Nowości
14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,062
 Najnowszy Użytkownik: ~lovciamoszecha


Archiwum
❧  GRA: Grupa WINX  ☙

Strona 41 z 53 << < 38 39 40 41 42 43 44 > >>
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 18:53
Bosz.... i co te *załóżmy* 15 osób będzie sobie wymyślało moce? Ludzie..
Nie za dużo zamieszania? Niech ktoś w końcu zwróci uwagę na to co piszę (a piszę to już 2 raz).


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 18:55
O rany... Piszecie żebyśmy robili wszystko od podstawi a robicie dokładnie na odwrót. Przecież kwestia jaką kto ma broń czy moc powinniśmy ustalić na końcu. Najpierw powinniśmy ustalić CO robimy. Czy faktycznie dzielimy się na te grupy, a jeżeli tak to jakie mają zadania i jaką każdy z nas ma mieć role,

___________________________________________________________________
http://sonda.hanzo.pl/sondy,237605,Wu2h.html (sonda niezobowiązująca)
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Veronica
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 18:58
To niech te grupy będą tylko jakie są bo mi się zapomniało


"Be What you want to be not what others want to see" - Park Jimin

(c) Rebecca (awatar)
Edytowane przez Veronica dnia 29-12-2014 18:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 19:05
Pytanie NR 1.
Pretekst? Skoro atakujemy Chmurną wieżę, musimy wiedzieć dlaczego. I to jest/ powinno być nasze główne pytanie. Chcecie porywać Trixy, więzić, ale dlaczego. Czekam na propozycje.
Dlaczego atakujemy chmurną wieże?
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Veronica
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 19:11
Atakujemy chmurną wieże gdyż podłożyły w alfei bombe no i porwały Faragonde. Gdzies ją ukrywają ,a my by sie dowiedziec gdzie jest i jaki jest kod do bomby to chcemy zamknąc trix i torturowac aż się nie przyznają.


"Be What you want to be not what others want to see" - Park Jimin

(c) Rebecca (awatar)
Edytowane przez Veronica dnia 29-12-2014 19:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 19:32
Przepraszam, że się nie udzielam, ale mam problemy osobiste, więc wszystko co powiedzą zastępcy jest święte.


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 19:47
Speksi napisał/a:
Bosz.... i co te *załóżmy* 15 osób będzie sobie wymyślało moce? Ludzie..
Nie za dużo zamieszania? Niech ktoś w końcu zwróci uwagę na to co piszę (a piszę to już 2 raz).

Co do mojej mocy, to ja wcale nie pisałam, że to ma być napisane w planie. Po prostu napisałam, tak jakby domyślnie żeby było czy coś xd.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 19:50
...wszystko co powiedzą zastępcy jest święte.

niegrzeczny
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 19:50
Atakujemy Chmurną Wieżę ze względu na wcześniejsze ataki Trix na Alfeę. Alfea została już zniszczona nieraz przez Trix i właśnie dlatego chcemy je porwać, by Alfea nie waliła nam się na głowę.


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 29-12-2014 19:53
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 20:01
Radi napisał/a:
Ja bym głosował za obydwoma. Dlaczego nie można by wprowadzić i magii i broni, tak było w Winxie, przecież.

Jak już pisałam, magia mogłaby być wspomagaczem. Nie każdy musi ją mieć, nie warto wymyślać mocy na tu i teraz, do potrzeb tej gry, przecież to nie koniec świata jak ktoś nie będzie miał dokładnie przypisanej mocy (tak jak, powiedzmy, ja mam, czy raczej moja OC ma xd), wystarczy, że jej użyje i tyle. Moc i zaklęcia z nią związane nie muszą być przypisane. Przecież zawsze można napisać np."Victoria skierowała wiązkę światła na jedną z przeciwniczek" czy coś.

