Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  Domino rysiaja.  ☙

AutorDomino rysiaja.
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2015 13:46
Hej! Tak sobie pomyślałem, że skoro tak dużo osób ma swoje tematy z rysunkami/artami, to czemu ja bym nie miał mieć takiegoż tematu?
Rysuję od urodzenia właściwie, ale od około dziewięciu miesięcy zacząłem tak na poważnie i aktualnie siedzę w digitalu. Póz robić nie umiem, a właściwie umiem, lecz na razie rysuję sobie je na karteczce i nikomu ich nie pokazuję. I niech tak zostanie.
Używam programu PaintToolSAI i myszki, aczkolwiek chciałbym sobie kupić tablet za niedługo, więc moje prace mogą ulec jeszcze zmianie. Nie ma się co przejmować - myszką też można bardzo dużo zdziałać.
Coś więcej o mojej historii rysowania, otóż, około osiem miesięcy temu wymyśliłem moją własną czarodziejkę - Harmoniję - i od tego czasu, wymyślałem coraz to nowsze. Finalnie mam głównych OCek ósemkę - Harmonija, Dominique, Sara, Rhea, Sophy, Emmah, Diannah i Tiger, czyli Klub Binx. Z narysowanych czarnych charakterów to Ali. Mam jeszcze ich więcej, tylko, że ich wygląd znajduje się w mojej głowie i ciężko to zamieszanie ubrać w słowa.
Cóż, nie będę już więcej przedłużał moich ckliwych historyjek problemy Gejba *przewrócił oczami*, przejdźmy do rzeczy.

Linki = pogrubione.

CE: Exchange!
To na konkurs. Moja OC Harmonija i OC Seina, która należy do KaoHatake/dA.
Liria, just connect our powers!
Odpowiedniczka Lirii, OC liriaaqua2/dA (OC Auriana, wymyślona na potrzeby formy Counterpart przemiany) w mojej transformacji Luceatix Counterpart, trzeciej i ostatniej jego formie.
Momenti magici
OCka anulkibloom, jest to jeden z trzech prezentów (dwa następne mam zamiar jeszcze narysować), jest to Anna również Luceatix, lecz pierwszej formie.
Crystal Armonia!
Art zapowiadający transformację Shanilix, scener z serii tzw. in-transit.
Infine onnipotente
Harmonija w mojej nowej fan-transformacji, Shanilix.
Potere di fata
Roxy Believix narysowana od tak. Bo mi się chciało. Akala użyła jej w zestawiku dla mnie.
CP: Little fog
Nagroda za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na nowy design mojej transformacji Keix. OC Aśki, Ashia, razem z moją OC, Harmoniją, razem przemierzające oceany w poszukiwaniu perły głębin.
CE: Give up, hahaha!
Obrazek przedstawiający moją OC Tiger i OC KaoHatake/dA Seinę, znów na konkurs, na scenerze, który ukazuje bitwę na poduszki. Tiger jak widać góruje <jak zwykle :D>.
AT: My new friend
Art Trade (dla niekumatych: wymiana artami, ktoś robi dla mnie, ja dla niego) z Akalą. Ja narysowałem jej to, a ona mój zestaw z Roxy, który aktualnie (04.08.2015) mam ubrany. Otóż jej OCka, Akali z moją OCką, Harmoniją (tak, znowu) i w (tak, znowu) mojej fan-transformacji Invictix.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Domino rysiaja.
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2015 15:04
Nie no, nie wierzę, domino (tak, tak, wiem, że nie lubisz, gdy ktoś pisze twój nick z dużej litery, więc masz z małej) założył sobie temat z rysunkami :O. Serio, zdziwiłam się i to bardzo xd. Ogółem to bardzo lubię Twoje rysunki, ale - znając mnie - zawsze znajdę coś, do czego się przyczepię, a mianowicie czasami odnoszę wrażenie, że robisz takie grube kreski, no te, kontury są takie grube, no ale tyle z krytyki. Teraz plusy. Masz niesamowitą wyobraźnię, no i talent do rysunków :>. Dużo pomysłów i wszystkie naprawdę dobrze wykonane. Dobra robota. Ogółem bardzo podobają mi się Twoje rysunki, wysoki poziom i w ogóle :D. Oceniam na 9/10, za te kontury XD. Powodzenia ^^.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Domino rysiaja.
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2015 16:52
Rebecca napisał/a:
Nie no, nie wierzę, domino (tak, tak, wiem, że nie lubisz, gdy ktoś pisze twój nick z dużej litery, więc masz z małej) założył sobie temat z rysunkami :O. Serio, zdziwiłam się i to bardzo xd. Ogółem to bardzo lubię Twoje rysunki, ale - znając mnie - zawsze znajdę coś, do czego się przyczepię, a mianowicie czasami odnoszę wrażenie, że robisz takie grube kreski, no te, kontury są takie grube, no ale tyle z krytyki. Teraz plusy. Masz niesamowitą wyobraźnię, no i talent do rysunków :>. Dużo pomysłów i wszystkie naprawdę dobrze wykonane. Dobra robota. Ogółem bardzo podobają mi się Twoje rysunki, wysoki poziom i w ogóle :D. Oceniam na 9/10, za te kontury XD. Powodzenia ^^.


