Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Akali
Biszkopcik12


Archiwum
❧  W blasku księżyca, czyli Luna graficzy  ☙

Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Aria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-11-2016 11:01
Dawno mnie tu nie było, więc skomentuję Ci dwie ostatnie dostawy uśmiech.
Zamówienie dla Carly. Bardzo podoba mi się tło. Dobrze wpasowałaś je do Ariany Grande chyba to ona xD. Napis jest dla mnie trochę za jasny, ale w miarę go widać. Mogłaś go trochę powiększyć, ale jak zwykle czepiam się szczegółów.
Zestaw ze Stellą. Jest tutaj za szaro, co niezbyt mi pasuje do czarodziejki Słońca. Wokół Stelli jest też pusto. Słabo wyszedł Ci ten zestaw.
Avatary. Moją uwagę przykuł avek z Musą w Tynixie. Jest uroczy. Ten z Bloom ma fajne tło. Avatar pomiędzy nimi też jest ładny.
Avy z WoW'a. Wszystkie są piękne serce. Nie mam tutaj do czego się doczepić. Gdybym miała wybierać najlepszy to miałabym problem, bo każdy ma w sobie to coś przez co jest ładny.
Bloom w Dreamixie.Znowu mi pusto wokół jej. Tło nawet mi pasuje do tej pięknej przemiany. Zestaw wyszedł Ci pięknie,mimo tego jednego minusu.
Czekam na następne zestawy, bo bardzo mi się podobają. Weny całus.


61494166 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2016 16:48

Dziękuję :3.








(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 21-12-2016 16:51
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Liv
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2016 17:50
Twoja grafika jest nietypowa. Nie ma innego słowa, które mogłoby ją opisać.
Jestem twą zwolenniczką, pamiętaj o tym!


Zestaw: Tło jest tak jakby pomazane atramentemprzynajmniej mi się tak zdaje. Jedynym minusem jest ledwo widoczny napis, ale mi niezbyt przeszkadza.

Avatary z WOW: Wszystkie mają swe piękno. Mają bardzo dobrą jakość oraz ostrość. No może oprócz 2, lecz chodzi o czarodziejkę. Weny!



Za młoda jestem Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Aria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-12-2016 21:33
Zestaw bardzo mi się spodobał. Szczególnie tło. Zgadzam się z Liv, ponieważ też uważam, że wygląda ono, jakby było pomazane atramentem. Napis jest trochę niewidoczny, ale da się rozczytać. Mogłaś go troszeczkę powiększyć. Postać jest ładnie wkomponowana do drugiego planu. Widziałam już w Twojej grafie ten avatar. Dobrze, że zrobiłaś do tego sygnę, bo całość prezentuje się cudnie.
Avatary mają podobne zdanie. WoW taki piękny serce. Każdy av ma w sobie to "coś". Wszystkie bardzo mi się podobają. Czekam na dalsze avy z tą przemianą ;3.
Weny Księżycowo całus!


61494166 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2016 18:20
Zacznę od dostawy z 29-10-2016.
Fajnie wychodzą Ci avatary, kolorystyka jest dobra, przyciąga wzrok. Jedyne co nie przypadło mi do gustu to ten wzorek w numerze trzecim. Wydaje się jakby ten efekt wjechał trochę na Stellę XD.
Zestaw z Bloom też jest okey, trochę pusty, ale to ma swój urok. Render wydaje się być tak wąski i chyba ciut przesadzony z kolorkami.
Najnowsza praca z FT mi się podoba. Fajna kolorystyka, dobrze tam pasuje, ale napis bym zmieniła. Avatarki jak zawsze na plus XDD.
Weny ~.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2017 14:14
Dziękuję za opinie ^^.





(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 31-01-2017 14:18
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-02-2017 10:13
W pierwszym zestawie bardzo podobają mi się kolory, uzyskałaś fajny kontrast między zielenią a czerwienią. Właściwie jedyne, co mi zawadza, to ułożenie mniejszego rendera. Osobiście bym go podniosła albo dodała jeszcze jedną teksturę do tła. Rozumiem, że chciałaś wyeksponować te włosy, ale przez to jest trochę pusto.
Drugi zestaw jest śliczny. Delikatny, wszystkie elementy się komponują. Nic dodać nic ująć. Gdyby nie moja nienawiść do różowego, pewnie bym go sobie zaklepała.
Awatary mają świetne. Nie masz problemu z kadrowaniem i według mnie robisz jedne z najlepszych awatarów na WB.
Weny :3.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Sophie dnia 21-06-2017 16:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-04-2017 20:05
Dziękuję za komentarz c:.



