Nowości
4.06.2026
❧ dodano nowe PNG'sy z Rebootu Winx Club: Magia Powraca

21.05.2026
❧ dodano komiks nr 255 - Czarownica czy czarodziejka?

27.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 253 - 7 magicznych zapowiedzi (zamiast komiksu)

26.03.2026
❧ dodano kadry z odcinka 1x07 Winx Club: Magia Powraca

22.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 252 - Nadchodzą nowe odcinki (zamiast komiksu)

17.03.2026
❧ dodano komiks nr 254 - Tajemnica Bloom

18.02.2026
❧ zaktualizowano okładki z włoskiego magazynu

30.01.2026
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z 3 sezonu w wersji Nickelodeon

29.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x05 oraz 1x06 Winx Club: Magia Powraca

28.12.2025
❧ naprawiono link do oglądania i pobierania Winx on Ice z polskimi napisami

27.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z Filmów Specjalnych

23.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z PopPixie

9.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x04 Winx Club: Magia Powraca

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,160
 Najnowszy Użytkownik: ~Monsonik
Dzisiejsi Solenizanci
Dzisiaj żaden z użytkowników nie obchodzi urodzin

Odcinki
Sezon 7
❧  Odcinek 7x15 - Czarodziejskie kamienie  ☙

AutorOdcinek 7x15 - Czarodziejskie kamienie
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 27-08-2015 12:31

Na Pyros, Wampir Ognia osłabił Dragany i zagroził istnieniu Mini -Świata Kamieni Szlachetnych, ale Bloom i jej jednorożec Elas, wspólnym zaklęciem pokonali złego stwora i naprawili szkody.

| OGLĄDAJ ODCINEK | ZOBACZ KADRY |
POPRZEDNI ODCINEK || NASTĘPNY ODCINEK




Edytowane przez Flamli dnia 27-01-2026 12:13
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x15 - Czarodziejskie kamienie
~filipnowak
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-12-2015 14:22
Uważam, że odcinek był bardzo fajny.
Minusem na pewno było nie przetłumaczenie piosenki "Shine like a diamond" po polsku.
CZY KTOŚ MOŻE W KOŃCU ZASTĄPIĆ ŁASKĘ W ŚPIEWANIU? PROSZĘ!!!
Te wszystkie kryształy w odcinku wyglądają świetnie w połączeniu z Tynixem, MEGA.


filipnowak
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 31-12-2015 14:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x15 - Czarodziejskie kamienie
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-01-2016 12:59
Z odcinka najbardziej zapamiętałem kryształy... dużo kryształów... kryształowy świat...
Wygląda to ładnie, choć na dłuższą metę lekko tandetnie. Pomysł na plus.

Na minus to, że oczywiście Elas sam pokonał Wampira, Bloom jeszcze raz najlepsza... błe... ileż można? I całą gadkę o współpracy diabli wzięli.

Stella oczywiście na końcu musiała zrobić z Pyrosa SPA, czemu nie jestem zdziwiony.

Na wielki plus brawa za oblanie Kizii wodą - może i jestem złośliwy, ale długo się uśmiechałem widząc wnerw tego nadętego sierściucha lol
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x15 - Czarodziejskie kamienie
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-02-2016 18:52
Nie, nie, nieee. Znowu Bloom i jej pomagieras sami pokonują potwora. I jeszcze Musa jej mówi, że była wspaniała. Otóż nie, nie była. mellow
Wkurza mnie też to, że zwierzęta po otrzymaniu głosu awansują, jeśli chodzi o inteligencję. Wcześniej takie łamagi z nich były ciapowate, a odkąd umieją mówić, to super inteligenty się stały i od razu wszystko wiedzą.
Jedyny plus tego odcinka to kryształowy świat.
Edytowane przez Lunaris dnia 07-02-2016 19:20
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x15 - Czarodziejskie kamienie
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-02-2016 15:43
Dlaczego dalej Bloom uratowała całą sytuację, w dodatku jednym zaklęciem? A przecież Wampir Ognia taki wielki i potężny, a pokonało go jedno, nędzne zaklęcie. Ale bzdura. Najbardziej rozbawiła mnie reakcja Winx "Bloom, jesteś super!", nie zdziwiłabym się, gdyby to była ironia, ale niestety...
Po co Winx skrzydła, skoro latają na swoich zwierzakach? Nie jest to trochę bez sensu? W ogóle spodobał mi się efekt lśnienia tych skrzydeł, musieli się przy tym nieźle narobić, więc oddaję trochę szacunku.
Szczerze mówiąc, to nawet nie zauważyłam, że Elazowi zmienił się kolor rogu, gdyby Bloom nie powiedziała, to bym się nie zorientowała xdd.
Biorąc pod uwagę całokształt, to nie jestem zadowolona...




