Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
DarknessVi
Kaka

Winx Club
Postacie
❧  Najlepsza i najgorsza para w Winxie.  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorNajlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2014 16:58
Jaką parę ubóstwiacie, a jakiej nienawidzicie?
1. Dlaczego?
2. Co byście zrobili, by para była jeszcze lepsza/chociaż odrobinę ciekawsza?

Możecie opisać więcej, niż po jednej parze. Nikt nie zabroni Wam również napisać czegoś o parach, które nie zaistniały w serialu (Blandy itd.).


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2014 17:04
Uwielbiam parę Flora/Helia, a nienawidzę pary Brandon/Mitzi.
1. Flolię uwielbiam, ponieważ nie robią takiego ogromnego szumu wobec siebie. Umieją się porozumieć i są w sumie do siebie bardzo podobni (według mnie) jeżeli chodzi o większość cech charakteru. Bratzi nienawidzę, ponieważ to eliminuje Stellę z Brandonem, co mnie się nie podoba i do tego jest zbyt wielki chaos, jeżeli chodzi o tę parę. W końcu Mitzi jest wrogiem Winx, a Brandon jest przyjacielem. W 4 serii została czarownicą (na krótko, ale jednak), co dowodzi, że była zła, a Brandon jako Specjalista jest dobry. Więc wzajemnie się wykluczają.
2. Gdybym była rysownikiem/producentem i tak dalej, wprowadziłabym coś w rodzaju odcinków specjalnych dla Flory i Helii. Bo jako para, oni są jedną z najbardziej tajemniczych i aż do 5 sezonu nic się nie działo szczególnego. A co do Bratzi... Uważam, że będzie lepiej, jak ta para nigdy nie zaistnieje i nie będzie lepsza ani ciekawsza, bo w tym przypadku nic by się nie dało zrobić.


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Cattie dnia 23-08-2015 11:22
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2014 17:40
Też uwielbiam Florę i Helię. Helia jest taki przystojny serce. A Florka nie robi wokół siebie takiego szumu, jak Bloom. Na drugim miejscu jest Stella i Brandon. Świetnie dobrana para. Lubię Brandona za poczucie humoru, Stellę też, no i oczywiście za jej niepowtarzalny charakter. Kocham wręcz odcinek kiedy on się jej oświadcza (tj. odcinek "Próba Bloom" 4 serii) i czekam na zaręczyny Flolii szeroki uśmiech.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez Akali dnia 14-02-2014 19:19
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2014 19:32
Ulubiony paring? Flora&Helia/Tecna&Timmy. Zdecydowanie są to normalne pary, z problemami, ale urocze. Dobrze można było zaobserwować ewolucje ich uczyć w 3 sezonie, np. gdy Tecna znikneła w wymiarze omega. Nie mam co więcej pisać, są po prostu okay.

Znienawidzony? Cześć osób pewnie napisze, że Bloom&Sky, z czym po części się zgadzam, ale dla mnie najgorszym jest Icy&Tritannus. Tak debilnej pary się nie spodziewałam w tym serialu. Przez to charakter Icy zmienił się diametralnie, a o Tritannusie nie mówię, bo jego śmiech mnie dobija. Każdy wie o co chodzi, więc nie ma sensu się rozpisywać.

Jak to zmienić? Trix były zbędne całkowicie w 5 sezonie, a przez to jedynie się przejadły.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
użytkownik usunięty
Dodane dnia 16-02-2014 17:45
Najlepsza? Wszystkie, oprócz naszych kochanych tęczorzygów, Bloom i Sky, mają coś w sobie. Tecna i Timmy niby nie okazują sobie uczuć, ale widać, że bardzo się kochają, zwłaszcza kiedy Tecna była w wymiarze Omega... Musa i Riven są po prostu nie możliwi. Kocham ich za te charakterki, zarówno Rivena jak i Musę. Mam tylko nadzieję, że Riven nie będzie znów zaniedbywał swojej dziewczyny. Flora i Helia... ach! Co tu dużo mówić - strasznie romantyczna parka. Uwielbiam ten ich wierszykowo-origamowy związek xD. Stella i Brandon są tacy słodcy :D. A jak Brandon musiał się nią opiekować, gdy zmieniła się w trzylatkę... :hahahaha: No i była jeszcze para Nabu i Layla. Niestety, z wiadomych powodów, już jej nie ma. A więc żądam oddania mi tej pary albo będę gryźć!
Najgorsza? Hm... Sky i Diaspro. Mimo, że mam dość tęczowej pary, Sky i Diapro byliby jeszcze gorsi. Nigdy nie ma być tej pary, koniec i kropka.



