Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  Sam grafikejszyn  ☙

Strona 8 z 36 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
AutorRE: Pierdółki Claire
~LilyFlower
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-02-2013 11:09
Piękne prace, bardzo mi się podobają! Szkoda, że tylko z Florą i Tecną, przy czym Flora jest głównie, ale jest fajna, więc ok. Mam wrażenie, że w ten sposób zrobiony fajnie by wyglądał jakiś miłosny zestaw. mruga.
Ale to tylko moja sugestia. ^^ Mam nadzieję, że dasz jeszcze tak samo zrobione zestawy z resztą czarodziejek, myślę, że zwłaszcza Musie i Layli to by pasowało, takie mam wrażenie. A ciekawe, że jakoś z Roxy nikt nie robi zestawów. Ja ją bardzo lubię. uśmiech.


Zwyczajna nastolatka uśmiech
Edytowane przez Sophie dnia 24-02-2013 11:43
10409975 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pierdółki Claire
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-02-2013 13:10
Podobają mi się te avatary. Najlepiej wyszedł ci ten dla Harrego, szalenie mi się podoba. Te z Winx są również fajne. Ładna kolorystyka i dodatki, jednak, chyba lepiej wyglądałoby, gdyby te jaśniejsze kawałki były ciało-czarne, ale tak też ładnie wyglądają.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pierdółki Claire
~jasmin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-02-2013 13:55
Claire, jesteś na dobrej drodze. Jeszcze troszeczkę i będziesz jak najbardziej profesjonalną graficiarką. : D

Jakże ten zestaw dla Lipci jest cudny! Kolorystka jest naprawdę świetna i równie świetnie, dobrałaś ten czarno-biały fragment. Napisy świetnie wtopione. Normalnie, nic tylko pogratulować. I zazdrościć Lipci.

Avek dla Harry'ego. Hm. Nie mam dużo do powiedzenia, co do niego. Ładne, delikatne kolory. Ten czarno-biały (który jednak idzie troszeczkę pod niebieskim) jest naprawdę dobrze dobrany. Ramka, pasuje.

Ikonki z Florą. Noooooo, wow! Claire, zaskakujesz mnie. No więc tak. Najpierw co mi się nie podoba, a potem co mi się podoba. Nie martw się, więcej jest tego drugiego, niż pierwszego. Pierwsza ikonka, to jedyna, która mnie nie zachwyciła. Dlaczego? Ten zielony mi się nie podoba, więc to jest jedynie kwestia gustu. A kolorowy fragment, byłby lepszy, jeżeli byś dodała lekki kontrast. I to tyle. xD A reszta ikonek, jest cudna. Trzecia ikonka jest świetna! Ah, co ja gadam, Jest więcej niż świetna. Wezmę ją sobie, dobrze? Ah, te kolory! Druga również jest cudna, jednak, mam wrażenie, że fragment kolorowy jest lekko kiepskiej jakości. Czwarta ikonka jest super. Ma równie świetne kolory, jak trzecia. I chyba też ją sobie ukradnę. Piąta ikonka, jest bardzo ładna, jednak kolorowy fragment, wydaje mi się ciut zbyt jasny. A ikonka z Tecną jest fajna, jednak niebieski fragment... No chyba dałaś zbyt duży kontrast.

<333 Jest dobrze, Claire.


(c) Dżoana<3


I'll be running, I'll be running,
'til the love runs out, 'til the love runs out.

Edytowane przez jasmin dnia 24-02-2013 19:39
http://il-mio-mondo--magico.blogspot.it/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pierdółki Claire
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-02-2013 15:05
Naprawdę dziękuję za te pochwały, nie spodziewałam się takich miłych słów. C: Ta nowa droga mi się spodobała, bo wreszcie mogę się poczuć dobrze.

LilyFlower - dziękuję za uznanie. Cóż, to nie zestawy, tylko avatary. c: Może jeszcze zrobię avki, narazie trochę odpoczywam. Oczywiście zamówienia na Anime robię. Tylko od winx'a odpoczywam. Uroczyście otwieram sezon na Anime.

