Nowości
14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,062
 Najnowszy Użytkownik: ~lovciamoszecha
Dzisiejsi Solenizanci
AgaWinx
Tireczek


Archiwum
❧  Galeria Sayuri.  ☙

Strona 5 z 10 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
AutorRE: Galeria Sayuri.
~Sayuri
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-07-2013 12:38
Ludzie, jestem w pozytywnym szoku. Tylu komentarzy (i to jeszcze pochlebnych!) się nie spodziewałam.

Leejdi, kocham Twój komentarz. Tak rozbudowanej i szczerej opinii jeszcze nie dostałam xd. Cieszę się, że lubisz mój styl i czerpiesz z tego tematu inspirację, bo jesteś właściwie jednym z moich graficznych autorytetów.
Pierwszy zestaw sam w sobie jest taką artystyczną klapą - za mocno wyostrzyłam każdą Stellę. Powiem szczerze, że jakoś ciężko mi pracować z kadrami 3D. Jeżeli już coś z nimi robię, to zestaw albo nie jest estetyczny i za bardzo napaćkany, albo aż świeci pustką (a w moim przypadku ta pustka wcale nie jest stylowa).
Miłoo mi, że zestaw z Musą przypadł Ci do gustu. Obawiałam się, że uznacie, iż jest on za pusty, a tu okazuje się, że jest najlepszy z całej dostawy xdd.

Lejdi napisała:
Och, kolejny zestaw bardzo mi się z Tobą kojarzy. W pozytywnym tego słowa znaczeniu. To było na początku, jak się tutaj zalogowałam... albo później? Whatever. W każdym bądź razie widzę przez mgłę Twój zestaw z Laylą w podobnym stylu. Wtedy też, powiedziałaś mi coś miłego i tak mi się fajnie ta kolorystyka na zestawie kojarzy. xD Nie no, zestaw mi się bardzo podoba, Flora jest trochę za bardzo wyostrzona, a ten wycinek jest jak dla mnie niepotrzebny. xd Ale bardzo miło mi się kojarzy. xDDD

Lejdi napisała:
Siódemka z Laylą. Nie wiedzieć czemu, ten zestaw też mi się z Tobą kojarzy.


To pewnie dlatego, że kiedyś miałam ubrany błękitny zestaw z Laylą w Sirenixie i chyba skomentowałam Twój temat. O ile dobrze pamiętam, zamówiłam wtedy zestaw (znowu z Laylą xd).

Lejdi napisała:
(Say, przepraszam za moja ignorancję, ale totalnie nie orientuję się wśród aktorek, artystów czy tam celebrytów, także ich nie rozpoznaję. xD)


Hahah, nie przepraszaj. Szczerze powiedziawszy ja sama nie wiem kto to jest. Znalazłam kiedyś jej zdjęcie w jakiejś paczce stocków i pomyślałam sobie: o, ładna jest i takie fajne kwiatki ma, zrobię z nią zestaw XDD.

Lejdi napisała:
Lubisz walnąć i napaćkać tekstury jak ja. Niektórym może się nie podoba, jak na pracy się tyle dzieje, ale ja kocham takie prace.


Taak, muszę przyznać, że po prostu uwielbiam bawić się milionami tekstur, pędzli, czcionek i tak dalej. Tyle że mi nie wychodzi to tak dobrze jak Tobie xd. Jeszcze raz dziękuję za opinię c:.

Sami, oczywiście, już Ci zaklepałam.
Suza, ano, zestawu z ludkami są jedną z takich moich pięt achillesowych. Ale, jak to mówią, trening czyni mistrza.

Cookie napisała:
To jedne z najlepszych zestawów jakie ostatnio moje oko zobaczyło na WB.

Ale mnie zaszczyt kopnął ;oo. Chyba nieco przesadzasz xd.

Ailen, Tobie też pragnę powiedzieć: arigato C:.






Ostatni rząd, środkowy av - zajęty przez Cayę.
Drugi rząd, pierwszy av - zarezerwowany dla Cookie




















Witraż w zestawie z Musą - wielkie wtf.

