Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  Selina jako siódma Winx?  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorSelina jako siódma Winx?
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2014 13:07
Co sądzicie o tym, aby Selina była jedną z Winx. Wiemy tyle, że przejdzie na stronę Winx, ale co dalej? Jak myślicie?



Edytowane przez Rebecca dnia 03-03-2014 15:24
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Selina jako siódma Winx?
~StellciaWinx
Użytkownik

avatarOstrzeżeń:2
Dodane dnia 03-03-2014 13:24
Mam nadzieję, że nie, bo przecież Roxy też miała być siódmą Winx, i co? Zapomnieli o niej. To by było nie fair. Selina jest fajnym wrogiem i niech tak zostanie, ale Roxy jest od niej fajniejsza :D.
Edytowane przez Lilla dnia 23-06-2014 22:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Selina jako siódma Winx?
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2014 13:32
Solina jest beznadziejna. Prócz ładnej buźki i nietuzinkowe wyglądu nic sobą nie reprezentuje. Jest mdła. Najpierw jest zła, później dobra, później co? Jedna z Winx? Co to, to nie. Już bym wolała Roxy zobaczyć jako siódmą Winxówne, niż Seline. Jest mało charakterna, do Trix jej dużo brakuje (pominę, że Trix też się zepsuły). W dodatku ma dziwną moc. Ok, fajnie, że ożywia legendy, jako fabuła jest to ok, ale w codziennej walce Winx jakby to miało wyglądać? Trochę pasywna ta moc. Jeżeli Selina miałaby zostać jedną z Winx, to ja już kompletnie rzucam ten serial.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 31-03-2014 19:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Selina jako siódma Winx?
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2014 15:09
Zgadzam się z rossą. Selina nawet nie nadaje się na Winx. Była przyjaciółką Bloom i co z tego? Mirta była przyjaciółką Flory, Nova Stelli, i jakoś nikt sobie ich nie wyobrażał jako członkinie "Wszechmocnego Klubu Skrzydlatych Cukierasów po 20-ce" (czyt. Klubu Winx). Dla mnie samo myślenie, że Selina mogłaby być jedną z Winx jest kompletną głupotą. Przeminie 6 sezon i Selcia odejdzie w zapomnienie. Zresztą, jeżeli stanie się dobra to nie znaczy od razu, że będzie się uczyć w Alfei, w końcu jest czarownicą. Tak, wiem że czarownica może zmienić się w czarodziejkę ale wolałabym, żeby tak nie było w przypadku Seliny. Jedna Mirta już nam wystarczy, niepotrzebny nam tani duplikat. Mam nadzieję, że Selina pozostanie czarownicą, bo już wolę żeby nią była niż dołączyła do Winx.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 31-03-2014 19:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Selina jako siódma Winx?
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2014 15:21
Z tego co widać na klipie któregoś tam odcinka to ma pomóc Winx, ale i tak nic z tego nie wyjdzie. Ogólnie myślę, że pomoże Winx, ale mam nadzieję, że nie będzie jedną z nich. Również mam nadzieję taką jak ross. Że raczej nie będzie jedną z Winx. W tym stylu pasuje bardziej na czarownicę.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 31-03-2014 19:42
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Selina jako siódma Winx?
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-03-2014 15:46
Jestem na nie. Chociaż, gdy przytuliły się z Bloom, to to było słodkie <3. Selina jest bardzo ciekawym i interesującym wrogiem i mam nadzieję, że nim będzie. Fajnie by było też, że np.: raz pomoże Winx, a później zrozumie, że powinna być po stronie Trix. Takie coś byłoby okej. Ma fajne ciuszki, takie mroczne, więc wydaje mi się, że będzie zła, ale to już zależy od "pomysłowości" Iginio Straffiego i Nicka.


