Nowości
4.06.2026
❧ dodano nowe PNG'sy z Rebootu Winx Club: Magia Powraca

21.05.2026
❧ dodano komiks nr 255 - Czarownica czy czarodziejka?

27.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 253 - 7 magicznych zapowiedzi (zamiast komiksu)

26.03.2026
❧ dodano kadry z odcinka 1x07 Winx Club: Magia Powraca

22.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 252 - Nadchodzą nowe odcinki (zamiast komiksu)

17.03.2026
❧ dodano komiks nr 254 - Tajemnica Bloom

18.02.2026
❧ zaktualizowano okładki z włoskiego magazynu

30.01.2026
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z 3 sezonu w wersji Nickelodeon

29.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x05 oraz 1x06 Winx Club: Magia Powraca

28.12.2025
❧ naprawiono link do oglądania i pobierania Winx on Ice z polskimi napisami

27.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z Filmów Specjalnych

23.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z PopPixie

9.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x04 Winx Club: Magia Powraca

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,160
 Najnowszy Użytkownik: ~Monsonik
Dzisiejsi Solenizanci
Dzisiaj żaden z użytkowników nie obchodzi urodzin

Odcinki
Sezon 7
❧  Odcinek 7x06 - Przygoda w Lynphei  ☙

AutorOdcinek 7x06 - Przygoda w Lynphei
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 17-08-2015 13:54

Winx dotarły do Linphei, by ratować gatunek Magiwilków przed groźnymi, zmutowanymi grzybami. Prowadzą je dwa Magiwilki, którym udało się ocaleć. Winx dotarły do serca lasu, gdzie zaatakowały je grzyby, które wyssały z nich moc i uwięziły je w roślinnych pułapkach. Jak uda im się uwolnić?

| OGLĄDAJ ODCINEK | ZOBACZ KADRY |
POPRZEDNI ODCINEK || NASTĘPNY ODCINEK




Edytowane przez Flamli dnia 11-12-2015 22:59
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x06 - Journey to Linphea
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-08-2015 18:25
Wszyscy czepiają się, że transformacja trwała za długo, a ja wam powiem dlaczego - nie mieli pomysłu na akcję, aby "wyrównać" do tego czasu, który przeważnie przeznaczony jest na odcinek. Dlatego właśnie przedłużyli transformację, dodając do niej kolejne taneczne kroki.
Czy tylko ja zauważyłam, że w pierwszej scenie po przemianie, Stella miała skrzydła Musy, a przynajmniej jasno niebieskie?
Ten Plusk zaczyna mnie wkurzać (a w ogóle dlaczego ma męskie imię, skoro to dziewczyna?), nic nie robi, tylko beczy. Na miejscu Cherry też bym się wkurzyła. A tak btw, to czy oni dalej zmienili dubbing wróżkom, czy po prostu tak dawno je słyszałam, że zapomniałam jakie miały głosy w 6 sezonie?
Pierwszy raz widziałam, aby Bloom zrobiła taką groźną minę do Lockette. Co się dzieje z naszymi Winx'ównami?! Z sezonu na sezon (a szczególnie teraz) są takie bardziej pyskate, buntownicze, surowe. I od kiedy niby Winx znów są uczennicami? No błagam! Uczyły się przez trzy sezony plus na początku czwartego i w szóstym były nauczycielkami. To nie wygląda fajnie...
Rodzice Flory są dość... specyficzni xdd. Nie spodziewałam się, że rodzice takiej (na początku) nieśmiałej kobitki będą tacy zabawowi i wyluzowani. Hehehe.
Już nie mogę doczekać się następnego odcinka. Zapowiada się bardzo fajnie, więc z przyjemnością obejrzę :].




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x06 - Przygoda w Lynphei
~Flora 1234
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2015 21:59
Odcinek genialny! Magiwilki hmm, nawet fajny pomysł. Cieszę się, że w końcu pokazali dom rodzinny Flory, no i co najważniejsze, jej rodziców. Liczę też na to, że Helia ich pozna, ale to tylko takie marzenie xdd. Cóż muszę przyznać, że bardzo mi się spodobali. sama nie wiem czemu. Może to dlatego, że są inni, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ten tekst o jabłoni xdd. Nie wiem, skąd oni takie pomysły biorą lol.
Podobał mi się pomysł z uwięzieniem Winx przez te grzyby i ta załamka Flory na koniec. Co do tego, że to Miele je uratuje nie mam wątpliwości.
Odnośnie skrzydeł Stelli zaraz po przemianie to i ja zauważyłam, że mają jasnoniebieski kolor.



