Nowości
4.06.2026
❧ dodano nowe PNG'sy z Rebootu Winx Club: Magia Powraca

21.05.2026
❧ dodano komiks nr 255 - Czarownica czy czarodziejka?

27.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 253 - 7 magicznych zapowiedzi (zamiast komiksu)

26.03.2026
❧ dodano kadry z odcinka 1x07 Winx Club: Magia Powraca

22.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 252 - Nadchodzą nowe odcinki (zamiast komiksu)

17.03.2026
❧ dodano komiks nr 254 - Tajemnica Bloom

18.02.2026
❧ zaktualizowano okładki z włoskiego magazynu

30.01.2026
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z 3 sezonu w wersji Nickelodeon

29.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x05 oraz 1x06 Winx Club: Magia Powraca

28.12.2025
❧ naprawiono link do oglądania i pobierania Winx on Ice z polskimi napisami

27.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z Filmów Specjalnych

23.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z PopPixie

9.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x04 Winx Club: Magia Powraca

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,158
 Najnowszy Użytkownik: ~Alyss

Odcinki
Sezon 7
❧  Odcinek 7x06 - Przygoda w Lynphei  ☙

AutorOdcinek 7x06 - Przygoda w Lynphei
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 17-08-2015 13:54

Winx dotarły do Linphei, by ratować gatunek Magiwilków przed groźnymi, zmutowanymi grzybami. Prowadzą je dwa Magiwilki, którym udało się ocaleć. Winx dotarły do serca lasu, gdzie zaatakowały je grzyby, które wyssały z nich moc i uwięziły je w roślinnych pułapkach. Jak uda im się uwolnić?

| OGLĄDAJ ODCINEK | ZOBACZ KADRY |
POPRZEDNI ODCINEK || NASTĘPNY ODCINEK




Edytowane przez Flamli dnia 11-12-2015 22:59
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x06 - Journey to Linphea
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-08-2015 18:25
Wszyscy czepiają się, że transformacja trwała za długo, a ja wam powiem dlaczego - nie mieli pomysłu na akcję, aby "wyrównać" do tego czasu, który przeważnie przeznaczony jest na odcinek. Dlatego właśnie przedłużyli transformację, dodając do niej kolejne taneczne kroki.
Czy tylko ja zauważyłam, że w pierwszej scenie po przemianie, Stella miała skrzydła Musy, a przynajmniej jasno niebieskie?
Ten Plusk zaczyna mnie wkurzać (a w ogóle dlaczego ma męskie imię, skoro to dziewczyna?), nic nie robi, tylko beczy. Na miejscu Cherry też bym się wkurzyła. A tak btw, to czy oni dalej zmienili dubbing wróżkom, czy po prostu tak dawno je słyszałam, że zapomniałam jakie miały głosy w 6 sezonie?
Pierwszy raz widziałam, aby Bloom zrobiła taką groźną minę do Lockette. Co się dzieje z naszymi Winx'ównami?! Z sezonu na sezon (a szczególnie teraz) są takie bardziej pyskate, buntownicze, surowe. I od kiedy niby Winx znów są uczennicami? No błagam! Uczyły się przez trzy sezony plus na początku czwartego i w szóstym były nauczycielkami. To nie wygląda fajnie...
Rodzice Flory są dość... specyficzni xdd. Nie spodziewałam się, że rodzice takiej (na początku) nieśmiałej kobitki będą tacy zabawowi i wyluzowani. Hehehe.
Już nie mogę doczekać się następnego odcinka. Zapowiada się bardzo fajnie, więc z przyjemnością obejrzę :].




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x06 - Przygoda w Lynphei
~Flora 1234
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2015 21:59
Odcinek genialny! Magiwilki hmm, nawet fajny pomysł. Cieszę się, że w końcu pokazali dom rodzinny Flory, no i co najważniejsze, jej rodziców. Liczę też na to, że Helia ich pozna, ale to tylko takie marzenie xdd. Cóż muszę przyznać, że bardzo mi się spodobali. sama nie wiem czemu. Może to dlatego, że są inni, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ten tekst o jabłoni xdd. Nie wiem, skąd oni takie pomysły biorą lol.
Podobał mi się pomysł z uwięzieniem Winx przez te grzyby i ta załamka Flory na koniec. Co do tego, że to Miele je uratuje nie mam wątpliwości.
Odnośnie skrzydeł Stelli zaraz po przemianie to i ja zauważyłam, że mają jasnoniebieski kolor.