av (c) Chand

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 31-03-2014 19:43
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Selina jako siódma Winx?
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-04-2014 16:36
Szczerze mówiąc to mam mieszane uczucia. Z jeden strony fajnie by było, gdyby Selina stała się dobra i dołączyła do Winx. A z drugiej strony, mam wrażenie, że nie pasowała by do dobrych, słodkich dziewczyn z Winx. Jest całkiem inna, ma innych charakter a nawet wygląd i po prostu nie pasuje. Ogólnie to Selina jest fajna. Ładna jest, ma tą Księgę Legendarium, ale ostatecznie jestem za tym, aby pozostała po złej stronie Trix.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 14-04-2014 12:49
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Selina jako siódma Winx?
~EmilyWinxClub
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-04-2014 10:47
Szczerze mówiąc to znudziło mnie już, że każdą nową postać zbliżoną wiekiem i wyglądem do Winx, próbujecie dodawać do Klubu Winx... Tak samo jest w przypadku Daphne i Roxy, a teraz dochodzi Selina.. WInx Club zawsze będzie się składał z 6 czarodziejek i tylko z sześciu!
Zresztą te postacie nie współgrają dobrze z wymogami tradycyjnej członkini Klubu Winx, więc nie ma szans na dołączanie kolejnych postaci do klubu.
Jeśl chodzi zaś o to, czy Selina ma się stać dobra, czy pozostać zła, myślę, że lepiej by kontynuować dyskusję w temacie dotyczącym postaci Seliny, a nie tutaj. Ale od siebie dodam krótko, że ucieszyłam się, że Selina pozostanie zła, tylko, widać, że czasami dręczą ją wyrzuty sumienia, jeśli idzie o Eldorę.



Śliczna sygnaturka by Sophie
Śliczny awatarek by ChandSharma
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Selina jako siódma Winx?
~Fiker
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-04-2014 19:03
Selina nową Winx? Nie wiem czy to dobry pomysł. Może i znały się z Bloom, ale Selina to czarownica. Może się przyjaźnić z Winx, bo nikt jej nie broni, ale nie widzę Seliny w grupie z czarodziejkami. Coś tak czuje, że z nią będzie jak z Roxy. Siódma Winx, siódma Winx, a tu w następnym sezonie bam i zapomnimy o niej. Selina to czarownica i powinna pozostać po ciemnej stronie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Selina jako siódma Winx?
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-06-2014 18:03
Nie widzę Seliny jako siódmej Winx. Dlaczego? Raz jest po stronie Winx, a raz Trix. Także to, że bez tej "Księgi Zaklęć" (czy jak ona się zwie) teoretycznie nie może nic zrobić. Roxy także miała przyłączyć się do czarodziejek, ale w końcu nie dodali jej tam - tym samym szanse Seliny na bycie w Winx maleją.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Selina jako siódma Winx?
~Lau
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-06-2014 18:06
Nie sądzę, żeby Selina została 7 Winx.
Raczej razem z Trix zastawi na Winx jakąś pułapkę, a potem zniknie jak gdyby nic.
A nawet jeśli - to bez mocy Legendarium tak naprawdę nie wiele umie. No i nie wyobrażam jej sobie jako czarodziejki... zdezorientowany


