Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  Teksty Czandzi  ☙

Strona 3 z 3 < 1 2 3
AutorRE: Teksty Czandzi
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 10-08-2014 02:40
Kolejny tekst. Dawno nic nie pisałam (chociaż kogo to obchodzi, bo i tak nikt nie odwiedza tego tematu xdd).

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.




Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 28-07-2014 18:11
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-10-2014 21:51
Uwielbiam to, że przelewasz swoje emocje i uczucia na klawiaturę. Czuć to w każdym tekście. Jestem pod ogromnym wrażeniem, czytając je. Są one nie tylko sensowne, ale też mają przekaz, dlatego mi przypadają do gustu. Dodatkowo w tekstach dobierasz takie słownictwo i sformułowania, że aż miło się je czyta i niejedno zdanie mogłoby być uznane za złotą myśl. Ja bym nie potrafiła napisać tak piosenki, żeby osiągnąć taki efekt, więc Cię podziwiam. Podczas czytania, melodia tworzy mi się sama w głowie, ale chętnie usłyszałabym Twoje piosenki w Twoim wykonaniu.
Moje ulubione słowa w dwóch ostatnich tekstach to:
miłość
jak ze snu wyjęta.
Jednak nikt już o niej nie pamięta.


oraz

Życie jest krótkie -
wspomnienia długie.

Spodobały mi się, gdyż są cudowne i takie prawdziwe. Pewnie niejedna osoba mogłaby je dopasować do swojego życia lub swoich przeżyć.

Chand, jesteś bardzo uzdolniona, więc pisz dalej. Życzę duużo natchnienia przytul.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 29-10-2014 21:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-10-2014 19:14
Piękne, ale długie... Na pewno przeczytam kiedyś całe, bo na razie tylko fragment gwizdze. Ale już po tym fragmencie widzę, że super. Ja też zaczynałam od wierszy. Teraz piszę piosenki.

Może lepiej napisać opinię po przeczytaniu całego tekstu? Jaki sens ma napisanie, że nie przeczytało się całego? I na przyszłość proszę o dłuższe wypowiedzi. /Suza


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Suzanne dnia 30-10-2014 19:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 06-12-2014 14:35
Chatta napisał/a:
Podczas czytania, melodia tworzy mi się sama w głowie, ale chętnie usłyszałabym Twoje piosenki w Twoim wykonaniu.
(...)
Chand, jesteś bardzo uzdolniona, więc pisz dalej. Życzę duużo natchnienia przytul.

Jejku, dziękuję przytul. Nie sądziłam, że ktoś jeszcze tu zagląda.
Co do nagrywania, nie wiem jak to będzie, bo najpierw wypadałoby napisać muzykę, a to mi kiepsko idzie jak na razie xd. Ale prawdopodobnie ktoś nagra jeden mój "utwór", więc zobaczymy.

BlueFairy - dziękuję ;3. Mam nadzieję, że kiedyś znajdziesz czas, żeby doczytać moje teksty do końca, ale nie zmuszam Cię.
Oczywiście, nie przyszłam dzisiaj z pustymi rękoma, bo od paru dni miałam pomysł na tekścik, który dzisiaj w końcu spisałam:

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.




Kolejny tekst. Zebrało mi się na tekst o miłości, wiec jeśli ktoś nie lubi miłości lub ma słabe nerwy czy coś innego, to niech tego nie czyta xd.

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-12-2014 19:50
Chand, sama nie wiem, czemu ja wcześniej tutaj nie zaglądałam...? Jesteś mega uzdolnioną osobą! Takich wierszy jest mało, bo są to wiersze, które "poruszają", naprawdę. Świetne teksty. Każdy jeden wiersz jest trafiony i opowiada pewną historię. Ogólnie to nie znam się na poezji, ale potrafię napisać, co mi się podoba, a co nie. To zdecydowanie mi się podoba. Teksty są tutaj "życiowe" i opowiadają o tym, co jest tak naprawdę w życiu najważniejsze. Weny!



