Nowości
14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,062
 Najnowszy Użytkownik: ~lovciamoszecha
Dzisiejsi Solenizanci
AgaWinx
Tireczek


Archiwum
❧  Moja słaba grafika  ☙

Strona 1 z 3 1 2 3 >
AutorRE: Moja słaba grafika
użytkownik usunięty
Dodane dnia 05-03-2014 18:20
Hmm... ja się na grafice nie znam, ale podoba mi się. Kolory ładne, wyraziste, pomysł na to też jakiś jest.
Czepnę się (jak to ja xd) zupełnie czego innego. Piszesz, że prosisz o niezbyt surową krytykę. Według mnie krytyka powinna być szczera: bez względu na to, czy to ma być dobre, czy złe. Dzięki temu będziesz wiedziała, czy się rozwijasz i na czym stoisz.
Weny życzę ~.



Edytowane przez Sophie dnia 05-03-2014 19:00
AutorRE: Moja słaba grafika
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2014 18:25
Powiem tak - nie razi w oczy, ale jednak nie jest to cudeńko. Całość jest trochę za jasna. Wymiary takie trochę niestandardowe, ale mniejsza z tym. Wykadrowałabym trochę inaczej avatar, i wywaliła z niego ten napis. Wtopienie tej drugiej Stelli w sygnaturze wygląda dobrze, jednak uzyskałabyś lepszy efekt, gdybyś zastosowała innego PNG'sa. Jakość leży, aczkolwiek przez tą kolorystykę aż tak mnie to nie razi.
Proszę o niezbyt surową krytykę uśmiech

No cóż - krytyka to krytyka. Każdy wyraża swoją szczerą opinię, czasami może będzie bardziej surowa, więc musisz być na to przygotowana wstawiając tu swoje prace.
Chciałabym tylko spytać, w jakim programie w takim razie robisz?



Edytowane przez Lilla dnia 05-03-2014 18:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moja słaba grafika
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2014 18:35
Hmm. Powiem tak. Strasznie razi mnie w oczy kolorystyka tego zestawu. Nie podoba mi się to. W avatarze lepiej by było gdybyś Stellę dała bardziej na środek i pozbyła się tego napisu, który nie pasuje. Na sygnaturze jest jak dla mnie zbyt pusto.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moja słaba grafika
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2014 18:42
Lilla napisał/a:
Chciałabym tylko spytać, w jakim programie w takim razie robisz?


Niestety muszę robić w Photoshopie Online, ponieważ zepsuł mi się Avast i miałam strasznie dużo wirusów. Musieli mi cały dysk wyczyścić i teraz mam zakaz ściągania programów itp, bo jak coś się zepsuje, to będę musiała płacić za naprawę. Wiem, grafika nie jest najlepsza, ale no cóż, dopiero zaczynam i niewiele umiem.

Gdy chcesz zacytować czyjąś wypowiedź, to używaj znaczników quote! Zdania nie zaczynamy od "I"!


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Sophie dnia 05-03-2014 18:57
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moja słaba grafika
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2014 18:46
Photoshop online? Pierwszy raz o tym słyszę. No, kiepsko wyszło Ci z tym kompem, ale z tego co wiem to na dobreprogramy.pl powinien być jakiś program do grafiki i spokojnie możesz ściągać z tej strony.
Zapraszam Cię do mojego tematu. Przyjmuję zamówienia.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Sophie dnia 05-03-2014 18:49
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moja słaba grafika
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2014 19:06
Nijaki ten zestaw. To znaczy byłoby dobrze, ale mogłaś powiększyć jednego png'sa. Wtedy coś przyciągałoby wzrok. Zapełniłby też pustkę, która panuje na zestawie. Av jest niewymiarowy, mogłaś go inaczej wykadrować. No i jakość leży. Napis jest niedopasowany. Kolory nawet, nawet, ale tło mogło być bardziej urozmaicone.
To tyle na razie. Nic więcej nie mogę napisać. Weny.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moja słaba grafika
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2014 20:51
A tu coś nowego


Wiem najlepsze to to nie jest.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moja słaba grafika
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2014 21:06
Wiem, że jesteś początkująca i nie chcę Cię krytykować, lecz odrobinę doradzić. Jeśli chodzi o sygnaturę z Bloom: Ma bardzo słabą jakość. Radzę nie pobierać kadrów z google. Ale jeśli już to robisz, zaczekaj aż obrazek do końca się załaduje i dopiero wtedy zapisz na swoim komputerze. Jeśli chodzi o kolorystykę: Fajnie by było, gdybyś pokazała naturalne kolorki, chociaż bardzo dobrze, że bawisz się opcjami. Przydałby się jakiś napis, teksturka, czy brushe. Jak na początkującą, wcale nie jest aż tak źle. Ćwicz, odkrywaj nowe rzeczy i oglądaj prace innych użytkowników. To na pewno pomoże. Nie martw się, moje prace na samym początku były znacznie gorsze. Wierzę, że kiedyś Ci się uda. Będę Cię tutaj często odwiedzać i sprawdzać jak Ci idzie ;3. Życzę weny i czekam na kolejne prace.


