Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  WINX & TRIX: DYSKUSJA  ☙

Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2014 15:57
Starosta i zastępcy -> spodziewałam się, że tak będzie, więc jestem trochę rozczarowana. Chociaż muszę przyznać, że zostałam mile zaskoczona, gdyż Norelay jest osobą, której nie spodziewałabym się na miejscu zastępcy. Myślę, że Ross, Lil, Sam i Nora sobie poradzą :).
Hasło -> przypomina mi trochę reklamę jakiegoś produktu, jednak większych zastrzeżeń nie mam.
Prezentacja -> ooo, prezentacja jest świetna, naprawdę. To tak fajnie wygląda z Waszego punktu widzenia. Gratuluję pomysłu ^^.
Prefiks -> ech, no co mogę powiedzieć - każdy go często używa, więc nic szczególnego xd.
Logo -> jest ładne, fajnie, że postanowiłyście zrobić ruchomy, jednak coś mi tu nie pasuje. Może dlatego, że nie widzę Trix z jakimś logiem, jednak to już jest inna sprawa.
Podsumowując:
Załoga: +/-
Hasło: +
Prezentacja: +
Prefiks: +/-
Logo: +/-


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~IcyJus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2014 16:41
Starosta i te sprawy było do przewidzenia, bo to osoby ogarnięte, więc jakoś zdziwiona nie byłam +

Hasło-nie jest złe, faktycznie trochę się z reklamą kojarzy wyborów xd +

Prezentacja i tu trochę jestem zmieszana, bo rozumiem zamysł, pokazać, że każdy jest ważny i się liczy, jednak trochę przy długo i rymy czasami częstochowskie, trochę przedobrzyłyście -

Logo ładne, najlepsza rzecz w prezentacji, jest subtelnie, wskazuję na WInx < Jednak Mafia Trix rządzi xd>


49139190 ? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2014 16:56
Starosta/zastępcy - nie znam na razie zbyt wielu ludzi na WB, ale wydaje mi się, że to był dobry wybór. +
Hasło - Fajne, ale... zgodzę się z Icy - reklama wyborów. +/-
Prezentacja - Strasznie dłuuuga... +/-
Prefix - są gusta i guściki. +
Logo - ładne, kolory dobrane, może te skrzydła powinny być w innym miejscu, ale ok. +


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Veronica
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2014 17:15
Mojim zdaniem wasza prezentacja jest świetna. Starosta i zastępcy to było do przewidzenia XD. To hasło z początkiem się zgodzę ,ale końcem "swą odzieżą modną",nie. Prezentacja jest ekscytująca. Gratulacje mruga. Prefiks wygląda spoko. A dla mnie logo też spoko. Pewnie temu tam jest ciemnośc bo chodziło o mrocznosc. Więc podsumowanie:
starosci i zastępcy +
hasło -
prezentacja +
prefiks +
logo +


"Be What you want to be not what others want to see" - Park Jimin

(c) Rebecca (awatar)
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2014 17:31
Zastępcy i starości zostali, moim zdaniem, dobrze wybrani. W sumie spodziewałam się tych osób xd. Może małe zaskoczenie Norelay w tej grupie :3.Ogólnie na +.
Hasło nie przypadło mi zbytnio do gustu, ale to tylko moje zdanie. Na -.
Prezentacja mi się podoba. Na +.
Logo jest bardzo dobrze zrobione, napis i ten ogień podoba mi się ^^. +
Prefiks jest fajny, ale nie zaskoczył mnie za bardzo. +/-

Zastępcy i starości: +
Hasło: -
Prezentacja: +
Logo: +
Prefiks: +/-


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 09-12-2014 17:39
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Edyta Ninfea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2014 17:54
Macie dobrą starostę.Zastępcy starosty też są dobrze wybrani.Hasło grupy fajne nawet.Prezentacja mi się bardzo podoba.Prefiks nie będę już o tym pisała.Logo fajne ale zamiast team dałabym coś innego.
Podsumując:
Starosta +
Zastępcy starosty +
Hasło grupy +
Prezentacja +
Prefiks -
Logo +
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2014 18:05
Starosta i zastępcy - To było do przewidzenia, powiem szczerza nawet wiadome, że to będzie ktoś z bardziej znanych użytkowników.

Hasło do grupy dość fajne. Podoba mi się, chociaż oryginalna wersja brzmi trochę mniej pozytywnie.

