Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  Amatorska grafika by Akali  ☙

Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 6 > >>
AutorRE: Amatorska grafika by Akali
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-01-2014 21:46
Bardzo ładne gify. Szczególnie podoba mi się ze Stellą, z Florą i Laylą też są ładne, ale jednak Stella mnie bardziej przekonuje. Sygnatura z Florą też niczego sobie, bardzo ładna. Co tu więcej powiedzieć, śliczna grafika, od początku mi się podobała. Życzę weny do kolejnych pięknych prac :D.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Sophie dnia 23-01-2014 14:00
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Amatorska grafika by Akali
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-01-2014 21:50
WinxBloom napisał/a:
Gify nie są ani złe, ani dobre. Jakoś nie przepadam za takimi avatarami, a więc dlatego taka ocena. Sygnatura jest piękna. Rezerwuje ją jak można. Ustawię za jakiś czas. Życzę weny Akali mruga.

To nie są avatarki, tylko nie wiem co to xd. Ma wymiary 128x128 więc nie może to być avatar. Ok, rezerwuj jak chcesz. Przepraszam za krótki komentarz ;c.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Amatorska grafika by Akali
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-01-2014 13:59
Uch, znowu do tyłu jestem. Jadę po kolei xD.
22.01 - dobrze, że mi nieświadomie podpowiedziałaś na początku posta, to wiem, jak mam określić tego avatara xd. Kolorystyka jest sztuczna, nie pasuje (w poprzednich avach też taka była). Widać także szumy (szczególnie na włosach). Zestaw jest bardzo ładny, chociaż Bloom jest taka wampirowata xd. Brush na dole fajnie się dopasował do reszty.
Teraz najnowsza dostawa. Dla gifów stanowcze nie. Gdy robisz animacje, rób je z klatek, nie z kadrów, bo to poważny błąd. Przez to gify nie są płynne, przypominają pokaz slajdów. Natomiast sygna wyszła świetnie. Kolorki bardzo mi się podobają, są takie delikatne, pasują do Flory. Dobra robota!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Amatorska grafika by Akali
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2014 18:03
WinxBloom napisał/a:
Gify nie są ani złe, ani dobre. Jakoś nie przepadam za takimi avatarami, a więc dlatego taka ocena. Sygnatura jest piękna. Rezerwuje ją jak można. Ustawię za jakiś czas. Życzę weny Akali mruga.

WinxBloom - Wiem, że można klepać, ale ona już tyle leży. Zdecyduj się. Może ktoś inny chciałby ją klepnąć (Chociaż pewnie nie). Nawet ja bym sobie ją ustawiła, ale zaklepałaś ją sobie ty i leży nietknięta.



Nowy zestaw z Bloom. Do brania. Chociaż pewnie nikt nie weźmie





Dziękuję Sophie która pomogła mi ogarnąć maski :3. Tekstura by me.



Tak, wiem av i syga różnią się kolorystyką.


av (c) Chand

Edytowane przez ChandSharma dnia 31-01-2014 19:41
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Amatorska grafika by Akali
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2014 18:08
Jejku, bardzo mi się podoba. Wygląda to świetnie. Widzę, że zastosowałaś to co Sophie. Czyli maski xd? Mniejsza z tym. W każdym razie bardzo mi się podoba i muszę tego spróbować xd. Świetna koloryzacja. Napis troszeczkę mało widoczny, ale jak się przypatrzy to pięknie wygląda.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Amatorska grafika by Akali
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2014 12:34
Smoczy_Plomien napisał/a:
Jejku, bardzo mi się podoba. Wygląda to świetnie. Widzę, że zastosowałaś to co Sophie. Czyli maski xd? Mniejsza z tym. W każdym razie bardzo mi się podoba i muszę tego spróbować xd. Świetna koloryzacja. Napis troszeczkę mało widoczny, ale jak się przypatrzy to pięknie wygląda.

Jejku, dzięki. Tak, to są maski. Ostatnio mi samej podobają się moje prace. Dziwne. Trochę musiałam uciąć maske, bo nie potrafię ich zmniejszać o.e. Wiem, że napis słabo widoczny, ale nie miałam gdzie go umieścić. Jedynie na teksturze pasowało. Jeszcze raz dziękuję. Może jeszcze dziś coś zrobię i dodam.



Nowy zestaw z Florą. Można klepać. Chociaż, pewnie nikt nie klepnie
EDIT
Zaklepane dla Chand.



Co o tym myślicie?


