Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  Sam grafikejszyn  ☙

Strona 17 z 36 << < 14 15 16 17 18 19 20 > >>
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2013 15:15
dariaa napisał/a:
Okularnica - ładny zestaw, aczkolwiek robiłaś już lepsze. Kolorki dobre, tu nie mogę nic zarzucić. Czy na dole jest jakiś napis? Bo widzę jakieś "od" xd. Fajny kadr.
Praca, którą nie wiem, jak nazwać - krew mnie nie zalała xd. Nie wiem, co sądzić o tym napisie. Raz mi się podoba, raz nie. Mam ten sam problem, co Płomyk - z której strony patrzeć na tą sygnę. Nie powiem, z czym mi się kojarzy ten kadr xd.
Świat różu - hm. Nie podoba mi się. Według mnie jest za jasna. Nic na niej nie widać, oprócz konturów dziewczyny i jej włosów. Tu jestem na nie.


Tak myślałam. Nie do końca się wykaraskałam z NNBW, po prostu to wiedziałam. Przykro mi, że nie mogę zrobić tego, co wam się podoba. Może z czasem się wyleczę.

Carla napisał/a
Hej Saaaam, masz może otwarte zamówienia? >D

Zwarte, czekające i otwarte.

Ailen napisał/a
Sam. Mnie krew zalała. Chyba się od siebie zaraziłyśmy tym NNBW. Pracka pierwsza, nie powiem. Nie jest strasznie brzydka, ale do gustu niestety mi nie przypadła. Dziwna poza, jak to już dziewczyny napisały. Napis - ok, może być.

Co do sygnaturki "różowej" - sorry, Sam. Ale muszę to powiedzieć. Wzrok mi się od soboty wyostrzył, więc... Nie tak sobie wyobrażałam Twoją kolejną pracę. Według mojego wyostrzonego wzroku, jest za biało i za pusto. Ale to już chyba kwestia gustu, bo u mnie nie jest wcale lepiej. Więc, wybacz mi te niepochlebne słowa, ale musiałam je napisać. I nie zrażaj się, proszę.

Przyjmuję krytykę na klatę, która narazie nie boli, więc spoko. Postaram się nie popełniać już tych błędów i wyjść cało z choroby. Tobie również życzę powodzenia |D


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2013 15:21
:333 to super
napiszę Ci później na pw cóż bym chciała, bo jeszcze muszę pomyśleć~


stary magiczny dziad
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2013 16:22
Zamówienie dla Carli~gotowe! No cóż, tak jak prosiłaś zbytnio nie bawiłam się koloryzacją, choć trudno było i czasem pewne efekty ją troszkę zmieniały, lecz mam nadzieję, że będzie dobrze. Napisu nie ma na życzenie zamawiającej~




Dodam jeszcze jedną pracę, sygnaturę. Tutaj napisu nie wsadzałam, gdyż on tylko zepsuł by całą mą robotę. Praca wydaje mi się być dość dobra, lecz są minusy zapewne. Ta praca, nie powiem, dziwna mellow.





Buuuu, nikt nie zauważył tamtych prac. Łeeee :<<. Żartuję. Dwie nowe pracki. Jedna z Tecną (o.O), oczywiście z Winx, a druga wiecie, anime, jak zwykle, żadna nowość. Praca z anime specjalnie zrobiona na czerwono jakby co.. SPECJALNIE. Poza tym w kadrze było dużo czerwieni i.. tak jakoś wyszło.






Edytowane przez Samantha dnia 03-07-2013 19:18
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2013 16:25
Wut
dlaczego ktoś usunął mój komentarz? .____. kto tu jest moderatorem?

Niemniej jak już napisałam (ale komentarza nie ma): dziękuję za zestaw :3


stary magiczny dziad
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2013 13:37
No to tak. Zabieram się do komentowania.

One - zestaw dla Carli:
Eklerze, ty mi mówisz, że jeszcze nie wyzdrowiałaś. Zastanawiałam się nad Twoimi słowami i nie są prawdziwe. On jest super. Kadr, tekstura. Wszystko ma "to coś". I to tyle co do zestawu.

Sygnatura różowo-żółta:
Ekhem... No tak, dzieło to nie jest, ale zawsze coś. Trochę dziwne.

