Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  Sam grafikejszyn  ☙

Strona 15 z 36 << < 12 13 14 15 16 17 18 > >>
AutorRE: Sam grafikejszyn
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 20-06-2013 10:15
O Sam, postęp wyczuwam. Plusem tych najnowszych prac jest duże nasycenie. Naprawdę dodaje to im uroku. Na minus czcionka, a raczej jej umiejscowienie. Av dla darii jest po prostu świetny, uwielbiam taki odcień fioletu/ różu/ etc. I ta delikatna teksturka - mistrzostwo. Gratuluję postępów.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-06-2013 07:50
Postęp? Ja i postęp? Widocznie znowu szczęście i wena dopisuje mi [i oby tak dalej, bo nie chce się znów zaprzepaścić]. Dzisiaj nowa sygnaturka, zgadnijcie - anime! xD Ostatnio prace z anime bardzo dobrze mi wychodzą, przynajmniej zdaniem darii, więc będzie ich sporo, ale spokojnie - z Winx'em może też coś się pokombinuje. Może. Sygnatura zatytułowana "Black Paradise". Konkurs nadal trwa! Dwa dni! Głosować, numerki podawać, wygrywać! xD



Plusik z ostatniej chwili:
Oto druga praca, świeży chlebek pt. "Stella Holiday" [wielkie mi wysilenie]. Beznadziejna praca.
KLIK



ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU!

Postanowiłam nie czekać dłużej i nie owijać w bawełnę, losowałam już ten numerek w czwartek, nie mam zamiaru czekać aż ktoś skomentuje poprzednie prace, chociaż miło by było. Wylosowany numerek? Tum, tum, tum, tum, tum... Czternasty! Gratuluję Kuks :'D. Oto nagroda podarowana z nadzieją, że jest dość..dobra xD:




A oto taki inny, brązowy zestaw. Darioo, nie krępuj się, bierz go xd. Nie no, żartuję. Każdy może go sobie wziąć. Wiecie nad czym myślałam? Co wy na to, żeby co miesiąc robić taki mini konkursik? :'D Czekam na odpowiedź xd.

REZERWA ALEX






Edytowane przez Samantha dnia 22-06-2013 11:22
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Alexanda
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-06-2013 08:51
Klepie ten brązowy zestaw. Rozwinę wypowiedź jak wejdę na komputer.
Edit:
Zestaw jest bardzo dobry. Urzekła mnie ta jego brązwość. Nie wiem, czy był brązowy od początku, ale to nie ma większego znaczenia.
Szare paski dodają mu uroku. Zawsze byłam przekonana, że szary i brąz to wrogowie i do siebie nie pasują, ale ten zestaw wyleczył mnie z tego. Napis dobrze się komponuję. A co najważniejsze, jest MÓJ diabełek. Dobra robota.

Czerwona sygnara też mi się podoba. Ma to coś. Wyczuwam w niej tajemniczość. Napis, jak w przypadku brązowego zestawu świetnie się komponuje.

Ta trzymaj i idź do przodu!


|Instagram||Ask

still here~
klik me

Edytowane przez Alexanda dnia 23-06-2013 12:36
45713604 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-06-2013 09:58
Hahaha, chciałam go wziąć, ale mnie wyprzedziła Alex xd. Jest boski, super kolory. Nie ma zbędnych dodatków, jest baaardzo dobrze. Ten szary pasek ładnie się prezentuje. Ech...
Ta czerwona sygnaturka też mi przypadła do gustu, ale nie tak bardzo. Przy Stelli widać Twoje "wysilenie się" xd. Jakaś taka dziwna ta praca. Chociaż... ma trochę uroku, ale jest na trochę niższym poziomie niż zestawy z anime. Layla jest całkiem, całkiem. Nie ma samych konturów, co mi pasuje. Jest dobrze!
A co do konkursiku to może być xd.