Prezentacja strasznie długa, ale forma wiersza mi się podoba. Najlepsze jest przedstawienie krótkie niektórych współgrupowców.

O prefiksie nie rozmawiam, bo są różne gusta.

Logo fajne, ale te skrzydła dałabym gdzie indziej i dała inny kolor (różowy to zło!)


https://t.me/pump_upp
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2014 18:06
Starosty i zastępców Trix się spodziewałam takich osób w tym teamie. Nie jest to dla mnie zaskoczeniem, ale zaskoczeniem jest Norelay :D.
Hasło jest takie... eee... trochę dziwne, bo trochę reklamą zajezdza, ale kazdy ma inny gust.
Prezentacja dobra, bardzo dobra mruga.
Prefiks to chyba najbardziej wiadomoa rzecz z Trixów. Naprawdę.
Logo jest mega dobre. Widać rękę rossattiee.

Starosta +
Zastpcy +
Hasło -
prezentacja +
Prefiks -
Logo +


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~deldar
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2014 18:17
Myślę, że wybór starosty i zastępców jest trafny.
Hasło fajne, ale "odzież modna" mi trochę nie pasuje.
Prezentacja genialna, idealnie pasuje do charakteru czarownic. Filmik dopełnia i ukazuje siłę Trix.
Prefiks do przewidzenia, ale i tak jest świetny.
Co do logo wykonanie genialne. Widać, że ktoś się napracował Niestety bardziej logo przypomina coś typu z filmu "Ghost Rider", a nie Trix.
Podsumowując:
Starosta i zastępstwo: +
Hasło: +
Prezentacja: +
Prefiks: +
Logo: -
Cała praca genialna, twórcza i pomysłowa. Ogólnie Trix świetnie się spisały uśmiech
Edytowane przez deldar dnia 09-12-2014 18:17
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 09-12-2014 19:00
Hasło: tu bym w sumie się kłóciła, bo ostatnio Winx mają ciuchy, które mogłyby ubrać co najwyżej 6 latki, a Trix jednak już miały jakieś normalniejsze stroj. Plusik za fajny rym. +
Logo: Tak jak innym kojarzy mi się z mafią, nie mój klimat. -
Prezentacja: Ja się tak zastanawiam czy tematyka tego zadania nie miała na celu opis osób z grupy? Bo tak to wy opisaliście jakiś mini prolog jakby wzięty z Winxa pt. Trix zemszczą się na czarodziejkach. Przynajmniej tak myślę xd Co do filmiku to troche jestem zdziwiona, że to daliście, bo tak na prawdę on już istniaj i to tak jakbyście doczepili do zadania istniejący już element od roku. Wiem czepialska jestem xd -


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~musa106
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2014 20:07
Co do starosty i zastępców jestem ogólnie na tak, bo wiem że to będzie dobra współpraca. Co do hasła nawet fajne ale nie przypadło mi do gustu. Prezentacja ooooo stanowczo za długa choć doceniam udane rymy i wysiłek, Prefeks uważam za kwestię gustu, a logo niestety duży minus, nie umiem powiedzieć dokładnie dla czego, po prostu chyba wydaje mi się zbyt banalny i cukierkowy.
W skrócie:
Starosta i zastępcy: +
hasło: -
prefeks: +
prezentacja -/+
logo -




zestaw by ja uśmiech
Blog
mam 483..... pytać na pw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
użytkownik usunięty
Dodane dnia 10-12-2014 10:19
Dobrze wybrani starości, choć spodziewałam się flamli. Hasło może być, krótkie i na temat. Prezentacja za długa, pełna rymów. Prefiks jest mi obojętny, wszystkie były fajne. Logo, zbyt różowe ale pasuje do winxa.
W skrócie:
starości - +
Hasło - +
Prezentacja - -
Prefiks - +
logo - -/+