Jeśli o powód ataku chodzi... Trzeba serio wymyślić coś sensownego, a nie lecieć na pierwszy lepszy pretekst. Może... Trixy wiedzą, że wygrywamy i planują coś na nas. Wysyłamy szpiega lub grupę zwiadowczą, która się dowie, o co chodzi. A potem dostarcza raport i np. jedna/dwie osoby z grupy zwiadowczej trafiają do niewoli czy coś, bo ich nakryto na szpiegowaniu.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 29-12-2014 20:06
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 20:20
np."Victoria skierowała wiązkę światła na jedną z przeciwniczek" <-- to w planie będzie tak opisane? e.o


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Wiki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 20:27
1, Bo chcemy tam posprzątać bo maja bajzel
2, Bo Trix zabrały Stelli sukienke
3, Bo Bloom chce pogadać ze Stormy
MOje propozycje, dlaczego atakujemy chcmurna wieze




Mans Zelmerlow.. kocham ^^

''Powinniśmy bawić się ogniem
Nigdy nie bojąc się, że moglibyśmy się poparzyć''

,,We are the heroes of our time
but we're dancing with the demons in our minds''
- - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 20:44
A ktoś może zwięźle napisze, co na pewno jest już ustalone?


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 20:52
Pisze to trzeci raz i szlag mnie trafia
Powinniśmy myśleć jak terroryści. Powodem nie może być porwanie bo przeważnie osoba porwana przebywa w miejscu które atakujemy. Atak terrorystyczny ma na celu wymordowanie złych i sprzątnięciu w tym wypadku chmurnej wieży z powierzchni ziemi.
Powodem mogłoby być np ze trixy tworzą jakąś broń przeciwko niewinnym ludziom/ coś co spowoduje skażenie dobrej magii/ spowodduje zanik magii.

Co do broni wymyśliłam MAGICZNĄ BROŃ. Wiem nazwa cudowna i ambitna, ale jeżeli nie możemy dojść do porozumienia czy broń czy magia czy to i to to (bl w sumie po co komu broń jak strzela śmiertelnym ogniem z rąk) to może stworzymy broń z której strzelamy magią ? Proponuje pistolety. Mówisz np ABRAKADABRA i leci slup ognia, mówisz ENCE PENCE lecą jakieś strzały ognia, mówisz VINGARDIUM LEVIOSA pojawia się tarcza z ognia, oczywiście wszyko dostosowane do jednej indywidualnej mocy
Jak to się nie doda to osobiście juz się nie pojawie tu



You Stee problem w tym że raczej nic niw ustaliliśmy


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 20:59
Nie jest nic ustalone bo tu jest wielki chaos i nie ogar......


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 21:06
We wszystkim się teraz gubię. Podczas wykonywania tego zadania zrobił się taki harmider, że trudno to wszystko ogarnąć. Jedni sobie, drudzy sobie. Nie możemy dążyć do konsensusu, ponieważ nie ma to najmniejszego sensu. Uważam, że musimy wytyczyć osobę, która będzie liderem w tym zadaniu, by mogła to jakoś ogarnąć. Jeżeli nadal będziemy zastanawiać się, kto ma jakie moce, to możemy równie dobrze pisać własną autocharakterystykę. Sądzę, że to nie jest potrzebne, ponieważ plan będzie pisany ogólnie. Gdybyśmy mieli opisywać, co każdy z osoba zrobił, zajęłoby nam to wieki, dlatego podział na grupy jest tu zdecydowanie bardzo potrzebny. Opisywanie czynów danej grupy na pewno schodzi szybciej, niż wszystkich po kolei. Także musimy ustalić dokładnie, ile będzie grup (najlepiej tak trzy bądź cztery, żeby nie było ich też nie wiadomo ile) i czym będą się one zajmowały.

Radi przypomniał nam o najważniejszym, a mianowicie powodzie oraz celu napaści. Nie sądzę, żeby ataki terrorystyczne były wykonywane dla własnego "widzi mi się". Musi być konkretny powiedziane, dlaczego to robimy i co chcemy przez to osiągnąć. Sądzę, że wymówka typu "za czyny Trix" nie wchodzi w grę, ponieważ równie dobrze moglibyśmy zaatakować Czerwoną Fontannę za to, że specjaliści się źle zachowują. Trix są jednymi z uczennic. Więc skoro miałybyśmy coś do nich to na pewno nie atakowalibyśmy całej Chmurnej Wieży. Nie miałoby to sensu.
Mam kilka pomysłów, które moglibyśmy wziąć pod uwagę, jeżeli o to chodzi.

