Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  A little touch of heavenly light by rossa  ☙

Strona 3 z 12 < 1 2 3 4 5 6 > >>
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2013 20:40
O.O
Jaki kadr ;wwwww;. Bardzo fajne ujęcie, podoba mi się. Kolorystyka całkiem udana, podoba mi się ta czerwień na avie - dodaje uroku. Kit z pustką, jest dobrze - żadnego napisu, żadnej ramki. Gdyby była, to bym do kosza wywaliła, o. Koloryzacja w pełni zaspokaja moje oczy i nic więcej mi nie potrzeba w tym zestawie. Weeny~



Edytowane przez Ailen dnia 12-10-2013 20:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2013 20:44
Dzięki córken <3. Kadr to wybór Chandzi, bo to ktoś tam xd, ma ona oko do kadrów mruga. Co do efektu nie byłam pewna, czy nie jest za silny, mocny, zawsze o takie rzeczy się boję, żeby nie przesadzić xD. Dzięki jeszcze raz <3.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 12-10-2013 20:51
O, dziękuję Ci bardzo. Naprawdę dziękuję przytul. Zestaw jest niesamowity sam w sobie. Dałam Ci trzy kadry, ale jednak dobrze, że wybrałaś ten, bo, moim zdaniem, był najlepszy.
Co prawda dopiero co wstawiłam zimowy av od Ciebie, jednak nie mogę się doczekać, żeby go "założyć na siebie", że tak powiem. A avatarek zimowy poczeka jeszcze jakiś czas. Ach, no i przepraszam, że Ciebie trochę poganiałam, ale naprawdę nie mogłam doczekać się zestawu xd.
Wracając do zimowych zestawów - wyszły Ci naprawdę niesamowicie, a te koloryzacje to po prostu... och... ach... cud, czekolada i orzeszki. A w zestawie dla Say podoba mi się czcionka i efekt napisu.
Weny, Rossa, weny jak najdłużej!

rossattiee napisał/a:
Kadr to wybór Chandzi, bo to ktoś tam xd, ma ona oko do kadrów mruga.

To Priyanka Chopra z filmu, na który mam teraz fazę - Pyaar Impossible. I wcale nie mam oka do kadrów mellow.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 12-10-2013 20:55
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2013 20:59
Zestaw dla Czandęsę (xd), ma świetny kadr. Ogólne, to cały zestaw wyszedł bardzo dobrze. Ładne, nasycone kolory. Zastanawiam się właśnie, jakby wyglądał ten zestaw, gdyby miał jakiś napis. Pewnie byłby również ładny, ale bez napisu też jest dobrze. Pustka pasuje do tej pracy. Weny!



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Roxy22
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-10-2013 09:31
Hej, Ross serce!
Na początku, chciałabym Ci najserdeczniej podziękować za zestaw z Roxy. Jest świetny. Naprawdę BOSKI!
No cóż, u mnie każdy zestaw ma swój czas :D. I ten jest już przestarzały? No chyba tak to ujmę.... Krótko i do rzeczy - chciałabym, żebyś zrobiła mi inny zestaw :D. Napisz na PW, to ci dokładnie wszystko wytłumaczę :D. Buziaki!




Po pros­tu walcz...
I nig­dy się nie pod­da­waj, wal­cz o to
na czym Ci zależy, A gdy pad­niesz to
pow­stań za­miast rezygnować,
Gdy widzisz że ktoś upa­da to Go wes­przyj
bo jak Ty się wyłożysz to nikt nie po­da Ci ręki



OPOWIADANIE | GRAFIKA

Edytowane przez Ailen dnia 13-10-2013 14:14
Usunęłam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-10-2013 14:07
Może zacznę od tego, że zakochałam się. Pewnie spytasz, w kim?
W twych pracach, kochana! Są świetne. Kolorystyka jest głęboka, a zarazem w trójwymiarze. Podobają mi się ostatnio grafiki z tematyką właśnie realną tzn. aktorzy, ludzie itp. Widzę, że wzięło cię na Hermionę :D. Haha xd. Piękne, czekam na dalsze!



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Ailen dnia 13-10-2013 14:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2013 14:05
Dziękuje wam ślicznie. Jasne Roxy, możesz zamówić mruga.