Dzięki, Reb za opinię.
Ha, tak, założyłem temat z rysunkami :D. Ano wiem, że czasem te kreski wydają się być takie grube, ale cóż, nie zawsze można wytypować jakiś normalny rozmiar, a mniejszy rozmiar tych konturów wygląda całkowicie do niczego D:.
Ale skoro Rebi nie lubi takich linii, to tego chyba nie przetrawisz: klik XD.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Domino rysiaja.
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2015 18:17
To może i ja coś napiszę, a co ;]]
Masz bardzo ładne prace. Dobrze dobierasz kolory, każdy strój jest zamkniętą skomponowaną całością, co jest ważne. Masz też wyczucie, ile zdobień dać, by obrazek był ładny, a nie bił po oczach. Cieniowanie też zacnie Ci wychodzi. No i wychodzą Ci fajne skrzydła (czego nie mogę powiedzieć o sobie).
Czasem musisz popracować nad samymi strojami, ale z każdą pracą idzie Ci coraz lepiej uśmiech
Z powyższych prac najbardziej podoba mi się prezent dla Anulki - wygląda cudownie, naprawdę ^^
Moja ocena jak najbardziej na plus - rysuj dalej uśmiech

PS: Kiedyś mówiłeś, że chcesz zostać programistą. Jeśli nadal planujesz to odezwij się do mnie, ok?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Domino rysiaja.
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-08-2015 15:40
Dziękuję za opinię, MrDark 88D.
Tak, chciałbym zostać programistą nadal. Ołkej, odezwę się : D.

WIĘKSZY OBRAZEK -> KLYK NA MNIEJSZY

A teraz jeden nowy arcik:

Art narysowany, bo chciałem, żeby wznowić moją kolejną transformację - Nessix. Niedługo ukaże się Roxy dla Nory, a potem Teczka. Spodziewajcie się oszałamiających efektów ;]].
Ach, byłbym zapomniał: tytuł tłumaczy się na "Jakiś chłopak? Nie, dzięki, mam przyrodę!".



A więc tak jak obiecywałem, macie Roxy.

Specjalnie zamówienie dla Nory.
Tytuł: To ta sama, nieśmiała Roxy.



Kolejny art.

Prezent dla pewnego użytkownika z dA - Alyra w Przemianie Początkowej.



Następne rysunki.

Klik na miniaturkę = większy obrazek.

Zamówienie na punkty dla liriaaqua2. Buteleczki z magicznym pyłem dla Lirii i Allii.


Drugie zamówienie na punkty dla PaxnaRose. Jej OCka Aria w mojej fanowskiej transformacji Keix, mrocznej formie.


Kolejne i ostatnie zamówienie dla liriaaqua2. Skrzydło Enchantix Allii. On wykonał szkic, ja resztę.


Parę szkiców zrobionych z nudów.


Harmonija Mythix, która nie jest zadowolona z kwiatka. Zrobione for fun. Szkic tego arta znajdziecie na górze.


Counterpart Luceatix OC Anny, Gaia. Dla anulkibloom, prezent drugi z trzech.

Mam nadzieję, że się wam podobają ^^.




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez x-Ritsu dnia 09-08-2015 15:47
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Domino rysiaja.
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-08-2015 20:45
Gaia wygląda naprawdę super! Fajna koncepcja i wspaniałe skrzydła (ja nie cierpię robić skrzydeł -.-). Skrzydło Enchantix też wygląda bardzo dobrze.

Świetnie robisz mimikę twarzy - uśmiechy, grymasy, to naprawdę dużo daje. Biedna Harmonija ^^

Rysujesz lepiej, niż ja -.-

Ech, co ja tu mogę jeszcze napisać, nigdy nie byłem dobry w poematach, ja krótko i konkrety. Bardzo mi się podoba, twórz dalej!
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Domino rysiaja.
~oksylwka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-08-2015 22:07
Niesamowite! Co to za cuda! Zakochałam się normalnie mruga.
Czy mi się podoba? Heh...jak Ty to robisz?
Piękne rysunki. Widać, że masz ogromny talent. Najbardziej chyba podoba mi się pierwszy z drugiej tury. Zrobiłeś taki fajny kontrast: zieleń - brąz - biel. Wprost nie mogę się napatrzeć mruga. Chyba sobie je wydrukuję. Pozwolisz?