Edytowane przez dnia 10-12-2014 10:20
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Stella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-12-2014 14:37
Grupa Trix? Cóż, było do przewidzenia staratostę i zastępców. Widać, że dość zgrana drużyna.
Hasło - Nawet fajne tylko trochę takie bez sensu.
Prezentacja - Nawet super! Chociaż nie jest rymowane jest nie złe, ale takie troszeczkę reklamowe. Po za tym już byście wyjawiły Winxom co chcecie robić, ale może to się udać lub nie xD. A to z YouTuba to co to jest?
Prefiks - Myślałam, że będziecie mieć inne, ale ok. Trochę takie zwykłe - proste.
Logo nawet spoko tylko trochę za dużo cienia, ale to nawet lepiej, bo w końcu jesteście Trix, a my - Winxy, nie lubimy ciemności. xD Po za tym plus za ruchome logo.
Więc to końcowy wynik (oceniam w ocenach tak normalnie, a nie jak Winxówna):
Starosta i zastępcy - -5 (do przewidzenia)
Hasło - -4 (troszeczkę nudne)
Prezentacja - 5 (a z tym z YouTuba jeżeli się liczy to 6)
Prefiks - -4
Logo - -5



Calutki zestaw (c) Chand (Widżilia)
magicalwinxclub.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~seraphina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-12-2014 14:44
Starosta i zastępcy wybrani dobrze, z tego co widziałam, są odpowiedzialni, więc jest plus. Hasło wypadło według mnie najlepiej, jest krótkie i na temat, czyli tak jak miało być. Prezentacja stanowczo za długa. Pomysł ogólnie był dobry, ale na prezentację, wydaje mi się, że trochę za długo. Prefiks macie taki jaki chcieliście, nie ma co tu więcej się rozpisywać. Logo mi się podoba, takie proste, ale jednak ładne. Mogliście te skrzydła dać na "x", ale tak też jest dobrze.
Starosta i zastępcy +
Hasło +
Prezentacja -
Prefiks +
Logo +


{ grafika } { dA }
52302843 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-12-2014 15:46
Starosta i zastępcy nie są dla mnie zaskoczeniem, ponieważ są to znane osoby. Hasło jest wpadające w ucho, ale jak dla mnie zwyczajne. Prezentacja jest bardzo długa. Doceniam trud jaki ktoś włożył w jej napisanie, ale trochę ciężko mi się to czytało, ze względu na to, że prawie przy każdej osobie było napisane to samo. Prefiks jest jaki jest, chodzi tu głównie o gusta. Logo jest ładne, ale te skrzydła bardziej pasują tu jako "x", ale tak jak macie też jest ciekawie.

Starosta i zastępcy +
Hasło -/+
Prezentacja -
Prefiks +
Logo +



Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 24-01-2015 12:39
ZADANIE NR 2.
Robimy krótką ocenę i podsumowanie na dniach, i koniec gry.
Tak, będą punkty ujemne za (nie)udział w grze.


PREZENTACJA WINXÓW
PREZENTACJA TRIXÓW


a jak ktoś chce online obejrzeć to niżej
https://docs.google.com/presentation/d/1Hec9CgqMTNmydO5KGhCSsqoBY2ViHXfp3mSGGYC9-i8/present#slide=id.p4

https://docs.google.com/presentation/d/15adp-DGPBypWgi3p9O3TQhy44nF_Oxy7Cu2EOQXo5Zs/present#slide=id.p4



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 24-01-2015 13:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-01-2015 13:29
Jestem baaardzo na tak do tej prezentacji. Pomysł w jaki przedstawiłyście tą WB jest inny i nie ma się do czego przyczepić jeśli chodzi o pomysł.
Tło- bardzo dobrze że jest jednakowe, ale tu mam dobre ALE. Nie widzę w tym tle czegoś takiego wiedźmowatego, magicznego. Z jednej strony jest idealne, a z drugiej brakuje mi tu was Trix.
Grafika- przedstawienie zdjęć w lupach jest dobrym posunięciem.
Przejścia - plus za to że są jednakowe i w dodatku jest to moje ulubione.
Miałam jedyny problem w przeczytaniu spokojnie tego Wubeolusa czy co w tym wymyśliłyście.
Tekst- przyzwoita długość, nie męczyłam się przy tym.
A teraz minus.
Ponieważ prezentacja jest wspaniała, chciałabym pogratulować twórcom. Tylko komu? :'\) tak za brak autorów daje minusa. No bo skąd mam wiedzieć czy zrobiła to jedna osoba, 5 czy większość grupy?
Ogółem ode mnie +


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-01-2015 13:33
Łojesu. Ile tekstu x.x

