Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  pierdoły cz_flory  ☙

Strona 17 z 18 << < 14 15 16 17 18 >
AutorRE: pierdoły cz_flory
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 30-10-2014 18:07
Trafiłam przypadkiem na nową stronę ze zdjęciami i poleciałam *-*. Tapetki z Dejmonem dla Flamy i zestaw dla Akali wkrótce. Dodaję to co mam - avratary i tapetsy. Nie lubię robić typowo jesiennych prac, z rudymi włosami czy liśćmi, wolałam postawić na ciemniejsze, stonowane kolory. I jak już coś pobieracie to proszę o komentarz z opinią. Wtedy wiem co komu się podoba i jak na przyszłość robić, żebyście korzystali :>.










Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 02-11-2014 22:34
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: pierdoły cz_flory
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-10-2014 19:18
Z najnowszej dostawy podobają mi się kolory. Są niby jasne w niektórych przypadkach, a czasami ciemne. Jest to naprawdę fajnie zrobione. Niekoniecznie podobają mi się zaś kadry. Są dwa kadry, które mi się tak naprawdę podobają(te dwie dziewczyny, z którymi potem jest tapeta). Ten chłopak wyszedł dość dziwnie. Jego twarz się tak jakby świeci, co mnie śmieszy :D. Jeżeli chodzi o TVD to kolory genialne, ale pozy naszych kochanych aktorów straszne ;-;. Jakoś tak niekoniecznie strasznie tu wyglądają. Jakbym zobaczyła takie plakaty promocyjne to nie przekonałabym się do obejrzenia tego serialu :(.
Czekam na Twoją kolejną dostawę. Może zrobiłabyś coś z The Originals? Byłabym wniebowzięta :D.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: pierdoły cz_flory
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-10-2014 22:34
Suzanne napisał/a:
Jakoś tak niekoniecznie strasznie tu wyglądają. Jakbym zobaczyła takie plakaty promocyjne to nie przekonałabym się do obejrzenia tego serialu smutny.

Nie zgodzę się. Wg mnie takie plakaty wyglądają naprawdę fajnie i na zdjęcia promocyjne bardzo pasują, zarówno sami aktorzy jak i kolory.

Mnie najbardziej uwiodły właśnie tapety z TVD, które są naprawdę śliczne i możliwe, że Elenę porwę na tapetę, bo wyszła cudnie. Kolory w tych tapetkach na wysokim poziomie.
Jeżeli chodzi o resztę, to muszę przyznać, że jestem zaskoczona. Kolory są takie.. jak nie Twoje. Nie są brzydkie, czy coś, ale jakoś takie nie w Twoim stylu, co troszkę mnie rozczarowało, bo zawsze robisz koloryzacje na wysokim poziomie. Piąty avatar najlepszy, ładny kadr i kolory. Siódemka też fajna, nietypowy kadr, ale mi się podoba. W reszcie średnio przypadły mi kadry i właśnie kolory takie nie twoje.
Tapety biorę (pierwsza już ustawiona). Szkoda bardzo, że nie ma na nich żadnego napisu, bo w poprzedniej dostawie właśnie napisy fajnie scalały prace w taką całość, tu mi tego brakuje.
Wneciii na tapetki i resztę ; **


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: pierdoły cz_flory
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-11-2014 22:01
rossattiee napisał/a:
Suzanne napisał/a:
Jakoś tak niekoniecznie strasznie tu wyglądają. Jakbym zobaczyła takie plakaty promocyjne to nie przekonałabym się do obejrzenia tego serialu smutny.

Nie zgodzę się. Wg mnie takie plakaty wyglądają naprawdę fajnie i na zdjęcia promocyjne bardzo pasują, zarówno sami aktorzy jak i kolory.

A moja opinia jest tak po środku. Kolorystycznie jest po prostu bosko, gdyż kolorki pasują do klimatu, ale aktorzy wypadli słabo (oprócz Eleny, bo ta akurat wyszła fajnie). Stefan jest jako taki, a Damon i Klaus - szkoda słów.

Avatary, hmm. Niektóre są świetne, a niektóre - jak to napisała Ross - jakby nie Twojej roboty. Podoba mi się dwójka, trójka oraz piątka. Mają fajne kadry i kolorystycznie też są super. Reszta, no cóż, czegoś mi w nich nie pasuje. W zależności od avka albo jest to kadr, albo są to kolory.

