Nowości
4.06.2026
❧ dodano nowe PNG'sy z Rebootu Winx Club: Magia Powraca

21.05.2026
❧ dodano komiks nr 255 - Czarownica czy czarodziejka?

27.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 253 - 7 magicznych zapowiedzi (zamiast komiksu)

26.03.2026
❧ dodano kadry z odcinka 1x07 Winx Club: Magia Powraca

22.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 252 - Nadchodzą nowe odcinki (zamiast komiksu)

17.03.2026
❧ dodano komiks nr 254 - Tajemnica Bloom

18.02.2026
❧ zaktualizowano okładki z włoskiego magazynu

30.01.2026
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z 3 sezonu w wersji Nickelodeon

29.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x05 oraz 1x06 Winx Club: Magia Powraca

28.12.2025
❧ naprawiono link do oglądania i pobierania Winx on Ice z polskimi napisami

27.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z Filmów Specjalnych

23.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z PopPixie

9.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x04 Winx Club: Magia Powraca

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,160
 Najnowszy Użytkownik: ~Monsonik
Dzisiejsi Solenizanci
Dzisiaj żaden z użytkowników nie obchodzi urodzin

Odcinki
Sezon 7
❧  Odcinek 7x01 - Park Przyrody w Alfei  ☙

AutorOdcinek 7x01 - Park Przyrody w Alfei
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 25-05-2015 21:15

Faragonda zaprasza Winx do odwiedzin w Parku Przyrody Alfei, stworzonym by przygarnąć wszystkie czarodziejskie zwierzęta Magicznego Wymiaru. Park jest chroniony przez barierę, która przepuszcza tylko tych, którzy mają magię czarodziejek. Niestety tajemniczemu, drapieżnemu ptakowi udało się tam wedrzeć i porwać Kopołka, mimo obrony Winx.

| OGLĄDAJ ODCINEK | ZOBACZ KADRY |
KOLEJNY ODCINEK




Edytowane przez Flamli dnia 02-12-2015 23:52
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x01 - The Alfea Natural Park
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-05-2015 21:30
Odcinek średni. Podoba mi się grafika i że nie było "new mission new look" Stelli. Mundurki, tak... średnio wyszły. Z racji tego, że nie znam tłumaczenia, tworzę teorię, że są nauczycielkami, a nie uczennicami trzeci raz powtarzającymi ostatnią klasę xd. Ciekawe, co jeszcze w Alfei wymyślą, po prostu wszystko tam jest, sala baletowa, szklarnia, jeszcze niech park wodny tam zrobią ;-;. Stroje do parku były prześliczne, no i te buty! < 3. Ta zmutowana tygrysica jako wróg mi się podoba, ale jej pomocnik jest beznadziejny. Mam nadzieję, że sezon utrzyma chociaż trochę poziomu.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x01 - The Alfea Natural Park
~Flora 1234
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-05-2015 22:42
Odcinek zaskoczył mnie pozytywnie *.* Mundurki podobają mi się, no może oprócz Layli, jej strój jakoś mi nie przypadł do gustu. Stroje do parku: hmm... Przede wszystkim wielki plus za buty bez obcasów. szeroki uśmiech Stroje śliczne, fryzury też. Jedyna rzecz, która mi nie pasuje, to prawie takie same fryzury Bloom i Stelli, poza tym jest ok. mruga Fabuła jak na pierwszy odcinek mi się podobała. Piosenka w parku świetna, łatwo wpada w ucho. Ich wróg wydaje się ciekawy, takie połączenie kobiety z tygrysem, ale ten jej pomocnik to jakaś życiowa porażka. :haha:

Mam jednak nadzieję, że ten sezon będzie o wiele lepszy od poprzedniego, bo w końcu Rai raczej go nie spapra.



