Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
Mikkes
noszeczety
ula

Różności
Gry
❧  Gry - dyskusja na ich temat.  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorGry - dyskusja na ich temat.
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-05-2012 14:05
Jakie są wasze ulubione gry? Jaka tematyka? Jakie jest wasze zdanie na temat gier komputerowych? Lubie je? Gracie?



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Reverienne dnia 08-06-2012 20:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry- dyskusja na ich temat
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-05-2012 14:25
GRY serce.
Oczywiście że gram, czasem maniakalnie, a czasem nie ma czasu. Gram w różne, zazwyczaj są to gry MMO :3.


stary magiczny dziad
Edytowane przez Sophie dnia 25-05-2013 10:22
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-06-2012 21:24
Gry to coś wspaniałego - bynajmniej dla mnie. Uwielbiam spędzać czas przed komputerem, mimo, że nie przynosi to żadnych korzyści - wręcz przeciwnie. Gry są swego rodzaju azylem. Możesz poczuć się jak bóg, tworzyć samemu własne wojsko lub stworzyć rodzinę i utopić ich w basenie (xD). Gustuję we wszystkich rodzajach od MMO po strategię, przez logiczne i przygodowe. Uwielbiam WSZYSTKIE. Możecie mnie mieć teraz za jakiegoś maniaka gier, ale w domu mam całkiem pokaźną kolekcję. Około 60 pudełek gier leży na półce. Najbliżej mnie stoją "Stalker: Cień Czarnobyla", "Heroes V: Dzikie Hordy" i moje nowe maleństwo, o które dbam lepiej niż o własną cerę(a mam na tym punkcie prawdziwego bzika!)- "Diablo III". serce
Nie wiem dlaczego, osiąganie kolejnych poziomów, wygrywanie planszy czy chociażby dobrze wykonana misja lub znalezienie cennego artefaktu sprawiają mi frajdę. Lubię stawiać czoła wyzwaniom, jakie dali mi twórcy, by przejść grę. Koledzy przegrywają ze mną w "Mortal Combat" czy "Death or Alive" na Xboxie.
Jestem fanką gier, czuję się jak chłopak, gdy rozwalam zombie głowę albo podkładam bombę jako terrorysta w CS.
Życie bez gier byłoby nudne. Oczywiście lubię grać, ale czas i życie wolę spędzać w realnym świecie. mruga


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 08-06-2012 20:30
To zależy, w jaką grę grasz. Są gry bardzo fajne, dzięki którym możesz siedzieć wiele godzin przed komputerem, a są też takie, które po pierwszych 5 minutach gry, aż się proszą o wyłączenie. serce


(c) Flama

Edytowane przez Reverienne dnia 08-06-2012 20:46
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 08-06-2012 20:37
Ach, przyznam się, że spędzam większość czasu przy laptopie grając. Moimi faworytami są wyścigi samochodowe (Need for Speed na przykład) oraz przygodowe. Jednakże niezastąpione miejsce w moim serduchu i na laptopie mają gry z serii The Sims, ponieważ w chwili obecnej mam skompletowane The Sims 1 oraz The Sims 2, a od teraz zamierzam kompletować także The Sims 3 (na razie mam tylko startówkę).


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 08-06-2012 20:39
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Smietanka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-06-2012 21:44
LadyMusa napisał/a:
Gry - moje nowe maleństwo, o które dbam lepiej niż o własną cerę(a mam na tym punkcie prawdziwego bzika!)- "Diablo III". serce


Widziałam pierwszą część czy którąś tam tego. Mój brat w to grał, kiedy byłam mała. Mam podobnie jak ty. Metin, FlyFF, Elsword, Cabal, itd... Takie gry mnie wciągają serce.

Oczywiście w Simsy też lubię pograć, ale są dosyć drogie i mam tylko podstawę do trójki (zresztą zawsze jak nadarza się jakaś okazja, to istnieje ważniejszy wydatek).