Edytowane przez Sophie dnia 12-12-2014 20:21
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 19-02-2015 15:13
Dziękuję Reb ;3. Bardzo się cieszę, że uzbierałam malutkie grono moich "czytelników". A tym bardziej cieszy mnie to, że komuś się moje "wypociny" podobają i lubi je czytać. Chciałam odpowiedzieć na ten komentarz już dawno, ale wolałam poczekać aż przyjdzie mi coś nowego do głowy i przy okazji to opublikować.
Napisałam dwa teksty. Pierwszy (Historia) powstał jakoś około dwóch tygodni temu a drugi (Przełom) dosłownie przed chwilą. Jeśli ktoś nie lubi tekstów miłosnych, to radzę ominąć Historię, gdyż jest to właśnie tekst o miłości. No to zapraszam do czytania!

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 19-02-2015 15:14
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2015 15:21
Chand od zawsze podziwiałam Cię za to, iż potrafisz tak dobrze ubierać myśli w słowa. Twoje teksty zawsze były (i będą) niesamowite. Czyta się je z taką lekkością, że niejeden poeta mógłby Ci zazdrościć talentu. Tekst Historia mnie urzekł. Jest naprawdę cudowny! Muszę przyznać, że czytając go miałam w głowie odpowiednią melodię i w połączeniu wypadało to rewelacyjnie! Opowieść o miłości... Naprawdę cudownie!
Przełom opowiada o dziewczynie, która nie jest sobą. Przynajmniej ja tak to odebrałam. Napisane jest po prostu po mistrzowsku, jak każdy Twój tekst. Bardzo mi się podoba. Sądzę, że każdy z nas czeka na taki przełom, który przewróci nasze życie do góry nogami! Czekam z niecierpliwością na kolejną dawkę!


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 19-02-2015 15:34
Dziękuję serce.
Suza, z Przełomem trafiłaś w dziesiątkę. Każda osoba kryje się pod taką maską i czeka na dzień, w którym ją zdejmie i, można to tak powiedzieć, pokaże światu prawdziwą siebie. Większość tekstów jest o mnie, więc ten też praktycznie o mnie opowiada - chciałam ukazać to krycie się pod maską, tłumienie uczuć, strach...
O poranku udawać mogę,
lecz wieczorem samotność kryje się

Szczególnie ten fragment - w dzień, przed ludźmi, zakładasz maskę i nie pokazujesz prawdziwej osoby, natomiast wieczorem, w samotności, nie potrafisz nad tym zapanować, bo jesteś sobą. I to nie dotyczy mnie a, chyba, większość ludzi.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 19-02-2015 15:36
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2015 18:00
Czanda, nie wiem, czy wcześniej tutaj coś komentowałam, ale napiszę teraz.
Ostatnio miałam takie dni, że nie mogłam słuchać radia i wgl. muzyki. Nie wiem, jakoś tak, zatęskniłam za ciszą. I pomyślałam, że to może dlatego, że ja się tak w teksty nie wsłuchuję. Nie szukam sensu, nie interpretuję. Pomyślałam, że wejdę sobie na WB, bo w końcu Ty piszesz piosenki i sobie poczytam. Nie chciałam czytać jakichś komercyjnych, bo to można od razu stwierdzić, które są dla kasy pisane czyt. prawie wszystkie.
Zabieram się do komentowania tych, które szczególnie mi się spodobały.
"Żyję w wielkim tłumie"
[...]Żyję we własnym świecie,
gdzie dróg tyle nie znanych mi jest.
Duże marzenia, stracone szanse.
Co pozwoliło, bym mogła dalej biec?
Niezadowolona, chcę stać.
Jednak toczę kolejną walkę,
nie mam czego się bać.[...]

W tym utworze/wierszu spodobała mi się Twoja postawa. Bo w sumie, ja sama często taką przyjmuję. Tyle błędów, bólu i niepowodzeń, ale mimo wszystko, podnosimy głowę i idziemy dalej. Nikt wokoło nie wie, co masz na myśli, nikt nie wejdzie Ci do głowy. Takie podejście. Ja nie lubię komuś tłumaczyć, czemu myślę inaczej. To on ma problem, ja jestem sobą, nie muszę znać czyjegoś zdania, żeby nabrać barw. Strasznie mi się podoba ta piosenka. Mam nawet melodię do pierwszej zwrotki.
"Nie poddawaj się"
[...]Ten kolejny dzień
miej dla siebie, by być sobą.
Nie udawaj nikogo,
bo nigdy ludzie cię nie poznają.
Sobą bądź i nikomu nie daj się zmieniać.
Jedna z tych spadających gwiazd,
będzie twoja, o tym wiesz.[...]