Zamówienie dla Cat





Takie tam sygny, jedna lepsza, druga gorsza. Zamówienia na inne forum.




Zamówienie dla Lau




(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 23-03-2017 16:59
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Aria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-04-2017 17:37
Jak mnie tu dawno nie było xD. Ocenię zestawy od mojej ostatniej wizyty w Twojej jakże cudnej grafice.
Pierwszy zestaw (z 31.01.) spodobał mi się. Uwielbiam połączenie zieleni i czerwieni, tak samo, jak fioletu i czerni. Zgadzam się z Meredith, że postać wtopiona w ładne tło mogła być ciut wyżej, ale rozumiem, że chciałaś wyeksponować tę fryzurę, która według mnie jest troszkę dziwna.
Drugi zestaw jest słodki przez ten róż. Tło spodobało mi się tak samo, jak w poprzednim zestawie. Kolor napisu jak i czcionka pasują do reszty. Spodobało mi się wtopienie twarzy postaci w tło.
Avatary są ładnie wykadrowane. Podobają misię, jak wszystkie Twoje avki ;3.

No to teraz ta nowsza grafika C:.
Avki (z 07.04.) są cudne.Moje serce skradł pierwszy,czwarty i szósty <3. Wszystkie mają ładną kolorystykę.
Zestaw dla Cat. Yuno <3. Ari węcej nie trzeba, bo już się jej spodobało xD.. Tło jest fajnie dopasowane do różowowłosej. Napis troszkę za bardzo wtopiłaś w png'sa przez co go nie widać.
Zestaw dla Lau. Spodobał mi się w nim napis.Znowu jest mnóstwo czerwonego i zielonego. Skonstarsowanego tła nie komentuje, bo podoba mi się, dzięki tym kwadratom i kolorom dopasowanym do napisu i postaci.
Sygnatury. Najbardziej podoba mi się druga, ponieważ jest tam ładna kolorystyka i mnóstwo napisów. Trzecia jest słodka przez ten panujący róż i jakże fajny napis ;3. Sprytnie ukryłaś w nim jakiegoś wykonawcę z Azji (przepraszam, ale nie wiem kto to ;C). Pierwsza sygnaturka jest ładna, inna od pozostałych dwóch.
Czekam na kolejne prace i weny Księżycowo! O ile ktoś tutaj dotarł xD


61494166 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-04-2017 18:02
Jezu, avki z tym powalonym animcem XDDD.
W sumie wyszły Ci fajnie, najbardziej podoba mi się chyba 3 i 4, chociaż w tym drugim uważam, że tekstura mogłaby być bardziej pościerana. Zamówienie dla Cat jakoś nie przypadło mi do gustu. Przypomina mi takie Twoje początkowe prace, bardzo proste i średniawe. Brakuje mi tam jakiejś kolorystyki, wyraźniejszego napisu i zapełnienia czymś pustki. Psttt Cat, Yuno to shit.
Pierwsza sygnaturka mi się spodobała, szczególnie kolorki, są bardzo ładne, gdybyś z napisem poszła w innym kierunku, to wyszłoby z tego coś naprawdę dobrego. Kolejna praca to znowu raczej nie mój gust, pani z prawej ma lekko starte (w sensie gumką c'nie) kolano, twarz, trochę włosów. Rozumiem, że wtopienie i w ogóle, ale nie podoba mi się to. Trzecia sygnaturka wydaje się pusta, tu niby jest ta chibi postać, tu azjata, tam napis, ale do tego dość jednolite tło i brak dodatków. Zestaw dla Lau wypada o niebo lepiej. fajny pomysł, tło, napis, na kolorystykę tutaj nie narzekam, bo wydaje mi się, że przy takich renderach zbyt przesadzone, mocne kolory nie wyglądałyby najlepiej. Napis na avku za to moim zdaniem out.
Tyle ode mnie. Weeeeny~.

EDIT: Ejj, fajny ten av z Rin.



