Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  EVIL i grafika  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorRE: EVIL i grafika
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-12-2014 20:09
Pierwszy zestaw jest taki piękny ;>. Piękne tło i dobrze dobrany napis. Drugi wydaje się mi jakiś dziwny ale to wina tego arta. Ładna czcionka *o*. Trzeci jest dobry. Tylko te zygzaki przeszkadzają czcionce. Ciężko mi odczytać pierwsze słowo czy to "Late" czy też "Fate". Bardzo dobra grafika Evil ok .


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: EVIL i grafika
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-12-2014 20:09
No, więc...
Wersji Couture nigdy nie lubiłam, ale nie wpłynie to na moją ocenę Twojej grafiki :3.
Najlepsza jest Flora. Taka delikatna. W napisie mi coś nie gra, nie wiem czemu...
Daphne jest taka... przeciętna, ale plus za użycie tekstur. To tekstury, tak? Napis jest zbyt przechylony, ale kolor okay ;3.
Tecna najgorsza. Czarny to zabójczy kolor, uważaj jak go używasz, bo możesz sobie całą prace zniszczyć i właśnie to się stało.
Weny.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: EVIL i grafika
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 15-12-2014 15:28
Faktiko, nie ma tragedii. Jak na początek to całkiem okej. Pierwszy zestaw z Florką udany. Nie jest zbyt cukierkowo, PNG's pasuje, ale napis mi tutaj nie gra. Za duży rozmiar, zdecydowanie. Podoba mi się też, że boki sygnatury są ciemne, a sam środek rozświetlony. Fajnie to wygląda. W zestawie też nie pasuje mi napis, pobawiłabym się jakimiś efektami w czciocne, bo tak to trochę sucho wygląda. Syga z Tecną najmniej udana. Pstrokato, czarna czcionka, pngs jakiś taki rozciągnięty.
Ogółem grafika na plus. Propsy za wybór zdjęć/pngsów. Są oryginalne, nigdzie ich nie widziałam. Jest dobrze. Ćwiczyć!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: EVIL i grafika
~Stella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-12-2014 07:47
Pierwszy raz wchodzę do tego tematu! Najpierw pomyślałam, że nic nowego - Nowy temat z grafiki, a tu proszę! EVIL robi grafikę i do tego bardzo ładną! No więc ocenię:
Pierwszy zestaw (Flora) - Niezły, ale trochę za dużo ciemnego rożu.
Drugi zestaw (Daphne) - Jedna z mojej najlepszej trójki prac u ciebie teraz. Tło jest dobrane i wszystko mi się tu podoba.
Trzeci zestaw (Tecna) - Znowu jeden z trójki najlepszych prac! Nie podoba mi się tutaj jedynie serce z rąk i te paski w tle fioletowe.
Czwarty zestaw (Roxy) - Za bardzo rozmazane po lewej stronie, za dużo tego koloru w tle. Spodobała mi się łapka przy skrzydle. Jest super (ta łapka)!
Piąty zestaw (Selina i Acheron) - Jedna z prac z trójki najlepszych oraz najlepsza z tej trójki. Bardzo mi się spodobała pod względem nadchodzących świąt (śnieg) i sanki (też śnieg XD)! Postacie zabawne i wszystko mi się podoba!
Czy można brać i zamawiać?



Calutki zestaw (c) Chand (Widżilia)
magicalwinxclub.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: EVIL i grafika
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 21:37
No cóż, miałam skomentować Twoje prace już dawno, ale zwyczajnie nie chciało mi się xd.
Zestawy z 10.12. Najlepsza jest praca z Florą - oczywiście moim zdaniem. Napis wygląda całkiem przyzwoicie. Daphne jest niezła. Plus za fajne kolory ;3. Tecna średnia, jakoś nie podoba mi ten czarny napis, ale ogółem jestem pod wrażeniem, bo dobre prace (nie żebym spodziewała się złych xd).
Jeśli chodzi o kolejne zestawy, nie pasuje mi Roxy. Nie lubię rozmazania na pracach. a jeśli niezbyt pasuje - tym bardziej. Napis nie powala, taki zwykły... Haha, zestaw z Seliną niezły. Może troszkę pusto, ale jest okej (:.
Pora na avatary - zacznę od tego, że nie przekonują mnie kadry. Po prostu mi się nie podobają, ale każdy może mieć inne, zdanie xd. W niektórych padła jakość, takie mam wrażenie. Weźmy ostatni avek. Kadr jest fajny (sama z takim pracę robiłam xd), ale już kolory nie. Jakoś ciemno, koloryzacji nie widzę, chociaż może jest. W drugim pasują mi te "kratki".
Ogólnie jest nieźle, serio. Jakoś te początkowe zestawy mi się podobały, a już avatary niezbyt, ale wiadomo, że trzeba ćwiczyć, aby osiągnąć cel. Życzę Ci weny, bo masz pomysły, trzeba je zrealizować :D. Weny!


