Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,054
 Najnowszy Użytkownik: ~Pocalowacflame

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Nowicjusz w akcji  ☙

AutorNowicjusz w akcji
~Bloom-Winx Club
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2013 18:10
Hejka. Tu użytkownik Bloom-Winx Club. Dla mnie to nowość bycie na takiej stronce z fajnymi ludźmi (domyślam się po tym, co czytałam na forach). Wczoraj spojrzałam na cytaty z serialu i nagle kompletnie ze śmiechu mało nie padłam. R-ka by mogła nie zdążyć przyjechać :haha:. Radzę poczytać, bo dawka humoru jest naprawdę świetna. Pozdrawiam wszystkich nowych i starych towarzyszy na tej łajbie marzeń. No, to dalej będę rozgryzać, co do czego :-).
PS. Jesteśmy wszyscy jednym wielkim Klubem Winx przytul.
PS 2. Życzę wszystkim miłych wakacji itd.
PS 3. Nie wytrzymam do kolejnego odc. 5 serii, a wy?
PS 4. Sorki za długi podpis, ale przynajmniej się pośmiejecie, bo co mówi stare polskie przysłowie: śmiech to zdrowie.
Do napisania.


WINX CLUB :-) Bloom czarodziejka z planety Domino strażniczka mocy Smoczego Płomienia.
-Stella (do Bloom): Co ty dzisiaj robiłaś z włosami trzepałaś je ubijaczką do jajek??!!
Bloom: Stello!
-Stella: Bloom jednak czasem przejawiasz oznaki inteligencji.
Bloom: Tylko czasem?
-Bloom: Tecna jesteś prawdziwą szamanką!
Tecna: Wolę być czarodziejką, ale dzięki!
*Poczucie humoru to podstawa codziennego życia:-)
Edytowane przez Sophie dnia 22-08-2013 18:25
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowicjusz w akcji
~danios15
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2013 21:48
Cześć, Bloom! Jestem Danio, Dan, Daniel lub Vindr.
Lubię dobre kreskówki, książki, filmy, gazety, komiksy i nie tylko. Interesuję się praktycznie wszystkim, co wyda mi się interesujące.
Myślę wyjątkowo logicznie, ale jestem ździebko szalonym optymistą i czasem potrzebuję samotności, ale bardzo potrzebuję przyjaciół.
Miłego pobytu na Winxbloggerze! :D



Edytowane przez Sophie dnia 22-08-2013 22:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowicjusz w akcji
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-08-2013 08:34
Cześć, Bloom-Winx Club. Mów na mnie WinxBloom lub Kants. Jestem osobą spokojną, ale czasem zaczynam wariować. Mam nadzieję, że się zaprzyjaźnimy. Zadam kilka pytań,

1. Ulubiona transformacja?
2. Ulubiona Pixie?
3. Ulubiona Selkie?
4. Masz zwierzątko? Jak tak, to jakie?
5. Masz rodzeństwo?

To tyle ode mnie. Życzę Ci udanego pobytu na WB.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez Sophie dnia 23-08-2013 09:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowicjusz w akcji
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-08-2013 09:46
Hej! Mam na imię Daria, mam 14 lat i przygotowuję się psychicznie do nowego roku szkolnego. Na kolejne odcinki 5 sezonu nie czekam, bo go nie oglądam. Mam kota i psa. Lubię czytać książki, moja ulubiona seria to Dary Anioła. Piszę opowiadania i robię grafikę. Czasami coś narysuję.
Pytań żadnych nie mam, pewnie inni Cię nimi zasypią. Życzę miłego pobytu na WB!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowicjusz w akcji
~Bloom-Winx Club
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-08-2013 11:37
Hejka, Danio. To, co napisałeś, że "interesujesz się wszystkim co Ci się wyda interesujące" - ja też tak mam.
Ja na przykład powiem o moim hobby. Wiecie - zbieram różne rzeczy: znaczki, bilety autobusowe z różnych miejsc, pocztówki, filmy DVD itd... jest tego mnóstwo. Jak mnie weźmie chętka na coś, to od razu się za to biorę. Też lubię komiksy i filmy, uwielbiam słuchać muzyki poważnej i rozrywkowej też. Dzięki. Tobie też życzę miłego pobytu na WB.

