Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  Sam grafikejszyn  ☙

Strona 35 z 36 << < 32 33 34 35 36 >
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-08-2014 13:34
14.07.
Pierwsza sygna mi się nie wgrywa, więc przechodzę dalej xd.
W drugiej czegoś mi brakuje. Nie wiem, może jakiegoś wyraźniejszego napisu, bo jakoś mi tu pachnie pustką, szczególnie po bokach. Jednak klimat całej pracy jest nawet dobry.

18.07.
Zestaw z Hetali - wyostrzyłabym render, choćby troszeczkę. Ogólnie zestaw niezbyt przypadł mi do gustu, mam wrażenie, że nic się w nim nie trzyma kupy, za dużo mi tu tych wszystkich dodatków. Poza tym niby jest przepych, ale mi brakuje tu tego "czegoś".
Winx (oooooo, nie wierzę) - kurde, znowu taka jakaś pustka tu jest, no i nie przepadam ostatnio za takimi przymulonymi, zamglonymi kolorami. Pomysł na pracę niezły, bo te powtórzenia Bloom mogłyby dodać uroku, ale tracą się wśród tej mgły. Brakuje mi dobrego napisu.
Następny zestaw znowu ma takie kolory, tą całą mgłę i wszystko inne, więc zaliczam go do prac nieudanych.
Ostatnia praca najlepsza, choć Flora jest mało widoczna i znów mi czegoś brakuje. Poza tym jest zbyt jasna i taka wyprana z kolorów.

21.07.
Zestaw dla Lil jest całkiem udany na pierwszy rzut oka. Fajne kolorki, nie ma pustki. Dziwny jest ten Gray w tle, mam wrażenie, że ma sztuczne oko przez jakąś teksturę. Niby nawalone, ale całkiem zgrabnie.
Zamówienie dla Anji mega, bardzo mi się podoba. Kolorystyka, klimat, render - wszystko genialnie ze sobą współgra, usunęłabym tylko tą dziwną kreskę z twarzy C.C. w tle.

07.08.
Z tej dostawy wyszły ci tylko zestawy dla Smoczej. Pierwszy jest nieco lepszy od drugiego, fajne kolorki ma, takie stonowane. Podoba mi się.
Drugi średni, nic specjalnego się w nim nie dzieje, robiłaś już bardziej udane prace. Ten nie jest na twoją miarę, o.
Zamówienie dla Lil mi się nie podoba. Wybacz, ale ta chmura jest straszna moim zdaniem (wygląda tak, jakby ją wycieraczki w samochodzie przetarły). Koloryzacja też jakaś dziwna.
Florę bym przesunęła trochę bardziej w prawo (tą główną), lepiej by to wyglądało. Pikslowanie wydaje mi się nieco nieudolne xD. Chmury na twarzy czarodziejki są troszkę nieestetyczne.

Najnowszy zestaw to cudo, więcej nie chce mi się pisać xD.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-08-2014 09:53



48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-08-2014 14:07
Nowa sygnatura jest taka... mglista. Nie podoba mi się ta powłoka. Napis mi się podoba, jestem na "TAK!" xd. Render fajowy, mimo że nie znam się na tego typu mandze, albo czego tam jest xd. Ten biały napis jest nieczytelny i dobrze (dziwnie to zabrzmiało, przyznaje xddd), bo dodaje uroku. Okiś, teraz poprzednia praca. Śliczna! Kolorystyka - kontrast w sam raz, taki trochę mocny, ale... Napis to cudo, render podobnie. Jesteś świetną graficzką. Weny!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-08-2014 17:00
Najnowsza sygnatura... Jestem na nie. Blade to i niezbyt przykuwające uwagę. Kolory na minus, napis jakiś taki przezroczysty - zupełnie niewidoczny. Nuda.
Poprzednia praca ma to coś. Ciekawe wykonanie, nawet mi się podoba. Napisy bardzo fajne, render też, tylko wydaje mi się, że ciemnego trochę za dużo po lewej stronie.
Zestawy z dnia siódmego sierpnia kompletnie nie przypadły mi do gustu, ale jak to lubi.
Weny życzę~



Edytowane przez Ailen dnia 12-08-2014 17:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-08-2014 17:59
Sygnatura z dziewczyną grającą na skrzypcach jest niesamowita. Ba, powiedziałabym nawet, że boska <33! Zrobiłaś to o wiele lepiej, niżeli tam pokazywali, naprawdę. Przynajmniej jest o wiele lepszy efekt i nie możesz zaprzeczyć... Przepiękny png's. Cudownie dobrałaś tekstury. Pięknie wyglądają i mają w sobie to "coś". Napis jest idealny. Jak ty robisz te sygnatury?!
Następna sygnatura także jest przepiękna. Urzekły mnie w niej te delikatne kolory. Wszystko właśnie takie delikatne, jednolite. Jest tutaj ta harmonia, równowaga, co sprawia, że jest niesamowita. Zazdroszczę Ci tego wyczucia i pomysłowości. To jest naprawdę niezwykłe. Podziwiam każdą Twoją pracę.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-08-2014 12:05
14.08.2014
Dostaaawaaa~