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 04-02-2014 08:15
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Amatorska grafika by Akali
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-02-2014 09:58
Nellka napisał/a:
Akali zestaw bardzo ładny. Kolorystyka mi się podoba. Tylko chce się Ciebie zapytać. Zrobisz mi zestaw z Bloom? Bardzo Cię proszę.
EDIT jutro.

Nie ma sprawy. Postaram się zrobić go jeszcze dziś. Dzięki. Stosowałam na nim brushe, ale ich nie widać. Przepraszam za krótkiego posta, ale chciałam tylko potwierdzić, że zrobię ten zestaw.



Nowy zestaw z Seliną (Klepnięty dla mnie)


Wiem, że na tym zestawie nie ma zbytnich dodatków, ale przez brushe zepsułabym prace. Była jeszcze tapeta, ale gdy wstawiłam ją na TinyPica to mi się zmniejszyła mellow



Zestaw dla Nellki + Urodzinowy Prezent w postaci 6 avatarków. Mam nadzieję, że Ci się spodoba.


Prezent Urodzinowy - Avatarki:









Nowy zestaw z Tecną w Cafe Style.


Co o tym myślicie?


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 03-02-2014 14:38
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Amatorska grafika by Akali
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-02-2014 13:13
Podobają mi się te zestawy, które ostatnio robisz o nierównych kształtach. Tecna wygląda całkiem spoko. Szkoda tylko mi, że signa jest odrobinę pusta po prawej stronie. Przez to trochę mi to nie gra.
Poprzednia Flora w podobnym stylu wypada cudownie. Nic dodać nic ująć Bloom też ładnie się prezentuje.
Życzę weny i więcej takich prac.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Amatorska grafika by Akali
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-02-2014 15:14
AnjaAnel_R napisał/a:
Podobają mi się te zestawy, które ostatnio robisz o nierównych kształtach. Tecna wygląda całkiem spoko. Szkoda tylko mi, że signa jest odrobinę pusta po prawej stronie. Przez to trochę mi to nie gra.
Poprzednia Flora w podobnym stylu wypada cudownie. Nic dodać nic ująć Bloom też ładnie się prezentuje.
Życzę weny i więcej takich prac.

Dziękuję. Nie wiedziałam, że tylu osobom podobają się moje prace. Te nierówne kształty to maski, których używać nauczyła mnie Sophie. Nie chciałam zapychać Tecny, ponieważ wyglądałaby trochę nieestetycznie. Bardzo lubię dużą ilość brushy, ale w przypadku Tecny nie mogłam znaleźć odpowiednich dodatków. Jeszcze raz dziękuję.



Urodzinowy prezent dla Vivian, w postaci 2 zestawów i 2 sygnatur:






Wiem, że ta Flora nie w transformacji to niewypał. Zepsułam taki piękny kadr!



Kolejny zestaw ze Stellą w Sophixie klepnięty dla mnie.P.S. Mam zamiar wykonać "kolekcję" czarodziejek Winx w Sophixie.


Czekam na opinie :3.


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 07-02-2014 15:15
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Amatorska grafika by Akali
użytkownik usunięty
Dodane dnia 07-02-2014 18:56
To ja może zacznę od ostatniej dostawy:
Selina: czy Selina nie ma tu aby zielonych włosów? Ogólnie to zestaw taki zwykły - ani ziębi, ani grzeje.
Bloom Harmonix: kolorki trochę za ciemne moim zdaniem. Te dwie żółte smugi tak trochę z innej bajki się urwały xD. Napis jest piękny, fajnie się wpasował. Kadr bardzo ładny, ten zawijas przy napisie też całkiem, całkiem. Ogólnie zestaw raczej na plus, aczkolwiek parę rzeczy bym poprawiła.
Sygny z Florą są obydwie całkiem niezłe. Nie są to Twoje najlepsze prace, ale nie są złe.
Stella Sophix: ta praca jest prześliczna. Cudowne kolory, takie żywe. Ten delikatny napis też tam pasuje. Nie mam się do czego przyczepić, naprawdę. Dobra robota, Akali!