Edytowane przez Sophie dnia 25-05-2013 10:17
43215232 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Son Yume
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-06-2012 21:54
Uwielbiam gry. Ba! Nie dość, że na komputerze pykam w The Sims 1, The Sims 3 (The Sims 2 gdzieś zgubiłam i muszę na nowo zassać=D), RollerCoaster Tycoon, Zeus, Kleopatra (takie moje naj); to jestem uzależniona od gier na Xbox'a 360. Assassin's Creed (wszystkie przeszłam po kilka razy), Enslaved, de Blob 2, Final Fantasy (chyba XIII)... Teraz mam fazę na serię gier Mass Effect. Mam wszystkie i pykam jak oszalała. Uwielbiam bo są wątki miłosnelol
Czyli krótko: cześć, jestem Son Yume i jestem uzależniona od gier=D




-> Otome maniac <-
47588431 http://sonyume.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 28-06-2012 22:00
Son Yume napisał/a:
RollerCoaster Tycoon, Zeus, Kleopatra (takie moje naj (...).


RollerCoaster Tycoon. Kocham pierwszą wersję, bo pozostałe są beznadziejne. Yumka, masz może gdzieś sprawdzoną wersję tej gry do ściągnięcia? Byłabym wdzięczna.
Poza tym Zeus, Kleopatra to także moje ulubione gry. Głównie Kleopatra, jednakże obydwie uwielbiam.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 28-06-2012 22:01
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Son Yume
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-06-2012 22:43
MissChandni napisał/a:
Son Yume napisał/a:
RollerCoaster Tycoon, Zeus, Kleopatra (takie moje naj (...).


RollerCoaster Tycoon. Kocham pierwszą wersję, bo pozostałe są beznadziejne. Yumka, masz może gdzieś sprawdzoną wersję tej gry do ściągnięcia? Byłabym wdzięczna.
Poza tym Zeus, Kleopatra to także moje ulubione gry. Głównie Kleopatra, jednakże obydwie uwielbiam.


Mam na komputerze, jednak po angielsku. Działa (z jakimś patchem, ale działa), sama pykam =]. Jeśli chcesz mogę wrzucić na chomika =).




-> Otome maniac <-

Edytowane przez Sophie dnia 25-05-2013 10:17
47588431 http://sonyume.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-07-2012 08:39
Ja w gry na kompie gram rzadko. The Sims 2, różne części Harry'ego Pottera jak już. Wolę Playstation 2, na którym kocham grać w pierwsze części Spyro :happy:. Czasami wyciągam nawet stare PSX i pykam na nim lol .



Edytowane przez Bananowa dnia 25-11-2012 20:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
użytkownik usunięty
Dodane dnia 25-07-2012 20:23
Gry strasznie pożerają czas. Kiedyś, jak wyszły Sims 3, to tak w nie "maniaczyłam", że zawsze mnie noc zastawała. Za bardzo nie mam czasu, żeby w nie grać. Podobają mi się gierki, z których idzie się czegoś dowiedzieć lub w ogóle nauczyć się w nie grać. Np. kurnik. Niby zwyczajna stronka, ale można tam zagrać nawet w szachy czy w tysiąc. Dzięki takim grą możemy się czegoś nauczyć. Choćby w Simsach (jeśli ktoś nie używa kodu na kasę) nauczymy się oszczędzać.



Edytowane przez Reverienne dnia 26-07-2012 00:02
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2012 09:58
Ja gram w Simsy i HP.

Prosiłabym o kilka słów więcej do mikrofonu.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez Reverienne dnia 04-08-2012 14:32
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-09-2012 20:13
Lubię Simsy i już sobie zapowiedziałam, że będzie to moja rozrywka na czas ciąży xD. Z moim typem gramy na jego PSP w bijatyki. Na kompa niezastąpiona jest saga "Heroes of Might and Magic". Przepadam także za "Kingdom Hearts" i "Pokemonami". Grywam też online w różne pierdółki i ubieranki z wieloma opcjami.



Edytowane przez Velivea dnia 11-09-2012 20:14
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-09-2012 00:49
Nie czuję się zbyt pewnie w temacie gier - sama korzystam z tej formy dosyć rzadko, by nie powiedzieć wcale. Nawet, kiedy byłam młodsza, nie zachowywałam się tak maniakalnie jak to robi obecnie rocznik '04. Owszem, uwielbiałam ubieranki (oczywiście tylko z naprawdę ładnymi strojami oraz postaciami), tworzenie własnych dollsów, nieraz udało mi się skusić na wirtualne gotowanie czy dekorowanie tortów, aczkolwiek nie przesiadywałam całymi dniami przy komputerze. Natomiast obecnie dzieci... wariują na punkcie gier. Trochę boję się patrzeć na brata, kiedy walczy z tymi wszystkimi potworami, a w mniej drastycznych przypadkach - steruje Reksiem. Komputer i gry uzależniają coraz większą ilość coraz młodszych dzieci. Dla mnie to straszne.