1) Nigdzie nie było powiedziane, w którym sezonie ma się dziać akcja napadu. Wykorzystajmy fakt, że kiedyś Valtor zawładnął szkołą i zamienił wszystkie uczennice z chodzące zombie. Moglibyśmy wtedy wykonać atak by uratować Gryfin i raz na zawsze pozbyć się czarownika. Wtedy byłby tego jakiś sens, gdyż wcześniej czarownice nic nam złego nie zrobiły. Możemy jeszcze dodać, iż chcemy odebrać Valtorowi jakiś przedmiot np. szkatułkę, która była taka ważne w 3 sezonie, bodajże.

2) Niektórzy są za tym by walka odbyła się bez mocy. A jeżeli szlibyśmy po te moce? Uznajmy, że Trix nam je zabrały, a atak na Chmurną Wieże byłby przeprowadzony po to by je odzyskać. Oczywiście dyrektorka szkoły oraz uczennice nie miałyby bladego pojęcia, dlaczego wróżki je atakują (element zaskoczenia, zdecydowanie trzeba to uwzględnić w naszym planie), więc same wdają się do walki. Kiedy już źródło mocy zostanie odnalezione, spór może się zakończyć.
Hm, w sumie teraz jak to czytam, to jakoś ten pomysł nie wydaje mi się być taki szałowy jak przed chwilą.

3) Powiedzmy, że Alfea została doszczętnie zniszczona i czarodziejki nie mają się gdzie skryć. Chcą prosić o pomoc, ale Gryfin nie chcę się zgodzić by czarodziejki zamieszkały w jej szkole. Dlatego one przeprowadzają atak terrorystyczny by ją przejąć. Wiem, że trochę słaby pomysł, ale mnie osobiście strasznie się podoba. Będzie przynajmniej inaczej niż w serialu. Ten pomysł także odbiega od innych i myślę, że nikt nie wpadłby na to, że czarodziejki chcą przejąć szkołę (w końcu to słodkie wróżki, prawda?), więc bylibyśmy oryginalni.

W sumie to tyle z moich pomysłów. Kiedy już ogarniemy, tę kwestię zajmiemy się podziałem na grupy i przeprowadzeniem całego ataku. Wiem, że trochę się rozpisałam, ale no... musiałam.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 21:10
Zrobię sondę na przyczyny, na razie są twoje propozycje, Suz. Ktoś ma jeszcze jakieś?


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Wiki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 21:25
Ja podałam




Mans Zelmerlow.. kocham ^^

''Powinniśmy bawić się ogniem
Nigdy nie bojąc się, że moglibyśmy się poparzyć''

,,We are the heroes of our time
but we're dancing with the demons in our minds''
- - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 21:50
Okej, mój pomysł na powód ataku.
Po pierwsze, skoro my mamy zadanie ataku na Chmurną wieżę, Trixy na pewno dostaną dostaną zadanie ataku na Alfeę. I teraz tak. Trixy zaplanowały atak na naszą szkole przy użyciu specjalistycznej broni, ale jednej z nich się to nie spodobało i zmieniła front aby nas ostrzec (dajmy np. Flama :D). Po odkryciu tego faktu razem z jej informacjami obmyślamy plan ataku aby zniszczyć (lub zdobyć dla siebie) tą broń i nie dopuścić wcześniej do ataku na nas.
I mamy role. Flama mogłaby być szpiegiem w szeregach Trix, aby zdobyć więcej informacji na temat broni. (Oczywiście chodzi o jakąś potężną broń lub artefakt magiczny. Coś potężnego w każdym razie, nie mieczyk, czy młotek.) Do tego 2 grupy, zaatakowałyby od frontu i od tyłu aby odwrócić uwagę wroga, podczas gdy trzecia grupa z mechanikami zakradnie się podziemiami do tych broni i je zniszczą lub przebudują. Oprócz tego może być jakichś 2 pilotów w jakichś tam pojazdach, którzy po wszystkim będą mieli za zadanie ewakuacje walczących osób.
Na tym koniec, bo to jest tylko plan, nie opis tego co się będzie działo. Jak się dzielić na grupy oraz role to już później się ustali.
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: GRA: Grupa WINX
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 29-12-2014 22:06
Speksi napisał/a:
np."Victoria skierowała wiązkę światła na jedną z przeciwniczek" <-- to w planie będzie tak opisane? e.o

