Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,055
 Najnowszy Użytkownik: ~stella322
Dzisiejsi Solenizanci
curly9087

Świat filmów
Filmy
❧  Minionki rozrabiają i Minionki  ☙

AutorMinionki rozrabiają i Minionki
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2015 13:08

W domku na przedmieściu mieszka sobie Gru wraz z córeczkami i całą gromadką Minionków. Gru nie jest już superprzestępcą, lecz wytwórcą dżemów i żelek. Minionki dzielnie pomagają mu w pracy, objadając się galaretkami i innymi słodkościami. Ale pewien tajemniczy złoczyńca chce je wykorzystać, by podbić świat. Specjalny eliksir zmienia dobre Minionki w paskudne fioletowe Minionki-Demonki, które są w stanie pożreć wszystko, co im stanie na drodze. Gru rusza do akcji, by ocalić swoich żółtych przyjaciół. Musi znaleźć sposób, by Minionki-Demonki wróciły do dawnej postaci. Na drodze stanie mu tresowana kura obronna, laserowe zasieki i wiele innych przeszkód.


Źródło: Kinomaniak. tv





Film opowiada o dziejach Minionków, 10 lat przed nadejściem Gru, kiedy to zdesperowane, żółte potworki chcą służyć panu, który siałby największe zło na świecie, jednak skryte w jaskini gdzieś na ziemnej północy nie wiedzą, jak się do tego zabrać. Na pomysł wpada jedne z nich - Kevin, który wyłaniając z tłumu dwóch ochotników (Stuarta i Boba), wyrusza w świat, na poszukiwanie istnego wcielenia zła. Tak przez przypadek trafiają na Scarlet, największego złoczyńcę na świecie i dzięki szczęściu, mogą jej służyć. Minionki muszą ukraść królewską koronę, a gdy przez przypadek Bob staje się królem Anglii, Scarlet za wszelką cenę chcę się ich pozbyć.





(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 07-07-2015 13:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Minionki rozrabiają i Minionki
~Bloom-Winx Club
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-07-2015 14:02
Minionki - ten jeden wyraz jest w stanie poprawić humor znudzonego "czymkolwiek" człowieka m.in. burzową aurą na dworze bądź nudą, którą niesie z sobą wakacyjna udręka na Facebooku...

Żółte stworki szukające najbardziej przerażającego złoczyńcy, który zostałby ich panem. Niestety owi "szczęśliwcy" kończą tragicznie, także nie polecam wysuwać się w czołówce szefostwa naszych Minionków facepalm. No, chyba że jesteście takim złoczyńcą jak Gru.

https://www.youtube.com/watch?v=QUPixfxe00E -Minionki - pierwszy zwiastun!

2 części wymienione powyżej to zapewnienie widzów, iż spędzą kilka godzin przed telewizorem dobrze się bawiąc i z szerokim uśmiechem na twarzy.

Bardzo ciekawy dialekt żółtych stworków zapewnia także przednią zabawę i jest plusem całej trylogii (licząc debiut Minionków w filmie "Jak ukraść księżyc" ). Między innymi zapamiętywany i humorystycznie zabarwiony tekst "Hello papagena tu es bella comme la papaya!" (przyp. tł.[j.fra.] Witaj Papagena, jesteś piękna jak papaja!) - tekst Stuarta z najnowszej części. I jak po takiej bombie humorystycznej, wraz z obrazem filmowym, powiedzcie, jak nie kochać naszych żółtych rozrabiaków?

https://www.youtube.com/watch?v=aG7Cop8QAsg
- ów obraz filmowy w roli głównej Stuart i (zobaczcie to sami... :haha: )

Minionki to samodzielny film o żółtych stworkach w Internecie krążą o nim różne opinie. Ja nie powiem wam czy warto iść czy nie, bo to zależy od tego czy lubicie Minionki jako ich fani, czy tylko je tolerujecie, iż takie postacie istniały na kinowym ekranie. Dla fanów Minionków to będzie ciekawe spotkanie i poznanie ich dziejów, dla innych niezbyt dobry film, który nie powinien się pojawić.


Dla mnie osobiście ten film był przepełniony humorem i ciekawymi zwrotami akcji, owszem było kilka "ale", jednak zaniknęły z prędkością światła, gdy tylko film i Minionki brnęły coraz dalej w głąb zaistniałej akcji.

To czy film wam się spodoba zależy od waszego gustu, ale każdy kto lubi dużo humoru, niespodziewane zwroty akcji i milusińskie żółte stworki będzie zadowolony z zaliczonego seansu Minionków ok.

A odnosząc się do "Minionki rozrabiają" pozostaje mi tylko przypomnieć muzyczny hit 2013 roku

https://www.youtube.com/watch?v=y6Sxv-sUYtM - Pharrell Williams - Happy

Ta piosenka oddaje aurę tej części filmowej, ujmę to jednym słowem - Minionkomania serce.


