Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  Blue się zabawia.  ☙

Strona 6 z 7 << < 3 4 5 6 7 >
AutorRE: Blue się zabawia.
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-03-2015 07:14
O nie! Jak to się mogło stać, że przegapiłam ostatnią dostawę?

Zestaw z Florą - powiem szczerze. Dosyć kiepsko wyszła. Wybrałaś ładny kadr, ale niestety rzuca mi się w oczy to, że Flora ma lekkiego zeza. Tekstury odrobinę ''rażą'', a napis jest prawie nie widoczny. Każdy grafik ma czasami gorszy dzień zdezorientowany.

Zestaw z Believix'em - jest świetny <333 Png'sy są ładnie dobrane, a tło pasuje to pracy. Napis jest nawet fajny.

Zestaw z Bloom - ładny. Wydaje się taki delikatny przez to, że użyłaś ciekawych koloryzacji/tekstur. Napis też jest świetny.

Zestaw z Tecną - jest średni. Png's jest ładny, napis też, ale tło. Stanowczo za mało się tam dzieje.


Zestaw z Seliną - zwykle nie pałam do zestawów z Seliną, ale ten Ci się udał. Tło jest nawet ładne. Napis, png's, brushe śliczne!

Avki - w niektórych padła jakość. Kadry za to są świetne i plus dla ciebie za kolorki.
Śliczny <33. Stella wygląda na czarodziejkę swojego pokroju.

Dostawa jest jedną z twoich najlepszych. Mam pytanie. Zrobiłabyś dla mnie na zamówienie jakiś zestaw? Ćwicz dalej. Weny!


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Ashley dnia 20-03-2015 07:17
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-03-2015 18:46
O, zaskoczyłaś mnie mnie Floraa. Jasne, że zrobię, powiedz tylko z kim. Chyba, że wolisz, żebym sama coś wymyśliła.
A tu taki napaćkany zestaw z Wielkiej Szóstki:





Miałam jeszcze o tym napisać: tło w zestawie z Believixem to po prostu kadr z transformacji, któremu zmieniłam tylko koloryzację.



To mi się udało:




prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 20-03-2015 18:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-03-2015 19:44
Dawno nie oceniałam... Przepraszam zawstydzony .
To po kolei xd.
Avy zimowe - wszystkie prócz jedynki mi się podobają <3.
Nowa dostawa avów - trochę średnie xd.
Avy dzisiejsze: (25.12.14r.) - fajne <3. 3 jest super xD.
Czytam... - nawet ok xd. Czcionka niezbyt.
Taki tam zestaw z nudów. - nie podoba mi się...
Trochę mroku i... Bloom. - nie zbyt udany...
Jeden zestaw w dwóch wersjach - jedynka lepsza, ale napis za długi i niezbyt "ciekawy".
Bloom 3D - napis okropny i te kręgi... Za to świetny kadr <3.
Takie-tam z Valtorem - większy napis jest... dziwny? Dobre kadry i png's.
Lawina avów! - padła jakość, po za tym ładne.
Złota Kolekcja Avatarów - świetne avy. Czy mogę jedynkę :<?
Kontynuacja ZK - średnie.
Nowa kolekcja - natura. - ładne. Fajna jest 3.
Pare avów - też średnie. Naj 1.
Avy z Alicji w Krainie Czarów - nie podobają mi się. Może 2...
Hobbit - dobra jakość, ok.
Brandon - napis i kadr nie podobają mi się...
Stella junior - dobry kadr, ale napis nie pasuje.
Dotyk - nie jest zły. Dobry napis.
Icy i Stella - nie powalają, ale nie są takie złe.
Parę avatarów - poza trójką, która nie wyszła, jest ok.
I zestaw z Bloom Sirenix i ze Stellą. - drugi "zbyt wyostrzony ", a Stella nie podoba mi się kolorystycznie. Napisy ok.
Layla - za jasny, ale po za tym jest fajny xd.
Parę starych avów. - nieostre i nie ładne.
Stella Harmonix - bardzo dobry <3.
Bloom Harmonix - gorszy, bo żółte paski xd...
Eksperyment - drugi kadr jest gorszy. Paski są ciekawe. Fajny zestaw.
Thoren i Daphne - nie idealny, ale też nie zły xd.
Selina - Selina dziwnie wygląda XD. Po za tym to dobrze ci idzie.
Dance - brzydki kadr, ładny napis :3. Oraz ładne "tło".
Musa - nie wyszedł xd. Napis jest okropny, przez co zestaw traci cały urok.
Florciane avy - 1 jest sweet, a drugi... dziwny.
Avy - Oprócz 2 to fajnie ci wyszły <3.
Tygrysy i róże. - chyba padła jakość w jedynce. Reszta ładna <3.
" Dzikie koty" i róże. - gorsze od poprzedników, ale nadal ok.
Eksperyment - bardzo dobrze ci wyszedł :3!
Florka - wygląda dziwnie xd. Fajny napis i w ogóle.
Believix - też bardzo dobry mruga.
Sirenix 3D - ładny kadr, napis i w ogóle manific!
Tecna - napis niezbyt mi tu pasuje, png's i tło średnie.
Selina 2 - świetny png's, tło i ogółem serce .
Avatary z Winx 6 - oprócz tych dwóch z Stormy, są bardzo dobre serce .
Wielka szóstka - fajny, ale napis średni.
Stella - świetny! Jeden z najjj serce .
Ufff...


