Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  Winx Club 5 Season Sirenix Official Song  ☙

Strona 1 z 3 1 2 3 >
AutorWinx Club 5 Season Sirenix Official Song
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2012 15:52
http://www.youtube.com/watch?v=p-5FW5pNses&feature=watch_response

Co sądzicie o tej piosence? Według mnie jest ona cudowna! Tak ja cała transformacja. Powiem szczerze, że nie sądziłam aby twórcy stworzyli transformację ładniejszą niż Enchantix. A tu niespodzianka. uśmiech


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club 5 Season Sirenix Official Song
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2012 17:00
Ta transformacja jest cudowna sama w sobie. Z początku nie podobały mi się te legginsy/rajstopy, obojętnie co to jest, ale zmieniłam zdanie. Najlepszy strój to chyba ma Tecna i Layla ;p A nie, jeszcze Musa ma przepiękny. A co tam, wszystkie mają boskie stroje.
Co do muzyki... Zakochałam się. Słucham jej teraz cały czas. No po prostu, nie mogę.
Czy lepsza od enchantixu? Sto razy lepsza!!


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club 5 Season Sirenix Official Song
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 15-07-2012 17:08
Ja też pokochałam tą piosenkę. uśmiech Poza tym Winxówny mają świetnie dopasowane stroje i w końcu żadna nie jest brzydsza od drugiej. ^^ Nawet Tecnę nieźle zrobili, a to zwykle ona ma najbrzydsze stroje i najmniej nad nią pracują.
Jeśli ktoś chciałby pobrać tą piosenkę do słuchania, zapraszam na mojego chomika (link w podpisie).


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 16-07-2012 14:13
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club 5 Season Sirenix Official Song
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2012 17:43
Uważam że transformacja jest cudna. W czasie przemiany Winx wyglądają jakby tańczyły. Stroje też są śliczne. Jedyne co mi się nie podoba to fryzury Musy i Stelli przed ich przemianą. Są identyczne i dziewczyny wyglądają w nich głupio. Pozatym Stella przecież nie ma prostej grzywki mellow No i nazwa. Wcześniej się jej czepiałam i dalej będę się jej czepiać. Przecież stroje nie pasują do nazwy Sirenix. Sa bardziej w stylu dyskotekowym czyli jak dla Musy. Nie mają w sobie motywu morskiego jaki miał na przykład Harmonix. Wolałabym żeby twórcy serialu zamienili te dwie transformacje nazwami. I tak, wiem że tylko ja tak uważam mellow


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club 5 Season Sirenix Official Song
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2012 18:16
Dla mnie ta transformacja jest nieziemska i po prostu cudowna. Wszystkie Winxówny wyglądają bosko i tak jak wspomniała Chand żadna Winxówna nie jest ładniejsza od drugiej, a to duży plus. uśmiech


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club 5 Season Sirenix Official Song
~Athena
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2012 19:08
DarleenEnchanted napisał/a:
No i nazwa. Wcześniej się jej czepiałam i dalej będę się jej czepiać. Przecież stroje nie pasują do nazwy Sirenix. Sa bardziej w stylu dyskotekowym czyli jak dla Musy. Nie mają w sobie motywu morskiego jaki miał na przykład Harmonix. Wolałabym żeby twórcy serialu zamienili te dwie transformacje nazwami. I tak, wiem że tylko ja tak uważam mellow


Całkowicie się z Tobą zgadzam. Nie pasują im te stroje, ale patrząc z innej strony są całkiem, całkiem.



Cudo wykonane przez Chand. Powrót do zestawu...


Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
44186825 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club 5 Season Sirenix Official Song
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 15-07-2012 22:21
Atena napisał/a:
DarleenEnchanted napisał/a:
No i nazwa. Wcześniej się jej czepiałam i dalej będę się jej czepiać. Przecież stroje nie pasują do nazwy Sirenix. Sa bardziej w stylu dyskotekowym czyli jak dla Musy. Nie mają w sobie motywu morskiego jaki miał na przykład Harmonix. Wolałabym żeby twórcy serialu zamienili te dwie transformacje nazwami. I tak, wiem że tylko ja tak uważam mellow


Całkowicie się z Tobą zgadzam. Nie pasują im te stroje, ale patrząc z innej strony są całkiem, całkiem.