Radziłabym się nie przerażać - ilość gier, które posiadam (ew. w które gram z bratem) jest ograniczona.

Ogromnym sentymentem darzę "Tajemnice Zamku Borsuka" - niby taka gra edukacyjna, czasami uczy aż za prostych rzeczy (choć to zależy w dużej mierze od wieku gracza i jego umiejętności), ale bardzo mi się podobała. Piosenkę przypomniałam sobie przez burzę i właśnie dzięki temu piszę ten post. ^^ Pamiętam też, że lubiłam jeszcze inną "Papatkę z Tęczowej Doliny" - tę o Szprotce, tyle, że w nią nie grałam już bodajże ja, a mój brat. Również sympatyczna piosenka, hej, hej, ahoj! Uwielbiam wszystkie części Harry'ego Pottera (na chwilę obecną - 1-5; w pierwszą część "Insygni..." miałam okazję zagrać [raz albo dwa]). W ZF urzeka mnie Hogwart i wszystkie lokalizacje, natomiast w CO - postaci. Mam tu na myśli głównie Hermionę, która "wreszcie wygląda jak człowiek". Po prostu bardziej się postarali, kreując jej wygląd, co naprawdę szalenie mi odpowiada. Ponoć w "Księciu..." wszystko było i tak dużo lepsze, aczkolwiek na chwilę obecną nie mogę tego potwierdzić. Z pierwszą częścią "Insygni..." nie radziłam sobie zbyt dobrze, utknęłam na weselu Billa i Fleur (szukanie pana Weasleya bodajże), a potem... cóż, okazja przepadła. Nie jestem pewna, czy bardzo żałuję - było to dłuższy czas temu, a i ja nie zdążyłam się dobrze "rozkręcić". Moim faworytem natomiast jest "Komnata Tajemnic" i tak, wiem: niezbyt dobra grafika i fatalny dubbing, ale nic nie poradzę na to, że lubię fasolki. Karty. Targowanie się z uczniami i męczenie brata, by przeszedł jako ja wszystkie pojedynki. Dla mnie ta gra ma w sobie bardzo dużo magii, co zakrywa wszelkie mankamenty. (; Tradycyjnie - lubię grę w Simsy, mimo iż niegdyś radziłam sobie naprawdę niedobrze ze sterowaniem wirtualnymi ludźmi. Teraz jestem nieco mniej "sadystyczna" i uważniej pilnuję potrzeb swoich bohaterów, jednakże i tak raz zapomniałam nakarmić wampira i przyszła Śmierć... Mam jedynkę, dwójkę, trójkę i trochę dodatków - wedle prywatnej zasady męczę "swoją rodzinę" jedynie w soboty. Nieraz zdarzyło się jednak, że o tym przywileju zwyczajnie zapomniałam... i w ogóle nie grałam. Reasumując, uzależniona z całą pewnością nie jestem. Kończąc już swoją wypowiedź, chciałabym stwierdzić, iż limity wiekowe są naprawdę konieczne. Mama kupiła mi grę od lat szesnastu (z pełną świadomością, iż jestem o rok młodsza) i skończyło się na tym, że:
a) nie potrafiłam sterować postacią, a także walczyć,
b) zaczęłam krzyczeć, gdy jakiś zamaskowany facet trafił mnie od tyłu.
Z koleżankami jest... jakoś łatwiej, raźniej, miejscami akcja jest wręcz odrobinę nudna, aczkolwiek samemu jest dużo gorzej.

