Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
Mikkes
noszeczety
ula

Różności
Gry
❧  Gry - dyskusja na ich temat.  ☙

Strona 2 z 2 < 1 2
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Maliana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-03-2013 23:33
Moimi ulubionymi grami są gry z serii The Sims. Kolekcjonuję je od dosyć dawna. Moim ulubionym dodatkiem do trzeciej części jest Pokolenia, a znienawidzonym Nie z tego świata. Pozdrawiam fanów!



Zestaw by Ross.

Dziękuje.
Edytowane przez Sophie dnia 24-05-2013 20:58
http://simso.ubf.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-03-2013 23:48
Ja uwielbiam tak :
1. Winx club: join the club - absolutny numer jeden. Grałam w nią z milion razy, tyle samo przeszłam, ale ciągle nie odkryłam jednej rzeczy, która nie daje mi spokoju, więc gdy nudzi mi się zawsze w nią cioram.
2. Ghost master: polecam wszystkim. Świetna gra w której celem jest straszenie duchami mieszkańców wybranych parceli i uwalnianie duchów. Koniecznie w nią zagrajcie. Polecam.
3. Sacred- gra z dzieciństwa. Uwielbiam ją też polecam. Chodzimy, wypełniamy misje, zdobywamy magiczne umiejętności. Świetna, choć całej nigdy nie przeszłam.
4. Simsy- nie będę się rozpisywać.
5. Spellforce1 i 2.
6. Prince of Persia - szczególnie to nowe z księżniczką Eliką. Piękna szata graficzna oraz efekty.
7. Bloodrayne - sterujemy wampirzycą.
8. Mam nadzieję, że tu znajdzie się Sacred 2.
Aa! nie wymieniłam Harry'ego Pottera, ale to wymienię tu:
1. Komnata Tajemnic.
2. Więzień Azkabanu (dlatego 2 miejsce, bo gra znacznie łatwiejsza od Komnaty...)
3. Czara Ognia
4. Kamień Filozoficzny, czyli klasyka (najniżej, bo beznadziejne sterowanie)
5. W resztę nie grałam, ale podobno nic się takiego nie dzieje, z tego co widziałam w internecie też tak wnioskuję.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez Sophie dnia 24-05-2013 21:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-03-2013 08:05
Jeśli chodzi o gry to na ten moment w nic nie gram. Nigdy nie ciągnęło mnie do Simsów, ani do innych gier przeznaczonych dla dziewczyn. Jedyną grą, w którą grałam jeszcze całkiem niedawno jest Heroes of Might and Magic Night. Gra typowo dla facetów, a jednak uwielbiałam w nią grać, wojny zamki i bohaterowie, właśnie to najbardziej mi się w niej podobało.
Jeśli chodzi o gry na PS3 to bardzo często po nie sięgam. Tutaj preferuję śpiewanie, tańczenie, generalnie dużo ruchu (mam Mova).
Lubię PS3, lecz nigdy nic nie zastąpi mi gier na moim kochanym telefonie. Ściągam na min mnóstwo gier z Androida. Jak mi się znudzą to kasuję i szybko zapełniam ich miejsce, i tak w kółko.....



Edytowane przez Sophie dnia 25-05-2013 10:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2013 09:47
Dyskusja - a proszę bardzo! Od dziecka uwielbiam grać. Moją pierwszą grą, w jaką grałam była "Hugo i gorączka czarnych diamentów". To była zacna gra. Platformówka to co,ś co lubię. Później zaczęłam grać w inne części i z biegiem lat rozpoczęłam granie w inne gry tj. "The Sims", bo zaczęłam od jedynki. Ohh, to było coś, porównanie do dziś jest śmiechu warte. I lata leciały, więc gry stały się lepsze: "Harry Potter", "Gothic" itd. "Tomb Raider" (dziś obecna 2013) - polecam ją, bo grafika jest świetna. Zakochałam się w niej, czekam na inne części. I taka po skrócie historyjka, co prawda tematyki gry są różne przygoda, strategia, symulatory... nie mam swego typu gry. Gram w to, co mi się spodoba. Gdy wyszedł na rynek internet i pojawił się w moim domu, zaczęłam grać też na nim. Ostatnio "Forget Of Empires" (temat jest stworzony) i także "Drakesangs" (również jest). Naprawdę, grać można zawsze, jednak trochę trzeba się ograniczyć, by nie wpaść w nałóg. :D

