Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,054
 Najnowszy Użytkownik: ~Pocalowacflame


Archiwum
❧  Sam grafikejszyn  ☙

Strona 13 z 36 << < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-05-2013 16:42
Kolejna praca ze Stellą w kochanym naszym winxowym Harmonixie. Może nie jest piękna, fenomenalna i cudowna, ale najgorsza również nie jest, chociaż pewnie się mylę. Totalnie nie miałam weny, nic mi się nie chciało robić, a ten zestaw został wykonany z totalnej i niewyobrażalnej nudnej nudy. Jak chce ktoś brać, niech bierze. Mam nadzieję, że jakość jest do wytrzymania :3.





48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-05-2013 17:07
Każda wersja sygny z Florą jest świetna, ale ostatnia jest najlepsza. Podoba mi się kolorystyka i te zmieniające się kolory na włosach czarodziejki - po prostu magia. Brak tekstury wcale nie przeszkadza - tło pasuje do reszty. Wybrałaś śliczną czcionkę i sam napis ma to "coś" w sobie. Praca pomimo braku jakiś dodatków nie wydaje się pusta. Idealnie wszystko skomponowałaś. Sygnatura strasznie mi się spodobała, wspaniale się prezentuje. Stella z jednej strony mi się podoba, a z drugiej nie. Jakość jest słaba i moim zdaniem te żółte paski nie pasują. Poza tym kadr genialny, kolorystyka piękna. Najbardziej do gustu przypadł mi napis - praktycznie niewidoczny, ale dodający uroku. Czekam na kolejne prace przewraca oczami.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-05-2013 17:36
Jasne, że jest do wytrzymania, powiem więcej, wyszła całkiem fajnie. Niestety Stella jest słabo widoczna, myślę, że byłoby lepiej gdyby bardziej wyróżniała się z tła. Kolorystyka jest w porządku, trochę nie mój typ, ale mimo to fajna. Napis.... oj, niestety trochę ci się zamazał, nie jest widoczny.
Czekam na kolejne prace, mam na dzieję, że już nie z nudów. xd


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-05-2013 14:37
Zabieram sobie jeden zestaw, hehe owo.


stary magiczny dziad
Edytowane przez Sophie dnia 13-05-2013 13:11
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-05-2013 21:07
Obrazeczek taki ze Stellą w kochanym (tsaaa, słodziuutkim) Believixie. Co tu dużo gadać, wstawiam obrazek i czekam na krytyki xd.





Edytowane przez Samantha dnia 14-05-2013 21:07
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-05-2013 16:11
Ta praca wyszła Ci średnio. Przede wszystkim jest za jasna. Dodatkowo coś nachodzi na twarz czarodziejki (czy to są jakieś przejaśnienia?). Napis jest fajny, dobrałaś ładną czcionkę i rozmiar - lubię przeźroczyste napisy. Niestety połowy nie widać. Mogłaś spróbować gdzieś indziej go umiejscowić. Do kadru nic nie mam - praca została ślicznie wykadrowana. Popracuj nad tym co Ci nie wychodzi, a będzie jeszcze lepiej.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-05-2013 19:13
Nie będę wiele mówić. Zamówienie dla Alex gotowe~:3





48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-05-2013 20:44
Wiesz, co mi najbardziej przeszkadza w twoich pracach? Np. w zestawie ze Stellą? To, na co Vel już ci zwróciła uwagę. Widać same kontury. Zbyt jasno, zbyt jaskrawo. Zbyt żółto. Nie podoba mi się ten zestaw ani trochę. Obrazek jest już lepszy, ale jak dla mnie jest zbyt żółto. Zestaw dla Alexandy: wyprany z kolorów. Kontury. Jestem na nie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-05-2013 21:12
dariaa napisał/a:
Wiesz, co mi najbardziej przeszkadza w twoich pracach? Np. w zestawie ze Stellą? To, na co Vel już ci zwróciła uwagę. Widać same kontury. Zbyt jasno, zbyt jaskrawo. Zbyt żółto. Nie podoba mi się ten zestaw ani trochę. Obrazek jest już lepszy, ale jak dla mnie jest zbyt żółto. Zestaw dla Alexandy: wyprany z kolorów. Kontury. Jestem na nie.


