Gości Online: 0
Użytkownicy Online: 1
Zarejestrowanych Użytkowników: 2,159
Najnowszy Użytkownik: ~Jaskowski2000
| Autor | Odcinek 7x18 - Dzień banana | ||
| ^Flamli Administrator ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| ||
![]() Winx zabrały stado lemurów z powrotem do ich środowiska. Niestety złe zaklęcie Kalshary i Brafiliusa zmieniło okoliczne banany w krwiożercze potwory. Za pomocą kamieni pamięci, Winx przywiozły z przeszłości niezarażone banany, by uzdrowić wszystkie drzewa. | OGLĄDAJ ODCINEK | ZOBACZ KADRY | POPRZEDNI ODCINEK || NASTĘPNY ODCINEK Edytowane przez Flamli dnia 27-01-2026 12:14 | |||
![]() | |||
| Autor | RE: Odcinek 7x18 - Dzień banana | ||
| ~MrDark Użytkownik ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| ||
| Odcinek nawet fajny, choć na początku miałem mieszane uczucia. Pomysł z bananami-potworami kojarzy mi się z bardzo starą bajką 'Potworne pomidory", która dawno temu leciała na Fox Kids (pewnie nikt jej tu nie zna/nie pamięta). Prehistoryczny lemur ma dobry gust ![]() Cała akcja ze Stellą to oczywista parodia King Konga, ale nawet nieźle wyszła. No i Stella zyskała całkiem niezłą zielona kreację. Ogólnie jest dobrze, ale doczepię się wycięcia tego, co mówił Timmy. Albo tłumacze są ślepi, albo im się nie chciało... | |||
![]() | |||
| Autor | RE: Odcinek 7x18 - Dzień banana | ||
| ~Radi Użytkownik ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| ||
| Duży minus, bo spapugowali odcinek z sezonu 6 o Frankenshteinie, który zakochał się w Tecnie. Tutaj to samo, tylko ze Stellą i lemurem. I kolejny minus za wycięcie tekstów Timmy'ego. Na pocieszenie powiem, że cieszę się, jak w odcinku występuje Brafilusek i Kalshara, bo odcinki bez nich są jeszcze nudniejsze niż z nimi. Odcinek naprawdę niczym specjalnym nie zachwyca. Zapomniałeś o kilku przecinkach :>. //Luna Edytowane przez Lunaris dnia 07-02-2016 19:02 | |||
![]() | |||
| Autor | RE: Odcinek 7x18 - Dzień banana | ||
| ~stella13 Użytkownik ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| ||
| Straszny odcinek, jeden z najgorszych, a nawet najgorszy. Banany-potwory, straszny pomysł. "Winx" staje się coraz gorsze. Nie wiem, co mam o nim myśleć. Dwa na dziesięć i ani trochę wiecej. To było straszne. Nie wiem, jak można coś takiego oglądać. Mam nadzieję, że inne odcinki bedą LEPSZE. Czytaj posty przed publikacją. Pisz trochę dłużej ;>. //Luna Stella Edytowane przez Lunaris dnia 30-04-2016 09:19 | |||
![]() | |||
| Autor | RE: Odcinek 7x18 - Dzień banana | ||
| ~Wiktor Użytkownik ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| ||
| - Specjaliści, bronimy lemurów! - Puszczaj, ty wstrętny bananie! Te dwa teksty mnie rozwaliły. Roxy biega po swoim parku. Oczywiście football. Winx wsiadają w statek i wiozą sobie lemury. Fajnie było, gdy banany związały stopy Timmy'iego i Helii. Lemur gigant? Jaja sobie robicie... Można powiedzieć, że miał dobry gust. Giga banany... Sam bym takiego spałaszował. Potańcówka w lesie. Bloom ze Sky'em sobie stoi. Sky, wracaj! Lemury sobie bez ciebie nie poradzą! Oczywiście Rudowłosa zamiast ratować swojego chłopaka, to się śmiała. Moja końcowa ocena to 7/10. Edytowane przez Victoria dnia 29-10-2017 16:16 | |||
![]() |
| Skocz do Forum: |
Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.