Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Akali
Biszkopcik12


Archiwum
❧  Łakalalala Graficzy  ☙

Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-09-2015 18:02
Bardzo dziękuję za wszystkie opinie!
A teraz... Zestaw dla Ani.



Wybacz mi, że tak długo, ale naprawdę nie wiedziałam jak mam się za niego zabrać. Zazwyczaj robię zestawy z Winx/Anime, więc taki zestaw był dla mnie nowością xd. Straaaaasznie spodobał mi się taki czarno-biały styl z kolorowymi teksturami, więc taki też zrobiłam. + Zmazałam trochę ten napis, żeby trochę lepiej to wyglądało xd. Następne prace niebawem więc oczekujcie :E.


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 04-09-2015 18:02
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-09-2015 18:10
Akala! OMG! Zestaw dla mnie jest cudowny! Lepszego nie mogłam sobie wymarzyć. Wykonałaś coś naprawdę ślicznego i jestem Ci za to wdzięczna. Tak długie czekanie było warte. Zestaw od razu trafia na mój profil. Zakochałam się w nim <3 Coś czuję, że będę go dość długo nosić. Ten czarno-biały styl z kolorowymi teksturami jest strzałem w dziesiątkę a lekko wymazany napis wisienką na torcie. Jeszcze raz ślicznie dziękuję <3 Czekam na kolejne prace i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-09-2015 21:53
No witam :>.
Dzisiaj kolejna dostawa, czyli jak zawsze - jeden marny zestawik XD. Chociaż co do tego, czy marny, czy nie, to sami oceńcie, oto on, prosz <3:



Av jest, jaki jest. Zgubiłam wersję PSD i jakoś tak wyszło :c. Może jak się znajdzie to poprawię hehe.
+ Sorki za te szlaczki obok napisu, bawiłam się pędzlem i zapomniałam usunąć :CCCCC.


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 11-09-2015 21:59
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-09-2015 09:16
Zestaw jest według mnie śliczny. Ma taką bardzo fajną jasną koloryzację, co wydaje mi się, że idealnie pasuje tutaj. Podoba mi się efekt białego kółka i ta delikatna ramka przy całym zestawie. Ślicznie to wygląda. Dodatki bardzo fajne, tak samo jak napis, a te szlaczki obok niego idealnie pasują, nawet jeśli miało ich nie być. Czekam na kolejne prace i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Sophie dnia 12-09-2015 14:27
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-09-2015 18:37
Dziękuję za ocenę, Aniu!
A teraz... Kolekcja z Butterflyixem. Jestem z niej jak najbardziej zadowolona (o dziwo haha). Roxy dla Nory, Flora dla Czat, a hungry dla... Michała.

















Nie wiem, jak będzie z Musą, Tecną i Bloom... Ale jak byście chcieli, to mogę zrobić! :p


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-09-2015 19:18
Najnowsza dostawa jest taka słitaśna i mega mi się podoba. Każda z prac ma cudowne kolorki, dodatki, brushe, png'sy i napisy. Wszystko jest urzekające i nie mogę oderwać od tych zestawów wzroku. No po prostu zahipnotyzowałaś mnie nimi. Ramki dodają mega uroku tym pracom. Najlepsza jest chyba Magda xD Haha. Jak zobaczyłam ten zestaw to normalnie najpierw się uśmiałam. Magda Butterflix xD Boskie po prostu. Ja z wielką chęcią bym chciała zobaczyć z tej serii jeszcze Musę, Tecnę i Bloom. Może nawet wtedy skradnę sobie tą ostatnią czarodziejkę jak tylko trochę ponoszę obecny zestaw. Czekam na kolejne prace i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-09-2015 19:21
Kurczę, Akala. Wszystkie zestawy bardzo mi się podobają! Nie mogę wybrać tego najgorszego, bo wszystkie trzymają poziom. Szczerze mówiąc ciągle na nie patrzę i zastanawiam się, jak można robić taką dobrą grafę?
Nie umiem wybrać tego, który jest dla mnie najładniejszy, naprawdę. Po prostu wszystkie mają dobrane png'sy, tekstury, napisy itp. A doliczając jeszcze to, ile nad nimi siedziałaś i ile narzekałaś, że wyjdą okropnie... nie do opisania.

Postaram się chociaż krótko ocenić każdy z osobna.
Layla - świetna koloryzacja, bardzo podoba mi się ten niebieski.
Roxy - gdyby nie Nora, sama bym ją wzięła. Boska. Png's także świetny.
Flora - moja Flora, no.
Stella - fajne kolorki, pasują.
Daphne - świetna, ładny png's.
Madzia vel Michał - genialna, kiedy na nią patrzę, chce mi się śmiać i jestem głodna równocześnie.