Edytowane przez Sophie dnia 16-06-2015 14:02
55398839 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x01 - The Alfea Natural Park
~JessiccaForever
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2015 11:14
Podoba mi się ten odcinek, chociaż niewiele z niego zrozumiałam. Ciekawi ci nowi wrogowie, podobają mi się i Kalshara, i jej pomocnik. Czegoś takiego jeszcze w naszym Winx'ie nie było. Ona kobieta tygrys, a on niezdarna, śmieszna beczka :hahahaha:. Mundurki ładne, nie podobają mi się jedynie Musy i Layli, to kompletna porażka. Piosenka w parku, jak większości, mnie także bardzo się podoba. Stroje z parku również. Wreszcie Winx nie chodzą w kilkumetrowych szpilkach! Prawdopodobnie nigdy już nie wróci ta magia i siła z pierwszych trzech sezonów, ale może przynajmniej ta seria nie zniży się znów do słodkości serii czwartej :-/.
Edytowane przez Sophie dnia 16-06-2015 14:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x01 - The Alfea Natural Park
~Elyon
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-06-2015 20:57
Elizabet napisał/a:
Kiedy Będzie wersja PL DUBBING ??? niegrzecznyniegrzecznyniegrzeczny

Jak będzie premiera, czyli jakoś pod koniec wakacji.

Moje wrażenia z odcinka? Pozytywne! Mundurki śliczne, stroje do parku ogólnie ładnie, ale jak się przyjrzę, to jedynie Stella i Tecna mi się podobają. Fabuła okej, wróg też (nawiązując do poprzednich wypowiedzi: ten pomocnik tygrysicy musi być, bo przecież to Winx muszą wygrać, więc powinien być gdzieś słaby punkt), Stella przygłupia, ale niech sobie będzie. Odcinek jak najbardziej na plus ok.
Edytowane przez Sophie dnia 16-06-2015 14:05
http://instagram.com/picsofwinx Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x01 - The Alfea Natural Park
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 06-06-2015 22:48
Elizabet napisał/a:
Kiedy będzie wersja z polskim dubbingiem? niegrzeczny


Odwołam cię do filmiku - KLIK.

A teraz przejdźmy do sedna sprawy: najbardziej mnie zaskoczyło, czemu Roxy nie walczyła razem z Winx? No oczywiście najlepiej ją wyznaczyć na niańkę dla bezbronnego króliczka Kiko. Fajnie, że jest jakiś nowy wróg - mam na myśli tę tygrysicę. Faragonda po raz pierwszy od 5 lat jest zła na Winx, bo nie wiem, czy pamiętacie, ale w jednym z odcinków 1 sezonu zabrała Winx moce za pójście do Chmurnej Wieży bez pozwolenia. Ale gdzie byli specjaliści? Miejmy nadzieję, że będzie ich więcej w dalszych odcinkach. No i gratulacje dla PVTEAM'a za tłumaczenie.




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Sophie dnia 16-06-2015 14:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x01 - The Alfea Natural Park
~AvalonDaly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-08-2015 22:08
Mam teraz wielki, ale to wielki dylemat. XD Obejrzałam po angielsku i zrozumiałam do tego stopnia, że wiem o co kaman i nie chcę mi się znowu oglądać. Ale z drugiej strony jestem ciekawa polskiego dubbingu i teraz problem - oglądać czy nie oglądać? Oto jest pytanie...
Smuci mnie to, że nie ma polskiego openingu i endingu. ;c Pamięta się te sezony, kiedy było po polsku.
Ale tak na poważne. TO ILE ONE W KOŃCU BĘDĄ UCZYĆ SIĘ W TEJ CHOLERNEJ ALFEII!?!! Przecież one już tę budę teoretycznie skończyły? I są dorosłe. Ale Faragondy boją się jak pięciolatki! (I z resztą tak się ubierają).