Tapeta numer jeden jest cudowna, strasznie mi się spodobała, więc za niedługo pewnie ją sobie ustawię na telefonie xd. Jest perfekto pod każdym względem. Za to druga nie przypadła mi do gustu. Owszem, kolorystyka jest ładna, ale kadr do mnie nie przemawia. No i muszę się zgodzić z Rossattiee - robisz genialne napisy, a w tych tapetkach troszkę ich brakuje.

Weny :3.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 02-11-2014 22:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: pierdoły cz_flory
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 02-12-2014 23:58
Wkraczaaaam z avatarami. Pewnie jeszcze tu zawitam, bo wykopałam mega zbiór zimowych zdjęć.










Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 02-12-2014 23:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: pierdoły cz_flory
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-12-2014 15:55
Kurcze! Najnowsza dostawa strasznie mi się podoba. Jest niesamowita. Cieszę się, że zrobiłaś avatary zimowe, ponieważ takie najbardziej lubię. Są klimatyczne, po prostu cud, miód!
Zacznę od tego, że strasznie podobają mi się kadry. Szczególnie urzekła mnie siódma ikonka. Chyba mogę zaliczyć ją do najładniejszej. Doskonałe kolory, wspaniałe ujęcie. Świetne! Numer trzeci również skradł moje serce. Niby takie niepozorne zdjęcie, ale efekt jest doprawdy niesamowity.
Muszę także dodać, że jak zwykle kolory wyszły Ci świetnie! Każdy avatar się wyróżnia i to strasznie mi się podoba. W każdym tkwi magia, cudownie.
Ach, pogmatwana trochę ta moje wypowiedź. Mam nadzieję, że mi wybaczysz. Siedziałam w szkole od 6 do 15:20, także no... Życzę weny i czekam na kolejną Twoją dostawę :D.



(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: pierdoły cz_flory
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-12-2014 16:00
Ojejcia... Nowe avy, na które czekałam już dotarły, jeaaaaa!
No, co ja będę dużo mówić... Piękne są, naprawdę. Ostatni może jest zbyt smutny. Najbardziej spodobały mi się numery: 1, 5, 9, 10, 14, 16, czyli dość sporo. Koloryzacje mi się - ekhem, jak zawsze - podobają i nie ma tu żadnego słodzenia, bo inaczej tego ocenić nie można.

Avatary oraz tapety z 30-10-2014 - prawie wszystkie to istna rewelacja, jednak zgodzę się - kolory jakieś... nie Twoje, Dżo, ale nie zmienia faktu, że wypadły dobrze :D.
Weny.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: pierdoły cz_flory
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 15-12-2014 15:18
Jak obiecałam, wracam z avatarkami. Ogółem to masakra, bo siedzę. Mam sześć avów, znalazłam przypadkowo jedno zdjęcie, potem drugie i w końcu nie mogłam skończyć :D. Dawno nie robiłam zestawów, więc i jeden też się trafił.











Kocham święta.
A jak mi się będzie chciało to zrobię wam taką małą paczkę do pobrania, tj. trochę moich czcionek, tekstur, koloryzacji czy jakieś małe instrukcje :D.




Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 15-12-2014 15:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: pierdoły cz_flory
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-12-2014 20:22
O matko, dostawa z 02.12 jest po prostu fantastyczna! Nie ma się tu czego czepiać. Wszystko jest perfekto - zaczynając od świetnych kadrów, przez fajne dodatki i aż po piękne kolorystyki. Uwielbiam ten taki efekt po bokach, który użyłaś np. w avatarze dziesiątym. Nie dość, że ładnie on wygląda, to jeszcze dodatkowo sprawia, że mój wzrok skupia się bardziej na centralnym punkcie avka. Kolorystyka? Co tu dużo mówić - jak zawsze dopasowana do ujęć i nadająca wszystkim pracom klimatu. Moje ulubione avatary z tej dostawy to numery 10 (którego już sobie ustawiłam),12 i 15. No cóż, baaardzo dobra robota :3.
Teraz najnowsze pracki z 15.12. Strasznie się cieszę, że znowu zrobiłaś zimowe avki. Jednak w tej dostawie znalazły się dwa, które nie przypadły mi do gustu. Mianowicie numer 6 oraz 11. Szóstka jest niby fajna, a z drugiej strony coś mi w niej nie gra. Jedenastka wydaje mi się zbyt jaskrawa, a zwłaszcza na bombce. Poza tymi dwoma wyjątkami reszta prac trzyma wysoki poziom. Moimi ulubieńcami tutaj są numery 3, 12 i 13. Trójka jest taka magiczna, dwunastka ma swój klimat, a trzynastka spodobała mi się pod każdym względem no i ma w sobie to coś. Pozostałe avatary również są bardzo fajne. Znalazłaś super kadry, dodałaś piękne kolorystyki i dobrałaś świetne dodatki.
Zestaw, hmm.. Mam do niego mieszane uczucia. Kolorystyka jest jak najbardziej gitez majonez. Napis jest fajowy, strasznie przypadła mi do gustu wykorzystana przez Ciebie czcionka. No, ale kadr.. Tak jak mi się podoba w avatarze, tak w sygnaturze do mnie w ogóle nie przemawia.

