Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
Mikkes
noszeczety
ula

Świat filmów
Filmy
❧  Madagaskar (wszystkie części)  ☙

AutorMadagaskar (wszystkie części)
~jasmin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-05-2012 20:27

Cztery pingwiny chcą uciec z nowojorskiego zoo i kopią tunel na Antarktydę, gdzie lód jest zimny, a kobiety gorące. Wychodzą na powierzchnię w zagrodzie zebry Marty'ego, który po rozmowie z nimi również nabiera ochoty, by trafić do swego naturalnego środowiska. Niedługo po tym na wolność wydostają się zarówno pingwiny, jak i Marty, oraz jego przyjaciele: hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i lew Alex, a także dwa szympansy. Wywołuje to w mieście wielkie zamieszanie. Ludzie boją się szczególnie lwa, który jednak trzymany od wczesnego dzieciństwa w niewoli nie wykształcił w sobie instynktu łowcy i nie był groźny. W końcu zwierzęta zostały wyłapane i wskutek protestów ekologów podjęto decyzję o odstawieniu ich do rezerwatu przyrody w Kenii. W wyniku wypadku na morzu trafiają jednak na Madagaskar. Zwierzęta muszą nauczyć się nowego życia. W szczególnie trudnej sytuacji jest Alex, który nie jest w stanie odżywiać się trawą, a początkowo nie ma pojęcia skąd wziąć steki. Gdy cała czwórka poznaje prawdę nadchodzi dla ich przyjaźni okres ciężkiej próby...





Lew Alex , Zebra Marty, Żyrafa Melman, Hipopotamica Gloria, Król Julian Maurice, Pingwiny i Szympansy wyrzucone na odległy brzeg Madagaskaru snują nowy plan. W obliczu niesprzyjających okoliczności losu, mieszkańcy Manhattanu uknuli plan tak szalony, że może okazać się całkiem skuteczny. Z wojskową precyzją Pingwiny dokonały naprawy starego rozbitego samolotu - tak przynajmniej może się wydawać na pierwszy rzut oka.



W trzeciej części lew Alex i jego przyjaciele wciąż próbują wrócić do Nowego Jorku. Tym razem sprawy komplikują się, gdyż do przebycia jest cała Europa. Jak niezauważenie pokonać cały kontynent? Oczywiście w przebraniu trupy cyrkowej!



(c) Dżoana<3


I'll be running, I'll be running,
'til the love runs out, 'til the love runs out.

Edytowane przez ChandSharma dnia 29-07-2014 23:23
http://il-mio-mondo--magico.blogspot.it/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Madagaskar
~CassieBlanche
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-05-2012 20:38
Uwielbiam Madagaskar! Oglądałam wszystkie części. Jeszcze bardziej uwielbiam oglądać pingwiny z Madagaskaru na nicku. Moja ulubiona scena to, gdy wszyscy są już na Madagaskarze i wtedy Alex i Marty krzyczą do siebie w zwolnionym ruchu, a potem się gonią. Jeszcze było tam kilka fajnych scen, ale nie chce mi się wymieniać. Uwielbiam tego naszego Króla Juliana. I jego głupotę. Dla fanów Alexa i pingwinów mam niespodziankę. 26.05.2012 będzie godzinny odcinek pingwinów z Madagaskaru wraz z Alex'em. Odcinek to ''Powrót zemsty doktora Bulgota''. Polecam.


I LOVE YOU
I KNOW

Edytowane przez Cookie dnia 27-04-2013 21:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Madagaskar (wszystkie części)
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 21-05-2012 20:43
Madagaskar nie zachwycił mnie tak bardzo jak "Shrek". Jest on oczywiście śmieszny, jednak jest troszeczkę przesadzony. Denerwuje mnie to, że Alex i reszta ciągle szukają tego Nowego Yorku. Z jednej strony jest to śmieszne, a z drugiej denerwujące.


(c) Flama

Edytowane przez Cookie dnia 27-04-2013 21:23
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Madagaskar (wszystkie części)
użytkownik usunięty
Dodane dnia 06-10-2012 10:03
Czasami zabieram się do oglądania, ale jakoś mnie się nie chce. Nigdy specjalnie nie leciałam do tego filmu. Madagaskar przypomina mi bajkę Dżungla. Miałam na trzecią część iść do kina, ale Merida leciała i się rozmyśliłam.



Edytowane przez Cookie dnia 27-04-2013 21:23
AutorRE: Madagaskar (wszystkie części)
użytkownik usunięty
Dodane dnia 13-11-2012 18:51
Oglądałam wszystkie części. Jak dla mnie najlepsza 1 i 3. Za drugą nie przepadam. Trzecia część była najśmieszniejsza i taka najbardziej cool. Król Julian z tą niedźwiedzica po prostu super:serduszko. W ogóle uwielbiam Madagaskar, jedna z najlepszych kreskówek.
Edytowane przez Cookie dnia 27-04-2013 21:24
AutorRE: Madagaskar (wszystkie części)
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-12-2012 00:16
Przelała się czara goryczy - mój brat bodajże po raz siódmy ogląda "Madagaskar 3", będąc nieświadomym tego, że jego siostra przeżywa katusze, skręt kiszek i odruchy na zasadzie: "Błagam, zróbcie coś, by ten dźwięk nie dotarł!". Nawet dobry film może się przejeść, kiedy jest oglądany sześć razy w ciągu tygodnia. A trójka już w kinie nie była moim faworytem...

