Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,054
 Najnowszy Użytkownik: ~Pocalowacflame


Archiwum
❧  A little touch of heavenly light by rossa  ☙

Strona 9 z 12 << < 6 7 8 9 10 11 12 >
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 03-08-2014 01:32
No dobrze. Czas w końcu skomentować xd. Najpierw zestaw dla mnie: widzisz, dobrze, że powiedziałam, żebyś dobrała sama kolory i świetnie Torka wygląda na tym zestawie. Brushe skromne, nie nawalone (jak u mnie xd) i te kółeczka bardzo mi się podobają. Teraz zestaw dla Say i Akali. Bardzo podoba mi się ta "przypadkowa" koloryzacja Twojego autorstwa - jest tylko jeden minus: napis jest trochę słaby i trudno go odczytać. A tak to świetnie. O zamówieniach wcześniejszych już Ci na GG pisałam, więc przejdę do avków.
Najlepsze są avki numer: 5, 6 i 7. Reszta nie jest zła, ale jakoś do mnie nie przemawia. Aż zazdrość mnie bierze, bo ja nigdy nie mogę znaleźć dobrej pozy i wgl odpowiednich stron, żeby to dobrze wyglądało, więc szacun xd. Wszystkie avki cud, miód i Nutella, szczególnie ten: . Może sobie kiedyś jakieś ukradnę xd.
No i ten zestaw zacny:

Mój ulubiony odcień fioletu, poza fajna, tylko napis nieczytelny (tak, ja ciągle się napisów czepiam, więc zignoruj to xd). Wybacz, że krótko i że za dużo zalet, ale trudno wychwycić u Ciebie jakieś wady (poza napisami xd). Czekam na więcej avków, bo avki robisz najlepsze.
I wenki :3.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 03-08-2014 01:36
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2014 14:23
taka tam Lana ..
5 mój, 6 dla Vivian. 4 dla Chand






"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez ChandSharma dnia 04-08-2014 15:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Sayuri
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2014 22:10
Skomentuje króciutko, bo znając życie nikt moich poprzednich długich komów nie czytał xD.

Zacznę od najnowszych avków. Wszystkie zasługują na miano ładnych, niektóre nawet perfekcyjnych. Zdecydowanie najlepszy środkowy w ostatnim rzędzie, dlatego powędrował na mój profil. Uwielbiam ten kadr, tą pszczole, trzmiela, czy co to jest na ustach. I Lana wyszła tutaj wyjątkowo pięknie. Kolorki jak najbardziej udane. Mega jest również avek nad poprzednio opisywanym. W ostatnim podoba mi się połączenie b/w z czerwienią, jednak nie przemawia do mnie kadr, byłoby okej gdyby nie kupa to coś w ustach, taki w pozoru nieistotny szczegół, ale mnie denerwuje. Czarną owieczką jest av nr dwa, o czym już ci wspominałam na gg. Nie przepadam za tym kadrem, choć i tak szczerze podziwiam, że prawie udało Ci się pozbyć wrażenia słabej jakości.

Idąc wstecz - zestaw z Limą jest moim zdaniem jednym z twoich najlepszych, jeśli chodzi o grafikę z Tesco realem. Nie mam kompletnie nic do zarzucenia, mega kolory, dobrze wtopiony napis. Możesz być pewna, że jeszcze do niego wrócę. Bo się mnie Cay czepia, że mam cycasty zestaw na portalu o słitaśnej kreskówce i Akala się o niego bije też xD.

Avatarki dla Cay piękne bardzo. Pierwszy jest bardzo nasycony i skontrastowany, przez co razi mnie twarz owej kobitki, jednak całość nadrabia świetnym kolorkiem rudych włosów. Z kolei na przedostatnim nieco jej zęby zniebieszczały, choć to może być wina mojego monitora, nie wiem. Zgodzę się z Tobą, zdecydowanie piątka jest najfajniejsza, idealnie dobrane kolorki, świetny kadr.