Na Twoje prace się tak miło patrzy, że aż z niecierpliwością czekam na więcej. Wenki <3.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 17-12-2014 20:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: pierdoły cz_flory
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 19-12-2014 21:07
Kłamałaś, Alex :x.
Zmiana. Teraz jeśli ktoś bierze av z najnowszej dostawy to proszę skomciać, hie hie. Bo potem avy się powtarzają i są płacze, i żale.
Dziękuję za komcie!










Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 19-12-2014 21:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: pierdoły cz_flory
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-12-2014 21:51
O BORZE WIEJĄCY. DŻOANA. W trybie szybszym niż natychmiastowy biorę avatar numer 10. Po pierwsze, kocham tygrysy, zwłaszcza takie. Po drugie kocham Twoje awatary, zwłaszcza takie. Po trzecie, kocham takie zestawienia. Zwłaszcza takie xD Ogólnie, Twoje zimowe zestawy są tak zajedwabiste, że brak słów. Wzięłabym też jedenastkę, ale zostawię dla innych, a jeden mi wystarczy. No normalnie cudo <:.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: pierdoły cz_flory
~Alexanda
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 22:42
Nie kłamałam, nie miałam jak na wb wejść xd.
Awatary naprawdę bardzo mi się podobają. Szczególnie urzekły mnie ta śnieżynka i zielona gałązka. Tak po prostu, są śliczne. No i te trzy z zimnymi ogniami również są zniewalające. Ostatnie prace ze swetrami niezbyt przypadły mi do gustu, ale to tylko dlatego, że nie przepadam za tym motywem. Zestaw też niczego sobie, podoba mi się wykonanie, jednak nie jest "w moim stylu", że tak się wyrażę.
Zwierzaki są bardzo ładne, chociaż nie uważam efektu na lisku za dobry. Mam wrażenie, że został wycięty i wklejony na śnieżne tło. W ręce z tatuażami nie podoba mi się tło, jest zbyt rozmazane. Dwie ostatnie śnieżynki... mam do nich słabość, aż chciałabym je też ukraść >.>. Mimo to, z tego posta najbardziej podobają mi się budki telefoniczne. Nie wiem, czy sama zrobiłaś efekt tych płatków śniegu czy były one już na zdjęciu, niemniej naprawdę wygląda to świetnie.


|Instagram||Ask

still here~
klik me
45713604 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: pierdoły cz_flory
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-12-2014 00:47
Ah, te kwadraciki. Co prawda, coraz bardziej zaczynam się do nich przekonywać, nawet mi się podobają, ale w pierwszym avatarze z nimi przesadziłaś. Głowa lisa wygląda jakby była doklejona. Nie wiem, czy taki miał być efekt, ale mi to się nie spodobało, więc w tym przypadku jestem na nie. W drugim avku też jakby tego kwadraciku na samym pyszczku pieska nie było, to byłoby lepiej, bo pomijając ten mały szczegół av jest przepiękny. Za to w czternastce ten dodatek idealnie dobrałaś. Plus jeszcze ta niebieska wstawka. Baardzo fajna praca.
Avatary numer cztery, sześć, osiem, dziesięć oraz jedenaście powalają kolorystyką. Ja lubię mocne, intensywne kolory, więc na te aż miło mi się patrzy.
W niektórych pracach zauważyłam taki fajny efekt, ale najbardziej spodobał mi się on w przypadku numeru trzeciego (chodzi mi o to to na budynku xd). Świetny on jest, zarazem jest super tłem, jak i tworzy fajny efekt wyostrzenia pierwszego planu.
Jednak moim faworytem jest szesnastka. Pięęękna kolorystyka, cudowny kadr, idealnie dopasowane dodatki. To wszystko zebrane razem dało taki wspaniały efekt końcowy, że owy avatar od razu przypadł mi do gustu. Po prostu ma w sobie to coś. No, ale strasznie podoba mi się też trójka, szóstka, przeurocza siódemka i z przymrużeniem oka także dwójka.
Pozostałe też są fajne, śliczne i wgl, można się nad nimi zachwycać, ale nie ma co się tak rozpisywać. Bo co tu dużo mówić? Jak zwykle zrobiłaś ładne kolory, wybrałaś ciekawe kadry i zastosowałaś super efekty.