Oksylwka
https://www.facebook.com/haftowanepoduszkinaprezent Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Domino rysiaja.
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-08-2015 11:39
Oprócz rysunków, macie wideo, jak rysuję jeden z nich: klik. Mam nadzieję, że ktoś wgl obejrzy xd. A jak coś, to speedpaint z Gai. Tej, co ostatnio była last artem w poprzednim poście.

Nowa dostawa rysiałków nadchodzi :3.


"Splendono Le Nostre Ali Nel Cielo", czyli Harmonija Butterflix.


Irresistible beauty, czyli ostatni prezent dla anulkbloom - Anna Luceatix Winx form.


Szkic Arei MW dla Akali.


Shining Surprise, czyli Area MW dla doniczki Akali.


Ali Di Drago Mi Galleggiano, czyli Harmonija w mojej całkiem nowej fanowskiej transformacji Thunderix.


Numeri Passione Sono, Sollevare La Mia Fantasia, czyli Tecna Nessix.


Dzika furia, czyli Commission dla YumeHimura z dA. Renya Thunderix.


Prezent urodzinowy dla Sayi. Harmonija Thunderix i Nagashia MW w trakcie walki. Dlaczego walczą? Otóż Thunderix jest przeklętą transformacją i każda wróżka, która ją dostanie, najpierw musi oswoić smoka, żeby zapanować nad sobą.


I ostatni art na ten moment - Harmonija Tynix. Tak, jako pierwszy zrobiłem moją OCkę w Tynix. Jestem z tego arta bardzo zadowolony i myślę, że jest to jeden z moich najlepszych artów.

Mam nadzieję, że i wam się podoba ^^.




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez x-Ritsu dnia 16-08-2015 11:51
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Domino rysiaja.
~oksylwka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-08-2015 12:08
Jasny gwint... ale czad! Chciałabym tak umieć... Oglądam właśnie filmik i aż szczena opadła :szoker: Chcę tak umieć! Naucz mnie mruga.

Dłużej! ^^ //Cat


Oksylwka
Edytowane przez Cattie dnia 25-08-2015 14:16
https://www.facebook.com/haftowanepoduszkinaprezent Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Domino rysiaja.
~anulka_bloom
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-08-2015 12:42
Trzeciego arta dla mnie nie mogę na dA znaleźć, daj mi linka. Ja Ci tu chyba morałów prawić nie będę. Sam znasz moje opinie. Pracuj nad ręcznym szkicem, bo tylko tego Ci brakuje.

Proszę dłużej. //Cat


anulka_bloom

http://anulkabloom.deviantart.com
Edytowane przez Cattie dnia 16-08-2015 12:51
http://anulkabloom.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Domino rysiaja.
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 13:30
anulka_bloom napisał/a:
3 art dla mnie nie mogę go na da znaleźć, daj mi linka. Ja Ci tu chyba morałów prawić nie będę. Sam znasz moje opinie. Pracuj nad ręcznym szkicem bo tylko tego Ci brakuje.


Ania, gdzie niby mam coś źle ze szkicem? I za krótko.
Zaraz ci ktoś tego posta usunie...
A co do trzeciego arta, to ja nie mam wszystkiego w Featured. Znajdziesz go u mnie w katalogu "All" albo w ścieżce Resourses -> Sketch.



Dostawa! ;]]

KLYK NA MINIATURKĘ -> WIĘKSZY OBRAZEK

Tym razem podpis jest na górze arta, nie pod artem, tak jak to miałem w zwyczaju, a co ;]].

Pierwsze co bym chciał zaprezentować do koncepty starego Sirenixu dla moich OC'ek.
Pamiętacie go jeszcze? Gothic Sirenix powraca ;]]


Następnie kolejny Commission dla YumeHimura. Rhona w Anielskim Keixie.


A teraz art za zakład z Ignisą. Szczegóły macie w arcie na dA, tutaj się rozpisywać zbyt specjalnie nie będę. Ignis Nessix w wyższej formie (nie mylić z formą wyższej czarodziejki!).


Lecimy z tym koksem. Prezent dla Catty (dla mojej Czat, kochanego modzika serce ) [przepraszam za spację przed nawiasem, ale by się nowa emota zrobiła, nie poprawiać, modzi]. Catty MW. MW = Magic Winx, transformacja początkowa, transformacja nowicjuszek.


