Nowości
4.06.2026
❧ dodano nowe PNG'sy z Rebootu Winx Club: Magia Powraca

21.05.2026
❧ dodano komiks nr 255 - Czarownica czy czarodziejka?

27.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 253 - 7 magicznych zapowiedzi (zamiast komiksu)

26.03.2026
❧ dodano kadry z odcinka 1x07 Winx Club: Magia Powraca

22.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 252 - Nadchodzą nowe odcinki (zamiast komiksu)

17.03.2026
❧ dodano komiks nr 254 - Tajemnica Bloom

18.02.2026
❧ zaktualizowano okładki z włoskiego magazynu

30.01.2026
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z 3 sezonu w wersji Nickelodeon

29.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x05 oraz 1x06 Winx Club: Magia Powraca

28.12.2025
❧ naprawiono link do oglądania i pobierania Winx on Ice z polskimi napisami

27.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z Filmów Specjalnych

23.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z PopPixie

9.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x04 Winx Club: Magia Powraca

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,160
 Najnowszy Użytkownik: ~Monsonik
Dzisiejsi Solenizanci
Dzisiaj żaden z użytkowników nie obchodzi urodzin

Odcinki
Sezon 7
❧  Odcinek 7x24 - Złocisty Motyl  ☙

AutorOdcinek 7x24 - Złocisty Motyl
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 27-12-2015 15:44

Winx powróciły do Alfei z przeszłości, by znaleźć Złocistego Motyla - jedyne czarodziejskie zwierzę, które potrafi odbudować energię serca Alfei. Niestety w Mini-Świecie kwiatów Winx napotkały Trix. Zaatakowana przez Icy Bloom, zaczęła spadać do straszliwej, lodowej pułapki.