Edytowane przez Speksi dnia 11-04-2017 18:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2017 17:47
Dziękuję za opinie ^^.

Takie tam różne...

Klik na sygny, by zobaczyć większe wersje (600x180px).




Av na MALa kilku klik




Taka jakaś dziwna zbieranina... Tak, w niektórych sygnaturach postawiłam sobie za cel użycia jak największej ilości kolorów. Nikt na wb nie ma epilepsji... Prawda?









(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 22-05-2017 20:43
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2017 18:53
Niezbyt chce mi się komentować całą poprzednią dostawę, więc tylko wspomnę, że te avy z Anime ładnie się prezentują, fajne kadry i kolory. Zwłaszcza 1 i 2, miałaś chyba nawet ustawionego jednego z nich.
Wracając do najnowszych prac... Bardzo spodobała mi się pierwsza sygnatura, dobrze pasujący napis i jakaś taka urocza jest. Kolejne z Anime też wypadają okay, chyba pierwsza najbardziej przypadła mi do gustu, mimo że różnice są niewielkie.
Dwa ostatnie avki mi się podobają, pewnie przez mocną kolorystykę, zawsze mnie to urzeka w grafice.
Hm, jeśli chodzi o "Dziwną zbieraninę"...
Pierwsza sygnaturka jest całkiem spoko, te kolory dobrze wyglądają i miło się na nią patrzy.
Przyznam, że reszta średnio mi się podoba. Wiem, że to eksperymenty, ale wydaje mi się, że jakość w niektórych troszkę spadła, a i kolory jakoś nie porywają. Zwłaszcza w przedostatnim, dziwnie to wygląda. Życzę dużo weny!~


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli grafika Lunaris
~Xenox
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2017 23:06
Skomentuję tylko ostatnie grafiki, bo i tak jest tego sporo.

Po Pierwsze czemu ukryłaś to cudo pod linkiem, a nie wrzuciłaś tu?????!!!!!

Reszta av'ów choć ładna, to się do tego nie umywa. Prawdopodobnie moje zdanie jest w 99% kreowane przez kolorystykę, ale to tylko moja opinia. Dwa ostatnie avki wydają się mieć też lepszą jakość niż reszta.

Co do pierwszych sygm, to wyszły naprawdę dobrze, zwłaszcza ta z dzwoneczkiem. Z trójki następnych najbardziej lubię chyba ten drugi.

Do "zbieraniny" mam mieszane uczucia. Pierwsza dwójka nawet mi się podoba, ale pozostałe nie przypadły mi do gustu. Podzielam zdanie Vic dotyczące jakości. Uważam jednak, że dobrze, że je wrzuciłaś. Nie da się robić samych cudów mruga.
~Weny!


Z milosci do nowosci
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli Luna graficzy
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-09-2017 21:04
Dziękuję za opinie ^^.

Avki dla Vicz


I trochę WoWa.




Zestaw dla Wiktora


...i avatarowy misz-masz, bo czemu by nie.




(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 02-11-2018 11:08
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli Luna graficzy
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-09-2017 07:25
Luna, nie było mnie tutaj naprawdę baaardzo dawno, żałuję, ponieważ jest ogromny postęp. Wyrobiłaś już swój styl, dobrze dobierasz koloryzacje - zawsze one są "bezpieczne", czyli takie neutralne, nie za dużo kontrastu, nie za mało. Tutaj naprawdę można dostrzec ten progres. Lubisz też zabawę z teksturami, z którymi można wyczarować naprawdę wiele. Czasami tylko jako napis nie pasują mi brushe, które lepiej zastąpić tradycyjnym napisem - czcionka, kolorek, treść.
Avatry dla Vic - to jest to, co najbardziej rzuciło mi się w oczy, gdy weszłam w ten temat. Nieziemskie to 1, 2, 4! Świetne kadry, nie ma przpychu. Jest moc.
Za to dużo gorzej wypadły te z Winx'em, drażnią mnie te tekstury... Tutaj kiepsko to wyszło. Trójka jest fajna, ale podkręciłabym kolory w niej, ewentualnie jakaś minimalistyczna ramka, to nada uroku.
Idź w stronę zamówienia dla Lau, tam naprawdę jest na czym oko zawiesić, cała praca prezentuje się bardzo dobrze.
Życzę weny i dalszego rozwoju, gdyż jest spory potencjał, ale teraz trzeba wyszlifować to i wykorzystać w odpowiedni sposób. Czekam na dalsze prace, powrócę tutaj. : >


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli Luna graficzy
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-11-2017 17:13
Dziękuję za rady!





