Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,054
 Najnowszy Użytkownik: ~Pocalowacflame


Archiwum
❧  A little touch of heavenly light by rossa  ☙

Strona 1 z 12 1 2 3 4 > >>
AutorA little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2013 14:25
"A little touch of heavenly light" (ang: Maleńka nutka niebiańskiego blasku) - Florence And The Machine - Breath Of Life.
Jak się domyślacie będzie tu mój nowy temat z grafiką. Postanowiłam go założyć, ze względu na problemy ze starym jak również na bałagan, który trudno byłoby mi ogarnąć. Temat przestał być przejrzysty, panuje tam istny chaos. Tu chce zacząć wszystko od początku. Oczywiście, bardzo ciężko rozstać mi się z tamtym tematem. Głównie dlatego, że są tam wszystkie moje prace, które ukazują cały mój progres, jest tam drobna cząstka mnie, gdyż zawsze wkładałam serce w tworzenie każdej pracy. Nazwa tematu nawiązuje do tego, do moich prac, które robię głównie dla Was wszystkich. Tym razem chciałam, aby tytuł był lepszy niż "Moje podpisy". Dość marudzenia, grafa. Wstawiam troszkę grafiki z poprzedniego tematu, żeby nie było bardzo pusto i jedną, wolną Dafne.

Pierwszy zestaw dla Cookie, drugi av. mój, reszta wolna.







"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 06-10-2013 14:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2013 14:48
Ross, wszystko wygląda niesamowicie <3. Kolory są po prostu cudowne. Moja faza na Hermionę/Emmę powraca, dzięki Tobie! Najbardziej podoba mi się zestaw pierwszy, który niestety dopiero teraz zauważyłam, że jest zarezerwowany :c. Biedna ja :c. Cóż tak czy siak jak tylko Cooksa go wykorzysta, to tak nieładnie go sobie ukradnę :D. Doskonale, że nie dodałaś tam żadnych napisów. Psuły by całą pracę, a bez nich to wszystko wygląda niesamowicie. Nie wiem, dlaczego mam takie wrażenie jakby Emma była w 3D. Tak dziwnie sukienka jej się układa XD. Zestaw z Daphne też niczego sobie, aczkolwiek ten PNG's jest paskudny! O wiele ładniej wygląda w serialu. Tak czy siak ona jest piękna, no <3. Z avatarów najbardziej podoba mi się drugi. Wspaniałe kolory oraz kadr. Good job :D.


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 06-10-2013 14:54
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2013 14:51
Witaj, Kochana. Zacznę od tego, że witaj ponownie. Widzę, że odnowiłaś swój kącik. Jestem pod wielkim wrażeniem twojej twórczości, bardzo mi się podobają Twoje tutejsze teraz prace, myślę nad tym by swojego nie wznowić, albo w sumie poprawić wszystko. Bardzo podoba mi się avek środkowy, ma żywą kompozycje, a także podobają mi się te dwa zestawy. Masz u Mnie duży plus! Oby tak dalej uśmiech Czekam na dalsze...

Brak przecinków i spacji to Twój największy problem. Proszę się poprawić.//Sammy



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Samantha dnia 06-10-2013 14:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2013 14:57
Przez te skrzydła zdawało mi się, że Dafnii ma kilka par rąk XD"

No cóż, ale lepiej przejdźmy do prac. Mi się wszystko podoba. Kolory, kadry, dobranie tekstur. Nie rozumiem, jak W. może się to nie podobać XD" Forever podziwiałam Twoją grafikę i zastanawiałam się, jak tak w ogóle można. Co do avków, to nawet z tą taką "fakturą" czy czymś tam, o czym wspominałaś w swoim dawnym temacie, wyglądają cudownie.
ŻYCZĘ DUŻO WENY C:




48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2013 15:05
Ross, Twoje prace są piękne, więc jeżeli można zrób dla mnie zestaw taki jak Twój pierwszy, zarezerwowany dla Cookie uśmiech.
Rób dalej, a będziesz mistrzem pięcioboju uśmiech :D.

