Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  En Quête d'inspiration  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorEn Quête d'inspiration
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-03-2015 12:39
No więc... To jest mój drugi temat z grafiką. Chciałabym tym razem dodawać lepsze prace. Nie chcę się za wiele rozpisywać. Oto avki:








I jedna beznadziejna sygnaturka:



Od końca wakacji w temacie grafiki, ciągle stoję w miejscu. Nic od tamtego momentu nie tworzyłam, więc moja grafika jest nadal badziewna. Obecnie tworzę w PhotoScapie, Gimpie 2 i PhotoShopie CS4 (obu ostatnich programów jeszcze nie ogarniam). Proszę o szczerą ocenę.


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Victoria dnia 06-03-2015 17:20
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: En Quête d'inspiration
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 06-03-2015 12:45
Avatary z Daphne zdecydowanie najlepiej ci wyszły, zwłaszcza 5. Piękna, delikatna koloryzacja, idealnie pasuje do niej. W sumie to nie wiem, czego mam się uczepić, bo ogólnie każda kolorystyka mi się podoba xd Może tylko Tecna jest trochę za ciemna, a u Bloom się trochę posypała jakość. Przy pierwszej Musie brakuje mi jakiejś koloryzacji, bo tak jakoś pusto xd. Sygna ładna, ale trochę pusta, dodałabym jakieś tekstury do tego :>. Ogólnie bardzo dobrze ci idzie, wenki życzę! :D



Edytowane przez Sophie dnia 23-03-2015 15:35
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: En Quête d'inspiration
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2015 11:50
Dziękuję Ci Flamo za ocenę. Podbudowałaś mnie na duchu! Dziś próbowałam trochę pograficzyć w Gimpie. Stworzyłam jeden zestaw, ale bez napisu, ponieważ żaden nie pasował.



Uprzedzam, że zestaw jest eksperymentem. Chciałam dodać jakieś brushes, ale nie bardzo wiem, jak się je nakłada na obraz.


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: En Quête d'inspiration
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2015 12:09
Avatarki wyszły Ci naprawdę bardzo fajnie. Kolorystyka jest dobra, kadry też ciekawe. Nie umiem wybrać tych najlepszych, bo wiele z nich mi się spodobało. Sygnaturka też jest śliczna. Kolorki są fajnie dobrane, ale wydaje mi się być tam trochę pustawo, możnaby coś dodać. Najnowsza praca wyszła Ci nieźle, tło jest genialne! Jestem ciekawa czy mieszałaś kilka tekstur, czy po prostu dałaś jedną? PNG's się ślicznie zgrywa ze wszystkim. Jednak uważam, że jakiś napis by się przydał, żeby zapełnić tę pustkę. Rzeczywiście, czasami jakiś napis trudno dobrać. Sama wiele razy brałam gotowe, bo żaden nijak mi nie pasował. No, to chyba tyle ode mnie. Życzę weny i czekam na kolejne prace!



Edytowane przez Victoria dnia 07-03-2015 12:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: En Quête d'inspiration
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-03-2015 13:57
Początki zawsze są trudne, ale widzę, że Tobie idzie bardzo dobrze. Avatary są niczego sobie, dobra jakość (która jest dużym plusem, bo często jest kiepska) i koloryzacje, które są jak najbardziej okay :). Avy z Daphne wyszły Ci bardzo fajnie, ten z Tecną trochę blady, ale to nic. Sygnaturka ma dobrą jakość, napis też ujdzie, ale duża pustka, choć wiem, że z czasem nauczysz się ją zapełniać :3.

No cóż, osobiście w Gimpie nie umiem raczej nic zdziałać, więc podziwiam, że Ci to wychodzi xd. PNG's jest dobrze dobrany, a teksturka sama w sobie ciekawa, napis by się przydał, ale nie chcę wymagać za wiele.

Dobrze Ci idzie, oby tak dalej. Weny~


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: En Quête d'inspiration
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-03-2015 13:52
Avatarki z 6.03, są naprawdę ładne. Wybrałaś bardzo fajne kadry, do tego koloryzacje dobrze się komponują, poza tą Bloomą, która jest trochę za jasna. Zestaw z Musą jest ładny, tylko czarodziejka jest zbyt wyraźna, co rzuca się w oczy. I na moje oko trochę za duża w stosunku do całości. Tło ma fajny kolor, który dobrze się komponuje z PNG'sem. Brakuje tu jedynie kilku brushy i napisu na pierwszym planie.
To są dopiero początki, dlatego nie powinnaś się zrażać negatywnymi opiniami. Każdy od czegoś zaczyna, najważniejsze, żeby załapać o co chodzi i robić to z pasją, a później wszytko pójdzie z górki. Także życzę Ci dużo weny i wytrwałości.


