Nowości
20.05.2024
❧ dodano komiks nr 216 - Ścieżka wróżek

18.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Morskich Głębin oraz World of Winx sezon 1

17.05.2024
❧ dodano komiks nr 239 - Czar morza

14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,063
 Najnowszy Użytkownik: ~sonka
Dzisiejsi Solenizanci
GabaABG
Willow

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Cześć wszystkim  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorCześć wszystkim
użytkownik usunięty
Dodane dnia 15-02-2015 14:37
Witam wszystkich użytkowników tego forum. Jako nowa osóbka, postanowiłam się przywitać. Nie wiem, co właściwie chcielibyście o mnie wiedzieć, więc napisze takie podstawowe informacje uśmiech. Nazywam się Rozalia, mam 18 lat. Na forum założyłam konto, bo pomimo wieku, mam sentyment do tej bajki i nie wstydzę się że lubię Winxa :D. Niestety ze znajomymi raczej o tym nie pogadam, bo od razu wyśmieją, więc takie forum to dla mnie idealna sprawa uśmiech. Może jeszcze hobby Wam powiem... Więc główne moje zainteresowania to zwierzęta uśmiech. Pomagam przy szkoleniu psów ratowniczych, posiadam dwa koniki przy domku, zwą się Negril i Blondi, jeżdżę konno ale tylko na oklep. Mam jeszcze świnkę morską Filusie. Z charakteru staram się być osobą przyjazną, niestety miałam kilka przykrych wydarzeń w życiu i teraz mi ciężko się otworzyć na innych ludzi. Ale raczej da się ze mną pogadać na różne tematy uśmiech. Too chyba tyle, jak chcecie więcej wiedzieć o mnie to śmiało pytajcie! Pozdrawiam wszystkich.



Edytowane przez Suzanne dnia 15-02-2015 14:46
AutorRE: Cześć wszystkim
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 14:43
Witaj, Rozalio :D!
Jestem Rebecca, ale wszyscy mi mówią skrótami, ksywkami, więc po prostu Reb ala czopek, ok xdd. Na WB pierwszego marca wybije mi roczek. Interesuję się głównie grafiką komputerową, coś tam czasami narysuję. Winxa już nie oglądam, mimo to grafikę z nim robię.
- Ulubiona czarodziejka?
- Ulubiona transformacja?
- Ulubiony kolor?
Tyle ode mnie :>. Życzę miłego pobytu. W razie pytań pisz do mnie na PW :D. Pozdrawiam! xd



50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć wszystkim
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 14:46
Witaj! Ja jestem Speksi. Tak naprawdę mam na imię Zuza. Możesz mi mówić Speksi, Suzy, Zu, jak tam chcesz. Mam 14 i jestem książkoholiczką, nie wyobrażam sobie życia bez książek. Poza tym sobie czasami rysuję, ale efekty, no cóż, nie są za dobre. Zawsze chciałam jeździć konno! Lubię jeszcze uczyć się języków obcych i chciałabym dużo podróżować. Oprócz Winx, oglądam Pamiętniki Wampirów, uwielbiam ten serial <3.
Interesuję się Japonią, oglądam Anime i czytam Mangi. Mam do Ciebie kilka pytanek:
- Lubisz czytać książki?
- Oglądasz anime?
- Ulubiony kwiat?

Życzę miłego pobytu!



