Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

WinxBlogger- portal internetowy
Sprawy administracyjne
❧  Załoga  ☙

Strona 13 z 17 << < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
AutorRE: Załoga
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2013 15:08
Marta, nowicjuszka nie może zostać modem. Dariaa już Ci to mówiła. Dopiero od Czarodziejki z Przemianą można zostać modem, o ile dobrze się orientuję.



Edytowane przez Ailen dnia 04-07-2013 15:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2013 15:14
Dariaa mi nic o tym nie mówiła, bo po raz pierwszy dodaję post z prośbą o zostanie moderatorem. Kilka postów wyżej pytałam "Czy ranga ma znaczenie...?". Azathara napisała, że nie i wystarczy mieć dobrą interpunkcję i ortografię.

Nie chcę być niegrzeczna, ale to nie moja wina, że Florka cały czas Ci odmawia.



(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK

Edytowane przez Ailen dnia 18-08-2013 21:55
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2013 15:17
Marta, dariaa napisała to na shoutboxie. I nie mam zamiaru się kłócić. Tylko mówię, co o tym wiem. Zresztą, poszukaj informacji o tym na forum. Może znajdziesz jakiś temat dotyczący bycia moderatorem.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2013 15:22
Marta - mówiłam Ci o tym na SB, ale widzę, że nie przeczytałaś. Pisze to w zasadach zostania modem. Azathara się myli.
Azathara - nie ma podziału na działy. Moderator opiekuje się całym forum.
Nie chciałam robić spamu, ale bądźcie trochę bardziej cierpliwi. Cały czas prosicie o posadę moderatora, pomimo tego, że Florka cały czas odmawia. Mam wrażenie, że jakby zobaczyła jakąś różnicę, to by sama się do was zwróciła. Nie ma aż takiego zaniku pamięci, żeby pisać tu co trzy dni. To tyle z mojej strony, nie będę już robić spamu.



Edytowane przez Sophie dnia 04-07-2013 15:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2013 15:26
Ludzieeee. Miałam tego nie pisać, ale mimo wszystko, ktoś musi to powiedzieć. Dużo osób z was zgłasza się na moda, a nie ma jeszcze predyspozycji, lepiej zostawić to bardziej doświadczonym osobom. Wiele osób chce być moderatorem, bo myśli, że będzie dzięki temu "popularny", czy co tam innego. Bycie moderatorem wcale tego nie oznacza, przeciwnie, trzeba się napracować i być przykładem dla innych. Obecny skład moderatorów jest dobry, Ci co są pracowici nadal zasuwają, a Ci co bimbali i tak potrafią poprawić tylko jedną kropkę w poprawionej wypowiedzi. Nie chce nikogo z was obrazić ani wprowadzić w stan agoni, a uświadomić wam, że "praca" moderatora wcale nie jest taka łatwa i przyjemna. Może to nie moja sprawa i się wtrącam, ale przemyślcie sobie te słowa i taką posadę zostawcie dla osób, które będą bardziej odpowiednie na to miejsce.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2013 15:35
Ross, ja się z Tobą zgadzam. I powtarzam Ci nadal, Marto, że dopiero Czarodziejka z przemianą może zostać moderatorem.

Marta2702 napisał/a:
Nie chcę być nie grzeczna, ale to nie moja wina Florka cały czas Ci odmawia.


Popełniasz błędy, na przykład nie napisałaś że przed nickiem "Florka". Nie masz jeszcze doświadczenia, a tu potrzebne są osoby, które znają się na moderowaniu. Osoby, które znają zasady interpunkcji i ortografii, a nie osoby, które ciągle się o coś kłócą. Jeśli coś Cię uraziło, to przepraszam. Mówię tylko to, co myślę, nic więcej. Jeśli Dżoana zechce mnie kiedyś przyjąć na stanowisko moderatora, to przyjmie. Tak samo jest z Tobą czy każdą inną osobą. Wystarczy mieć odpowiednią rangę, doświadczenie i umiejętności. Pragnę też wspomnieć, że może i jestem tu od niedawna, ale bardzo się staram i poprawiam każdy błąd, który zdołam zobaczyć. Więc nie wystarczy tylko napisać: "Czy mogę zostać modem?", bo trzeba też coś umieć. I, tak jak to napisała Ross, to nie jest tylko bycie "popularnym" - to jest też ciężka praca. Więc o tym pamiętaj, jeśli możesz.