Myślę, że powinnaś czytać posty przed publikacją :). //Cat



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Cattie dnia 08-01-2015 21:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Shevi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2013 10:04
Ja też lubię sobie pograć, o ile grafika w grach jest ważnym elementem. Zazwyczaj skupiam się na fabule.
Racja, można czasem dla odreagowania pograć w "Call of Duty" czy "Battlefield", ale ja kocham gry z otwartym światem ("Sandbox") oraz te ze wspaniałą fabułą. Uwielbiam klimaty post apokaliptyczne. Seria "Fallout" ukształtowała mnie w wyborze dalszych tytułów. O to 10 ulubionych gier..
1. "Fallout 1 i 2",
2. "Fallout 3 i New Vegas",
3. "Bioshock" (wszystkie 3 części),
4. "S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci i Cień Czarnobyla",
5. "The Last of Us" (gra na PS3),
6. "Red Dead Redemption" (gra western, najlepszy tytuł tego gatunku),
7. "Uncharted" 1, 2 i 3 (też na PS3 - świetna gra przygodowa),
8. Cała seria "Assassin's Creed",
9. "Mirror's Edge",
10. Cała seria "Splinter Cell".

Tytuły zaznaczamy w cudzysłów lub w znacznik [i] :3. //Cat
Edytowane przez Cattie dnia 08-01-2015 21:33
47665514 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~EmilyWinxClub
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2013 10:44
Ja muszę się pochwalić takimi tytułami jak:
- Skyrim (jeszcze nie przeszłam jej)
- Dragon Age: Początek
- Gothic (moja ulubiona gra, mam do niej wielki sentyment serce grałam w Gothic I, Gothic II, Gothic II NK, Gothic III, Gothic 3 ZB (całej nie przeszłam), ale w Arcania: Gothic 4 i Upadek Setariff nie grałam bo to gówno, przejęte już przez innego producenta.
- Risen (gdy producenci "odeszli" od Gothic'a powstał Risen i aktualnie są dwie jego części w które już przeszłam Risen i Risen 2: Mroczne Wody. Ale Gothica nie przebije.
- Sims 3 (i tylko jeden dodatek Wymarzone Podróże)
- Heroes III (haha tak tak każdy w to grał, ale ja jeszcze grałam w tą grę z dodatkami np, żywiołaki. Grałam też w wersje starsze i nowocześniejsze).
- Kapitan Pazura (mam sentyment)
- Gra z Herkulesem (dzieciństwo też)
- Głupki z Kosmosu

Grałam też w wiele innych gier, ale one nie są warte wspominania tego jak te. jak ktoś chcę podyskutować na ich temat to zapraszam :D



Śliczna sygnaturka by Sophie
Śliczny awatarek by ChandSharma
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Diana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-11-2013 15:17
Na komputerze gram tylko w The Sims 2 i niedawno zakupione The Sims 3 z dodatkiem Cztery pory roku. To moje ulubione gry, kocham je serce.
Poza tym uwielbiam gry komórkowe, mam ich mnóstwo na fonie. Z tego co sprawdziłam niedawno to będzie ok. 70 aplikacji kwaśny.
Cóż, kolekcjonowałam przez jakieś dwa lata. I nadal to robię :D.
Z gier właśnie na komórki najbardziej lubię serię "Nights" od Gameloftu - czyli New York Nights 1 i 2, Miami Nights 1 i 2, Paris Nights, Las Vegas Nights, no i można jeszcze doliczyć Pop superstar i Moje życie w Nowym Jorku, są bardzo podobne. To takie symulatory z fabułą - przeszłam wszystkie po kilka razy, polecam niegrzeczny.




Art by Forgotten-By-Gods
Zestaw by me. Mogę zrobić podobny na zamówienie. szeroki uśmiech

Edytowane przez Diana dnia 02-11-2013 15:18
winx0-magiczne-chwile.bloog.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-09-2014 20:02
Chwyciło mnie coś wczoraj i wyciągnęłam z komody moją konsolę PS2. Oczywiście musiałam zetrzeć cały nieszczęsny kurz, potem nastąpiło dziesięć minut, w czasie których zastanawiałam się w co zagrać. Jak odpaliłam grę to aż miałam ochotę krzyczeć z radości, serio. W końcu powróciłam do mego królestwa! XD Melancholia mnie złapała, bo zaczęłam myśleć o tym, jak bardzo się zmieniły te wszystkie gry.