No powiem Wam Winxy, że nie tego się spodziewałam xd. Liczyłam na coś oryginalniejszego niż miliard slajdów z masą tekstu. Opisałyście absolutnie wszystko w bardzo ciekawy sposób, niemniej jednak - za dużo tego.
Rozumiem, że każda z Was miała coś innego, w sensie inny dział i to się bardzo chwali - Wasze zgranie było niesamowite w porównaniu do nas, Trixów, które zgrać się w ogóle nie potrafiły. No fajnie, każdy dołożył cegiełkę do całości i powstała prezka.
Estetyka, hm. Odstraszyło mnie na początku masa obrazków i te białe tła. Nie przypadły mi do gustu te rzeczy, można dostać oczopląsu od tych kolorowych czcionek wymieszanych ze screenami. Podobają mi się te motylki na każdym slajdzie - takie nawiązanie do Waszego logo, fajnie się to łączy.
Podoba mi się to podsumowanie na drugim slajdzie. Moim "ale" jest fakt, że przy każdej zakładce jest ten sam motyw, w sensie ten sam wycinek nagłówka. Miałam przez moment wrażenie, że dwoi mi się w oczach, haha, ale nie, to jednak powielony obrazek. Poza tym fajne to podsumowanie. Pokazuje jak WB rozrosło się przez te lata. Ja w lutym będę miała swoje 3 lata na WB no i tak w sumie łezka się w oku kręci, jak kiedyś te liczby nie były takie potężne.
Przyczepię się do pierdoły, a mianowicie do hashtagów, których użyłyście prawie przy każdym tytule. Dziwnie to wygląda, bo to nasz prefiks.
Teksty też są trochę niedbale edytowane. Nie wiem, może to kwestia pośpiechu i nieuwagi, w końcu tego tekstu zrobiłyście całą masę, ale widać brak przecinków i np. za dużo spacji w niektórych miejscach. Te akapity też takie średnie, dziwnie się czyta taki tekst.
Fajnie, że w prezentacji znalazło się Wasze logo.

Podsumowanie:

Plusy:
- Fajnie, że potrafiłyście się zgrać i zaangażować wszystkich po równo. To jest zdecydowanie największy plus tej prezki.
- W slajdach zawarłyście absolutnie każdy element WB.
- Podoba mi się ta statystyka odwiedzić i postów. Fajna jest po prostu i cieszy oko.
- Motylki nawiązujące do loga.
- Logo zawarte w prezentacji.
Minusy:
- Białe tła, a na nich kolorowe teksty/ramki z tekstami. Nie podobają mi się.
- Milion kolorów czcionek, niektóre zbyt jaskrawe, na białym tle razi jeszcze bardziej.
- Największym minusem całej prezentacji jest chyba ogrom tekstu. Wiem, że chciałyście opisać każdy szczegół, ale dla mnie to za dużo.
- Edycja tekstu mnie razi. Odstępy między wrażenie, jakieś wcięcia w tekście. Niedbałe to jest, wygląda jak wersja testowa prezentacji.

Jak wcześniej mówiłam, liczyłam na coś oryginalniejszego. W ocenie ogólnej daję 3, bo to jest zwykła prezentacja z masą tekstu. Gratuluję świetnej współpracy, jednak od tak dużej grupy zaangażowanych oczekiwałam czegoś lepszego, w sensie kopalni pomysłów i jakiejś innej formy. Zawiodłam się trochę efektem końcowym.
OCENA: 3/6



"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez LadyMusa dnia 24-01-2015 13:37
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-01-2015 13:54
Wow, fajna prezentacja. Samo przedstawienie WB jest bardzo oryginalnie i mega mi się podoba. Jest odpowiednia ilość tekstu i dzięki temu łatwo się to czyta. Duży plus za ten pomysł z lupami, super. Tła w slajdach jedynie wydają mi się trochę... nie Trix'owe, poza tym mogłyby się czymś różnić, choć prznajmniej nie jest za dużo nawalone. Jest dość mrocznie - pasuje mi to do teamu Trix. Jeśli miałabym ocenić to... 8/10.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-01-2015 14:09
Dobrą robotę wykonałyście, Trixy. Tak jak qwerty, przyczepię się do braku autorów, bo chętnie bym przeczytała, kto co zrobił. Podoba mi się efekt końcowy i wystarczająca ilość tekstu. Plus za tą całą historię z wirusem, jest bardzo kreatywna! Ogólnie, jest fajnie, mrocznie, pasuje do Trix (chociaż bardziej do detektywów xDD). Krótko, ale na temat!



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.