Ogólnie pisząć - gut dżob, Florka :3. Tak trzymaj.

PS. Żal może był, ale płacz nie xd.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 23-12-2014 00:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: pierdoły cz_flory
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 11-02-2015 21:55
Serialowo :D.







Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: pierdoły cz_flory
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 11-02-2015 21:59
Oddaj swój talent :<<<<<. Rly, nigdy nie mam dość patrzenia na twoje prace, kolory, napisy i efekty. Zwłaszcza podoba mi się w ostatniej dostawie ta czarna ramka w pierwszym zestawie, bo nie jest na całości. Super się to komponuje. Aż muszę go wziąść xd BTW. weź zrób coś z tvd next razem :D. A i tak wgl wzięłam sobie tapetki z Elką i Damonem xd. I takie wtf Dż. kiedy zauważył, że mam faceta na tapecie.


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: pierdoły cz_flory
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 22-03-2015 00:40
Już jakiś czas temu planowałam zrobić tapetsy. Są one głównie robione pode mnie, tzn. niektóre mogą mieć wyblakłe kolory, bo moja jotka lubi dodawać sobie trochę nasycenia. Tapety mogą byś ponad wasze "możliwości" (:D), są wyzywające.



________________________
Mam blokadę ostatnio. Eh, to straszne.











Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 22-03-2015 00:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: pierdoły cz_flory
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2015 11:07
Wiesz, że uwielbiam Twoje prace? Każdą bez wyjątku. Wszystko w nich ma w sobie to "coś". Chciałabym, aby i moje prace też miały taki urok jak Twoje. Idealnie wybierasz kadry, koloryzacje, dodatki i napisy. Jesteś mistrzynią w tym, co robisz.
Czekam na kolejne, życzę weny i zapraszam do mnie :D.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Victoria dnia 22-03-2015 11:13
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: pierdoły cz_flory
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2015 12:28
Jeżeli tak wygląda blokada, to nie potrafię sobie wyobrazić, jakie cudeńka tworzysz, kiedy masz wenę. Ta dostawa jest po prostu cudowna!
Avatary strasznie mi się podobają. Mają świetne kolorki oraz kadry, więc tutaj nie mam się do czego przyczepić. Urzekła mnie czwarta ikonka, którą sobie zabieram na avatar. Panowie z 7 i 8 mają boskie ciała <3. Już wiem, dlaczego żadne chłopak z okolicy mi się nie podoba, haha :D.
Zestawy strasznie mi się podobają. Chciałam sobie ukraść trójeczkę, ale widzę, że Flamla mnie uprzedziła. W pierwszych dwóch są dobre kolory oraz napis, ale jakoś kadry do mnie nie przemawiają. Ostatni wymiata, strasznie pozytywny, haha :D.
Czekam z niecierpliwością na Twoje kolejne prace, które na pewno będą przepiękne!


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: pierdoły cz_flory
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 03-04-2015 16:48
Bardzo dziękuję za komcie! serce






Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 03-04-2015 16:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: pierdoły cz_flory
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-04-2015 17:05
Dżołi, Dżołi, Dżołi! Te avatary powodują u mnie wypadanie gałek ocznych, serio. Z poprzedniej dostawy skradłam trzy fenomenalne perełki, które po prostu olśniewają. Tutaj także mi się wszystkie avy podobają. Świetne kadry, mega dobrze dobrane koloryzacje. Przepraszam za słodzenie, taka prawda. Nie mam zielonego pojęcia, skąd Ty dobierasz takie kadry. Kobieto, gdzie Ty ich szukasz xd? Te rozmazania świetnie się prezentują. Brawo! Życzę weny, Dżo.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 17 z 18 << < 14 15 16 17 18 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.