Ogólnie podziwiam Cię, w tak krótkim czasie robisz ogromne postępy i znasz się na rzeczy, Propsy i oby tak dalej.


av od Cay
ask ~*~ dA
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2014 01:26
Zestaw z Limą - oh, ah i te sprawy xd. Podobają mi się tutaj mocne, wyraziste kolory. Napis robi fajny efekt, dobrze go dopasowałaś. Sygnatura ma trochę w sobie takiej fajnej, potrzebnej pustki. Zgodzę się z Sayuri, że tej pracy nie można niczego zarzucić. Ogólnie zestawy/avatary z żywymi postaciami są Twoją mocną stroną, co nie oznacza, że te z Winxa są gorsze.
Zestaw z OCką Chand - nigdy jakoś specjalnie tego typu prace do mnie nie przemawiały, ale zaczynam zmieniać zdanie. Tekstura robi swoje, ciekawie wyszło to, że przechyliłaś lekko Tori, bo dzięki temu wygląda jakby była w locie. W sygnaturze kuleczki są super ozdobą, a avatar świetnie urozmaiciłaś tym kółkiem.
Avatary z Laną - uwielbiam tutaj zaglądać, żeby nacieszyć oczy takimi pracami. No normalnie kwintesencja. Wyśmienite kadry, kolorystyka w dechę, nic dodać, nic ująć. Moim faworytem jest numer 4, więc życzliwie go Chand zazdroszczę xd.
Czekam na więcej tak dobrych prac i czuję, że się nie zawiodę. Weny :3.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Airisa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-08-2014 21:11
Zestaw dla Cay ma bardzo ładne kolorki. Podoba mi się też bardzo dobór tekstur, przez nie mam wrażenie, jakby dookoła postaci unosił się dym. No i świetny napis, jak zwykle zresztą xDD. Ikonki z ludźmi mają takie fajne wyraziste kolorki, natomiast zestaw z Hermioną skupia wzrok na postaci. Naprawdę fajny efekt osiągnęłaś. Kolejne avki jak zwykle posiadają świetnie dobrane koloryzacje. Są takie... Soczyste XDDDD. Wybacz, nie potrafiłam znaleźć innego określenia. No i animacja również jest ładna, chociaż mnie nigdy jakoś nie poruszał widok dzieci, to praca wygląda ślicznie. Kolejne zamówienie również świetne, co będę dużo mówić - wszystko jest idealnie do siebie dobrane i tworzy spójną całość. Kolejny zestaw - kocham tą czerwień. Pierwsze co przywodzi mi na myśl to róża. No i zamówienie dla Chand, czyli świetnie dobrane dodatki i napis. Najnowsze ikonki też są bardzo ładne, chociaż dwójka nie powala jakością, to świetnie dobrałaś koloryzacje ^^. Gratuluję świetnych prac i życzę weny~.



fuan ni naru to ne namida wa shizen to afurete
nakiowareba tsukarete nemuri ni tsuite sou da yo
sonna yoru bakari kurikaeshite kawarazu ni
kyou mo mata iki kurushii asa ga kuru yo
(c)Soph
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-08-2014 22:53
Dziękuję wam ;WW. Bardzo się cieszę, że wam się podobają, uważam, że średnio wyszły jak tak teraz patrzę, hm.

Zamówienie dla Akali i avy dla Lejdi.
Wgl Akala, jakoś tak retro mi pasowało do tego pngsa, ale niee wiem czy Ci się spodoba, trochę to na szybko robione mellow.