Edytowane przez ChandSharma dnia 16-02-2014 17:56
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2014 16:36
Najgorsza para - Uważam, że Bloom i Sky. Za dużo ich w tym serialu, co to oni jakaś para na zawsze EVER na telewizorach? Nie znoszę tej pary. Dlaczego? Mówiłam już, za dużo ich i ciągle się miziają zamiast czegoś pożyteczniejszego.

Najlepsza para - Helia oraz Flora, następnie Tecna i Timmy. Choć mało jest ich w telewizji w tym serialu, to i tak ich lubię. Powodem jest to, że Tecna i Timmy interesują się tym nawzajem (technologią). Flora i Helia interesują się sztuką oraz roślinnością. Co również się łączy w parze. To najlepsze pary w Winx'sie. Oczywiście, jest także Layla i Nabu.

---
Co znaczy "schodź"? Chyba chodziło Ci o "choć".



as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez ChandSharma dnia 14-03-2014 18:34
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-04-2014 16:58
Najlepsza para w Winx?
Sky i Bloom. Wiem, niektórzy ich nie lubią, bo niby taki ideał. A ja wręcz przeciwnie, bardzo lubię tę parę. Bloom jest fajna, tak samo jak Sky. No, może i jest o nich odrobinę za dużo w serialu, ale mi to się nawet podoba. Ale fajną parą są też Stella i Brandon.
Najgorsza para w Winx?
Tecna i Timmy. Nie lubię ich. Mało jest też o nich w serialu. Tecna jest częściej, a Timmy'ego to już prawie wcale nie ma. No nie lubię ich po prostu. W ogóle też nie podoba mi się ich wygląd. I Timmy'ego, i Tecny. Nie spotykają się prawie wcale. Tylko rozmawiają przez komputer. Głównie z tych powodów uważam, że są najgorszą parą.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Sophie dnia 17-04-2014 18:04
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 17:49
Najlepsza para? Oczywiście, że Layla i Nabu serce.
Natomiast rzygać mi się już chce od pary Bloom&Sky. Rozumiem, że się kochają, ale jest ich za dużo. Moim zdaniem powinno być więcej Tecny&Timmy'iego oraz Flory&Helii. No i jeszcze Rivena&Musy serce.

Interpunkcja się kłania. //Amy
Edytowane przez Amy dnia 01-05-2014 10:17
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 17:56
Najlepsze para, hmm... Flora i Helia, przykład normalnej pary. Lubię ich, sama nie wiem czemu, ale lubię Florę, taka skromna, wszystko nie kręci się wokół niej. Dobrą parą byli Layla i Nabu, przez kolejnych kilka sezonów łudziłam się, że nagle kiedyś jakoś magicznie wróci. Natomiast najgorsza para to, moim zdaniem, Bloom i Sky, tacy przesłodzeni są, w ich związku jest, jakby to ująć, aż za różowo.



Edytowane przez Sophie dnia 18-04-2014 14:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-06-2014 16:33
Najlepsza para - Flora i Helia. Dlaczego? Nie rzucają się w oczy, są romantyczni. Także nieśmiali. No, kto nie lubi takiej cichej i skromnej pary? + Flora się nie wywyższa.
Najgorsza - Bloom i Sky. Każdy odcinek jest im poświęcony, Bloom ryczy, jak Sky pogada z inną dziewczyną. Mamy ciągle oglądać, jaką są wspaniałą parą, jacy są różowi?!


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?

Edytowane przez Cattie dnia 09-06-2014 16:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Stellcia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-06-2014 19:45
Według mnie najlepsza para to Layla i Nabu. Nie są tak słodcy jak Bloom i Sky, ich stawiam na ostatnim miejscu. Są słodcy i ich jest wszędzie najwięcej. Denerwuje mnie to do granic możliwości.




(c) Rebecca
Edytowane przez Sophie dnia 09-06-2014 21:06
Nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Olqqa0019
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-06-2014 23:01
Nie będzie zaskoczeniem, gdy powiem, że moją ulubioną parą jest oczywiście Musa i Riven. Nie są przesłodzeni, kocham ich charaktery. Lubię też Florę i Helię uśmiech. Reszta jest spoko, z wyjątkiem Bloom i Sky'a. Jest ich za dużo, wszystko kręci się wokół nich, w każdym odcinku tylko o nich T.T. Reszta par też ma swoje epizodyczne odcinki, ale raz, może dwa razy w sezonie :///.


