Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  A little touch of heavenly light by rossa  ☙

Strona 7 z 12 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
użytkownik usunięty
Dodane dnia 02-03-2014 15:05
Ostatnia sygnaturka jest bardzo ładna i estetyczna. Tworzy prawdziwą ucztę dla oka, chociaż zawiera parę drobnych niedociągnięć. Napis jest piękny i dobrze umiejscowiony, ale troszkę wtapia się w sygnaturę. Doskonale ukazany został pierwszy plan. Nie widzę tu żadnych brushy/tekstur i bardzo dobrze. Wszelkie tego typu dodatki popsułyby cały urok tej pracy. Sygnatura zawiera jasne i delikatne kolory, całość wspaniale się komponuje. W twoim przypadku nie ma sensu się rozpisywać, gdyż masz naprawdę talent do grafiki i każda twoja praca jest czarująca. Weny ;3!



Edytowane przez Chatta dnia 04-03-2014 19:39
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2014 19:53
Dla tych, którzy nie znają pani na sygnaturze - jeśli mnie oczy nie mylą, to znajduje się na niej Miranda Kerr, modelka. Widzisz Ross, kolejna rzecz, która nas łączy :3. Też ją lubię i zachwyca mnie jej uroda.
Sygnatura zauroczyła mnie swoją delikatnością. Typowo kobieca praca o jasnych kolorach. Delikatność w połączeniu z dobrą intensywnością barw sprawiają, że aż miło patrzeć na ową pracę. Bardzo spodobał mi się napis. Nie tylko jego świetnie pasujący kolor, ale również umiejscowienie i kształt. Chyba nie mogło być lepiej. Cieszy mnie, że nie dałaś żadnych dodatków, gdyż są po prostu zbędne. W przeciwieństwie do Lipcii nie widzę żadnych niedociągnięć. Według mnie praca jest wykonana bardzo starannie i z pełną precyzją. Lubię, gdy dodajesz grafikę z żywymi postaciami, bo wychodzą Ci równie wspaniale jak np. ta z Winxem. Życzę duuużo weny i pomysłów przytul.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Sayuri
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2014 23:53
Jako że Ross poprosiła mnie, abym wstawiła tu jej grafikę, gdyż sama nie może z wiadomych powodów, więc przed Wami...

Zamówienie dla YouStee:





av od Cay
ask ~*~ dA
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-03-2014 12:55
Trzy avy od Rossy. Pierwszy jest mój xD.





Edytowane przez Sophie dnia 08-03-2014 13:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-03-2014 22:09
Zamówienie dla YouSee - styl taki sam, jak w poprzednich pracach z Florą i Bloom, podoba mi się on. Jest w nim coś, co przyciąga mój wzrok. Znowu wszystko dopasowałaś kolorystycznie. Tło dodaje zestawowi harmonii. Dodatki zostały idealnie dobrane pod postać, a napis jest świetnym urozmaiceniem.
Avatary - cud, miód, malina! W avkach najważniejsze są kadry, a te, które wybrałaś są po prostu genialne. Kolorystyka trafia prosto w mój gust, a nasycenie kolorów jest perfekcyjne. Nie mam im nic do zarzucenia, bardzo ładnie Ci wyszły.
Oby tak dalej :3.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-03-2014 21:03
Od ross: Zamowionko dla Lil <3. Ja i anime O.e. Dziękuję za wszystkie komentarze, bardzo się cieszę, że zestawy się podobają <3.







Edytowane przez Ailen dnia 09-03-2014 21:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-03-2014 13:21
Oo. Ross zajęła się anime? Nawet fajnie Ci to wyszło, naprawdę. Fajny png's, aż oczy cieszy xdd. Uu... Napis jest the best, serioo. Nie wiem, co znaczy, ale mniejsza z tym xd. Efekt bardzo mi się podoba. Wygląda jakby był jakiś wybuch za nim, a on jest z tego zadowolony. To mi się podoba.
Avatary są fantastyczne. Świetne koloryzacja i kadry. Fajnie te włosy rozwiewają się blondynce.
Aurora także jest świetna. Świetnie dopasowałaś brushe. Idealnie pasują do mocy czarodziejki. Bardzo podoba mi się png's i jego efekt, jak w kinie 3D po zdjęciu okularów.
Ty kładziesz wzory na napis czy jak, że mają taki fajny efekt?




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Sophie dnia 10-03-2014 19:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-03-2014 19:22
Jakieś dzikie eksperymenty by Rossa XD"
pngs (c) rossattiee <33333




P.S do Smoczej od Lil: Napis oznacza "Gray Fullbuster - Mag Lodu" :3
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-03-2014 21:24
Zamówienie dla Sophie.