Witam, WinxBloom. Odpowiem na twoje pytanka:
1. Enchantix
2. Lubię je wszystkie. Nie mam ulubionej.
3. Tak jak wyżej.
4. Miałam 13 rybek kiedyś, ale po tyg. death niestety :cry:.
5.Niestety nie mam, ale jak bym miała, to chciałabym mieć starszą siostrę - taką jak Bloom albo Daphne.
Tobie też życzę miłego pobytu i dobrego dzionka.
Czasami jestem jak komik w tv i trudno zrozumieć co mówię i o co chodzi, ale wesołkiem jestem przez 24 h. :haha:

Daria - nowy rok szkolny, nowa energia, nowe cele - przynajmniej u mnie. Tobie też tego życzę. Dzięki za miłe przyjęcie mnie do grona WB.
Czytam aktualnie mangi FMA B (3tom), Bleach, Naruto (5 tom) oraz przeczytałam Wolf's Rain .

Hejka, Marta. Stella - jak ona coś zawsze mówi, to pękam ze śmiechu. Lubię ją i najważniejsze, że jest modnisią i podkręca atmosferę w Winx Clubie. Brandon jest fajny jako para z Stellą - pasują do siebie na 100%. Najlepszy tekst Brandona do Sky'a: "Stary, przydzwoniłeś bobrowi" - humor obowiązkowy. Ja uwielbiam oglądać filmy animowane Disneya. Jak coś mi będzie potrzeba, to dam Ci znać. Miłych wakacji Ci życzę i pobytu na WB też ok.

Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa i ciepłe przyjęcie. To mój tak jakby 1 dzionek na WB i już mi on miło mija po waszych słowach.
Wasza Bloom-Winx-Club przytul.


WINX CLUB :-) Bloom czarodziejka z planety Domino strażniczka mocy Smoczego Płomienia.
-Stella (do Bloom): Co ty dzisiaj robiłaś z włosami trzepałaś je ubijaczką do jajek??!!
Bloom: Stello!
-Stella: Bloom jednak czasem przejawiasz oznaki inteligencji.
Bloom: Tylko czasem?
-Bloom: Tecna jesteś prawdziwą szamanką!
Tecna: Wolę być czarodziejką, ale dzięki!
*Poczucie humoru to podstawa codziennego życia:-)
Edytowane przez Ailen dnia 24-08-2013 11:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowicjusz w akcji
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-08-2013 12:07
Cześć.
Witaj wśród szlachty, bo tylko ona ma konto na WinxBlogger.
Możesz mi mówić (uwaga, zaczyna się wymienianie, duże wymienianie xd):
Smocza, Smoczy, Płomień, Smok, Płomyk, SP, S_P, Ignis lub Hades. Do wyboru, do koloru.
Nie będę zamęczać pytaniami. Mam nadzieję, że bardziej się poznamy.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowicjusz w akcji
~Bloom-Winx Club
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-08-2013 11:26
Hejka, Płomień. No, szlachta zawsze jest tam gdzie jest najlepiej, nie?
Raz w autobusie taki napisik był - zacytuję: "Tylko szlachta jeździ najdłuższymi limuzynami jeżdżącymi po drogach".
Lubię "Pingwiny z Madagaskaru" i wnioskuję, że Ty również (avatar). Skipper jest najlepszy. Mój ulubiony tekst: "Suszymy ząbki panowie" :haha:. Do napisania.


WINX CLUB :-) Bloom czarodziejka z planety Domino strażniczka mocy Smoczego Płomienia.
-Stella (do Bloom): Co ty dzisiaj robiłaś z włosami trzepałaś je ubijaczką do jajek??!!
Bloom: Stello!
-Stella: Bloom jednak czasem przejawiasz oznaki inteligencji.
Bloom: Tylko czasem?
-Bloom: Tecna jesteś prawdziwą szamanką!
Tecna: Wolę być czarodziejką, ale dzięki!
*Poczucie humoru to podstawa codziennego życia:-)
Edytowane przez Ailen dnia 24-08-2013 11:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowicjusz w akcji
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-08-2013 11:37
Cześć, Bloom-Winx-Club.

Jestem Ailen, dla przyjaciół Ail lub Ain. Jak widać, jesteś kolejną i zabawną osóbką na WB. A więc...

Witaj wśród szlachty, bo tylko szlachta ma konto na winxbloggerze.