"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez ChandSharma dnia 09-08-2014 23:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-08-2014 23:12
Na początek zadam Ci pytanie. Ile godzin lub mniej zajmuje Ci tworzenie grafiki? Jestem bardzo ciekawa, bo twoje prace są dopracowane. Właściwie to zestaw z Laylą jest troszkę za ciemny i to nie pasuje do kolorów, ale jeden drobny szczegół się ominie. Ogólnie fajny png's, tło, napis. Wszystko jest spoko. Zestaw na szóstkę z malusieńkim minusem za trochę przyciemniony zestaw.
Co do avatarów to nie znam się kompletnie na tych postaciach, ale mogą być. Całkiem fajnie wyszły. Najlepiej według mnie wyszedł avatar ostatni. Reszta też fajna, ale ostatni najlepszy. Za avatary mogę przyznać piątkę, bo fajnie wyszły ^^. To tyle, weny.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-08-2014 11:25
Ojej, cudowny zestaw! Już go ustawiłam serce. Wcale nie jest za ciemny, jest nie za ciemny i nie za jasny. W sam raz. Tekstura jest świetna, napis również. Mogłabym wiedzieć co to za czcionka? Koloryzacja jest ładna, taka... naturalna (?). Sam PNG's jest piękny, bardzo go lubię. Co do avków dla Lejdi, to są chyba ok, chociaż nie wiem jaka to postać z jakiego filmu. Drugi i czwarty najlepsze, w czwartym takie żywe kolory, w drugim po prostu pasuje ten róż. Weny życzę i czekam na następne prace serce!


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 10-08-2014 22:55
O Bożeno, no zakochałam się w tej Layli, serio. Dałaś mi kopa weny, wiesz? Ta tęcza w lewym dolnym rogu to chyba tekstura, nie? Tak mi się wydaje, reszta to chyba pngsy, bo poznaję (mam podobne u siebie). Obwódka fajnie wygląda, lepsze to niż blask, którego używam non stop u siebie xd.
Z avków dla Lejdyny podoba mi się ten: - pewnie dlatego, że wielbię Remy'ego jak Lejdi. Ogółem wszystkie są mega i mają wspaniałe kolorki. Bardzo podoba mi się Twoje... hm... "poczucie smaku" że tak powiem, aż zazdrość czasem mnie bierze, seriously.
Wenkii! serce


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 10-08-2014 22:56
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-08-2014 01:16
Zamówienie dla Akali jest superanckie. Nie jest ani za ciemne, ani za jasne. Fajowa tekstura, świetny png's i ładne kolorki. Napis jest śliczny, a dzięki błyskowi wygląda ciekawiej. Dobrze, że zrobiłaś tą białą ramkę wokół Layli, bo dzięki temu wzrok skupia się na niej, a tło spełnia swoją rolę - takie a'la 3D. Podoba mi się taki zestaw w stylu retro.
Avatary dla Lady - fajne kadry, super kolorystyka. Bardzo dobre wykonanie. Wszystkie są nietypowe, więc przyciągają uwagę, ale najlepszy jest numer cztery. Nie będę się zagłębiać, bo to totalnie nie moje klimaty.
Powodzenia przy następnych pracach, dużo pomysłów i cierpliwości, Rołsa :3.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 11-08-2014 01:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-08-2014 16:48
A wgl beczka, bo wam się podoba najbardziej 4 av, a ja miałam go niedodawać wgl, bo uznałam, że najgorszy jest. Mi się najbardziej podoba 2 xd.

Ile godzin lub mniej zajmuje Ci tworzenie grafiki? Jestem bardzo ciekawa, bo twoje prace są dopracowane.

Zależy, ten zestaw akurat robiłam koło 30 minut, więc dość szybko. Zazwyczaj jest to coś około godziny, mniej lub więcej. No a animowane, czy w dużych formatach wiadomo, że też więcej czasu zabierają.

Ta tęcza w lewym dolnym rogu to chyba tekstura, nie?

Tak, to tekstura z paczki z wb zresztą.

Dziękuję wam wszystkim za opinię :3. Przyznam, że nie miałam pomysłu na zestaw dla Akali, ale jakoś samo tak wyszło i całkiem mi się podoba.

Wymuszony zestaw dla Lil z niewidzialnym napisem XD. Zamówienia na razie zamknięte.



Dziś wrzucam stare avatary, które znalazłam jeszcze na moim komputerze. Niektóre mogą nie być do końca idealnej jakości, ale to przez to, że wszystkie były w innym rozmiarze i wszystkie od razu hurtem zmniejszałam.