Po pierwsze: pairing Króla Juliana z niedźwiedzicą. Nie przejdzie, przynajmniej u mnie. Słabo mi się robi, gdy ktoś łączy mojego ukochanego lemura z kimkolwiek. On sam ze sobą jest fantastyczny, nie wyobrażam go sobie z żadną "kobitką". A już zwłaszcza z TAKĄ. Julian twierdzący, że nie chce już być królem, wywołuje u mnie niemal spazmatyczny szloch.
Po drugie: irytuje mnie lew morski z "inteligencją (troszkę) poniżej normy".
Po trzecie: nie podoba mi się pomysł z ostatecznym pozostaniu razem z cyrkiem. Ten chwyt: "Po tym wszystkim... chcecie odejść?" nie robi na mnie wrażenia.

I te "kochanie" Glorii do Melmana, ja błagam o litość. ;f

Plusy, jeżeli już jakieś były, to te wszystkie muzyczne nawiązania, które wyłapywałam z jakimś podejrzanym uśmieszkiem. Naprawdę to lubię, a trochę tego było. :> Podobał mi się akcent Witalija i kilka innych przyjemnych drobiażdżków, w tym może ta "romantyczna" scenka z Aleksem i Gią. Nauka Trapezo Americano również była całkiem-całkiem.

Ogółem ten film wydaje mi się gorszy od poprzednich części. Zdecydowanie gorszy. Nieporównywalnie gorszy. Nie jest zły, ale... podoba mi się po prostu mniej.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 16-12-2012 00:22
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Madagaskar (wszystkie części)
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 03-03-2013 12:31
Florkens napisał/a:
Byłam na Madegaskar 3. Motyw z cyrkiem achh fajny film najlepsze to kiedy Alex zmyślał xD.


Też mi się to podobało! Ale na pierwszym miejscu jest jednak miłość króla Juliana. Ile ja się wtedy uśmiałam? Byłam na tym w kinie z siostrą i nie żałuję. Według mnie Madagaskar 3 jest najlepszy z wszystkich! Dużo humoru i wspaniałe efekty. Gdy występowali, to aż chciałam klaskać! To było NIESAMOWITE!

Także nie oglądałam 3 części. A pierwsze dwie są bardzo fajnie. Niektóre momenty są bardzo zabawne. Lubię takie "bajki".


Może to bajki, ale powiedzmy szczerze, że nawet na starość będziemy je oglądać. Ja mogłabym widzieć ją 100 razy, a nigdy mi się nie znudzą. Taka jest właśnie ich "magia".


(c) Flama

Edytowane przez Akali dnia 18-08-2014 16:33
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Madagaskar (wszystkie części)
~jasemi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-04-2013 13:00
Oglądałam wszystkie części i wszystkie były fajne, ale dwóch pierwszych nie pamiętam, bo oglądałam je dawno, a trzecią cześć oglądałam tydzień temu. Trzecia część była super, zresztą jak każda. Fajna była ta babka, jak powiedziała "Niezły ruch koteczku". Albo jakoś tak. Fajne było, gdy ten król Julian się zakochał. Ogólnie super film.



Edytowane przez Cookie dnia 27-04-2013 21:25
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Madagaskar (wszystkie części)
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-06-2013 16:48
Madagaskar to jeden z moich ulubionych filmów animowanych. Filmy z tej serii potrafią rozbawić, co jest wielkim plusem. Ale chyba z wszystkich postaci występujących w tym filmie jest najlepszy Król Julian i Pingwiny. Oni zawsze są u mnie na pierwszym miejscu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Madagaskar (wszystkie części)
~endrju5555
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2013 13:21
Ja mam wszystkie części "Madagaskaru" na płytach. Strasznie lubię ten film. Najfajniejsze są Pingwiny i Lemury.
Ps. serial "Pingwiny z Madagaskaru" też mam na płytach - 2 serie mruga.


Ja , gdybym miał odwalić kitę za dwa dni. Zostałbym profesjonalnym gwizdałom. A ty?