Edytowane przez Suzanne dnia 18-08-2015 22:40
55398839 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x06 - Przygoda w Lynphei
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 22-08-2015 17:27
Wiecie co jest najśmieszniejsze? Winx wciąż dostają co raz to nowsze przemiany, a stają się słabsze. No proszę was, zmutowane grzyby? Jakby użyły magiczny pył to raz dwa by się z tym uporały i nie potrzebne by były żadne głupie nasionka. No ale oczywiście, musi być dramaturgia, czarodziejki muszą być w niebezpieczeństwie itp. Szkoda, że robią to w tak kiepskim stylu. Nie podoba mi się ten sezon. Cały motyw przewodni sprowadza się do ratowania zwierząt, to już jest nudne.
Jakim prawem Winx znowu są uczennicami? Już bardziej Rainbow nie mógł mnie wkurzyć. Czy oni myślą, że kreskówkę oglądają jakieś 5-latki, które nie potrafią połączyć faktów? Tata Flory jest stanowczo zbyt rozbrykany, jego żarty wcale nie są śmieszne. Zawsze sobie wyobrażałam go jako poważnego człowieka, a tu proszę, zawiodłam się. Strasznie wkurza mnie dubbing Miele, jest stanowczo zbyt dziecinny, a taka mała już wcale nie jest.


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x06 - Przygoda w Lynphei
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-08-2015 20:23
Flamli napisała:
...winx wciąż dostają co raz to nowsze przemiany, a stają się słabsze

Z sezonu na sezon.
W tym odcinku przynajmniej wreszcie poznajemy ostatnich Winxowych rodziców Flory. No i Miele powraca, a tu znowu po prostu nie wytrzymuję jak Flora mówi, że nie może z nimi iść, bo zmutowane grzyby są niebezpieczne. Czyli nocna wyprawa do Chmurnej Wieży w 1 sezonie albo walka w podziemiach Darkara w 2, były bezpieczniejsze. Chociaż, coś w tym jest, bo Winx ZNOWU dały się pokonać. Chwała Miele, że zawsze się sprzeciwia Winx i zawsze...
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 30-08-2015 21:30
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x06 - Przygoda w Lynphei
~Frutell@13
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-01-2016 20:28
,,Jesteś za młoda Miele na takie misje. Musisz być starsza''
czyli tak na oko 27 lat, czyli tyle ile mają Winx. Atak grzybów..... Ja cie, najpierw grzybki, potem bananki, w ósmym sezonie będą walczyły ze zmutowanymi poduszkami... W zapowiedzi kolejnego odcinka powiedziała ta laska że Winx są uwięzione itp. według mnie to powinno znaleźć się w 7. odcinku podczas opowiadania co było w poprzednim odcinku. Przechodząc do plusów to w końcu pokazali rodziców Flory, oraz bardzo spodobał mi się obrót spraw pod koniec, myślałam że Flora po prostu je uratuje, a tu zamknięta. Odcinek tak 3/10, podobały mi się też perypetie wróżek z Pluskiem.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x06 - Przygoda w Lynphei
~Werterownia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2016 18:26
Zdecydowanie się zgadzam, że transformacja za długa placze
Ten taniec Butteflix zupełnie mi się nie podoba, choć stroje i muzyka już tak uśmiech Bardzo lubię siostrę Flory, więc fajnie, że znów się pojawiła. Dziwne, że dopiero tak późno poznaliśmy rodziców Flory.
Może dziwnie to zabrzmi, ale fajnie, że Winx w końcu coś nie wyszło, bo byłoby to zbyt idealne. diabełek