Instagram | YouTube

Edytowane przez Suzanne dnia 09-03-2015 15:30
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: En Quête d'inspiration
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-03-2015 06:45
Dziękuję za szczerą ocenę!

Speksi napisał/a:
Jestem ciekawa czy mieszałaś kilka tekstur, czy po prostu dałaś jedną?

Wymieszałam dwie.

Oto nowe badziewia xdd:



Jakiś zestawik z Stellą (mam na nią fazęcałus)



Jakość nie powala, ale gif jest mniej, więcej płynny.
Chciałam dodać jeszcze jeden avek (ruchomy), ale zmiana rozmiaru 443 klatek, trwała by do mojej starości. + Trzy sygi z MP:




Mam nadzieję, że ktoś te badziewia oceni xdd.
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: En Quête d'inspiration
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-03-2015 09:38
Zestaw ze Stellą - hm, średni jest. Sam kadr jest fajny, napis dość neutralny, niby nie wygląda źle, ale też nie jakoś super. Jest tam jakaś tekstura? Sama już nie wiem xd. Ujdzie, ale mogłoby być lepiej ;3.

Animacja z Harmonix'em - ojoj, to jedna z Twoich pierwszych animacji? Dobrze Ci idzie. Heh, moja pierwsza animacja była ze Stellą w Harmonix'ie, ale była o wiele gorsza, a dokładniej - płynność leżała. U Ciebie widzę ją niezłą, może i pominęłaś kilka klatek, ale to nic. Prezentuje się całkiem ładnie, choć kadr w avku nie przypadł mi do gustu.

Sygnatury z MP - kadry wybrałaś bardzo fajne, ale wieje niesamowitą pustką xd. Napisy by się przydały lub jakieś brushe, bo koloryzacja i kadr nie wystarczy, ale wiem, że się uczysz ;3. Najbardziej podoba mi się druga sygna.

Tyle. Życzę weny ;33.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: En Quête d'inspiration
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-03-2015 14:55
Piona, też używam tych programów co ty, ale już z PhotoScape nie korzystam. Lubię Twój styl, Floraa. Avatary mają niezłą koloryzację, tylko wydaje mi się, że się tak jakby... "rozmazują" - to samo tyczy się zestawów. Myślę, że to wina koloryzacji, daje takie dziwne złudzenie, ale ogólnie nieźle robisz avy. Fajne, ciekawe kadry, kadrujesz dobrze. Zestawy też są całkiem, całkiem, choć ja należę do grupy osób, które wolą napaćkane, nawalone, więc... Brakuje mi dodatków. W sydze ze Stellą napis odpada, jest niewidoczny, a tekstury użyłaś, to na plus, ale chyba nieodpowiednie, ponieważ po lewej stronie zrobił się taki... dosyć nieciekawy efekt, a to od razu widać, że to tekstury. Żeby pobrać jakieś fajne, polecam deviantart, tam możesz znaleźć cudowne tła, tekstury, czcionki i wiele więcej, ale trzeba chwilkę poświęcić na szukanie. Wracając do oceny. Lubię twoją grafikę. Ćwicz dalej i się nie poddawaj. Życzę weny



Edytowane przez Rebecca dnia 17-03-2015 15:04
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: En Quête d'inspiration
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-03-2015 08:05
Victoria napisał/a:
Zestaw ze Stellą - hm, średni jest. Sam kadr jest fajny, napis dość neutralny, niby nie wygląda źle, ale też nie jakoś super. Jest tam jakaś tekstura? Sama już nie wiem xd. Ujdzie, ale mogłoby być lepiej ;3.

Animacja z Harmonix'em - ojoj, to jedna z Twoich pierwszych animacji? Dobrze Ci idzie. Heh, moja pierwsza animacja była ze Stellą w Harmonix'ie, ale była o wiele gorsza, a dokładniej - płynność leżała. U Ciebie widzę ją niezłą, może i pominęłaś kilka klatek, ale to nic. Prezentuje się całkiem ładnie, choć kadr w avku nie przypadł mi do gustu.

Sygnatury z MP - kadry wybrałaś bardzo fajne, ale wieje niesamowitą pustką xd. Napisy by się przydały lub jakieś brushe, bo koloryzacja i kadr nie wystarczy, ale wiem, że się uczysz ;3. Najbardziej podoba mi się druga sygna.


Dziękuję Ci Victorio, za ocenę. Bardzo liczyłam na szczegółową ocenę, każdego/każdej zestawu/sygnatury i dostałam to, co chciałam. Co do zestawu pierwszego: to był eksperyment (chciałam spróbować nakładania warstw itp.) i spodziewałam się, że się nie udał.