No i następne, a lot of this, haha. Florka w sukni ślubnej, takie małe zamówienie dla Czat.


Next. Rhona Demonic Keix. Commission dla YumeHimura.


I przedostatnie na tą chwilę. Commission dla liriaaqua2. Skrzydło Enchantix Flutury. Tak, wiem, że jak na Enchantix to trochę za mało diamentów, ale postawiłem na taki znośny, prosty i elegancki design, taki, jak ma ta OCka.


No i ostatnie jak na ten czas. Jeden z moich lepszych artów - Sophia Keix. Commission dla Phuong-Linh.


Mam nadzieję, że się wam podobają! Starałem się uśmiech.



Dostawa artów ;]].
Trochę przykro, że nikt nie komcia, ale no cóż.
podpisy znowu na dole


Catty Casual (strój codzienny, tzw. 'civillian outfit'\) :3.


Moje nowe ID z Harmoniją Butterflix : D.


Start serii "New Enchantix for my OC's" - Sophy.


Kolejna OC'ka z serii tej samej, co wyżej, Rhea.


Emmah Enchantix :3.


Zrobiłem z nudów nową paletę dla Harmoniji. Trochę zmieniłem kolory i zgromadziłem najważniejsze ^^.


I ostatni arcik jak na ten moment. Mam nadzieję, że jeden z lepszych - Sara Enchantix.

Podoba wam się?




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez x-Ritsu dnia 21-08-2015 16:53
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Domino rysiaja.
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 13:42
Gabe, gabe, gabe. Wiesz, że lubię Twoje prace, wiem, że ty też je lubisz xd. Rysujesz coraz lepiej. Oglądałam wiele razy, jak rysiasz i jestem pod wrażeniem. Dobre kolory, designy. Najlepiej wychodzą Ci włosy. W każdym twoim arcie podziwiam włosy. Co do najlepszej, a raczej najlepszych, to wybiorę trzy prace - Florę w sukni ślubnej, Rhonę Demonic Keix oraz Emmah Enchantix (chociaż denerwuje mnie ten kosmyk przy oku xd). Najgorszej nie wybiorę, ponieważ wszystkie mają w sobie to coś, co mi się podoba. Weny życzę i czekam na nowe prace! ~


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Domino rysiaja.
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 13:47
Już na dA napisałem, ale i tutaj napiszę: Sara wygląda cudnie serce
Bardzo mi się podobają kolory, projekt stroju i estetyka pracy. Skrzydła są dobrze dobrane i pasują do całości. No i ta poza... ech, wiesz, jak przyciągnąć uwagę.
Jeszcze raz gratuluję wspaniałej pracy!
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Domino rysiaja.
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-10-2015 17:17
Dziękuję wszystkim za oceny! Po odwiecznym zastoju tematu, wracam z nowymi rysunkami. Trochę mnie nie było i mało działo się w te parę miesięcy, także prac nie ma tyle, jakbym normalnie mógł zrobić w miesiąc.


Harmonija Tynix, czyli jeden z moich lepszych artów. Bardzo dużo czasu nad nim przesiedziałem, mam nadzieję, że to docenicie.


Harmonija Sophix.


A to jedna z prac na konkurs Illumix-Challenge. Vairi, Milady, Harmonija, Cairo i Rowin, spotkanie pierwsze. Wykonałem pracę na rundę numer trzy.


A ta praca przebija wszystko. Na konkurs Ultimix. Cztery czarodziejki: Dominique, Luxa, Harmonija i Rhea w nowej fanowskiej transformacji Fusinix (tak, wiem, strasznie dużo tego). Pierwsza, trzecia i czwarta to moje OCki. Nad tym artem pracowałem równe trzy dni i było nad nim kolosalnie dużo roboty. Efekt wyszedł, jak widzicie.


I ostatnia praca na dzisiaj. Veril w mojej fanowskiej transformacji Nessix. Veril jest jedną z majestatycznych OCek Ignis i właśnie dla niej jest ten oto arteł. Wygrała pierwsze miejsce w konkursie na Keix (oczywiście to nie jedyna nagroda, będzie teraz taki ciąg nagród dla innych i dla jej samej, więc nie przegapcie ;p).

A co wy sądzicie?



A, i byłbym zapomniał: od arta z Fusinixem zacząłem robić swoje własne pozy.


Kurczę, trochę przykro, że nikt nie komentuje, no ale wstawiam i tak.


Izis Shanilix dla PhoenixFlameFairy.