Taki prezencik dla Sayurci z okazji jej urodzineeek *^*





17.08.2014
Zamówienie dla cepa Ajn






Edytowane przez Samantha dnia 17-08-2014 12:06
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-08-2014 12:20
Kurczę, ominęły mnie dwie sygny i jeden zestaw (jeden, bo tego dla mnie nie liczę, ponieważ jest z dzisiaaaj), więc już nadrabiam zaległości i biorę się do komentowania.
No to tak. Sygnatura pierwsza ma takie fajne, pastelowe kolory. Dobrałaś ciekawy render, pasujący do całokształtu. Napis w dobrze umiejscowiony i również wygląda bombowo (bomb owo xD).
Sygnatura #2 - ładna, ładna, ale ten napis mi tu przeszkadza. Zbyt "wyrazista" czcionka w drugiej jego części (I was wrong). Pomysł z odbiciem rendera w pionie działa na plus dla tej pracy. Gdyby nie ten napis, wszystko byłoby okej.
Prezencik dla Sayi to przede wszystkim mistrzowskie kolorki. Ciemność widzę, ciemność. Tekstury świetnie nałożone i pokryte. Jedyny minus to to, że na głowę postaci coś włazi i przez to cały zestaw traci na jakości.
Zamówienie dla cepa Ajn (czyli dla mnie) - mistrzostwo w pełnej okazałości. Zakochałam się od pierwszego wrażenia, zresztą widziałaś moją reakcję na GG (AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA) XD. Render, napis, wszystko, dosłownie wszystko C-U-D-O-W-N-E! Chcę więcej takich prac, o tak!
Weeeeeeeeeeny, Samcia ;w;~


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2014 13:59
Zamówienie dla Lil





48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2014 14:37
Nie chce mi się daleko cofać, więc napiszę tylko o zestawie dla Ajn, który powalił mnie na kolana i o zamówionku dla mnie ;w;.
Jesu, jaka ta Erza jest za... superowa xd. Wszystko mi się podoba - render, napis i w ogóle, no kurde, napatrzeć się nie mogę ;w; <3.
Zestaw dla mnie też mi się podoba. Juvia wygląda ładnie nawet, kiedy ma twarz zasłoniętą, ok xD. Może nie jest taki efekciarski jak ten dla Ajny, ale także trzyma poziom ;3. Napis średniawy tylko, ale bardziej zwracam uwagę na Juvię xd.
Wenki, czekam na więcej zestawów w takim stylu ;3.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-08-2014 20:11
Eksperymenty tak bardzo pro.




48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
^PVTeam123
Administrator

avatar
Dodane dnia 19-08-2014 20:30
Eksperyment taki pro, udany. Fajnie, że postawiłaś na 2 kolory, a nie na pierdyliard różnych. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to do napisu. Sama go pisałaś czy ściągnęłaś? Według mnie zamiast "of" powinno być "by" :P. Ale to tylko taki szczegół ok.


av credit dla Czarodziejki_Flory
-------------------------------------------------
[YouTube || Instagram || Facebook]
-------------------------------------------------

Edytowane przez Sophie dnia 19-08-2014 20:51
prywatne www.youtube.com/channel/UCOfL5nJmEvo_SdNI2ChPZKw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-08-2014 22:10
Łohohohoho! Czy ja Ci już kiedyś mówiłam, że kocham Cię za te prace (ale nie tylko!)? Jeżeli nie, to teraz Ci mówię:
Kocham Cię za te cudowne prace!
Oczywiście nie tylko za nie, więc nie musisz się martwić xdd. Eksperyment bardzo mi się podoba. Wygląda fajnie. Używałaś jakiejś maski? Skąd ty wzięłaś tą "krew"? Bardzo mi się podoba cały koncept tej pracy. Kolory są zrównoważone, cienie w odpowiednich miejscach świetnie dobrane. Cuuudo :*.
Zestaw dla Lil jest świetny (dalej mój szła na niebieskie włosy się uruchamia xdd). Podobają mi się te kadry w tle, bardzo okazale się komponują i dodają uroku. Podoba mi się ta jakaś mgiełka, tekstura xd. Kurcze, nie mogę się wysłowić xdd. Ale jest suuuper <3.
Nie chcę mi się więcej pisać, więc to na tyle, na dzisiaj.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-08-2014 22:10
Ściągnęłam i tak naprawdę to patrzyłam jedynie na kolory i styl napisu, ale nie na jego treść, więc... przepraszam XD'

Zamówienie dla Sofiuni





48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-08-2014 10:32
Eksperyment z Ayano naprawdę bardzo pro. Kolory, kształt i tekstury - wszystko cudne. Render trochę oklepany moim zdaniem, było go dużo, ale tutaj prezentuje się najlepiej.
Zamówienie dla Soph - mam ochotę krzyczeć, jest śliczne. Wygląda wspaniale. Render, napis na avku i na sygnaturze, tekstury, ułożenie tego wszystkiego... na WIELKĄ szóstkę z plusem. Weeeeeeeeeeeeenyy, Samcia~ c:



Edytowane przez Ailen dnia 20-08-2014 10:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-08-2014 11:20
12.08.
Znowu takie przymulone kolory (wiesz, że ja takich nie lubię). Render całkiem ładny, napis pasuje, choć niewyraźny i z trudem można go przeczytać. Trochę pusta ta sygna jest, brakuje mi w niej czegoś. No i mam wrażenie, że lepszy byłaby bez tej "chmury" na twarzy postaci, która tworzy takie dziwne zanieczyszczenia.