Tak właściwie to wychowywałam się na grach. W wieku trzech lat dostałam swoje pierwsze PlayStation, starego PSX'a. Ale radochę miałam. Pamiętam też moją pierwszą grę (wciąż stoi na półce): "Crash Bandicoot 3: Warped". Na początku rodzice w nią grali, żeby mi pokazać na czym ogólnie polega, poza tym na początku najlepszym graczem nie byłam xD. Dopiero potem zaczęłam być w grach lepsza. Hahahah, jaka dumna z tego byłam. Pamiętam też, że ojciec zawsze załatwiał gry u jakiegoś faceta na targu, który miał ich pełno i o wiele taniej.

Dosyć sporo mieliśmy gier - wyścigi, akcji, jakieś 2D, krwawe, nawet boks. Jednak moim ulubionym gatunkiem zawsze były platformówki, do dziś je uwielbiam i według mnie nie ma lepszego gatunku, dlatego też najbardziej lubię Spyro'a. Diamenciki, skute lodem smoki, jajka - masa rzeczy do zbierania, a dla mnie to prawdziwa gratka, bo kocham myszkować po otwartym świecie i to zbierać. Ceniłam też dwójkę Crasha za tajemne przejścia i trudność gry.
Mama zawsze grała w "Tomb Raidera" i się denerwowała, że jej nie idzie. Za to specjalnością ojca były wyścigi, najczęściej grał w "Grand Turismo".

Za pieniądze otrzymane na Komunię kupiłam sobie PS2, wtedy dodane do niego były te buzzery i gra "Zabawy dinozaurów". Haha, pamiętam te długie zimowe wieczory spędzone na rywalizowaniu z mamą. Pierwszą kupioną przeze mnie grą na tę konsolę był trójpak (jak to nazwać?) gier Crasha. Jezu, te zmagania przy "Twinsanity"... Potem były też inne gry, do dziś mam wszystkie na półce i raczej nie zdobędę się na sprzedanie ich.

Na komputer nabyłam cały zbiór "Tomb Raidera", choć mam niektóre części na PS2, jednak te na PC są w wersji polskiej, no i znajdują się tam części, które kiedyś miałam na PSX'a, teraz już kompletnie wykończonego, nie odtwarza nawet oryginałów.
Na PC gram głównie w gry online - obecnie na dysku mam Terę, RIFTA i Aiona. Z tych normalnych to zainstalowany jest "Tomb Raider 2013".
Jakoś niewygodnie gra mi się na klawiaturze i małym ekranie.

Lubię też Harry'ego Pottera, szczególnie trójkę, bo ma nawet ładną grafikę i płynną animację. No i lubię zbierać te karty i fasolki. Piątka też całkiem ciekawa (tą część mam na PS2, nie na PC), godziny spędziłam łażąc po zamku i naprawiając rozbite wazony xD.

Kiedyś planowałam zakup PS3, jednak zrezygnowałam. W sklepach widzę praktycznie same gry akcji, strzelanki i inne, które mnie zwyczajnie nie interesują. Wydałabym pieniądze zupełnie niepotrzebnie, bo bym miała może na tą konsolę dwie gry (przy odrobinie szczęścia).

Grafika jest dla mnie takim pomniejszym elementem. Zwracam na nią uwagę, lecz o wiele ważniejsza jest dla mnie fabuła. Chyba dlatego nie pojmuję tego bzika na punkcie strzelanek, bo dla mnie każda z nich to jedno i to samo xD.

Heh, jak tak teraz napisałam tego posta i przypomniałam sobie wszystko, to nagle poczułam chętkę na buszowanie po Allegro. Coś czuję, że mój portfel stanie się pusty xD.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2015 23:44
Nie uważam grania w gry (jakkolwiek bezsensownie to brzmi w naszym języku) za swoje ulubione zajęcie. Od czasu do czasu z chęcią zajmę się jakąś pozycją - zazwyczaj jednak mam do roboty rzeczy ciekawsze i ściślej związane z moimi zainteresowaniami. Poza tym, często bywam nerwowa i niecierpliwa, co odbija się na mnie podczas chociażby walk, których nie jestem w stanie sama przejść. Jeżeli już grać w gry to z kimś - tak jest najlepiej. Szkoda tylko, że obecnie nie mam towarzystwa do narzekania i ekscytowania się. ;_;