Rebecca napisał/a:
Piona, też używam tych programów co ty, ale już z PhotoScape nie korzystam. Lubię Twój styl, Floraa. Avatary mają niezłą koloryzację, tylko wydaje mi się, że się tak jakby... "rozmazują" - to samo tyczy się zestawów. Myślę, że to wina koloryzacji, daje takie dziwne złudzenie, ale ogólnie nieźle robisz avy. Fajne, ciekawe kadry, kadrujesz dobrze. Zestawy też są całkiem, całkiem, choć ja należę do grupy osób, które wolą napaćkane, nawalone, więc... Brakuje mi dodatków. W sydze ze Stellą napis odpada, jest niewidoczny, a tekstury użyłaś, to na plus, ale chyba nieodpowiednie, ponieważ po lewej stronie zrobił się taki... dosyć nieciekawy efekt, a to od razu widać, że to tekstury. Żeby pobrać jakieś fajne, polecam deviantart, tam możesz znaleźć cudowne tła, tekstury, czcionki i wiele więcej, ale trzeba chwilkę poświęcić na szukanie. Wracając do oceny. Lubię twoją grafikę. Ćwicz dalej i się nie poddawaj. Życzę weny


Dziękuję Tobie również za ocenę (chyba zrobiło się za poważnie xdd). Napis w zestawie z Stellą nr.1 również był eksperymentem. Od razu po przeczytaniu słów ''napaćkane, nawalone'' oświeciło mnie. Stworzyłam kolejny badziewny zestaw, który może nie jest synonimem słów ''napaćkane, nawalone'', ale wiem, że użyłam przynajmniej z 20 tekstur xdd.




I zestaw z Bloom:



Oba zestawy są straszne xdd.


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Ashley dnia 20-03-2015 08:07
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: En Quête d'inspiration
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-03-2015 16:54
Co ty gadasz, wcale nie są. Wręcz przeciwnie, są śliczne, przydałby się tylko jakiś napis. Tecna ma ślicznie kolorki, a Bloom jest ładnie delikatna. Ogólnie, to chyba najlepsze twoje prace.
Na animacjach się nie znam, ale wydaje mi się, że poszło ci całkiem nieźle. Mi kadr w avatarze nie przeszkadza, jest dobry.
Twoją mocną stroną są koloryzacje, które prawie zawsze wychodzą wspaniale. Szczególnie spodobały mi się w sygnaturach z MP.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: En Quête d'inspiration
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-03-2015 19:08
Ojejku, dawno tutaj nie zaglądałam, ale czas to zmienić. Nowe zestawy są według mnie genialne! Naprawdę mi się podobają, są takie w moim stylu. Delikatne, jasne, po prostu śliczne. Nie mogę się na nie napatrzeć. Jedynym minusem jest brak napisu, a szkoda, bo byłoby jeszcze lepiej. Nawet nie wiesz, jak mnie korciło, żeby założyć sobie tą Tecnę, ale ostatecznie mam fazę na Shigatsu (tj. takie anime) i avka nie zmienię przez długi czas xdd. Tak czy siak, te zestawy wcale nie są okropne, wręcz przeciwnie - urzekły mnie. No, chyba tyle z mojej strony. Życzę weny!



Edytowane przez Victoria dnia 21-03-2015 19:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: En Quête d'inspiration
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-03-2015 09:09
Dziękuję Speksi i Blue za ocenę. Co do napisu, chciałam dodać, ale żaden (jak na złość) nie chciał się dopasować.
Kolejne paciaje by me. Kilka gifów z ''Kopciuszka''





Jakość padła ;/
I oczywiście zestaw z Musą:


Zestawik z Florą (eksperyment):


Wersja z napisem:


Teraz posypią się credity:
(c) WinxBlogger psg's Flory i Musy
Tekstury znalezione w Google.

Osobiście uważam, że oba zestawy to totalna klapa, ale z okazji, że umiem jako-tako używać teksturek, to pomyślałam sobie, że otwieram zamówienia(i tak nikt nie zamówi). Wiem, że to dosyć wcześnie, ale takie zamówienia pomogą mi rozwinąć się w temacie grafiki.
Więc, oceni ktoś? niegrzeczny


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Ashley dnia 23-03-2015 09:21
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: En Quête d'inspiration
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-04-2015 20:30
Animacje z Kopciuszka - na animacjach się nie znam, więc nie będę oceniać.
Musa - tutaj (po raz pierwszy piszę to w twoim temacie) brakuje koloryzacji. Tekstury pasują, brak napisu idzie na minus, ale wiadomo, początki.
Flora - tu już lepiej, o wiele. Ładne, mocne kolorki, dobrane tekstury, napis też ujdzie, choć mógłby być lepszy.
Chciałabym ci złożyć zamówienie na Bloom Enchantix. Mam nadzieję, że się zgodzisz.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: En Quête d'inspiration
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-05-2015 16:05
Dawno mnie nie było, ale to przez problemy rodzinne. Nie sądziłam, że ktoś zamówi cokolwiek. Zestaw oczywiście zrobiłam, ale dawno nie dotykałam GIMPA i trochę rzeczy się pozapominało... Napis jest straszny (sam zestaw z resztą też mellow), więc mogę Ci go poprawić, jak chcesz.
Zamówienie dla Meredith



Błagam: nie bij! Żeby nie było - jak zestaw Ci się nie podoba, to mogę zrobić inny. Chciałam dodać jeszcze Musę Sirenix, ale nie zdążyłam dokończyć. Czekam na ocenki.