Edytowane przez Ailen dnia 04-07-2013 15:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 04-07-2013 15:39
Dobra, ale teraz to ten temat zamienił się w jakieś dyskusje. Proszę o spokój.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 04-07-2013 15:59
Mamy grono bardzo dobrych moderatorów.
Nie szukam nowych.

NABÓR ZAMKNIĘTY.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2013 20:37
Dobra może macie racje. Poczekam aż osiągnę wyższą rangę.
Do Ailen:
- poprawiłam błąd, który zrobiłam,
- dziękuję za upomnienie

Aha, a jeżeli chodzi o Azatherę to na pewno sugerowała się tym, że jeżeli teraz już nie ma działów to przynajmniej kiedyś były. Wiem o tym, bo czytając forum to znalazłam jak niektórzy proszą o rolę moderatora i przydział dwóch działów, które sami dodali.



(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK

Edytowane przez Amy dnia 03-09-2013 13:52
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-08-2013 10:05
Muszę zrezygnować z moda na okres sierpnia. Powód? Na wakacjach nie mam na nic ochoty i zazwyczaj krótko siedzę w internecie, poza tym i tak prawie przez cały lipiec nic nie robiłam, zdarzało się czasem poprawić kilka błędów, ale oprócz tego nic. Potem, gdzieś tak we wrześniu, mogę wrócić (jeśli oczywiście będziesz mnie jeszcze chciała/potrzebowała).



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 03-09-2013 10:30
Hm, nie wiem czy jest sens usuwać cię na jeden miesiąc czy po prostu chcesz może zrobić sobie dłuższą przerwę.
Macie dostęp do całego forum i dodanie/ usunięcie was do wszystkich działów trochę trwa.



Otwieramy nabór. Wchodzą również nowe zasady.

Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Nie odwidzi/ znudzi ci się po dłuższym czasie?
Byłabyś/lbyś w stanie zareagować w razie kłótni?
Pewna osoba nie stosuje się do zasad ortografii i interpunkcji. Co robisz poza poprawieniem posta i napisaniem adnotacji?
Jesteś cierpliwy/a?
Jaki masz kontakt z administracją oraz z użytkownikami?
Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Dlaczego piszesz posty na forum?
Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?

Jak widać nowicjuszka również może się zgłosić. Większość z was wie jakie mam zasady. Wymagam odpowiedzialności, stanowczości i pracowitości. Co nie znaczy, że ciągle macie poprawiać. Forum stoi na dobrej pozycji, jest czyste, osoby udzielające się w nim wiedzą co piszą. Chciałabym utrzymać ten stan lub nawet go poprawić.
Osobom, którym się odwidzi i które zamierzają coś odwalić - dziękuję.

ZGŁOSZENIA DO 8 WRZEŚNIA.



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 03-09-2013 14:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-09-2013 13:51
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Chciałam zostać moderatorem już na początku wakacji. Jednak nie było żadnego naboru. Teraz zdarzyła się okazja i chciałabym się zgłosić. Znam panujące tu zasady, więc mogę udzielić podstawowe informacje. Świetnie także wychodzi mi sprawdzanie tekstów po kimś. Przeważnie z pozytywnym skutkiem. Jak każdy popełniam błędy, ale nie aż tak często. Po prostu lubię to robić (sprawdzać wszelakie prace).

Nie odwidzi/ znudzi ci się po dłuższym czasie?
W każdy weekend jestem na WB. Jedynie w czasie szkoły, w tygodniu będę ukazywać się rzadziej. Lecz mam nadzieję, że będzie to przynajmniej godzina/dwie dziennie. Jak się już za coś wezmę, to tak szybko nie odpuszczam.

Byłabyś/lbyś w stanie zareagować w razie kłótni?
Na początku wakacji zdarzało mi się wpadać w kłótnie, ale teraz już nie. Jeżeli ktoś jest inteligentny, to powinien zrozumieć jak go się upomni i poprosi o spokój.

Pewna osoba nie stosuje się do zasad ortografii i interpunkcji. Co robisz poza poprawieniem posta i napisaniem adnotacji?
Raz każdemu może się zdarzyć. Poprawię, napiszę adnotację i tyle. Jednak kiedy jest to powtarzane bardzo często skontaktuję się z tą osobą np. przez PW. Wyjaśnię, o co w tym wszystkim chodzi.