Sygnatura z Tecną:
Tęczowo. Dużo kolorków, ale trochę za duże nasycenie (ale nie zwracaj na moją opinię uwagi, wiesz że cierpię na ślepotę). I znów czerwień Ci się wkradła na róg. Ajj, nieładnie mellow.

Sygnatura czerwona (anime):
No tak. Wiem, kadr miał taki kolor w większości, więc nic nie mogłaś zdziałać. Ja też tak mam. Jak przeważa jakiś kolor, to żadnym sposobem nie można go zwalczyć. Ale widzę, że tak jak przy Tecnie zastosowałaś jakąś rameczkę (I love wszelkiego rodzaju ramki, rameczki itd. :hahahahauśmiech. Ale troszeczkę za pusto jest.

P.S.: Zna ktoś lek na NNBW?



Edytowane przez Ailen dnia 06-07-2013 13:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2013 14:00
Kolejna grafika, tym razem z mojego nowego bloga! Tak, mam bloga, widzicie? Też mogę mieć xd. No cóż, blog Winx, więc grafa Winxowa xd. Zaapraaszam na oglądanie wystawy moich osobistych beznadziei zrobionych z pięknych kadrów z WB~



edit
KLEEPING AINING












Edytowane przez Samantha dnia 06-07-2013 14:30
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2013 14:27
No tak, skomentowałam na blogu, skomentuję i tutaj.

Sygna pierwsza - I LOVE IT (chociaż tam pisze "I love you"\). Za kolorki i za wszystko. Tylko trochę słabo Stellę widać.

Sygna druga - Wiem że się powtarzam, ale znów I LOVE IT. Chyba najbardziej przypadła mi do gustu właśnie ona. Wstawiłam ją do najnowszej notki, której jeszcze nie ma. Ale będzie po 15, więc jeszcze trochę czasu poczeka. Kadr ze Stellą zasługuje na medal, "obwódka" też. Napis jest ten sam co w pierwszej sygnie, nie jestem taka ślepa niegrzeczny. Ale sygna piękna. Dałoby się dorobić av do niej? Wzięłabym ją wtedy na zestaw.

Sygna trzecia - Brushy a brushy, czerwono mi. Za czerwono. Co tak ostatnio z tym czerwonym u Ciebie, co? Ale pomijając ten czerwony, jest w porządku.

Sygna czwarta - Icy fajnie wyszła, kolorystyka na plus. Napis też fajnie pokryty. Rameczka, jak widzę, tak? Kocham rameczki. Ale nie zawsze, chociaż tutaj ładnie wygląda.

Ogółem - wszystko ładnie się komponuje i łączy. NNBW powoli odpuszcza? Bo mi nie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 07-07-2013 11:48
Sam, przywróciłaś mi moje wspomnienia. Kiedyś robiłam podobnie, kiedy to było ;<<<<<<<. Nie ukrywam, lubię takie nawalenie tekstur, według mnie jest to ciekawe, bo wystarczy, że dołoży się jedną teksturę, a cała kompozycja może się zmienić. Najlepiej to chyba wyszła Icy. Podobają mi się te kolorki. Wywaliłabym jednak ten napis. Stella z "hug me" fajna, znaczy umiejscowienie i rodzaj czcionki sprawia, że jestem na tak. Syga ze Stellą Harmonix jest do luftu, nie pasuje mi do tego zbioru, wybacz xd.



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 07-07-2013 11:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2013 12:46
Dziękuję za wasze opinie (<3). Okay, pora na grafikę, zgadnijcie z czego. Ponownie z notki, tym razem promocyjnej. Z chęci ją napisałam, nie z przymusu, bo trza mieć drugą notkę (yy, oczywiście nie trzeba, takie głupoty xd). Szykujcie się na best friend forever w stylu Winx. Stella and Bloom, yes.