"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 15-08-2014 16:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-08-2014 01:08
Zestaw dla Lil podoba mi się, chociaż nie gustuję w tego typu pracach. Ma bardzo ładne, intensywne kolory. Dokładnie takie, jakie lubię. Kadry jest świetny. Napis, hmm.. Przez swoją przeźroczystość nadaje sygnie tajemniczości, plus za niego. Miałabym pytanie dotyczące koloryzacji, a mianowicie, czy różni sie ona w avatarze i w sygnaturze? Pytam, ponieważ wydaje mi się, że włosy tej dziewczyny mają bardziej "żywą" barwę w tym drugim i nie wiem, czy tak jest, czy tylko oczy mnie mylą xd.
Avatary są piękne, serio. Niczego im nie brakuje, a dodatku nie potrafię wskazać tego, który miałby nie być "idealnej jakości". Moi faworyci to jedynka, trójka oraz piątka. Jednak będę oceaniała zbiorowo. Wszystkie mają śliczne kadry. Nie można nic zarzucić ich kolorystykom, są naprawdę w deche. Podoba mi się to, że niektóre avki mają wyraziste kolory, a inne delikatne. Zastosowałaś fajne efekty takiej poświaty w dwóch ostatnich pracach.
Bardzo dobra dostawa. No, Rołsa, wenki :3.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-08-2014 10:53
Avki z dnia 04-08-2014:
Noo, poprzeczka jak zwykle wysoko, ross. Wszystkiee avki pod względem wykonania (kolorki efekty itd.) mi się bardzo podobają. Przy niektórych tylko mi się trochę kadry nie podobają, jakieś takie dziwne, ale dosłownie przy garstce. Naj są 2, 5 i 6 ;3.
Dostawa z dnia 09-08-2014:
Avy dla Lady - wszystkie mają naprawdę zacne kolorki. Hmm... No i nad czym tu się rozpisywać? Good job i tyle ;3.
Zestaw dla Akali - mniam, jakie cudeńko xd. Nie mogę się napatrzeć na tę Laylę, strasznie mi się podoba :D. Baaardzo podoba mi się ta tęcza w tle i te napisy ;3. Zestaw na 6, rossi!
Dostawa z dnia 15-08-2014:
Zestaw for me - ale fajnee kolorki o3o. Fajne, bo są soczyste, ale nieprzesadzone. Niewidzialny napis nie jest zły, przeczytać się da, co jest napisane, więc jest dobrze xD. Arigatou za niego, ross ;3.
Avki - o, pamiętam, jak je na aska wstawiłaś xdd. Wszystkie są rewelacyjne jak zawsze, gdy wstawiasz "reala". Kolorki the best. Naj avki - 2, 3, 4, 7 i 8 ;3. Może capnę sobie któryś z nich xD.
Czekam na więcej! Weny, rossia <3.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-08-2014 20:36
Tak, Chatti, zestaw dla Lil ma delikatnie różne kolory, ale to ze względu na różne nałożenie tekstury. Cieszę się, że wam się zestawy podobają :3.

Dziś takie tam i zamówienie dla Lilci. 5 dla mnie, 2 dla Samcian. 3 dla Chanś








"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez ChandSharma dnia 19-08-2014 21:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
^PVTeam123
Administrator

avatar
Dodane dnia 19-08-2014 21:38
Och, rossattiee, twoja grafika jest tak piękna jak blask tęczy, zawsze taka pełna radości. Panie przedstawione na tych awatarach są przepiękne, jakby wyrwane z żurnala. I panienki w blondzie, i brunetki idealnie współgrają z użytymi przez ciebie koloryzacjami/teksturami. Oby więcej!


av credit dla Czarodziejki_Flory
-------------------------------------------------
[YouTube || Instagram || Facebook]
-------------------------------------------------