~ Przedostatni zestaw z Florą zarezerwowany dla Darii.


av od Cay
ask ~*~ dA

Edytowane przez Sayuri dnia 22-08-2013 13:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Sayuri.
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-07-2013 13:15
Oficjalnie uznaje Cie moją boginią grafiki *.*. Zakochałam się w tym wszystkim. Zacznę od avatarów. Dobór kadrów jak i kolorystyka są znakomite. Rezerwuje sobie pierwszy awatar z drugiego rzędu. Jak mi się znudzi mój obecny (niskopoziomowy względem twoich prac) zestaw, to go sobie ustawię na dłuuuższy czas. Oprócz tego avka urzekł mnie jeszcze bardzo ten obok. Piękne kolorki ^^. Ja nie wiem, no... jak ty takie cuda potrafisz zrobić? Wszystkie awatary są boskie, ale najmniej spodobały mi się te z ostatniego rzędu. A tak dokładniej to te dwa ostatnie. Są lekko za jasne jak dla mnie... ale i tak bardzo dobrze ci wyszły.
Oddawaj talent! Natychmiast!
Zestawy z winx to 'wisienka na torcie'. Obecnie pożeram je wzrokiem. Najbardziej upodobała mi się praca z Musą oraz Laylą. Genialnie wszystko dobrałaś i połączyłaś. A ta kolorystyka... <3. Na drugim miejscu są u mnie zestawy z Florą (ten przed ostatni) oraz ten z Roxy, Stellą i Bloomą. Są piękne i mają klasę oraz wdzięk. Do mojego gustu nie przypadł za bardzo zestaw z Florą (ostatni) oraz ten ze Stellą. Ale widać, że starałaś się, gdy je robiłaś.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Sayuri.
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-07-2013 13:18
Jeeej, Say. Twoje prace są cudne. Rezerwuję zestaw z Florą (tą różową, w berecie). Piękne. Podoba mi się Twój styl, jest niesamowity. Widać, że wszystko jest starannie dobrane. I avatary, i zestawy doskonale się prezentują. Avki niby nie mają w sobie nic specjalnego, jednak przyciągają wzrok. Kolorki świetne, to dzięki nim tak dobrze się prezentują. Boże, dziwię się, że wcześniej nie zaglądałam do tego tematu. Aż nie wiem, co napisać. Zazdroszczę talentu, oddaj mi go. Z całą pewnością umiesz dobierać tekstury. Korzystasz z tych, które są na DeviantArt? Zazdroszczę umiejętności robienia zestawów z innymi kolorami niż róż. Mi zawsze wszystko wychodzi różowe. Najbardziej podoba mi się zestaw z Musą i z Florą, który zarezerwowałam. Z avatarów nie umiem wybrać najlepszego. Wszystkie są wspaniałe. Zasługujesz na pochwały i oklaski.



Edytowane przez Sophie dnia 14-07-2013 22:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Sayuri.
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-07-2013 23:15
Jejku. Jak zobaczyłam te zestawy, to aż mi tchu zabrakło. We wszystkich zestawach są piękne kolory. Napisy idealnie pasują. Kolorystyka fantastyczna. Świetne kadry i jakość. Pogratulować tylko. Bardzo spodobały mi się avatary. Kocham krajobraz. A Tobie to tak ślicznie wyszło. Podziwiam Cię.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Sayuri.
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-07-2013 11:11
Ach, ile tego tutaj do komentowania. Aż się oczy cieszą na widok twoich kolejnych prac, Say.

Avki - ocenię ogólnie, bo pojedynczo nie dam rady. Wszystkie mają wyśmienitą koloryzację, lubię takie. Widzę, że w stylu wakacyjnym, tak? Naprawdę pięknie wyszły. Szczególnie podoba mi się drugi, czwarty i ostatni av. Tutaj wielki plus.

Avki z Winx - Wszystkie mają "to coś", co w nich lubię, ale szczególnie podobają mi się trzeci, czwarty i ostatni av. Fajne kadry/png'sy wybrałaś, naprawdę dobrze się sprawdziły.

Sygnatury - Tak jak w przypadku poprzednich prac, sygnatury wypadły znakomicie. Podobają mi się z tymi samymi obrazkami co na avach (te trzy sygny), ale reszta też jest świetna.

Czekam na kolejne prace z niecierpliwością mruga. Życzę weny i pozdrawiam!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Sayuri.
~Sayuri
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-08-2013 00:55
Dziękuję ślicznie *^*.
Dario, tak, zazwyczaj korzystam z tych umieszczonych na deviantarcie, choć muszę przyznać, że to głównie wielkie paczki od Florki zasilają mój folder z teksturami.

Tym razem skromnie, bo tylko jeden zestaw, ale chciałabym poznać Wasze opinie na jego temat.




