Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,054
 Najnowszy Użytkownik: ~Pocalowacflame


Archiwum
❧  A little touch of heavenly light by rossa  ☙

Strona 10 z 12 << < 7 8 9 10 11 12 >
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-08-2014 17:19
Avatary mają ładne kolory. Naprawdę wygląda to świetnie. Kadry też niczego sobie. Najbardziej mi się podoba siódemka i jedenastka, chociaż mój Klausik tutaj nie wygląda zabójczo bo kratki go zakrywają. Ogólnie to nie wiem, kim jest ten Adam, ale ikonki z nim wyszły całkiem w porządku. Dziesiątka i dziewiątka też są fajne, może kiedyś je zabiorę.
Życzę weny! :D


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-08-2014 17:57
Świetne awatary, bardzo dobrze dobrane kadry, właściwe nasycenie kolorów - no cóż mam więcej pisać? Masz talent w doborze zdjęć do obróbki, naprawdę nie ma się do czego przyczepić.
No i powodzenia z następnymi pracami ok
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-08-2014 22:52
Dziękuję wam bardzo serce.
Su, mi osobiście ten z Klausem najbardziej się spodobał xd.

Świeżo skończony nagłówek na bloga. Przyznam, że zajął mi sporo czasu, ale jestem bardzo, bardzo zadowolona z efektu, szczególnie, że to mój pierwszy nagłówek w blogspotowym stylu.
Napis nie jest jeszcze chyba ostateczną wersją, możliwe że ulegnie zmianie.
klik do większej wersji.



"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-08-2014 23:24
Nie powiedziałabym, że jest to taki typowy blogspotowy styl, ale nagłówek strasznie mi się podoba. Jest po prostu rewelacyjny i aż nie mogę się na niego napatrzeć! Świetne wtopienie, za to masz u mnie ogromnego plusa. Mnie osobiście zawsze najdłużej schodzi to całe scalanie, nigdy mi nie pasuje. A Tobie wychodzi to wyśmienicie! Modelka niekoniecznie mi się podoba. Jakoś tak typ urody nie w moim stylu, ale nie będę tutaj pisała o swoich upodobaniach. Świetne tło. Mogłaś zrobić by były bardziej widoczne te okna i ramy od schodów, wtedy efekt byłby lepszy, ale tak również jest okey. No napis wypadałoby trochę zmienić. Nagłówek jest taki... magiczny, a napis wygląda zwyczajnie. No i ten po lewej stronie na ręce dziewczyny mi nie pasuje. Taki dodany bez niczego, bez niego wyszło by rewelacyjnie.
Ogólnie praca jest świetna i czekam na kolejne takie cudeńka :D.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2014 00:11
Avatary wyszły Ci naprawdę świetnie, dostawa na wysokim poziomie. We wszystkich kolorki są piękne, ich intensywność jest bardzo dobra. Wybrałaś super kadry. Postanowiłam ukraść piąty, chociaż długo rozmyślałam też nad trzecim, ponieważ połączenie czarno-białych kolorów z tym czerwonym efektem i fajnym kadrem przypadło mi do gustu. Drugi i czwarty av też mi się bardzo spodobały. Jeśli chodzi o pozostałe, czyli te nie z Adamem Levine'm, to moim faworytem jest numer dziewięć, jest serio śliczny.
Nagłówek jest tak zjawiskowy, że oczu nie mogę oderwać. Kolory są bajeczne. Pomimo, że nie przepadam za złotem, to tu mi się wyjątkowo podoba. Razem z czerwienią wygląda cudownie. Wybrałaś piękne tło, wszystko jest perfekcyjnie połączone. Urozmaicenia dodają pracy uroku.
Suzanne napisał/a:
No napis wypadałoby trochę zmienić. Nagłówek jest taki... magiczny, a napis wygląda zwyczajnie. No i ten po lewej stronie na ręce dziewczyny mi nie pasuje. Taki dodany bez niczego, bez niego wyszło by rewelacyjnie.