Katarine Thunderix dla Sky6666.


Vinet Nessix (odświeżony design transformacji) dla Ignis (SorceressIgnis).


Bella Invitix (również odświeżony) dla Aryl-Phoenix.



I ostatni arcik jak na ten czas xd. Akala Tynix dla wiadomo kogo :D.

[Aktualizacja: zmieniłem tło Akaly ;p]




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez x-Ritsu dnia 23-10-2015 17:26
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Domino rysiaja.
~Ignis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-10-2015 17:50
Nudzi mi się, a że dawno nic nie pisałam, zostawię ci tu wykład, żebyś nie czuł się taaaaaki samotny.

Zacznijmy od Tynixu. Tynix cudny, jak to Tynix ma w zwyczaju, w każdym razie w mojej opinii. Ale muszę się do czegoś przyczepić, bo zawsze to robię. Nie pasuje mi tutaj ta mocno różowa falbana u dołu. Mogłaby mieć nieco jaśniejszy kolor i bym się nie przyczepiła. Poza tym nie mam więcej zastrzeżeń. Wygląd genialny, prześliczna fryzura, no i genialnie dobrane tło. I te odbicia, brakuje mi tylko odbicia diamentu, bo wyglądają, jakby stały w powietrzu.

Czas na Sophix. Nie obraź się, ale mnie osobiście średnio się podoba. Wiem, że to transformacja związana z naturą, ale mimo to jest tu za dużo zieleni, a za mało zwykłych kolorów Harmoniji. Wstążki i blaski na nich wyglądają trochę bardziej jak buty Harmonixu, a nie Sophixu. Skrzydła też wyglądają ciut inaczej w tej transformacji.
Pora na pozytywy: genialna fryzura! W sensie ta kitka z boku, na którą miałeś przez dłuższy okres czasu fazę. Wygląda genialnie. Niebieskie kwiatki też niczego sobie, choć oszczędziłabym sobie tych perełek w ich środku, bo nie wyglądają zbyt naturalnie.

Pracę na konkurs już oceniłam na dA, ale specjalnie zacytuję tutaj swoją wypowiedź, żeby nie było że pominęłam jakąś pracę:
"Zacznijmy od pozytywów. W całości praca jest naprawdę niezła i zdziwię się, jeśli nie będzie w czołowej trójce. Jak zwykle na twoich pracach, prym wiedzie Harmonija, co jest świetne, ponieważ ze wszystkich dziewczyn wygląda najlepiej, w każdym razie, takie jest moje zdanie. "Zamglone" tło to także dobry pomysł, ponieważ nie zlewa się z postaciami, co byłoby nieuniknione, gdyby zostało wklejone w full HD.
Teraz minusy. Gdzie ucho Vairi? Wydaje mi się, że z tej perspektywy ucho powinno być albo przed włosami, albo włosy powinny jej bardziej na twarz wchodzić. U Harmoniji mam wrażenie, że gdzieś zapodział jej się jeden kosmyk włosów, ale to akurat szczegół i mogę się mylić. I bez obrazy, ale stojąca tyłem Rowin, a raczej jej włosy, nadal wyglądają dla mnie jak mop."

Kolejna praca konkursowa. O, tej jeszcze nie oceniałam wow. A powinnam.
To teraz dla odmiany zacznijmy od minusów. Kule świetlne w miejscu dłoni są zbyt małe. Tak małe kule świetlne nie byłyby w stanie zasłonić całych dłoni (których nie chciało ci się rysować, tak jak mnie). Wygląda to tak, jakby miały ucięte ręce w nadgarstkach. Poza tym wydaje mi się że noga Rhei nie powinna być tak ucięta za spódnicą, bo to naprawdę dziwnie wygląda. Zdaje mi się też, że Luxa ma nieco za chudą jedną z nóg. I jeszcze skrzydła i tutaj bardzo się przyczepię, bo wszystkie wyglądają dokładnie tak samo, mają tylko inne kolory, co jest dla mnie niewybaczalne. Myślałam, że tego nie lubisz.
I pozytywy. Cała transformacja wygląda nieziemsko. Tak mistycznie i tajemniczo. Świetny efekt zaklęcia, zwłaszcza te "wstążki" idące od rąk do wielkiej kuli światła. Stroje, po prostu szok. Widać inspirację Enchantixem i może czymś jeszcze, ale po prostu tego nie widzę. Świetny pomysł z tymi opaskami na włosy, ze znakiem czarodziejki, no i wzorami na nogach. Makijaż też niczego sobie, choć nie dałeś żadnego Rhei. Szkoda.