(c) rossattiee

Edytowane przez Vivian dnia 10-03-2014 21:25
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-03-2014 15:50
Sposób, by dostać w tempie ekspresowym komentarz od Soph - zrobienie jej zaczepistego zestawu (a wiesz, że ja mam tempo żółwia) xD.
Jezu, co za chaos, ale taki pozytywny. Render (którego chyba dłużej szukałam niż Ty ten zestaw robiłaś xd) wygląda bosko, no ale jakżeby inaczej, Lelouch zawsze wygląda świetnie. Kolorystyka jest mega, efekty też. Tekstura (xD) wygląda fajnie, podoba mi się to, że zestaw jest w takim kosmicznym i innym stylu. Tło kojarzy mi się z jakimś filmem, ale nie pamiętam jakim. Wielkie dzięki za zestaw <3.

Flora ładna. Nieco pusta, ale podoba mi się. Nareszcie widzę Florę w innej koloryzacji niż różowa. Napis fajny, jak zwykle ma dobre efekty.

Zestaw dla Lil również dobry, chociaż render niezbyt mi się podoba (napakowany Pudzianowski xD). Ale wszystko jest dobrze dobrane, najbardziej chyba podoba mi się napis.

Z avatarów wzięłam pierwszego, bo pozostałe niezbyt mi się podobają. Nie chodzi tu o Twój wkład, tylko o kadry. Jakieś dziwne są. Na drugim kobieta kojarzy mi się z żeńskim Posejdonem xD. Kolory mi się podobają, wyostrzenie też. Trzeci jak dla mnie jest taki nijaki, poza tym wydaje mi się taki twardy i nienaturalny. Natomiast pierwszy jest boski. Kadr, kolory - świetne.

Aurora boska, fajny klimat ma, doskonale pasuje do tej postaci. No i napis <3. Podoba mi się tło z prawej strony. Więcej nie piszę, bo mi się nie chce xD.
Jeszcze raz dziękuję ^^.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-03-2014 09:19
Zestaw z Florą jest przepiękny. Posiada on bowiem niezwykłe kolory, które są magiczne. Png's jest cudowny! Napis idealnie pasuje w owej sygnaturze. Jednym słowem - śliczności.
Zaś drugi zestaw jest ładny. Jednak wolę te z Winx'a. Fajowy napis, koloryzacja ciekawa. Hm... nic dodać, nic ująć. Weny życzę.



Edytowane przez Rebecca dnia 16-03-2014 18:42
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-03-2014 18:41
O zestawach z anime powiem tylko tyle, że podoba mi się ich klimat. Tła dodają im mroczności, a napisy zapinają wszystko na ostatni guzik.
Mój komentarz będzie dotyczył głównie pracy z Florą. Mam do niej mieszane uczucia - raz jak na nią patrze, to uważam, że jest cudowna, a innym razem moja opinia się zmienia. Dla mojego oka głównym problemem jest tło. Uważam, że za bardzo odbiega ono kolorystycznie od czarodziejki, co w tym przypadku zbytnio do mnie nie przemawia, chociaż te fioletowe punkty w jakiś sposób je ratują. Jeśli chodzi o plusy, to podoba mi się, że napis nie jest na pierwszy rzut oka wyraźny jak brzytwa. Sprawia to, że sygnatura jest lekko tajemnicza. Png's jest wspaniały, ale moją opinię na jego temat możesz przeczytać w swoim drugim temacie. Dobrałaś świetne dodatki, które jak zwykle pasują.
Życzę duuużo weny przytul.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-03-2014 19:06
Zamówienie dla Sophie jest bardzo ładne. Takie "z innej planety". Fajny tekst xd. Dodatki i tekstury są wspaniałe, takie kosmiczne xd. PNG's jest bardzo fajny. Czcionka napisu też jest bardzo fajna. Weny życzę i czekam na kolejne prace, mam nadzieję, że niedługo się pojawią.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-07-2014 21:44
****************************************************************


Mały eksperyment dla Catty. Przepraszam, że musiałaś tyle czekać. Mam nadzieję, że Ci się spodoba ^^.




Jeżeli zestaw jest za ciemny, to pisz, postaram się rozjaśnić. Mam bardzo jasny monitor i trudno mi dobrze dobrać kolorki ^^.