Do rzeczy jednak: do swoich ulubionych serii gier zaliczam Tomb Raider. Obszerniej rozpisałam się o każdej części z osobna w odpowiednim do tego temacie. Przygody Lary Croft towarzyszą mi praktycznie od dzieciństwa - zawsze z wielką chęcią do nich powracam. Moimi ulubionymi częściami są Legenda (pierwsza, którą samodzielnie zdołałam przejść), Angel of Darkness (zbiera wprawdzie słabe recenzje, jednak sama fabuła i "mroczna Lara" mnie urzekły) i The Last Revelation (zdecydowanie mój ulubiony klasyk, świetna fabuła i grywalność, a grafika wcale nie jest taka tragiczna).

Sentymentem darzę jeszcze serię The Sims - zwłaszcza drugą część, chociaż to z trzeciej posiadam najwięcej dodatków. O tym także (chyba) rozpisałam się bardziej w przeznaczonym temacie. Jako dziecko moim głównym zajęciem było tworzenie setek rodzin, a następnie porzucanie ich po godzinie grania. Z czwórką także się zetknęłam, jednak dość szybko mnie znudziła. Ogólnie do Simsów mam taki stosunek - mogę mieć na nie "chcicę" i grać kilka godzin na dzień przez równe dwa tygodnie, by później rzucić tę grę w kąt na kilka miesięcy.

Jeżeli chodzi o gry na przeglądarki... uwielbiam ubieranki, okej? Naprawdę, nawet teraz potrafię z nudów poszukać jakąś ładnie wyglądającą gierkę z masą strojów i siedzieć nad nią przez godzinę, wymyślając bohaterce historię. Kiedyś miałam przygody z głupimi tytułami typu Stardoll, o których wolę zapomnieć. Obecnie "związana" jestem jedynie ze Słodkim Flirtem - nie mogę uwierzyć, że już trzy lata wzdycham do faceta w 2D, przy którym i tak korzystam z solucji, bo inaczej w życiu by na mnie nie spojrzał. Kilka tygodni temu miałam fazę na fanowskie gry tego typu - oczywiście nie obyło się bez kodów na niekończące się pieniądze, życie, itp.

Podobne gry, tzw. Sim Date pobierałam sobie z nudów na telefon. Z czystej ciekawości - kończyło się na tym, że usuwałam je, bo nie dokonywało się tam żadnych wyborów, a jedynie czytało dialogi. Obecnie zachowane mam tylko Nikki UP2U, które nie jest grą randkową... a kolejną ubieranką. Na dodatek zżerającą baterie.

Z dzieciństwem wiążę jeszcze wszystkie te gry, w których grafika składała się z rysowanych pikseli (Jazz Jackrabbit, Mario, etc.) oraz Harry'ego Pottera. Zwłaszcza pierwszą część, której - uwaga - nigdy nie byłam w stanie ukończyć. Główna w tym zasługa Filcha (misja w bibliotece), toteż Lorda Voldemorta na końcu.

Wspomnę jeszcze o bijatykach - z tego gatunku na pierwszym miejscu znajduje się Tekken. Pamiętam czasy, kiedy przyjaźń z dziewczyną nie była jeszcze dla chłopaków powodem do wstydu, dzięki czemu mogłam u sąsiadów bez problemu grać na PS2. Moją ulubioną częścią jest definitywnie piątka - może dlatego, że to ją jako pierwszą poznałam? Jeżeli chodzi o postacie to numerem jeden na zawsze pozostanie Nina; dodam, że właśnie ją polecono mi na starcie. Jest jeszcze Mortal Kombat, w którego nie tyle gram, co chętnie oglądam na youtube. Podoba mi się to uniwersum. Aczkolwiek miałam styczność z pierwszymi trzema częściami - to wcale nie jest takie proste, na jakie wygląda. Tutaj moją ulubioną postacią jest Mileena (nawet pomimo faktu, że jest różowa).

