Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  Ankieta: Pomysły  ☙

Strona 7 z 7 << < 4 5 6 7
AutorRE: Ankieta: Pomysły
~layla7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-02-2014 10:05
Amy napisał/a:
1. Może dodatkowe punkty za komentarze, ale nie te dotyczące jakiś konkursów. Bo jak nie ma punktów to czasami niektórym nie chce się skomentować jakiegoś newsa. Chociaż po 1 lub 0,5 pkt.

2. Jest coś takiego jak użytkownik miesiąca. Jest on okey, ale można wprowadzić mniej punktów za niego. W zamian wyłonić w każdej randze po jednym użytkowniku miesiąca.


Amy, nie ma 0,5 pkt.

A teraz mój pomysł.
Może zrobimy dział z piosenkami Winx? Tych piosenek jest naprawdę dużo, a tutaj nie ma tego działu. Byłoby bardzo fajnie. Co wy na to?
Edytowane przez Sophie dnia 03-04-2014 17:17
http://winx-ever.cba.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Pomysły
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-02-2014 10:17
A teraz mój pomysł:
Może zrobimy dział z piosenkami Winx? Tych piosenek, jest naprawdę dużo, a tutaj nie ma tego działu. Byłoby bardzo fajnie. Co wy na to?


Ależ jest! W dziale "Muzyka" znajdziesz wszystkie piosenki z serialu i filmów.


Dziękuję, Zuza <3
Edytowane przez Sophie dnia 03-04-2014 17:20
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Pomysły
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-02-2014 12:42
Może dodasz rangę Bloomix?


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Pomysły
~layla7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-02-2014 12:44
YouStee napisał/a:
Może dodasz rangę Bloomix?

Właśnie wybieramy kolor do tej rangi.
http://winx-ever.cba.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Pomysły
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-04-2014 13:07
1. Może za komentarze będą punkty? Tak, wiem to głupi pomysł.
2. Pojawiła się transformacja Mythix w serialu. Może dodamy ją do rang?


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Pomysły
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-04-2014 13:39
Adelia napisał/a:
1. Może za komentarze będą punkty? Tak, wiem to głupi pomysł.

Ten pomysł nie jest do końca głupi. Kiedyś w końcu były przyznawane punkty za napisanie komentarza. Moim zdaniem jednak to nie jest zbyt dobry pomysł. Po prostu spójrz na wypowiedzi niektórych użytkowników pod najnowszymi newsami. Czasami to jedno zdanie, ewentualnie dwa lub po prostu kilka słów (najczęściej przysłówków typu "fajnie") i garść emotikonek. Czy coś takiego zasługuje nawet na 0,25 punkta? Nie przeczę, że część komentarzy jest naprawdę fantastyczna, ale to, niestety, wyjątki, a regułę trzeba dostosować do wszystkich. Myślę więc, że na chwilę obecną punkty za komentarze nie powinny być przyznawane. Dojrzalsi użytkownicy nie będą się wykłócać o punkty, a spamiarze czy jednolinijkowcy nie dostaną "nagrody" za swój "wysiłek". Jeśli jednak sytuacja ulegnie zmianie (tzn. znikną krótkie i nic niewnoszące komentarze), można będzie wprowadzić punktowanie wypowiedzi pod newsami, a nawet włączyć możliwość dodawania komentarzy do profilu. Niestety, trochę w to wątpię, biorąc pod uwagę, że WB nawiedza głównie plaga młodszych, dążących do zdobycia wyższej rangi za wszelką cenę. Bo przecież bycie Nowicjuszem jest złe.

Co do dodania Mythixu, zgadzam się z Tobą. Skoro pojawił się w serialu, to jest niezbędny i tutaj. Inna sprawa, że trzeba będzie dobrać kolor. :P




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 13-04-2014 16:52
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Pomysły
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-04-2014 14:06
Reverienne napisał/a:
Adelia napisał/a:
1. Może za komentarze będą punkty? Tak, wiem to głupi pomysł.