14.08.
Pierwsza sygnaturka ładniutka nawet, fajne kolorki ma. Wielki plus za napis, podoba mi się. Tylko ta druga linijka trochę niewidoczna, nie umiem jej przeczytać.
Druga praca troszkę gorzej wyszła - głównie wadzi tu napis, który jest zbyt wielki i wyraźny, i zwyczajnie nie pasuje. No i nudny ten zestaw jest, brakuje mi w nim czegoś, choć sama nie wiem czego. Ładna kolorystyka. Dodatki nawet fajne, tylko te kwiaty za Chiny mi tu nie pasują.
Zestaw dla Say udany jest. Za dużo kratek jest na postaci, mogłaś je z niej usunąć. Ten czarny fragment też jakoś mi przeszkadza, choć z drugiej strony nawet ciekawie wygląda.
Zamówienie dla Ajn i Lil (dzięki za skopiowanie mojego pomysłu na sygnę z Inori) też nawet ładne.

19.08.
Chciałam też coś takiego zrobić, bo znalazłam tutka xD. Udany, fajne kolory itd., choć zestaw wykonania Lejdi z tym renderem i tak wymiata.

Zamówienie dla mnie.
Ładne, dziękuję za wywalenie poprzedniego zestawu dla mnie xD. Miałaś rację, przez wyostrzenie praca nieco się zniszczyła, ale i tak świetnie ci wyszła. Napis troszkę daje po oczach, ale jest w porządku.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-08-2014 16:28
Zestaw dla Sofi jest fajny. Ten kształt jest taki... nieokreślony xdd. Jednak przykuwa oko i wygląda bardzo atrakcyjnie. Oba napisy mi się podobają. Pod kontekstem koloryzacji i pasujących czcionek jest super. Jakoś ja nigdy treścią się nie przejmuję, ale to ja, nie wiem jak inni. Całokształt jest interesujący. Podobają mi się jasne kolory i połączenie tego wszystkiego.
Do takich prac używasz masek, prawda? Tak się pytam, ponieważ nie odpowiedziałaś mi wcześniej. A chciałabym wiedzieć czy masz jakieś takie tekstury, czy może właśnie maski znalazłaś.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 20:13
Smocza, niegdyś robiłam prace z maskami/formami, jednakże najnowsze prace są zrobione za pomocą texturek.

Zamówienie dla Lil










Edytowane przez Samantha dnia 25-08-2014 13:38
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
użytkownik usunięty
Dodane dnia 27-08-2014 22:36
Wow. Skomentuję tylko zestaw dla Lilli. Jest cudowny, piękny, wspaniały. Zaraz się rozpłynę xD. Naprawdę zazdroszczę, Lilli zestawu, a tobie talentu. Ja za bardzo nie znam się na grafice, ale jakoś tak tu trafiłam, no i bum! Dostałam z karabinu maszynowego, jakim jest ten piękny zestaw. Do tej pory się na niego nie mogę przestać gapić xD. Weeny uśmiech.



Edytowane przez Sophie dnia 29-08-2014 19:03
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-08-2014 12:00
Zestaw z Rinem - Jak dla mnie to trochę tutaj tego za dużo. Nie ma na czym oka zawiesić, jest przepych, no i w nadmiarze xdd. Moim zdaniem mogłaś sobie odpuścić tego Rina, tam w tyle, to w największej mierze przez niego jest ten przepych. Reszta mi się podoba. Cóż, napis zajmuje trochę miejsca i też w jakimś tam stopniu to przez niego jest tego dużo, ale wygląda nieźle. Jestem troszeczkę rozczarowana, ponieważ ty nigdy nie zapełniałaś prac po brzegi.
Druga syga - Oo... Jest przepiękna. Lubię takie ciemne kolorki. Nie jarzą w oczy i są moimi ulubionymi xd. Hm... Ciekawa kompozycja, bardzo mi się podoba. Png's jest świetny, to trzeba przyznać. Napis idealnie pasuje. No, i to się nazywają prace w Twoim wykonaniu! Takie prace właśnie należą do Ciebie. Są piękne, ciekawe, efektowne, ale nigdy nie napchane mruga.
Wenki, kochana, wenki xdd. Oczywiście ten przepych z mojego punktu widzenia, każdy inaczej będzie to widział.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-08-2014 21:08



48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 35 z 36 << < 32 33 34 35 36 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.