Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,054
 Najnowszy Użytkownik: ~Pocalowacflame


Archiwum
❧  Blue się zabawia.  ☙

Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
AutorRE: Blue się zabawia.
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-01-2015 13:50
Takie-tam z Valtorem, jakość padła...

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-01-2015 17:43
Może zacznę od zestawu z Bloom w Sirenixie. Powiem Ci szczerze, że to chyba Twój (do tej pory) najładniejszy zestaw. Kolory są fajne, jakość jest dobra, a to już wielki plus. Jedyne, co mi tam nie pasuje, to napis, ale to chyba najtrudniejsza (jak dla mnie) część pracy. Natomiast praca z Valtorem... No cóż, tutaj to jest zupełne przeciwieństwo poprzedniej. Jakość PNG'sa padła, napis kompletnie nie pasuje. Kiedy wybierasz PNG'sy, postaraj się, aby były one w dobrej jakości, bo to naprawdę od razu inaczej wygląda, a co do napisów (bo widzę, że masz małe kłopoty z ich dopasowaniem), może spróbuj stworzyć jakieś zestaw z gotowym? Chociaż dobrze by było też poćwiczyć i robić własne. Tak czy siak, życzę weny i czekam na kolejne prace.



Edytowane przez Sophie dnia 01-01-2015 18:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-01-2015 13:57
Zasypę was zaraz avkami-jak zdążę...



UWAGA! Lawina avów!!!





Trochę mała ta lawina... Tylko tyle zdążyłam dodać.



Złota Kolekcja Avatarów:

Możliwe, że będzie więcej, ale muszę kończyć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-01-2015 14:21
Okej, może skomentuję zestaw z Valtorem.
Jak sama zauważyłaś - jakość padła, jest naprawdę bardzo kiepska, ale rozumiem, że masz z tym problemy. Tło średnie, a napis nie wygląda najlepiej. Masz z nimi problem, więc może spróbuj używać brushy? Są one dobrym rozwiązaniem, kiedy nie udają się własne napisy :3. Kolory są takie nijakie.
W avatarach znów jakość pada, staraj się brać te zdjęcia, które są trochę lepsze :>. Niektóre kadry są fajne, najbardziej spodobał mi się ostatni avek :3. Najgorzej wypadły te pierwsze cztery avy. Dobrze, że pracujesz i się starasz, weny serce.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 04-01-2015 14:26
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2015 15:06
Nowe avy:
Kontynuacja ZK:

Nowa kolekcja- - natura.


Jest tego więcej, ale, jak zwykle nie zdążyłam wstawić.




prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2015 15:49
Hm, no nie jest najlepiej. Nadal z jakością jest kiepsko, nie wiem co Ci na to poradzić xd. Mam pytanie: z jakich stron bierzesz te kadry? Drugi avatar mi się nie wyświetla, więc pozostawię go bez oceny. Av z kotem oraz ostatni wyszedł chyba najlepiej, reszta natomiast... jest średnia. Dobrych kolorów też niestety zabrakło. Użyłaś chyba jakiegoś wyostrzenia (mam na myśli 3 avatar) - wygląda, jakby miał złą jakość. Nie poddawaj się - ćwicz :>. Życzę dużo weny i czekam na nowe prace :).
Przepraszam za krótki post xd.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 05-01-2015 15:51
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2015 15:54
Ocenię prace, które jeszcze nie były poddawane mojej ocenie.
Zestaw Bloom, ten pierwszy - jeżeli masz kadr, który ma fatalną jakoś to lepiej nie robić z nim zestawu, ponieważ można wszystko zepsuć. Tak się właśnie stało. Lepiej wybrać inny, bądź odpuścić sobie, bo z takim kadrem nic nie zrobisz. Nie wyostrzysz go, jak nie ma czego wyostrzać. Napis według mnie też za długi i jakoś niekoniecznie pasuje.

Zestaw drugi - lepszy, o wiele lepszy. Świetna koloryzacja, która naprawdę przyciąga wzrok. Niestety, wszystko byłoby idealnie, gdyby nie napis. Kolejny raz zepsuł Ci prace. Kolor jest całkiem ok, ale czcionka nie pasuje. Widzę tutaj jeszcze jakąś teksturkę, ale taką "lekką", bo teraz jest trochę pusto.