48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2013 13:20
Sam - ostatnia sygna jest ok, tylko Bloom ma dziwną minę. Druga sygna ze Stellą w Harmonixie jest za czerwona i teksturka trochę za bardzo widoczna, a czarodziejka zakryta ta teksturą. Ostatnia sygna - wstawię do najbliższej notki, cudeńko. PIĘKNA. Dorobiłabyś ava? Po opublikowaniu twojej notki ustawiłabym to sobie jako zestaw. Cudne jest. Sam, coraz lepiej Ci idzie. Teraz tylko skomentuję Bloomę trzecią od końca. Bardzo ładna sygnaturejszyn, tak. Lekko mogłaś przyciemnić, ale ogólnie jest ok.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2013 13:52
1. Świetny kadr i jakość. Napis świetnie pasuje. Ta tekstura (?) pięknie wygląda.
2. Dobry kadr jakościowo. Trochę jest pusto. Nie wiem, co jest tam "nabazgrane". Doczytać się nie mogę, ale pasuje xD.
3. Nie widzę dobrze tego kadru, ale wydaje się być ciekawy i dobry jakościowo. Tak samo, jak w poprzednim. Nie wiem, co jest tam "nabazgrane".
4. Hahaha! Rozwaliła mnie jej mina i poza. Niby taka zła, a jakby tańczyła. Powiem to tak: jest fajna pustka!




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Sophie dnia 08-07-2013 20:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Sayuri
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2013 15:43
Sam, Twój temat miałam skomentować już dawno, ale ciągle odkładałam to na później, za co przepraszam. Jako że przez ten czas wstawiłaś mnóstwo nowych prac, a w mej głowie powstawały różne opinie na ich temat, postaram się podsumować to w jednym komentarzu. Także zrób sobie herbatkę, najlepiej miętową, bo moje słodzenie lub ciągła krytyka i marudzenie może irytować. Żartuję, postaram się nie przeginać w żadną stronę.

W Twoich początkowych pracach głównym problemem była jakość, o czym wiesz i czemu już zaradziłaś. Choć niektóre zestawy mi się podobały pod względem kolorystyki (mimo że często przeginałaś z jasnością), to jednak z wyżej wymienionej przyczyny oraz niestandardowego rozmiaru, raczej nie wzięłabym ich na swój profil. Choćby zestaw z MIku na stronie trzeciej jest naprawdę ładny, ale ta mała sygnaturka...

Szczerze zachwyciłaś mnie pracami na stronie jedenastej. Jakość wciąż nie była idealna, ale da się zauważyć ogromne postępy. Zestaw dla butel-ki jest pełen magicznych świecidełek, ma ładny kadr. Początkowo miałam wrażenie, że z tej pracy aż wylewa się tona różu, ale jak teraz się jej przyglądam, widzę, że zawiera po prostu dużo słodkich kolorów. Jasny fiolet, przykładowo. Dalsze zestawy z anime jak najbardziej na plus.

Strona dwunasta - przecudowny zestaw dla dawnej LayliFlory! Trafił niemalże idealnie w me gusta ;w;. Naprawdę mi się podoba. Świetna kolorystyka, nie jest za jasno, ani za ciemno. Ładny art (nawet jeżeli w dłoni coś mi nie pasuje...mniejsza o to, bo to problem tak wielki jak drobinka piasku na plaży). Różnica pomiędzy avem a sygną to kolejny plus. Właściwie całość przypomina mi nieco styl Cay.

Dalej nastąpił spadek formy. Jaskrawo, jasno, za żółto lub czerwono... Oczywiście wiele osób już Ci napisało o wadach owych prac, sama z pewnością też je zauważasz, więc nie będę się nad nimi rozdrabniać. Cieszy mnie fakt, że w kolejnych stronach powróciła Ci wena i dodałaś kolejne ładne prace. Mówię o Stelli i Tecnie ze strony czternastej. Właściwie nie potrafię dokładnie określić co mi się w nich podoba. Do napisów mam mieszane uczucia - z jednej strony podoba mi się ich styl, a z drugiej, nie wiem, czy takie wyostrzenie pasuje do lekko rozmazanego pngsa. Niżej była Flora, a po niej Stella - w jej przypadku przesadziłaś z tym rozmazaniem, naprawdę. Wiele elementów zwyczajnie przerodziło się w małe plamki. Zestaw z Rin Kagamine również jest ładny. Ktoś wspomniał o pasku szarości - moim zdaniem pasuje idealnie, na dobrą sprawę, to on dodaje smaczku sygnaturze (stworzył bardzo fajny efekt w napisie!).