Ten pomysł nie jest do końca głupi. Kiedyś w końcu były przyznawane punkty za napisanie komentarza. Moim zdaniem jednak to nie jest zbyt dobry pomysł. Po prostu spójrz na wypowiedzi niektórych użytkowników pod najnowszymi newsami. Czasami to po prostu jedno zdanie, ewentualnie dwa lub po prostu kilka słów (najczęściej przysłówków typu "fajnie"\) i garść emotikonek. Czy coś takiego zasługuje nawet na 0,25 punkta? Nie przeczę, że część komentarzy jest naprawdę fantastyczna, ale to, niestety, wyjątki, a regułę trzeba dostosować do wszystkich. Myślę więc, że na chwilę obecną punkty za komentarze nie powinny być przyznawane. Dojrzalsi użytkownicy nie będą się wykłócać za punkty, a spamiarze czy jednolinijkowcy nie dostaną "nagrody" za swój "wysiłek". Jeśli jednak sytuacja ulegnie zmianie (tzn. znikną krótkie i nic niewnoszące komentarze), można będzie wprowadzić punktowanie wypowiedzi pod newsami, a nawet włączyć możliwość dodawania komentarzy do profilu. Niestety, trochę w to wątpię, biorąc pod uwagę, że WB nawiedza głównie plaga młodszych, dążących do zdobycia wyższej rangi za wszelką cenę.

Co do dodania Mythixu, zgadzam się z Tobą. Skoro pojawił się w serialu, to jest niezbędny i tutaj. Inna sprawa, że trzeba będzie dobrać kolor. :P


Reverienne trudno mi powiedzieć czy mój pomysł jest dobry. Chodzi mi o punkty po dodaniu komentarza. Niektórzy naprawdę piszą kilka słów (jak to ty mówiłaś) i miliony emotek, które rozwalają forum. Pamiętam, jak za komentarze były punkty. Wiesz, w stu procentach się z tobą zgadzam!

Kurcze, o kolorze tej rangi zapomniałam. Przepraszam, mój błąd. Ciekawe jaką wybiorą.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Adelia dnia 13-04-2014 14:56
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Pomysły
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 14-04-2014 23:48
Adelia napisał/a:
Pamiętam, jak za komentarze były punkty.

Nie możesz tego pamiętać, bo za komentarze nigdy punktów nie było. Ewentualnie na początku (miesiąc/ dwa po otwarciu) włączona była punktacja w ShoutBoxie.


A z Mythixem czekamy.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Pomysły
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-08-2014 17:54
Cóż, ostatnio wzięłam się za oglądanie szóstego sezonu Winx i przy okazji wpadł mi do głowy pewien pomysł.
Mianowicie chodzi o to żeby przy odcinkach był taki napis jak "poprzedni" i "następny". Znacznie ułatwiłoby to "poruszanie się" w tych odcinkach. Nie trzeba byłoby się cofać do listy z odcinkami, tylko przycisnęłoby się napis "następny" i gotowe.
Wtedy byłoby szybciej, precyzyjniej i wygodniej.
Co ty na to?




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Pomysły
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 24-08-2014 11:30
Spoko pomysł, więcej o tym w moderacji.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Pomysły
użytkownik usunięty
Dodane dnia 24-08-2014 11:47
A może skany magazynów od srodka?


AutorRE: Ankieta: Pomysły
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-08-2014 11:52
bloomix napisał/a:
A może skany magazynów od srodka?


Była o tym ankieta -> Klik
Nie chce mi się teraz czytać wypowiedzi, ale z tego, co się orientuję i pamiętam, to odpowiedzi nie były pozytywne. Większość osób uznała, że to jest bezsensu.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Pomysły
~LadyCherrie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2014 10:05
Może pkt za dzienne zalogowanie się na WB? Lub kilka pkt np.: za godzinę spędzoną na WB?


#TeamDelia
The problem with a good book is
You want to finish the book,
but
You don't want to finish the book.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Pomysły
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2014 10:16
LadyCherrie napisał/a:
Może pkt za dzienne zalogowanie się na WB? Lub kilka pkt np.: za godzinę spędzoną na WB?


Głupi pomysł. Czy dla Ciebie liczą się jedynie punkty? Na co takie coś? No na co? Ludzie posiedzą sobie chwilę, nawet nie napiszą żadnego posta ani nie pogadają na SB i mają dostawać za to punkty, bo chcą mieć najwyższą rangę dla fejmu czy nie wiadomo czego? Haha, tak być nie może, przykro mi mruga.


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Pomysły
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2014 10:22
LadyCherrie napisał/a:
Może pkt za dzienne zalogowanie się na WB? Lub kilka pkt np.: za godzinę spędzoną na WB?


Jestem na nie. Naprawdę, punkty nie są najważniejsze. Jeśli tak bardzo zależy Ci na nowej randze, to pisz (dłuższe oczywiście) posty, udzielaj się. Popieram Sam - są tacy, którym zależy tylko na byciu znanym.
I dlaczego mam takie wrażenie, że Twój post został napisany dla tych dwóch pkt.?