Jesteś cierpliwy/a?
W prawie wszystkich sprawach jestem cierpliwa. Tylko jeżeli ktoś mnie obraża, to ani trochę, ale to się chyba na WinxBlogger nie zdarza.

Jaki masz kontakt z administracją oraz z użytkownikami?
Mam nadzieję, że tak. Kiedyś był nie specjalny. Teraz jednak widzę, że jest bardzo dobry. Mam tu znajomych, kolegów i koleżanki, a nawet przyjaciół.

Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Zauważyłam, że moje posty są poprawiane tylko kiedy się bardzo śpieszę. Gdy piszę wolno i z dokładnością, to tylko raz został poprawiony taki post. Zdaję sobie sprawę, że jako moderator nie ma miejsca na takie błędy. Wtedy pisałabym jak najdokładniej.

Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Oczywiście. Najczęściej są używane pogrubienie, kursywa, podkreślenie, przekreślenie, małe literki, link, obrazek itd. Dobrze wiem jak się nimi posługiwać.

Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Tak, wiem.

Dlaczego piszesz posty na forum?
Niektóre pomogą innym, jeżeli mieli taki sam problem. Inne są do zaprezentowania swojego talentu. Wtedy można wiele się poduczyć i udoskonalić to co się robi. Można także wypowiedź się na jakiś temat, sprawdzić czy inni uważają tak samo.

Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
W razie tematu godnego opisania to najczęściej siedem linijek i więcej. Jasne, że czytam. Nie lubię wpadek.

Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam 13 lat i od dzisiaj jestem uczniem gimnazjum. Na WB jestem od marca, czyli już pięć miesięcy.

Takie jest moje zdanie na postawione pytania. Mam nadzieję, że dostanę tę "pracę". Z niecierpliwością czekam na werdykt. Liczę na pozytywny wynik.

Zwracaj większą uwagę na przecinki, gdyż zdarza Ci się je gubić.



(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK

Edytowane przez Chatta dnia 06-09-2013 13:24
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Krzys
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-09-2013 23:51
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?

Chcę zostać moderatorem, ponieważ jestem doświadczony w tej profesji. Wiadomo - popełniam błędy jak każdy, ale nikt nie jest doskonały.

Nie odwidzi/ znudzi ci się po dłuższym czasie?

Nie. Jak coś sobie postanowię, to nie odpuszczę.

Byłabyś/łbyś w stanie zareagować w razie kłótni?

Myślę, że tak.

Pewna osoba nie stosuje się do zasad ortografii i interpunkcji. Co robisz poza poprawieniem posta i napisaniem adnotacji?

Stosuję zasadę do trzech razy sztuka. Jeśli ktoś nadal będzie popełniał rażące błędy, to będą upomnienia.

Jesteś cierpliwy/a?

Czy jestem cierpliwy? To zależy. Staram się być cierpliwy, ale jak ktoś mnie wyprowadzi z równowagi, to potrafię się odgryżć.

Jaki masz kontakt z administracją oraz z użytkownikami?

Myślę, że dobry. Mam kilku przyjaciół, oczywiście na początku ciężko mi było się przystosować. Teraz jednak widzę, że coraz lepiej się dogaduję z innymi.

Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?

Są takie momenty, ale rzadko. Staram się pisać poprawnie.

[b Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne? ][/b]

Pewnie, że znam.

Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)

Tak.

Dlaczego piszesz posty na forum?

Dlatego, że chcę się dzielić z innymi swoimi pasjami i przemyśleniami dot. Winx'a i innych rzeczy.


Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?

To zależy od tematu. Niektóre są długie, inne nie. Czytam swoje posty zanim je opublikuję.

Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?

Mam 25 lat i jestem na WB od 1 kwietnia 2013.

Brakuje dużej ilości przecinków. Niepotrzebne wyrazy zmieniają sens zdania. Według mnie, to jeszcze nie Twój czas. Pozdrawiam.