Ta sama strona - kolejna zachwycająca praca - Mroczna Strona Mocy! Znacznie lepsza niż jej poprzedniczka. Pomijając już ilość mojego ukochanego fioletu, mrok i bardzo ładny kadr kolory owej sygnatury są ładnie skontrastowane (widać biel, której domagała się Ross) i nasycone ( o czym wspomniała Florka). Całość ciśnie mi na język jedno słowo: magia! Od razu widać, że jest postęp, jest wena, jest pomysł, są zdolności. Sam, ładnie proszę o więcej zestawów tego typu :3.

Nagroda dla Kuks to kolejny zestaw, który wpadł do mojego umysłu i zakodował się w nim pod postacią słów: ale fajny! Tak, jest mocno skontrastowany, ale podoba mi się nasycenie kolorów. Nastąpiła seria udanych grafik (ze szczególnym wyróżnieniem dla tej zaklepanej przez Ailen). Przejdę nieco dalej. Przedostatnia syga na stronie szesnastej jest, w moim odczuciu, słaba ;_;. Sami, naprawdę. Patrzę na nią i nie wiem gdzie oczy podziać. Obrazek ładny, owszem, ale nie w tym zestawie (właściwie to ciężko zrobić coś ładnego, gdy postać ma tak wiele szczegółów i dziwną pozę, jak to napisały dziewczyny). Tak dużo tutaj elementów, które nijak do siebie pasują. Napis średni, koloryzacja nie podeszła mi pod gusta, nie przykuwa oka na dłużej. Ale nie martw się. To jedynie moje zdanie, a gusta są przecież różne. Wena też nie trzyma nas cały czas, także rozumiem chwilowy spadek formy. Sygna niżej jest prosta, ale całkiem urocza.

Zamówienie dla Carli jak najbardziej na plus, a następnie... znowuż jasno, znowuż jaskrawo, znowu żółto lub czerwono. Widzę, że to główny objaw Twojego braku weny. Nie wiem w jakim programie pracujesz, więc nie pomogę Ci w tej sprawie. Jedyna rada, jaką mogę dać, to abyś nie zrażała się niepowodzeniami i pracowała dalej, bo z czasem te gorsze chwile mijają. Podoba mi się pracka z Icy. Mocne kolorki to coś czego w Twoich pracach nieraz brakuje. Poprzednia Stella ma zbyt rozjaśnioną twarz, światło pada centralnie na nią. Byłby to dobry zabieg, lecz tutaj jest za mocno, za jasno, prawie nie widać ust i nosa. Naprawdę nie lubię kiedy tekstura lub pędzel zakłóca twarz czarodziejki (wybacz za to dziwne stwierdzenie), choć są wyjątki.

W Twoich najnowszych pracach kolorystyka, moim zdaniem, nie jest najlepsza - nie przepadam za takimi mdłymi kolorami. Chociaż nie, barwy może i by przypadły mi do gustu, lecz zakłóca je nałożona tekstura. Wszystkie grafiki z owej dostawy mają wiele tekstur, lecz w przypadku przedostatniej nieco przesadziłaś. Ogólnie czeerwono mi. Zdecydowanie wymazałabym ślady na twarzy Stelli, bo się odrobinę zniekształciła. Z tej dostawy najlepsza jest pierwsza sygna. Ma ładny kadr, chociaż znowuż wygumkowałabym nieco tekstury z twarzy i włosów postaci.

Ogólnie podoba mi się Twój styl, który starasz się rozwijać. Jestem pod wrażeniem ogromnego progresu, nawet jeżeli ostatnia dostawa nie zachwyca (oczywiście to tylko moje zdanie). Życzę wiele weny i chęci do dalszego tworzenia grafiki C:.


av od Cay
ask ~*~ dA

Edytowane przez Sayuri dnia 07-07-2013 20:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2013 18:42
Yaaay, Say, ależ się żeś rozpisała |D. Czytałam jakieś pięć/siedem minut normalnie. Yyyy, mam dla was robotę anime, no.. Zgadnijcie cóż to jest. Ano nagłówek na bloga, to to jest |D. Nikt tutaj nie ma bloga z anime, więc nie spodziewam się zaklepywania go, ale pragnęłabym usłyszeć waszą opinię na temat takiej pracy..