Edytowane przez Sophie dnia 22-06-2013 10:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-06-2013 11:19
Hmm, być może będzie ten mini konkurs. Na pewno w miesiące świąteczne, czyli te, w których są dosyć ważne święta [przeważnie Boże Narodzenie. Nowy Rok (Sylwester) oraz Wielkanoc] będzie wielki konkurs, czyli trzy miejsca. Reszta osób, która się zgłosi będzie miała nagrody pocieszenia - awatary. Przynajmniej takie mam plany, ale czy one wcielą się w życie? Zobaczymy. Zestaw.

REZERWA DARII






Edytowane przez Samantha dnia 22-06-2013 11:22
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-06-2013 11:21
Rezerwuję!!! Potem editnę.
Edit.
Ła, kocham ten zestaw! Jest piękny *-*. Kolorki, kadr, wszystko dobrze się ze sobą komponuje. Wiesz co, Sam? Grafika z anime wychodzi Ci o wiele lepiej niż ta z Winx. Ta z Winx jakoś do Ciebie nie pasuje. Twórz grafę z anime, bo jest naprawdę piękna w Twoim wykonaniu.



Edytowane przez Sophie dnia 22-06-2013 14:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-06-2013 11:25
Sam, cudny zestaw. Kolorki mi się podobają. Brąz, cienie, teksturka? Robisz w Photoshopie? Głupio, że się pytam, bo to chyba wiadomo. Ja też teraz robię zestaw, muszę założyć temat z moją badziewną grafiką.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-06-2013 12:09
Ailen napisał/a:
Sam, cudny zestaw.

Cieszę się, że Ci się podoba.

Ailen napisał/a:
Robisz w Photoshopie?

Nieee, nie robię. Robię w innym programie, internetowym, ale również coś dorabiam w PhotoScape. Takie różne, mieszanina~:3




KLEP AILEN SYGA ANIME.
Dżękę, dżękę, dżękę za nieuwagę xd.






Edytowane przez Samantha dnia 22-06-2013 12:10
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-06-2013 12:16
Och, Eklerku ty mój! Zestawik jest piękny, nie wiem jak Ci dziękować. Wydaje mi się, że ten zestaw wyraża jakieś uczucia. Smutek, niepewność... Tajemniczy. Zaraz go sobie ustawię, kochana uśmiech. Jeszcze raz dziękować i dziękować. Być wdzięcznym całus .



Edytowane przez Ailen dnia 28-09-2013 10:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-06-2013 11:19
Dzisiaj mam kolejną sygnaturkę, jak powinniście się spodziewać z anime girl~ Wyszła ona przeciętnie, nie jest najlepsza, ani najgorsza, ale po prostu nie zasługuje na miano bardzo dobrej pracy. Dodałam niepotrzebnie dwie rzeczy dopiero się skapując, gdy zapisałam prace bezpowrotnie. Więcej nie będę dodawać takich efektów, więc nie bójcie żaby :'D.




48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-06-2013 11:28
Ekler, ty mnie nie wkurzaj tą swoją gadaniną mellow. Twoja dzisiejsza praca zasługuje na miano bardzo dobrej pracy. I nawet nie próbuj mi wmawiać, że tak nie jest, bo do Ciebie do domu pojadę i Ci na ucho wykrzyczę, że twoja praca jest bardzo dobra. Dziewczyna na pracy bardzo dobrze wygląda na tym tle, napis trochę ginie, ale to nic. Praca jest bardzo OK. I nie próbuj zaprzeczać mellow.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-06-2013 11:39
Ain, ja prawdę prawię, a ty mi tutaj mówisz blefy jakieś. Is true. Teraz dam nową pracę jak Ci obiecałam. Mam nadzieję, że się spodoba. Tak, tak, nie będę mówiła, że jest beznadziejna, bo się wkurzysz, ale tak naprawdę ona jest... Nie powiem :'D. Czekam na opinię.