Zestaw z Valtorem - tutaj napisy są ściśnięte xd. Ogólnie to czcionka by uszła, ale one są tak pościskane. Render ma słabą jakość. Zestaw mimo, że jest pełny, nadal czegoś brakuje. Koloryzacja taka sobie...

Avatary - poddam je ocenie ogólnej, bo nie będę się rozpisywać o każdym jednym z nich. Niektóre dobre, inne gorsze. Musisz popracować nad jakością, bo w większość padła, niestety. Czasami naprawdę wybierasz piękne i ciekawe kadry, plus za to. Najbardziej podoba mi się.... avatar z IPhone 6, o ile się nie mylę <333333. Nie no, teraz na poważnie, to najlepszy avatar jest czwarty ze tych złotych.
Weny mruga.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-01-2015 17:56
Zdjęcia biorę z likely i favim.com.
Pare avów:



prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-01-2015 19:48
To zacznę od tej lawiny avków. Pierwsze cztery jakoś mnie nie zachwyciły, są takie.. nijakie XD. Dałabym jakąś mocniejszą kolorystykę. Co do tej Złotej Kolekcji to tutaj już Ci lepiej wyszły, najbardziej podoba mi się numer 2 i 6, a szczególnie 6! Dalej może już powiem tak ogólnie, niektóre z avków trochę straciły na jakości, niektóre mają fajne, ciekawe kadry, ale efekt jest zepsuty właśnie przez jakość. Najnowsze 3 avatary mi się podobają, najbardziej jakoś do gustu przydał mi ten trzeci, jak dla mnie nie jest on za jasny, jest fajny. No to chyba tyle ode mnie, weny!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-01-2015 16:53
Drzewa są osowiałe, koty się uśmiechają, a jakaś dziwna staruszka jest gotowa założyć twaróg na głowę. Nawet kapelusznik jest tym zdziwiony.


Czyli avy z Alicji w Krainie Czarów...


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-01-2015 19:52
No nie...! Ja właśnie niedawno oglądałam Alicję i mam taką fazę XD. Ale no, avki miałam oceniać a nie. Wydaje mi się, że znowu niektóre avatary utraciły na jakości, pierwszy i drugi chyba najbardziej. Kadry są całkiem fajne, kolorki też niezłe. Najlepiej wyszedł Ci numer trzeci, ma super kolorki, kard też mi się podoba. Czwarty avatarek też nie jest zły. No to chyba tyle z mojej strony, życzę weny i czekam na kolejne prace!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-01-2015 19:09
Hobbit



prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-01-2015 14:26
Ostatnio nie jestem na bieżąco w tym temacie xd. Zacznę od trzech avów z 06.01. Kadry są dość popularne, ale to nic. Najlepiej wypadła chyba druga praca, wreszcie jakość jest do przyjęcia, brawo ;3. Pierwszemu zabrakło jakichś wpadających w oko kolorów, które wyróżniłyby go z dwóch pozostałych. Ostatni wydaje mi się taki nijaki.

Avy z Alicji w Krainie Czarów mają znów kiepską jakość, jedynie ten z kotem wygąda dobrze :>. Głównie czepiam się tej nieszczęsnej jakości, ale jeśli jest ona zła - psuje cały wygląd pracy.

Została najnowsza dostawa. Najlepiej prezentuje się drugi i ostatni, dwa pozostałe niestety dalej nie wyglądają najlepiej. No cóż, życzę dużo weny i wytwałości. Pozdrawiam :>.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-01-2015 14:17
Zestaw, a raczej jawny akt znęcania się nad Brandonem...




Powalający uśmiech Stelli junior:




O...To wyszło...




Ten pasek nie był zamierzony, ale w gruncie rzeczy fajnie wyszedł.



Icy...







prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 28-01-2015 14:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-01-2015 17:54
Zaglądam tutaj regularnie, ale nie chciało mi się komentować, lecz w końcu piszę posta.

Zestaw z Brandonem - w oczy rzuca się napis, który wygląda źle, kompletnie nie pasuje do pracy. Kolor może i nie najgorszy, ale czcionka jest do kosza. Same kolory nie są złe, a jakość w miarę dobra. Nie mam co więcej ocenić w tej pracy, bo jest tylko kadr, koloryzacja i napis...