Edytowane przez Cattie dnia 15-02-2015 15:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć wszystkim
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 14:47
Hejj. Miło powitać nową osobę na WinxBloggerze :3!
Ja jestem Emilia, ale tutaj mam nick Victoria, więc możesz mi mówić Vic :>. Mam 13 lat i chodzę do pierwszej klasy gimnazjum. Winx'a już nie oglądam, bo zwyczajnie mi się znudził, ale wciąż jestem na tej stronie. Z czarodziejek największą sympatią darzyłam Stellę. Lubię tworzyć amatorsko grafikę, pisać opowiadania, czytać ciekawe książki i rysować. Może jakieś pytanka:
- Ulubiony specjalista?
- Ulubione danie?
Tyle z mojej strony. Życzę miłego pobytu na stronce, pozdrawiam =D.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć wszystkim
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 14:51
Cześć Rozalio! Cieszę się, że kolejna osóbka zawitała na Winxblogger! Ja Jestem Suzanne, aczkolwiek wszyscy zwracają się do mnie po prostu Suza bądź też Su :D. W realu mam na imię Zuzanna. To jak będziesz się do mnie zwracała zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.
Jeździsz konno? Od zawsze podziwiałam ludzi, którzy się tym zajmują, ponieważ wymaga to sporej odpowiedzialności (chodzi mi tu bardziej o opiekowanie się koniem), ja niestety nigdy nie miałam okazji zagościć w siodle. Wolę inne sporty jak np. piłka ręczna lub siatkówka.
Oczywiście standardowo też mam do Ciebie kilka pytań.
1. Jakie książki najbardziej lubisz?
2. Masz jakiegoś ulubionego aktora?
3. Jakiej muzyki słuchasz?
Miłego pobytu na forum :D.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć wszystkim
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 14:53
Cześć.
Jestem Blue (Jula) i mam 12 lat. No, teoretycznie 13. Mam tak samo jak ty. Nie mogę z nikim pogadać o oglądaniu Winx, wręcz przeciwnie - często zaprzeczam, bo na pewno by mnie wyśmiano. Ja też jeżdżę konno, dokładnie się uczę, ale moją największą pasja jest muzyka. Ponadto rysuję i piszę opowiadania. Moją ulubioną Winx jest Musa, choć akurat ze względu na jej charakter.
Co do pytań, to...
- Jaki jest twój ulubiony gatunek muzyczny?
- Która czarodziejka jest twoją ulubioną Winx?
A, i świetny nick masz.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Sophie dnia 15-02-2015 19:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć wszystkim
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 15:42
Witaj, Rozalio! Na wstępie powiem, że masz ładne, oryginalne imię :3. Jestem Catty, ale możesz mi mówić Cat. Od kilku miesięcy chodzę do gimnazjum i, cóż, właśnie kończą mi się ferie. ._. Lubię czytać książki i pisać opowiadania, a moje ulubione przedmioty to niemiecki, chemia i ew. geografia. Moją ulubioną Winxówną jest Flora, co widać po zestawie, a ulubiony sezon to trzeci. Pytanka:
- Ulubiony sezon?
- Masz szczęśliwą liczbę?
- Ulubiony film?
Życzę miłego pobytu na WB :3.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć wszystkim
~LadyCherrie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 18:16
Cześć, Rozalia! Jestem Karina i mam 12 lat. Lubię fotografować, śpiewać, grać w koszykówkę i siatkówkę oraz czytać. Moje ulubione kolory to turkus i fiolet, a czarodziejki to Layla i Musa. Też nie mogę pogadać o Winxie z innymi, bo już jedna koleżanka mnie wyśmiała i wolę tego nie powtarzać. Zapewniam Cię, że WB to doskonale miejsce dla ciebie, jeśli masz taki problem. Mam do Ciebie jedno pytanie:
- Jakie seriale oglądasz oprócz Winx?
Życzę Ci miłego pobytu na WB :)


#TeamDelia
The problem with a good book is
You want to finish the book,
but
You don't want to finish the book.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć wszystkim
~IcyJus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 18:44
Hej xd. Jestem Icy, mam 16 lat, w realu Justyna Katarzyna bla bla xd. Kocham pisać, rysować, wymyślać niecodzienne FF rodem z Winxa. Niepoprawna ze również mnie fanka Tritcy i Trix. Nieco graficzę, ale to dopiero amatorszczyzna. Ja akurat mam to szczęście, że moja BFF również ogląda Winx'a, a po za tym dużo moich sąsiadek zna serial.
Pytania:
- Ulubiona Trix?
- Ulubiony męski wróg?
- Jeśli widziałaś to jakie wrażenia po zwiastunie 7 sezonu?