[img][[/IMG][/IMG][/img]

Edytowane przez Sophie dnia 10-06-2014 16:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2014 16:11
Najgorsza? Bloom i Sky. Zdecydowanie za dużo ich w serialu. W 1 i 2 serii było do zniesienia, ale potem wszystko zaczęło się kręcić wokół ich problemów. Niedługo serial będzie się skupiał tylko i wyłącznie na nich.
Najlepsza para? Stella i Brandon oraz Flora i Helia. Stella i Brandon nie są przykładem idealnej pary, jak każdy przeżywają problemy. Są przykładem na to, że księżniczka (w tym wypadku Stella) nie zawsze musi się zakochać w księciu z bajki, ale w zwykłym chłopaku. Flora i Helia są cudowną parą. Jednak mało jest o nich w serialu, bo oboje są spokojni. Mają podobne zainteresowania, są wrażliwi. Powinno być więcej wątków z ich udziałem!

Nie stawiamy spacji przed, tylko po znakach interpunkcyjnych.//Sam


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez Samantha dnia 14-06-2014 17:13
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 02-07-2014 22:56
Dla mnie najlepszą parę stanowią Musa i Riven. Dlaczego? Ich związek nie jest kolorowy. Są wzloty i upadki jak w każdym życiu. Musa jest twardą kobietą, Riven jest, że się tak wyrażę szpanerem. Trudne połączenie tych dwojga, ale jednak możliwe. Mnie osobiście bardzo przypadli do gustu.
Najgorszą parę zaś stanowią Bloom i Sky. Ach, przyzwyczaiłam się już do tego, że zawsze skreślam rudowłosą. Ale bez przesady. Ich związek jest zawsze w centrum, są tacy radośni, szczęśliwi, że miałam ochotę im wyrwać serca, naprawdę. Nawet to, że w 5 sezonie Sky zapomniał o czarodziejce nie poprawiło mojego nastawienia. Bo w końcu i tak skończyli jako zakochani. Mogli by w końcu przeżyć naprawdę jakiś normalny kryzys!


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Stella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2014 07:27
Te pary napiszę w kolejności od najlepszego do najgorszego:
1. Stella i Brandon, bo w 6 sezonie nie robią takiego szumu jak w 1.
2. Tecna i Timmy, ponieważ od 5 sezonu zaczęli żyć normalnie, a nie pisać do siebie.
3. Flora i Helia, bo są spokojni, ale rzadko się spotykają.
4. Bloom i Sky, ponieważ wszystko dzieje się wokół nich i robią za duży szum, ale w nie których odcinkach byli normalni i spokojni.
5. Layla i Roy (nie wiem czy są parą, ale napiszę o nich), bo nie pasują do siebie. Plus, Layla i Nabu (jeżeli Nabu wskrzeszą), bo dobra była z nich para, ale ta śmierć Nabu przerwała ich parę.
6. Musa i Riven, ponieważ Rivena nic nie obchodzi co robi Musa, a ona próbuje coś z tym zrobić.



Calutki zestaw (c) Chand (Widżilia)
Edytowane przez Rebecca dnia 03-07-2014 08:26
magicalwinxclub.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2014 12:43
Najlepsza para?
Zdecydowanie Flora i Helia. To taka ładna i romantyczna para. On ją kocha, interesuje się tym co ona oraz pisze o niej romantyczne i przeurocze wiersze, a poza tym jest przystojny. Niestety, w sezonie 5 twórcy robią niezły szum wokół nich. Pojawia się Crystal i strasznie klei się do Helii. Lubię ich za to, że nie robią takiego szumu wokół siebie.
Najgorsza para?
Niestety myślę, że Riven i Musa. Jako do nich nic nie mam, ale bardziej przeszkadza mi to że on nie zwraca na nią uwagi. On jej nie docenia, a taka dziewczyna jak Musa to skarb. Myślałam, że po tym co się stało w sezonie 4 to się trochę opamięta. W sezonie piątym również się starał, nauczył się dla niej grać na gitarze. Niestety, w obecnym sezonie znów ją zaniedbuje. Szczerze mówiąc, to bardziej wina twórców niż Rivena, bo to oni psują ich związek.


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Samantha dnia 15-07-2014 13:03
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~IcyJus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-07-2014 22:45
A dla mnie najpiękniejszą parą jest i tu uwaga... ludziska nie zdziwta się... Icy i Tritannus. Pewnie teraz myślicie, że coś mi jest, ale uwielbiam ten paring, pomijam fakt, jakoby nie wyznawali sobie uczuć. Choć według mnie słowa - a ty będziesz u moje boku, zawsze + ten ton i powaga, mówią wszystko.
Chodzą słuchy, że zbyt często się miziali, ale jak to wytłumaczyłam przyjaciółce - Dostali jeden sezon, musieli się nacieszyć sobą XD.

