Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  WINX & TRIX: DYSKUSJA  ☙

Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
AutorWINX & TRIX: DYSKUSJA
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 08-12-2014 20:54
A) TEAM Winx
1. Starosta -> Flamli

2. Zastępcy starosty -> ChandSharma, Cookie oraz Radi

3. Hasło grupy: Umiesz liczyć? Licz na Winx!

4. Prezentacją grupy
Nowa grupa, nowy Winx
Pokonamy grupę Trix!
Mamy u nas zbiór różności,
ale zero w nas próżności.
Grafikarze, czy pisarze
Uzdolnieni piosenkarze
Razem damy sobie radę,
mamy w końcu u nas Flamę!
Grafik, admin fan seriali
Jej mężulek - Damon Wampir
Tak jak Flama
Tak i Suza
Już zajęta przez mężula.
Ale pomoc będzie z niej wspaniała!
Pisze, tworzy, śpiewa sama!
A gdy Sophie się przypomni,
stworzy piękny zestaw nowy!
Mamy też tu rysownika
Powieściopisarz, zagadko pisarz
PRZEDSTAWIAM WAM IGNISA
Justa to nasza fanka Pottera
Graficzy sobie Krukonka jedna.
Reb powiada, że z niej grafik- nieuzdolniaki
TRALALA
Taki z niej w tej sprawie kłamca
Akala- kolejna nasza graficzka,
kolejny mod i rysowniczka.
Spójrzcie sami, czy widzicie
Grupa Winx zwycięży Trix!
Viki nasza też tu tworzy,
pisze także, śpiewa w nocy
Z niej tu będzie pomocnica
Widać, że to grupa Winx'a
Catty już nie taka młoda
na stanowisku moda
Strzeżcie się tej tu dziewczyny
Bo czerwony dzierży w dłoni
I poprawia privy, posty!
EVIL nadciąga ze swoim fanfickiem,
które zakrywa jej gorszą grafikę
Znacie Radi'ego, trolla naszego
Tu na WB nie ma większego
Emma skromnie
Jestem grafikiem- mówi o sobie
A Chand? Księżycowy fan?
Grafik, admin i mod w jednym!
Tu rysuje, tam coś skrobie...
Śpiewa, tworzy... o mój Boże!
Jeszcze Cookie się tu plącze
Juror, śpiewak
Zdolny grafik...
Też tak sądzę
stellasolaria choć nic nie tworzy
czyta newsy i komentuje nasze wytwory
Danios nasz porządkowy
To poprawia, tam pomaga
Dobry kumpel z tego pana
Speksi twierdzi "Nic nie robię"
Znów się kłócę- grafę robi!
Dodatkowo sympatyczna
Tak jak nasza grupa Winx'a
Jeszcze q jak qwerty
pisze, tworzy dziwne rzeczy.
Zgrani wszyscy, dogadani
Pomocnicy też wspaniali,
taki bloomdragon chociaż młody,
też chce pomóc jako nowy.
Matles tu się upomina
Zdolny z niego jest chłopczyna
A Victoria? Też pomocna
Powie nam co jak ma być
I pocieszy nas tu dziś!
Winx wymiata !
Trix niech zmiata!
Magia, czary i te sprawy,
Żałuj żeś nie w grupie Flamy!
Mamy sporo dobrych myśli,
fantastycznych, zwariowanych,
pomocniczych współdziałaczy!
Dobrych stron mamy wiele!
Więc wygramy razem wszędzie


5. Prefiks: &

6. Logo





B) TRIX
1. Starosta -> rossattiee

2. Zastępcy starosty -> Lilla, Samantha, Norelay

3. Hasło grupy: Trix swą mocą przeogromną, zgładzi Winx z odzieżą modną.

4. Prezentacja grupy
Zawsze to my przegrywałyśmy. Zawsze tak było. Te słodkie dziewuchy za każdym razem miały asa w rękawie i dobrze wiedziały kiedy go wyciągnąć. Niestety, kochaniutkie - miarka się przebrała.
My, czarownice, powracamy na scenę w wielkim stylu i nie mamy zamiaru mieć dla was litości. Po tylu upokorzeniach i znoszeniach porażek postanowiłyśmy w końcu wziąć się za siebie.
Jest nas więcej. O wiele więcej. Podobno czarodziejek również, ale i tak nie mają z nami szans. To zwykłe robale, które można zgnieść w jednej ręce. Teraz to my mamy przewagę. Każda z nas wręcz grzeszy inteligencją i swoją silną mocą. Przegrana nie wchodzi w grę. "Dobro zwycięża zło ", co?
Jeszcze zobaczymy...
+ https://www.youtube.com/watch?v=6hygsvYe_Jw&feature=youtu.be