Starałam się w miarę długo, ale wiadomo jak to wychodzi.
Życzę Ci weeny, Akala.
A, i Florkę założę, kiedy znudzi mi się Ogroxy. ;)


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-09-2015 21:48
No już, już skomentuję, bo mnie zasypiesz kolejnymi wiadomościami z prośbami xddd. Najnowsza dostawa jest mega! *^* Strasznie podobają mi się kolorki, takie delikatne - po prostu kocham. Cieszę się, że widziałam jak zestawy powstawały ;]]. Teraz czekać kolejnego join.me xd. Napisy są dobrze dobrane, bo przecież xtreem wszędzie pasuje praktycznie. Mi najbardziej spodobała się Roxy i Daphne <3. Mam teraz fazę na tę drugą, więc pewnie niedługo skradnę ten zestaw. Na deser praca z Michałem czarodziejskim wróżkiem Magdą. Nie wiem skąd przyszedł Ci do głowy tak chory pomysł, ale pewnie masz ich więcej xd. Ta praca mnie przeraża, poważnie :cc. Weny Akala ;>.



Edytowane przez Speksi dnia 12-09-2015 21:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-09-2015 16:32
Łaaa, dzięki za ocenkę, naprawdę bardzo się cieszę, że ktoś docenia moja pracę xd.
+ To nie jest Magda, tylko Michał facepalm. Sam mi się przyznał XD.
A dzisiaj Musa dla mnie i Ari dla Konrada.





Kolejne prace niebawem, także oczekujcie ;]].


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-09-2015 19:22
Najnowsze zestawy oczywiście są tak samo śliczne jak poprzednie. Musa ma boskie dodatki i bardzo podoba mi się szara czarodziejka. Cudownie to wszystko wygląda. Napis ma idealnie dobrany kolor i czcionkę. Zamówienie dla Konrada jest również urocze. Masz ogromny talent i obyś go nigdy nie zmarnowała. Weny kochana!



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-09-2015 20:55
Zestawy świetne. Ładne koloryzacje, sposób wykonania, dodatki, napisy. Wszystko jest idealne, tylko jak dla mnie trochę za słodko. W sumie to kolory nie są słodkie, ale sposób wykonania tych prac są... bardzo podobne to tych, co kiedyś robiła Soph, czyli jogurtowe. Tutaj jest to samo i powiem szczerze, że trochę mi się to już znudziło. Jest bardzo dużo takich samych prac, gdzie pozmieniałaś jedynie png'sy i kolory napisów. No, może zmieniłaś więcej, ale styl prac jest ten sam i troszeczkę mi się sprzykrzył.
Bardzo spodobał mi się zestaw dla Ani. Kadr po prostu cudowny <3. Wybrałaś super kolory, a o napisie już nie wspomnę. Naprawdę jestem pod wrażeniem.
Oby tak dalej ok.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 14-09-2015 20:02
Rany jak mlecznie. Hm, w sumie to nie wiem od czego zacząć.
Ładne zestawy. Fajne wtopienia. Czcionką już sikam, bo chyba wszyscy już ją mieli i był na nią/ jest niezłe BUM. Widzę, że z Reb używacie tych samych tekstur.
Bardziej przypadł mi do gustu zestaw dla Ani, Flora w Believixie czy Stella z napisem "the brightest sun" (która jest idealna) niż te najnowsze.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2015 20:12
Dobra, ja też komam. Mam luźniejszy dzień. xD
Na początku - wiesz, co ja Ci mówiłam o tych zestawach, prawda? Orgazm oczu po prostu! śliniak Ogólnie to one są genialne, czyli mówiąc pięknie - podoba mi się ich delikatność. Podobają mi się też png'sy. No i oczywiście Roxy Ci wyszła najlepiej z nich wszystkich, bo to dla mnie, tak speszyl for mi. <3
Oczywiście, to chyba perełki z Twojej grafy. Masz teraz taki rozkwit, jak róża. WEŹ MNIE TAK NAUMIEJ. XDD
Ogólnie życzę Ci dużo weny na pracę graficzną i na to, aby szkoła tej weny nie zabiła. całus


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2015 20:38
No winc mój kom tu ląduje.
Powiem szczerze, że jestem bardzo zaskoczona Twoim eksperymentem, aczkolwiek bardzo podobają mi się efekty, które uzyskałaś. Widać tu jeszcze brak kunsztu, że trochę to eksperymentalne itd., ale dla mnie, akurat w tym wypadku, jest to świetne!
Kolory mleczne, czcionka rzeczywiście oklepana, aczkolwiek wszystko ze sobą fajnie balansuje. Trochę za ostra mozajka, trochę inaczej kwadratową teksturę bym umiejscowiła, ale bardzo estetycznie wykonane, ładnie zbalansowane zestawy. Nie wiem co jeszcze napisać, już dawno nie widziałam tak fajnego Winxa, to jedyne xD.
Pozytywnie mnie zaskoczyłaś, życzę weny!


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-09-2015 17:55
Bardzo dziękuję wszystkim za ocenę! Cieszę się, że najnowsze prace się spodobały.
A teraz kolejna kolekcja. Nie wiem, czy poprzednią dokończę, ale jestem pewna, że pojawią się jeszcze zestawy w takim stylu.