fabulous
Edytowane przez Suzanne dnia 10-08-2015 22:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x01 - The Alfea Natural Park
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-08-2015 22:52
Mi odcinek nawet się spodobał. Było trochę akcji z Musą, więc może chociaż trochę przyczepią się do niej w tym sezonie. Przynajmniej mam taką nadzieję.
Wszystko mi się jakoś podobało, prócz tych głupich nazw zwierząt. Błagam, oby te zwierzątka Winx miały jakieś normalne nazwy, a nie że wyskoczą mi z na przykład "Papuszonek". Ludzie, jak można wymyślić coś takiego?! Przecież wystarczyłoby się spytać pierwszego lepszego dzieciaka, jak go nazwać, to zaraz byłoby multum propozycji o niebo lepszych od na przykład "Kopołka".
Czarne charaktery spodobały mi się. Oni są inni od pozostałych, w szczególności z wyglądu (nie licząc Darkara). Szkoda tylko, że znowu trafia się coś w stylu "jedno z rodzeństwa super mądre, a drugie super głupie". Nie lubię takich akcji, bo jak dla mnie to to jest chore i tyle. Oboje powinni "umieć myśleć", wtedy byłoby bardziej realistycznie i w ogóle.
Ostatnie, co mi się nie podoba, to powrót Roxy, bo ja jej nie cierpię.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x01 - The Alfea Natural Park
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 10-08-2015 23:01
Co Rainbow zrobił z moim Winx'em facepalm. Jeszcze rozumiem, że Nick spartolił robotę w sezonie 5 i 6, ale przecież teraz to nie oni pracowali nad tą serią... Tylko twórcy sezonów 1-4. Gdzie oni się podziali? Zrobili z tego bajkę dla 5-latków. Ciągle tylko jakieś głupie zwierzaki i Kiko, który przez pół odcinka ganiał za marchewką. I ten cały Kopołek... Jeszcze zepsuli tak fajną piosenkę... Na co ja mam teraz czekać? Chyba tylko na angielskie i włoskie piosenki, bo już nic innego nie zostało... Chwała tylko za stary dubbing Roxy, ale to nie uratowało niestety odcinka. Wkurza mnie ten cały wątek ze zwierzętami, a to dopiero początek. I po kij Winx znowu wracają do Alfei. Jeszcze ten tekst, że ptak był bardzo potężny, rly? On sobie tylko zwiewał. Potężny to był Darka czy Valtor, a nie jakiś głupi ptak. Wiem, że to Kalshara, która wgl do mnie nie przemawia. Kolejny denny wróg z jej bratem na czele. Stary Winxie, wróć. A, muszę to napisać. Odcinkowi daję -10000000/10 (tak, to jest minus ;]]).


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x01 - Park Przyrody w Alfei
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 11-08-2015 01:24
Matles napisał/a:
Elizabet napisał/a:
Kiedy będzie wersja z polskim dubbingiem? niegrzeczny


Odwołam cię do filmiku - KLIK.

A teraz przejdźmy do sedna sprawy: najbardziej mnie zaskoczyło, czemu Roxy nie walczyła razem z Winx? No oczywiście najlepiej ją wyznaczyć na niańkę dla bezbronnego króliczka Kiko. Fajnie, że jest jakiś nowy wróg - mam na myśli tę tygrysicę. Faragonda po raz pierwszy od 5 lat jest zła na Winx, bo nie wiem, czy pamiętacie, ale w jednym z odcinków 1 sezonu zabrała Winx moce za pójście do Chmurnej Wieży bez pozwolenia. Ale gdzie byli specjaliści? Miejmy nadzieję, że będzie ich więcej w dalszych odcinkach. No i gratulacje dla PVTEAM'a za tłumaczenie.


Po obejrzeniu dzisiejszego odcinka dopowiem trochę do mojej wcześniejszej wypowiedzi. A więc wracałem z urlopu i obejrzałem w czasie drogi do domu ten odcinek i jak usłyszałem te niepodobne do niczego słowo "kopołek ", to mało co nie spadłem z fotela. Ja nie rozumiem, kto wymyślił takie denne imię. Dubbing może być i fajnie, że wróciła Klementyna Umer - nasza kochana Roxia z 4 sezonu. Liczę na to, że nie spaprają tego sezonu, bo nie chcę dać tej oceny - 3/5 całemu sezonowi tak jak temu odcinkowi.




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 11-08-2015 10:32
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x01 - Park Przyrody w Alfei
~bloomdragon5
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-08-2015 09:27
Okej, Stormy to teraz Kalshara, ale "Kopołek". Mina Stelli mnie przeraziła kwaśny,
jeśli chodzi o dubbing PL... Jestem zaskoczony. Super okej. A teraz piosenka dobrze, że było ang hou hou, bo by łaska wyła. Więc głos Brafilusa przypadł mi do gustu, powiem szczerze, że jest okej, szkoda tylko, że Stella ma głos z sezon 6, ale ok, więc odcinek ok, mam nadzieję, że "Baterfliks" nie będzię aż tak zły, trzeba czekać.