No i na koniec RPG Maker - znowu piksele. Na te gry wpadłam przez przypadek i muszę przyznać, że po prostu się w nich zakochałam. Głównie stawiam na horrory, jednak "coś lżejszego" (ekhm) od czasu do czasu nie zaszkodzi. Moje ulubione tytuły to Ib, Mad Father oraz Misao. Obecnie męczę się gram w Capella's Promise - dość "świeża" gra o ślicznej grafice i dobrej fabule, aczkolwiek mająca trudnych przeciwników. Chociaż widziałam na tumblrze zdjęcie swojego OTP. *^*


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2015 13:12
Graczem komputerowym nie jestem i przyznam szczerze - nigdy nie byłam, nie mam też zamiaru nim zostać. Jestem osobą, która wybiera konsole, dokładniej Playstation 3 - fat. Może zacznę od początku....

Moją pierwszą konsolą była Playstation 2. Byłam nią absolutnie zachwycona, naprawdę. Kupiłam ją na Allegro i nie zawiodłam się na niej, chyba bardziej na sobie, niż na niej, ponieważ pewnego dnia, gdy grałam PS'ka spadła z półki i niestety... Niby nic się nie rozleciało - zewnętrznie, ale... niektórych gier nie odczytywała. Na pewno nie była to wina lasera, gdyż został wymieniony i nadal nic. Postanowiłam ją odłożyć... Wracając jeszcze do okresu, gdzie grałam w nią bardzo dużo... To było fenomenalne! Miałam tyle gier, byłam wniebowzięta!

Pięć lat do tyłu, postanowiłam zakupić coś lepszego, a mianowicie - PS3. Mam ją do dziś i jestem z niej bardzo zadowolona, BARDZO! Uwielbiam w nią grać, to jest mój nałóg XD. *Cassie, pjonteczka*.

Moje top trzy gry - kolejność nieważna.
- Killzone 2.
Gra jest bardzo.... bardzo trudna. Brakuje mi jeszcze do platyny, ale, żeby nią przejść... masakra, ale za to jaka wciągająca!
- Dragon Age 2.
Grafika, klimat.... Po prostu uwielbiam tego typu gry!
- Infamous.
Parę miesięcy do tyłu grałam w nią 6 godzin, bez przerwy - tak mnie wciągnęła...

Prócz tych gier, które wymieniłam, to uwielbiam jeszcze - Uncharted, Assassin's, Tekken.(uff, zawsze trudno pisze mi się tą nazwę xd).

Gdy grałam jeszcze w ps2, to dla mnie numer jeden był "Tekken" oraz "Lego" XD.

Teraz, gdy patrzę z perspektywy czasu, to wychowałam się na konsolach. Komputer to nie to, komputer to bardziej do Internetu i w ogóle... Konsole to były to! Oczywiście posiadam move do trójki, gdzieżby inaczej! Moim ulubionym gatunkiem są strzelaniny xd. Tak, tak, strzelaniny. Lubię trudne gry, najlepiej ciężkie warunki w ogóle... Pykam także w sportowe, takie jak "Fifa". Nie odmówię też jakiś fajnych wyścigów, np. "Gran Turismo" - uwielbiam tą wersje - "Gran Turismo 5: Prologue". Oczywiście zapomniałam jeszcze o symulatorach! "The Sims" czy "Symulator Farmy" też nie są mi obce - wersja PC i PS3. Posiadam dwa pady, z których korzystam. Początkowo miałam wersje demo, ale tak mi się spodobały, że musiałam zakupić pełne :D. Playstation ma swoje lata, ma rysy, ślady użytkowania, ale mimo to... oceniam jej stan - jak na te lata - bardzo dobrze, a chcę zaznaczyć, że gram w nią codziennie (chyba, że sytuacja mnie zmusi do czegoś innego XD).

O konsolach się już wypowiedziałam, pora na PC. Pisałam na początku, że prawie w ogóle, albo bardzo rzadko gram na komputerze, więc tutaj historia jest krótsza.

Preferuję takie gry jak "The Sims" i "Symulator Farmy", nic poza tym. Kiedyś próbowałam grać w "Call of Duty", ale mi to nie szło. Wolę wersje na PS - mam posiadam, gram, walczę o platynę XD. Dobra, już wystarczy, bo znowu nawracam się do poprzedniego tematu. Nie ciągnie mnie do komputera. Z resztą - nie wiem, czy mój komputer by to zniósł :D. Mimo że jest całkiem nowy, ale obecne gry mają ogromne wymagania, więc zacinałoby się pewnie xd.

To jest tak naprawdę część mojej historii, ćwiartka tego, co przeżyłam z grami XD. No to ten.... Tyle :>.



Edytowane przez Rebecca dnia 05-07-2015 13:12
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.