Edytowane przez Suzanne dnia 15-02-2015 18:57
49139190 ? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć wszystkim
użytkownik usunięty
Dodane dnia 15-02-2015 20:15
Ojej, nie sądziłam, że aż tyle osób mnie tak miło przywita! Jestem zaskoczona i szczęśliwa uśmiech. Duużo pytań macie, ale postaram się na każde odpowiedzieć uśmiech.
1. Moja ulubiona czarodziejka z Winx to Stella, głównie przez to, że mamy podobny charakter i miałam ten sam problem z rodzicami co ona. Czyli ignorancja albo zauważona tylko wtedy, gdy dostawałam gorsze stopnie.
2. Ulubiona transformacja... hm, ciężko wybrać, ale chyba Enchantix - strój w miarę ciekawy i piosenka uśmiech.
3. Ulubiony kolor - od dziecka kocham żółty i błękit, ostatnio też fiolet polubiłam.
4. Książki tak, lubię czytać, obecnie czytam "Heartland" oraz "CHERUB".
5. KOCHAM I OGLĄDAM ANIME :D!
6. Ulubiony kwiat... ciężko wybrać, nie znam się zbytnio na kwiatach... ale bardzo lubię lilię.
7. Ulubiony specjalista - lubię Helię za ten jego głos xD.
8. Nie mam dania ulubionego, ale smakuje mi kuchnia włoska.
9. Książki fantasy i o koniach.
10. Z aktorów od gimnazjum lubię Brendę Song.
11. Muzyki najróżniejszej, troszkę hip hopu, dużo rocka i trochę metaliki uśmiech.
12. Ulubiony sezon z Winx to raczej 2
13. Szczęśliwą liczbę? Nie wiem, ale mnie 17 prześladuje
14. Nie mam ulubionego filmu, za dużo oglądałam w życiu. Bardzo lubię "Wielki biały ninja", to mi się nigdy nie znudzi xD.
15. Oprócz Winx to dużo anime: "Fairy tail", " Dragon Ball", diabolikalovers, "Blue dragon".
16. Z Trix lubię Darcy, chyba najbardziej ze względu na ciekawą moc.
17. Valtor ulubiony, jak raz powiedział "Na razie pozdrów Kazię", tak już go kocham!
18. Nie widziałam.
Dziękuje za pochwałę nicku i imienia uśmiech! Jeśli chodzi o jazdę konną, to też się uczę jeździć tak gdzieś od roku. Również kocham inne sporty, mam kilka osiągnięć w biegach. A tak to lubię koszykówkę uśmiech. Cieszę się z miłego powitania na forum, mam nadzieję, że się dogadamy!

_____________
Nazwy własne piszemy wielką literą. + nie zapominaj o polskich znakach. //Cat




Edytowane przez Cattie dnia 15-02-2015 20:31
AutorRE: Cześć wszystkim
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 20:33
Witam, witam, i o zdrowie pytam.
Na forum jestem Amored, aczkolwiek przyjaciele (oraz lud internetów) nazywają mnie Alex lub Lexi (byle nie "Ola", nie toleruję tego skrótu). "Rozalia" to bardzo ładne imię, zazdroszczę. ;-; Miło też jest widzieć kogoś mniej-więcej w swoim wieku.
*widzę Lucy z Fairy Tail w avatarze; za samą serię masz już u mnie z góry plusa*

No nic, widzę, że większość już zadała całkiem sporo pytań, także nie będę Cię zamęczać. Życzę miłego pobytu na forum~!


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć wszystkim
użytkownik usunięty
Dodane dnia 15-02-2015 21:01
Większość osób uważa to imię za dość stare, ale ja tam nie narzekam, jest ono po mojej prababci uśmiech.
Zgadza się, na awatarku Lucy z FT, jedna z moich ulubionych postać :P.