To był tylko przykład, Speksi xd.

stellasolaria napisał/a:
1, Bo chcemy tam posprzątać bo maja bajzel
2, Bo Trix zabrały Stelli sukienke
3, Bo Bloom chce pogadać ze Stormy
MOje propozycje, dlaczego atakujemy chcmurna wieze

Bez obrazy, ale to są zbyt głupie powody na atak terrorystyczny. To musi byc coś, a nie atak "bo lubię".
Myślę, że pomysły Suz są najlepsze. W końcu nie mamy podanego czasu, kiedy to się dzieje, chodzi o to, by pokazać, że to atak terrorystyczny. Trzeci pomysł chyba najlepszy, w końcu obie szkoły (Chmurna Wieża i Czerwona Fontanna) w ciągu tych kilku sezonów najbardziej ucierpiały, a Alfea zawsze była tylko lekko nadszarpnięta. Nigdy nie było ukazane, co by się stało z kompletnie zniszczoną Alfeą. A gdyby tak Trixy przy okazji wykradły z Alfei wszystkie artefakty magiczne? Albo przez to, że Alfea jest doszczętnie zniszczona, to Winxy będą ukrywać się w podziemiach szkoły i tam wszystko planować?<br><br><br><br>
Radi napisał/a:
I mamy role. Flama mogłaby być szpiegiem w szeregach Trix, aby zdobyć więcej informacji na temat broni. (Oczywiście chodzi o jakąś potężną broń lub artefakt magiczny. Coś potężnego w każdym razie, nie mieczyk, czy młotek.) Do tego 2 grupy, zaatakowałyby od frontu i od tyłu aby odwrócić uwagę wroga, podczas gdy trzecia grupa z mechanikami zakradnie się podziemiami do tych broni i je zniszczą lub przebudują. Oprócz tego może być jakichś 2 pilotów w jakichś tam pojazdach, którzy po wszystkim będą mieli za zadanie ewakuacje walczących osób.

I (ewentualnie) można w Alfei zostawić ze trzy osoby, które będą pilnować szkoły i informować jakby co pozostałych, gdyby Trixy jednak dotarły pierwsze. Głupie, wiem,...
Kurczę, nie mogę się zdecydować, bo Radi też ma dobry pomysł...


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 29-12-2014 22:08
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 41 z 53 << < 38 39 40 41 42 43 44 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
~Sivlanaya0
10:20:32 12.05.2024
co z tego że ktos ma talent
~Sivlanaya0
10:20:17 12.05.2024
No ale niestety eurowizja jwst zbut polityczna
~Sivlanaya0
10:19:54 12.05.2024
Mi sie najbardziej spodobały piosenki Niemiec i Ukrainy nardzo dobrze zaspiewane
~Sivlanaya0
10:19:28 12.05.2024
Wgl wg mnie dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo
~Sivlanaya0
10:19:10 12.05.2024
myślalam że Chorwacja miała duże szanse na wygrana bo to taka "imprezowa" piosenka i publicznosx szalała
~Vixen0
9:05:32 12.05.2024
Kolec ale tu Irlandie to Ty zostaw to piękny kraj
~Vixen0
9:04:56 12.05.2024
Nexusik, zgadzam się, trzeba usunąć kościoły
~Vixen0
9:04:39 12.05.2024
Magayznu
~Vixen0
9:04:37 12.05.2024
Ten nowy numer we Włoszech ma mega okładke nagazybju
~Vixen0
9:04:22 12.05.2024
Ale to piękne
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.