Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,055
 Najnowszy Użytkownik: ~stella322
Dzisiejsi Solenizanci
curly9087


Niedokończone/ zawieszone opowiadania
❧  Mitologia WinxBloggera  ☙

AutorMitologia WinxBloggera
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-01-2013 19:10


Na czym to polega?
---
Czy ktoś z nas nie wie czym jest mitologia? Nie sądzę. Tak więc jak jest mitologia grecka i rzymska, jest też mitologia WinxBloggerowska! Ten temat to miejsce spotkań Bogów i Bogiń. Ten temat jest przeszłością, ich życiem. Tutaj możemy stać się takim Bogiem lub Bognią, nadać mu imię, przydomek lub naziwsko, stworzyć rodzinę! Można to związać z drzewkiem, ale ten temat (jak już wspomniałam) toczy się w przeszłości, a nie teraźniejszości.

Zasady
---
- Stosujemy się do regulaminu WinxBloggera (w końcu ten temat należy do wspaniałego portalu stworzonego przez Florkę).
- Nie wspominaj rzeczy, które według czasu gry się nie wydarzyły! Wspólny seans w MP nie wydarzył się tak samo.
- Możemy wprowadzić tu telewizję czy coś, ale musi być stworzona przez jakąś historyczną postać i nie może być odpowiednikiem teraźniejszej telewizji (np. wykonana z marmuru, przenośna).
- Każdy jest Bogiem lub Boginią jakiegoś przedmiotu, planety etc.
- Można prosić o zmianę jakieś rzeczy w profilu.

Gracze
---

Założyciele:

- ChandSharma -

Chandni Victoria Sharma-Vargas|Chand|Bogini Księżyca|Wygląd
Biografia: Tymczasowy brak.
Specjalne moce i umiejętności: Moc czasu.
Cechy charakterystyczne: Jest Księżycowym Aniołem.

- Bananowa -

Maxime Marthe Teracoure|Bananowa/Maxi|Bogini Północy|Wygląd
Biografia: Tymczasowy brak.
Specjalne moce i umiejętności: Tymczasowy brak.
Cechy charakterystyczne: Tymczasowy brak.

Zwykli gracze:

-Smoczy_Płomień-

Warrior|Warrior|Bogini świata podziemnego|Wygląd
Biografia: Urodzona została z krwi smoka zaopiekowała się nią Hera. Mieszkała na ziemi na niewielkiej polanie w małym domku. W wieku 20 lat poszła na spacer i zobaczyła pieknego jak diamety narcyza. Zerwała go i z ziemi wyłonił sie Hades który ją porwał. Tam została jego żoną.
Cechy charakterystyczne: oczy płona ogniem, może wyczarować ogniste skrzydła.

-Cookie-

Bonnie|Bogini wszechoceanu, miłości i pokoju|Wygląd
Biografia: chwilowy brak
Specjalne moce i umiejętności: moc czterech żywiołów
Cechy charakterystyczne: ma niewidzialne skrzydła, jej oczy zmieniają kolor