DŁUUŻEJ NA PRZYSZŁOŚĆ.//Sam


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Samantha dnia 06-10-2013 15:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2013 15:16
No, no, pierwszy zestaw to po prostu miazga. Tło jest świetnie rozmyte, przez co wzrok skupia się na Emmie. Kolorystyka? Niczego jej nie brakuje, nie jest ani za mocna, ani za mdła. Trafiłaś z nią w dziesiątkę, a wszystko genialnie się komponuje. U Daphne, jak dla mnie, nie pasuje tło. Widziałabym tam jakieś w kolorze, który został użyty w jej transformacji. Avatar został bardzo dobrze wykadrowany i w nim nie mam się czego czepiać. Pozostałe avki są bardzo ciekawe. Nie wiem, jaki efekt w nich zastosowałaś, ale tło bardzo je urozmaica. Podoba mi się w nich kolorystyka i nasycenie.
No cóż, będę tęsknić za "moimi podpisami", ale nowy temat to dobry pomysł. Byleby tu były prace tak świetne jak tam, a nawet lepsze. Powodzenia przytul!


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2013 15:41
KLEPIĘ ZESTAW Z DAPHNE. Zaraz edit.



Emma - wszystko jest bardzo dobrze dobrane. Kadr, koloryzacja, nawet to rozmycie mi nie przeszkadza. Podoba mi się ten zestaw. Zestaw z "Dafni" wygląda cudownie. Ten PNG's, chociaż to fanart, wygląda świetnie. O tle już nawet nie wspomnę, bo wygląda pięknie. O avkach powiem to samo, co o zestawie z Emmą - świetna koloryzacja, doskonale wybrane kadry. I co ma się tu nie podobać panu W., ja się pytam?! Tak czy inaczej, życzę Ci dużo weny i pomysłów~


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2013 17:11
Oooch ross! Jak ja się cieszę, Na twoim miejscu pewnie zrobiłabym to samo, chociaż faktycznie trochę szkoda tamtego tematu. Tym się nie przejmuj, jestem pewna, że w tym temacie na pewno dobijemy 1700 wyświetleń i iluś tam komentarzy xD. Co do grafy, jestem tego samego zdania co zawsze. Zestawem z Emmą podbiłaś moje serducho ,<3. Jest boski. Szczególnie kadr, i efekt przypominający 3D. Zestaw z Daphne, jest również tak samo piękny, tylko że kadr mi się nie podoba. Reszta avkow jest boska i nie mam nic do zarzucenia.


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2013 18:48
Ile ludu O.o. Bardzi wam dziewczymy dziękuje <3. Bardzo mi to schlebia i naprawdę jest miło. Kadr z Dafne jest straszny, ale lepszego niestety nie znalazłam XD. Tło trochę też mogłam dać inne kolory, ale kit już. Cieszę się, że wam się podobają. Postaram się szybciutko coś dodać <3.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2013 18:55
Oh, rossa, jak zwykle cudnie :3. W zestawie dla Cookie strasznie podoba mi się kolorystyka. Kolorki są takie soczyste :3 Kadr też mi się podoba. W drugiej dostawie z avatarami najbardziej podoba mi się kadr na avku zaklepanym przez Ciebie :3. Na pierwszym kadr mi się niezbyt podoba, ale to kwestia gustu. Co nie zmienia faktu, że koloryzacja jest świetna. Trzeci też jest ładny. Kadr fajny, koloryzacja jeszcze lepsza :3. Ahh, zestaw z Daphne jest genialny :3... Eh, żałuję, że klepnąć nie zdążyłam :3. Z niecierpliwością czekam, aż dodasz coś nowego~!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2013 20:32
Dzięki Lili <przytul>.

Tutaj dwa komplecioszki. Pierwszy z pierwszeństwem dla Krzysia, drugi dla Nelki lub Suzan. Kadr był taki sobie, miał dziwne kolory, więc nie było co tu wyciągać, pierwszy wyszedł lepiej.