48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-06-2013 11:43
Doczekasz się Sam, doczekasz! Już lepiej nic nie mów. Dziewczyna mi się podoba, ma fajny kolorek. I takie fajne włosy rozwiane, gdzie ty znajdujesz takie obrazki? Podaj stronę, też sobie chcę zrobić z takimi podobnymi. Napis trochę na białym tle ginie, ale u mnie jest czasami jeszcze gorzej. Białe tło mi tu nie pasuje, ale reszta ok. I teraz już masz nic nie mówić.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-06-2013 15:18
Wow Sam, ale Ty się podciągnęłaś w grafice! Bardzo podobają mi się Twoje prace, czasem mam wrażenie, iż są takie "mroczne" chociaż tak naprawdę przedstawiają niewinne dziewczynki. Jak to wspomniała Dżoana minusem są napisy. Sama czcionka mi się nie podoba, a ich umiejscowienie faktycznie fatalne. Na tej ostatniej sygnaturce prawie go nie widać. Tylko trochę rzuca się w oczy, jednak nie potrafię go rozczytać. Trochę jeszcze przeszkadzają mi koloryzacje. Niekiedy prace są trochę za jasne, ale to tylko mały minus. Ogólnie rzecz biorąc bardzo dobrze się spisujesz i czekam na więcej Twoich prac.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-06-2013 12:53
Sam, te sygnaturki są wspaniałe. Przestań gadać, że tak nie jest, bo Cię patelnią walnę. Kolorki cudne, kadry boskie. Zero dodatków, ale to olbrzymi plus. Napisy mi nie przeszkadzają, ja lubię takie niewidoczne. Podciągnęłaś się Sam, chyba wena Ci dopisuje.
Haha, zamawiam zestaw xd. Yes, z anime. Jakbyś mogła to chciałabym, żeby była na nim smutna dziewczyna.



Edytowane przez Sophie dnia 24-06-2013 12:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-06-2013 15:54
Nie wiem, czyta dziewczyna jest smutna. Raczej ma obojętny wyraz twarz, można rzec, że bardzo tajemniczy. Miałam już kończyć z tymi białymi/niewidocznymi/wtapiającymi się w tło napisami, ale skoro takie Ci się podobają, to niech będą w tym zestawie. Może by tak napisać, do kogo gadam? Dariaa, o twym zestawie do Ciebie |D

ZAMÓWIENIE FOR DARIAA



48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~jasmin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-06-2013 16:07
Ah, Sam! Nic, tylko podziwiać, patrzeć, podziwiać i jeszcze raz patrzeć na te twoje prace. Jak ty w tak krótkim czasie dałaś rady nauczyć się robić tak piękne prace, no jak? A pamiętam jak ja cię uczyłam robić jakieś tam szare paski, a teraz to ja sobie chyba zamówię jakieś lekcje u ciebie, naprawde. Brawo, po prostu brawo!
I nie mów mi tu, że nieprawda i takie tam różne, bo dostaniesz skarpetą, ot co. A z moją skarpetą + patelnią Darii + z Ailen która ci grozi, to lepiej nie żartuj.

Twoja ostatnia sygnatura nie jest zła, aczkolwiek bywały lepsze. Wiem, że ten efekt rozmazania jest specjalnie zrobiony, ale mnie nie zachwycił, więc to jest tylko kwestia gustu. Szary pasek jest dobrze trafiony, lecz napis mógłby być inny.

Sygnaturka z anime girl *-----*. Ona zasługuje na miano bardzo dobrej pracy. Niby taka prosta, ale ma "to coś". Wszystko jest na plus: szary pasek, napisy, lekka koloryzacja. Wszystko jest takie delikatne. I wiesz co? Mimo tego, że nie oglądam anime, to ja sobie tą sygne wezmę. Wiem, wiem, że jeszcze nie miałam ten zestaw z Bloom który zarezerwowałam (zaraz go sobie ustawię), ale ta sygna jest po prostu śliczna I poproszę o awek. Jeśli ci się nudzi (huehuheueh ~), to możesz zrobić jakiś inny awek w tym samym stylu z anime. Jeśli ci się nudzi, rzecz jasna. A więc... Klep.

Jeśli chodzi o zestaw dla Ailen... No cóż, co tu dużo gadać. Wiesz, że to praca jest cudowna i wiesz też, że kocham Cię, za pasek, za napis i za wszystko.