Edytowane przez Suzanne dnia 18-08-2015 22:40
55398839 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x06 - Przygoda w Lynphei
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 22-08-2015 17:27
Wiecie co jest najśmieszniejsze? Winx wciąż dostają co raz to nowsze przemiany, a stają się słabsze. No proszę was, zmutowane grzyby? Jakby użyły magiczny pył to raz dwa by się z tym uporały i nie potrzebne by były żadne głupie nasionka. No ale oczywiście, musi być dramaturgia, czarodziejki muszą być w niebezpieczeństwie itp. Szkoda, że robią to w tak kiepskim stylu. Nie podoba mi się ten sezon. Cały motyw przewodni sprowadza się do ratowania zwierząt, to już jest nudne.
Jakim prawem Winx znowu są uczennicami? Już bardziej Rainbow nie mógł mnie wkurzyć. Czy oni myślą, że kreskówkę oglądają jakieś 5-latki, które nie potrafią połączyć faktów? Tata Flory jest stanowczo zbyt rozbrykany, jego żarty wcale nie są śmieszne. Zawsze sobie wyobrażałam go jako poważnego człowieka, a tu proszę, zawiodłam się. Strasznie wkurza mnie dubbing Miele, jest stanowczo zbyt dziecinny, a taka mała już wcale nie jest.


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x06 - Przygoda w Lynphei
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-08-2015 20:23
Flamli napisała:
...winx wciąż dostają co raz to nowsze przemiany, a stają się słabsze

Z sezonu na sezon.
W tym odcinku przynajmniej wreszcie poznajemy ostatnich Winxowych rodziców Flory. No i Miele powraca, a tu znowu po prostu nie wytrzymuję jak Flora mówi, że nie może z nimi iść, bo zmutowane grzyby są niebezpieczne. Czyli nocna wyprawa do Chmurnej Wieży w 1 sezonie albo walka w podziemiach Darkara w 2, były bezpieczniejsze. Chociaż, coś w tym jest, bo Winx ZNOWU dały się pokonać. Chwała Miele, że zawsze się sprzeciwia Winx i zawsze...
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 30-08-2015 21:30
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x06 - Przygoda w Lynphei
~Frutell@13
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-01-2016 20:28
,,Jesteś za młoda Miele na takie misje. Musisz być starsza''
czyli tak na oko 27 lat, czyli tyle ile mają Winx. Atak grzybów..... Ja cie, najpierw grzybki, potem bananki, w ósmym sezonie będą walczyły ze zmutowanymi poduszkami... W zapowiedzi kolejnego odcinka powiedziała ta laska że Winx są uwięzione itp. według mnie to powinno znaleźć się w 7. odcinku podczas opowiadania co było w poprzednim odcinku. Przechodząc do plusów to w końcu pokazali rodziców Flory, oraz bardzo spodobał mi się obrót spraw pod koniec, myślałam że Flora po prostu je uratuje, a tu zamknięta. Odcinek tak 3/10, podobały mi się też perypetie wróżek z Pluskiem.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x06 - Przygoda w Lynphei
~Werterownia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2016 18:26
Zdecydowanie się zgadzam, że transformacja za długa placze
Ten taniec Butteflix zupełnie mi się nie podoba, choć stroje i muzyka już tak uśmiech Bardzo lubię siostrę Flory, więc fajnie, że znów się pojawiła. Dziwne, że dopiero tak późno poznaliśmy rodziców Flory.
Może dziwnie to zabrzmi, ale fajnie, że Winx w końcu coś nie wyszło, bo byłoby to zbyt idealne. diabełek