Wszystko zależy od gustu odbiorcy, więc w tej kwestii nie zgodzę się z Suzanne. Moim zdaniem napis jest idealny i wygląda fantastycznie, a ten z boku jest niezbędnym dodatkiem. Wszystko to razem prezentuje się nieziemsko, a na widok tej pracy szczęka opada. Bardzo dobra robota, Rołs :3.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 25-08-2014 00:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 25-08-2014 12:40
04-08-2014
Nie podchodzi mi trochę ta dostawa z Laną del Ray. Mam wrażenie, że drugi jest zbyt blisko wykadrowany. Sama głowa piosenkarki nie mieści się w tych 160 na 160 pikselach. W ogóle to ma dziwny balans kolorów, zbyt niebiesko. Zdecydowanie rządzi tutaj trójka, piątka i ósemka. Fajnie wykadrowane, kolory to miazga. Czwarty byłby fajny gdyby nie ta biel, wydaje mi się, że jest za dużo kontrast między ciałem, bluzką, a tłem.

09-08-2014
X-men hmmm... ładne żywe kolory, jakaś odskocznia od realnych avów i realnych postaci. Bardzo fajnie, jak najbardziej mój gust.
Zestaw mi się nie spodobał, może dlatego, że nie lubię takich tekstur.

15-08-2014
Jesienne ikonsy, które znałam już jakiś czas temu. Ładne są, ale takie "łał" u mnie nie wywołują. Takie skromniutkie. Piąty wymiata.

19-08-2014
O i tutaj jest przykład twojego stylu, który wszędzie rozpoznam. Te jasne kolory są tak bardzo charakterystyczne dla ciebie. Ładnie wykadrowane, ładne koloryzacje, ale większość kobiet nie w moim stylu. Zestaw też spoko, czcionka mi tylko nie pasuje.

24-08-2014
Te najnowsze avatary po prostu wygrały wszystko. Są świetne, pięknie wyważone i wykadrowane. Kolory w większości mega udane (wyjątkiem jest czwórka i ósemka). Gdzieniegdzie za dużo rozmyć, postacie są takie porcelanowe. Sama muszę nad tym popracować, bo też czasami przesadzam :).

24-08-2014
Niezbyt lubię te blogowe nagłówki, bo wszystkie są takie same i w każdym zanika styl charakterystyczny dla danej osoby, no ale. Udany nagłówek, stocki pasują, ta brama nachodzi tylko trochę na twarz lewej dziewczyny. Fajne, jesienne kolorki.



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 25-08-2014 12:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2014 16:07
Nagłówek na bloga wygląda przepięknie. Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy, to odcienie brązu - dzięki nim praca wydaję się być ciepła. Bardzo lubię efekt zanikania, więc polubiłam tę pracę. Napis jest śliczny, pasuje do magicznego nagłówka. Dobrze wygląda to, że jest na środku. Wenki! :3


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2014 17:34
Suzanne napisał/a:
Nie powiedziałabym, że jest to taki typowy blogspotowy styl

Może troszkę nie, myślę, że dałam zbyt dużo tekstur i dodatków, i niektóre elementy są słabo widoczne.

Modelka niekoniecznie mi się podoba. Jakoś tak typ urody nie w moim stylu, ale nie będę tutaj pisała o swoich upodobaniach.

Render w sumie był pierwszym, na który trafiłam i od razu mi się spodobał, wg mnie jest ładny.

Co do napisu, to będę nad nim pracować. Wgl dziękuję wam wszystkim za komentarze, rzeczywiście dopiero załważyłam, że pare elementów prześwituje i trzeba je skorygować, bardzo dziękuję serce. Jeszcze raz dziękuję wam wszystkim za opinie i rady :3. Bardzo mnie motywujecie.

Avatary z pierwszeństwem dla Sam i zestaw dla Star. Trzeci avatar mega przepalony, ale już nie chciało mi się kadrów szukać.







"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2014 17:39
Biorę 4, zaklepuję 6 i 5. Reszta do dyspozycji kogoś innego owo Edit za chwilę bądź jutro/pojutrze.