Wracam xd
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 11-08-2015 10:28
nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x01 - Park Przyrody w Alfei
~_Floorka_Nature_
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-08-2015 10:52
Odcinek bardzo taki sobie, przecież one nawet nie pomyślały żeby wziąć czarodziejkę zwierząt do walki z ptakiem. Fakt, to nie był prawdziwy ptak, ale one o tym nie wiedziały.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 25-08-2015 22:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x01 - Park Przyrody w Alfei
~winx
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-08-2015 11:02
Odcinek oceniam 8/10. Stroje do parku były śliczne i wreszcie bez szpilek! XD Jak to zawsze bywa w typowych bajkach i kreskówkach, jest dwoje wrogów, jeden jest mądry i zawsze się mu wszystko udaje, a drugi - głupi i nie ogarnięty, ale cóż... W szóstym sezonie Winx były nauczycielkami, a teraz znowu są uczennicami tak jak w sezonach 1 - 4, bezsens! mellow
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 25-08-2015 22:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x01 - Park Przyrody w Alfei
użytkownik usunięty
Dodane dnia 25-08-2015 17:23
Stella jak tak popatrzę, gupieje z wiekiem:hahahaha:. Ale za to strasznie mnie rozśmieszała w tym odcinku, te padnięte, a ta wręcz lata w powietrzu. "Nie chciałam, żeby opuściła was chęć niesienia pomocy" (czy jakoś tak) :haha:. Ich mundurki ładne. Nie ma tyle różu i kropeczek co w mundurkach z sezonu szóstego... I Bloom na szczęście nie ma tego głupiego warkocza. Stroje do parku też bardzo ładne. Wrogowie robią na mnie wrażenie. Brafilius aż taki zły nie jest, może być. Fakt, mogliby wymyślić dla zwierzaków lepsze nazwy niż Kanguruszek i Kopołek. Piosenka w parku w wersji polskiej, no jakoś ujdzie. Według mnie dobrze, że nie tłumaczyli czołówki, bo przy tych naszych ludziach od śpiewu i słowach po polsku to nie chciałoby się jej słuchać. Fabuła jest całkiem niezła. Winx, jak ten Kanguruszek atakował, to się nawet przemienić nie zdążyły facepalm. Odcinek fajny.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 25-08-2015 22:11
AutorRE: Odcinek 7x01 - Park Przyrody w Alfei
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-08-2015 20:22
Zanim w ogóle zacznę cokolwiek pisać, muszę powiedzieć, że recenzje Flamy są piękne. Flama, po prostu piszesz wszystko to, co ja sam bym chciał napisać. Sezon odnosi w przekonaniu, jakby cofał w czasie. Winx stają się słabsze, powolniejsze, bo widać, że akcja nie jest taka szybka jak sezony temu, a twórcy również odnoszą wrażenie, że się cofnęliśmy do poziomu kilkulatków.
Flamli napisała:
Na co ja mam teraz czekać? Chyba tylko na angielskie i włoskie piosenki, bo już nic innego nie zostało

No chyba tak.
Winx dają się załatwić na początku jak i na końcu. I to niby mają być potężni wrogowie. Khalshara...
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 30-08-2015 21:22
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 7x01 - Park Przyrody w Alfei
~pawel021
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-11-2016 00:41
Moje pierwsze wrażenie... cóż, wrażenie miałem takie, jakbym oglądał coś w stylu "Moda lalki Barbie". Nie wiem, co producent chciał pokazać przez tę produkcję, czy to był szyk, czy też elegancja. Dla mnie to szok, bo serie od 1 do 4 są spoko, ale od serii 5 to dno.