"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2013 20:37
Pierwszy wygląda zdecydowanie lepiej. Kadr jest fajnie obrócony, ciekawe ujęcie. Podoba mi się koloryzacja, którą tutaj zastosowałaś. Wygląda znakomicie. Na drugim zestawie nie przemawia do mnie kadr, a ten efekt (z podwojeniem konturów czy czegoś takiego) niezbyt przypadł mi do gustu. Tekstury ostatecznie mogą być. Weny życzę~


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2013 20:39
Ojoj, jak zwykle genialnie :3. Pierwszy mi się bardzo podoba. Kadr rewelacyjny, kolorystyka też. Podoba mi się efekt rozmycia przy krawędziach. Drugi mi się niezbyt podoba pod względem kadru, ale wszystkie efekty są świetne. Mogłabyś zrobić mi zestawik z Daphne w Sirenixie :3? Hehe, bo tamten już klepnięty xD.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2013 20:43
Ailen napisał/a:
Pierwszy wygląda zdecydowanie lepiej. Kadr jest fajnie obrócony, ciekawe ujęcie. Podoba mi się koloryzacja, którą tutaj zastosowałaś. Wygląda znakomicie. Na drugim zestawie nie przemawia do mnie kadr, a ten efekt (z podwojeniem konturów czy czegoś takiego) niezbyt przypadł mi do gustu. Tekstury ostatecznie mogą być. Weny życzę~


Dzięki Ailen! Wg mnie też pierwszy jest znacznie lepszy. Kolory są wg mnie lepsze, podoba mi się ta biel i lekki chłód. W drugim właśnie kadr od początku mi się niezbyt podobał, nie wiem czemu go użyłam. A rozmycie mi się podoba, ostatnio mam na niego małą fazę, więc przez jakiś czas jeszcze gościć będzie :3.

Lil, jasne zrobię :3. Dzięki za opinię, postaram się nie brać kadrów na siłę następnym razem :3. No i cieszę się, że pierwszy też Ci się podoba :3.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 06-10-2013 20:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2013 21:20
Zestaw z Emmą dla Cookie po prostu rządzi ^^. Boskie kolorki, piękny kadr. Jak na razie najbardziej mi się podoba. Nie ma żadnych nieciekawych szumów, zestaw doskonały.
U Daphne czegoś mi brakuje. Czuję pewien niedosyt. Niby wszystko jest w porządku, ale zestaw średnio do mnie trafia. Avki z Emmą są za bardzo wyostrzone, ale kolorystyka jest piękna. Najlepszy av to ten, który sobie wzięłaś. Z najnowszej dostawy lepszy jest pierwszy zestaw. Przyjemnie się na niego patrzy. Świetny kadr, kolorki również. Emma wyszła... dziwnie xD. Nie pasują zastosowane przez Cb efekty (czy co to tam jest), wyglądają trochę sztucznie.
Hahahah, składam zamówienie na zestaw z Emmą (nalot na biedną kobietę) xD. Jak chcesz, to możesz zrobić sam avatar, to już zależy od Ciebie.
Weny życzę <3.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-10-2013 15:51
Dziękuje Ci Soph <3. Avki nie są przewyostrzone, wydaje mi się, że są normalne, może to indywidualna kwestia monitora? W każdym razie u mnie jest dobrze. Co do Dafne, to masz rację, ja też czuje pewien niedosyt, trochą paciaja taka. Rozmiar też niekoniecznie pasuje.

No dobrz, wrzucam teraz, bo znów przestaną mi się jako tako podobać. Z Hermą chciało pare osób, tak więc zestawy z pierwszeństwem dla Sophie, Su i Emi . Za ostatni av przepraszam, ale musiałam docinać z sygnatury z sygnatury.






"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 07-10-2013 15:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-10-2013 16:08
Dobra, piszę posta, bo znowu nie zdążę. A więc tak. Zestawy jak zawsze cudowne. Dawno nie oceniałam Twoich prac. W ogóle dawno nic nie oceniałam, ale do rzeczy. Pierwsze prace świetne. Zestaw z Daphne ma świetnie dopasowane kolory. Druga dostawa. Pierwszy zestaw - o wiele lepszy. Kolory są dobrze dopasowane, efekty idealne. Nic dodać, nic ująć. Natomiast ten z Emmą nie przypadł mi do gustu. Wreszcie najnowsza dostawa. Od razu biorę pierwszy zestaw. Najbardziej mi się podoba z tych trzech, które dodałaś, choć reszta wcale nie jest zła. Kocham Cię za te kolory.