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 20-03-2015 21:42
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-03-2015 07:18
Blue, myślę, że przechodzisz na wyższy poziom grafiki. Ja z moimi paciajami mogę się schować xdd.

Zestaw z Wielkiej Szóstki - Co po pierwsze - jakość padła. Wiem, że czasami wykonując różne akcje (czy to w PS, czy w Gimpie) obniża się jakość. Trzeba o to zadbać, ponieważ prace z świetną jakością zachwycają podwójnie. Dalej, (teraz będą chyba same plusy) praca ma wiele tekstur. Ostatnio sama zaczęłam paćkać po pracach i spodobał mi się ten styl tworzenia grafiki. Czcionki i kolory napisów świetnie wyglądają. Przyjrzałam się uważnie Hiro i zauważyłam, że ma lekko przymknięte oczy. Unikaj jak ognia takich kadrów, ponieważ źle wyglądają. Pracka zalicza się na plus.

Zestaw z Stellą - jest bardzo ładny <333. Jest tylko jedno, malutkie 'ale'. Praca jest blada. Stella jest czarodziejką słońca i to aż dziwne, że wyszła Ci na taką biadulkę. Co do reszty - jakość świetna. Testurki i napis ładnie na pracy wyglądają, i świetnie komponują się z Stellą. Praca moim zdaniem jest Twoją najlepszą.

Zamówienie, które chcę Ci złożyć. Bardzo się cieszę, że je przyjęłaś. Mam tylko jedną prośbę. Najlepiej gdybyś zrobiła Musę Harmonix. Resztę zostawiam Tobie.

Popracuj nad przecinkami. Czasem dajesz je w miejscach, w których być nie powinny.


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Victoria dnia 21-03-2015 07:35
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-03-2015 16:44
Zamówienie dla Ashley. Jeśli chcesz, to mogę zrobić go jeszcze raz, bo chyba nie wyszedł najlepiej.





Crazy jasne, bierz.



Wolny zestaw z Tecną.




prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-03-2015 19:02
Długo mnie tutaj nie było! No ale nic. Zacznę może od zestawu ze Stellą. Praca ogólnie mi się podoba. PNG's jest fajnie umieszczony, nawet nie jest tak pusto jak w poprzednich pracach. Napis też nieźle wypadł, ALE jak dla mnie to kolorystyka jest zbyt wyblakła. Wydaje się taka szara i po prostu to sprawia, że jest mniej ciekawa. Zestaw z Musą, no cóż muszę przyznać, że PNG's nie jest już tak słabo widoczny jak w poprzedniej pracy, jednak w dalszym ciągu uważam, że powinien być jeszcze bardziej wyróżniony. Przyczepię się jeszcze do pustki z prawej strony. Zapełniłabym ją czymś np. brushami albo zmieniłabym położenie napisu. Tecna wyszła podobnie jak Musa. Nie mam chyba nic do powiedzenia na temat tej pracy, bo naprawdę jest prawie taka sama. Na koniec dodam, że chyba podciągnęłaś się w graficzeniu, brawo! Mam dla Ciebie małe wyzwanie. Co Ty na to, żebyś spróbowała zrobić zestaw z anime? niegrzeczny. Do niczego nie zmuszam, ale chciałabym zobaczyć jakiś z twoim wykonaniu. Weny!



Edytowane przez Cattie dnia 21-03-2015 19:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-03-2015 19:51
Czekałam (xdd).
Zamówienie for me - świetne (czy nie za często, oceniając twoje pracki, mówię "świetne"?). Zestaw ma świetną tonację. Zbyt rażące kolory mogłyby zaszkodzić jasnej karnacji Musy. Tekstury i napis są ok. Bardzo się postarałaś. Od razu zakładam zestaw.