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 21-12-2014 21:38
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: EVIL i grafika
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2014 09:39
Zestawy z dnia 14-12-2014
Nie podoba mi mi się zestaw z Roxy. Odrzuca mnie to rozmycie, nie pasuje tutaj. Napis może troszkę za duży.
Drugi zestaw jest super. Idealnie dopasowanie wszystko.

Avki
są czaderskie. Jeden mi się tylko nie podoba, a mianowicie ósmy. Te rozmycia jakoś mi nie leżą. Możliwe, że przez tą lekka koloryzację, lub jej brak jakoś mi nie leżą wszystkie avki. Jednak pamiętaj, ciężka praca daję owoce. Ja też dobrą graficzką nie jestem, ale jednak się staram. Te starania widać też u Ciebie. Pracuj dalej. Weny uśmiech.


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: EVIL i grafika
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-12-2014 21:41
Kurde! Serio, dobrze Ci idzie! Podoba mi się Twój styl *-*. Już początkowe prace były dobre, a teraz to.. Ale może zacznę ocenianie od avków. Szczerze to mnie nie porwały, ale są fajne, kolorki całkiem spoko, kadry też. Najlepszy według mnie jest numer 6. A teraz zestawy. W pierwszym jest wszystko fajnie dobrane kolorystycznie, ale jeszcze czegoś mi w nim brakuje,jakiś brush'y czy czegoś w tym stylu. Drugi zestaw podbił moje serce! Jest naprawdę genialny! Nie mam się do czego przyczepić, i chętnie go sobie klepnę jeśli pozwolisz gwizdze. Weny!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: EVIL i grafika
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 12:24
Widzę, że grafika dobrze Ci idzie, brawo :>. Avatarki całkiem spoko, lecz chyba jakość troszkę upadła - mam na myśli pierwszy avatar. Ramki są jak najbardziej okej, sama ich używam, kadry także są dobre. Pierwszy zestaw wygląda nieźle, choć odrobinę pusto. Praca z Bloom Mythix jest śliczna, serio. Gdy weszłam w ten temat - od razu przykuła moją uwagę. Dobrze, że w napisie są użyte trzy rodzaje czcionek, pomysłowo. Sam PNG's mi się podoba, a koloryzacja też fajna ^^. Chyba najlepszy zestaw :>. Jestem mile zaskoczona. Życzę dużo weny.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: EVIL i grafika
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-01-2015 20:18
Nowy zestaw z Florką hmm mam co do niego mieszane odczucia. Niby wszystko mi się podoba, napis jest fajny, to takie w Twoim stylu używanie wielu czcionek i bardzo fajnie Ci to wychodzi. PNG's może być, tło też, a ta ramka.. no mi tu jakoś niezbyt pasuje, zostawiłabym pracę bez niej. Naprawdę robisz genialne napisy, może ten nie jest najlepszy z tych jakie do tej pory widziałam w Twoich pracach, ale też bardzo ładny. Co do avków to niektóre z nich mi się spodobały, a inne znów mniej. Wydaje mi się, że numer 1 i 2 nieco straciły na jakości. Najbardziej z całej dostawy najlepiej wyszły numer 3,4,5 to zdecydowanie moje ulubione. Weny życzę i czekam na kolejne prace!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: EVIL i grafika
~Alex
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-01-2015 18:23
Ev twoja grafa bardzo mi się podoba, a najbardziej Bloom Mythix i Flora Lovixserce I całus this.Gdybym miał porównać moje pracy do twoich to twoje stoją na 1szym miejscu.Naprawdę dobra robota.




(c) Krejzi moja złota serceserceserce
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: EVIL i grafika
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-01-2015 20:47
O w końcu coś nowego do skomciania :3. No więc.. zacznę od tego, że bardzo podoba mi się Twój styl, takie fajne jasne kolorki, lekkie no po prostu jakoś mi się spodobał. Zestaw z Florką jest ładny, kolorystyka świetna, tło ślicznie Ci wyszło, brushe.. no wszystko jak dla mnie wyszedł bardzo dobrze. Kolejna praca też podbiła moje serce! Robisz coraz to lepszą grafikę, wszystko o wiele lepiej Ci idzie niż na początku. W tym zestawie kolorystyka jest dobra, napisy i PNG's też niczego sobie. Trzeci zestaw chyba najmniej mi się podoba, ale też bardzo fajny. Jedyne co mi tutaj nie pasuje to jakoś tło, nie wiem czemu. No to tyle ode mnie. Czekam na kolejne prace i weny życzę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: EVIL i grafika
~_Floorka_Nature_
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-01-2015 21:32
Kurde, spodobały mi się te prace, ale okej. Skomentuję tylko ostatnie zestawy (te z 14.01). Pierwszy wyszedł bosko i jeśli można, to bym go chciał. Drugi też mi się bardzo podoba, fajnie wykombinowałeś z tymi napisami i kolory również mi pasują. Trzeci zestaw też niczego sobie, ale powiem tak: Bloom całkiem spoko, napisy świetne, ale tło nie bardzo: pasuje kolor, ale widać piksele. Lecz ogólna moja ocena to 5+.