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Selina jako siódma Winx?
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-06-2014 21:12
Z tych odcinków, które już zostały wyemitowanie wiemy, że Selina nie dołączy do Winx, tylko knuła plan przeciwko im. Ta bohaterka ma wielki potencjał do siana zła i śmiem powiedzieć, że nawet większy od Trix. Planuje ona uwolnić swojego kompana do świata realnego, jednakże znając wyobraźnie Nicka, zapewne zniszczy Selinę i będzie chciał podbić wszechświat, ale wrócę do tematu wątku. Co sądzę o dołączeniu jej do Winx? Myślę, że jakby się tak głębiej zastanowić to byłby nawet ciekawy pomysł, a Winx miałyby większe szanse na pozbycie się na zawsze swych odwiecznych wrogów, np. Trix i z legendarium Seliny, mogliby śmiało rywali pokonać, ponieważ gdyby przykładowo ta bohaterka wezwała potwory do pokonania czarnych charakterów i w dodatku Winx pomogłyby im pokonać, to na zawsze pozbyli się problemów i gdyby Selina wciągnęłaby wroga do legendarium, to nigdy by z niego nie wyszedł, aczkolwiek, żeby była jakaś akcja, to niestety musi ona być po złej stronie i siać grozę, ale nawet po stronie zła jej stwarzanie potworów robi się nudne, bo niby wyśle ich, aby zniszczyć czarodziejki, ale z drugiej strony co by nie było, to i nawet jeden potwór nigdy nie zdołał tak jakby osłabić ich przez to pomysł spełza kompletnie na niczym. Podsumowując dołączenie Seliny do Winx byłoby nawet ciekawym pomysłem, aczkolwiek akcja straciłaby tu na wartości, ale i tak wolałabym, żeby była do stronie dobrej, bo nawet będąc od złej nie daje to jej żadnego pożytku. Niczego się w sumie od Trix nie uczy, a od Winx mogłaby jakoś wzmocnić potęgę legendarium. A właściwie najlepiej, aby dołączyła przez jakieś kilkanaście odcinków do Winx, pomagając im, a potem swoją potęgę wykorzystać przeciwko nim, wtedy akcja byłaby ciekawsze oraz bardziej oglądalna, bo Nick jak zwykle postawił kroki tandetne, co do niej, przez co musimy oglądać to samo, czyli wzywanie potworów, walka oraz pokonanie wroga, który nic czarodziejkom w sumie nie robi. Myślę, że ten wielki potencjał mógł być naprawdę super pomysłem, jednakże w praktyce przez Nick wszystko stało się tak jakby odklepywane i na odwal się, przez co trochę sezon staje się nudniejszy.



Credit: Justa <3
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Selina jako siódma Winx?
~Francesca_Rossana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-06-2014 21:23
Moim zdaniem Selina, gdyby nie była odrzucona przez Bloom pewnego dnia, mogłaby zostać jedną z Winx. Zachowuje się lepiej niż Stella, nie zajeżdża cukierkami na kilometr i jest charakterna, czasem chamska. No cóż, oczywiście nasza Bloom raz uchyliła wieko swojej idealności i odrzuciła Selinę. Czemu rudy czerepie? Myślę, że gdyby dołączyła do nich, Klub Winx stałby się zupełnie inny, bardziej współczesny, a nie róż, brzuch i magia.


48712404 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Selina jako siódma Winx?
~Olqqa0019
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-06-2014 22:56
Wątpię, żeby kiedykolwiek było więcej czarodziejek w Winx niż obecnie. W Klubie Winx każda z czarodziejek ma inny charakter, one się dopełniają. Chyba że by stworzyli postać, której nawet ja sobie nie wyobrażam (a to prawie niemożliwe :3). Selina jakoś mi nie pasuje do Winx... Nie ogarniam czemu raz jest zła i mściwa, a za chwilę dobra...? Nieważne. Nie pasuje mi to, że nie jest przesłodzona i ma charakter... A w sumie to dobrze, że taka nie jest o.O.

A na co tu tyle znaków zapytania i kropek? //Lilla


[img][[/IMG][/IMG][/img]

Edytowane przez Lilla dnia 23-06-2014 23:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Selina jako siódma Winx?
~Stellcia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-06-2014 15:05
Olqqa0019 napisał/a:
Wątpię, żeby kiedykolwiek było więcej czarodziejek w Winx niż obecnie. W Klubie Winx każda z czarodziejek ma inny charakter, one się dopełniają. Chyba że by stworzyli postać, której nawet ja sobie nie wyobrażam (a to prawie niemożliwe :3). Selina jakoś mi nie pasuje do Winx... Nie ogarniam czemu raz jest zła i mściwa, a za chwilę dobra...? Nieważne. Nie pasuje mi to, że nie jest przesłodzona i ma charakter... A w sumie to dobrze, że taka nie jest o.O.

A na co tu tyle znaków zapytania i kropek? //Lilla

Zgadzam się, Selina nie pasuje do Winx. Myślę dokładnie to samo, więc co tu jeszcze pisać?