https://www.malinaila.pl/ - blog o zdobieniu paznokci
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Fineasz0
23:27:18 08.06.2026
W Finlandii chodzi się w skarpetkach po szkole i nikt z tego powodu nikogo nie wytyka palcami. A u nas w Polsce to i zdjęcie zrobią uczniowi który na lekcji nie ma butów
~Fineasz0
21:43:03 08.06.2026
Zanim umiescisz swój tekst w internecie dobrze jest abyś go opatentowała. Inaczej ktoś może przywłaszczyć go sobie i może być tak że nie dojdziesz swych praw
~Alyss0
21:00:14 08.06.2026
Spadam pisać - to niestety jedyna profesja, na której się znam, chociaż nie będę miała z tego dużo kasy.
~Alyss0
20:58:36 08.06.2026
Mojemu tacie powiedzieli to samo, ale jakoś żyje.
~Fineasz0
20:58:08 08.06.2026
Moje wyniki badań lekarskich wskazują że za jakiś czas trzeba się będzie wybrać na tamten świat
~Alyss0
20:57:18 08.06.2026
To nie wiem w jakiej formie jesteś, ale żyć trzeba, tylko tyle ci powiem.
~Alyss0
20:57:01 08.06.2026
Jakoś ci wszyscy z bliskiego wschodu, którzy mieszkają na osiedlu jakoś się utrzymują. Jak jadę na rolki na strefę ekonomiczną, to z tych zakładów wychodzi sam bliski wschód, parę Ukraińców i minimum polaków.
~Fineasz0
20:56:53 08.06.2026
Ja nie mogę wykonywać ciężkich prac fizycznych
~Alyss0
20:55:49 08.06.2026
Współczuję, moi jeszcze żyją i mają się dobrze, choć tata jest na lekach. Ale powiem, że gdyby miała wydarzyć się jakaś katastrofa, to spokojnie nie byłbyś w tym sam... Ale coś mi się wydaje, że znajdziesz pracę z swoim wykształceniem, tylko byłaby ciężka fizycznie.
~Fineasz0
20:54:07 08.06.2026
I tak w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształcenie m
~Fineasz0
20:51:05 08.06.2026
Dopóki żyli moi rodzice miałem za co żyć a teraz jest ciężko
~Fineasz0
20:50:36 08.06.2026
Ja nie mam szans aby trafić na studia bo rzuciłem szkołę przed maturą
~Alyss0
20:48:48 08.06.2026
A nawet, gdyby miałaby nas utrzymywać jedna osoba, to musiałaby być multimilionerem.
~Alyss0
20:47:56 08.06.2026
Chciałbyś. Ja po roku problemów psychicznych, dopiero wracam na nowy kierunek studiów i już nie wiem, co mam wybrać... Nie mówiąc już o pracy.
~Fineasz0
20:44:37 08.06.2026
Niech flama nas utrzymuje
~Fineasz0
20:44:28 08.06.2026
Ostatnio oglądałem oferty pracy i powiem tyle że nie chce mi się pracować.
~Alyss0
20:42:03 08.06.2026
Ale nie pytałam się o szczegóły, więc ci i tak nic ci nie odpowiem.
~Alyss0
20:41:31 08.06.2026
Chociaż jak sobie przypomnę, to na moim osiedlu mieszkał dzieciak, który skończył i był kolegom mojego brata, więc...
~Fineasz0
20:40:48 08.06.2026
Już nieraz chcieli mnie zamknąć za fałszywe alarmy
~Misiekoslavsky0
20:27:18 08.06.2026
Także no, groźny ze mnie dzik!;]]
~Misiekoslavsky0
20:26:27 08.06.2026
Ja prawie trafiłem, ale jakbym o tym opowiedział, to by wyszła książka, a nie wiadomość
~Alyss0
20:09:46 08.06.2026
Na szczęście nie ja. Tylko nie mów, że coś przeskrobałaś.
~Fineasz0
20:08:29 08.06.2026
Kto z was przebywał w zakładzie poprawczym lub karnym?
^Flamli0
12:25:15 08.06.2026
Nie mam pojęcia
~Pieniazekk0
22:35:57 07.06.2026
I apropos TV to ten kanał Winx 24/7 jest oficjalny?
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4