Zgadzam się w 100%. Pomieszali troche te nazwy. No ale dobra. W ostateczności przeżyje. niegrzeczny

Transformacja świetna. Tak jak i muzyka. Nie wiem czemu, ale kiedyś się narzekało na Nicka i 5 serię, a teraz co raz więcej ludzi się do niego przekonało. Moim zdaniem najlepsza jest Layla, zwłaszcza w Harmonixie - ta fryzura dobija mnie do oblędu. Zróbcie mi taką! :D serce
Ah, no i oczywiście Blooma rozpoczyna transformację. kwaśny I pomyśleć, że kiedyś była moją ulubioną czarodziejką. Człowiek popełnia błędy. niegrzeczny


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club 5 Season Sirenix Official Song
~Anagan
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-07-2012 11:31
Takiej muzyki się jeszcze nie spodziewałem! Utwór wpada w ucho już od pierwszych sekund, a potem jest coraz lepiej. Doskonała robota. Sama transformacja również świetna. To jest piękne, a muzyka idealnie pasuje do klipu. Kurcze, ale jak Stella puszcza oko, to jest jedna z najlepszych scen. Ogółem, wszystkie Winxówny mają tyle blasku.

Zdecydowanie, póki co najlepszy, najpiękniejszy kawałek z Winx'a. Taki świeży, nowy. :D

Ale tak zapytam Was o jedną rzecz. Rozumiecie, co tam śpiewają? Jest może tekst tego utworu?

Ja usłyszałem od wczoraj na przykład: "I can fly". I pojedyncze słowa typu: "strenghter", "inspiring", "Syrenix". No, mało tego.

Trzeba jeszcze zrobić z tego wersję np. MP3. Mogę się tym zająć, jak coś. mruga


38029817 Nowy-Winx.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club 5 Season Sirenix Official Song
użytkownik usunięty
Dodane dnia 16-07-2012 11:43
Ja tam nadal przy enchantixie zostajeuśmiech. Muzyka jest cudowna.Taka delikatna.Po prostu nie ma słów..
AutorRE: Winx Club 5 Season Sirenix Official Song
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-07-2012 13:40
Anagan napisał/a:
Takiej muzyki się jeszcze nie spodziewałem! Utwór wpada w ucho już od pierwszych sekund, a potem jest coraz lepiej. Doskonała robota.

Bezsprzecznie najpiękniejsza muzyka wśród wszystkich innych, należących do przemian, które kolejno zdobywały czarodziejki.

Anagan napisał/a:
Ale tak zapytam Was o jedną rzecz. Rozumiecie, co tam śpiewają? Jest może tekst tego utworu?

Słyszałam, że niedługo pojawi się tekst, tak już zapowiedziała jedna z osób, która właśnie umieściła teledysk z Sirenixem tudzież samą piosenkę. Pozostaje cierpliwie czekać. W kwestii, czy rozumiem, co oni śpiewają, powiem tyle: wyłączyłam się, bo to co zrozumiałabym, najwyraźniej przyczyniłoby się do mojej winxowej traumy. Patrząc na odświeżoną wersję piosenki z Enchantixu, niespecjalnie ciągnie mnie do wysłuchiwania, co tam tłumacze wymyślili. I co zrozumiał translator w mojej głowie...

Anagan napisał/a:
Trzeba jeszcze zrobić z tego wersję np. MP3. Mogę się tym zająć, jak coś. ;)

Spóźniłeś się, Anaganie, na chomiku Chandni można już pobrać tę piosenkę w wersji MP3. Wiem, bo to jedyna niesystemowa piosenka w moim telefonie...