Edytowane przez Akali dnia 18-08-2014 16:34
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Madagaskar (wszystkie części)
~Bloom-Winx Club
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2013 16:56
Madagaskar to film kultowy. Najbardziej pamiętna postać to chyba Król Julian. Choć dla mnie też pingwiny i główni bohaterowie Alex, Marty, Melman i Gloria. Ten film można porównać do Shreka pod względem śmiesznych zachowań i dużej ilości kładących ze śmiechu tekstów np. Zamorduję cię Marty! Normalnie uduszę! A potem zakopię, odkopię, sklonuję i zabiję te klony!-Alex ; Skacz, Alex, skacz! Nie martw się, wszystkie koty lądują na... Twarzy?! Stary, to czyje ty masz geny?!-Gloria ;Maurice, ręka mi zdrętwiała, machaj za mnie... Szybciej ty leniwa małpo ty!-Król Julian; Ej patrzcie w łazience w takich malutkich umywalkach są miętówki.-Melman; (do dziury, w której zniknęły pingwiny) Ej ty kelner! No, wróć, no! (pingwiny wyskakują) No, ale poważnie - co wy robicie?- Marty Itd... W trzeciej części zaszokowała mnie sytuacja wiecie Król Julian i ta Niedźwiedzica The Best było to jak byli u papieża i jak mu zakosili pierścień.
Ogólnie gdyby nie film Madagaskar to chyba nie było by co oglądać w tv bo on zabija śmiechem.:cool: Wyginam śmiało ciało dla mnie to mało....!


WINX CLUB :-) Bloom czarodziejka z planety Domino strażniczka mocy Smoczego Płomienia.
-Stella (do Bloom): Co ty dzisiaj robiłaś z włosami trzepałaś je ubijaczką do jajek??!!
Bloom: Stello!
-Stella: Bloom jednak czasem przejawiasz oznaki inteligencji.
Bloom: Tylko czasem?
-Bloom: Tecna jesteś prawdziwą szamanką!
Tecna: Wolę być czarodziejką, ale dzięki!
*Poczucie humoru to podstawa codziennego życia:-)
Edytowane przez Bloom-Winx Club dnia 01-09-2013 17:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Madagaskar (wszystkie części)
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-07-2014 11:53
Film świetny, jeden z najlepszych serce. Postacie są genialne np. Pingwiny, Król Julian. Na największe oklaski zasługuje tu pewna starsza pani z torebką, pojawiająca się w 2 filmach (nie pamiętam, czy w 3 też była), ale ogólnie to ta właśnie pani najbardziej mi w pamięć zapadła serce.
Edytowane przez Akali dnia 22-07-2014 13:06
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Madagaskar (wszystkie części)
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-07-2014 22:03
Co ja mogę tutaj napisać? Może, że ten film animowany jest najlepszy? Kocham to oglądać. Szczególnie dlatego, że w tej bajce są bardzo śmieszne momenty i dzięki temu świetnie się ogląda. Wtedy kiedy się nudzę, najchętniej oglądam Madagaskar. Postacie również są fajne. Podsumowując świetny film animowany, polecam.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Madagaskar (wszystkie części)
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-07-2014 22:31
Właściwie, to zgodzę się tylko z poprzednikami, że jest to jedna z najlepszych bajek animowanych jakie powstały na tej Elipsie zwanej Ziemią. Bohaterowie, akcja, żarty są genialne. Na ostatniej części, to aż się wzruszyłem, kiedy wreszcie po tylu latach dotarli z powrotem do zoo. W sumie, to przydałoby się odświeżyć całą trylogie na nowo.
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Madagaskar (wszystkie części)
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-08-2014 18:53
Achh, Madagaskar serce. Kocham tę bajkę za wszystko, głównie za Juliana, który swoimi tekstami zawsze potrafi mnie rozśmieszyć. Bez niego Madagaskar wiele by stracił, nie byłby taki śmieszny. Pingwiny także są super, pamiętam ślub Skippera z laleczką pod koniec którejś części xD.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Madagaskar (wszystkie części)
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-09-2014 21:14
Hahah, mogę w kółko oglądać te filmy xD. Oglądałam już tysiące razy każdą część i za każdym razem nie mogę ze śmiechu. Strasznie przypadły mi do gustu te filmy, nic nie jest sztuczne, wszystko super.
Cała 4 bohaterów - Marty, Alex, Gloria i Melman naprawdę potrafią rozśmieszyć do łez widza swoją mimiką oraz tekstami xD. No i jakże mogłabym zapomnieć o kochanym królu Julianie i pingwinach :D? Jak oni wpadli, to już w ogóle się galimatias robił xD.
Naprawdę nie pamiętam słabej sceny lub żartu z tego filmu, wszystko zawsze było na tip-top. Humor był, fabuła wciągająca była i co tu dużo mówić - jedna z obowiązkowych bajek, a raczej filmów do obejrzenia :D!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Madagaskar (wszystkie części)
~Fiker
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-09-2014 22:28
Lubię tą bajkę głównie za pingwiny. Może specjalnie nie zachwyca, ale można obejrzeć. Pierwsza część jest lepsza od drugiej, a trzeciej jeszcze nie oglądałam. Jakoś mnie nie przekonuje. Może kiedyś, ale to zobaczymy. Alex, Marty, Gloria i Melman nawet fajni. Marty chyba z nich najfajniejszy. Taki charakterystyczny.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.