Cytowanie czyjejś wypowiedzi nie załatwi sprawy! Mogłabyś się chociaż wysilić i coś napisać, a nie zacytowałaś i napisałaś dwa zdania... Oczekuję poprawy posta (czyli dopisania paru zdań opinii). /Lilla




(c) Rebecca
Edytowane przez Lilla dnia 24-06-2014 15:26
Nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Selina jako siódma Winx?
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2014 01:46
Szczerze, to nie miałabym nic przeciwko. Może dziwne jest to, że raz jest zła, a raz dobra, ale czemu nie spróbować czegoś nowego? Mirta też zmieniła szkołę, ale nie dołączyła do Klubu Winx, więc Selina, jako barwniejsza, bardziej dopracowana postać i przyjaciółka Bloom, mogłaby to zrobić. Czarownica pokazała, że potrafi sobie poradzić bez Legendarium np. odbierając czarodziejce smoczego płomienia trochę mocy. Dodatkowo, jeśli przeniosłaby się do Alfei, to nauczyłaby się czegoś w tej szkole i może odkryła jeszcze jakąś moc. Ogólnie myślę, że dołączenie Seliny do Winx wprowadziłoby coś nowego do kreskówki, więc nie jest to głupi pomysł.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Selina jako siódma Winx?
~SweetApple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2014 09:23
Selina i Winx? To mi nie pasuje. Byłoby to najgorszą rzeczą, jaką mogliby zrobić twórcy. Błagam, a te jej ubrania? Musiałyby być cukierkowe, kolorowe, takie jakie mają Winx, a nie ponure. Jeżeli już to by pewnie pokazywali na plakatach: Selinę, Bloom, Florę. A gdzie nasza Stella? Zeszłaby na bok. To by było nie fair.


,,Słowo "nie" pot­ra­fi bar­dziej zra­nić niż nóż wbi­ty w plecy...
Słowo "nie" moc­niej du­si niż szu­bieni­ca samobójcy...
Słowo "nie" i każda od­mo­wa w ważnej dla nas spra­wie ra­ni i po­zos­ta­wia nieuleczalną bliznę w naszym życiowym pa­miętni­ku ja­kim jest nasz włas­ny umysł i nasze wspomnienia...''
Edytowane przez Sophie dnia 06-08-2014 11:05
Dla wtajemniczonych :) ask.fm/CitrusiQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Selina jako siódma Winx?
~Liria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2014 11:18
Ja nie za bardzo mam ochotę oglądać Selinę jako jedną z Winx. Szóstka mi wystarcza. A poza tym Roxy też miała być siódmą Winx, a jednak nie. Oby Selina nie stała się ich NP, bo tego bym nie wytrzymała.



Edytowane przez Sophie dnia 06-08-2014 11:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Selina jako siódma Winx?
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-08-2014 15:00
No, jeszcze zapomniałam dopisać jeszcze jednego faktu. Przecież Selina i Bloom znają się od dziecka. Selina jest zazdrosna o sławę Bloom jako wróżka w Winx - więc co by było, gdyby do nich dołączyła? Może od razu wskoczyłaby na miejsce liderki? Nie, dzięki. Wystarczy, że nie znoszę Bloom jako nr 1. Wolę Selinę jako wroga, wtedy jest fajniejsza :D.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Selina jako siódma Winx?
~Bloom3212
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2015 10:40
Nie, tylko nie to. Nie widzę jej jako jednej z Winx. Może Iginio nie spadł tak mocno na głowę, aby ją dodawać do nich. Charakter, wygląd, styl ubierania, no ludzie no. W sumie nic nie wiadomo, może stanie się cukierkowata jak Winx, dołączy do Alfei i będą razem przeżywać różne przygody. Rzygać mi się chce, jak o tym pomyślę. Coś mi się zdaje, że zostanie ich przyjaciółką typu Roxy, przyjaciółka 2/3 razy w sezonie pokazana i wielka przyjaźń lub typu Daphne, pomaga im, prawie w każdym odcinku pokazana. Do Winxa już jej pewnie nie dodadzą (i całe szczęście!).
Edytowane przez Cattie dnia 13-02-2015 11:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.