Zestawik z Tecną - sposobem wykonania, bardzo podobny do Stelli i Musy. Widać, że wypracowałaś swój styl. Kolory bardzo pasują do png'sa. Mam tylko wrażenie, czy użyłaś podobnych teksturek w Musie i Tecnie? Napis jest bardzo fajny.

Znowu podciągnęłaś się w grafice, Blue. Weny!


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 21-03-2015 20:11
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-03-2015 20:48
Widzę, że masz swój własny styl i to jest na duży plus uśmiech. Zestawy bardzo mi się podobają. Wszystko jest takie jak być powinno. Idealne pngs'y, textury, kolory i napisy. Lubisz chyba to, co robisz prawda? Przynajmniej takie odnoszę wrażenie, po patrzeniu na te zestawy.
Czekam na kolejne, życzę weny i zaglądnij do mnie :D. Miło jest znać opinie innych :D.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Suzanne dnia 21-03-2015 20:50
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2015 13:03
Speksi, chętnie bym coś zrobiła, ale o anime nie mam zielonego pojęcia wstyd .
Eksperyment.




A, miałam jeszcze odpowiedzieć. Ashley, jednej teksturki używam prawie zawsze, ale nie używałam podobnych w Tecnie i Musie. Może sprawia to takie wrażenie, bo i tu i tu są kwiatowe.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2015 13:23
Blue, jak tak (świetnie) wyglądają twoje eksperymenty, to jak będą za niedługo twoje prace?

Zestaw z Stellą - praca ma ładną tonację. Świetnie, że wmieszałaś trzy kadry z transformacji. Ładnie się ze sobą komponują. Png's też niezły, ale ja nigdy nie miałam do niego sentymentu. Zazdroszczę Ci, że tak fajnie dopasowujesz napisy. Kolory też świetne. Tylko widzę (albo jestem ślepa xd), że ciągle używasz tej czcionki (przynajmniej w wielu pracach na tej stronie). Może spróbuj poeksperymentować z innymi czcionkami.

Zestaw na plus. Weny!


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Ashley dnia 22-03-2015 13:23
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2015 14:17

^Kolejny eksperyment.
Tak, tamtej czcionki używam bardzo często, masz rację, Ashley. Co do dopasowywania napisów - to przychodzi z czasem. W moich starych pracach wcale nie pasowały.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 22-03-2015 14:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2015 14:43
Zestaw ze Stellą - zestaw bardzo ładny i na duży plus. Kadry z transformacji idealnie dobrane i wkomponowane. Png's nie do końca mi tutaj pasuje, ale to tylko moje zdanie. Koloryzacja jest bardzo ładna, tak samo jak i napis.

Zestaw z Florą - kolejne cudo. Kolory i napis są cudowne, jednak ten png's nie przypadł mi do gustu, sama nie wiem czemu.

Patrząc na Twoje zestawy aż mnie coś korci, aby zrobić znowu zestaw jakiś z czarodziejkami, ponieważ od dawna nie robiłam z Winx, a z telenowelami. Ale nie wiem, czy mi się opłaca, bo mój temat z grafiką tutaj chyba obumarł całkowicie, choć wstawiam pracki :P.

Pamiętaj o przecinkach.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Victoria dnia 22-03-2015 14:49
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2015 19:20
Jest... źle.




A i - przyjmuję zamówienia.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2015 19:46
Zestaw jest nawet fajny, choć troszkę wydaje mi się, że taki pusty, ciemny i do tego smutny. Napis jest bardzo ładny, tak samo jak png's. Czasami nie wszystko wychodzi nam tak, jakbyśmy chcieli. Koloryzacje sama dodajesz czy używasz gotowych?

Pamiętaj o przecinkach i może trochę dłużej?



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Victoria dnia 22-03-2015 19:52
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2015 19:58
Blue, czy mi się wydaje, czy to dzisiaj trzecia dostawa? niegrzeczny Bardzo dobrze, bo to oznacza, że masz wenę.

Zestaw z Florą - w twojej grafice to istna perełka serce. Mam tylko jedno ''ale''. Render jest za bardzo wyostrzony. Flora traci swoją słynną delikatność. Tło i napis zasługują na jeszcze jedno serduszko serce.

Zestaw z Musą - ciemny. Mogłaś rozjaśnić twarz Musy nakładając na nią jakąś teksturę. Jej twarz wydaje się taka... ziemnista. Oprócz tego malutkiego minusika - cała reszta jest ok. Cieszę się widząc, że dodałaś teksturę z białymi napisami.

Kolejna dostawa na plus.

Nadużywasz przecinków, popracuj nad tym.