Zamówienia opóźnią się, again. Być może dziś coś wrzucę, ale nie obiecuje, jeżeli nie dziś to pojawią się dopiero w weekend.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2013 18:18
Dawno mnie tu nie było xD. No cóż, żałuję, bo właściwie te najlepsze avatary z zimowej dostawy zaklepane. Strasznie mi się w nich kadry podobają. Kolorystyka także jest genialna. Zestaw ze Slashem podoba mi się. Hehe, avek z kotkiem jest słodki xD. Zestaw dla Chand jest przepiękny, podoba mi się kadr. Cieszę się, że nie wwaliłaś tam napisu xD.
Jak można to poproszę o zestawik w tym stylu, co ten dla Chand. Nie spiesz się, ja poczekam :3.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2013 18:55
Lilla napisał/a:
Dawno mnie tu nie było xD. No cóż, żałuję, bo właściwie te najlepsze avatary z zimowej dostawy zaklepane. Strasznie mi się w nich kadry podobają. Kolorystyka także jest genialna. Zestaw ze Slashem podoba mi się. Hehe, avek z kotkiem jest słodki xD. Zestaw dla Chand jest przepiękny, podoba mi się kadr. Cieszę się, że nie wwaliłaś tam napisu xD.
Jak można to poproszę o zestawik w tym stylu, co ten dla Chand. Nie spiesz się, ja poczekam :3.


Dziękuję Ci bardzo. Jasne, postaram się zrobić zestaw dla Ciebie, tylko Chand dała mi kadr i jakoś tak samo wyszło, ale mejbi coś wymyślę.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-10-2013 21:03
Rossi, jesteś niesamowitą graficzką. Twoje prace zawsze trafiają prosto w mój gust, niczego im nie brakuje. Nie wiem jakie dokładnie efekty zastosowałaś w zimowych avatarach (i niech to zostanie Twoją słodką tajemnicą, hah), ale doskonale one tam pasują i sprawiają, że avki mają w sobie to "coś", co przyciąga mój wzrok. Kolorystyka, jak zwykle, dopasowana w dziesiątkę. Nic dziwnego, że tak szybko się rozeszły, aż sama sobie skradnę dziewiąty. Slash, pomimo, że nie gustuję w aż tak tajemniczych zestawach, to do mnie przemawia. Dobry kadr jest podstawą udanej pracy. Oczywiście wybrany przez Ciebie kadr jest świetny. Połączenie kolorystki z dodatkami daje ciekawy efekt. Napis kolorystycznie został dopasowany do reszty, a jego umiejscowienie jest po prostu idealne. W zestawie dla Chand najbardziej spodobała mi się czerwony efekt. Sama praca w sobie niby pusta, ale to jest "Dobra" pustka. Taka, która jest odpowiednia, pasuje w tym przypadku. Gdybyś dodała napis, to straciłaby pewnie swój urok. Więc brawo za wyczucie. Z pracy na pracę jestem coraz bardziej zachwycona Twoimi zdolnościami. Nie pozostaje mi nic innego tylko życzyć czasu i weny :3.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-10-2013 21:29
Chatella <3. Jej bardzo Ci dziękuję, naprawdę. Że też chciało Ci się pisać tak dokładną i długą opinię hehe. Miło mi, że zimowa kolekcja przypadła Ci do gustu, wzięłaś avatar, który myślałam, że pozostanie opuszczony, podwójne zaskoczenie mam. Co do zestawu dla Chand, napisu nie dałam bo mi nie pasował, uznałam, że zestaw przybierze na wadze xD. Aż się zawstydziłam ehe. Dziękuję Ci za ogromny zastrzyk motywacji, bo wiesz, że zawsze podnosisz mnie na duchu mruga. Jeszcze raz dzięki :3.

Uh. Nie mam czasu na jakieś prace i zamówienia, niestety. Nie mam pojęcia kiedy będą. Dziś ID, dla mnie i Anabi.


ID Anabi wyszło mi znacznie lepiej moim zdaniem.



"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 26-10-2013 21:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-10-2013 07:02
Ross, cóż mogę powiedzieć? Oczywiście powiedziałabym tylko jedno słowo - ale co to za wypowiedź wyrażona w jednym słowie? Więc powiem tak, że najbardziej podoba mi się druga OC. Jest ciemniejsza, ale pierwsza za to ma ładny, ciepły odcień. Bardzo pięknie dobrałaś - tak, by wszystko pasowało. Ja niestety bardzo popsułam się i muszę ćwiczyć. Ale ty dalej pracuj i rób zamówienia. Kocham Twoją grafikę, niezależnie jaka ona jest mruga.



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Cattie dnia 05-04-2015 11:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-10-2013 10:18
Ross, oba są przepiękne! Ja Was dziewczyny podziwiam, że potraficie rysować takie cuda, ja bym tak nie mogła, naprawdę. Bardziej podoba mi się chyba druga czarodziejka(cóż przez tą czcionkę nie mogę odczytać jak ma na imię xD). Ma wspaniałą fryzurę, oraz bluzkę i ogólnie jest genialna <3! Nie wiem, ale wydaje mi się, że ma takie łzy pod okiem, albo mam jakieś zwidy XD.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-10-2013 13:24
Jak już ci wspominałam... ID są świetne. Dobrze dobrane kadry i rozmiary. Tekstury dopełniają całości. Tła są zjawiskowe, wprowadzają urokliwy charakter. Nie zapominam też o napisach... miód, malina! Możesz mieć pewość, że zgłoszę po pomoc w sprawie ID (oczywiście gdy założę dA).