edit

04-08-2014
Avatarkii - hm, dostawa dosyć średnia. Szczególnie źle Ci wypadła jedynka i czwórka - są takie jakieś... nijakie, bez "tego czegoś" co przyciąga wzrok jak w piątce czy szóstce. Reszta taka "o", nie jest najgorsza, ale też nie najlepsza.
09-08-2014
Avki dla Lejdi - totalnie nie w moim guście. Po prostu nic mi się tutaj nie spodobało, gdyż całkowicie odepchnęły mnie te kadry - nie mam żadnych pretensji dla Ciebie o nie, no, moje gusta to to nie są, dlatego nie jestem w stanie jakoś sprawiedliwie tego ocenić.
Zestaw dla Akali - hohohoho, jest na czym zawiesić oko! Bardzo ładnie wszystko się komponuje. Napis pasuje, PNG's i textury również - jedyne co, to uczepiłabym się kolorów, które są tutaj dla mnie odrobinę za chłodne. Nie sugeruję oczywiście, żeby od razu walić czerwienią i żółcią, lecz fajniej praca by się prezentowała, gdyby była trochę cieplejsza owo
15-08-2014
Zamówienie dla Lil - jasność widzę, konturów brak - no właśnie, trochę kontury Ci w kosmos wychrzaniły, ale spoko, też tak często miewam XD' Nie pasuje mi to czerwone coś w rogu, ale Lil mi tłumaczyła, że to chyba jakiś fotel czy coś jest, więc... tylko tak o tym wspomniałam~
Awencje - ładne, żywe kolory, dopasowane do dobrze wybranych kadrów - może nie wszystkie mi się podobają, ale to już kwestia gustu. Me serce chwyciły avki nr pięć i nr osiem.
19-08-2014
Avki - no i jak zwykle fajne kadry, gdzie Ty je znajdujesz? Ja szukam, szukam i szukam, a nigdzie znaleźć nie mogę! No, ale przejdźmy do rzeczy... Cudne kolorki, jak zwykle zresztą u Ciebie bywa, w niektórych avach trochę przymulone, ale wpasowują się i za to masz plusa!
Zamówienie dla Lil - no, no, no... cóż za interesujący kadr, nie powiem. Koloryzacja na poziomie, napis ujdzie w tłumie, czyli... tak, nie mylisz się... dobra robota!~
24-08-2014
Avusie - dostawa niczym do schrupania jak dobre ciasteczko, ross! Numerek trzeci, piąty, jedenasty i dwunasty wprost rozwalają mi mózg tym, jakie są wspaniałe </3 Zaraz wybuchnę *^*
Nagłówek - dobrze dobrane kolory, kadry dopasowane do siebie, choć zwykle mnie do takich nie ciągnie - napis, jak wspominałam na GG, wyszedł Ci najgorzej, głównie przez kolor, ponieważ czcionka jest cudna - nie mogę się do niczego więcej przyczepić~
25-08-2014
Avki z pierwszeństwem dla mnie - heheheheheheheszki, jak ja się cieszę, że nie musiałam Cię tyle o nie błagać jak Lil o swój zestaw z Lulu i C.C. - no, tak czy siak - pierwszy rząd najmniej mi się spodobał, trochę słabo wyszła Ci koloryzacja, być może to wina tych dziwnych [według mnie, oczywiście] kadrów. Drugi rząd powalił mnie na kolana, dlatego biorę go całego dla siebie o3o
Zamówienie dla Star - wszystko fajnie, oprócz tego, że napis powinien być gdzie indziej. Lepiej pasowałby po prawej stronie, niż po lewej, gdzie znajduje się postać, która minimalnie, ale jednak, zapycha to miejsce. Syga wydaje się być po prostu zbyt pusta, a ja ostatnio nie mam dla pustki litości, ok XD



Edytowane przez Samantha dnia 25-08-2014 20:53
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2014 18:00
Sam, musiałaś mi sprzed nosa sprzątnąć takie fajne avatary? mellow
No cóż, drugi, czwarty i piąty są bardzo ładne, mają w sobie to coś. Super. W pierwszym wydaje mi się, że ta dziewczyna ma za duże okulary, co psuje efekt. Trzeci jest przepalony, za jasna twarz. A szósty... nie podoba mi się twarz dziewczyny. Ale może to tylko moje zdanie, bo jakoś nie jestem fanką anime. Zestaw dla Star jest śliczny. Widać cienie, że bardzo fajnie wygląda. No, ogólnie jest super. Wenki :3.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-08-2014 01:01
Wybacz, że tak prosto z mostu, ale z avatarów najgorzej wyszedł Ci numer trzy. Kadr jest śliczny, fajne efekty dałaś na tło, ale kolorystyka jest stanowczo za jasna. Nie spodobała mi się również za bardzo piątka, gdyż wydaje mi się taka sztuczna, zbyt wygładzona, chociaż sam kadr wybrałaś ładny. Reszta jest gitez majonez, czwórka najlepsza. We wszystkich kolorki przypadły mi do gustu, według mnie kadry są w deche i tak w ogóle, to tym pozostałym czterem niczego nie brakuje.
Zamówienie dla Star - zgodzę się z Sam, że napis mógłby być w innym miejscu, ale ja nie zmieniałabym jego lokalizacji aż tak bardzo. Jak na moje oko, to powinien się znajdować w lewym, górnym rogu i powinien być przechylony tak, jak Selina. Nie dawałabym go po prawej stronie, bo wtedy powierzchnia tam byłaby zbyt zapchana. No, ale to jest kwestia gustu. Pomijając ten drobny szczegół, to wszystko jest ładnie, pięknie i wgl. Bardzo fajna praca.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 26-08-2014 01:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 21:58
Dziękuję wam wszystkim za opinie.