PS. A z tym zestawem to skąd go ściągnąć? Sorry, ale jestem tu od niedawna i nie wiem jeszcze takich rzeczy. Z góry dzięki za pomoc ok.
Edytowane przez Sophie dnia 15-01-2015 15:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: EVIL i grafika
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-01-2015 18:49
Rety, ale dawno tu nie zaglądałam, przez ten czas pojawiły się bardzo dobre prace ^.^!

Zestaw z Florą z 07.01. Tu masz rację, że ta ramka jest za ciemna i trochę zbędna. Psuje ona pracę, która sama w sobie jest dobra. Podoba mi się, gdy napisy są urozmaicone, a nie wszystko jednym kolorem oraz tą samą czcionką. Duży plus za niego :3.

Avatarki - są średnie, wydaje mi się, że musisz odrobinę popracować nad jakością :>. Same kadry jakoś mnie nie zachwyciły, z czasem będziesz robić coraz lepsze prace, jestem tego pewna :3.

Zestaw z Florą - jejciu, jaki on jest ładny! Naprawdę, mega mi się spodobał <3. PNG's, tło i brushe idealnie ze sobą współgrają. Kolory też niczego sobie, a napis dobrze wygląda. Chyba najlepsza praca z tych, które oceniam <3.

Flora Mythix - bardzo ładnie. Te napisy "Mythix" fajne, sam PNG's i wtopienie jest super. Tylko troszkę pusto w tej pracy, ale to nic :3.

Zestaw z Bloom - taki średni. Jakość chyba trochę spadła lub mi się wydaje xd. Ten napis ładny, ale drażni mnie nieco ta mozaika xd. Ogółem nie jest źle, ale poprzednie zestawy chyba lepsze.

Daphne Mythix - tutaj już nie tak kolorowo. Avatary są rozmazane, zwłaszcza drugi... nie wygląda to za ładnie. PNG's nie przypadł mi do gustu. Tło ładne, ale mimo wszystko czuć pustkę.

Widać, że zrobiłaś postępy, niektóre prace są naprawdę bardzo dobre, a innym jeszcze czegoś zabrakło :>. Dodam, że tła w zestawach są bardzo ładne, a PNG'sy/kadry też dość niespotykane xd. Wierzę, że z grafiką będzie iść Ci jeszcze lepiej, choć i tak jest dobrze. Weny :).


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: EVIL i grafika
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-01-2015 19:52
Zacznę może od zestawu z Daphne. Jest całkiem fajny, ale przyczepię się tutaj co do jakości ava, bo poległa. PNG's mi się podoba, ale jakoś przydałby mi się jeszcze jeden większy napis. Praca ze Stellą jest ładna, jednak tutaj też PNG's stracił na jakości, tło jest genialne! Drugi zestaw, ten z Bloom to chyba najlepszy z tej dostawy. Kolorki są mega, tło cudne, a napis no też! Praca z Musą najmniej mi się spodobała. W PNG'sie jakość po raz kolejny padła. Gdyby nie te PNG'sy to grafika wyglądałaby na pewno o wiele lepiej. Czekam na kolejne prace i życzę weny!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: EVIL i grafika
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-01-2015 20:03
Hm, na początek mam pytanie (xd): sama robisz tła? Są bardzo ładne, a te napisy (czy też może brushe) ładnie na nich wyglądają :3. W sygnaturze ze Stellą PNG's stracił na jakości. Widać gołym okiem, że jest rozmazany, bo raczej specjalnie nie miał taki być xd. Mimo to, że jest ładne tło, napis oraz PNG's - widać pustkę, jakieś brushe zapełniłyby ją. Dodam, że wybierasz bardzo ładne kadry lub PNG'sy, są dość niespotykane - plus za to :>. Praca z Bloom jest fajna, wszystko super wygląda, choć tutaj też wydaje mi się, że trochę pusto, ale mniejsza o to. Kolejny również przypadł mi do gustu. Jedynie ten napis: "czasami jedno, maleńkie słowo..." jest taką zwyczajną czcionką - mogłaby być jakaś bardziej odmnienna, ale okej xd.
Podobają mi się Twoje prace, serio :3. Czekam na następne, weny.