Edytowane przez Ailen dnia 04-09-2013 21:03
52110612 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-09-2013 16:00
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Chcę zostać moderatorem, ponieważ jestem odpowiedzialna i bardzo często widzę w różnych postach wiele błędów. Gdy po jakimś czasie dalej wchodzę do tego tematu, one ciągle nie są poprawione.
Nie odwidzi/ znudzi ci się po dłuższym czasie?
Jestem pewna, że nie. Uzależniłam się od WB i nie jestem w stanie przeżyć bez niego.
Byłabyś/lbyś w stanie zareagować w razie kłótni?
Hm... To zależy jakiej. Na pewno jakoś zareaguję i postaram się załagodzić sprawę.
Pewna osoba nie stosuje się do zasad ortografii i interpunkcji. Co robisz poza poprawieniem posta i napisaniem adnotacji?
Jeżeli będzie się to zdarzać bardzo często, napiszę do tej osoby prywatną wiadomość i postaram się wytłumaczyć zasady.
Jesteś cierpliwy/a?
Uważam, że jestem. Nie łatwo mnie wytrącić z równowagi.
Jaki masz kontakt z administracją oraz z użytkownikami?
Hm... Kiedyś się bałam adminów (przyznaję bez bicia), ale w końcu przekonałam się do nich i teraz swobodnie z nimi rozmawiam, śmieję się itd. Uważam, że mam dobry kontakt z użytkownikami. Jest tu wiele osób z którymi się zaprzyjaźniłam, a także staram się pomagać nowicjuszom jak tylko mogę.
Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Hm... Nie wiem, ale ostatnio bardzo rzadko widzę aby jakiś moje posty były poprawiane.
Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Oczywiście, że wiem. Bardzo często ich używam i wiem do czego służy każdy, bez wyjątku.
Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Tak, wiem. Nie jest to zbyt trudne.
Dlaczego piszesz posty na forum?
Piszę je, aby podzielić się swoją opinią. Jak każdy, mam głos i wykorzystuję to. Nie boję się wyrazić swojej własnej opinii.
Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Nie piszę krótkich postów. Rozwijam moje wypowiedzi, a jeżeli mam bardzo mało do napisania, to w ogóle nie piszę.
Zawsze sprawdzam je przed opublikowaniem. Czasami tylko, jak naprawdę mi się śpieszy, to nie.
Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam 12 lat. Na WinxBlogger jestem od sierpnia tamtego roku, czyli goszczę już tutaj ponad rok.

Nie zaczynamy zdania od słowa "czyli". Przecinki w nieodpowiednich miejscach, czasami o nich zapominasz. Według mnie, to jeszcze nie Twój czas. Pozdrawiam, Ail.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Ailen dnia 04-09-2013 21:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~kasia1791
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-09-2013 19:19
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Dobre pytanie. Moderatorem chcę zostać, ponieważ codziennie po kilka razy jestem na WB oraz uwielbiam tą stronę i ludzi na niej.
Nie odwidzi/ znudzi ci się po dłuższym czasie?
Nie. Chcę się wykazać i pokazać, że jak chcę i się uprę, to zrobię to.
Byłabyś/lbyś w stanie zareagować w razie kłótni?
Jeśli osoby kłócące się same nie dojdą do porozumienia, to tak.
Pewna osoba nie stosuje się do zasad ortografii i interpunkcji. Co robisz poza poprawieniem posta i napisaniem adnotacji?
Najpierw grzecznie bym poprawiła posta, a po kilku takich sytuacjach napisałabym do niej PW i dokładnie wyjaśniła, w czym problem.
Jesteś cierpliwy/a?
Cierpliwa jestem, ale każdy ma swoje granice, ja też.
Jaki masz kontakt z administracją oraz z użytkownikami?
Kontakt staram się mieć dobry i nie denerwować ich, ale staram się ich powolutku poznawać.
Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Tylko kiedy bardzo się śpieszę i czasem zgubię przecinek lub dwa, a tak chyba nie za często je poprawiają.
Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Większość znam i używam, a jak nie wiem to zawsze się pytam i użytkownicy mi pomagają.
Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Tak, wiem, a jak nie do końca jestem pewna to szukam.
Dlaczego piszesz posty na forum?
Bo wyrażam przez to swoją opinię oraz może przez moje posty komuś pomagam.
Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Zależy od tematu. Czasem są długie, a czasem wystarczające.
Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam 22 lata, a za 11 dni będę na WB już cały roczek.

- - -
Przecinki się kłaniają! Zapominasz o nich, a także o końcówkach typu "ę", "ą".




Icy piękny zestawik mruga

Moja grafika naWB
O my ghulmruga
Zapraszam na moje pierwsze opowiadanie. Proszęmruga
KLIK
Edytowane przez Sophie dnia 04-09-2013 20:58
48556438 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-09-2013 20:55
Miałam się nie odzywać, ale jednak wypowiem się w tym temacie. No cóż, każdy z czasem chce zostać modem.