Edytowane przez Sophie dnia 07-02-2014 18:59
AutorRE: Amatorska grafika by Akali
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-02-2014 20:22
Bardzo mi się podobają Twoje prace. Grafika wychodzi Ci świetnie. Najbardziej spodobała mi się Stella Sophix, bo Flora nie w transformacji wygląda dziwnie. Ogólnie chodzi o kadr. Ładna też jest sygnatura z Florą w Bloomixie. Maski tam pasowały i kolorystyka. Selina coś mi się nie spodobała. Chyba dlatego, że ten kadr na mnie nie działa. Mam pytanie, Akali: zrobisz mi zestaw z Bloom Sophix i Stellą z pierwszego sezonu (nie transformacja)? Byłabym wdzięczna. Aha i jeszcze życzę weny.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Debby dnia 07-02-2014 20:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Amatorska grafika by Akali
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-02-2014 20:41
Zestaw z Bloom Enchantix 3D jest nawet ładny. Wydaje mi się, że Bloom w avie jest nieco spłaszczona. Maska trochę dziwnie wygląda, bo jest częściowa. Flora klepnięta dla Czand jest świetna, tylko av niezbyt mi się podoba. Efekt kwiatów pasuje do czarodziejki. W Selinie widać spadek jakości, a kolory są dziwne. Nie przypadła mi do gustu. Zestaw dla Nellki taki średni. Bloom mogła być mniejsza, ta wielka twarz nie pasuje. No i trochę pusty ten zestaw. Avy nawet ładne, widać, że bawiłaś się kolorami. Tecna bardzo mi się podoba, maska do niej pasuje. Kolorystyka pasuje, wszystko pięknie się komponuje. Następna Selina znowu jest dziwna xD. Szczególnie przez kolory i napis, który nie pasuje. Bloom ładna, ale av chyba jest nieco spłaszczony. Napis ładny, taki dyskretny. We Florze nie pasuje efekt maski, lepiej byłoby bez niej. Ale kolory ładne, tak samo jak w następnej sygnie (świetnaaa kolorystyka). Hm, maska niezbyt mi się podoba, jakieś dziwne te kółka, z kluskami mi się kojarzą xd. No a Stella jest bardzo ładna, podoba mi się. Wszystko do siebie pasuje, może tylko napis wywołuje lekki zgrzyt, ale ogólny efekt bardzo dobry.
Weny.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Amatorska grafika by Akali
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-02-2014 20:43
Grafika nie jest zła. Wręcz przeciwnie, kilka prac wypadło całkiem pozytywnie. Zestaw ze Stellą Sophix jest prawie idealny. Troszkę napis wtapia się w otoczenie (zbyt mocno).
Prace z maskami... Flora w Bloomixie jest źle wpasowana. Postać mogłaby być odrobinę wyżej. Przez to wydaje się, że jest zbyt pusto.
Pierwsza signa z Florą ok, nie mam zastrzeżeń. Zestaw z Bloom - może być, choć napis mógłby być w innym miejscu.
Co do Seliny. Zamysł jest fajny, ale czegoś brakuje w tej pracy.



Edytowane przez Stellka dnia 07-02-2014 20:44
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Amatorska grafika by Akali
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-02-2014 11:51
Zamówienie dla Nellki: Jest to zestaw z Bloom Sophix należący do kolekcji Sophix i zestaw z Stellą z 1 sezonu:




Niedługo dodam resztę kolekcji Sophixu. Mam już Florę i Musę, lecz dodam je gdy cała kolekcja będzie gotowa.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Amatorska grafika by Akali
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-02-2014 12:03
Widać, że tła wybrałaś znakomite. Poprawa jest. Widać, że się starasz. PNG`sy są ślicznie dobrane, a napis w Bloom w Sophixie pasuje. Kolory są śliczne, ale niestety w Stelli jest za pusto. Weny i czekam na kolejne prace.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Sophie dnia 08-02-2014 12:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Amatorska grafika by Akali
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2014 20:19
Nowy zestawik z Bloom w Sirenixie w 2 wersjach. Ostrzegam - jest brzydki.