Oficjalnie strzelam focha na Darię, która jest właścicielką tego cudownego zestawu. I tu tuż się powtarzają szare paski, napisy na dole... I mimo tego, że już to widziałam w innych pracach, to mi się to dalej podoba. Ogólnie wybrałaś bardzo ładna postać. I co tu dużo mówić... Foch, po prostu.

Aawww *----*. Wiem, że słodzę, ale muszę. Zestaw dla Cookie, wyszedł ci baaaaaardzo dobrze. Ja kocham takie wyraziste kolory, kocham ten kontrast, kocham ten kadr, kocham szare paski i kocham ten napis.

Ęd kocham Ciebie, ofkors.

Edit:
Aaa, doszedł jeszcze zestaw dla Darii. Nomom, ładne kolorki, naprawdę. Bardzo lubię, gdy dajesz te takie brushe-paski. Takie delikatne, ale mimo wszystko, efekt jest. I to bardzo pozytywny. Szary pasek, rzecz jasna, górą. Napisy mogą być, ale sądzę, że mogłaś dobrać lepsze, lecz oczywiście, to jest kwestia gustu w tym przypadku. Ogólnie, to zestaw jest dobry.

Edit 2:
Sam, wiesz, że ja uwielbiam awatary które sobie ustawiasz? Nie wiedziałaś? No, to teraz wiesz.


(c) Dżoana<3


I'll be running, I'll be running,
'til the love runs out, 'til the love runs out.

Edytowane przez jasmin dnia 24-06-2013 16:14
http://il-mio-mondo--magico.blogspot.it/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-06-2013 16:10
Fiolet ładnie komponuje się z czerwienią i czernią. Teksturka? Na tle, tak? Też dodaje uroku. Napisiki białe, pasują. Jest okay, jestem na tak. Gdzie znalazłaś tą dziewczynę, gdzie w ogóle ich szukasz? (bo ja jak coś znajdę, to zawsze jakiś kit) Dariaa powinna być zadowolona. Bardzo ładny zestaw, Sam.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-06-2013 16:24
Daria powinna być zadowolona i jest zadowolona, nawet bardzo. Też nie wiem, czy jest smutna, czy nie xd. Nieważne. Piękny zestaw. Napisy mi się podobają. Kolorki świetne (ech, Ty bardzo dobrze wiesz, jakie ja lubię). Łaaaa, no normalnie oczu nie mogę oderwać od tego zestawu. Jednak ustawię go sobie, gdy pozbędę się tego (a to nie będzie łatwe, bo w moim obecnym zestawie się zakochałam). Sam, jeśli dalej będziesz robić takie zestawy, to ja chyba przez cały czas na profilu będę mieć Twoje dzieła xd.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-06-2013 16:51
Jedną, wielką tajemnicą jest to, gdzie szukam swych obrazków. Tajemnica. Forewa and ewa~ Skoro było to takie małe życzenie, to dodam szybciej, ale zapewne dodałabym jeszcze szybciej, gdyby nie to, że nie wiedziałam, jaki inny obrazek dobrać. Dam Ci awatar do tamtego zestawu, jednakże również taki "z innej bajki". Mam nadzieję, że będzie git, Dżas :'D. P.S Ślepe. Mylisz się. To Musa |D.

REZERWA/ZAMÓWIONKO DŻAS






Yeah, yeah, wena mnie nie opuszcza, yeah, yeah, cieszyta się? NJE! Muahahahahah. Dobra, dobra. Żartuję, bo wiem, że się cieszycie [kłamię, kłamię]. Pisać normalnego posta to już przeszłość. Chyba. Bodajże. Nie wiem. Takie krótkie, nic nie znaczące zdania bez sensu przydają się do urozmaicenia posta, c'nie? Nie wiecie o co kaman? Przykro mi xD.

KLEEPING AIN




Edytowane przez Samantha dnia 24-06-2013 18:10
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 15 z 36 << < 12 13 14 15 16 17 18 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.