Proszę, popracuj nad składnią zdań. ^^ //Cat



Edytowane przez Cattie dnia 06-11-2016 10:32
4957750 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~TyrionSpecjalista0
20:13:44 15.06.2026
@Fineasz oczywiscie ze mowie o "swoich", w koncu i tak moje pieniadze są z podatników ;3
~Pieniazekk0
18:48:38 15.06.2026
I ciekawe, czemu po WOW'ie, który dubbingował wszystkie piosenki i to nawet ich pełne wersje a nie wycinki z danego odcinka, postanowili, że reboot nie będzie miał dubbingów wszystkich piosenek
~Pieniazekk0
18:45:37 15.06.2026
Ciekawe, że netflix tak zadecydował w sprawie tych piosenek
^PVTeam1230
11:11:32 15.06.2026
sam pamietasz WOWa, nawet kraje ktore nigdy nie mialy dubbingowanych piosenek, mialy w wowie dla netflix dubbing
^PVTeam1230
11:11:11 15.06.2026
a niestety jesli inne kraje nie maja piosenek to watpie zeby prosby fanow cos zmienili, bo to nie wydaje sie byc kwestia budzetu a ustalen netflix x rainbow
^PVTeam1230
11:10:37 15.06.2026
w Polsce niestety nie mamy wielkiem tendencji do redubbingowania, wiec jesli nawet magia powraca trafilaby do tv - to nikt by nie wydawal kasy na redubbing, tylko by wzieli od netfliksa
^PVTeam1230
11:10:01 15.06.2026
np taka portugalia na netflix ma to samo co by, a Canal Panda zdubbingowal wszystko
^PVTeam1230
11:09:42 15.06.2026
z piosenkami moze byc problem bo na razie za inne piosenki niz te ktore otrzymal netflix zabrali sie dystrybutorzy zewnetrzni - czytaj: stacje tv
~Pieniazekk0
23:12:54 14.06.2026
A z tymi piosenkami w reboocie to nawet i włoski oberwał, zabrakło Superpower i Step into the dark
~Pieniazekk0
23:05:01 14.06.2026
I wielkie dzięki za odpisanie, jeśli chodzi o dubbing reboota to chyba żadnych zastrzeżeń nie mam, jedynie chciałbym aby przetłumaczyli wszystkie piosenki ale wiadomo, że decyzja o tłumaczeniu ich jest raczej narzucana z góry aby ciąć koszty
~Pieniazekk0
23:02:28 14.06.2026
Znaczy szczerze mówiąc to po prostu ciekawił mnie ten temat haha
^PVTeam1230
22:20:45 14.06.2026
ale wiadomo, im wiecej tym lepiej
^PVTeam1230
22:20:36 14.06.2026
tzn wiesz... zawsze warto probowac! tylko lepiej skrzyknij tak z 15-20 osob na start ktore razem z toba powysylaja maile w tej sprawie
^PVTeam1230
22:20:03 14.06.2026
ale jesli chcesz pisac w sprawie reboota o wymiane jakis glownych postaci to raczej watpliwe
^PVTeam1230
22:19:48 14.06.2026
inna sprawa jesli to bylaby ogromna produkcja netflix i "pol polski" by sie zrzucilo na wszystkich social mediach
^PVTeam1230
22:19:22 14.06.2026
ale jesli chodzi o zmiane obsady zatwierdzonej przez netflix to nie liczylbym na to
^PVTeam1230
22:19:06 14.06.2026
wiec jesli faktycznie studio dostaje spory spam to moga to przekazywac do rezysera
^PVTeam1230
22:18:46 14.06.2026
ale pozniej na swoim facebooku a lata pozniej w wywiadzie u widze glosy powiedziala ze zaadzwonili do niej wlasnie przez te maile wysylane
^PVTeam1230
22:18:22 14.06.2026
zebralismy sie duza grupa i pisalismy na ich sekretariat zeby przy sezonie 7 dali glos roxy i nie bylo zadnych odpowiedzi
~Pieniazekk0
16:09:21 14.06.2026
Hejka! Opowie mi ktoś o pisaniu maili do starta o jakieś zmiany w dubbingu do winxów? Jak to wyglądało? Miało to jakiś faktyczny wpływ?
~Fineasz0
13:30:56 14.06.2026
Bo już umnie z Kasią krucho
~Fineasz0
13:30:44 14.06.2026
Obecnie bym chciał aby ktoś na pw przysłał mi kodzik doladowujacy do orange. Im wyższa kwota doładowania tym lepiej.
~Misiekoslavsky0
13:07:54 14.06.2026
To były wtedy gadżety, a nie jakieś Labubu
~Misiekoslavsky0
13:07:31 14.06.2026
Ja pamiętam jak kupiłem takiego za 50 zeta
~Misiekoslavsky0
13:07:16 14.06.2026
Tyle hajsu za spinnera?!
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4