| OGLĄDAJ ODCINEK | ZOBACZ KADRY |
POPRZEDNI ODCINEK || NASTĘPNY ODCINEK




Edytowane przez Flamli dnia 14-01-2016 11:19
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x24 - Złocisty Motyl
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-01-2016 15:25
Znowu dużo walki i est bardzo dynamicznie.
Ale tym razem nie ma żadnego zaskoczenia - to, że Trix trafią do miniświata było oczywiste chyba od samego początku. Faragonda jest znowu przesłodzona, ktoś chciał z niej zrobić uroczą niezdarę, ale ani to śmieszne, ani fajne.
Na plus trzeba policzyć, że pojawia nam się więcej postaci: Daphne, Thoren i czarodziejki Alfei (chyba jedna z nich to Amaryl, ale głowy sobie uciąć nie dam). No i Roxy znów w Believixie, co jest zawsze miłym widokiem (choć mogliby jej dać jakąś nową transformację).
W ogóle dziwne jest, że w Alfei są tylko czarodziejki z podstawowa transformacją - nikogo z Enchantixem, Charmixem, czy czymkolwiek innym - jedynie Roxy (Believix?) i Daphne (Sirenix na lądzie - geniusz to wymyślał...) się wyróżniają.
Mało oryginalnie panowie i panie z Rainbow i Nicka, słabo...
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x24 - Złocisty Motyl
~Justynian Wielki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-01-2016 16:54
No i akcja brnie do przodu aż miło uśmiech. Sam odcinek w porządku, jednak przypomnijmy sobie oblężenie Alfei w 10 odcinku 3 sezonu - co najmniej 2 razy więcej czarodziejek, a tutaj co? Roxy dowodząca 4-5 czarodziejkami i Dafne, jedyna osoba z potężną mocą (Roxy nawet Frosbite sprawiał kłopoty). Gdzie ta dawna Faragonda, która, jak była konieczność, potrafiła stawić czoło Valtorowi? Gdzie jest Chmurna Wieża, a także w ogóle cały magiczny wymiar - najsławniejszej szkole dla czarodziejek grozi zagłada i nikt, żadna planeta nic nie robi? Jakiś żart? Dlaczego twórcy w zapowiedzi od razu mówią, że Bloom zostanie uratowana w ostatniej chwili przez Ellasa? Po co to wszystko? Ja rozumiem twórców, że wyprodukowanie czegoś takiego wymaga dużo pracy i zaangażowania, ale przecież należy takie coś robić Z GŁOWĄ!!! No i Brafilius zdradzający Icy szczegóły dotyczące kamieni pamięci... Jakaś zmiana postępowania? Liczy, że dostanie jakieś chrupki dla psa czy co? No i Darcy próbująca trafić Tecnę JEDNYM zaklęciem i potem denerwująca się, że nie trafiła... A później Stormy ciskająca po 4 pioruny w stronę Stelli i innych Winx - czyżby mniejsze zasoby mocy? No i najlepsza Icy z tymi minami po złapaniu motyla przez Bloom i następnie trafiająca ją zaklęciem! Boska akcja niegrzeczny.
Edytowane przez Sophie dnia 13-01-2016 17:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x24 - Złocisty Motyl
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-02-2016 18:52
Naprawdę kolejny niekiepski odcinek. Miło zobaczyć, że nie tylko Winx coś robią w tym serialu. Roxy, Daphne i inne czarodziejki, które walczą z Trix, to ciekawa odmiana. Dobrze, że specjaliści też nie są bezbronni jak w poprzednich sezonach i są w stanie z nimi walczyć. Powrót Winx'ówn do przeszłości nudzi. Faragodna wkurza jako fajtłapa, a Stella jest po prostu żałosna, nie wiem kogo jeszcze ona może śmieszyć. Dobrze, że w końcu Trix coś z nimi robią, bo ich już nie idzie dłużej oglądać. Podsumowując, Winx robią swoje, ale to nie dzięki nim odcinek daje radę, tylko dzięki Trix i pozostałym osobom, które z nimi walczą.
Edytowane przez Lunaris dnia 07-02-2016 19:41
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~TyrionSpecjalista0
20:13:44 15.06.2026
@Fineasz oczywiscie ze mowie o "swoich", w koncu i tak moje pieniadze są z podatników ;3
~Pieniazekk0
18:48:38 15.06.2026
I ciekawe, czemu po WOW'ie, który dubbingował wszystkie piosenki i to nawet ich pełne wersje a nie wycinki z danego odcinka, postanowili, że reboot nie będzie miał dubbingów wszystkich piosenek
~Pieniazekk0
18:45:37 15.06.2026
Ciekawe, że netflix tak zadecydował w sprawie tych piosenek
^PVTeam1230
11:11:32 15.06.2026
sam pamietasz WOWa, nawet kraje ktore nigdy nie mialy dubbingowanych piosenek, mialy w wowie dla netflix dubbing
^PVTeam1230
11:11:11 15.06.2026
a niestety jesli inne kraje nie maja piosenek to watpie zeby prosby fanow cos zmienili, bo to nie wydaje sie byc kwestia budzetu a ustalen netflix x rainbow
^PVTeam1230
11:10:37 15.06.2026
w Polsce niestety nie mamy wielkiem tendencji do redubbingowania, wiec jesli nawet magia powraca trafilaby do tv - to nikt by nie wydawal kasy na redubbing, tylko by wzieli od netfliksa
^PVTeam1230
11:10:01 15.06.2026
np taka portugalia na netflix ma to samo co by, a Canal Panda zdubbingowal wszystko
^PVTeam1230
11:09:42 15.06.2026
z piosenkami moze byc problem bo na razie za inne piosenki niz te ktore otrzymal netflix zabrali sie dystrybutorzy zewnetrzni - czytaj: stacje tv
~Pieniazekk0
23:12:54 14.06.2026
A z tymi piosenkami w reboocie to nawet i włoski oberwał, zabrakło Superpower i Step into the dark
~Pieniazekk0
23:05:01 14.06.2026
I wielkie dzięki za odpisanie, jeśli chodzi o dubbing reboota to chyba żadnych zastrzeżeń nie mam, jedynie chciałbym aby przetłumaczyli wszystkie piosenki ale wiadomo, że decyzja o tłumaczeniu ich jest raczej narzucana z góry aby ciąć koszty
~Pieniazekk0
23:02:28 14.06.2026
Znaczy szczerze mówiąc to po prostu ciekawił mnie ten temat haha
^PVTeam1230
22:20:45 14.06.2026
ale wiadomo, im wiecej tym lepiej
^PVTeam1230
22:20:36 14.06.2026
tzn wiesz... zawsze warto probowac! tylko lepiej skrzyknij tak z 15-20 osob na start ktore razem z toba powysylaja maile w tej sprawie
^PVTeam1230
22:20:03 14.06.2026
ale jesli chcesz pisac w sprawie reboota o wymiane jakis glownych postaci to raczej watpliwe
^PVTeam1230
22:19:48 14.06.2026
inna sprawa jesli to bylaby ogromna produkcja netflix i "pol polski" by sie zrzucilo na wszystkich social mediach
^PVTeam1230
22:19:22 14.06.2026
ale jesli chodzi o zmiane obsady zatwierdzonej przez netflix to nie liczylbym na to
^PVTeam1230
22:19:06 14.06.2026
wiec jesli faktycznie studio dostaje spory spam to moga to przekazywac do rezysera
^PVTeam1230
22:18:46 14.06.2026
ale pozniej na swoim facebooku a lata pozniej w wywiadzie u widze glosy powiedziala ze zaadzwonili do niej wlasnie przez te maile wysylane
^PVTeam1230
22:18:22 14.06.2026
zebralismy sie duza grupa i pisalismy na ich sekretariat zeby przy sezonie 7 dali glos roxy i nie bylo zadnych odpowiedzi
~Pieniazekk0
16:09:21 14.06.2026
Hejka! Opowie mi ktoś o pisaniu maili do starta o jakieś zmiany w dubbingu do winxów? Jak to wyglądało? Miało to jakiś faktyczny wpływ?
~Fineasz0
13:30:56 14.06.2026
Bo już umnie z Kasią krucho
~Fineasz0
13:30:44 14.06.2026
Obecnie bym chciał aby ktoś na pw przysłał mi kodzik doladowujacy do orange. Im wyższa kwota doładowania tym lepiej.
~Misiekoslavsky0
13:07:54 14.06.2026
To były wtedy gadżety, a nie jakieś Labubu
~Misiekoslavsky0
13:07:31 14.06.2026
Ja pamiętam jak kupiłem takiego za 50 zeta
~Misiekoslavsky0
13:07:16 14.06.2026
Tyle hajsu za spinnera?!
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4