Zgadzam się z opinią Darii. Pare pierwszych prac mi się podobało. Stella jest zła, jaskrawa, za jasna. Mam wrażenie jakby była kolorystycznie ograniczona. Brak bieli też robi swoje. Dodatkowo zła jakość. Praca dla Alex lepsza. Kadr fajny, ale avatar ma znacznie lepszą jakość niż sygnatura. Tak jak mówi Daria, same kontury. Chociaż praca dla Alex ma urok.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-05-2013 00:03
Po ostatnich słabych pracach oglądając tą jestem pod wrażeniem. Udowodniłaś, że masz talent, a tamte to były jednorazowe niewypały. W zestawie urzekła mnie kolorystyka, która jest delikatna. Gustuję w takiej. Kadr jest jak najbardziej trafiony. Dodaje pracy tajemniczości. Lekki, praktycznie niewidoczny napis został bardzo dobrze dobrany i umiejscowiony. Zestaw pięknie się prezentuje i ma w sobie to "coś". Mam nadzieje, że kolejne prace będą tak dobre jak ta.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 21-05-2013 00:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-05-2013 10:25
Coś innego, tym razem z Winx //no, czyli coś innego, no//. Jakoś to wyszło, jest jasno, chyba na pustkę nie powinniście narzekać, coś tam jest. Najgorsza praca to chyba nie jest. Mianowicie sygnatura z Blommą, bo mi się avatara nie chce dorabiać //tak, tak nad nią pracowałam, że aż mi się nie chce tego nędznego avka dorobić//. Paczajta i podziwiajta tą przeciętność :3~




48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-05-2013 13:38
Tak jak wspomniałaś, praca jakością nie grzeszy. Odrobina wyostrzenia była by dobra. Są szumy, nawet sporo. Podbicie kontarstu też mile widziane. Co do kompozycji, dobrze jest rozplanowana i nie świeci pustką. Nie ma też przepychu i tłoku, a czarno-biały ozdobnik przyciąga wzrok. Dobrze zrobiłaś z białą ramką, która okala naszą miniaturę. W ten sposób miniaturka przyciąga wzrok i nie wygląda sztucznie. Bez niej było by to po prostu wrzucone. Wiesz, że lubię gdy mogę przeczytać napis, ale do tego nie mam zastrzeżeń. Słabo widoczny, jak tekstura. Nie odciąga wzroku od Bloom i miniatury, a podkreśla prace. Masz pomysły, to widać. Robisz dobrą grafikę, ale poprawić jakość koniecznie musisz. Wrzucam Ci tu moją wersję lekko zkorygowaną. Podbiłam kontras, odszumiłam i lekko wyostrzyłam. Tak bym tą pracę widziała. Jednym słowem jest dobrze, ale może być jeszcze lepiej.
http://imageshack.us/a/img4/734/79441422.png


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 27-05-2013 13:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-05-2013 13:45
Zrobiłam drugą wersję ów sygnatury, mam nadzieję, że ta będzie wyraźniejsza i w ogóle bardziej upodobana pod twój gust. Twoja wersja strasznie zeszła na jakości i w ogóle mi się nie podoba, przepraszam. Więc dlatego zrobiłam to na własny sposób, żeby i mi się spodobało, bo tu również o to chodzi, nee?~:3