Nikt z Was nie jest doskonały, robi błędy. Zaczynacie zdanie od "więc", "czyli" i tego typu słowach, których nie używamy na początku zdania. Pragnę też wspomnieć, że nie ma takiego słowa jak "pierw" - mówi się najpierw. No dobrze, słowo jest, ale używajmy tych lepszych określeń. Tak jak tu widzę, wszystkie posty były edytowane przez moderatorów - dodam też, że są zielone dopiski, co znaczy, że jeszcze musicie popracować. Brakuje spacji, ogonków przy literach, znaków interpunkcyjnych itd. Nie twierdzę, iż moderator musi być idealny pod każdym względem, bo nikt nie jest idealny, aczkolwiek uważam, że musi się sensownie wypowiadać. Ja, mimo wszystko, że się poprawiliście, nadal zauważam błędy w Waszych postach i sądzę, że to jeszcze nie jest Wasz czas. Każdy z Was się podciągnął, ale u Smoczej nadal zauważam błędy ortograficzne. Niektóre wypowiedzi Azathary są zbyt krótkie i nadal są usuwane. Upadły zaś zapomina o przecinkach, Kasia też. Nie mówię tego po to, by kogoś w jakiś sposób urazić czy też z jakiegoś innego powodu. Ja po prostu myślę, że to jeszcze nie jest Wasz czas i musicie trochę popracować. Jak widzę, Samantha i dariaa też dużo edytowały i dopisywały, co świadczy o błędach. Jako, że dopiski są czasem krótkie albo długie, to o niczym nie świadczy. To, że w ogóle się pojawiły znaczy, że są jeszcze jakieś błędy, które musicie poprawiać. To tyle ode mnie.

Na koniec, chciałabym też dodać, że to nie jest łatwa praca. Na pewno większość z Was uważa, jakie to super pochwalić się "O, zobacz! Widzisz, jestem modem? Super, co nie?" - o nie, kochani. Tu wcale o to nie chodzi. Bycie modem to jest ciężka praca wymagająca wysiłku i trudu włożonego w to, aby wykonać ją jak najlepiej. Niektórzy mówią, że są uzależnieni od WB i mają "staż w tej profesji". Zapytam się, ile w tym prawdy? Co ma staż do bycia dobrym modem? Nic. Nawet osoby, które mają ten "staż" piszą czasem nieortograficznie i wbrew zasadom interpunkcji, co wcale na tym nie polega. To, że ktoś ma "staż", wcale nie czyni go lepszym. Tu liczy się odpowiedzialność, wytrwałość i znajomość zasad interpunkcji i ortografii. Tu nie chodzi o sam staż. Dobrze, ja już będę kończyć, za dużo do czytania będzie wstyd. Mam nadzieję, że przemyślicie moje słowa i jeszcze parokrotnie zastanowicie się nad swoją kandydaturą.

Dziękuję za (nie)uwagę.

P.S. Moimi słowami nie chciałam nikogo urazić. Jeśli coś kogoś zraniło, mogę wprowadzić odpowiednie korekty. Wystarczy PW mruga.



Edytowane przez Ailen dnia 04-09-2013 21:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-09-2013 21:20
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Nie wiem, po prostu chcę pomóc. Jakiś czas temu zrezygnowałam, ale chciałabym wrócić.
Nie odwidzi/ znudzi ci się po dłuższym czasie?
Nie, wb mi się nie nudzi, zawsze wchodzę. Jestem często niezalogowana, ale w wolnym czasie tu przebywam.
Byłabyś/łbyś w stanie zareagować w razie kłótni?
Jasne, zawsze w takich sprawach reaguję.
Pewna osoba nie stosuje się do zasad ortografii i interpunkcji. Co robisz poza poprawieniem posta i napisaniem adnotacji?
Jeśli rzadko się to powtarza, to tylko poprawiam i piszę adnotację, ale jeśli częściej, to reaguję i piszę do tej osoby na PW.
Jesteś cierpliwy/a?
To już zależy kiedy. Sama zresztą wiesz, zależy do czego.
Jaki masz kontakt z administracją oraz z użytkownikami?
Wydaje mi się, że całkiem dobry. Z niektórymi osobami zdążyłam się zaprzyjaźnić.
Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Wydaje mi się, że nie za często. Staram się pisać jak najlepiej, ale to powinnaś wiedzieć.
Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Oczywiście, że wiem. Często ich używam, więc muszę wiedzieć.
Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Tak, wiem. Swojego czasu byłam moderatorem i zdążyłam zauważyć co gdzie jest.
Dlaczego piszesz posty na forum?
Zazwyczaj chcę się wypowiedzieć na jakiś temat , pokazać swoje prace albo sprawdzić, czy ktoś również uważa tak jak ja itp.
Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Posty piszę różnie, zależy na jaki temat. Zawsze je czytam.
Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Lat mam 12, a na wb to jestem chyba od listopada tamtego roku, więc trochę długo.