A'propos, dziewczyna, którą sterowałam, miała na imię Scarlett, a z wyglądu jako-tako przypominała Zhalię... oO'




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 12-09-2012 14:13
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-09-2012 04:34
Reverienne napisał/a:
Kończąc już swoją wypowiedź, chciałabym stwierdzić, iż limity wiekowe są naprawdę konieczne. Mama kupiła mi grę od lat szesnastu (z pełną śiadomością, iż jestem o rok młodsza) i skończyło się na tym, że:
a) nie potrafiłam sterować postacią, a także walczyć,
b) zaczęłam krzyczeć, gdy jakiś zamaskowany facet trafił mnie od tyłu.
Z koleżankami jest... jakoś łatwiej, raźniej, miejscami akcja jest wręcz odrobinę nudna, aczkolwiek samemu jest dużo gorzej.'

Kategorie wiekowe? Najlepiej mi się chlastało przeciwników jak miałam 7 lat. No, może i byłam czasami trochę przerażona, ale bez przesady. Nie odcisnęło to na mnie piętna. Lubiłam mordobicia i mnie tam jakoś miejscami sikająca krew nie odstraszała na tyle, żeby nie grać. Aczkolwiek jak będę miała własne dzieci, to nie chciałabym ich narażać na kontakt z wirtualną przemocą tak wcześnie, bo każdy może zareagować na to inaczej.



Edytowane przez Velivea dnia 12-09-2012 15:46
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2012 14:15
Gry - od wieków na uzależniają nas od siebie. Wciąż byśmy w nie grali i grali, i nigdy nam się nie znudzą. ACH... GRY!!!!! Najbardziej uzależniająca to The Sims 2 albo Komputerowa Gratka (potocznie Papatka). Ech, myślę, że gry to fajna rzecz, ale co za dużo to nie zdrowo... uśmiech Z online to chyba jeszcze nie spotkałam takiej gry, która by uzależniała mocno mruga.


Dziękuję, Zuza <3
Edytowane przez Sophie dnia 24-05-2013 20:54
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2012 06:11
No, widzę większość fanatyków gier komputerowych. Dobrze, teraz mam dla was pytanko. Gracie w gry online? Macie jakieś do polecenia? Ja gram w "Drakesang" i "Moviestarplanet", a wy? Podzielcie się. ^ ^



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Velivea dnia 30-09-2012 08:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2012 08:55
Gry - to naprawdę coś fajnego, lecz niestety nie gram w coś nadzwyczajnego. Gram na jakiś stronkach z grami, które już nudzą. Nie lubię gier na czas, bo zwykle tak się stresuję, że nie wyrabiam i GAME OVER! Nie gram zbyt często, a może nawet wcale. O, mogę powiedzieć, że gram sobie w gry na nk. GGF (Goodgame Fashion), Awataria, Klondike (nie wiem do końca jak to się piszę, Madzia mnie zaciągnęła do grania ja i na awę), PP (Pet Party). Może nie należą do najfajniejszych, lecz jakoś się w nie gra. No cóż, kiedyś to była fajna gra. Walczył Żółw z Żółwiem, rzucano się bombami, ach..niegrzeczny Ja się pytam NK. Czemuż żeście to usunęli?!