-DarleenEnchanted-

Darleen Sirenia Kefejra Aretuza|Darla/Syrenia(tylko matka ją tak nazywa)|Bogini mórz i oceanów, później bogini sztuki|Wygląd
Biografia: Darleen była najmłodszą córką Posejdona i Amfitryty oraz młodszą siostrą Trytona, Rode i Bentesikyme. Już jako dziecko księżniczce trudno było znaleźć wspólny język z ojcem. Bardzo się od siebie różnili. Gdy skończyła 16 lat przypadkowo przyłapała Posejdona na zdradzie z Afrodytą. Zabronił jej wtedy powiedzieć o tym Amfitrycie. Jednak kiedy Darla odkryła że Posejdon dopuścił sie zdrady po raz kolejny i to z gorgoną, zdecydowała się powiedzieć matce prawdę mimo wcześniejszego zakazu. Za karę Posejdon zamknął ją w najwyższej z pałacowych wież i miała tam siedzieć do ukończenia pełnoletności. Córka jednak siedziała tam posłusznie tylko rok, ponieważ pewnego dnia wyglądając przez okno zauważyła Faliasa, człowieka który zaczął tonąć. Nie widząc nikogo kto mógłby mu pomóc złamała drugi zakaz ojca: uciekła z wieży po czym uratowała chłopca a następnie szybko się w nim zakochała. Dowiedziawszy się o tym Posejdon zakazał jej spotykać się z nim. Darleen jednak bardzo tęskniła za mieszkającym na lądzie Faliasem. Co noc w tajemnicy wypływała na powierzchnię by zobaczyć ukochanego. O jej nocnych eskapadach Darli, Posejdon dowiedział się przypadkiem od Bentesikyme, która zauważyła zniknięcie siostry. Aby dać ostateczną nauczkę córce, Posejdon zamienił Faliasa w piane morską. Po stracie ukochanego Darleen oszalała z rozpaczy i zaatakowała ojca, skazując się tym z samym na wygnanie z morza. Pozbawiona rodziny i przyjaciół, młoda bogini uciekła do lasu, gdzie znalazła ją Afrodyta. Bogini miłości zabrała Darlę na górę Olimp. Tam spotkała ona wielu innych bogów oraz muzy z którymi się zaprzyjaźniła. Spędzała z nimi sporo czasu aż w końcu została ich uczennicą. Nauczyły one boginię mórz wielu dziedzin sztuki m.in. gdy na instrumentach. Od tamtej pory Darleen była też znana jako bogini sztuki.
Specjalne moce i umiejętności: Moc wody, możliwość przemiany w syrenę (choć jest córką nereidy xD), piękny głos, umiejętność gry na wszystkich instrumentach, talent artystyczny i wokalny (umiejętności te zawdzięcza swoim przyjaciółkom, muzom)
Cechy charakterystyczne: ma oczy koloru morskiej głębi i urodę która oczaruje każdego śmiertelnika.

-Suzanne-

Becky Hillson|-|Bogini urody i spokoju
Wygląd: Czarne jak heban włosy opadają na jej ramiona. Ma bladą twarz, malinowe usta, fioletowe oczy. Zazwyczaj ma na sobie czarny mundurek szkolny. Bało-czarną spódniczkę, czarne trampki oraz podkolanówki. Jako bogini ma na sobie krwistą suknię.
Biografia:
W 1802 roku niedaleko Aten na świat przyszła młoda dziewczynka imieniem Becky. Jej matka zmarła zaraz przy porodzie, więc dziewczynka była wychowywana przez ojca. Wdowiec szybko otrząsnął się po utracie małżonki i na nowo rozpoczął poszukiwanie żony, przez co zaniedbywał swoją małą pociechę. Becky dorastała w gronie kobiet, które były zachwycone cudownym wyglądem jej ojca. W wieku lat 17 młoda Hillson zbuntowała się. Opuściła ojca, który ożenił się po raz piąty i uciekła do szkoły z internatem. Dziewczyna chciała być inna niż jej ojciec, dlatego uważała, iż gdy stanie się człowiekiem wykształconym zapomni o wszystkich problemach. Niestety, gdy Becky tylko zjawiła się w szkole poznała nieziemsko pięknego Braiana. Hillson chciała poznać pięknego ucznia. Zaczęła się z nim spotykać. Pewnego dnia zaprosił ją na bal. Podczas imprezy oboje wspaniale się bawili. O północy chłopak zaprosił dziewczynę na spacer. Tam pod altanką pełną róż, postanowił wyznać dziewczynie miłość. Becky(ubrana w krwistą sukienkę do kolan) nie spodziewała się tego wyznania. Brain pocałował dziewczynę, jednak nie umiał się pohamować i ugryzł ją, wysysając jej krew. Grudzień 1819. Nastolatka budzi się. Leży w śniegu, w swojej krwistej sukience, aczkolwiek nie jest jej zimno. Czuję chęć wypicia krwi. Dziewczyna stała się piękna, zabójczo piękna. Becky Hillson stała się.. wampirem. Dziewczyna rozpoczyna polowanie na ludzi. Dzięki nowym zdolnością - potrafi zmienić wygląd - wabi swe ofiary, by później wyssać z nich krew. Styczeń 1821. Zmęczona nastolatka odpoczywa w cieniu lipy, nagle ku jej oczom pojawia się piękna Bogini - Afrodyta, która oznajmia jej całą prawdę o jej matce. Marie Hillson, była siostrą Afrodyty. Bogini harmonii. Afrodyta proponuje Becky, by jako jej przyszywana siostra udała się z nią na Olimp. Młoda Hillson zgadza się. Staje się Boginią piękna i spokoju. Raz na miesiąc może zejść na Ziemię by zapolować na 10 ludzi, nie więcej, ponieważ wtedy zostanie strącona do Hadesu.
Cechy charakterystyczne:
Fioletowe oczy, blada cera.