5. Prefiks: #

6. Logo




Winxy ocenią Trixy, Trixy ocenią Winxy. Tylko proszę: NORMALNIE!! Bez jakiś docinek, dogryzek. I krótko w miarę. Jutro po 20.00 zamknięcie, rozdzielenie punktów i drugie zadanie.



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 08-12-2014 20:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2014 21:21
Tak się spodziewałam, że Flama będzie starostą xD.
Grono na pewno odpowiedzialne, hm, jakoś nie jestem zdziwiona, że widzę te osoby jako te najważniejsze.
Hahaha, hasło jak z jakiejś reklamy, rly xdd. Podoba mi sięę.
Łaa, długi ten wierszyk. Momentami tam tylko mi się rymy nie zgadzają, ale kreatywnie, nie powiem :D.
Logo mi się podoba też, ale te skrzydła by mogły jako X posłużyć też, fajnie by to wyglądało. Najs.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2014 21:23
TRIX
Sądzę, że wybór starosty i zastępców można pominąć bo było do przewidzenia, że będą tam osoby z wyższej półki (tak to ujmę). Miłą niespodzianką jest taka Nora w zastępstwie.
Prefiks: Popularny hasztag, zgodnie z przewidzeniami wybrałyście go<- tu wygrałyście.
Hasło grupy: Ciekawe jest. Kłóciłabym się z tą odzieżą modną bo akurat Trix miały gorsze wyczucie stylu (bez obrazy), ale slogan fajny i nie jest płytki w stylu: Trix to My! Zwyciężymy Winx.
Prezentacja grupy: Widzę w tym rękę pisarza..., czyżby Nora? Bardzo mi się podoba, czuję się jakbym czytała prolog jakiejś ciekawej książki. Duży plusik ode mnie. Co do videa, to pierwsza myśl jak ujrzałam ten link to takie WTF zrobiły film w 3 dni? Ale na ziemię przywróciła mnie ilość wyświetleń i czas dodania. Ale jako taki podkład do tego co napisaliście to dobry pomysłuśmiech.
Logo: Jest na poziomie. Trzeba przyznać. Pewnie Ross je tworzyła, czy kogo wy tam w grupach macie. Ale do czarownic wgl mi nie pasuje. Pasuje mi raczej do jakiejś mafii czy gangu czy kolesi, którzy ścigają się na śmierć i życie. Przesada jak dla mnie z tym logiem. Pomysł był, ale do Trix nie pasuje. Gdybym poza WB ujrzała to logo to w życiu bym nie pomyślała, że chodzi o Trix z Winx'a.
Podsumowując:
Starości, zastępstwo +
Hasło + z maluteńkim, wręcz niewidocznym minusem za tą odzież
Prezentacja +
Prefiks + za to, że go lubię - za to, że wy go macie
Logo -


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Mr Rebel
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2014 21:44
Starosta i zastępcy są dobrze wybrani, którzy znają się na rzeczy. Hasło jest takie sobie. Strasznie krótkie i jakby to powiedzieć...nie dopracowane. Prezentacja mi się bardzo podoba. Napisaliście o każdym i to jest fajne. Prefiks też fajny. A jak zobaczyłem logo to mi szczena opadła. Jest takie piękne, że...no xD Mógłbym się dowiedzieć kto go zrobił?