Życzę miłego pobytu wśród nas. Mam nadzieję, że spodoba Ci się tutaj. Pozdrawiam.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowicjusz w akcji
~Bloom-Winx Club
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-08-2013 12:12
Hejcia, Ail. Co słychać? Ja zaczynam dopiero odkrywać, co i jak na WB.
No, a co do humoru - wiesz, żyć bez humoru się nie da, przynajmniej dla mnie. Czasami mam złe dni i nie rzucam śmiesznych hasełek, ale w końcu zawsze powraca mi po jakimś czasie dobry humorek.
Jak to powiem: "bo jak się człowiek smuci, to go diabeł kusi". Wymyślam niektóre teksty na poczekaniu - "poeta ze mnie i nie mówię tego natrętnie" :haha:.
Wiesz, przyda mi się mieć konto (czerwony maluch) na, jak go nazwę, skarbcu wiedzy i tam, gdzie szlachta przebywa. Wiesz, własne kluczyki odpalam w stacyjce i jedziemy jak BMW.
Do pisania, życzę miłego dnia i miłego spędzenia wakacji przytul.
BWC.


WINX CLUB :-) Bloom czarodziejka z planety Domino strażniczka mocy Smoczego Płomienia.
-Stella (do Bloom): Co ty dzisiaj robiłaś z włosami trzepałaś je ubijaczką do jajek??!!
Bloom: Stello!
-Stella: Bloom jednak czasem przejawiasz oznaki inteligencji.
Bloom: Tylko czasem?
-Bloom: Tecna jesteś prawdziwą szamanką!
Tecna: Wolę być czarodziejką, ale dzięki!
*Poczucie humoru to podstawa codziennego życia:-)
Edytowane przez Sophie dnia 25-08-2013 17:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowicjusz w akcji
~Krzys
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2013 13:49
Witaj. Jestem Krzysiek i mam 25 lat. Winx'em interesuję się od roku. Może i jestem za stary na bajki, ale cóż - nie samą pracą człowiek żyje. Oprócz Winx'a, interesuję się demonologią i muzyką. Życzę miłego pobytu wśród szlachty.


52110612 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowicjusz w akcji
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2013 21:18
Heej! Ja mam na imię Julia i mam 11 lat. Bardzo lubię szkicować i fotografować. Wydajesz się bardzo miłą osóbką. Mam takie same podejście do życia jak ty. Cieszę się, że ktoś w moim otoczeniu też lubi się śmiać. Jeśli chcesz, napisz do mnie na PW. Nie lubię zamęczać ludzi pytaniami. Życzę ci miłego pobytu i zabawy na WB. Jeśli masz jakieś pytania, to chętnie ci pomogę :]. PS. Możesz do mnie mówić: Dżul, Dżuliett... albo... - po prostu jak chcesz.

Unikaj powtórzeń w zdaniach. Przed wyrazem że stawiamy przecinek.


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez Ailen dnia 27-08-2013 21:24
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Nowicjusz w akcji
~Bloom-Winx Club
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2013 19:19
Cześć, Upadły Aniele. Nikt nie jest za stary na bajki, ja wolę je od niektórych filmów - przynajmniej mają morał i czegoś uczą. Podziwiam Cię za to, że lubisz Winx. Rok to krótki czas, ale jak się wciągniesz w Winxa, to zmieni się w lata twa znajomość z tym serialem. Z nim już tak jest - wciąga i chcesz oglądać go cały czas. Tobie też życzę miłego pobytu wśród szlachty na WB. mruga
Hejcia, Julia, dzięki za miłe słowa, Pobyt na WB zawsze musi być wspaniały, wiesz, tam gdzie szlachta, to i ja xD. Ja też lubię robienie zdjęć, więc jak gdzieś jadę, aparat w dłoń i cała karta pamięci 4 GB wraca do domu zajęta po brzegi. Też lubię rysować, ale Leonardem Da Vinci nie jestem niestety :cry:. Może kiedyś za 100 lat się uda. Pozdrawiam gorąco i życzę Ci również miłego pobytu na WB oraz miłych (ostatnich) dni wakacji.
Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników, którzy tu wpadną. I powodzenia w szkole! Jak ktoś mi napisał, szkoła to nie całe życie - jest jeszcze WB! przytul


WINX CLUB :-) Bloom czarodziejka z planety Domino strażniczka mocy Smoczego Płomienia.
-Stella (do Bloom): Co ty dzisiaj robiłaś z włosami trzepałaś je ubijaczką do jajek??!!
Bloom: Stello!
-Stella: Bloom jednak czasem przejawiasz oznaki inteligencji.
Bloom: Tylko czasem?
-Bloom: Tecna jesteś prawdziwą szamanką!
Tecna: Wolę być czarodziejką, ale dzięki!
*Poczucie humoru to podstawa codziennego życia:-)
Edytowane przez Cattie dnia 03-10-2014 20:32
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.