dołącza do nich tygrys szablastozębny Diego, który próbuje im odebrać dziecko.



Epoka lodowcowa dobiega końca. Gruba pokrywa lodowa topnieje, zagrażając zwierzętom, które mieszkają w dolinie. Sęp daje im wskazówkę: jeśli nie chcą utonąć w wodzie ze stopniałego lodowca, muszą udać się na drugą stronę doliny, gdzie czeka na nich ratunek - łódź, do której zmieszczą się wszystkie. Chcąc nie chcąc zwierzaki wyruszają na pielgrzymkę.



U paczki prehistorycznych przyjaciół: mamutów Mańka i Eli, tygrysa szablozębnego Diego, wiewióra Scrata i leniwca Sida wiele się zmieniło. Mamuty zostaną rodzicami, a Maniek bardzo to przeżywa. Diego rozleniwił się i nie jest drapieżny jak kiedyś. Wiewiór co prawda nadal szuka orzeszka, ale Sid... wpada w tarapaty. Wysiaduje przypadkowo znalezione jaja, z których wylęgają się tyranozaury, które traktują go jak ojca. Przyjaciele chcąc mu pomóc trafiają do świata dinozaurów, mięsożernych roślin i groźnych zwierząt.



Bohaterowie "Epoki lodowcowej" powracają w cyfrowej wersji 3D, by stawić czoła kolejnym wyzwaniom, w tym wędrówce kontynentów, która może zagrozić przyszłości ich świata.



Pojawił się już zwiastun czwartej części "Epoki lodowcowej".



A polska premiera już 6 lipca!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Epoka lodowcowa (wszystkie części)
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2012 20:10
Lubię filmy z serii "Epoka lodowcowa", na erze dinozaurów byłam w kinie. Ogólnie cała seria jest bardzo fajna i jest dużo ciekawych oraz śmiesznych momentów, które przyciągają uwagę.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez Cookie dnia 19-11-2012 17:19
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Epoka lodowcowa (wszystkie części)
użytkownik usunięty
Dodane dnia 05-08-2012 20:17
Najbardziej podoba mi się pierwsza część. Jest tak jak w przypadku m.in Winx'a. Pierwsze części filmów jak i pierwsze sezony czy serie kreskówek i bajek są zawsze najciekawsze. Późniejsze części oddalają się od "wcześniejszej" fabuły. Moim ulubioną postacią jest wiewiór Scrabs. serce


AutorRE: Epoka lodowcowa (wszystkie części)
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 06-08-2012 13:18
Kto widział część czwartą? Dobra jest?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Epoka lodowcowa (wszystkie części)
~CassieBlanche
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2012 13:22
czarodziejka_flora napisał/a:
Kto widział część czwartą? Dobra jest?


Byłam w kinie i czekam na płytę. Super jest. Jak kupię płytę to dam na YouTube. Babcia i wiewiór najlepsi. Wiewiór w raju, szczęka babci i jej zwierzaczek (ja bym go nazwała potworem XD), i piraci.


I LOVE YOU
I KNOW

Edytowane przez Victoria dnia 14-03-2015 14:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Epoka lodowcowa (wszystkie części)
użytkownik usunięty
Dodane dnia 11-08-2012 08:26
Epoki lodowcowej 4 jeszcze nie obejrzałam, ale zamierzam. Jednym z lepszych elementów tej animacji jest historia wiewióra, który w pogoni za żołędziem miewa różne zabawne przygody.. Najbardziej lubię chyba tygrysa Diego, ale Sid swoimi tekstami mnie powala.



AutorRE: Epoka lodowcowa (wszystkie części)
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-08-2012 11:34
Oglądałam wszystkie części, jedynkę miałam na starym kompie, dwójkę mam gdzieś na płycie, a na trzeciej byłam w kinie... a na czwórkę może pójdę do kina, albo ściągnę z chomikauśmiech, wiewiór rządzi (on i jego żołądź).
Edytowane przez Cookie dnia 07-12-2012 23:22
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Epoka lodowcowa (wszystkie części)
~Harry
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-11-2012 12:31
Czwórka to jest majstersztyk. Super fabuła, ale tyle śmiechu co tu, nie było we wszystkich innych częściach razem wziętych. Babka Sida była genialna.
Edytowane przez Cookie dnia 07-12-2012 23:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Epoka lodowcowa (wszystkie części)
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 03-03-2013 12:35
Najbardziej przypadłą mi do gustu część pierwsza. Zazwyczaj jedynki są najlepsze. Posiadają najwięcej humoru, a moim ulubionym tekstem jest nasz ostatni melon!. To mnie rozwala po prostu! Również podoba mi się trójka, ale czwórka jest okropna! Przesadzona, zrobiona tak na siłę, jak "SHREK forever". Na trzech mogliby pozostać.