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-12-2012 11:40
Hm... kiedyś był taki okres, że dosyć często grałam w różne gierki, jednak teraz nie mam na to czasu i również chęci. Kiedyś, jakieś 2-3 lata temu grałam w coś typu Pet Party, czy jakieś inne takie gry.
Obecnie gram tylko w The Sims 2, chociaż ostatnio jest to rzadkością, ale niewątpliwie, jest to moja ulubiona gra.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gry - dyskusja na ich temat.
~Cayrinashi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-01-2013 23:17
Hm, uwielbiam grać. Mogę śmiało powiedzieć, że gry to moje największe hobby. Bez problemu mogę przesiedzieć cały dzień przy komputerze tylko grając, głównie tak spędzam czas wolny...
Gram w sumie od pierwszej klasy podstawówki, pamiętam jak ojciec kupił pierwszy komputer, a zaraz potem kilka gier - Heroes'a III, od którego się brata nie mogło odciągnąć, "Conan'a", oraz grę "Hugo", przy której w końcu nauczyłam się grać literami. Najmilej jednak z dzieciństwa wspominam grę pt. "King Kong" zrobioną na podstawie filmu wyreżyserowanego przez Petera Jacksona o tym samym tytule. Nigdy nie zapomnę tych emocji, niesamowitej grafiki (jak na tamte czasy) czy muzyki doskonale oddającej mroczny klimat gry, akcja trzymała szybkie tempo i co rusz czymś zaskakiwała. Po prostu uwielbiam. Szkoda tylko, że to dość krótka gra, w cztery godzinki można sobie ją przejść.
Aktualnie już gier trochę się nazbierało, na półce (na której się już za bardzo nie mieszczą) głównie znajdują się gry gatunku RPG, fantasy oraz akcji. Uwielbiam zabijać wrogów wymachując mieczem dwuręcznym, strzelać z łuku lub nożami prosto w gębę lub w tyłek twarz i zaliczać Headshoty czy też rzucić klątwę na przeciwnika posługując się czarną magią, przemierzać cały świat gry jednorożcem odkrywając nowe lokacje oraz wczuwać się w postać głównego bohatera jakbyś to ty nim był/a.
Gier mam mnóstwo, więc nie wymienię wszystkich, jednak między innymi gram w takie gry jak: Oblivion, Skyrim, Dragon Age, Gothic, Risen, Assassin's Creed, Tomb Raider, SpellForce, Wiedźmin, Titan Quest... nie brakuje oczywiście niesamowicie popularnej symulacji the Sims 3 z paroma dodatkami. Wciąż poszerzam swoją kolekcję, głównie posiadam gry na PC, jednak na PS3 też się coś znajdzie (Naruto Shippuden Ultimate Ninja Strom 2, Uncharted I-II oraz Prince of Persia: Zapomniane Piaski). W przyszłości zamierzam się zabrać za gry Visual Novel oraz MMO w końcu by się jakieś przydało.
Granie to dla mnie fantastyczna rzecz, nie żałuję ani godzinki spędzając przy nich ani pieniędzy wydane na nie, kyaa. x3 Miło szczególnie gra się w tryb multiplayer przez internet z innymi graczami od razu ich poznając.
Moja aktualna top(10) lista:
1. Tomb Raider: Anniversary (pierwsza gra, na którą sobie zarobiłam. Pokochałam siódmą część TR, do tej pory jestem dość wierną fanką przygód panny Croft. Na TR9 pieniążki już czekają~).
2. Tomb Raider: Underworld (zapierające dech w piersiach lokacje, niesamowita fabuła i miła odmiana grafiki. Ubawiłam się przez wiele godzin, jak w każdą część).
3. Tomb Raider: Legend (mimo, że powinnam zacząć od tej części, zaczęłam od TR:A, ponieważ Anniversary jest mniej rozbudowane co mnie zmyliło... to tylko odświeżenie Tomb Raider I. Mimo wszystko świetna gra, nie zawiodłam się).
4. Dragon Age: Początek (gra piękna, mnóstwo akcji i mimo aktywnej pauzy, walki są bardzo emocjonujące i dynamiczne. Można się wczuć w każdą z poszczególnych postaci w drużynie. Cudowny, magiczny RPG).
5. Osu! (gra rytmiczna, głównie dla fanów M&A. Ma tu nawet swój własny temat. Jako, że lubię J-music i nie tylko to bardzo mnie wciągnęła. Preferuję tryb CTB.)
6. Wiedźmin (uwielbiam Wiedźmina za... za wszystko.)
7. Dark Messiah of Might and Magic (ah, nie zapomnę nigdy tego mrocznego klimatu).
8. Oblivion (piękny otwarty świat, masa misji pobocznych, które uwielbiam... szczególnie w Mrocznym Bractwie i Gildii Złodziei).
9. Assassin's Creed (fabuła trochę monotonna, jednak posiada wiele innych pozytywnych cech).
10. SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen (jedyna planszówka, którą bardzo polubiłam. =////=).
W nawiasach napisałabym więcej, ale nie chcę rozszerzać jeszcze bardziej postu i być może zanudzać. W każdym razie, szczerze polecam gry z top 10.

Aktualnie gram w dodatek Zwierzaki do the Sims 3, Trine 2, Uncharted 2, Wiedźmin 2, osu! oraz Prince of Persia: Zapomniane Piaski.
I miło widzieć, że tyle osób lubi gry komputerowe.


42154528 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.