Veril dla mnie już dawno skomentowana na dA. Tutaj już mi się nie chce wrzucać opini, więc powiem tylko że świetne, a jak chcesz wiedzieć więcej, to skocz do swojego arta i tam przeczytaj jeszcze raz co sądzę.

Izis wyszła genialnie, ale znów się przyczepię. lol Po pierwsze, ona ma dwie prawe dłonie i to tak na poważnie, sam się przypatrz. Poza tym ta lewa-prawa dłoń jest chyba ciut za mała w stosunku do prawej. Teraz kolory. Nie wiem czemu, ale ten żółty mi jakoś tam nie pasuje. Chyba zbytnio kontrastuje ze skórą, w każdym razie nieco psuje efekt arta. Czas na plusy. Sam strój genialnie narysowany, a włosy to po prostu cudo. Kryształków wokół nich oceniać nie będę, bo nie są twoje.

Katerine Thunderix. Było nie robić tych dłoni na siłę. Lewa jeszcze ujdzie, ale prawa wygląda przedziwnie. Chyba dałeś tam lewą dłoń zamiast prawej, ale przez te blaski nie jestem pewna. Niepotrzebnie dodawałeś ten cień czy odbicie czy co to tam jest, przy skrzydłach, zupełnie obyłoby się bez tego, a i wyglądałoby nieco ładniej. To co mnie ciekawi, to jej fryzura. Skąd ta kitka jej wychodzi? z tyłu głowy, gdzie jest naprawdę wysoki kołnierz? Powinieneś częściej zwracać uwagę na takie szczegóły, bo ich u ciebie najwięcej. Linie rajstop nieco wychodzą poza nogi, ale tutaj zakładam, że to był zamierzony efekt. Prócz drobnego szczegółu, fryzura jest mega, świetna, wspaniała, przecudna i inne synonimy tych słów. Tak samo ze skrzydłami. Pomysł na strój świetny, ale tu nie mogę dużo narzekać, bo sama ci przy tym pomagałam.

Vinet Nessix. I zgadnij co znowu? Ręce! Lewa ręka ma prawą dłoń, której na dodatek brakuje jednego palca. Za to przy prawej ręce dłoń jest zbyt mała, jak na moje oko. No i brakuje jej pępka. Stopy są trochę zbyt koślawe, nie wiedziałam że tak da się je wygiąć. Za to strój genialny, taki zupełnie inny niż wszystkie wcześniejsze i za to go kocham. Ten wzór u góry bluzki genialny. I świetny pomysł na wychodzącą z boku płachtę u dołu. Podziwiam. Skrzydła i włosy cudne, ale w sumie to ci zawsze wychodzi najlepiej, więc nie powinieneś się dziwić.

Bella Invitix. I tutaj wreszcie masz normalne i dobre ręce, brawa dla pana. W sumie tutaj nie ma wielu rzeczy, których można by się doczepić. No chyba że faktu, że prawa noga jest większa niż lewa, chociaż z takiej perspektywy powinno być chyba na odwrót. No i spod kostiumu z boku, wystaje jej kawałek ciała. Nie wiem czy to było zamierzone czy nie, więc zostawię bez komentarza i zajmę się pozytywami. Skrzydła wyszły ci zjawiskowe. Nieco przypominają te z Nessixu, ale to pewnie przez poświatę. Są takie delikatne i urocze, przecudne. No i udało ci się narysować te buty tyłem i wcale ci nie wyszły źle, wręcz przeciwnie. Gratulacje.

I została tylko Akala Tynix. Przyznam, że akurat ten art mi się nie podoba. Kolory jakoś tak nie pasują do siebie, z jednej strony miętowy strój, a z drugiej żółte pasemka. Jej włosy wyglądają jak lody czekoladowe z bananami. Skrzydła takie jakieś koślawe i niezbyt przypominające te Tynixowe, według mnie. Sam strój jest genialny, zwłaszcza niebieska falbana u dołu sukienki, ale w połączeniu z fryzurą tworzy dla mnie niezbyt przyjemny widok. Te pasemka i skrzydła mnie odstraszają najbardziej.



Jakieś moje rzeczy: SorceressIgnis(dA), MrsTanato(dA), Moja strona

Odwiedź galerię "zgadzania się"

Przychodzę tu głównie na dramy
52984863 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Domino rysiaja.
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-11-2015 12:07
Oh, ach, dziękuję serdecznie za wyczerpującą opinię, serio niegrzeczny. Lubię, gdy ktoś się rozpisuje, a nie mówi tylko, że śliczne i cudne.