Zaś najgorsza para...
Bloom and Sky (a któż by inny). Związek ten jest tak idealny, że gdy słyszę typowy tekst Bloomy - Och, Skyy! To dostaje nagłego ataku śmiechu. Takie pary nie istnieją. Sprawiają, że wprost krzywię się na ich widok. Gdy w jednym z odc. 6 serii Thoren trzymał rudzielca i ten rudzielec wpadł do tej dziury, a bidny Sky nie zdążył jej capnąć. Kojarzy mi się, że był jeszcze jakiś wydar typu - Blooom! Nieee! Leżałam wtedy ze śmiechu i dostałam ataku chichotu.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 17-07-2014 00:09
49139190 ? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-07-2014 12:06
Matko, jak mnie dobija Sky i Bloom. Pomimo tego, że Bloom jest moją naj, ale Sky'a nie znoszę. Nie wiem, chyba mam jakiś uraz do blondynów. :D Ale on jest taki przesłodzony, taki idealny. I te jego teksty...
Za to Helia i Flora, ani nie przesłodzeni, ani idealni. Po prostu zwykła para, nie rzucającą się w oczu. Bez zbędnego miętoszenia się.


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-07-2014 11:15
Najlepsza - Tecna & Timmy. Moim zdaniem ta para jest jedną z tych, które się zbytnio nie pchają za przeproszeniem na chama. Poza tym miała swoją chyba największą próbę, kiedy Tecna zaginęła, a Timmy po nocach nie spał, żeby ją znaleźć. serce.
Dodam tu jeszcze Flora & Helia. Oni wyglądają tak słodko serce.
Riven i Musa też lubię, bo pokazuje, że nie jest idealna, ale pokonuje wszelkie trudności.

Najgorsza - Bloom & Sky, oczywiście. Jest tego pełno, że aż się bokami wylewa mellow. I buzią od tego cukru. Poza tym czemu oni się 2 razy zaręczają? Jakoś nie przypominam sobie, żeby zerwali zaręczyny.
Chociaż w sumie do najgorszej dodałabym jeszcze Icy & Tritannus. Kicz totalny mellow.

-------------------------------
Nie przesadzaj z emotikonami. Pamiętaj, że po nich stawiamy kropkę!

Edytowane przez YouStee dnia 22-07-2014 11:19
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najlepsza i najgorsza para w Winxie.
~ha-ni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-07-2014 11:01
Trudno mi wybrać najlepszą, bo te wszystkie pary mają "to coś" i są po prostu różne. Jednak chyba najbardziej darzę sympatią Stellę i Brandona. Niby taka typowa para: przystojniak i ślicznotka, ale to nie jest tak, że są ze sobą tylko ze względu na wygląd drugiej osoby. Oni na serio się kochają. W ogóle to podziwiam Brandona, że znosi humorki Stelli szeroki uśmiech.
Drugą świetną parą byli Layla i Nabu. Nabu taki kochany, robił wszystko, by Layla się do niego przekonała serce. Potem dogadywali się wręcz idealnie, więc wiedziałam, że coś będzie musiało im przeszkodzić.
Tecna i Timmy mają podobne zainteresowania, cieszę się, że znaleźli sobie kogoś, kto rozumie ich nieco nietypowe hobby (to jest bardzo ważne, np. ja nie znam nikogo, kto by lubiała chemię tak jak ja). Do tego kiedy Tecna została zamknięta, Timmy nie zachował się tak żałośnie jak Winx i nie poddał się - odnalazł ją mimo tego, że wydawało się to niemożliwe. Ach, jak ja kocham takie endingi...
Najgorsza? Musa i Riven. Po pierwsze ich nie znoszę, po drugie bardzo często się kłócą. Z Rivena chcieli zrobić takiego tajemniczego buntownika (co by mi się całkiem podobało), ale zamiast tego wyszedł taki rozkapryszony dzieciak. Musa też nie jest jakoś o wiele lepsza - potrafi od razu się zdenerwować, że jej chłopak słucha sobie jak jakaś dziewczyna gra na gitarze! Masakra jakaś.
Ostatnio też podpadł mi Helia. Kiedy spotkał Krystal, nie przedstawił Flory jako dziewczynę tylko przyjaciółkę. Jakby się jej wstydził! Bardzo mnie takie zachowanie irytuje. Florka to cierpliwie znosiła, nie rozumiem jak ona może być taka dobra i kochana...



Aff aff (Maka Paka!) i sygn. by Hitomi
Edytowane przez ha-ni dnia 23-07-2014 11:08
http://somebeanieboos.tumblr.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.