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Victoria dnia 22-03-2015 20:53
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2015 21:42
Zestaw z Believixem - tło jest z transformacji i nie pasuje, niestety. Te czarodziejki nie są jakoś... "wkomponowane" w tą prace, a napis to też nie mój styl. Koloryzacja jest... po prostu dodane nasycenie, czyli nie. Nie jest to Twój najlepszy zestaw.

Zestaw z Bloom - cóż... Znów za dużo tekstur i praca jest nieestetyczna. Robi się taki nieprzyjemny natłok. Napis też nie jest najlepszy. Koloryzacja jedynie z tekstur, ale... to nie dla Bloom c:.

Zestaw z Tecną - lepsza jest już ta praca. Bardziej estetyczna i schludna. Fajnie się prezentuje, choć jest wyblakła. Brak kolorów. Prócz tego trochę wieje pustką, ale tak, jak pisałam - jest dobrze.

Zestaw z Seliną - napis zły, nie pasuje. Koloryzacji nie ma, a tło też odpada - całkowicie. Jedynie to, co mi się podoba, to png's, który jest ładny.

Avatary - podobają mi się, ale są nieco zbyt wyostrzone, dają dziwny efekt, ale podoba mi się koloryzacja oraz kadrowanie. Przyjemne dla oka prace :3.

Zestawy z Wielkiej Szóstki - zbyt nawalone, lubię takie, ale niezbyt to pasuje. Napis jest ładny, podoba mi się, kadr całkiem, całkiem.

Zestaw ze Stellą - wyblakłe kolory, ale ogólnie napis fajny. Podoba mi się.

Zestaw z Musą i Tecną - fajne prace. Podobają mi się. Ładne napisy, tylko kolory...

No nic. Weny!

P.S: Resztę ocenię innym razem, bo się spieszę c:.



Edytowane przez Rebecca dnia 22-03-2015 21:42
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2015 22:06
Mam tyle prac do nadrobienia, że strach się bać xd. Myślę jednak, że uda mi się zebrać tę opinię do kupy. Ocenię wszystkie prace, których opinii jeszcze nie pisałam.

Zestaw z Seliną - jest nawet okay. To kółko fajnie wygląda, a sam kadr jest spoko. Koloryzację niezbyt widzę, ale mniejsza o to. Napis mógłby być lepszy, ale powiedzmy, że ujdzie w tłumie ;>.

Praca z Laylą - strasznie zwyczajna, straaaaasznie. Napis zwykły, nic w nim ciekawego. Dużo wolnej przestrzeni, która niestety nie została zapełniona, a szkoda. Rzucającej się w oczy koloryzacji nie widzę, ale może jakaś jest.

Zestaw z Musą - ojej, co to za napis? Naprawdę nie chcę zbytnio krytykować, ale on wygląda okropnie xd. Czcionka zdecydowanie do kosza, natychmiast. Kadr sam w sobie fajny, ale nic więcej powiedzieć nie mogę, ponieważ nie widzę innych dodatków.

Avatary - te Winx'owe okej, choć druga Flora mega zielona. Spora poprawa, jeśli chodzi o te realne. Widzę, że jakość nie "wali" się, co więcej - jest stosunkowo dobra, brawo. Kaloszki mają dobrą jakość, choć kadr do mnie nie przemawia xd.

Zestaw z Musą - nałożona tekstura mi nie pasuje, kiepsko to wygląda. Napis nawet by uszedł, choć wiadomo - być lepiej mogło, ale ja rozumiem, że Ty się uczysz, a z napisami trzeba dojść do wprawy. Ja siedzę ponad rok w grafice, a czasem nie wiem, jaki dać do pracy, aby to miało ręce i nogi.

Wszystkie tygrysowe avki - jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Blue, było tak dobrze, ale czemuż tutaj taki spadek ;-;? Szkoda. Kolory nijakie, a tekstury do mnie nie przemawiają, sorry.

Praca z Florą - koloryzacja jest... dziwna. Po prostu mi się nie podoba. Osobiście zachowałabym bardziej "naturalne" kolory tego kadru i nie zmieniałabym ich tak diametralnie. Fajnie, że eksperymentujesz z teksturami, ale twarz Flory wygląda na brudną... gdybyś polepszyła koloryzację - ten efekt trochę by się zniwelował.

Zestaw ze Stellą i Tecną - wow, jakość taka dobra : D. Jestem pod wrażeniem, serio. Kolory są ładne, choć lekko rażą w oczy, ale osobiście nic przeciwko temu nie mam, w końcu da się patrzeć, więc nie przesadzajmy xd. Napis jest doby, nie będę się go czepiać.