-Paula-

Saomi Paula Suyi Przydomek: Nasty e il male (z włoskiego, wredna i zła)|-|Bogini wredności|Wygląd
Biografia: Urodziła się w kulturalnej, bogatej i dobrej rodzinie. Została wychowana na grzeczną dziewczynkę, której nie wolno nic zawinić. Miała wszystko, jednak w wieku 18 lat zaczęła się buntować i wtedy odkryła swoją moc. Niedługo później poznała Baltazara (http://th09.deviantart.net/fs71/PRE/i/2012/260/1/0/asmodeus_by_syrkell-d5f0k1s.jpg) - demona, z którym się związała. Ze względu na jej moc, została boginią ciemności.

Specjalne moce i umiejętności: potrafi odbierać dusze ludzkie, za pomocą krzyku. Dusze umarłych ludzi wzmacniają jej umiejętności. Umie latać, chociaż nie ma skrzydeł. Podczas łapania swojej ofiary, a także w trakcie jej zabijania (xD), jej oczy świecą się na żółty kolor. Jej ofiary to osoby cierpiące, których smutek wyczuwa i lokalizuje człowieka.


Cechy charakterystyczne: można ją rozpoznać po długich, o krwistej barwie, włosach oraz odsłoniętych plecach, na których widnieje duży tatuaż.

Ci, którzy nie patrzą na rzecz niżej i post na pierwszej stronie:

-Claire-

Imię: Arela Bevones. (na dA fantazyme mi pomysł podsunęła.)
Bogini Mroku i Ciemności
Wygląd: Ma długie, ciemne granatowe włosy, czarne oczy, które czasem zmieniają swój kolor, elfie uszy oraz bladą twarz.
Cechy charakterystyczne: Elfie uszy, moc zmiany całkowitego wyglądu, przemiany w złego i dobrego anioła.
Moce i Zdolności: Oczywiście wszystkie moce związane z mrokiem i ciemnością, wszyściutkie podstawowe żywioły oraz moc zmiany całkowitego wyglądu, teleportacja.
Biografia: Urodziła się w elfiej rodzinie, jako pierwsza ze swojego rodzeństwa. Jej matka - Miri - była całkowicie elfem, i nie miała w sobie tyle mroku co jej córka. Jej ojcem był Camiir - również był elfem, lecz miał też skrzydła anioła, tylko, że były one czarne - więc Arela była podobizną swojego ojca - była elfem, lecz miała też skrzydła, tylko że białe i czarne. Miała brata - Anteira - i siostrę - Nikki. Oboje byli tacy jak matka - dobrzy. Ojciec Areli i sama ona byli z "ciemnej strony mocy", ale Camiir, nawet jak był zły ożenił się z Miri bo ją kochał. Rodzina Bevones była mieszana. Nie można ją uznać za dobrą, ani za złą.

A na koniec macie fotki Areli:
Arela Bevones - wygląd
Arela Bevones - wygląd 2


-Florkens-

Imie: Kinga Alex
Bogini Kolorów
Wygląd : Dziewczyna o długich,brązowych do pupy włosach. Oczy miała niebieskie. Cera dziewczyny była o odcieniu cery Stelli (z winxa). Dziewczyna miała na sobie tęczową długą sukienkę. Buty miała białe.
Cechy charakterystyczne : Tęczowa plamka na ramieniu.
Moce i Zdolności : Dziewczyna umie wytworzyć tęczę i dać kolor białym rzeczom.
Bio : Zrodzona z tęczowego światła mała Kinga Alex nie umiała panować nad mocami.
Ludzie którzy ją przygarneli pożucili ją w lesie bo mieli dosyć strzelania zielonym i czerwonym w twarz. W lesie znalazły ją elfy. W wieku 18 lat wyruszyła z grecji do rzymu.
W wieku 24 lat wróciła do Grecji. W wieku 34 lat została boginią Kolorów.