Świetna, serio świetna zwrotka. Jest taka prawdziwa, taka prosta, ale ma tak głębokie przesłanie. W dzisiejszych czasach serio trudno jest być sobą. Otacza nas ogrom ludzi, którzy chcą nas za wszelką cenę wmieszać w tłum szarych, nudnych ludzi. Powinniśmy być spontaniczni! Tak, żeby zdobywać gwiazdy, czuć coś więcej, przeżywać więcej. Przede wszystkim powinniśmy też być samymi sobą. Nikt za nas nie przeżyje życia, więc dlaczego mamy się dopasowywać?
Tak samo mówisz o tym w jednym z wierszo-piosenek, która nie ma tytułu.
"Ja sobą pragnę być.
A ty nie zabronisz mi
spełniać marzeń i być wolną.
Tak ma właśnie być.
Nie,
bo nie ważne, co zrobię -
czy popełnię błąd czy nie -
wciąż będę częścią czegoś wielkiego.
Tak ma właśnie być."

Kolejny utwór:
"Piosenka"
Będąc w ciszy samotnym człowiekiem
śpiewasz coś z pełnym serca biciem.
Marząc, by zmienić świata początek,
słyszysz ten jeden wątek.
Gdzieś, w milczącym rytmie muzyki,
śpiewasz sam cichutko.
Dojdziesz na sam koniec świata
i będziesz zdobywcą.
Sam tego dokonasz,
będziesz marzeń odkrywcą.
[...]
Jedno marzenie bije dla wszystkich -
nawet dla tych słabych.
To przeznaczenie płonie w naszych sercach -
jednak zakłóca je strach.
Wykrzycz je, jeśli możesz jak najgłośniej,
pokaż innym, w co sam wierzysz.
Zmienisz świat, jeśli tego pragniesz -
nie dostrzeżesz tego, jeśli nie zrozumiesz.

Chanda, wraz z rozwojem całego tematu, tak widać, że dojrzałaś do pisania. Cały czas rozkwitasz bym rzekła. Ten tekst jest świetny. Masz artystyczną duszę i cały ten temat jest świadectwem. W powyższej Piosence odnoszę wrażenie, że mówisz o ludzkich uczuciach. Piszesz tak przenikająco o ludzkich pragnieniach, serio. Tak jak zamknięta w klatce, otoczona szarością dni. Tak to interpretuję. Nie będę analizować sucho jak moja polonistka, ale mam wrażenie, że myślimy tak samo. Każdy ma marzenia, ale nie każdy ma odwagę je spełniać. Niektórzy nawet wstydzą się swoich pragnień, tak.
...To przeznaczenie płonie w naszych sercach -
jednak zakłóca je strach...

Tak jak każdy marzy, tak marzenia powinny być celem do zrealizowania, a nie pustą myślą. Tak zamykasz w tych tekstach myśli, nie każdy tak potrafi.
Weny Czandęs. =)


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez ChandSharma dnia 18-08-2015 19:17
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 12-09-2015 20:41
O, Lejdyna skomentowała, a ja zauważyłam to dopiero teraz. Przepraszam wstyd.
Cieszę się z tego komentarza. Jesteś jedną z nielicznych osób, która zrozumiała to, co mam do przekazania w moich tekstach.
Piszesz tak przenikająco o ludzkich pragnieniach, serio. Tak jak zamknięta w klatce, otoczona szarością dni. Tak to interpretuję.

Kurczę, chyba mnie rozgryzłaś xd. W ogóle, to staram się przede wszystkim pisać dla siebie (nie ważne, czy komuś się coś spodoba czy nie), jakbym chciała wykrzyczeć moje hm... opinie (tak to nazwać?), czy może spostrzeżenia dotyczące tego, co się dzieje wokół mnie.

Chanda, wraz z rozwojem całego tematu, tak widać, że dojrzałaś do pisania. Cały czas rozkwitasz bym rzekła.

Masz rację. Jak czasami przeglądam moje wcześniejsze teksty, to wydaje mi się, jakby były nieprofesjonalne, a im dalej idę, tym wydaje mi się tak coraz mniej.

A teraz coś nowego. Nie pisałam nic od miesięcy i w końcu się za to wzięłam.

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.




Nowy tekścior chodził za mną od kilku tygodni i dopiero teraz go spisałam...

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 18-08-2015 19:18
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.