______________
Nie przekonałam się do piątej serii i raczej nie przekonam, co nie znaczy, iż nie jestem zachwycona piosenką z Sirenixu. Bo jestem, naprawdę, szczerze i absolutnie. Melodia miejscami tajemnicza, delikatna, spokojna, posiadająca w sobie ten urok, którego nie sposób nie zauważyć. Wpada w ucho i nie daje o sobie zapomnieć - nie jestem pewna, czy znajdzie się godna jej konkurentka (musiałabym przesłuchać "trochę" piosenek "Klubu..." w różnych wersjach językowych, a to trochę, by zajęło, niestety) - może tak, może nie: w każdym razie na chwilę obecną nie zauważam... Nic dziwnego, że mam ją w komórce, prawda? Ech, teraz tylko "Hedwig's theme" i będę gotowa na słuchanie muzyki z telefonu. ^^

Niektóre stroje są cudne, inne do mnie nie przemawiają - aż przydałoby się zrobić listę. I zrobię, a wtedy edytuję ten post.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 16-07-2012 13:41
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club 5 Season Sirenix Official Song
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-07-2012 13:55
Anagan napisał/a:
Ale tak zapytam Was o jedną rzecz. Rozumiecie, co tam śpiewają? Jest może tekst tego utworu?

Tak, jest już tekst, nie wiem czy poprawny, ale raczej tak. Na blogu endlesswinx w notce numer 87. Więc jeśli chciałbyś sobie kiedyś pośpiewać piosenkę Sirenixu, no to tam jest tekst :D

Anagan napisał/a:
Trzeba jeszcze zrobić z tego wersję np. MP3. Mogę się tym zająć, jak coś.

To również jest już załatwione. Na chomiku Chand już się pojawiła wersja mp3.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club 5 Season Sirenix Official Song
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 16-07-2012 14:12
Ale tak zapytam Was o jedną rzecz. Rozumiecie, co tam śpiewają? Jest może tekst tego utworu?

Ja usłyszałem od wczoraj na przykład: "I can fly". I pojedyncze słowa typu: "strenghter", "inspiring", "Syrenix". No, mało tego.

Znalazłam tekst i zrozumiałam co śpiewają (Ale 98% piosenki rozumiałam bez podanego tekstu, problemem były tylko poszczególne słowa). Jeśli jest ktoś chętny, to mogę to przetłumaczyć na polski.

Trzeba jeszcze zrobić z tego wersję np. MP3. Mogę się tym zająć, jak coś. mruga

Jak wspomniały moje przedmówczynie: spóźniłeś się, Anaganie. A nawet ja pisałam we wcześniejszej wypowiedzi o tym, że wersja mp3 jest na moim chomiku. uśmiech


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 16-07-2012 14:24
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club 5 Season Sirenix Official Song
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-07-2012 15:06
Na You Tubie ktoś umieścił piosenkę ze słowami. Oto one:

Sirenix!
Sirenix!

I feel the power of the ocean,
Connected with the deepest part of me.
Sirenix, on the water motion,
Suddenly, I'm soaring' trought the sea.

It's a rush of wonder...
I can fly, swimming deep down under.

I feel a wave of transformation
I'm stronger, and I dive in to the blue.
Sirenix, you're the inspiration,
The power of the seas inside of you.

I feel the power of the ocean,
Connected with the deepest part of me.
Sirenix, on the water motion,
Suddenly, I'm all trought the sea.

It's a rush of wonder...
I can fly, swimming deep down under.

I feel the power of the ocean,
Connected with the deepest part of me.
Sirenix, on the water motion,
Suddenly, I'm all trought the sea.

It's a rush of wonder...
I can fly, swimming deep down under.

I feel a wave of transformation
I'm stronger, and I dive in to the blue.
Sirenix, you're the inspiration,
The power of the seas inside of you.

Now the infinite ocean,
Flows from me, like a mystical potion.



Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club 5 Season Sirenix Official Song
~Anagan
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-07-2012 16:19
DarleenEnchanted, dzięki wielkie za ten tekst piosenki! :D

Cóż, po tym jak napisałem tamte słowa, zrobiłem swoją wersję tej piosenki. Tak ogółem, to muszę notkę wkrótce opublikować, to powinien pojawić się i download. No i jeszcze ten tekst piosenki chciałbym wstawić. uśmiech


