Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  Teksty Czandzi  ☙

Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
AutorRE: Teksty Czandzi
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 23-04-2013 00:01
Suzanne napisał/a:
Chanda! Tekst świetny! Jak tak go sobie śpiewam/nucę, to może skomponuje do tego melodię *.*

Suza - nie ma sprawy, komponuj! :3 A jakbyś miała jakąś melodię do moich piosenek, to daj mi znać - chętnie bym ją zaśpiewała.

Nowa piosenka. Czy coś w tym stylu... Okropna.

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.




Ach i kolejna wierszo-piosenka xd. Przyszło mi trochę weny. Kolejne okropieństwo.

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.




Znalazłam jedną z moich starszych "piosenek". Mam ich jeszcze kilka, może kiedyś wrzucę, ale ta jest moją ulubioną xd.

Idę bez ciebie

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 26-02-2014 02:14
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-04-2013 00:08
Chania, jakie fajne. Jesteś bardzo uzdolniona, bo pisanie piosenek (sensownych oczywiście) jest trudne. Chodzi mi do tej piosenki melodia z Ewakuacji Ewy Farnej, a przynajmniej na początku. Pisz, komponuj, śpiewaj i ruszaj w świat :D. Mogłabyś nagrać jakiś swój kawałek, chętnie bym posłuchała :3.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez ChandSharma dnia 23-04-2013 00:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 16-05-2013 00:48
Napisane w chwili refleksji wstyd. Publikuję świeżo po napisaniu, bo jutro pewnie się rozmyślę i nie wstawię, a później się nie odważę.

Miłość

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 26-02-2014 02:16
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-05-2013 13:52
Chand ja już Ci mówiłam coś. Według mnie masz do tego smykałkę i wyczucie. Tekst jest prosto z serca napisany, czuć w nim emocje. Ja gustuję trochę w innym stylu, ale Twoje teksty wyjątkowo mi się podobają. Jak czytałam ten tekst miałam przed oczami Lane Del Rey. Wyobrażam sobie ten tekst zaspiewany w wersji melanchloijnej, tak jak w piosenkach Lany. Życzę Ci jeszcze więcej chęci i weny. Może niedługo zaczniesz nagrywać swoje kawałki?


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 04-06-2013 19:52
Z góry przepraszam za ten okropny tekst. Powstał on w czasie, kiedy okropnie umierałam z nudów podczas mojego urlopu więc... rymy mogą być wsadzone "odrobinę" na siłę. Następna piosenka jest w połowie skończona, więc pewnie pojawi się niebawem xd.

Czemu nie...?

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.




Jak pisałam wczoraj, następna piosenka miała niebawem się pojawić, więc pojawia się teraz (dostałam kopa weny i udało mi się ją dokończyć xd).

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 26-02-2014 02:18
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-06-2013 16:01
Czand, twoje teksty są wspaniałe. Jesteś normalnie urodzoną poetką. Twoje teksty trafiły do mojego serducha bardzo głęboko. Są piękne, chciałabym mieć taki sam talent do tego jak ty. Piękne :*.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 03-07-2013 00:33
A teraz jakiś melancholijny tekst dodam, że beznadziejny, jak zawsze wstyd. Nie wiem, czy nazwać to piosenką, czy wierszem, ale sami oceńcie:

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 26-02-2014 02:20
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2013 03:19
Eeeeeeeee. Po pierwsze zaznaczam, że interpretuję to jako piosenkę.
Dziwi mnie pustka w temacie, gdyż teksty są bardzo dobre, szczere, przenikliwe. Nie piszesz o piątkowych imprezkach, naprutych kolesiach, ani o słit barbitkach, dlatego pewnie mało kto rozumie sens piosenek i komentuje. Ta ostatnia podoba mi się chyba najbardziej. Piszesz w niej o swoistym zamknięciu na świat, na zamykaniu swoich lęków i marzeń w pozytywce. Ja tak to rozumiem. Piosenka ma głębszy sens, jest pozytywna i dobrze napisana. Od strony technicznej też jestem na tak. Przepraszam, że tak chaotycznie, ale o tej godzinie już musk słabo pracuje. Czekam na kolejne wspaniałe teksty, bo Twoje są chyba najlepszymi na tej stronie.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 05-07-2013 03:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2013 03:47
"Pozytywka" - przyznam, że najpierw czytałam to jako wiersz, ale gdy doszłam do refrenu, to melodia sama zaczęła mi grać w głowie. Podoba mi się, że to co myślisz i czujesz przenosisz do swoich tekstów. Przynajmniej ja to tak interpretuje. Najważniejsze w takich tekstach jest to, aby miały one sens. U Ciebie właśnie tak jest. Nie popełniasz tego błędu, że piszesz o pozytywce, a nagle o czymś innym. Trzymasz się jednego tematu i za to masz u mnie ogromnego plusa. No i oczywiście, Twoje teksty do mnie przemawiają.
rossattiee napisał/a:
Dziwi mnie pustka w temacie, gdyż teksty są bardzo dobre, szczere, przenikliwe. Nie piszesz o piątkowych imprezkach, naprutych kolesiach, ani o słit barbitkach, dlatego pewnie mało kto rozumie sens piosenek i komentuje.