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: En Quête d'inspiration
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-05-2015 17:14
Ten zestaw jest bardzo ładny. Tekstury dobrane, napis pasuje (mogę wiedzieć, co to za czcionka?). Sam png's jest śliczny. Bardzo podoba mi się w twoich pracach użycie tych białych napisów na teksturach. Ja czasami jednym napisem potrafię zwalić całą pracę. Kolorki też są ok, chociaż akurat wolę jaśniejsze koloryzacje. Ale to nic. Niedługo go sobie ustawię, tylko ponoszę jeszcze trochę ten av. Weny!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: En Quête d'inspiration
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-05-2015 10:40
Thank You Meredith, że chce Ci się oceniać te badziewia xdd. Nazwa tej czcionki to: Brotherhood Script. Jako iż muszę nadrobić zaległości i dodaję kolejne paciaje:






Oceni ktoś?
EDIT: Widzę, że nikt nie ocenia, a ja już zdążyłam zrobić kolejnego paciaja:



Kiepsko ;/


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Ashley dnia 19-05-2015 10:54
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: En Quête d'inspiration
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-05-2015 16:29
Kiepsko ;/

Co ty gadasz! Ten zestaw jest świetny. Gdyby miał napis, z pewnością bym go sobie założyła. Brak napisu to tak naprawdę jedyny minus tej pracy. Koloryzacja jest śliczna, tekstury dopasowane.
Avatary są takie średnie, zdecydowanie lepiej wychodzą ci zestawy. Jednak te prace też nie są złe. Koloryzacje są ok, ale kadry takie średnie. Najlepszy jest chyba pierwszy.
To tyle ode mnie. Mam nadzieję, że nie uraziłam się moją krytyką. Weny!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 20-05-2015 17:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: En Quête d'inspiration
~Roxy22
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-05-2015 09:13
Akurat dzięki Twoim najnowszym avatarom przypomniały mi się nadchodzące wakacje. Dziękuję Ci! No, ale jak już tu jestem, to trzeba by troszku pooceniać.
Avatary - pierwsza piątka, fajnie, jasno, kolorki dobrane. Jednak w tym 6 coś mi nie pasuje. Wydaje się jakiś taki za ciemny. Może źle połączyłaś ciemną barwę z tymi spodenkami, które, myślę, były już od samego początku takie granatowe. Jeżeli nie, mój błąd.
Zestaw z Bloom - jedyne co mnie odstrasza, to jej mina ( mellow ) oraz brak napisu. Koloryzacja, jak najbardziej mój gust, do tekstury nie ma co się przyczepić. Zauważyłam jakiś biały napis pod Bloomą, ale nie sądzę, żeby on odgrywał rolę właśnie tego napisu głównego.
Podsumowując. Twórz dalej, bo masz talent. Kilka rzeczy brakuje, ale trening czyni mistrza. Pamiętaj, jak się coś nie uda, nie rezygnuj, tylko ćwicz dalej, bo MASZ TEN POTENSZJAL lol. Wenki :*.




Po pros­tu walcz...
I nig­dy się nie pod­da­waj, wal­cz o to
na czym Ci zależy, A gdy pad­niesz to
pow­stań za­miast rezygnować,
Gdy widzisz że ktoś upa­da to Go wes­przyj
bo jak Ty się wyłożysz to nikt nie po­da Ci ręki



OPOWIADANIE | GRAFIKA

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 20-05-2015 17:53
Usunęłam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: En Quête d'inspiration
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-05-2015 06:41
Więc, dziękuję Ci Meredith i Tobie Roxy za ocenę. Wzięło mnie na zrobienie kolejnej porcji badziewia:



Mój pierwszy zestaw z anime (nie bijcie!). Napisu brak, bo wszystkie moje czcionki zniknęły w momencie, gdy zmieniłam system:



Jak zabiorę się za pobieranie nowych czcionek, dodam napis. Moim zdaniem i tak ten zestaw jest jakiś nie ten teges, ale ocenę zostawiam Wam.

EDIT: Z wstawienia napisu raczej nic nie będzie. Wszystkie czcionki nie pasowały. Szkoda, bo jest za pusto ;/.


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Ashley dnia 28-05-2015 06:44
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.