Edytowane przez Lilla dnia 20-08-2014 08:32
prywatne www.youtube.com/channel/UCOfL5nJmEvo_SdNI2ChPZKw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-08-2014 21:59
Tak patrzę się na Twoją grafikę, patrzę się i patrzę się, ale, kurde, napatrzeć się nie mogę xdd. Ja nie wiem, coś one mają w sobie, że... po prostu przyciągają oko i nie chcą wypuścić xdd. Przynajmniej takie są moje doznania...
Dopierasz piękne koloryzacje, postacie na nich są takie... idealne. Robisz im jakieś "korekty" zanim zaczniesz dodawać koloryzacje itd.? Nie pamiętam jak nazywało się profesjonalnie to poprawianie niedoskonałości, sorry.
Najlepsze jest to, że w Twoich zestawach niczego nie brakuje. Jest wszystko, a zarazem nic xdd. Jedynie co, to napis i jakieś tekstury. Nie widać żadnych brushy. I to jest piękne. Potrafisz zrobić coś bez użycia pędzli, czego np. ja nie umiem xdd.
Powodzenia życzę i obyć zawsze robiła tak cudne prace.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Krzys
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-08-2014 22:35
Cóż mogę powiedzieć na temat Twojej grafiki, ross? Dobrze dobrane kolory i kontrast, a do tego ładne kobiety. Po prostu poezja w każdym calu. Najbardziej podoba mi się zestaw dla Lill, ponieważ jest w nim coś takiego, co przyciąga moją uwagę, mianowicie piękna dziewczyna i jej poza. Życzę więcej pomysłów i wytrwałości w tworzeniu grafiki, bo jesteś w tym najlepsza.



Edytowane przez Lilla dnia 20-08-2014 08:34
52110612 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-08-2014 12:08
Rossoł, biorę szósty avek, niedługo go sobie ustawię.
Kurczę, naprawdę nie wiem, co jest w twoich pracach takiego wyjątkowego, ale się napatrzeć nie mogę. Kadry, kolory - świetne. Avy wszystkie świetne. Zestaw też ładnie się prezentuje, napis fajnie umiejscowiony i... wygięty? W każdym bądź razie, podoba mi się xD. Cudne prace, chciałabym tak umieć (jestem cepem i nie umiem, ok). Weeeeeeeeeeenyy, więcej takich prac poproszę!~



Edytowane przez Ailen dnia 20-08-2014 12:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2014 00:30
Na początku dziękuję za odpowiedź. Zaspokoiłaś moją ciekawość xd.
Najnowsze avatary są świetne, jak wszystkie zrobione przez Ciebie avki. Podoba mi się w nich to, że są takie wyraźne i mają taką cudowną kolorystykę. Kadry również są super.
Zestaw także przypadł mi do gustu. Połączyłaś piękną kolorystykę z fajnym kadrem. Napis ma ładną czcionkę, ciekawe umiejscowienie i świetnie wygląda taki wygięty. Bardzo spodobały mi się czerwone poświaty, które podkreślają piękno tego zestawu. Dostrzegam również inne fajne efekty.
To Twoje kolejne wspaniałe prace. Oby tak dalej, weny :3.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 22-08-2014 00:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-08-2014 17:09
yay, tyle miłych opini, dziękuję wam bardzo serce!
Aż mnie zmotywowaliście do pracy i dziś mam aż 12 avków, rekord mój xD.
Robisz im jakieś "korekty" zanim zaczniesz dodawać koloryzacje itd.?

Chodzi Ci o retusz? Wiesz, czasami, jak jest np pieprzyk czy jakieś plamy na twarzy, to staram się to korygować, bo lubię dbać o szczegóły. Ogólnie, bardzo mi miło czytając wasze opinie :3.

Dziś misz masz, głownie miałbyć z Adamem Levine'm i jeden Klałs xd, ale wyszło jak wyszło. Niektóre lepsze, niektóre gorsze, ale wrzucam wszystko xd.






"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 9 z 12 << < 6 7 8 9 10 11 12 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.