Chciałabym powiedzieć, że zamykam na razie mój temat, do kiedy to nie wiem. No i zawieszam także wszelkie zamówienia.
wrzucam jakis misz masz, bo głupio tak pustego posta dodawać.





"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-08-2014 01:58
Szczerze powiem, że zaskoczyłaś mnie tym zamknięciem tematu. Mam nadzieję, że to nie potrwa długo :c. Oczywiście komcia sobie nie odmówię z tego powodu xd.
Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że kradnę sobie pierwszy avek. Jest boski, zakochałam się w nim. Zajefajny kadr, kolory wymiatają. Mogę na niego patrzeć godzinami.
Drugi jest trochę, hę, jakby niewyraźny. Poza tym nic do niego nie mam, całkiem fajnie wyszedł. W trzecim, pomimo świetnej kolorystyki, kadr do mnie nie przemawia. Za duże zbliżenie na twarz, jak dla mnie. Czwórka - nie lubię avatarów z motywami ubrań. Nie moja bajka. Jednak kolorki są gitez majonez. Ogólnie avatary od dwa do cztery nie spodobały mi się tak, jak reszta.
Piąteczka zasługuje na piąteczkę i to z ogromnym plusem (xd). Cudowna praca pod każdym względem. Szóstka, siódemka oraz dziewiątka - miazga. Przepiękna kolorystyka, super nasycenie kolorów. Kadry są bardzo ładne. Z tych trzech najlepszy jest ostatni, potem numer siedem, a następnie sześć. Jeśli chodzi o ósmego avka, (pomimo tego, co napisałam przy czwórce) to wyjątkowo mi się spodobał, nie wiem czemu. Kadr po prostu przypadł mi do gustu, kolorystyka została dobrze dobrana.
Wracaj szybko, Rołs :3.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 28-08-2014 02:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-08-2014 09:58
Zwykle nie komentuję tylko jednej dostawy, ale dla Ciebie, ross, zrobię mały wyjątek. No, tak więc... W Twoich avkach widać, że masz swój styl - zawsze masz takie charakterystyczne wyraźne kolory i efekty, że Twoje prace rozpoznałabym w mgnieniu oka~ W ów avatarach bardzo przypadły mi do gustu kadry, może nie wszystkie chwyciły moje serce jak trójeczka, piątka czy szóstka, ale nie jest źle *^* Mam wielką nadzieję, że szybko wrócisz do robienia grafiki, ponieważ chciałabym jeszcze w przyszłym czasie coś od Ciebie ukraść. Życzę powrotu weny do Twej cudnej grafy, która być może po małej przerwie będzie jeszcze lepsza :3.


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-08-2014 13:36
Zdziwiło mnie, że zamykasz temat z grafiką. Smutno mi :c.
Wzięłam dziewiąty avatar od razu, kiedy go tylko zobaczyłam. Urzekł mnie! Te kolory, ten kadr - cudo.
Z pozostałych do gustu przypadła mi piąteczka (koteczek *^* xd) i szósteczka. Avatar numer jeden również jest ciekawy, ma, hmmmm, "intrygujące" (że tak powiem) kolory. Numer trzy także świetny. Reszta fajniutka. Masz swój styl i wielki talent, rossa - rozwijaj go nadal, bo patrzeć na Twoje prace to sama frajda i naprawdę jest na czym zawiesić oko. Wielkie sześć za wszystko :'D.



Edytowane przez Ailen dnia 28-08-2014 13:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-09-2014 20:50
Ponownie otwieram grafę, yay. Z racji tego, że idzie zima, to zimowy misz masz z nutką świąt xd. zima = święta xd







"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 26-09-2014 21:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-09-2014 21:39
Yay, już się doczekać nie mogłam przytul.
Najnowsze avatary to cudeńka, którym niczego nie brakuje.