Edytowane przez Suzanne dnia 15-02-2015 21:08
AutorRE: Cześć wszystkim
~_Floorka_Nature_
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 22:22
Witaj na forum! Cieszę się, że jest nas coraz więcej. Co do mnie to nie będę się rozpisywał. Dam ci wybór: jeśli zechcesz, to informacje o mnie znajdziesz tu -> klik. Pytań już wystarczy, i tak miałaś ich dużo, a tak naprawdę to nie mam pojęcia o co zapytać. Życzę miłego pobytu na forum. W razie pytań pisz na PW.
Edytowane przez Cattie dnia 15-02-2015 22:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć wszystkim
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 22:38
Witaj Rozalio, miło mi powitać Cię na WinxBloggerze uśmiech.
Ja jestem MrDark, fan Winx i nowych technologii. Nie lubię mówić o sobie, więc możesz pytać śmiało. Powiem tylko, że wcale nie jesteś na WB najstarszą osobą język.
Rozumiem Cię - sam miałem pewne przykre wydarzenia w życiu i wiem, że ciężko jest się otworzyć na innych. Ale wierzę, że będzie dobrze i poznasz tu wiele fajnych osób!
Musze przyznać, że masz bardzo ciekawe imię - podoba mi się. Kojarzy się z ciepłą i wyrozumiałą osobą.
Nie lubię męczyć pytaniami, pozwól więc, że spytam tylko, czy coś rysujesz ^^.

Życzę wspaniałego pobytu, w razie problemów nie wahaj się pytać!
Edytowane przez Suzanne dnia 15-02-2015 23:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć wszystkim
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 22:42
Witaj Aires jestem MATLES, ale możesz mi mówić Mati, Mat. Jestem na WB od lipca i szczerze mówiąc jest tu naprawdę miła atmosfera. Interesuje się przyrodą m.in. biologią i geografią. Mam do Ciebie tylko jedno pytanko:

" W jakich filmach gustujesz? "

A po za tym twoje imię najbardziej kojarzy mi się z "Światem Według Kiepskich " - bez obrazy.

Miłej zabawy na Winxbloggerze :].




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Suzanne dnia 15-02-2015 23:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć wszystkim
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-02-2015 14:12
Witaj pośród szlachty, bo tylko szlachta ma konto na WinxBloggger. Aires masz bardzo fajne imię, mam koleżankę o tym imieniu. Jestem Honey, ale naprawdę nazywam się Michalina. Mam 13 lat w tym roku 14 xdd. Na WB jestem już ponad rok i mam nadzieję, że Ty też zostaniesz na dłużej. W wolnym czasie lubię czytać książki lub jakieś opowiadania, robić grafikę, rysować. Prowadziłam jeszcze bloga, ale strasznie go zaniedbałam z powodu szkoły. Zapomniałam dodać, że czasami sama piszę opowiadania. Nie mam do Ciebie żadnych pytań, bo widzę, że inni sporo Ci ich zadali :3. Życzę miłego pobytu na WB.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Suzanne dnia 16-02-2015 14:39
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć wszystkim
użytkownik usunięty
Dodane dnia 16-02-2015 22:14
Bardzo mi miło że tyle osób mnie przywitało uśmiech ! Dziękuje za pochwalenie imienia, sądziłam raczej że kojarzy się ze starszymi ludźmi, tak mi kiedyś jedna osoba powiedziała i o dziwo zostało mi to w pamięci O.o !
Jeśli chodzi o moją styczność z informatyką, to jestem wielką fanką tworzenie filmów w Movie Makerze. Większość filmików poświęcam przyjaciołom ale też i jako pamiątki z wakacji świetne filmiki wychodzą. Czasem o piesku zrobię :p.
Z rysowaniem, niestety nie ciągnie mnie do tego, ale moja przyjaciółka jest niezwykle zdolnym samoukiem i kocham oglądać jej prace !
Z filmów lubię gatunki : horror, historyczne, komedie... te najbardziej uśmiech.