Cookie - Ty moja kochana Kuks dziękuję Ci z całego serduszka. Ty zawsze coś skomasz, coś poradzisz.. Dlatego jesteś kochaną Kuks! Cieszę się, że przypadło ci do gustu. <3

Harry - To się naprawdę cieszę. Mi też się podoba. xDD

Jasmin - kocham Ciebie za te porządne wypowiedzi. A bierz sobie, po to są, żeby brać. C: Pamiętaj, że jeszcze miałaś zestaw z Laylą wstawić.. już dawno go zrobiłam. Nie mam już go na kompie, ale powinien być w tym temacie gdzieś. Dzięki za dość długi komentarz. serce



48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pierdółki Claire
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-02-2013 15:46
Bardzo podobają mi się 4 ostatnie prace. Są bardzo delikatne. Ładne odcienie zieleni i seledynu kontrastują z ostrzejszą koloryzacją Flory. Szkoda, że Tecna jest niewyraźna z lewej strony (przynajmniej tak to u mnie wygląda). Tak jakby brakowało jej odrobinę konturów. Po za tym wszystko mi się podoba.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pierdółki Claire
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-02-2013 16:57
Anja - dziękuję bardzo za pochwałę i te wszystkie uwagi. Na pewno się poprawie i postaram jeszcze lepiej wykonywać swoje prace. Naprawdę dziękuję. C:

Skoro tak bardzo spodobały wam się moje ikonki, tutaj macie trzy ikonki, na których znajduje się Stella. Akurat tutaj przemienia się w Sirienix.. I... coś ze Stellą.. No to jest faza na Stellę~ Mam nadzieję, że się wam spodoba..

Trzy ikonki ze Stellą:



I to COŚ ze Stellą w roli głównej...:




48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pierdółki Claire
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-02-2013 17:14
Ikonki ze Stellą wyszły bardzo ładnie. Strasznie mi się podobają. Mogę zamówić takie same, tylko 4 sztuki z Bloom? Też w takich podobnych pozach? Świetna kolorystyka, a ten czarno-biały pasek dodaje dużo uroku.
Te "COŚ" ze Stellą, wyszło również ładnie. Kolorystyka jest bardzo ładna =D.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pierdółki Claire
~LilyFlower
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-02-2013 18:13
No super! No, musisz wiedzieć, że bardzo ładną, fajną grafikę robisz. niegrzeczny.
Wiec rób dalej, bo ładnie ci te rzeczy z winxa wychodzą.


Zwyczajna nastolatka uśmiech
Edytowane przez Sophie dnia 26-02-2013 18:48
10409975 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pierdółki Claire
~jasmin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-02-2013 18:44
Claire! Zaskakujesz mnie coraz bardziej. Naprawdę! To co robisz, jest bardzo, ale to bardzo ładnie.

Pierwsze trzy ikonki ze Stellą. Są bardzo, ale to bardzo urocze. Ładna, delikatna koloryzacja, choć mam lekkie wrażenie, że od oryginału, wiele się nie zmieniło, ale to jest pikuś, gdyż to tylko pierwsze wrażenie. Szary pasek jest bardzo dobrze dobrany i biała obwódka tu jak najbardziej pasuje!

To "coś", nazwałabym pionówką. Łaał. Lubię takie kolory, gdzie jest dużo kontrastu. Pasek dobrze dobrany, jak również jego kolor.

Jest dobrze!


(c) Dżoana<3


I'll be running, I'll be running,
'til the love runs out, 'til the love runs out.
http://il-mio-mondo--magico.blogspot.it/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pierdółki Claire
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2013 19:43
Dziś tak jakoś dodam moje starocie, które dawno już zrobiłam, ale dodawać mi się nie chciało. Szczerze powiedziawszy całkowicie o nich zapomniałam! Nie wiem, co mam myśleć o owych grafikach, nie mam zielonego pojęcia, czy się spodobają wam. Jakoś po prostu kusi mnie coś, żeby je dodać.. WIADOMOŚĆ SPECJALNA: Jedno z owych obrazków nie jest dawno zrobione, dziękuję za (nie) uwagę.