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Pomysły
~ProteoBakter
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-11-2015 22:17
Dodajcie w informacjach o profilu kategorię, że jest się mężczyzną lub kobietą, bo na WB ciężko się połapać, kto jest kim. Szczególnie jak mężczyzna ma nick w rodzaju żeńskim, a kobieta nick w rodzaju męskim zdezorientowany


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Pomysły
~Frutell@13
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-11-2015 15:07
Ja to mam superowe pomysły!

1. Dodawajcie radio WB co miesiąc, żeby było takie ,,Podsumowanie miesiąca'', a w nim garstka najnowszych hitów muzycznych z np. listopada, najnowsze newsy z tego miesiąca i inne.
2. Może zmiana punktacji rangi? ^.^
3. Promocje (takie jak na początek roku) co 100 dni (np. teraz taki dzień wypadłby w 1500 dzień) po 4 lub 3 punkty za wpis.
4. Głosowanie na nazwę rangi Butterflix i Tynix.
5. To tyle mruga.



Edytowane przez Sophie dnia 11-11-2015 16:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Pomysły
~Florian Infinity
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-02-2016 01:20
1. Chciałbym, aby na WinxBloggerze pojawił się dział z artykułami opisującymi zjawiska paranormalne, a także wizje dotyczące świata i jego końca, oczywiście naszego, a nie winxowego. Niektórzy są ciekawi, co zdaniem proroków i jasnowidzów będzie za kilkanaście lat, jak wygląda piekło, dlaczego śni się nam np. telewizor, a nie mikrofalówka itp.
2. Nie zaszkodziłoby dodać dział z ostrzeżeniami pogodowymi, aby każdy użytkownik mógł sprawdzić, czy np. nie jest zapowiadana burza z piorunami, która mogłaby przyczynić się do powstania zakłóceń w odbiorze telewizji lub krótkich lub długotrwałych przerw w dostawie energii elektrycznej, które mogą spowodować np. przerwanie procesu zapisu płyty CD/DVD/Blu-Ray, skutkującym utratą nośnika i pieniędzy, które zainwestowaliśmy w niego. Krótkotrwałe przerwy w dostawie energii elektrycznej bywają dokuczliwe dla tych, którzy mają komputery stacjonarne. W domu mało kto posiada zasilacz UPS. Zapowiadane wichury mogą uchronić użytkowników przed utratą czapki, która wskutek silnego wiatru halnego może odlecieć z głowy.
Edytowane przez Sophie dnia 27-02-2016 11:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Pomysły
~Mroczna Icy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-02-2016 01:57
Florian Infinity napisał/a:
1. Chciałbym, aby na WinxBloggerze pojawił się dział z artykułami opisującymi zjawiska paranormalne, a także wizje dotyczące świata i jego końca, oczywiście naszego, a nie winxowego. Niektórzy są ciekawi, co zdaniem proroków i jasnowidzów będzie za kilkanaście lat, jak wygląda piekło, dlaczego śni się nam np. telewizor, a nie mikrofalówka itp.
2. Nie zaszkodziłoby dodać dział z ostrzeżeniami pogodowymi, aby każdy użytkownik mógł sprawdzić, czy np. nie jest zapowiadana burza z piorunami, która mogłaby przyczynić się do powstania zakłóceń w odbiorze telewizji lub krótkich lub długotrwałych przerw w dostawie energii elektrycznej, które mogą spowodować np. przerwanie procesu zapisu płyty CD/DVD/Blu-Ray, skutkującym utratą nośnika i pieniędzy, które zainwestowaliśmy w niego. Krótkotrwałe przerwy w dostawie energii elektrycznej bywają dokuczliwe dla tych, którzy mają komputery stacjonarne. W domu mało kto posiada zasilacz UPS. Zapowiadane wichury mogą uchronić użytkowników przed utratą czapki, która wskutek silnego wiatru halnego może odlecieć z głowy.


Ja się zgadzam z obydwoma punktami. W końcu Winx to świat magii, a magia w realnym świecie to dość ciekawy temat. Może nawet powstanie taki sennik na WB, gdzie każdy będzie mógł opisać swój sen, a ci co się na tym znają, wyjaśnią, co on może oznaczać. Oprócz tego teorie dotyczące telekinezy, telepatii, tego co jest po śmierci. Osoby zainteresowane, jak ja i Florian Infinity, możemy się tym zająć, chętnie zbiorę informacje na te tematy i je zamieszczę na stronie. Pomyślcie nad tym.



Edytowane przez Sophie dnia 27-02-2016 11:42
70895148 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 7 z 7 << < 4 5 6 7
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.