Jedynka, to wiesz, mistrzowski jest. Zakochana w nim jestem od pierwszego wejrzenia. Lubię intensywne kolory, więc te tutaj trafiają prosto w mój gust.
Dwójka, ósemka i jedynastka - moi kolejni faworyci. Świetne kadry połączyłaś z pięknymi koloryzacjami. Czego chcieć więcej? Może w późniejszym terminie ustawię sobie jedynastkę, jeśli mi nikt jej sprzed nosa nie zabierze :3.
Piątka i siódemka też mi się spodobały i to bardzo, bardzo. Są genialne w swojej prostocie. Wystarczy im śliczna koloryzacja, którą zrobiłaś, aby prezentowały się nieziemsko.
Trójka i dziesiątka - fajnie Ci wyszły, mają swój klimat. Jednym słowem są po prostu super.
Czwórka, czyli rudzioszek pięknioszek. Jak go nazwała, taki jest ten avatar - piękny, piękny i jeszcze raz piękny.
Trzy, sześć oraz dziewięć - takie coś to ja lubię xd. Fajne kadry, kolorystyka została świetnie dopasowana i podkreśla piękno avatarów.

Super dostawa, jest na czym zawiesić wzrok. Odwaliłaś kawał bardzo dobrej roboty, co widać na avkach, bo prezentują się perfekcyjnie. Tak trzymaj. Życzę weny :3.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 26-09-2014 21:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-09-2014 12:35
O, jak zimowo i przytulnie się tu zrobiło przez te twoje awatary ^^

Wszystkie bardzo mi się podobają, bombka rozbraja - perfekcyjnie zrobione! Kotełek wygląda uroczo ^^ Masz świetne wyczucie kadru, wiesz, jak właściwie eksponować elementy, to trudna sztuka i nie każdy to potrafi.

Ty chyba nigdy nie przestaniesz mnie zaskakiwać swoim talentem przytul
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2014 22:43
Dziękuję Wam bardzo za komentarze ^^. Też uważam, że są to moje najlepsze avatary, jak dotąd ^^.
Ps. Chatta, tak, zabije Cię xd.

Zestaw dla Akali i parę starych avków. Mam nadzieję, że się spodoba. Starałam się zrobić w tym stylu, w którym chciałaś xd.







"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2014 23:16
Cieszę się, że jestem pierwsza, bo zakochałam się w jedynce i trójce. Bezapelacyjnie są to moim faworyci, więc kradnę te dwa avatary w trybie natychmiastowym i ich nie oddam xd. Wszystko jest w nich perfekcyjne. W pierwszym zachwyciła mnie kolorystyka, kadry też jest świetny. Natomiast w trzecim bardzo spodobały mi się idealnie wyrównane kolory czerni i beli. No i kocham Zombie Boy'a xd.
W dwójce do gustu przypadł mi efekt rozmycia w tle. Za to w czwórce jaśniejsze tło sprawia, że wzrok skupia się na postaci. Bosko, bajecznie i nieziemsko. Kolorystyka w tych pracach jest piękna.
Pięć i sześć - jaaa, koloryki są tak genialne, że te avki od razu rzuciły mi się w oczy. Piątka to wgl jest miazga, ale to już wiesz xd. Szóstka jest wspaniała w swojej prostocie.

Jeśli chodzi o zestaw dla Akali, to jest on przepiękny. Spodobał mi się pngs, a tekstura zostało do niego świetnie dobrana. Gdyby była ona zielona lub różowa, to wszystko by się ze sobą zlało. Wybranie niebieskiego tła było dobrą decyzją. Napis jest bardzo fajny - do gustu przypadła mi różowa obwódka oraz czcionka i to, że jest ona zróżnicowana. Dodatki zostały dopasowane, ładnie urozmaicają one prace. Zestaw nie jest ani zbyt zapchany, ani za pusty, co jest jego plusem. Całość po prostu wyszła Ci super.

Co tu dużo mówić - wszystko, jak zawsze, jest mega. Oby tak dalej. Życzę dużo czasu na graficzenie oraz wenki :3.
PS. Też Cię kocham xd <3.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 29-09-2014 23:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 10 z 12 << < 7 8 9 10 11 12 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.