KLIKNIJ MINIATURKĘ, ABY POWIĘKSZYĆ:





Edytowane przez Samantha dnia 07-07-2013 18:43
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2013 20:16
Też się miałam wypowiedzieć już dawno, ale jakoś zwlekałam. O zestawach z anime nie będę się wypowiadać, bo nie lubię anime po prostu. O ile tamte są przyzwoite, każdy to mówi, o tyle te z Winx'a nie są za dobre. Na plus na pewno to, że nie ma wszędzie tej żółci, która pojawiała się w poprzednich pracach. Zestawy są zapaćkane teksturami i to nieestetycznie. Pełne zestawy robi np: Daria lub LadyMusa, ale u nich jest to dobrane do siebie, dodatki się dobrze prezentują. Tektury bardzo rozjaśniają prace i przez to spada kontrast. Twarze są niewidoczne, przykryte. Niektóre prace są zbyt wyostrzone, krawędzie się szarpią, saturacja za duża. Sygna z Tecną jest jakaś tęczowa. Ogólnie robisz za mocne koloryzacje, nad zestawami z Winx'a musisz sporo popracować, one rządzą się innymi prawami, niż te z anime. Nie poddawaj, twórz dalej. Weny życzę.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-07-2013 15:29
Zrobiłam cztery rzeczy z jednym, dużym obrazkiem. Tapetę, miniaturę do tapety, avatar oraz sygnaturę (zestaw, lecz rzeczy dwie, więc mówię cztery). No cóż, wszystko to z Roxy. Na początek miałam zrobić tło na bloga z ów PNG'sa, ale niestety za dużo MB (tak, aż MB) ono wynosiło (tło), więc postanowiłam zrobić z tym inne rzeczy. Jakie efekty?

KLIKNIJ W MINIATURKĘ, ABY POWIĘKSZYĆ:




48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-07-2013 16:50
Tło na bloga jest piękne, Sam. Tylko że to głupie ograniczenie przeszkadza. Ech... Zestawik jest piękny. Użyłaś ramki, podoba mi się. I te przebarwienie na szaro na sygnaturze. Wprost urzeka. Na avatarze też mogłaś zrobić jakiś paseczek szarości, ale i tak jest dobrze. Prace na 6.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-07-2013 17:12
Co do jakości tapety to nic nie powiem, bo jestem na telefonie. Trochę mi się nie podobają kolorki, ale to zależy od gustu. Wydaje mi się trochę puste, mogłaś dać jakąś teksturę. Rozmiarem się nie przejmuj, moje tło na blogu ma ponad 5 MB (niech żyje oszukiwanie limitu rozmiaru) xd. Zestaw ładny, szary obrazek pasuje. Dzięki niemu sygnaturka nie jest pusta. Co do poprzednich zestawów z Winx, to się nie wypowiem, bo wszystko powiedziała Ross. Zgadzam się z jej opinią.



Edytowane przez Sophie dnia 08-07-2013 17:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-07-2013 17:40
Hanibalka napisał/a:
Twoje prace są świetne. Bardzo podobają mi się twoje kolory. Sama próbuje robić pracę, lecz nie bardzo mi to wychodzi. Bym miała taką małą prośbę, mogłabyś zrobić mi zestaw?


Dziękuję za opinię. A pracę z kim? Możesz podać więcej szczegółów na PW lub w temacie, do wyboru, do koloru.
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-07-2013 21:03
Oto zamówienie dla Hanibalki. Jakoś wyszło, nie odpowiadam za niedogodzenia. Jak mówiłam, zamawiacie na własną odpowiedzialność wzrokową i gustową.



Edytowane przez Samantha dnia 09-07-2013 09:35
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-07-2013 22:32
Jejku, Sam, cudna praca. Jakoś tak wszystko idealnie ze sobą współgra, nic nie odstaje, nic nie przeszkadza, wszystko jest na swoim miejscu. Uwielbiam takie prace, a jest ich niewiele. Na szczęście, są jeszcze na wb graficzki tak dobre jak ty i można na świetne prace popatrzeć. Nie mam po prostu pojęcia co by tu jeszcze dodać.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 17 z 36 << < 14 15 16 17 18 19 20 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.