Edytowane przez Sophie dnia 07-10-2013 20:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-10-2013 16:21
Ross, jak ty to robisz *_*?! Wszystkie zestawy i avatary jakie robisz są rewelacyjne! Te kolory, kadry, ach, chciałabym mieć taki talent :3. Pierwszy jest najlepszy. Ten kadr, kolory... Cieszę się, że nie dałaś tam żadnego zbędnego napisu, bo to by zepsuło cały efekt. Drugi też mi się bardzo podoba, jest taki naturalny. Nie ma zbędnych efektów, no i wiadomo - genialne kolory. Trzeci podoba mi się najmniej pod względem kadru. Wszystkie kolory, efekty i napis są okej. Dostawa na 6, ross :3.
Nie mogę się doczekać tego zestawiku z Daphne :3.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-10-2013 16:57
Bioooręęęę. Tylko który??? Dobra, trzeci. Zaraz edit xd.
Ustawię go sobie po tym zestawie, bo Sam robiła go mi na zamówienie, a nie chcę marnować jej czasu.

Uff, zdążyłam xD. Hm, może te wyostrzanie to faktycznie kwestia monitora mojego laptopa, bo na komórce jest w porządku xDD.
Z najnowszej dostawy najmniej podoba mi się pierwszy zestaw, ale oczywiście też jest bardzo dobry. O.o, mam ten kadr gdzieś na dysku. Trzeci jest najlepszy, taki... spokojny? Nie wiem, jak to nazwać. Jest czysty, sprawia wrażenie takie gładkiego (Boże, co ja piszę xdd). Napis pasuje. Drugi również bardzo mi się podoba, dobrze, że nie ma żadnego napisu. Tylko psułby efekt. Emma ma trochę dziwną minę, ale ona ma tak prawie zawsze xd.



Edytowane przez Sophie dnia 07-10-2013 20:25
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A little touch of heavenly light by rossa
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-10-2013 19:41
No i się spóźniłam. Wszystko mi zabrali, ja to mam szczęście ._.

Zaczynając od pierwszych dwóch zestawów. Jeżeli chodzi o kadry to nie podoba mi się ani jeden, ani drugi. Czarnowłosa sprawia wrażenie o wiele starszej i przez tę koloryzacje(texturę, czy co to tam jest) mam wrażenie jakby miała zmarszczki, co z jednej strony mnie śmieszy, a z drugiej irytuje. Kolory są naprawdę dobre. Mogę przyznać, iż są bardzo dobre, naprawdę. Nie wiem jak Ty to robisz, że ciągle mam wrażenie jakbym patrzyła na obraz 3D. Czy można wiedzieć czego używasz, żeby uzyskać taki efekt? Oczywiście uszanuję to jeżeli nie zdradzisz mi swojego sekretu, każdy ma takie swoje "coś" co go odróżnia od innych w tworzeniu grafiki.
Jeżeli chodzi o Emmę. Kadr naprawdę beznadziejny. Samo wykonanie nie jest złe, aczkolwiek tak jak już wspomniałam kadr wybrany okropnie. Nie cierpię tej właśnie sesji Watson, dlatego pewnie aż tak bardzo mnie to kuje. Może wyglądało by to lepiej, gdybyś w lewym rogu coś dodała. Wydaję się takie puste.
Kolejna partia grafiki i kolejne moje woow. Zacznę od końca i od razu powiem, iż trzeci zestaw zwalił mnie z nóg. Jest cuudowny <3. Po prostu genialny, najlepszy ze wszystkich. Szkoda tylko, że się spóźniłam i mojego faworyta zabrała mi Sophie. Foszek :c. Ale powróćmy do zestawów. Kolory są bombowe! Takie jasne, delikatne zupełnie inne od wszystkich. Ogólnie ta praca wydaje się tak "odstawać" od reszty, ponieważ nie ma takiego zamazania. Przynajmniej tak mi się wydaje. Napis. Tak, w końcu napis. Pasuje świetnie <3. Czcionka doskonale dobrana(tak btw. to można wiedzieć, co to za czcionki?) plus efekt, który dodaje jeszcze większego piękna pracy. Zakochałam się *-*. Naprawdę świetna praca <3. Dwie poprzednie też niczego sobie, aczkolwiek nie podoba mi się tutaj koloryzacja. Strasznie blado jest, przynajmniej jak dla mnie. No i czegoś mi brakuje. Tak, napisów :D.
Czekam na kolejne prace <3333333333333.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 12 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.