Zestaw z Florką. Zielono mu^^'





Zestaw ze Stellą. Trochę innym stylem, podobnie jak Flora innym stylem.. Różne style będą się tu pojawiać. Nie mam własnego jednego, który cały czas jest. Lubię odrywać, nie robię stałym stylem grafy.




Zestaw z Icy. To właśnie ten zestaw niedawno zrobiony. Najbardziej boję się o tego, że się nie spodoba. xd




Ikonka ze Stellą. Kurczę, takie zwykłe coś. Żeby było sporo grafiki to dodam i to. Nie przejmuję się krytykami na temat owej ikonki, bo nie liczę na to, że musi się wam spodobać.





___________________________

Niestety nikt nie skomciał, temat zapomniany. Teraz nastaje nowa era i przy okazji - FAZA NA WINX! Dokładnie to na zestawy. ;3 Mieliście już okazję zobaczyć jedną sygę, którą też tu dodam, a jeszcze dodam zamówienie dla Blooms. (Bloomy)

Na pierwszy ogień pójdzie syga. Dobrz, dorobię już ten av. xd




A oto zamówienie dla Blooms mojej kochanej!! <33





48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pierdółki Claire
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2013 21:15
Wspaniałe zestawy i ikonki, mają w sobie tyle uroku. Wspaniałe kolory, i inne dodatki. Świetnie dobrane są też efekty. Czekam na więcej tak przepięknych prac.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pierdółki Claire
~jasmin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2013 14:24
Jak można nie zwrócić uwagę na te zestawy, no jak? A już szczególnie na pierwszy zestaw z Bloomą! To właśnie on, najbardziej przykuł moją uwagę. Nie mogę się powstrzymać, wezmę go. xd Ma takie cudne kolory! Co to jest? Textura*? A może gradient? A zresztą, nieważne Po prostu piękne, cudne kolorki! Jak ja lubię takie połączenia kolorów. Wspaniale! Odbiegając od tematu, to od razu mi się przypomniał taki jeden zestaw (c) Sayuri. Miał podobne kolorki.
Czekaj. Moment. Napis tam jakiś jest. @.@ Niestety, nie pasuje. I dobrze się składa, że prawie go nie widać.

Drugi zestaw z Bloom. Ulala. I tu również widzę ładne kolorki. Lubię takie ciepłe kolory. No i do Bloomy pasują. I to jak! Kropki fajne. I te "cosie" na rogu też. Ale... Ale... Nie! No jak mogłaś! Pewnie domyślasz się, o co mi chodzi, bo tylko to na razie ominęłam... Napis, to jasne! Napisy w tle to ewentualnie pasują, ale ten biały? Nie, nie i jeszcze raz nie.

Wiem, że ikonki nie musze oceniać, ale ja ocenię. Naprawde nie widzę, co w niej jest takiego okropnego! Jest urocza. Ma ładne, kontrastowe kolory, szary pasek jest fajny. Ale mam jedno "ale". Ten błysk, to światełko, cokolwiek to jest, na oku... No "yyyy". Jakoś tam nie pasuje.

Ulala. Jaki uroczy zestaw z Florą. Ładne kolorki, dobrze dobrany kontrast. I nawet jeśli "pasek" mi się wydaje ciut za jasny, to zestaw oceniam jak najbardziej na plus!

@.@ Ło. *cisza* Zestaw ze Stellą, niestety... podoba mi się! D: Dlaczego niestety? Bo kurczę blade. Na mnie czeka już 1, 2... 15 zestawów. I jakby tak każdy na tydzień, to około 15 tygodni mi zajmie oczyścić kolejkę. A tu się pojawia taki cudny zestaw, z pięknym kolorami, z kontrastem, (dobrze, że napisy niewidoczne...), z takim fajnym czarno-białym kwadratem, ze Stellą... No i jak, jak mu się oprzeć? No jak? Niestety, ale pokusa jest zbyt wielka: ten zestaw jest mój. xd.

A zestaw z Icy, jest chyba najgorszym z całej twojej dostawy. Dlaczego? Kolory są blade, jakby sprane. A pasek mi w tym zestawie, niestety, nie pasuje. Ooo. Napis jest nawet dobry. A te pędzle, również.