(c) Flama

Edytowane przez Cookie dnia 27-04-2013 21:35
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Epoka lodowcowa (wszystkie części)
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2013 10:20
Bardzo lubię tą serię filmów. Niezbyt przypadła mi do gustu druga część. Najlepszy jest dla mnie trzeci film "Epoka lodowcowa i Era dinozaurów". Ma w sobie to coś. W czwartym filmie podobał mi się żołędziowy raj, a wiewiór musiał go oczywiście rozwalić. Ciekawą postacią był Szira, która się dołączyła się do Mańka i ich przyjaciół. Babcia Sida była światna, wołała wymyślonego zwierzaczka, a okazało się że taki istnieje. Mam nadzieję na kolejne filmy z tej serii.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez Cookie dnia 27-04-2013 21:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Epoka lodowcowa (wszystkie części)
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2013 13:15
Bardzo lubię oglądać epokę lodowcową. Podobają mi się wszystkie części. Nigdy nie zapomnę tekstu Sida: "mleczyk, ostatni w tym sezonie". Niewiem dlaczego, ale bardzo mi się ten tekst spodobał. Nie pamiętam jednak, w której to było części. Jest tam bardzo dużo naprawdę śmiesznych wątków, między innymi wiewiór w pogoni za żołędziem.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Epoka lodowcowa (wszystkie części)
~jasemi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-04-2013 12:56
Lubię oglądać Epokę lodowcową, nawet bardzo. Wszystkie części są fajne, ale najbardziej przypadła mi do gustu czwarta część "Epoka lodowcowa - Wędrówka kontynentów". Dlatego, że fajna była Brzoskwinka, ta stara babka leniwiec była najlepsza, Skarbuś i dlatego, że Diego znalazł dziewczynę.



Edytowane przez Cookie dnia 27-04-2013 21:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Epoka lodowcowa (wszystkie części)
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-08-2013 14:09
Oglądałam chyba wszystkie części, które ukazały się do tej pory. Oczywiście, każdy z tych filmów (filmów z tej serii) jest prześmieszny, ale czasami wzruszający. Najlepsze momenty? Chyba wszystkie, w których uczestniczy leniwiec Sid i ta wiewiórka ganiająca za orzeszkiem xD. Filmy na wielki plus, uwielbiam tę serię.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Epoka lodowcowa (wszystkie części)
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2013 19:11
Epoka lodowcowa jest spoko. Kiedy byłam mała bez przerwy ją oglądałam. Dlatego teraz mi się znudziła :D. Ale i tak ją lubię, i pewnie będę do niej powracać. Pierwsza część jest całkiem niezła, druga nudna, trzecia świetna, a czwarta genialna! Najbardziej chyba jednak lubię trzecią. Jest najśmieszniejsza. Mam na płycie 3 części, a na czwartej byłam w kinie. Ogólna ocena: 4/5.

Jeśli "i" występuje drugi raz w zdaniu, to stawiamy przecinek przed drugim. Zapominasz też o przecinkach w innych miejscach. Popracuj nad tym <:.//Vic


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez Victoria dnia 14-03-2015 14:48
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Epoka lodowcowa (wszystkie części)
~Bloom-Winx Club
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2013 13:05
Epoka lodowcowa coś co było kiedyś,ale wiemy o tym teraz. Film pod względem humoru może zostać śmiało wymieniony razem z Madagaskarem i Shrekiem co już każdy chyba wie. Kto nie widział Epoki powinien jak najszybciej nadrobić zaległości, bo te 4 części to podstawa dla każdego człowieka określającego się mianem ,,kinomaniaka". Humor obecny czyli radości nie ma końca przy oglądaniu Epoki trza się przygotować na niekończące się napady śmiechu -,, W tym przypadku skonsultuj się z lekarzem lub wyłącz swój odbiornik tv". :haha:
Pierwsza część i dowiadujemy się przy okazji jak świetnych,a przedewszystkim znanych aktorów dubbingowych mamy w polsce m.in. Wojciech Malajkat -Maniek, Piotr Fronczewski - Diego, Cezary Pazura - Sid. Mamut, leniwiec i tygrys szablozębny + niemowle, które chcą odnieść ludziom jak stworzyć bardziej pokręcone stado od nich, chyba to jest nie możliwe. A oto kilka ich niezapomnianych tekstów z części pierwszej: ,,Gdzie jest booobaaas? TU JEST! "- Diego do niemowlaka. ,,Nie ma żadnego MY! Nigdy nie było NAS! Na dodatek beze mnie nie mówiłbyś nawet JA!" -Maniek do Sida; ,, Nie jestem tłusty! To tylko futro to dlatego jestem taki... puszysty."-Maniek; ,,Ubaw po pachy i to za darmola."- Maniek komentując walkę o melony; ,,Współczesna architektura, długo nie postoi."-Maniek o Stonehenge. ,,Maaaanfred? Ja cię kręcę. Nie lepiej Maniek Mamuci Maniak, albo Maniek Melancholik, Maniek Marny?" -Sid do Mańka; Wykukać coś do szamanka potrafi tylko prawdziwy bohater."-Sid szukając jedzenia; ,,Zostawili mnie! Co rok ta sama heca! Dlaczego nikt mnie nie kocha? Nikogo już nie obchodzi dola Sida, leniwca! Dobra, jak nie to idę sam."- Sid.