Oj, mam to samo odczucie. Moim zdaniem albo niektórzy nie rozumieją piosenek Chand albo po prostu nie wiedzą co napisać. Sama żałuję, że wcześniej tu nie zajrzałam i nie wyraziłam swojej opinii, bo warto. Teksty są świetne i wzięte z życia. Przeczytałam parę i jestem pod wrażeniem. Moim faworytem jest "Serce nie sługa". Dodam jeszcze, że refren "Pozytywki" chodzi mi teraz po głowie i nie mogę się od niego oderwać. Chand, gratuluję tak genialnych tekstów i życzę dalszej weny.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 05-07-2013 12:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 27-10-2013 00:25
*odświeżenie tematu*
Na sam początek dziękuję Ross i Chattcie za opinie. Naprawdę bardzo, bardzo mi miło, że ktoś to czyta i ciesze się, że się podoba.
A teraz czas na nowy tekst. Jeśli ktoś się doczyta, znajdzie w tym ukryte przesłanie. Jakie to przesłanie? Pomyślcie sami! Ten, kto to zrozumie, ma ode mnie wielki plus xd.

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 26-02-2014 02:21
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-10-2013 06:58
Chandzia. Zawsze uważam, że to co robisz, robisz od serca. Tak jest w tym tekście. Tekst dla mnie jest tylko literami, ale słowa sercem. Czytając pierwsze dwie strofy, miałam w sobie taki entuzjazm. Ten tekst daje nam wiele do zrozumienia. Uświadamia nam, że wszystko, co jest tak złe, naprawdę jest dobre. Pokazuje swoją własną, elitarną strukturę słowa. Wydobywa się z niej ciepło, które odczuwa się bardzo głęboko. Z całego serca chciałabym, abyś napisała tekst (jeśli chcesz, nie zmuszam) o tym, co sądzisz o mnie jako osobie i przyjaciółce z internetu. Chcę wiedzieć, jak ubierzesz to w słowa i jak będę ten tekst odbierała oraz jak go zinterpretuję. Czekam na twe dalsze teksty, bo miło się je czyta.

Mnóstwo literówek, błędy stylistyczne, powtórzenia - unikaj ich jak ognia. //Ailen



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Ailen dnia 27-10-2013 10:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-10-2013 10:38
No więc, a więc - długo zbierałam się, żeby to skomentować. Wreszcie dorwałam się do laptopa i mogę wszystko po kolei zinterpretować, dlatego też zacznę moją opinię od słów...

CHAND. Niesamowity tekst - to przesłanie - wspaniale ubrałaś je w słowa, wszystko jest napisane od serca i naprawdę widać, że nie pisałaś tego "od tak sobie". Widać twoje zaangażowanie i uczucia - ten tekst wyraża Ciebie ;w;. Marzenia, marzenia... Zacny tekst, świetnie się go czytało ;u;. Weeeny~



Edytowane przez Ailen dnia 27-10-2013 10:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-10-2013 11:07
Chand, Ty naprawdę masz talent kobieto <3. Najbardziej podobają mi się dwa teksty, w których można powiedzieć się zakochałam. Są to Serce nie sługa oraz Jedna piosenka. Są naprawdę napisane na wysokim poziomie i powiem Ci szczerze, że nawet niektórzy artyści nie potrafią tak dobrze połączyć ze sobą słów. Za to naprawdę ogromne brawa. Pozytywkę traktuję jako wiersz, ponieważ próbowałam śpiewać ten tekst, ale coś mi tutaj nie pasowało, dlatego postanowiłam to po prostu przeczytać. Również jest to dobre, jednak nie tak jak te dwie prace, które przed chwilą wymieniłam. Cóż, czekam na kolejne teksty <33.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 01-12-2013 17:09
Taka jakaś beznadzieja, która wpadła mi w nocy do głowy:

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.




No i kolejny tekst. Wyobrażałam sobie go trochę inaczej, ale wyszło nawet.... dobrze.