No comment... Najgorzej wyszła Bluma, omg... I jeszcze ta literówka :x.



Dorzucam jeszcze ID z avem dla Czatki :>.


KLIK


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 20-09-2015 17:56
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2015 17:22
Najnowsza dostawa jest cudowna! Miałaś bardzo fajny pomysł. Wszystko dobrze ze sobą dopasowałaś. Kolorki są mega śliczne, a napis jest wisienką na torcie na każdym z zestawów. Nie wiem, jak ty to zrobiłaś, ale... No, aż nie wiem, co mam napisać. Me gusta!
ID na devianArt'a bardzo fajnie Ci wyszło. Masz talent dziewczyno i go nie zmarnuj.
Weny!



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Lunaris dnia 07-03-2016 15:33
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2015 23:15
Ojej, ta ostatnia dostawa jest śliczna!
Śliczne kolorki, bardzo mi się podoba jak postacie wtapiają się w tło, a czcionka pasuje do całości serce.

Prosiłabym, abyś pisała nieco dłuższe posty.//Vic


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!

Edytowane przez Victoria dnia 03-10-2015 16:41
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 18:09
Nooooowa dostawa!
Szczerze, to nie jestem za bardzo zadowolona, zwłaszcza ze Stelli Believix. Ale już nie przeciągam, tylko dodaję 88D.
ZAMÓWIENIE DLA CHAND



Na samym początku chciałabym Cię przeprosić za to, że musiałaś tyle czekać. Jakoś nie bardzo chciało mi się robić i wiesz... zdezorientowany Mam nadzieję, że chociaż Ci się podoba.
ZAMÓWIENIE DLA CZAT:



OMG... Okropne...
WOLNA SYGNA:

A na deser jakieś dwa avki z Tynixu XD:

+ Mój cudowny zestaw, nie ruszać xd.


I w postaci ID na dA (jak ktoś chce to niech bierze XD):
KLIK


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 03-10-2015 18:10
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 18:25
Zamówienie dla Czand jest śliczne i jednocześnie urocze. Podobają mi się wszystkie dodatki oraz napis. Ramka jest tutaj wisienką na torcie. Śliczny zestaw.
Zamówienie dla Czat także mnie urzekło. Piękny kadr a koloryzacja jaką zastosowałaś jest urzekająca. Do tego napis i jego efekt. Me gusta!
Sygnatura ze Stellą jest cudowna. Nie mam się tutaj nawet do czego przyczepić. W ogóle w Twoich pracach ciężko jest znaleźć coś co się nie podoba.
Awatarki są śliczne i nie ma co tu za wiele o nich pisać.
Twój zestaw jest śliczny, ale efekt na lewej Bloom mi się niestety nie spodobał. Ha! Jednak miałam się do czego przyczepić xd
Weny kochana !



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 18:40
Skomentuję tylko ostatnią dostawę, bo reszty mi się nie chce, jak to ja. Wiesz, że jestem leniem, więc raczej nie będziesz się na mnie złościć.
Zestaw z Victorią dla Chand jest ładny. Pierwszą rzeczą, na którą zwróciłam uwagę, jest png's, który jest dobrze dobrany. Fajnie wygląda też w tej szarej wersji. Podoba mi się koloryzacja, która do niego pasuje. No i wzorek przy tej "większej" Vic jest ok. Tekstury z tyłu także są fajne. Zapomniałabym o napisie, bałaś się, że nie pasuje - dobrze, że umieściłaś go na dole sygny, bo inaczej mógłby trochę zepsuć efekt. Czcionka, kolor, obwódka - okay, jedynie zastanawiałam się chwilę czy jest poprawny gramatycznie. xd
Zamówienie dla mnie nie powaliło mnie, wręcz przeciwnie. Nie wiem, jak mogłaś schrzanić taki dobry kadr.
Żarcik, hehe.
Tak na poważnie to bardzo mi się podoba. Wydaje się być lekko przesłodzony, ale lubię takie. Łaadnie wygląda wyróżnienie Tiffany od reszty. Szczerze mówiąc bałam się co do napisu, iż zrobisz go taką czcionką, że nie wyjdzie, ale moje obawy okazały się nieuzasadnione.
Stella także jest całkiem okay. Ładny png's, jego szara wersja (nie mogę znaleźć innego określenia) także pasuje. Tekstury także udane. Mam tylko małe zastrzeżenie to napisu, powinien być raczej na środku, a tak trochę wieje pustką.
Nie powiem, żebym szczególnie przepadała za Tynixem, więc pominę ocenę tych dwóch avków.
Zestaw z Bloom jest cudowny! Podoba mi się potrojenie png'sa po lewej stronie. Jednak to napis przyciąga największą uwagę, po prostu padłam, kiedy podesłałaś sygnę na GG. :D
Oczywiście nie zapominając o rameczkach, które pasują do prac.
Weeny, Akala. :3


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.