Zestaw ze Stellą - znów problem stanowi napis. Czcionka nie jest dobra, a kolor też mógłby być inny... Wydaje mi się, że praca nie ma żadnej koloryzacji, gdyż jej po prostu nie widzę. Ten zestaw wypadł chyba najgorzej z całej dostawy.

Zestaw z Laylą - no, to już jest lepsze. Duuży plus za odmienny napis, powiem szczerze, że wygląda całkiem przyzwoicie :3. Ten pasek mi się nie podoba, ale szczegół. Jakość jest niezła, ale brakuje mi jakiejś lepszej koloryzacji, która wyróżniałaby tą pracę z pozostałych.

Zestaw z Icy - jest średni, nie ma w nim nic, co przykuwałoby uwagę. Kadr fajny, napis w dobrym miejscu, ale kolor mógłby być inny, choć i tak jest okej :>.

Zestaw ze Stellą - wreszcie jest jakaś koloryzacja, którą widać, super. Mam wrażenie, że jakość troszkę upadła, choć i tak jest lepiej. Ten brush (?) za napisem dobrze wygląda.

Kurczę, Blue. Widać, że się starasz i chcesz jak najlepiej, ale prace niestety niezbyt mi się spodobały, co nie znaczy, że nie zrobiłaś postępów, bo zrobiłaś :>. Musisz tylko jeszcze trochę ćwiczyć i próbować nowych rzeczy, naprawdę. Nie zawsze Ci to wyjdzie, bo może się zdarzyć, że coś kompletnie nie będzie pasować, ale trzeba prace urozmaicać jak tylko się umie, bo kadr i napis to troszkę za mało. Spróbuj używać jakichś brushy i nowych czcionek, a może okaże się, że będą lepiej pasowały do zestawów :3. Nie bój się eksperymentować, życzę dużo weny =D.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2015 15:48
Parę avatarów:








I zestaw z Bloom Sirenix i ze Stellą.





prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2015 16:06
Avatary mają fatalną jakość, niestety. Zwłaszcza drugi i trzeci, nie wiem jakim cudem tak Ci to wychodzi. Nie będę się o nich rozpisywać, bo nie mam czego w nich ocenić.

Pierwszy zestaw jest... niezbyt dobry. Nie jest on gładki, coś jest na niego nałożone i daje wrażenie takiego "brudnego", nie wiem jak to określić. PNG's nawet ujdzie, napis jest zły, choć w miarę kolorystycznie pasuje, ale czcionka nie ta.
Druga praca jest o wiele lepsza. Widać, że jakość się poprawiła, ale jest za dużo wyostrzenia, zdecydowanie. Napis nawet może być, a ten PNG's wygląda całkiem nieźle. Gdyby nie to wyostrzenie - byłoby znacznie lepiej :3.
Weny~


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2015 09:37
Avatary mają okropną jakość, nie wiem jak Ty to robisz, że zawsze trochę potracą. Kadry nie są złe, gdyby ta jakość tak nie spadła, to byłyby całkiem fajne. Zestaw ze Stellą mi się nie podoba, wszystko jest na siebie ponakładane. Te dwa PNG'sy jakoś nie bardzo do siebie pasują. Praca jest tak 'wyblakła', bez kolorów, monotonna i nudnawa. Napis też nie wyszedł zbyt dobrze. Drugi zestaw jest natomiast o wiele lepszy od pierwszego. Kolorystyka jest całkiem dobra, napis też niczego sobie, ale przyczepie się tutaj do PNG'a, bo chyba za dużo wyostrzenia. Gdyby nie to byłoby o wiele lepiej! Weny!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-02-2015 14:48
Z tą ostrością akurat zauważyłam i chciałam to odwrócić, ale się nie udało.




Parę starych avów.



prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 16-02-2015 14:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-02-2015 14:57
Zestaw z Laylą jest niezły, ale nie podoba mi się czcionka napisu I'm the princess. I dlaczego Layla jest taka żółta, to ty to zrobiłaś, czy ten png's był taki? Ogólnie brushe i kolorystyka są niezłe. Avatary mi się nie podobają, są złe jakościowo i takie zwyczajne. Wydaje mi się, że pierwszy av jest trochę za duży. Nie jest źle, ale i nie jest super. Staraj się trochę poeksperymentować z innymi rzeczami. Weny :3.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Honey dnia 16-02-2015 15:08
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.