av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Amatorska grafika by Akali
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2014 20:29
Bardziej podoba mi się sygnatura w wersji numer dwa. Wersja pierwsza jest za ciemna w porównaniu z niżej ustawioną. Fajny png's. Podoba mi się jego wielkość. Przez to nie potrzeba tutaj żadnych innych brushy czy tekstur. Napis z "Bloom" jest fajny, ale z "Sirenix" już nie pasuje. Kolorystycznie ten drugi też mi nie pasuje.
No nic. Pozostaje mi tylko życzyć ci duuużo weny, pomysłowości oraz udanych zestawów.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Amatorska grafika by Akali
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2014 20:38
Pierwszy zestaw dla Nellki tak średnio mi się podoba. Bloom sprawia wrażenie takiej... twardej, głównie przez niezbyt przyjemne kolory. Napis nie pasuje, tło nawet mi się podoba. Jest proste, ale ma swój urok. Co do Stelli, to taki dziwny ten zestaw. Chodzi mi tu o png'sa, bo czarodziejka ma niepodobną do siebie twarz. Praca jest taka pusta, mogłaś zmniejszyć nieco png'sa, bo jakoś mi tak nie pasuje. A w tle zrobić jego odbicie, zapełniłby nieco tło.
Co do Bloom, to mi się bardziej podoba pierwsza wersja. Druga jest zbyt jaskrawa, kolory są wyblakłe, a szkoda, bo właśnie one dodają pracy tego czegoś. Tylko że napis nie pasuje. W drugiej wersji tak, w pierwszej nie.
Ogólnie Twoje prace coraz bardziej mi się podobają. Weny.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Amatorska grafika by Akali
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-02-2014 12:02
Nie wiem, chyba pierwszy raz odzywam się w tym temacie. Przejrzałam wszystkie strony po kolei, porównałam sobie Twoje prace i muszę Ci przyznać, że postęp jest WIELKI. Naprawdę mega. Prace z pierwszej strony nie mogą się równać do tych z trzeciej. Grafika z 3 strony jest naprawdę dobra, moją uwagę szczególnie przyciągnęła ta sygnatura:

Świetnie dobrane tekstury, znakomity kształt - bosko :3.
Kolejna praca, z Florą w Sirenix'ie, także ma "to coś". Kształt, kolorystyka - wszystko ze sobą współgra, dobrze wygląda. Jestem całkowicie na tak.
Zestaw z Seliną (zaraz po Florze Sirenix) oraz zamówienie Nellki (pod nim) nie podobają mi się. Są takie zwykłe, koloryzacja trochę blada. Avatarki niestarannie wykadrowane i trochę rozmazane.
Zestaw z Tecną Cafe już lepszy, ale ja umieściłabym napis w innym miejscu i być może go odrobinę powiększyła. Kolejna Selinka już lepsza, ale coś jej włosy zzieleniały XD (hmm, ona ma żółte bez żadnej koloryzacji, nie? sama już nie wiem xd) Z Bloom to samo, zmieniłabym położenie i czcionkę napisu. Dwie kolejne Florcie są nawet ładne.
Stella Sophix - nie ta czcionka, oj nie. Reszta wygląda bardzo dobrze.
Bloom Sophix - to samo, co u Stelli.
Stella (sezon 1) wyszła naprawdę przyzwoicie. Moim zdaniem tło jest trochę puste, ale to nic :3.
Blooma Sirenix jest zdecydowanie lepsza w wersji numer dwa i dobrze by było, gdyby avatar miał takie same kolory, co ta sygnatura c:

Ogółem - pracuj, widać potencjał w Twoich pracach. Teraz jest świetnie, ale może być jeszcze lepiej. Życzę weny i pozdrawiam~



Edytowane przez Ailen dnia 16-02-2014 12:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Amatorska grafika by Akali
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-02-2014 23:43
Dziękuję Wam, dziewczyny :3. Uwaga, sensacja! Akala zrobiła coś z Anime/Mangi! Nie oglądam Anime czy tam Mangi, ale coś mnie tak naszło, żeby spróbować zrobić z nią grafę. Jedna Sygnatura (Mój osobisty rekord) niegrzeczny. Wiem, że jest brzydka, no. Dobra przestanę już ględzić tylko pokażę Wam to brzydalstwo:


P.S. Kiedyś już zrobiłam avatar z Anime/Mangi, ale był tak przeokropny, że nie moglibyście na niego patrzeć ;c.

EDIT
Przypomnę Wam jak macie zamawiać i dodam dwie zasady.
NIGDY nie zamawiaj w temacie. Rób to na PW.
1. Doceń moją pracę i ponoś ją chociaż trzy dni.
2. Zanim zamówisz pracę zastanów się Czy na pewno chcesz. Może się przecież stać tak, że zamówisz, później zrobię, a ty nie będziesz chciał/a ponosić, bo "odechciało Ci się"
Mam nadzieję, że wszystko jest jasne.



Nowa brzydka syga z Fluttershy! Nie bijcie za moje Poniaczki <3 xd.





Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać xdd. Zrobiłam coś dla beki. Wiem, że nie ma koloryzacji ani niczego specjalnego, ale zrobiłam to tylko dla beki xd.
KLIK XD



Dlaczego nikt nie ocenia tego badziewia? xd.


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 23-02-2014 09:11
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.