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moja słaba grafika
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2014 21:15
Teraz właśnie w czymś innym przerabiałam to samo zdjęcie



(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moja słaba grafika
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2014 21:37
W najnowszej sygnaturze nie podoba mi się eta "powłoka" na nim. Chyba, że jakość jest zła i to dlatego. Napis mi nie pasuje kolorystycznie. Ogólnie to jest pusto. Jakby miał być już ten napis, to o wiele większy.
Poprzednia Bloom także mi się nie podoba. Ramka nie pasuje, do kosza. Szarość tutaj jest nie na miejscu. Napis lub jakiś brush by się przydał.
Stella jest za mała w porównaniu do sygnatury. Napis także. Jest za pusto i koloryzacja mi się nie podoba.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moja słaba grafika
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-03-2014 14:57
Tutaj avek Bloom:

Sygnatura z napisem:

Wersja bez napisu:

Słaba jakość, ale to też przez to, że jak wgrywam na serwer, to się jakość pogarsza.

Zdanie kończymy kropką.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Chatta dnia 06-03-2014 16:08
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moja słaba grafika
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-03-2014 18:00
Prace mi się nie podoba. Nie przyczepię się do jakości, bo to wytłumaczyłaś, spoko. Avatar jest za mały. Najlepszy rozmiar to 160x 160. Nie podoba mi się koloryzacja. Wygląda fatalnie. Praca ogólnie jest zbyt uboga, a napis zupełnie nie pasuje ani kolorystycznie, ani czcionka. Jakieś bruche dodaj bądź teksturę!




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moja słaba grafika
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-03-2014 21:56
Tutaj coś nowego uśmiech. Raczej nie najlepsze.
Avek z Florą (z napisem):

Bez napisu:

No i takie coś:


- - -
Zdanie rozpoczynamy wielką literą! //Sophie



(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Sophie dnia 07-03-2014 13:07
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moja słaba grafika
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-03-2014 23:04
Szczerze to jestem na nie, co do tego niewymiarowego avataru. Pngs może i jest dobrze dobrany, ale nie pasuje mi za duża sygnatura i brak jakiś dodatków na niej. Nie rozumiem. Po co te coś na samym końcu sygnaturki? Koloryzacja mi się jedynie podoba. Nie podoba mi się również jakość, wolałabym zapisany plik na PNG. Szczególnie to musisz okropnie dużo ćwiczysz. Aha, i moje pytanie, robisz w Gimpie czy w jakimś innym programie?
Weny, bo dużo jej potrzebujesz, ale naprawdę uśmiech.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Sophie dnia 07-03-2014 08:57
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moja słaba grafika
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2014 12:40
Nie, nie i jeszcze raz nie. Niestety, ale nie podoba mi się ani zestaw z Bloom, ani z Florą.
Zestaw z Bloom - okropna jakość i koloryzacja + napis, w dodatku strasznie pusto. Spróbuj trochę poszaleć z jakimiś texturami, Wiem, że początki są trudne, ale musisz odważyć się na eksperymenty z pracami. Wiem co mówię, ponieważ sama tak robiłam.
Zestaw z Florą - tutaj identyczna sytuacja jak przy Bloom. Stanowczo za pusto, słaba jakość i co to w ogóle jest na dole sygnaturki? To nijak nie pasuje.

Życzę Ci dużo weny i w razie czego to służę pomocą.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Sophie dnia 07-03-2014 13:13
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moja słaba grafika
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2014 13:08
Szara Bloom nijak mi się nie podoba. Jakość padnięta, leży i nie wstaje. Kolory brzydkie, źle się prezentują, ramka okropna, kojarzy mi się z firaną.
Następna sygna również niezbyt ładna. Wygląda na brudną, ten dziwny efekt zdecydowanie nie pasuje. Napis zły. Cała praca jest taka nieestetyczna.
Av z Bloomą ma okropną jakość i strasznie niewymiarowy jest. Zresztą sygna też ma złą jakość, jest pusta i ogół mi się nie podoba. Napis nie pasuje.
Najnowsze prace również mają tysiąc zanieczyszczeń, napisy nie pasują, kolory okropne, tło nie pasuje do czarodziejki. A to zielone coś na ostatnim obrazku wygląda jak jakiś kleks.



Edytowane przez Sophie dnia 07-03-2014 13:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moja słaba grafika
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-03-2014 21:19
Dawno no ba bardzo dawno nic nie robiłam, ale jakoś mi się nudziło i oto takie coś
tylko avek bo sygnatura mi się nie zapisała(normalnie rozpacz jak to odkryłam).



(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moja słaba grafika
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-03-2014 14:05
Avek jest ładny, ale dziwnie wygląda ręka Stelli, bo jest ucięta. Poza tym dobrze Ci wyszło. Kolory są dobre. Napis pasuje do pracy. Weny życzę.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moja słaba grafika
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-03-2014 15:05
Wiem, że jej ręka jest dziwna, ale coś z gumką pojechałam za bardzo. Bo png miał ręka a mi nie pasowała to ją zmazałam, ale ciut mnie poniosło( nie bijcie mnie za to, że popsułam te rękę). Dorobiłam sygnaturę bo znalazłam wersje gdzie był sam png's i tło. Dlatego kolory się mogą trochę różnić.


Mam jeszcze kilka prac, ale nie wstawię ich w tym tygodniu bo chcę dorobić sobie trochę punktów, więc jak skończy się tydzień moderatora to wstawię.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moja słaba grafika
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-03-2014 16:01
Hmm. Powiem Ci szczerze, że wyrobiłaś się trochę uśmiech Te prace są o wiele lepsze od poprzednich. Z tą ręką to faktycznie lekko przesadziłaś, ale każdemu się zdarza. Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz uśmiech



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya0
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.