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x15 - Czarodziejskie kamienie
~Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 20-03-2016 16:07
Brafilius tradycyjnie fajtłapowaty. Denerwuje mnie.
Zazwyczaj ostrzę pazury o kanapę, ale ty też się nadasz.

Nie przepadam za Kizią, ale ma ode mnie małego plusa za ten tekst.
Kryształowy świat podoba mi się, pasuje do Tynix'u. Zwierzęta tak fajnie wyglądają w swojej drugiej postaci ^^. Lubię słuchać piosenki "Shine like a diamond", wpada w ucho. Dzyńdzynki już jednak nie przypadły mi do gustu. Małe, przesłodzone. Jak one mówią, skoro nie mają ust bądź pysków? Demon taki potężny, a walka z nim trwała naprawdę krótko. Oczywiście Bloom pokonała go jednym zaklęciem...
Bloom jest ekstra!

Musa musiała to powiedzieć? Musiała?
Mina Kizi, gdy została ochlapana przez Pluska... Geniusz xd.



(c) ja

Opowiadanie I Miniaturki I Grafika I Drugie opowiadanie
Wattpad I dA | Fotografia | Tumblr

Edytowane przez Lunaris dnia 20-03-2016 16:09
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x15 - Czarodziejskie kamienie
~SuperSeilix4500
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-02-2019 19:39
Ogólnie to ja nie lubię siódmego sezonu, bo tu wszystko jest takie dziecięce i cukierkowe, aż nudne. Walki są słabe a piosenki do nich takie klasyczne i naturalne. Kiedyś słychać było ten łomot świetnej muzyki. Na plus to, że podczas tego odcinka widać było Bloom w pierwszej przemianie, jak gadała z Maią na Pyrosie (we wspomnieniach).
Edytowane przez Lunaris dnia 28-02-2019 22:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x15 - Czarodziejskie kamienie
~MagicznyWinxFOREVER
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2019 11:41
Czułem sentyment oglądając ten odcinek, bo była tu retrospekcja pokazująca Bloom w pierwszej przemianie podczas treningu u Mayi. Dziwne jest to, że nie zakryli pępka, przecież według Rainbow pępki demoralizują dzieci! Szkoda też, że nie pokazali Enchantixu ani nie puścili piosenki oryginalnej przemiany.
Edytowane przez Nami dnia 29-12-2019 22:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x15 - Czarodziejskie kamienie
~WinxClubFOREVER
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-04-2020 16:22
Lubię ten odcinek, dlatego że przypomnieli Bloom z czasów Pyrosa. Szkoda, że nie pokazali Enchantixu, no i na minus ten lalkowy wygląd Bloom. Maja wygląda prawie tak samo. Super, kocham retrospekcje.