Ale komentarz długi. xd

*Jeśli to textura, podaj mi. Dzięęęękuję. <:


(c) Dżoana<3


I'll be running, I'll be running,
'til the love runs out, 'til the love runs out.
http://il-mio-mondo--magico.blogspot.it/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pierdółki Claire
~Blooma
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2013 16:11
Claire jakie ty cudeńka robisz :happy:. Bardzo Ci dziękuję za zestaw dla mnie. Super Ci wyszedł. Jest cudny. Zaraz, go sobie ustawię. Zestaw z Musą jest też cudny. Fajne kolorki do niego wybrałaś. Zestawik z flora jest super. Fajnie wygląda ta zieleń. Bardzo łady jest ten zestaw. Zestaw ze Stella jest extra. Moim zdaniem przeszłaś samą siebie. Bardzo mi się podoba. Icy jest supcio. Fajnie ją zrobiłaś. Twoja grafika jest extra. Zazdroszczę Ci talenta. Z niecierpliwością czekam na kolejne twoje prace.




(c) LadyMusa
12582021 - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pierdółki Claire
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2013 15:22
CUD, MIÓD I... ŚMIERDZĄCA SKARPETKA.

Dobrz, dziwny trochę ten wstęp, ale ujdzie. Dziś mam dla was jedną sygę ze Stellą i zestaw dla Darli - z Aishą, naszą kochaną Laylą. Coś mi mówi, że bd musiała sobie pomniejszyć rozmiar KB w awie. No cóż, program ma swoje wady. Strasznie dużo ma każda syga rozmiarów KB! No ja cię, a potem jak wycinasz z tej sygi to się nie da tu avkaa ustawić. No ja pitole..

Na pierwszy ogień pójdzie syga. 8D



A teraz zestaw dla Darli - chyba nie wyszedł. Jak chcesz, mogę drugi zrobić.. MÓWIĆ PRAWDĘ I TYLKO PRAWDĘ. szeroki uśmiech






Edytowane przez Samantha dnia 07-03-2013 15:26
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pierdółki Claire
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2013 15:30
Mnie tam się podoba... Szczerze to sama nie miałam pojęcia jak by wyszedł... xDDD Zaskoczyła mnie jego barwa, taki czerwonawy odcień... Wydawało mi się że będzie coś w rodzaju granatowego... No ale nic, zestaw i tak sam w sobie jest świetny. Dzięki kochana! serce :D


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pierdółki Claire
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 07-03-2013 15:35
Szanowna Kler, Eklerko, Claire. Chyba na mózg upadłaś. Zestaw dla Darli jest niesamowity - serio! Widzę, że tu jest mało efektów, ale prostota jest piękna. Dobrze, że nie dodałaś napisu, bo napis jest tutaj niepotrzebny. Gdyby był, to zestaw wyglądałby brzydko.
Co do tej sygny ze Stellą... Kolorki nawet ładne, trochę za jasne, ale sygnatura jest nawet, nawet. Tylko ta jasna obwódka wokół mi się nie podoba.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pierdółki Claire
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2013 15:40
DarleenEnchanted napisał/a:
Mnie tam się podoba... Szczerze to sama nie miałam pojęcia jak by wyszedł... xDDD Zaskoczyła mnie jego barwa, taki czerwonawy odcień... Wydawało mi się że będzie coś w rodzaju granatowego... No ale nic, zestaw i tak sam w sobie jest świetny. Dzięki kochana! serce :D


Dziękuję za pochwałę. No cóż, barwa czerwieni tak sama od siebie wyskoczyła. xDD Ogólnie w tym programie baardzo dużo jej jest. Większość efektów jest z czerwienią. Nie no, jeżeli chcesz, mogę zrobić i coś granatowego.. tylko nie wiem czy wyjdzie, to może lepiej nie ryzykuj. xDDD Nie ma za co, Darluś. 8DDD



ChandSharma napisał/a:
Szanowna Kler, Eklerko, Claire. Chyba na mózg upadłaś. Zestaw dla Darli jest niesamowity - serio! Widzę, że tu jest mało efektów, ale prostota jest piękna. Dobrze, że nie dodałaś napisu, bo napis jest tutaj niepotrzebny. Gdyby był, to zestaw wyglądałby brzydko.
Co do tej sygny ze Stellą... Kolorki nawet ładne, trochę za jasne, ale sygnatura jest nawet, nawet. Tylko ta jasna obwódka wokół mi się nie podoba.