A dziś Domino wpada z nowymi pracami.
Po pierwsze - poprawiłem niektóre bazy, reszta również zostanie poprawiona później.
Baza do Enchantix
Baza idealna do zaklęcia
Baza half-body z Bloom
Baza w stylu "Get de london luk"
[nowa baza] Dwie dziewczyny


Teraz prace z normalnymi OCkami:
- Irice Thunderix dla ashii2256


- Harmonija (moja OCka) Hallowinx


- Harmonija i Diannah (obie moje) w strojach codziennych (Casual'ach):


- Commission dla PaxnaRose ~ Aria Believix:


- Prezencik dla naszej moderatorki Catty ~ jej OC Catty Enchantix:


- Harmonija w nieco przerobionym Thunderix'ie:


- Berło Mythix dla Victorii, pierwszy commission dla ChandSharmy: klik.

- Commission dla ChandSharmy ~ Pełny Mythix jej OC Victorii:


I to będzie na tyle. Mam nadzieję, że ktoś skomentuje i że wam się podoba niegrzeczny.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Domino rysiaja.
~Ignis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-11-2015 14:51
Oh, Ach. Dziś wpadam z nowymi ocenami, żebyś nie czuł się taki hop do przodu język. Jeśli chodzi o mnie, jak już piszę opinię to musi być wyczerpująca, inaczej jej nie publikuję.
Do baz się nie przyczepię i nie ocenię ich, bo sama się na nich nie znam. Moje mają jeszcze więcej niedoskonałości niż twoje, tylko że ja umiem to zamaskować strojem łehehe.

Zacznijmy więc może od Thuderixu Irice. Nie wiem czy jest to tylko moje wrażenie, ale te dłonie są jakieś takie... nie na miejscu? Chociaż jestem pewna, że tym razem lewa ręka ma lewą dłoń, a prawa prawą, coś mi w nich pasuje. Czy ja wiem, może to, że są za małe? W każdym razie coś tam jest nie tak. Teraz drugie: skrzydła. A konkretniej kolce przy nich. Domyślam się, że to miały być kolce (czy tam szpony albo pazury, bez różnicy), ale niezbyt ci wyszły. Wyglądają bardziej jak spłaszczone kawałki materiału, które przyczepiły jej się do skrzydeł.
Teraz pozytywy. Połączenie kolorów jest genialne. Jak ci się to udaje? Ja jak łączę takie kolory, to zwykle mi nie wychodzi. Oddawaj talent! Włosy jak zawsze wyszły ci genialnie. Zauważyłam, że ostatnio masz obsesję na punkcie kitki z boku głowy, wciskasz ją wszędzie gdzie się da :haha:. No i na koniec oczy. Rany, wyszły ci zjawiskowo, to najlepsze z twoich oczu jakie kiedykolwiek widziałam (trochę dziwnie brzmi to zdanie). W każdym razie: ok

Harmonija HalloWinx. Heh, i jak zwykle od minusów. Ciekawi mnie, jak ona trzyma tą kosę, że jeszcze jej się ręka nie urwała. Z takim wielkim, i zapewne też ciężkim, ostrzem, już dawno straciłaby równowagę i padła na ziemię. Jeszcze trochę rażą mnie tutaj pasemka. Połączenie różowego z tak jaskrawym błękitem... nie wiem czemu, kojarzy mi się z lodami, których raczej na głowie nie powinno się nosić. Cała reszta jest wprost genialna. Poza jest świetna (pomijając zastrzeżenia co do ręki) do tego typu stroju. Kolory też fajne i wedle mojej opinii, jej strój wcale nie przypomina stroju Bloom HalloWinx, nawet jeśli kolory są takie same. Rażą mnie jeszcze lekko te powiększone skrzydełka. Myślę, że lepiej by było jakbyś je zrysował z szablonu, niż brał od kogoś takie malutkie i powiększał... bo tak chyba było, nie? W każdym razie tak wyglądają.

Harmonija i Diannah. A tu się przyczepię znów do czegoś, co powtarzam chyba pięćset razy na dzień: do dłoni. Ułożenie jest niezłe i do niego nic nie mam, chodzi mi bardziej o wielkość. Każda z użytych dłoni jest zbyt mała. Mogłyby być choć trochę większe. Trochę! W sumie do niczego więcej nie mogę się tutaj przyczepić. Uważam, że stroje są świetne, chociaż (nie zabijaj mnie!) Dianny bardziej mi się podoba, w tym przypadku. Po prostu bardziej mi pasuje taki styl. Włosy jak zwykle, włosów już komentować nie będę, bo to ci zawsze wychodzi <zazdro>.