https://www.malinaila.pl/ - blog o zdobieniu paznokci
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~TyrionSpecjalista0
20:13:44 15.06.2026
@Fineasz oczywiscie ze mowie o "swoich", w koncu i tak moje pieniadze są z podatników ;3
~Pieniazekk0
18:48:38 15.06.2026
I ciekawe, czemu po WOW'ie, który dubbingował wszystkie piosenki i to nawet ich pełne wersje a nie wycinki z danego odcinka, postanowili, że reboot nie będzie miał dubbingów wszystkich piosenek
~Pieniazekk0
18:45:37 15.06.2026
Ciekawe, że netflix tak zadecydował w sprawie tych piosenek
^PVTeam1230
11:11:32 15.06.2026
sam pamietasz WOWa, nawet kraje ktore nigdy nie mialy dubbingowanych piosenek, mialy w wowie dla netflix dubbing
^PVTeam1230
11:11:11 15.06.2026
a niestety jesli inne kraje nie maja piosenek to watpie zeby prosby fanow cos zmienili, bo to nie wydaje sie byc kwestia budzetu a ustalen netflix x rainbow
^PVTeam1230
11:10:37 15.06.2026
w Polsce niestety nie mamy wielkiem tendencji do redubbingowania, wiec jesli nawet magia powraca trafilaby do tv - to nikt by nie wydawal kasy na redubbing, tylko by wzieli od netfliksa
^PVTeam1230
11:10:01 15.06.2026
np taka portugalia na netflix ma to samo co by, a Canal Panda zdubbingowal wszystko
^PVTeam1230
11:09:42 15.06.2026
z piosenkami moze byc problem bo na razie za inne piosenki niz te ktore otrzymal netflix zabrali sie dystrybutorzy zewnetrzni - czytaj: stacje tv
~Pieniazekk0
23:12:54 14.06.2026
A z tymi piosenkami w reboocie to nawet i włoski oberwał, zabrakło Superpower i Step into the dark
~Pieniazekk0
23:05:01 14.06.2026
I wielkie dzięki za odpisanie, jeśli chodzi o dubbing reboota to chyba żadnych zastrzeżeń nie mam, jedynie chciałbym aby przetłumaczyli wszystkie piosenki ale wiadomo, że decyzja o tłumaczeniu ich jest raczej narzucana z góry aby ciąć koszty
~Pieniazekk0
23:02:28 14.06.2026
Znaczy szczerze mówiąc to po prostu ciekawił mnie ten temat haha
^PVTeam1230
22:20:45 14.06.2026
ale wiadomo, im wiecej tym lepiej
^PVTeam1230
22:20:36 14.06.2026
tzn wiesz... zawsze warto probowac! tylko lepiej skrzyknij tak z 15-20 osob na start ktore razem z toba powysylaja maile w tej sprawie
^PVTeam1230
22:20:03 14.06.2026
ale jesli chcesz pisac w sprawie reboota o wymiane jakis glownych postaci to raczej watpliwe
^PVTeam1230
22:19:48 14.06.2026
inna sprawa jesli to bylaby ogromna produkcja netflix i "pol polski" by sie zrzucilo na wszystkich social mediach
^PVTeam1230
22:19:22 14.06.2026
ale jesli chodzi o zmiane obsady zatwierdzonej przez netflix to nie liczylbym na to
^PVTeam1230
22:19:06 14.06.2026
wiec jesli faktycznie studio dostaje spory spam to moga to przekazywac do rezysera
^PVTeam1230
22:18:46 14.06.2026
ale pozniej na swoim facebooku a lata pozniej w wywiadzie u widze glosy powiedziala ze zaadzwonili do niej wlasnie przez te maile wysylane
^PVTeam1230
22:18:22 14.06.2026
zebralismy sie duza grupa i pisalismy na ich sekretariat zeby przy sezonie 7 dali glos roxy i nie bylo zadnych odpowiedzi
~Pieniazekk0
16:09:21 14.06.2026
Hejka! Opowie mi ktoś o pisaniu maili do starta o jakieś zmiany w dubbingu do winxów? Jak to wyglądało? Miało to jakiś faktyczny wpływ?
~Fineasz0
13:30:56 14.06.2026
Bo już umnie z Kasią krucho
~Fineasz0
13:30:44 14.06.2026
Obecnie bym chciał aby ktoś na pw przysłał mi kodzik doladowujacy do orange. Im wyższa kwota doładowania tym lepiej.
~Misiekoslavsky0
13:07:54 14.06.2026
To były wtedy gadżety, a nie jakieś Labubu
~Misiekoslavsky0
13:07:31 14.06.2026
Ja pamiętam jak kupiłem takiego za 50 zeta
~Misiekoslavsky0
13:07:16 14.06.2026
Tyle hajsu za spinnera?!
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4