Maybe I'm fucking crazy, but I'm free...
Nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2014 21:51
Nora w zastępstwie, pozytywne zaskoczenie, nie spodziewałam się ciebie xd.
Fajne hasło, chociaż nie wiem, czy Trix miały modne ciuchy, bo praktycznie przez wszystkie sezony goniły Winx w jednych i tych samych XDD. Jednak podoba mi się (no i plus za to, że się rymuje).
Prezentacja też mi się podoba, zaczyna się jak opowiadanie, lubię takie rzeczy ^. Trochę przypomina mi to taką zapowiedź wojny XD.
Co do loga, to zgadzam się z qwerty - bardziej się kojarzy z gangiem niż z Trix, mi się od razu skojarzyło z tłem do "Tomb Raider 2013", serio. Mi do loga zawsze pasowała prostota, no i logo to chyba ma być symbol (patrząc na te w grafice Google), a to mi bardziej przypomina sygnaturę.
Prefiks był do przewidzenia, ja hasztagi niezbyt lubię, więc mi się nie podoba, no ale to raczej jest już chyba kwestia gustu.
Ogółem mi się podoba, minus tylko za logo.



Edytowane przez Sophie dnia 08-12-2014 21:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2014 21:53
Hasło przyznaję pomysłowe Winx jak i logo. Prezentacja długa.. Są rymy i jest o waszej grupie naprawdę dobra prezentacja ale zniechęciłam się ilością i tylko przelotnie spojrzałam na ten długaśny wierszyk ale i tak widzę że to porządna robota. Na starostę i zastępców jak i u nas poleciały osoby na forum znane i lubiane. Logo proste lecz ujmujące. Skrzydła jak w prawdziwym logu naszych Winx. Dobrze zrobione. Prefiks ok. Ogólnie Winxówny (niestety) zrobiły dobrą robotę.


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2014 21:56
no kto ma modne ciuchy? Wszystkie w teamie trix, a że wy nie, to slogan oczywisty XD


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2014 22:10
Ocenie was teraz, bo jutro mnie nie cały dzień i mogę nie zdążyć.
Więc, Teamie Trix.
Hasło jest takie dziwne, bo ten cytat z modą do Trixa mi nie pasuje. (No chyba, że to my Winxy mamy tą modną odzież i ją też chcecie zgładzić xd) Ogólnie hasło jest średnie.
Prezentacja bardzo ciekawa, w oryginalny sposób zrobiona, jak urywek z jakiegoś odcinka. Według mnie wasza najlepiej zrobiona rzecz.
Logo jak już inni zauważyli, w ogóle nie kojarzy się z Trix. Mi to przypomina World of Tanks xd. Sam napis 'Team Trix" jest ok, ale nie na tym tle i nie w ten sposób pokazane.
Prefiks? Prefiks to prefiks, wybraliście swój, my swój. Ja ogólnie nie lubię hasha, ale ciesze się, że wy go macie, a nie nasza grupa.
Sorry, za to was tak zjechałem, pewnie włożyliście wiele pracy w logo i w ogóle, ja sam w życiu bym czegoś takiego nie zrobił, ale wyrażam po prostu swoją opinie, więc nie miejcie mi za złe szeroki uśmiech.
Edytowane przez Radi dnia 08-12-2014 22:10
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 08-12-2014 22:11
Z prefiksem od początku wiedziałam, że tak będzie, w końcu hashtag jest taki popularny xd. Co do loga, bardzo mi się podoba ten płonący napis - idealnie pasuje do Trix. Coś czuję w tym rękę Rossy. Aczkolwiek nad tłem bym się jeszcze zastanowiła i jakby dało radę, to chyba lepiej logo wygladało by bez tego tła. Za tło minus.
Wasze hasło też trochę mi się kojarzy z reklamą. Jakby reklamowano w niej nową markę o nazwie "Trix", aczkolwiek nie przekonuje mnie do końca, bo Trix przez większość serii miały (prawie) na sobie jedno i to samo, więc zgadzam się z qwerty.
Prezentacja... bardzo ładnie napisana, wyczuwam tutaj rękę LadyMusy albo Norelay. Minusem jest to, że jest za krótka, mogliście coś jeszcze dodać, bo ogółem bardzo fajnie się ją czyta. I czuć w tym taką jakby... wolę walki, jakby Trix chciały przez to odmienić swój los czy coś. Taki nowy Winx, gdzie to zło zwycięża a dobro jest porażką xd. Co do dodanego przez Was filmiku - piosenka bardzo pasuje do Trix, zupełnie tak, jakby to one ją śpiewały. Dobrze dobrana.
Starosta i zastępcy nie zaskoczyli mnie aż tak bardzo, jedynie obecność Nory w tym "gronie" mnie zszokowała.
Ogółem - nie jest źle.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 08-12-2014 22:15
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2014 23:02
Na początek - jak miło, że o mnie wspominają wszyscy. Taki fejm! :D