---

Szablon postaci:

Chcesz zacząć grać? Wypełnij dany szablon i wyślij w poście:



Imię i nazwisko lub przydomek|Pseudonim Artystyczny|Bóg/Bogini czego|[url=link do zdjęcia z wyglądem]Wygląd[/url]
Biografia:
Specjalne moce i umiejętności:
Cechy charakterystyczne:




Dany szablon umieść w znacznikach [code ][/code] (bez spacji!).
Początkowo możesz mieć jedynie pierwszą, drugą i trzecią kolumnę wypełnioną.

Zaczynamy : D.



to ja macham do was z mojego jachtu

Edytowane przez Bananowa dnia 01-02-2013 18:20
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mitologia WinxBloggera
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 20-01-2013 19:23
Weź mi jeszcze dodaj to: klikens jako wygląd i do specjalnych umiejętności daj... moc czasu. Biografię przyślę Ci... jakoś niedługo.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 20-01-2013 19:25
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mitologia WinxBloggera
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-01-2013 21:28
Imie: Warrior
Bogini świata podziemnego
Biografia: żona Hadesa, zrodzona z krwi smoka, opiekowała sie Hera
moce: piekielny ogień
umiejetności: sztuki walki, wyczarowywnie broni, rodzielanie wody, wyczarowywanie wszystkiego i leczenie
cechy charakterystyczne: oczy płona ogniem, może wyczarowac ogniste skrzydła

Nie mam dokładnego wyglądu ale mam zdiecie ubrania
Wygląd

Tu chodzi o chłopaka w ciemnym tle tylko że mam pomarańczowe włosy i żółtą pasemke i zamast kija mam miecz




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mitologia WinxBloggera
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-01-2013 21:38
Bonnie|Bogini wszechoceanu, miłości i pokoju|Wygląd
Biografia: chwilowy brak
Specjalne moce i umiejętności: moc czterech żywiołów
Cechy charakterystyczne: ma niewidzialne skrzydła, jej oczy zmieniają kolor



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez Cookie dnia 20-01-2013 21:40
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mitologia WinxBloggera
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-01-2013 21:55
Darleen Sirenia Kefejra Aretuza|Darla/Syrenia(tylko matka ją tak nazywa)|Bogini mórz i oceanów, później bogini sztuki|Wygląd
Biografia: Chwilowo brak
Specjalne moce i umiejętności: Moc wody, możliwość przemiany w syrenę (choć jest córką nereidy xD), piękny głos, umiejętnośc gry na wszystkich instrumentach, talent artystyczny i wokalny (umiejętności te zawdzięcza swoim przyjaciółkom, muzom)
Cechy charakterystyczne: ma oczy koloru morskiej głębi i urodę która oczaruje kazdego śmiertelnika


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mitologia WinxBloggera
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-01-2013 22:36
Becky Hillson - Bogini urody i spokoju.
Wygląd: (wybaczcie, chwilowo nie ma zdjęcia, musi wystarczyć opis)
Czarne jak heban włosy opadają na jej ramiona. Ma bladą twarz, malinowe usta, fioletowe oczy. Zazwyczaj ma na sobie czarny mundurek szkolny. Bało-czarną spódniczkę, czarne trampki oraz podkolanówki. Jako bogini ma na sobie krwistą suknię.
Biografia:
Becky wychowana była w spokojnej rodzinie. Nigdy nie była zwykłą nastolatką. W wieku lat 16, odkryła, iż jest inna. Posiada dar zmieniania wyglądu oraz nie może żyć, bez ludzkiej krwi. Pewnego dnia poznała Afrodytę, która okazała się być jej siostrą. Bogini wychowała dziewczynę tak, iż pije ona wyłącznie krew zwierzęcą, a wśród Bogów rozładowuje złą atmosferę.
Specjalne moce i umiejętności:
Potrafi zmienić wygląd i uwieść swoją ofiarę, oprócz tego uspokaja ludzi.
Cechy charakterystyczne:
Fioletowe oczy, blada cera.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mitologia WinxBloggera
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2013 12:29
Mała informacja:
Przyjęłam wszystkie, ale chciałabym poinformować by zobaczyć na szablon. Kopiujecie kod i go tam wypełniacie (ewentualnie możecie zrobić tak jak w profilu Suzy). No i postanowiłam, że od dzisiaj przyjmuję szablony tylko i wyłącznie na PW według szablonu pomiędzy znacznikami [code]tutaj kod[/ code] (bez spacji po ukośniku). Tutaj będziemy jedynie robić to "życie". Inaczej wszystko będzie pomieszane. Małe zmiany, typu dodanie wyglądu mogę przyjąć tutaj, ale resztę już na PW.