Ps. teraz widzę, że wokół avatara zrobiła się drobna otoczka, jeżeli bardzo będzie Ci przeszkadzać to ją usunę.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 11-07-2014 21:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Tysia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-07-2014 21:53
Wow. Bardzo mi się podoba ten zestawik ze Stellą. Otoczka też jest fajna. Nie usuwaj! Tu wszystko jest na odpowiednich miejscach i ten napis! Super!
Nie za ciemne, nie za jasne, perfecto. Czekam na kolejne prace!


Wolę osiągać małe suk­ce­sy
uczes­tnicząc w pie­szej wędrówce przez życie,
niż zdo­bywać gwiaz­dy,
za­bierając się czyjąś ra­kietą na gapę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-07-2014 22:00
Patrząc na zestaw ze Stellą trochę jakoś nie mogę uwierzyć, iż jest Twojego autorstwa. Jakoś tak zrobiłaś to innym stylem, niż ten, do którego jestem przyzwyczajona.

Ogólnie zestaw mi się podoba. Jest ładny, przejrzysty i naprawdę miło się na niego patrzy, chociaż miejscami wydawałoby się, iż jest troszeczkę za pusty. Dodałabym coś jeszcze do tła, jakieś brushe czy coś by zapełnić to puste miejsce pod napisem. Albo nawet dodała PNGs drugiej czarodziejki obok. Mimo to nie wygląda to tak źle. Kolory są bardzo fajne, takie ciepłe i aż nie mogę uwierzyć, że u mnie za oknem pada. Wielki plus za PNGsa. Lubię zwykłą transformację, a dodanie jej tutaj było strzałem w dziesiątkę. Dużo osób teraz dodaje prace z Bloomixem lub nowszymi transformacjami, więc taka odmiana bardzo mi pasuje.
Irytują mnie trochę te kropki u góry i na dole, ale bez nich sądzę, że wiałoby trochę pustką. Ogólnie zestaw na plus :D.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 11-07-2014 23:06
Rzeczywiście zestaw jak nie twój :D. Przypomina mi trochę te stare czasy onetowania i Magical-Friends, to właśnie w tym stylu i w tych kolorach królowały grafiki. Ogółem to ładnie, wszystko do siebie pasuje. Myślę, że jaśniejsza/ bardziej żółta obwódka tekstu lepiej by pasowała, ale w zasadzie to jest źle. I tak jak już Suza pisała - duży plusik za PNG'sa. Sikam już tymi wszystkimi Bloomixami i Sirenixami. Kropki właśnie dopełniają całości, bardzo tam pasują.
Wenki.



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 11-07-2014 23:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-07-2014 18:53
Boże, Ross. Zwaliłaś mnie z nóg. To jest cudne. Tak jak dziewczyny twierdzę, że to zestaw w zupełnie innym stylu (przypatruję się wielu grafikom, ale nie zawsze mam odwagę je oceniać). Bardzo podoba mi się napis i Stella. Ładne tło wybrałaś, pasuje ;). Bardzo Ci dziękuję za ten zestaw, od razu zakładam go sobie na profil.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?

Edytowane przez Sophie dnia 12-07-2014 20:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-07-2014 19:21
Dziękuję wam dziewczyny bardzo za opinie ^^. Wiem, że zwykle tworze w innym stylu, ale chciałam zrobić coś bardziej prostego, nieprzesadzonego (w miarę możliwości xD). Potrzebny mi drobny powiew świeżości.
Su, te kropki miały oddawać efekt papieru, gwarantuje Ci, że bez nich zestaw stracił by dużoo :3.
Dzięki Florka, ja mam sentyment do pierwszej przemiany i pierwszego sezonu, nowy Winx już mnie tak nie kręci. A co do zestawów jak z czasów blogowania, to coś w tym musi być, bo Sayuri też dała takie porównanie xD.
Jeszcze raz dzięki ^^.

***
Dziś dwa wolne komplecioszki.








"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 13-07-2014 19:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Tysia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-07-2014 19:36
Super zestawiki. Fajne białe kuleczki, napisy, kolory, tekstury i inne. Wielki plus za transformacje Magic Winx. Szczerze, mam już dość Bloomix'u, a tu taka niespodzianka. Jak dla mnie, to jest zniewalające. Czekam na kolejne prace i życzę weny twórczej!


Wolę osiągać małe suk­ce­sy
uczes­tnicząc w pie­szej wędrówce przez życie,
niż zdo­bywać gwiaz­dy,
za­bierając się czyjąś ra­kietą na gapę.

Edytowane przez Tysia dnia 13-07-2014 19:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 7 z 12 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.