A więc tak. Zacznijmy od starosty i zastępców - cóż, zaskoczona nie jestem, ale kojarzę tę osoby z forum, więc jestem pewna, że w Winxach na tych stanowiskach sobie poradzą bez zarzutu.
Za to hasło wymiata! Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do niego. Proste, fajne, chwytliwe - I like it!
Teraz o prezentacji grupy - jestem pewna, że maczała przy tym palce ChandSharma i podziwiam ją za to, oraz każdego, kto dał do tego kropelkę siebie. Podoba mi się to, że jest tu każdy przedstawiony. Nie no, może nie każdy, ale większość. Rymy, i tak dalej - hajs się zgadza. uśmiech
Nie podoba mi się za to prefiks, jednak to rzecz gustu i w sumie nic mi do tego.
Bardzo podobają mi się kolory loga - nie jest tu za różowo, ani zbyt dziecinnie. Jest... Idealnie. I do tego te skrzydła - nic, tylko wzdychać.
Skracając...:
1. Załoga: +
2. Hasło: +
3. Prezentacja grupy: +
4. Prefiks: -
5. Logo: +

Życzę Winxom powodzenia, mimo różnych stron. uśmiech


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2014 23:13
Jeżeli mam być szczera, to spodziewałam się po tej grupie czegoś lepszego. Patrząc na skład naprawdę myślałam, że jakoś bardziej się wysilicie, dlatego jestem w sumie trochę rozczarowana. Starosta i zastępcy byli do odgadnięcia, jednak cieszę się, że znajduję się wśród nich osoba, której nikt się nie spodziewał. Za to macie ode mnie plus :D. Co do hasła to kompletnie mi się nie podoba. Przede wszystkim czy Trix nie są zespołem i hasło nie powinno być z liczbie mnogiej? I jeszcze z tą odzieżą kompletnie mi nie pasuje, bo przecież Trix(tak jak zauważyli inni) nigdy nie miały jakichś szczególnie odlotowych ciuchów, także to będzie na minus, niestety.
Prezentacja grupy mi się podoba. Krótko, zwięźle i na temat. Naprawdę tutaj pokazałyście klasę i jestem pod wielkim wrażeniem. Ogromny plusik za to :D.
Prefiks również świetny. Sama byłam za tym, by on pojawił się i u nas, ale wiadomo, że nie można mieć dwóch tych samych, dlatego musiałyśmy wybrać inny. Ale tutaj plusik :>.
Co do loga to zgadzam się z Shopie. Pierwsze wrażenie też miałam z Tomb Raiderem, haha :D. Sądzę, że lepiej by to wyglądało bez tła, chociaż i tak nie potrafię sobie wyobrazić wiedźm z takim znakiem rozpoznawczym, trochę mnie to śmieszy. Gdyby tematem nie było logo, to uznałabym tą pracę za świetną, ale niestety jako loga tego nie widzę, więc minus :/.
Ogólnie to spodziewałam się lepszego efektu, ale źle nie jest. Powodzenia dziewczyny!


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~EVIL
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2014 23:28
No, no, no... Już widać, że nie będzie prosto, ale czego innego mielibyśmy się spodziewać? Na sam początek pozwolę sobie omówić starostę i jego zastępców. Są to osoby, które też tak podejrzewałam, że się tu znajdą. Hasło wpada w ucho, ale mam tą samą uwagę co pozostali za to'' z odzieżą modną''. Mogłabym na ten temat dyskutować.Prezentacja grupy wypadła nieźle. Podoba mi się wasz pomysł- jest intrygujący i przyjemnie się go czyta, gdy mówicie o was, jako o Trix. Olbrzymi + za to. Prefiks, może i jestem dziwna, ale nie przypadł mi do gustu. Nie lubię tego znaczku bo mam z nim złe wspomnienia, lecz to dłuuuuga historia XD. I wreszcie logo. '' Trix team''- spodziewałam się trochę czegoś innego, a nie twierdzę, że to jest złe. Niekoniecznie poprostu pasuje do czarownic. A skracając w pigułce:
Załoga; +
Hasło; +/- nie umiem się do końca określić
Prezentacja; PLUS
Prefiks; -
Logo; + za tą pomysłowość