Bloom Sirenix - to jedna z Twoich gorszych prac. Tekstura oszpeca zestaw, napis jest... kiepski. Do tego na górze widzę jakąś czarną kreskę, a jej być nie powinno. Nie będę się rozpisywać, bo krótka piłka - nie wyszedł Ci.

Zestaw z Tecną - noo, ładnie nawet. Ten jaśniejszy PNG's w tle mi nieco przeszkadza, bo głowa ucięta, a ja nie przepadam za takimi akcjami. Napis, który jest bardziej w tle okay, natomiast ten biały mi się nie podoba. Kolory takie mętne, nic specjalnego.

Praca z Seliną - hmm, nie wiem jak inni, ale mi bardzo się on spodobała. Może i koloryzacja mogłaby być lepsza, a napis bardziej dopracowany, ALE mimo wszystko mi się podoba ;3. Selinka fajnie wygląda, brush nawet okej, napis średni, choć tak źle nie jest.

Avatary - może i kolory dają nieco po oczach, ale przynajmniej ja tą koloryzację widzę i masz plusa za to =D. Kadr są nawet ładne, choć nie przepadam za tą transformacją.

Zestaw z Wielkiej Szóstki - kolory mdłe, a napis jest podobny. Kadr nawet spoko, ale ciemno i mnie to boli. Ja wiem, że czepiam się ciągle tych koloryzacji, a Ty może jeszcze nie umiesz ich dokładnie robić, ale jestem przekonana, że z czasem będą lepsze, nawet na dalszych pracach widać poprawę.

Praca ze Stellą - hmm, tutaj widzę początek innego "stylu", w którym są nowe zestawy. Prosty, ale dobrze, że próbujesz nowych rzeczy, a prace od tej zaliczają się już do tych lepszych. Jak już ktoś wyżej wspomniał często używasz tej samej czcionki pracach, przez to można je zaliczyć do jakiejś kolekcji, ale ja też czasem używam tej samej w dziesięciu zestawach pod rząd, więc czepiać się nie będę xD. Kolory troszkę wyblakłe, ale nie jest źle.

Musa Harmonix - jedna z lepszych Ci powiem, naprawdę. Ładne to powtórzenie PNG'sa, teksturki też, napis może i prosty, ale ładny. Szkoda, że nie ma nic w prawym górnym rogu, ale pominę to. Kolory też są dobre ;3.

Praca z Tecną - jak już mówiłam - styl jest podobny, więc o tych pracach mogłabym to samo pisać, ale pominę to milczeniem.

Stella Bloomix - o, tak. Bardzo ładna praca, podoba mi się. Kadry są fajnie połączone, a PNG's dobrze wygląda. Kolory w sam raz. Dobrze jest. Oceniając prace z tamtej strony, a te najnowsze widzę dużą poprawę, Blue.

Flora Bloomix - masz pomysły i powoli wcielasz je w życie, cieszy mnie to ^^. Czcionka może nie jest najlepsza, ale starasz się, z czasem będzie lepiej, bo wyrobisz sobie wyczucie i będziesz wiedzieć co do czego pasuje.

Praca z Musą - ciemno trochę. Mimo że w tle są te kadry, to i tak jest pusto. Mogłaś coś tam dać, ale nie chcę za dużo wymagać. PNG's ładnie wygląda, dobrze jest. Szkoda, że czcionka ta sama, ale hm... w gruncie rzeczy ona wcale nie jest zła.

Yay, wreszcie doszłam do końca. Oceniając pierwszą pracę nie widziałam zbytniej różnicy, w stosunku do wcześniejszych, ale te najnowsze są jak najbardziej okay, choć wiadomo - trzeba ćwiczyć. Więc ćwicz i nie poddawaj się, a będzie lepiej! Weny.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 23-03-2015 13:32
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-03-2015 18:55
Dziękuję.
Eksperyment + Nuda



prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-03-2015 18:59
Zestaw jest bardzo ciekawy i do tego śliczny. Pngs'y są cudownej jakości. Podoba mi się również napis i koloryzacja. Mam wrażenie, że to kółko wokół Bloom jest trochę za mocne, ale to tylko moje odczucie. Ja bym tu jeszcze dodała jakieś texturki, ale i tak jest cudowna praca. Czasem z nudów można wyczarować coś wspaniałego :D
Weny!



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Blue się zabawia.
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-03-2015 18:52
Dzięki, Ania.
Moja wena powraca.




Dziwnie zadowolona jestem.




Prezent dla Pretty



prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 6 z 7 << < 3 4 5 6 7 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.