48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-05-2013 14:21
hmm jest wyraźniejsza, jest lepszy kontrast, ale szumy jak były tak są. Moja wersja jest odrobinę rozmyta, ale nie ma nieprzyjemnych dla oka szumów. Najpierw trzeba zadbać o usunięcie ziarna i szumu ze zdjęcia, następnie za wyostrzanie i resztę. Jeżeli chcesz się dalej rozwijać w kierunku graficznym, musisz się tego nauczyć. Spójrz na Twoją i moją wersję. W Twojej, obok twarzy Bloom są wystające piksele. Teraz widać je bardziej, gdyż zostały wyostrzone, tzn podwyższyłaś ich kontrast. Moja wersja jest bardziej rozmyta, na rzecz lekkości i przyjemym dla oka doznaniom estetycznym. Tak więc, szumy i ziarno to Twoja "pięta Achillesa". Bez niej Twoje prace dużo, dużo tracą. Kiedyś też tego nie rozumiałam, teraz nie rozumiem czemu wcześniej się za to nie zabrałam. Nie bój się czasem rozmyć odrobinę zdjęcia. Dla mnie bardziej pożądana jest czystość zdjęcia, później jest ostrość. Obydwie te cechy można fajnie połączyć, oczywiście. W kwesti szumowo-ziarnowej to wszystko. A! Nie bój się cieni i mroku! Eksperymentowanie z nimi może dać ciekawe efekty. Twoje prace są dla mnie za jasne, jednocześnie blade, a mogą być przecież jasne, żywe i fajnymi cieniami. Nie poddawaj się, a eksperymentuj.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-05-2013 15:29
Zaczęłam eksperymentować. Przedstawiam wam moją pierwszą pracę z ów starań. Praca jest dość urozmaicona w róż, nie ma tam wszystkiego napaćkanego. Głównie bawiłam się koloryzacją, ale nie składać winy na mnie, że //szczerze powieszawszy..// znów jest różowo! Jaki efekt nie wybiorę, to jest różowo. Ja oświadczam: nie kontroluję tego! (xd) Postać też jest różowa, wszystko różowe : ||. Dobra, nie będę ględzić xd.



//PS. Błąd zrobiłam umyślnie. Przynajmniej jeden, bo chyba dwa zrobiłam xd. Szybko pisałam i kurczę nie zaglądałam DD:.//



Kolejny eksperyment, przy czym - kolejna sygnatura. Tym razem Winxowa, bo jest na niej nasza kochana Stella w Believixie! Obrazeczek, ktory dał mi wenę pochodzi od naszego najnowszego newsa z obrazkami z Winx :3.



A co mi tam. Dam jeszcze avek z Icy, zaszaleję xD.





Widzę, że nadal ani słychu, ani widu jakiegokolwiek posta. Jak obiecałam Ross //która nie wywiązała się z obietnicy mellow|// wstawiam tu nową pracę. Skorzystałam z wykadrowanego już obrazka przez zapewne autora newsa naszego najnowszego. Naprawdę przysparza on dużo weny C:.





Edytowane przez Samantha dnia 29-05-2013 17:18
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2013 13:21
Ogólnie to masz swój styl. Twój jest bardzo abstrakcyjny i artystyczny. To nie jest źle, broń Boże! Bardzo dobrze, że robisz coś we własnym zamyśle i nie starasz się na siłę zmieniać. To dobrze o Tobie świadczy. Twoje prace są jak malunki plamami. Ale ... Wciąż szumy! Zapisuj w *.png bo to może być wina formatu. Naprawdę, nie ma tu żadnej ostrej pracy, bez szumów. Myślę, że to wina tego formatu. Jeżeli to poprawisz, to napewno będę tu częściej zaglądać :3.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2013 14:08
Samantha napisał/a:
// wstawiam tu nową pracę. Skorzystałam z wykadrowanego już obrazka przez zapewne autora newsa naszego najnowszego. Naprawdę przysparza on dużo weny C:.

A to już akurat edit Flamli (choć tu akurat nie jestem w stu procentach pewna, ale myślę, że to ona), podobnie jak wszystkie nickelodeonowe obrazki dziewczyn w Sirenixie. ^^ Miniaturki z dwóch pierwszych rzędów to już moja robota.

Największym błędem, który popełniasz, jest zapisywanie prac w formacie *.jpg. Samantho, to jedyny powód, dla którego niemal każda Twoja grafika ma tak słabą jakość! Zaprzyjaźnij się z *.png, a z całą pewnością zauważysz widoczną różnicę. Bo *.jpg jest dla dużych obrazów (np. tapet na komputer), a *.png dla małych (np. sygnatur czy avatarów) - w tym rzecz. To właśnie przez słabą jakość ciężko mi tworzyć pieśni pochwalne na Twoją cześć. Błagam, popraw to, a z całą pewnością Twoje prace tylko na tym zyskają.

Dodam jeszcze taki drobiazg - nie znoszę, kiedy tekstury za bardzo wchodzą na postać, a, tym samym, niszczą czyjąś pracę. Drażnią mnie błyskotki na nosach (świetlna tekstura) czy linie, które, niczym autostrady, przejeżdżają przez twarz postaci. Dałabym również mniejszą przezroczystość. Napis jest, moim zdaniem, totalnie niedopasowany. Wiem, odezwała się osoba, która warczy, słysząc słowa: "dodaj czcionkę", ale naprawdę niemal niewidoczny Arial (co z tego, że dawniej z elementami czerwieni) nie jest tym, czego ta sygnatura potrzebuje.