W życiu liczą się dla mnie 3 rzeczy. Pierwsza to moi bliscy,
przyjaciele i znajomi bez których dni, nie byłyby tak ubarwienie. Druga, to uczucia. Te wszystkie wartości moralne, które czynią nas ludźmi. A trzecia to moja prywatność. Chwila tylko dla mnie, wspomnień i gorącej czekolady... Reszta może się [cenzura]

W świetle i w mroku- opowiadanie
52826028 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Dream
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2014 08:54
Ja też zgadzam się z resztą. Było do przewidzenia, że na starostę i zastępców pójdą właśnie te "znane" osoby. Tutaj też powtórzę po innych, że jedynym zaskoczeniem, był dla mnie wybór na zastępcę Nory. Hasło całkiem fajne, to z tą odzieżą średnio pasuje, ale mnie tam bardzo podobały się stroje Trix w szóstym sezonie, więc nie będzie minusa. Prezentacja też bardzo mi się podobała, jest wręcz jak reklama jakiegoś filmu "Oczami Trix". Prefix - podobał wam się taki, więc takiego macie. Ja osobiście wolę naszego=). Natomiast logo w ogóle nie pasuje do Trix, jak już inni zauważyli. Nie mniej samo wykonanie loga jest bardzo ciekawe. Streszczając:
Starosta i zastępcy: ++
Hasło:+
Prezentacja: +++
Prefix: +
Logo:+/- (trzeba wynagrodzić ciężką pracę)
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2014 14:40
Może i ja w końcu coś napiszę. No cóż, to chyba dla mnie nie jest zbyt wielkim zaskoczeniem co do wyboru starosty i zastępców. Hasło? Jeśli mam być szczera, to niezbyt mi do Trix pasuje "modna odzież", ale jako rym bardzo fajnie brzmi. Prezentacja bardzo mi się podoba! Takie coś w stylu prologu opowiadania, albo zapowiedzi gry, naprawdę genialne. Prefiks- tutaj też się spodziewałam co wybierzecie, no w końcu hushtag taki teraz popularny niegrzeczny. Logo jest fajne, bardzo ładne, ktoś musiał się z tym napracować. Efekt jest powalający! Jedyne do czego się przyczepie to tło. Jakoś mi nie pasuje, może lepiej by było bez niego.



Edytowane przez Speksi dnia 09-12-2014 14:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2014 14:59
Trixy pojechane tak bardzo. Logo miało być takie jakie jest - mroczne, trochę straszne i zjawiskowe, szkoda, że przyjęliście go negatywnie [czo za mafia, czo za gang, wtf].
Dlaczegóż to dziwicie się, że jedną z zastępczyń naszego starosty jest Nora? Przecie to równa babka jest. Poczułam tutaj od Was jakieś głupie porównanie tych "z wyższej półki" i "z podłogi", bo te posty naprawdę tak brzmiały, ale to tak na marginesie. Pora ocenić Winx, więc... zaczynamy!

Podobnie jak u nas [po Waszych twierdzeniach] Winxowa grupa posiada również przewidywalne starostwo, można się było tego spodziewać. Hasło grupy jest dla mnie dosyć zabawne, przypomina jakąś reklamę. Prezentacja jest straaasznie długa i to wychodzi na plus, ale ogółem treść nie przypasowała mi, co nie oznacza, że się nie nadaje. Jest nawet fajna i pomysłowa. Może po prostu nie lubię takich wierszy. Tak czy siak dla Winx'ów się nadaje, bo jedzie tęczą na kilometr. O BOŻE... Nie wierzę Wam... Po prostu nie wierzę... Nie lubicie #, co? To ciekawe, bo z tego co pamiętam, to każdy potrafił nimi spamować na SB. Interesing. No cóż, prefiksu nie ma co oceniać, trochę zdziwiłam się tym, że nie było o hasha wojny. Logo jest chyba najlepsze z tego wszystkiego. Estetyczne, nie ma tu żadnych wydziwień. Ta prostota jest pro.
Podsumowując; nie jest źle, mogło być lepiej.