It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: EVIL i grafika
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-01-2015 19:09
No, wreszcie dodałaś te avy xd. Są średnie, jedne dobrze wypadają, a innym czegoś brakuje. Od razu powiem, że kolory mi się nie podobają, są trochę nijakie - bez jakichś bardziej nasyconych barw i nie przepadam za szarością. 2, 3, 4 i 8 - te są najlepsze, choć drugi chyba odrobinę za bardzo wyostrzony, ale ogólnie jest dobrze :3. Wydaje mi się, że w niektórych jakość upadła. Szósty mi się niezbyt podoba, ale to chyba przez kadr, który nie przypadł mi do gustu, nie lubię rudych włosów xD. Śmiem stwierdzić, że o wiele lepiej wychodzą Ci zestawy, ale avy też czasami trzeba zrobić. Życzę dużo weny c:.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 24-01-2015 19:10
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: EVIL i grafika
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-01-2015 19:46
Zgadzam się z Vic - avy nie są najlepsze. Kolory są bez życia, co dosyć "razi". Szósty avatar wypada najgorzej na tle innych. Jakość nieźle upadła. Szukaj dobrej jakości kadrów i zmniejszaj też odpowiednio, bez utraty jakości. Kadry same w sobie są okej. Z zestawami jest już lepiej, powiem Ci. Robisz całkiem dobre napisy, niektóre nie pasują, ale w większości przypasowują mi do gustu, a za to duży plusik :>. Popracuj nad jakością renderów, bo dużo na tym traci zestaw. Życzę Ci dużo weny, Evil.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: EVIL i grafika
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-01-2015 21:26
Podbijam pod wcześniejsze komentarze. Avki wyszły według mnie dość przeciętnie. Kolorystyka jest jakaś nijaka, chociaż do niektórych kadrów taka jasna pasuje. W kilku też jakość padła *i to tak baaardzo*. Może kard był dość niewyraźny, albo przy zmniejszaniu coś się 'zepsuło'. Najładniej wyszły Ci chyba numerki 5 i 7, te mi się spodobały. Gdybym miała wytypować te które wyszły najgorzej to 4 i 6, kadry są bardzo ładne, ale ta jakość wszystko psuje. Osobiście to uważam, że zestawy wychodzą Ci o niebo lepiej od avatarów, ale widziałam dopiero jedną dostawę, a wszystko się może jeszcze zmienić. Weny!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: EVIL i grafika
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2015 10:41
Nikt nie ocenił?!To ja to zrobię niegrzeczny. Zacznę od ostatniej dostawy avków. Moim zdaniem jest lepsza od poprzedniej. W jednych mi się podoba kadr, w drugich kolorystyka. Są lepsze i gorsze. Jednak mi najbardziej przypadły do gustu 4 i 6- naprawdę fajne kadry, a kolorki też niezłe. Co do najnowszej dostawy to jest fajna. Prawdę mówiąc to podobały mi się bardziej poprzednie zestawy, te są trochę takie nijakie, jakoś nie w moim guście. I chciałam jeszcze zapytać, czy robisz zestawy tylko z Winx? Bo ja bym jeszcze chętnie zobaczyłam jakiś 'realny' zestaw bądź z Anime ;> Dużo weny życzę!



Edytowane przez Speksi dnia 31-01-2015 10:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: EVIL i grafika
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2015 11:00
Avatary są średnie, choć lepsze niż poprzednie. W większości jakość nie jest najlepsza, widzę też, że coraz więcej osób używa tego białego szlaczka xd. Do niektórych prac pasuje, ale do innych już niekoniecznie. Jeśli trochę poćwiczysz robienie avatarów - będzie iść Ci coraz lepiej :>.

Zestaaawy - ten ze Stellą jest bardzo fajny, choć zdaje mi się, że robiłam jakiś podobny, ale mniejsza o to c;. Wypada on dość ciekawie - Stella Mythix ładnie się prezentuje, a te wzorki dobrze tam wyglądają. Jedynie kolory mogłyby być odrobinę żywsze, tło jest jak zwykle pomysłowe.
Praca z Kiko jest mega fajna. Tekstura strasznie mi się podoba, a napisy również niczego sobie, ale jeśli mnie oczy nie mylą - jest napisane "Kika", a nie "Kiko". Kolory nawet ujdą, choć mogłoby być lepiej. Dobrze Ci idzie, weny :3.



It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.