Popracuj trochę nad interpunkcją. Proszę dłużej :>. //Luna


https://images.tinypic.pl/i/01002/9hzaoem1x0ma.png
Edytowane przez Lunaris dnia 25-04-2020 20:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~TyrionSpecjalista0
20:13:44 15.06.2026
@Fineasz oczywiscie ze mowie o "swoich", w koncu i tak moje pieniadze są z podatników ;3
~Pieniazekk0
18:48:38 15.06.2026
I ciekawe, czemu po WOW'ie, który dubbingował wszystkie piosenki i to nawet ich pełne wersje a nie wycinki z danego odcinka, postanowili, że reboot nie będzie miał dubbingów wszystkich piosenek
~Pieniazekk0
18:45:37 15.06.2026
Ciekawe, że netflix tak zadecydował w sprawie tych piosenek
^PVTeam1230
11:11:32 15.06.2026
sam pamietasz WOWa, nawet kraje ktore nigdy nie mialy dubbingowanych piosenek, mialy w wowie dla netflix dubbing
^PVTeam1230
11:11:11 15.06.2026
a niestety jesli inne kraje nie maja piosenek to watpie zeby prosby fanow cos zmienili, bo to nie wydaje sie byc kwestia budzetu a ustalen netflix x rainbow
^PVTeam1230
11:10:37 15.06.2026
w Polsce niestety nie mamy wielkiem tendencji do redubbingowania, wiec jesli nawet magia powraca trafilaby do tv - to nikt by nie wydawal kasy na redubbing, tylko by wzieli od netfliksa
^PVTeam1230
11:10:01 15.06.2026
np taka portugalia na netflix ma to samo co by, a Canal Panda zdubbingowal wszystko
^PVTeam1230
11:09:42 15.06.2026
z piosenkami moze byc problem bo na razie za inne piosenki niz te ktore otrzymal netflix zabrali sie dystrybutorzy zewnetrzni - czytaj: stacje tv
~Pieniazekk0
23:12:54 14.06.2026
A z tymi piosenkami w reboocie to nawet i włoski oberwał, zabrakło Superpower i Step into the dark
~Pieniazekk0
23:05:01 14.06.2026
I wielkie dzięki za odpisanie, jeśli chodzi o dubbing reboota to chyba żadnych zastrzeżeń nie mam, jedynie chciałbym aby przetłumaczyli wszystkie piosenki ale wiadomo, że decyzja o tłumaczeniu ich jest raczej narzucana z góry aby ciąć koszty
~Pieniazekk0
23:02:28 14.06.2026
Znaczy szczerze mówiąc to po prostu ciekawił mnie ten temat haha
^PVTeam1230
22:20:45 14.06.2026
ale wiadomo, im wiecej tym lepiej
^PVTeam1230
22:20:36 14.06.2026
tzn wiesz... zawsze warto probowac! tylko lepiej skrzyknij tak z 15-20 osob na start ktore razem z toba powysylaja maile w tej sprawie
^PVTeam1230
22:20:03 14.06.2026
ale jesli chcesz pisac w sprawie reboota o wymiane jakis glownych postaci to raczej watpliwe
^PVTeam1230
22:19:48 14.06.2026
inna sprawa jesli to bylaby ogromna produkcja netflix i "pol polski" by sie zrzucilo na wszystkich social mediach
^PVTeam1230
22:19:22 14.06.2026
ale jesli chodzi o zmiane obsady zatwierdzonej przez netflix to nie liczylbym na to
^PVTeam1230
22:19:06 14.06.2026
wiec jesli faktycznie studio dostaje spory spam to moga to przekazywac do rezysera
^PVTeam1230
22:18:46 14.06.2026
ale pozniej na swoim facebooku a lata pozniej w wywiadzie u widze glosy powiedziala ze zaadzwonili do niej wlasnie przez te maile wysylane
^PVTeam1230
22:18:22 14.06.2026
zebralismy sie duza grupa i pisalismy na ich sekretariat zeby przy sezonie 7 dali glos roxy i nie bylo zadnych odpowiedzi
~Pieniazekk0
16:09:21 14.06.2026
Hejka! Opowie mi ktoś o pisaniu maili do starta o jakieś zmiany w dubbingu do winxów? Jak to wyglądało? Miało to jakiś faktyczny wpływ?
~Fineasz0
13:30:56 14.06.2026
Bo już umnie z Kasią krucho
~Fineasz0
13:30:44 14.06.2026
Obecnie bym chciał aby ktoś na pw przysłał mi kodzik doladowujacy do orange. Im wyższa kwota doładowania tym lepiej.
~Misiekoslavsky0
13:07:54 14.06.2026
To były wtedy gadżety, a nie jakieś Labubu
~Misiekoslavsky0
13:07:31 14.06.2026
Ja pamiętam jak kupiłem takiego za 50 zeta
~Misiekoslavsky0
13:07:16 14.06.2026
Tyle hajsu za spinnera?!
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4