Życzę Wam nieszczęścia!


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
użytkownik usunięty
Dodane dnia 09-12-2014 15:03
Winx
Starose wiadomo było.
Wierszyk za długi
Logo jest ładne ,ale ktoś mówił ,że zamiast X by były te skrzydła.
A tak to spk


AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2014 15:42
Myślę, że starosta jak i jego zastępcy wybrani bardzo dobrze i na pewno sprawdzą się na swoich funkcjach. Prezentacja grupy meega, świetny opis, czuję niedosyt, trochę za krótki, chętnie przeczytałabym jeszcze, bo napisany profesjonalnie i gratuluje osobie, która to pisała, takiego talentu. Super, że dodaliście jeszcze tą muzyczkę. Logo, w przeciwieństwie do innych, podoba mi się. Jedyne, co bym zmieniła, to zamiast 'Team', to coś innego, bo team brzmi tak... gangstersko, haha =). Hasło lekko na minus, nie spodobało mi się.


Tak poza oceną.
Jessika napisał/a:
Logo jest ładne ,ale ktoś mówił ,że zamiast X by były te skrzydła.

Na początku właśnie tak chciałam zrobić, jednak po zastanowieniu się, stwierdziłam, że logo winx'a prawdziwego, ma skrzydła jako X, więc byłoby to nie oryginalne.





(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~bloom89
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2014 15:47
Trix mają nie złe logo :P
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2014 15:49
Ogólnie starostwo było przewidywalne. I to bardzo. Hashtag też bardzo chciałam jako prefiks, ale obecny Winxów też jest ok. Logo mi się bardzo podoba, oczywiście wyczuwam rękę Ross. Prezentacja jest za to naj. Taka "Trixowa" : D. Hasło nie przypadło mi do gustu, zgodzę się z Suz. Powodzenia, Trix!

PS: Prezentację naszą ułożyła qwerty ; ).


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: WINX & TRIX: DYSKUSJA
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2014 15:55
Hm, co do loga. Nie podoba się, trudno, wszystkim się nie dogodzi, nigdy. A zostało wybrane głosami, więc chyba części naszego teamu się podobało mimo wszystko. I nie, nie wiem jak wyobrażacie sobie animację bez tła, widział ktoś kiedyś wideo bez tła? Ja nie, no właśnie. A na każdym jaśniejszym tle, ogień byłby niewidoczny. Cieszę się, że brzmimy gangstersko czy jak mafia, przecież jesteśmy teamem Trix, a nie podklasztornych dziewczynek. Może nie wypadlysmy tak dobrze, jak mogliśmy wypaść, ale to dopiero początek gry. :cool:

A co do Winx. Starostwo i zastępcy byli wg mnie oczywiści, także nie będę się tu rozpisywać, czy to dobry wybór, czy nie, bo moim zdaniem tak, ale same Winx chyba mają więcej do powiedzenia.

Prefix - kwestia gustu.

Prezentacja - fajna wierszowana, ale.. długa, strasznie. Mam wrażenie, że w koło o tym samym. Słowa rysownik czy grafik przestałam liczyć w połowie, troszkę w koło macieju to samo. Ja wolę krótko i treściwie. Fajnie, że chcieliście opisać każdego z osobna, ale dla mnie przydługo. Oczywiście to subiektywna ocena, bo tak czy inaczej prezentacja fajna.

Hasło krótkie i treściwe, ok.

Logo chyba najlepsze. Troszkę inna czcionka by się lepiej kojarzyła, ale jest ładnie i estetycznie. Najlepsza część prezentacji grupy.

Ogólnie bardzo dobrze Winxy wypadły przewraca oczami


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 09-12-2014 15:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.