W avatarze drażni mnie użyty efekt i niemal niewidoczny napis.

Widać jednak, że cieszy Cię robienie grafiki, a to najważniejsze. Z czasem może być tylko lepiej, o ile Twoim pierwszym krokiem będzie pożegnanie z formatem *.jpg. ^^
Tymczasem życzę dużo Weny, Sam!

Rev.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 31-05-2013 14:10
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2013 20:14
Szumy, szumy, szumy. Zapewne w tej pracy również one są, wybaczcie. Ja po prostu staram się je z całej siły usunąć, a tu klops. No ludzie, mnie też to wkurza, ale nie jestem w stanie. Jeszcze pokombinuję, ale zapewne na marne. Poza tym - to szczegół, lecz tak bardzo zawadzający~





Edytowane przez Samantha dnia 31-05-2013 20:16
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2013 20:37
Sam, mam cię zabić, torturować czy zamknąć w schowku na miotły? A może wszystkie trzy czynności?
Zestaw z tą różową dziewczyną, czy raczej z tym różowym cieniem dziewczyny. Nic praktycznie na nim nie ma, nawet napis tego zestawu nie uratuje. A tak w ogóle, to czemu tam jest tak różowo? Kraina Barbie normalnie.
Stella w Believixie. Napis na plus, kolory też mogą być. Przynajmniej nie ma samych konturów, a praca nie razi w oczy. Choć mogło być lepiej, miałaś już lepsze prace.
Avek z Icy. Co to za tekstura? Jezus Maria. I ten napis...
Sygnaturka z Bloom. Ale dziiiwna. Ta przezroczysta Bloom jakoś mi nie podchodzi. A te linie przechodzące przez jej czoło, pół png'sa już w ogóle mi się nie podobają.
O Layli to już w ogóle nie chce mi się mówić. Chyba była aktorką w filmie "Piła 7". Z prawej strony pół png'sa, a z lewej reszta. Widać granicę między połowami tej najwidoczniejszej Layli - góra jest ciemniejsza, dół jaśniejszy. A napis to katastrofa.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-06-2013 12:51
Sam, mam cię zabić, torturować czy zamknąć w schowku na miotły? A może wszystkie trzy czynności?
Zestaw z tą różową dziewczyną, czy raczej z tym różowym cieniem dziewczyny. Nic praktycznie na nim nie ma, nawet napis tego zestawu nie uratuje. A tak w ogóle, to czemu tam jest tak różowo? Kraina Barbie normalnie.
Stella w Believixie. Napis na plus, kolory też mogą być. Przynajmniej nie ma samych konturów, a praca nie razi w oczy. Choć mogło być lepiej, miałaś już lepsze prace.
Avek z Icy. Co to za tekstura? Jezus Maria. I ten napis...
Sygnaturka z Bloom. Ale dziiiwna. Ta przezroczysta Bloom jakoś mi nie podchodzi. A te linie przechodzące przez jej czoło, pół png'sa już w ogóle mi się nie podobają.
O Layli to już w ogóle nie chce mi się mówić. Chyba była aktorką w filmie "Piła 7". Z prawej strony pół png'sa, a z lewej reszta. Widać granicę między połowami tej najwidoczniejszej Layli - góra jest ciemniejsza, dół jaśniejszy. A napis to katastrofa.


Jas, dziękuję za opinię. Widzę, że eksperymentowanie w Gimpie było złym pomysłem. Już więcej nigdy takich prac nie zrobię, obiecuję. Można się było spodziewać, że te całe eksperymenty to będzie jedna wielka beznadzieja. Szczerze powiedziawszy to zapewne z powodu mojego braku weny. Dodawałam co tylko się dało i tak jakoś wyszło. Dziś nie dodam zapewne żadnej pracy, bo nie chcę, by była kolejną katastrofą.

Zmiana planów. Jednakże zaryzykuję. Mam nadzieję, że w żaden sposób ta ów pracka nie będzie przypominać poprzednich :3.



Oby wam się spodobało ;_;



Edytowane przez Samantha dnia 01-06-2013 12:51
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 13 z 36 << < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.