38029817 Nowy-Winx.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club 5 Season Sirenix Official Song
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-07-2012 18:43
Serenix czuję siłę oceanu, . związane z najgłębszej części mnie Sirenix, na wniosek wody . Nagle, jestem gwałtowny wzrost "trought morze To pęd zdumieniem ... mogę latać, pływać głęboko pod. czuję falę przemian jestem silniejszy, i nurkowania w do nieba. Sirenix, jesteś inspiracją, moc mórz w tobie. Czuję moc oceanu , połączony z najgłębszej części mnie. Sirenix, na wniosek wody Nagle, jestem wszystkim poprzez klawisze morze. To pośpiech z zachwytu ... mogę latać, pływać głęboko pod. Czuję moc oceanu , połączony z najgłębszej części mnie. Sirenix, na wniosek wody Nagle, jestem wszystkim poprzez klawisze morze. To pośpiech z zachwytu ... mogę latać, pływać głęboko pod. czuję falę przemian I "Dive m silniejsze, a ja się do nieba. Sirenix, jesteś inspiracją, moc mórz w tobie. Teraz nieskończony ocean, płynie od mnie, jak mistycznym eliksire.

Tłumaczenie Polskie. Moja przeglądarka tłumaczy wszystko co się da. Nie wiem czy jest to właściwy tekst, ale sądzę, że tak. uśmiech


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club 5 Season Sirenix Official Song
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 16-07-2012 18:44
Lepiej nie ufać translatorom, czasami nie przetłumaczą dokładnie.
Cóż, w niektórych momentach tekst jest dobry, ale i tak lepiej tłumaczyć samodzielnie.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 16-07-2012 18:45
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club 5 Season Sirenix Official Song
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-07-2012 19:38
http://www.youtube.com/watch?v=ThdZ6-GfGCs

Tekst i piosenka w jednym ^^ Chce się aż podśpiewywać!


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club 5 Season Sirenix Official Song
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-07-2012 19:50
Bardzo zaskoczył mnie ten utwór, bo przyzwyczaiłam się do bardziej hm... energicznych(?) piosenek np. w Believixie. Nie jestem fanką techno-house'owych bitów, ale ta nuta jest wporzo. Bynajmniej mnie bardziej do gustu przypadła muzyka Harmonix. Strasznie mi się podoba, cały czas ją nucę.
Co do kostiumów Winx - te pasiaste rajstopy z deka przypominają mi Witch :zdegustowany:. Prześliczna jest Musa. Nie podoba mi się fryzura Layli, chociaż w sumie, jakaś odmiana, bo cały czas od 2 serii ta sama fryzura, to zmiany by się przydały. No nad Tecną to się postarali, świetnie jej z tą grzywką. Poza tym urzekają mnie skrzydła. Oby cała seria była równie dobrze dopracowana, jak same transformacje. :D


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club 5 Season Sirenix Official Song
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-07-2012 20:47
Już lepiej ja tłumacze niż ten translator. Oto moje tłumaczenie:

Syrenix!
Syrenix!

Czuję moc oceanu,
Połączoną z najgłębszą częścią mnie.
Syrenix, biegiem wodnym,
Nagle, szybuję prosto przez morze.

To jest lot cudów...
Mogę latać, płynąc głęboko na dnie.

Czuję falę transformacji
Jestem silniejsza, i zanużam się w błękicie.
Syrenixie, jesteś inspiracją,
Potęga mórz wewnątrz ciebie.

Czuję moc oceanu,
Połączoną z najgłębszą częścią mnie.
Syrenix, biegiem wodnym,
Nagle, szybuję prosto przez morze.

To jest lot cudów...
Mogę latać, płynąc głęboko na dnie.

Czuję moc oceanu,
Połączoną z najgłębszą częścią mnie.
Syrenix, biegiem wodnym,
Nagle, szybuję prosto przez morze.

To jest lot cudów...
Mogę latać, płynąc głęboko na dnie.

Czuję falę transformacji
Jestem silniejsza, i zanużam się w błękicie.
Syrenixie, jesteś inspiracją,
Potęga mórz wewnątrz ciebie.

Teraz nieskończony ocean,
Wypływa ze mnie, jak mistyczny eliksir.


Jak wam się podoba? Tłumaczyła mła :cool:


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club 5 Season Sirenix Official Song
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 16-07-2012 20:58
Bez obrazy, Muffa, ale tłumaczenie Darli jest lepsze.
Nie dostrzegłam pomyłek ani nic, Darla - jesteś miszczu. :cool:


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.