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mitologia WinxBloggera
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2013 17:50
Płomieniu_Smoka, nie musisz pisać opisu drugiej postaci bo już jedną masz, pozatym chyba każdy kto czytał mitologię wie kim jest Hades, więc jego opis tutaj jest zbędny.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mitologia WinxBloggera
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2013 18:30
Hej to smoczy_plomien a plomien_smoka to inne postacie plomien smoka to mój przyjaciel
podkreślam nie chłopak.



I jak by co te mój wyglad to jest ten chłopak




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mitologia WinxBloggera
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2013 19:56
Smoczy_Plomien napisał/a:
Hej to smoczy_plomien a plomien_smoka to inne postacie plomien smoka to mój przyjaciel
podkreślam nie chłopak.
I jak by co te mój wyglad to jest ten chłopak


Ojej, przepraszam xDDD Wasze podobne nicki mnie zmyliły xD No i wydaje mi się, że wcześniem miał taki zestaw co ty, chociaż już nie pamiętam dokładnie xD Jeszcze raz sorry.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mitologia WinxBloggera
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2013 20:32
Nie szkodzi.



Moge prosić o zmiene Biografi?
na taką
Urodzona została z krwi smoka zaopiekowała się nią Hera. Mieszkała na ziemi na niewielkiej polanie w małym domku. W wieku 20 lat poszła na spacer i zobaczyła pieknego jak diamety narcyza. Zerwała go i z ziemi wyłonił sie Hades który ją porwał. Tam została jego żoną.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mitologia WinxBloggera
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2013 20:47
Płomień_Smoka - Na przeczytaj post wyżej.
Smoczy_Płomień - no na PW to wysyłać, ale dobra... Już wpiszę.


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mitologia WinxBloggera
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-01-2013 09:30
Bwahahah, jestem boginią wredności xD.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mitologia WinxBloggera
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-01-2013 18:57
Z tego co widzę, jestem jedyną postacią, która została potępiona za bycie tą dobrą xD


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mitologia WinxBloggera
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-01-2013 19:13
Imię: Arela Bevones. (na dA fantazyme mi pomysł podsunęła.)
Bogini Mroku i Ciemności
Wygląd: Ma długie, ciemne granatowe włosy, czarne oczy, które czasem zmieniają swój kolor, elfie uszy oraz bladą twarz.
Cechy charakterystyczne: Elfie uszy, moc zmiany całkowitego wyglądu, przemiany w złego i dobrego anioła.
Moce i Zdolności: Oczywiście wszystkie moce związane z mrokiem i ciemnością, wszyściutkie podstawowe żywioły oraz moc zmiany całkowitego wyglądu, teleportacja.
Biografia: Urodziła się w elfiej rodzinie, jako pierwsza ze swojego rodzeństwa. Jej matka - Miri - była całkowicie elfem, i nie miała w sobie tyle mroku co jej córka. Jej ojcem był Camiir - również był elfem, lecz miał też skrzydła anioła, tylko, że były one czarne - więc Arela była podobizną swojego ojca - była elfem, lecz miała też skrzydła, tylko że białe i czarne. Miała brata - Anteira - i siostrę - Nikki. Oboje byli tacy jak matka - dobrzy. Ojciec Areli i sama ona byli z "ciemnej strony mocy", ale Camiir, nawet jak był zły ożenił się z Miri bo ją kochał. Rodzina Bevones była mieszana. Nie można ją uznać za dobrą, ani za złą.

A na koniec macie fotki Areli:
Arela Bevones - wygląd
Arela Bevones - wygląd 2



48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.