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 26-02-2014 02:26
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-12-2013 10:30
Chandzia, powiem Ci jedno: jesteś wielka. Tworzysz teksty, które poruszają serca. Dają taką potęgę własnej wartości. Gdy to czytam czuję, jakbyś mówiła do mnie. Jakbyś chciała mi coś przekazać. Bardzo ważne jest to by się nie załamywać i iść na przód. Dziękuję, że dałaś mi choć dwie minuty na odrobinę uśmiechu uśmiech Czekam na więcej jak chcesz napisz coś dla Mnie, coś o mnie. Chętnie bym to przeczytałam :p



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Stellka dnia 13-03-2014 18:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 13-03-2014 17:24
Dziękuję za ten komentarz :3. Doceniam każdy komentarz, jaki się tu znajdzie, ponieważ Wasze opinie i ewentualne rady są mi bardzo potrzebne - czasem dodadzą mi skrzydeł. Nie domagam się miliona komentarzy, nie proszę o nie, ale szkoda, że mało kto odwiedza mój temat. Nie chodzi mi o ilość tych komentarzy, ale raczej o jakość, więc szkoda mi czasami, kiedy ten temat jest po prostu ignorowany.
Piszę w moich tekstach o smutku, marzeniach, wierze w siebie, o motywacji, moim poglądzie na świat... czyżbym pisała zbyt inteligentnie, żeby ktoś spojrzał na mój tok myślenia? Nie wiem.
Atel, nie wiem, czy uda mi się coś napisać o Tobie, bo jakikolwiek tekst przychodzi do mnie sam z siebie - podchodzę do niego po prostu emocjonalnie, tak, jak do każdej innej sytuacji. Zobaczy się, bo nie wiem, jak wyjdzie.



I czas na kolejne teksty. Pierwszy napisałam jakiś czas temu:
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Natomiast ten został napisany jakieś piętnaście minut temu:
Taki jest świat

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.




Dawno nic tutaj nie publikowałam, a niedawno posypało się kilka tekstów. Na początek jakiś wiersz wyrwany kompletnie z kontekstu a potem piosenka.

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 26-02-2014 02:24
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2014 10:59
Chandzia, co powiedzieć? Twoje teksty mnie nigdy nie będą zadziwiać. Są jak odskocznia od urywanego snu. Słowa tak przybrały rzeczywistego uroku, że uwierzyłam w nie. Czuję to, co ty czujesz, nawet gdy przeczytam jedną zwrotkę. Już dalej nie muszę, bo wiem, na czym stoję. Na czym ty stoisz. Obraz tego świata jest czymś pięknym, każde słowo przepływa przez umierający smutek, by nadać blask temu, co dobre. Zawsze kochałam czytać takie teksty, bo wiedziałam, że pomagają mi zwyciężyć smutki i słabości. Dlatego przeczytałam i obejrzałam "Sekret" "Sekret:Siłę". Autorki Rhonda Byrne. Polecam! Dziękuję za te słowa, bo wiele razy będę je wspominać, a nawet używać w niektórych mych opowieściach. By sprawić, że ukryte w nich słowa, są na wagę złota...
Aż płaczę z wrażenia.

"Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia, a wszechświat otworzy Ci drzwi, nawet gdyby wydawałoby się, że wokół są same ściany." ~ książki "Sekret".



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez ChandSharma dnia 21-03-2014 18:17
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 21-03-2014 18:19
Dziękuję Atelie za te miłe słowa :3. Piszesz to, co ja myślę, więc cieszę się, że potrafisz zrozumieć moje słowa.

Kolejna piosenka z dedykacją dla Konrada (Orzeszkowy_Panicz), Alicji (Dashuri), Marty (Bananowa) i Patrycji (Atelie).

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 21-03-2014 18:20
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2014 00:32
Chandzia, naprawdę słów brakuje. Nie wiem naprawdę co powiedzieć. Może, to jak te słowa mają wielkie serce? Bo mają Twe serce! Każda zwrotka o czymś mówi - coś chcesz nam przekazać? Podziękowanie, to podoba mi się bardzo. Ja Ci odpowiem - Jestem z Tobą zawsze <3.
"To nasze sekrety ukryte w tej piosence -
przyjaciele, od których nie pragnę nic więcej.
" - ten fragment jest najbardziej czystą prawdą. Mamy swoje sekrety, kochamy cię za to, jaka jesteś. Dziękuję, że pokazałaś mi ten świat. Ta piosenka ma wiele znaczeń, ale płynie z głębi serca, posiada ona charakter ludzkiej przyjaźni, z którą na co dzień się zmagasz. Tak, z nami, twoimi wariatami. Pisz to, co Ci mówi serce, wiedz, że ono nigdy nie zawodzi. Dziękuję za ten śliczny prezent całus. Czekam na kolejne.



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez ChandSharma dnia 22-03-2014 00:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teksty Czandzi
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 11-06-2014 20:23
Czas na nowy tekst, który niedawno napisałam.

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.




Tym razem tekst nie nadaję sie na piosenkę, a wiersz:

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.




Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 11-06-2014 20:27
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.