Nie upadłam na mózg. .-. Dobra, dzięki za tą zdumiewającą, oszałamiającą i zwalającą z krzesła wiadomość bądź pochwałę. Otóż nie dodałam, bo sama mam trochę rozsądku i brzyydko by to wyglądało. Tak tego wszystkiego napchałam, że napis niepotrzebny tu by był. Taak, na początku ta cała obwódka miała być prawie niewidoczna, ale tak wyszło, że nie dość, że za duża to jeszcze baardzo widoczna. To jest właśnie wstawianie kupy efektów..(bez skojarzeń z tą kupą, please).


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pierdółki Claire
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2013 15:43
Claire napisał/a:
Dziękuję za pochwałę. No cóż, barwa czerwieni tak sama od siebie wyskoczyła. xDD Ogólnie w tym programie baardzo dużo jej jest. Większość efektów jest z czerwienią. Nie no, jeżeli chcesz, mogę zrobić i coś granatowego.. tylko nie wiem czy wyjdzie, to może lepiej nie ryzykuj. xDDD Nie ma za co, Darluś. 8DDD


Nie, nie ma takiej potrzeby. uśmiech Moje zaskoczenie czerwonym odcieniem było spowodowane tym, że nigdy nie miałam zestawu w którym przeważała czerwień (zdażył się kiedyś wyjątek ale to była dośc dawno...). Co nie zmienia faktu, że zestaw z Laylą jest pierwsza klasa. Podziwiam twoją wytrwałość w robieniu grafiki... Ja jakość nigdy nie umiałam się za to porządnie wziąść przynajmniej na tyle by to trenować.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pierdółki Claire
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2013 16:35
DarleenEnchanted napisał/a:
Claire napisał/a:
Dziękuję za pochwałę. No cóż, barwa czerwieni tak sama od siebie wyskoczyła. xDD Ogólnie w tym programie baardzo dużo jej jest. Większość efektów jest z czerwienią. Nie no, jeżeli chcesz, mogę zrobić i coś granatowego.. tylko nie wiem czy wyjdzie, to może lepiej nie ryzykuj. xDDD Nie ma za co, Darluś. 8DDD


Nie, nie ma takiej potrzeby. uśmiech Moje zaskoczenie czerwonym odcieniem było spowodowane tym, że nigdy nie miałam zestawu w którym przeważała czerwień (zdażył się kiedyś wyjątek ale to była dośc dawno...). Co nie zmienia faktu, że zestaw z Laylą jest pierwsza klasa. Podziwiam twoją wytrwałość w robieniu grafiki... Ja jakość nigdy nie umiałam się za to porządnie wziąść przynajmniej na tyle by to trenować.


Naprawdę się cieszę, że nie muszę robić kolejnego, bo mi się nad zwyczajniej nie chce. Leń mnie dopadł przed chwilą i chce mi się spać, ale lekcje nie dadzą mi spokoju. No dziękuję, dużo przeszłam i teraz doszłam nareszcie do pochwał. Dziękuję wam wszystkim za to, że mnie dość dobrze oceniacie i staracie się docenić moją pracę. Cóż, nie będę tutaj przeprowadzać rozmów. Czekam na kolejne komentarze - mam taką nadzieję, że się pojawią.


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pierdółki Claire
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2013 18:14
AAA! TEN ZESTAW DLA DARLI JEST... ZNIEWALAJĄCY!
Piękne odcienie czerwienie, brushe i textury *.*. Ty i Anja na mistrzostwa w PhotoScape xDDD. Napisu tutaj wcale nie trzeba! Proste, ale piękne. Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz :3.


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 8 z 36 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.