Większość odpowiedzi u mnie znasz. Chyba zdążyłaś już dowiedzieć się, jaka jestem. Mam nadzieję, że wrócę na stanowisko, czas teraz wyjątkowo mam, chociaż szósta klasa itp. Mam nadzieję, że jak byłam moderatorem, nie było ze mną tak źle i przyjmiesz mnie z powrotem.

Gdzie ukrył się przecinek na twojej klawiaturze? Zapominasz o nich.



Edytowane przez Ailen dnia 08-09-2013 21:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 15-09-2013 10:02
Wiem, że poleciałam sobie w kulki i przedłużyłam te nabory tak, że ojaciepierdziele. Przepraszam, musiałam odpocząć i pozałatwiać sprawy.

Amy - już nie wiem, które to zgłoszenie, ale nieważne. Ailen też zgłaszała się kilka razy, a teraz jest wręcz wzorem moderatorskim. Postanowiłam, że dam ci szansę. Dwutygodniowa próba. Co prawda robisz jeszcze błędy w postaci braku przecinków, aale myślę, że wejdą ci w krew. Większość modów zostając modami również miała z tym problem - teraz on znika.

Krzyś - hm, z tobą to jest ciężka sprawa. Non stop gubisz przecinki, ostatnio w "Muzyce" pokręciłeś coś z bbcodem. Sam przyznałeś, że "łatwo się robię się nerwowy, gdy mi coś nie wychodzi. " - zieloni ciągle zmagają się z problemami. Nie wiem czy sobie poradzisz. Jestem na nie. Myślę, że kiedyś, kiedy będziesz gotowy to po prostu prywatnie dostaniesz list ode mnie.

Smoczyk - widziałam post u Anji z grafiką - "rezerwóję". Tosz to niewybaczalny błąd! Ortografia leży. Mentalnie pewnie jesteś gotowa, no ale ta ortografia. To jeszcze nie teraz.

Aza - nadmiar emotikonek - twoja pięta Achillesowa. Jeszcze nie teraz. Napiszę prywatnie jeśli coś się zmieni.

Kasia - przecinki, końcówki ą ę i tak naprawdę to cię nie znam. Udzielaj się więcej na forum! Również napiszę prywatnie jeśli coś się zmieni.

Emi - byłaś modem, wiesz jak to jest. Zastanawiam się tylko co skłoniło ciebie do odejścia. No nic, witam z powrotem.

Jak widać do grona moderatorskiego dołączyły dwie osoby - Amy oraz Emi. Głównie patrzyłam na interpunkcję oraz oczywiście na odpowiedzi. Na krótkie, urywane odpowiedzi patrzyłam inaczej niż na wyczerpujące. Odpowiedzi Amy takie były, bardzo miło mi się je czytało.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Stella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-11-2013 17:17
Ja się zgłaszam na moderatora. Myślę, że sprostam zadaniu, które mnie czeka, tylko czarodziejko_floro, czy nowicjuszka może być moderatorką?Ja często wchodzę na WB, udzielam się, ale jestem tylko nowicjuszką, więc tak cały czas codziennie to wchodzę, ale tylko trochę. Czarodziejko_floro, nie wiem z jakiej dziedziny mogę coś robić, ale myślę, że wybierzesz coś idealnego dla mnie.

O JEZU. NIE. Brak spacji. Odmawiam przyjęcia Cię do grona moderatorów. Powinnaś się poprawić, jeżeli chcesz być moderatorem!



Calutki zestaw (c) Chand (Widżilia)
Edytowane przez Samantha dnia 08-11-2013 17:19
magicalwinxclub.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 08-11-2013 17:25
Robisz masę błędów, spamowałaś na czacie, nie wiedziałaś jak piszę się newsy, co skutkowało szturmem pytań. To nie twój czas.

Plus, uwaga dla moderatorów. Nie poprawiajcie zgłoszeń. Ja potem nie wiem jak kto coś pisze.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 13 z 17 << < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.