WINX CLUB :-) Bloom czarodziejka z planety Domino strażniczka mocy Smoczego Płomienia.
-Stella (do Bloom): Co ty dzisiaj robiłaś z włosami trzepałaś je ubijaczką do jajek??!!
Bloom: Stello!
-Stella: Bloom jednak czasem przejawiasz oznaki inteligencji.
Bloom: Tylko czasem?
-Bloom: Tecna jesteś prawdziwą szamanką!
Tecna: Wolę być czarodziejką, ale dzięki!
*Poczucie humoru to podstawa codziennego życia:-)
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 08-07-2015 20:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Minionki rozrabiają i Minionki
użytkownik usunięty
Dodane dnia 09-07-2015 11:46
Byłam w kinie na "Minionkach" i na "Minionki rozrabiają". Minionki nie są śmieszne, te urywki w zapowiedziach to są te i trochę więcej. Nie opłaca się iść na nie do kina. Ale to wasz wybór. ziew



Edytowane przez Sophie dnia 09-07-2015 11:52
AutorRE: Minionki rozrabiają i Minionki
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-07-2015 21:39
Ja jestem bardzo zadowolona z obydwu tych filmów.

Minionki rozrabiają.
Bajka naprawdę ciekawa i wciągająca. Dużo się przy tym śmiałam, nawet jeżeli oglądałam to już chyba 10 razy (telewizja nie działa, więc z pendrive u mnie się wszystko ogląda po 25 razy, a potem kolejne filmy xD). Pomysły Minionków są zabójcze, ich stroje, mowa i dosłownie wszystko rozbraja. Jednak uważam, że twórcy nie powinni nazywać tej bajki "Minionki rozbrajają", może faktycznie byli pokazani znacznie więcej, niżeli w "Jak ukraść księżyc", ale to wciąż była bajka o Gru i jego misji.

Minionki:
Byłam na tym w kinie i powiem szczerze, że mam mieszane uczucia. Było tam wiele śmiesznych momentów, ale jak dla mnie nie było konkretnej akcji jak w dwóch poprzednich filmach. Scarlet wydawała się być bardzo fajna (ale i tak jej mąż był o wiele fajniejszy xdd), jednak coś się stało, że potem straciła moją sympatię. Stała się... za delikatna? Chyba coś w tym stylu. Na początku biła się z takimi mięśniakami, że szkoda gadać, a nie potrafiła poradzić sobie z Minionkami. Trochę to dziwne, ale dzięki temu mój szacunek dostali Kevin, Bob i Stuard.
Wydawało mi się lekką przesadą, gdy Bob wyciągnął Excalibura i został królem Anglii. No błagam! Co to miało być?!
Na końcu zaczęłam się już trochę nudzić. Powiększony o milion razy Kevin nie był za fajny - kolejna przesada, ale sama końcówka naprawiła wszystko. Uwaga! Spojler(i tak nie pierwszy, ale praktycznie najważniejszy)!!! Wielkie wejście Gru, który jako dzieciak kradnie koronę królowej Anglii i odlatuje ze swoim zmutowanym psem. Oczywiście wszystkie Minionki biegiem za nim i to było po prostu piękne.

Sumując to wszystko, jestem tego samego zdania, co u Shreka nie licząc pierwszej części, u Magadaskaru także bez pierwszej części, u Igrzysk Śmierci bez pierwszej części i wiele innych, krótko mówiąc - pierwsza część danej serii filmów zawsze ma w sobie to "coś", czego już nigdy nie będą mieć nie wiadomo jakie kontynuacje, gdyż wtedy wszystko się zaczyna, wtedy właśnie poznajemy bohaterów, pierwsze z nimi emocje i przygody. Żadna kontynuacja nie będzie już taka świetna, jak pierwsza część, gdyż pierwsza jest podstawą, a bez podstawy ani rusz.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Minionki rozrabiają i Minionki
~Wiktoria90987
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-10-2015 12:16
Minionki:

Bardzo mi się spodobały. Oglądałam je chyba trzy razy pod rząd. Nawet sprzedajemy różne pluszaki itp. Próbowałam to nawet pokazać kuzynkom, ale one nie bardzo lubią oglądać.
Minionki rozrabiają:

Jeszcze zapomniałam napisać, że mam apke z Minionkami. Wracając do tematu: się musiał natrudzić żeby zamienić laboratorium w fabrykę xd. I czemu założył tą perukę jak nie chciał iść na tą randkę? Mógłby albo w ogóle nie reagować, albo wyjść i od razu pokazać, że jest łysy, jak tamta nie lubiła łysych. To mój najdłuższy post :D.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 17-10-2015 13:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.