Jak tak teraz patrzę... Czy sygna nie jest za duża? o-o

Dobra, jeszcze jeden zestaw - tym razem z Florką i mniejszą sygnaturą. Można klepać, jednak proszę - nie zapominajcie potem o swoich rezerwacjach ._..





av od Cay
ask ~*~ dA

Edytowane przez Sayuri dnia 30-08-2013 01:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Sayuri.
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-08-2013 09:32
Ła, ciekawy styl wykonania. Takie nowe coś. Nie wiem, który zestaw podoba mi się bardziej, chyba obydwa tak samo. Ten pierwszy kojarzy mi się z mrokiem i, nie wiem czemu, z krwią. Hahaha, trochę duża ta sygnaturka, ale co tam xD. We Florze tło jest trochę puste. Nie, bardziej podoba mi się pierwszy zestaw xd. No cóż, kolejne bardzo udane prace.
Moją rezerwację ustawię sobie po tym zestawie mruga.



Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Sayuri.
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-08-2013 10:18
Owszem, trochę ona duża, ale ją klepię - chodzi oczywiście o zestaw pierwszy, jeśli takowa możliwość jest :3~

Przechodząc do rzeczy - dla mnie trochę te sygnatury dziwnie wyglądają ze względu na swój kształt, ale jakby się bardziej przyjrzeć - fajnie się to prezentuje c;. Koloryzacje są jak zwykle przyjemne dla oka, tekstury dobrze dobrane - ostatni mi czasy w tematach graficznych dużo się powtarzam, bo naprawdę jest coraz lepiej i aż brakuje słów xdd. W pierwszym zestawie, który zaklepałam/Ty mi zaklepiesz, jeśli będzie takowa możliwość/takowa opcja trochę takie kontury "poszarpane", jeśli mogę tak to ująć, trochę to przeszkadza, ale to nie odgoni mnie od mej rezerwacji. Say, nic dodać, nic ująć, Twoja grafika zawsze mi się podobała i sądzę, że zawsze podobać się będzie. Udanej pracy i weny!~~<3
mój drugi zaklepany zestaw ustawię sobie po moim avku~


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Sayuri.
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2013 14:23
Sygna jest duża, ale bardzo ładna. W każdym bądź razie, zawsze można ją zmniejszyć.

Mi osobiście, kształt sygnatur odpowiada. Taki nowy styl, coś innego. Od paru dni myślę o tym, czy zrobić coś w ten sposób, ale jakoś nie chce mi się wycinać (leń xd). Koloryzacje bardzo ładne, podobają mi się też tekstury. Są dobrze dobrane. Zestaw z Florą, tak jak jego poprzednik, ma cudowne kolory i naprawdę dobre wykonanie. Trzema słowami, Say - kolejne udane prace! Życzę weny~~



Edytowane przez Ailen dnia 31-08-2013 14:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Sayuri.
~Sayuri
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2013 21:50
Stare śmieci.








Przepraszam za te wygasłe grafiki wyżej, później to poprawię.


av od Cay
ask ~*~ dA
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Sayuri.
~Airisa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2013 06:07
Klepię zestaw numer trzy. Say, Twoja grafika jest zawsze taka śliczna, jak ty to robisz? Wszystkie dodatki świetnie ze sobą współgrają tworząc świetny klimat, a postać nie staje się tłem, lecz jest ślicznie wyeksponowana wśród tego wszystkiego. Twoje prace są po prostu wspaniałe. Rób ich więcej. *^*



fuan ni naru to ne namida wa shizen to afurete
nakiowareba tsukarete nemuri ni tsuite sou da yo
sonna yoru bakari kurikaeshite kawarazu ni
kyou mo mata iki kurushii asa ga kuru yo
(c)Soph

Edytowane przez Airisa dnia 23-09-2013 06:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Sayuri.
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2013 15:48
Say, twoje prace są świetne *ww*. Kolorystyka jest naprawdę dobra. Podobają mi się kształty sygnatur - są takie inne, a dodatki świetnie się komponują... Kadry/PNG'sy zawsze są, tak jak to napisała Airisa, na pierwszym planie. Naprawdę dobra grafika *-*. Weny życzę~