Wszystkie części zaskakują sytuacjami i humorem oraz nowymi zakręconymi postaciami. A przedewszystkim każdy czeka na dalsze przygody wiewióra Scrata w każdej części jego miłość do orzecha nie maleje chociaż kilka razy np. w części 3 myślimy widząc go z panią wiewiór, że orzech się już nie liczy, a jednak życie z panią wiewiór zaczyna być męczące ,,kanapa tu nie przesuń ją tam gdzie stała nie nie z powrotem ją tu przesuń" i wtedy miłość do orzecha który nie ma sprzeciwów i wymagań odżywa. Jeszcze jedną i to naprawde bijącą na głowę inne- sytuacją było: Maniek, Sid i Diego w części 2 kiedy każdy mówi, że Maniek to ostatni mamut słyszą coś co przypomina dźwięk wydawany przez mamuty biegną pędem nie patrząc na nic i naglę patrzą, a kolo siedzi na pieńku puszcza wiatry i mówi ,,Sorry chyba zjadłem coś niestrawnego na mieście" no The Best sytuacja. Kocham ten film (i ogólnie te 4 części) polecam wszystkim którzy lubią się śmiać,a przy okazji dowiedzieć się jak było w czasach prehistorycznych.ok


WINX CLUB :-) Bloom czarodziejka z planety Domino strażniczka mocy Smoczego Płomienia.
-Stella (do Bloom): Co ty dzisiaj robiłaś z włosami trzepałaś je ubijaczką do jajek??!!
Bloom: Stello!
-Stella: Bloom jednak czasem przejawiasz oznaki inteligencji.
Bloom: Tylko czasem?
-Bloom: Tecna jesteś prawdziwą szamanką!
Tecna: Wolę być czarodziejką, ale dzięki!
*Poczucie humoru to podstawa codziennego życia:-)
Edytowane przez Bloom-Winx Club dnia 12-10-2013 13:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Epoka lodowcowa (wszystkie części)
~kamila1101
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-01-2014 15:44
Kocham ten film! Oglądanie wszystkich części było naprawdę warte. Najbardziej lubię Diego i Sid'a. W drugiej denerwowało mnie to, że Ela uważała się za gryzonia. Z wszystkich 4 części najbardziej lubię czwartą, kiedy dziecko Mańka i Eli jest nastolatkiem.



Edytowane przez ChandSharma dnia 21-01-2014 21:30
https://issuu.com/mikami1101 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Epoka lodowcowa (wszystkie części)
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2014 21:21
Oglądałam wszystkie części po kilka razy. Świetny film nigdy się nie nudzi. No i nie zastąpiony Sid za swoim sepleniącym głosem xd. Bardzo mi się podoba ten film, jest bardzo fajny. Wszystkie części, które oglądałam, są bardzo fajne i ciekawe. Zawsze mnie rozbawiało, jak Elka myślała, że jest oposem, to mnie "rozwalało" :D. Ale ogółem spoko film.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez ChandSharma dnia 21-01-2014 21:31
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Epoka lodowcowa (wszystkie części)
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-07-2014 11:41
Wszystkie są zadymiste :] Podoba mi się to, że Diego w końcu znalazł sobie dziewczynę. Najlepszymi postaciami są oczywiście Sid, oposy, babcia Sida no i Scrat. serce Bez nich nie byłoby tego filmu. Grafika też jest niezła i podoba mi się dubbing, wyjątkowo trafny :D.

"Byłoby" pisze się łącznie, nie zapominaj o polskich znakach.
Edytowane przez Victoria dnia 14-03-2015 14:49
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.