AutorRE: Cześć wszystkim
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-02-2015 22:39
Witaj Rozalio! Mogę mówić ci Rozzi? Rozalia brzmi bardzo formalnie. =)
Jestem Emilka, ale ogólnie zwą mnie tutaj Lady, Lejdi. Jestem w podobnym wieku - w kwietniu tego roku kończą osiemnaście lat. Też bardzo przepadam za zwierzakami. Mam w sumie dwa psy, Teodora i Atoma. Teodor to "jamnik" a Atom to Jack Russell Terrier z rodowodem. Jak byłam małą dziewczynką, to chciałam być weterynarzem. Jestem wolontariuszką w okolicznym schronisku. Wyprowadzałam psiaki w weekendy, ale teraz jakoś nie mam czasu, wiesz, matura i te sprawy.
Interesuje się, w wielkim skrócie, światem Marvela, nauką (najbardziej biologią, chemią i językami), jazz'em, ogólnie śpiewam, rysuje.
Dość o mnie. =) Jak trafiłaś na WB? Twój ulubiony aktor? Ile masz wzrostu? Jaki sport lubisz najbardziej? Polecisz jakąś książkę?
Serio, zaciekawiłaś mnie swoją osobą, teraz rzadko pojawiają się nowi użytkownicy, w naszym wieku. Ja na WB jestem od 3 lat, mam nadzieję, że Ty również zostaniesz z nami na dłużej.
W razie pytań/rad, możesz na mnie liczyć. =)


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Cześć wszystkim
użytkownik usunięty
Dodane dnia 17-02-2015 23:25
O sobie już dość dużo tu napisałam. Na pewno mnie lepiej już poznacie na forum przy udzielaniu się. Postaram się być jak najdłużej, chyba że serio ktoś tak chce więcej wiedzieć, to niech pisze na PW. Chętnie poznam nowe osoby uśmiech


AutorRE: Cześć wszystkim
~anulka_bloom
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-02-2015 00:21
Cześć, Aires. Masz piękne imię. Ja jestem Anna uśmiech. Mam 20 lat i studiuję architekturę. Jestem z zawodu plastykiem, specjalistą ds Reklamy Wizualnej. Mam kota Antonia. Więc nie przejmuj się wiekiem. Cieszę się, że jesteś tu z nami i naprawdę myślę, że świetnie, iż tu trafiłaś uśmiech.


anulka_bloom

http://anulkabloom.deviantart.com
Edytowane przez Victoria dnia 08-03-2015 17:52
http://anulkabloom.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
20:42:16 20.05.2024
zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~nexusik0
20:14:41 20.05.2024
Ja oglądam telewizję ale przeważnie focus tv bo robią ciekawe dokumenty. Wiadomości (czytaj: stek bzdur i manipulacji) pomijam
~Vixen0
13:47:18 20.05.2024
Mam oczywiście zasady, typu nie pobieram gier z neta za darmo bo to złodziejstwo I zwykle to cebulaki lubią mieć wszystko za darmo
~Vixen0
13:46:13 20.05.2024
Nie muszę czekać az się reklamy skończą bo Brave to najlepsza przeglądarka blokująca reklamy
~Vixen0
13:45:47 20.05.2024
A jak chce jakiś film to w necie mam tego dużo
~Vixen0
13:45:22 20.05.2024
Ja żyję animem :> nic nie oglądam więcej oprócz anime, I np Winxa czy stare bajki
~Vixen0
13:44:31 20.05.2024
I tyle w temacie
~Vixen0
13:44:26 20.05.2024
Telewizor czyli tak zwane pudło odbiera ludziom rozum i wolność
~Vixen0
13:44:03 20.05.2024
Czy tylko ja nie oglądam telewizji żadnej XD
~Vixen0
13:43:47 20.05.2024
Uwu
^Flamli0
19:50:19 17.05.2024
zapraszam na nowy komiks ze starą kreską :> KLIK
^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.