Aria Believix. Tutaj to nie jestem pewna co powiedzieć. Niezbyt mi przypadł do gustu, akurat ten art i wcale nie chodzi mi tutaj o Believix, bo całkiem nieźle ci nawet wyszedł. W tym przypadku cała poza jest jakaś... krzywa i dziwna. Ta uniesiona noga wygląda dość dziwnie. Tak nie za dobrze, na moje oko. Uniesiona ręka w górę jest chyba za krótka i za mała, ale jak rozumiem, to działanie perspektywy. Jeszcze niezbyt ci to wychodzi. Zaklęcia zwykle świetnie ci wychodzą, ale to akurat wygląda jak balonik z gumy balonowej. Włosy co prawda wyszły ci genialnie, tylko to ich ułożenie, coś tak nie bardzo... bo jestem pewna, że nikomu włosy nie wychodzą tuż sponad oka. Tak poza tym, skrzydła chyba ciut za małe jak na Believix. Ale tło fajnie dobrane język, podziękuj mi.

Catty Enchantix. Ach, jak ty lubisz eksperymentować z tym Enchantixem, to aż szok. Jestem absolutnie pewna, że w normalnym Enchantixie Winx, nie miały one żadnych rajstop czy skarpetek. Widzę też, że "zainspirowałeś" się moimi tiarami, bo kiedyś robiłeś inne. Ogólnie to ten art jest prześwietny, czepiać się nie mam czego, no może poza faktem, że taka fryzura jest chyba niemożliwa lol.

Harmonija Thunderix. Aaa, zniszczę cię, ja chciałam dać pierwsza mega-potężny Thunderix! W każdym razie to jest jeden z twoich najlepszych artów. To zawsze musi być art z Harmoniją, czemu nie? W każdym razie całość wykonania powala mnie na kolana. I znowu kiteczka z boku, kto by się spodziewał? Największą uwagę przyciągają skrzydła. No i to genialne zaklęcie. Asymetryczny strój to ciekawe posunięcie, wygląda wiele lepiej niż poprzednia wersja. Dobry pomysł ze złotymi elementami, choć te czerwone oczy mogłeś sobie darować. Pasują tylko jak czarodziejka jest wściekła język.

No i na koniec, Mythix Victorii, choć prawdę mówiąc, twoja wersja Mythixu wygląda bardziej na Enchantix niż Mythix. Skrzydła nadal kojarzą mi się ze skrzydłami Believix Bloom, przez te kolory i to wielkie serducho. Dałeś tutaj tyle zegarków, że to pewnie czarodziejka czasu łehehe. Szpilki tych butów są świetne, tiara też - znów inspirowana mną. Miałam się nie czepiać braku palca przy ręce, więc przyczepię się do tego, że ta ręka - kolejna już z resztą - jest za mała. Czemu ty tak często robisz te ręce takie małe? Ombre na końcówce warkocza nieco dziwne, wygląda jakby jej włosy blakły, ale dobór kolorów ogólnie świetny.

Mam nadzieję, że cię za bardzo nie zezłościłam diabełek. Weny życzę lol.



Jakieś moje rzeczy: SorceressIgnis(dA), MrsTanato(dA), Moja strona

Odwiedź galerię "zgadzania się"

Przychodzę tu głównie na dramy
52984863 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Domino rysiaja.
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-11-2015 13:29
Muszę to skomentować, bo przez Arię moja dusza krwawi.

>KLIK, rysunek poglądowy<

1. Znowu ręka jest zbyt krótka. Nie wmawiaj mi kolejny raz, że to kwestia perspektywy-ta ręka nawet nie jest pocieniowana w sposób, który by tę perspektywę pokazywał.

2. Od kiedy pacha zaczyna się wcześniej niż pierś? XDDDDDDD Jak będzie mi się chciało, to poprawnie to przerysuję, bo chyba masz problem z kobiecą anatomią.

3. Pewnie znowu to kwestia Twojej domniemanej "perspektywy", ale po raz kolejny jej tu nie ma. To wygląda tak, jakby miała anorektyczne ramię, a muskularne przedramię.

4. Uśmiałam się jak to zobaczyłam. Ta noga wygląda jakby wyrastała z miejsca, w którym jest męskie przyrodzenie. Wróżka nie ma prawej nogi, za to ma trzecią-pośrodku mruga

Ten rysunek przelał u mnie szalę goryczy, musiałam go skomentować.



DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Domino rysiaja.
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-02-2016 14:04
Proszę moderatora o zamknięcie tematu. Stworzyłem nowy, powody tutaj -> klik.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Domino rysiaja.
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-02-2016 14:09
Zgodnie z życzeniem - archiwum.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.