Edytowane przez Ailen dnia 23-09-2013 15:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Sayuri.
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2013 16:04
Super zestawy. Widać twój styl. Naprawdę bomba. Kolorystyka bardzo mi się podoba. Tekstury też świetnie dobrane. Png'sy/ kadry zajefajne xd. Rameczki bardzo mi pasują. Wyjście tekstury u Flory też jest genialne. Naprawdę nie wiem co mogę jeszcze powiedzieć. Twoje parce to geniusz xd.
Pomysłowości i weności życzyć xd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 23-09-2013 16:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Sayuri.
~Sayuri
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2013 18:33
Dziękuję ślicznie za komentarze *~~*.






av od Cay
ask ~*~ dA
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Sayuri.
~Airisa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2013 18:39
Jezu *^*. Te kolory, wszystkie dodatki są tak świetnie dopasowane, postać jak zwykle wyróżnia się, pięknie prezentując pośród tej aury tajemniczości. Kolejny piękny zestaw, spodobał mi się tak bardzo, że musiałam go od razu ustawić *^*. On jest cudowny *^*.



fuan ni naru to ne namida wa shizen to afurete
nakiowareba tsukarete nemuri ni tsuite sou da yo
sonna yoru bakari kurikaeshite kawarazu ni
kyou mo mata iki kurushii asa ga kuru yo
(c)Soph
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Sayuri.
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2013 20:43
Moja reakcja na ten zestaw: BOSZE *-*. Te kolory są cudne, dodatki bardzo dobrze dopasowane. Postać widać, wszystko ze sobą współgra. Tekstury/napisy wyglądają przepięknie, wszystko tworzy taką świetną całość. Cudownie. Życzę weny i czekam na kolejne~


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Sayuri.
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-09-2013 18:03
Zabij mnie, plz.
Kolejny powód do powieszenia się; Ten cudny talent Say - ja tak nie umiem!

W pracach podoba mi się wręcz wszystko; dobieranie kadru i tekstur, ta cudownie piękna koloryzacja i jeszcze... i jeszcze... i jeszcze długo by wymieniać XD" Chociaż w pracy z Florą z 22.09.2013 21:50 oraz tej pierwszej anime kolorki są trochę nie teges, to jednak i tak te prace mają swój urok. Naprawdę przepraszam za jakże króciutki post - mam teraz kartkówki za kartkówką, jestem zmęczona po tym i jeszcze po prostu; najważniejsze; brak słów XD"
WENY.



48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Sayuri.
~Sayuri
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-09-2013 20:56
Spamowanie grafą z anime ciąg dalszy; dwa pierwsze zestawy zaklepane dla Cay;










av od Cay
ask ~*~ dA
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Sayuri.
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-09-2013 15:03
KLEPIĘ OSTATNI ZESTAW~
Neh, neh, neh. Podoba mi się kadr/PNG's. Kolorki są takie żywe i mocne, można by nawet użyć tu określenia "cytrynowe". Wszystkie dodatki są przemyślane i bardzo dobrze dobrane. Zestawy zaklepane też są bardzo dobre. Mają fajne kolory i kadry. No cóż, są to kolejne, dobre prace. Weny życzę~


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Galeria Sayuri.
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-09-2013 23:40
Ej Sayyyy~, wyjdź i zamknij za sobą drzwi.
Sayuri napisała:
Leejdi, kocham Twój komentarz. Tak rozbudowanej i szczerej opinii jeszcze nie dostałam xd. Cieszę się, że lubisz mój styl i czerpiesz z tego tematu inspirację, bo jesteś właściwie jednym z moich graficznych autorytetów.

BUHAHAHAHHAHA. Czemu tego wcześniej nie widziałam?
Zabiłaś mnie, rozłożyłaś na łopatki. Miałam masę rzeczy na głowie, nie miałam zbytnio czasu przeglądać postów na forum, ale żem znalazła teraz Twój temat to mi oczy wyszły. Twoje prace są deee beeest, i nie gadaj, że jestem Twoim autorytetem, bo to Ty powinnaś być moim mistrzem. Bo Twoje ostatnie prace - są mistrzowskie. Ja obecnie testuję style, nie publikuję nic, bo nie chciałabym komuś pokaleczyć(?) wzroku. Przepiękna, żywa kolorystyka, piękne kadry i dużo, dużo tekstur, brushy i maziajów. Czyli to, co takie tygryski jak ja lubią najbardziej. No żal mi siebie, że nie umiem wyczarować takich cudów jak Ty, moje ostatnie prace w porównaniu z Twoimi to psia kupa, że tak brzydko się wyrażę. Daj mi więceeeeeejj!~ *^*


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 5 z 10 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya0
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.