Edytowane przez Chatta dnia 29-10-2013 00:27
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-10-2013 00:27
ID pierwsza klasa. Świetnie dopasowałaś kolorystycznie tła do czarodziejek. W takiej pracy wydaje mi się to podstawą i trafiłaś z tym w samo sedno. Widać, że masz wyczucie smaku w grafice. Wszelakie urozmaicenia zapinają całość na ostatni guzik. A napisy? Niczego im nie brakuje, mają fantastyczną czcionkę. ID Twojego wykonania sprawiają, że czarodziejki stają się jeszcze piękniejsze, działają na ich korzyść. Dzięki temu prezentują się o niebo lepiej niż "na sucho". Szczerze powiedziawszy, to nie potrafię się zdecydować, która praca wyszła Ci lepiej, gdyż obie mają w sobie to "coś". Cieszę się, że wrzuciłaś coś innego niż zawsze (chociaż wiesz jak bardzo uwielbiam Twoje zestawy/avatary). Taki odskok od "codzienności" jest czasem bardzo potrzebny.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-11-2013 22:57
Eh dawno nic nie dodawałam. Wrzucam komplecioszek, który zrobiłam dla siebie na zestaw.



Dorzucam wolną, starą Selinę, gdyż leży nieużyta a szkoda.



"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 02-11-2013 23:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-11-2013 11:18
Fajny zestaw. Ładny oraz ciekawy kadr zwłaszcza w signie. Skąd ty takie bierzesz? W avku odrobinę mi się nie podoba. Dziwnie przypada końcówka kadru zwłaszcza z prawej strony. Napis fajnie ułożony. A Selinę to znam. Miała zostać wykorzystana w grze, ale pomysł został odsunięty na później. Może jeszcze kiedyś ją wykorzystamy.
Mam też osobistą prośbę związaną z koloryzacją bejsa. Potrzebuję, aby ktoś odrobinę mi go przerobił. Ostatnio spisałaś się na medal, więc teraz również zwracam się do cb. Szczegóły opiszę ci na gg (jeśli możesz wejść) lub na PW.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-11-2013 18:23
AnjaAnel_R napisał/a:
Fajny zestaw. Ładny oraz ciekawy kadr zwłaszcza w signie. Skąd ty takie bierzesz? W avku odrobinę mi się nie podoba. Dziwnie przypada końcówka kadru zwłaszcza z prawej strony. Napis fajnie ułożony. A Selinę to znam. Miała zostać wykorzystana w grze, ale pomysł został odsunięty na później. Może jeszcze kiedyś ją wykorzystamy.
Mam też osobistą prośbę związaną z koloryzacją bejsa. Potrzebuję, aby ktoś odrobinę mi go przerobił. Ostatnio spisałaś się na medal, więc teraz również zwracam się do cb. Szczegóły opiszę ci na gg (jeśli możesz wejść) lub na PW.


Dziękuje Anja za opinię przytul. Coś mi jednak w zestawie na pasuje, chyba ta zieleń. Jasne, dziś postaram się wykonać dla Ciebie koloryzacje basa, najlepiej napisz na PW uśmiech.







"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-11-2013 19:52
Za imagem Miley nie przepadam, ale zestawy z nią Twojego wykonania chętnie oglądam, bo cieszą moje oczy. Dlaczego? Jest tak, gdyż wybrałaś świetne kadry. Dodałaś do nich napisy, dzięki którym zestawy nie są puste. No i kolorystyka, która jest jak wisienka na torcie. Po połączeniu tego wszystkiego dostajemy cudowne zestawy, którym niczego nie brakuje. A Selina? Dobrze ją wykadrowałaś, a przez to napis jest zbędny. Pustki brak, jest na co popatrzeć, a kolorystyka sprawia wrażenie, jakby sygnatura pochodziła z jakiegoś komiksu (co jest oczywiście pozytywem, bo sądzę, że taki efekt trudno jest otrzymać). Prace mi się podobają, widać, że się rozwijasz. Czekam na kolejną dawkę cudów grafiki (i oczywiście życzę duuużo weny :3).


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 04-11-2013 19:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-11-2013 20:12
Miley ogólnie nie lubię, ale dzięki Tobie bardziej przypadła mi do gustuuśmiech. Czekam z niecierpliwością na aveczki mruga. Co do Seliny: cudowna! Strasznie mi się podoba!
Mogłabym prosić o avki z ludźmi? Nie chcę zaklepywać, tylko bym chciała widzieć tu następną dawkę grafiki...
Życzę wenki mruga.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Sophie dnia 06-11-2013 21:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 12 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.