Zamówienie dla Vicho







(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli Luna graficzy
~Vicho
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-11-2017 06:12
Takie to piękne, że długo nie mogłem przestać wytrzeszczać gałów xd. Cudo! Uwielbiam wszystko z tego zestawu, obrazek, napis, koloryzację, tło. Dziękuję bardzo :-).

Ikony też są, jak zwykle zresztą, piękne. Tak w ogóle to dla mnie jesteś mistrzynią w wyszukiwaniu ujęć i dobieraniu koloryzacji ^^.



(c) Lunaris
64174249 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli Luna graficzy
~Aria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-11-2017 18:30
Trochę się tego nazbierało od mojej ostatniej wizyty, więc można przygotować sobie herbatę do czytania xD.

Dostawa z 07.08
Sygna z Dzwoneczkiem jest ładna. Przez WOWr17;a zapomniałam, że była taka wróżka, ale ta tutaj nie jest podobna do tej winxowej. Niezbyt pasuje mi ta szara wersja, ale za to zielona tekstura obok niej już tak. Napis fajnie komponuje się z całością.
Z trzech następnych sygnatur najbardziej podoba mi się druga wersja, ponieważ ładnie kontrastuje z napisem jak i chyba pngr17;sem. W trzeciej wersji tekstura za bardzo nachodzi na render, przez co jest on zielony i nie wygląda to za ładnie. W pierwszej widać podobną sytuację jak w trzeciej, ale jakoś lepiej to się prezentuje.
Z avków spodobały mi się pierwsze dwa, ponieważ dodałaś na nie ciekawą teksturę. Te niżej mają trochę za mocne kolory.
Z tej dziwnej zbieraniny, jak to określiłaś, najładniejsza jest druga i ostatnia praca. W obydwóch podobają mi się dobrze dobrane kolory. W drugiej pracy dałaś ładną czcionkę. Reszta niezbyt przypadła mi do gustu, ale to tylko eksperymenty.

Dostawa z 2.09
Avki dla Vicz ładnie się prezentują, ponieważ wybrałaś fajne kadry. Najbardziej spodobał mi się pierwszy, trzeci i czwarty avatar. Avki z WOWr17;a mają dziwne kolory, w drugim tekstura trochę kolorystycznie nie pasuje. Najlepszy z nich jest trzeci. Z reszty awatarów najlepiej wyszedł Ci drugi, czwarty siódmy i ósmy.

Dostawa z 11.11
Wszystkie awatary z tej dostawy mają ładną kolorystykę, ładnie CI wyszły. Nie umiem wybrać najładniejszego. Zestaw dla Vicha jest średni, Napisu trochę nie widać, ale za to tło ładnie dobrałaś do pngr17;sa.

Ogólnie robisz ładne awatary, a tak, jak wspominała Reb, idź w stronę tego zestawu dla Lau. Masz fajny, oryginalny styl i trzymaj się tego. Weny!



61494166 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli Luna graficzy
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-01-2018 22:22
Dziękuję ^^.
W końcu się tego trochę uzbierało.

Dla Lau













(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 13-01-2018 22:24
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W blasku księżyca, czyli Luna graficzy
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-01-2018 23:36
W zestawie dla Lau nie podoba mi się napis. Wygląda trochę kiczowato i jakoś tu nie współgra. Poza tym, praca jest na naprawdę wysokim poziomie. Świetnie zastosowane efekty i tekstury, fajne koloryzacje. Gdyby nie ten napis, byłaby to bardzo dobra praca.

Natomiast avatary przedstawiają się świetnie. Mroczna kolorystyka, dobrze dobrane tekstury, fajne kadry. Chyba nie mam faworytów, ale tylko dlatego, że wszystkie wyglądają super.

Ostatni zestaw również przypadł mi do gustu. jest delikatny, ale nie ma na nim pustki. Może trochę przesunęłabym postać i napis w prawo, ale wciąż jest dobre. Bardzo fajna kolorystyka, dobrze dobrana czcionka.

Weny!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.