Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,054
 Najnowszy Użytkownik: ~Pocalowacflame


Archiwum
❧  A drop of inspiration.  ☙

Strona 5 z 7 << < 2 3 4 5 6 7 >
AutorRE: A drop of inspiration.
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-05-2014 14:00
Jestem (jak zawsze) w ogrodzie botanicznym xdd. Wpierw chcę Ci tutaj podziękować za brushe i powiedzieć, że masz fantastyczną grafikę i moja ocena będzie w pełni pozytywna.
Zestaw z Florą - szczęka mi opadła! Cudo, cudo i jeszcze raz cudo! Mimo że zwykle jestem przeciwna takim zestawom, gdzie tego wszystkiego jest multum, to tu mnie coś przyciąga. Świetny png's (sama go używam xd). Napis i w ogóle te brushe dopełniają całość. Bardzo dobrze, że zrobiłaś tą przezroczystość, wygląda to bardzo fajnie. Ogólnie zestawowi daje 10/10 i jest bardzo estetyczny.
Kolejny zestaw z Florą - od zawsze go podziwiałam i chciałam się o nim wypowiedzieć, ale nigdy nie wiedziałam, jak się za to zabrać. Słitaśna sygnatura! Zaraz będzie moja, muszę ją mieć. Mogę ją ustawić w profilu szeroki uśmiech? Brushe są takie fajne, nadają się i dopełniają sygę. Dzieło (bo inaczej nazwać tego nie mogę) jest dopracowane i estetyczne. No, wszystko mi się tutaj podoba! Nie jest napchany. Zestaw 10/10.
Kolejny zestaw z Florą - coś odmiennego, ale równie pięknego. Tutaj pokazujesz, że potrafisz robić wieloma stylami. Napis (chyba nawet brushe) przepięknie się komponuje. Kadr jest w sam raz. Oceniam na 10/10.
Chyba masz jakąś fazę na Florkę, co nie xd?
Kolejny zestaw - PODOBA MI SIĘ I TO JESZCZE JAK! Cudo, cudo i jeszcze raz BOSKIE xd. Ta szarość idealnie się komponuje i dodaje charyzmy oraz pazurka tej pracy. Png's jest jednym z moich ulubionych. Te kółeczka są sweet.
Kolejny zestaw - czy Ty kiedyś zrobiłaś brzydką grafikę? Zawsze jest piękna. Podoba mi się, no. Supcio są te brushe.
Avatary - fajniusie. Najładniejsze to: 1, 3, 4, 6, choć wszystkie mają w sobie to "coś". Piękna koloryzacja.
Podsumowując - oceniam Cię już jako profesjonalistkę, to widać. Twoja grafika jest coraz bardziej dopracowana i estetyczniejsza. Jesteś wspaniałą graficzką. Nom, mam chrapkę na jakiegoś ava, ale najpierw ponoszę ten od Ciebie zestaw, bo jeszcze muszę (znaczy nie muszę, ale pasuje) ponosić od Sophie i Dżo, ale ten zestaw jest piękny. Zaraz go założę. Wracając do avków, to mam nadzieję, że dogadamy się ze Stell mruga. Życzę Ci dużo weny, kochana całus.

P.S.: Dorobisz ava do tej sygy?



Edytowane przez Lilla dnia 29-05-2014 17:55
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A drop of inspiration.
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-06-2014 17:27
Dzięki Reb <33.

Zestawy dla Stell:






Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A drop of inspiration.
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-06-2014 17:35
Jull, szkarbie <33. Dziękuję Ci za te piękne zestawy serceserce. Ten z Musą już nosiłam, a ten ze Stellą założę jak już ponoszę ten od Justy. Oba zestawy bardzo mi się podobają. Chociaż chyba muszę przyznać, że wolę zestaw z Musą, ale ze Stellą jest równie piękny. Podobają mi się napisy, tak samo jak zastosowane brushe. Kolory również są niczego sobie. Naprawdę, bardzo Ci dziękuję Julls, za te zestawy! Weny życzę przytul.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 07-06-2014 17:37
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A drop of inspiration.
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-06-2014 13:29
Dzięki szkrabie <3.








Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A drop of inspiration.
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-06-2014 16:46
Oba zestawy szalenie mi się podobają. Ten ze Stellą jest świetny, dobrze dopasowane napisy, które komponują się z tłem. PNG's fajny i nie mam chyba nic do zarzucenia temu zestawowi.Z kolei ten z Bloom jeszcze bardziej mi się podoba! Nie wiem jak Ty to robisz, ale zawsze tworzysz cudowną grafikę. Świetny PNG's i napisy.Czekam na kolejne pracę i życzę weny! mruga.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A drop of inspiration.
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-06-2014 18:25
Jull <33333. Zestawy są super całus. Ten ze Stellą jest świetny, miałam już go ustawionego, ale nie na WB, na innej stronie. Bardzo podobają mi się w nim brushe i koloryzacja. Brush z napisem "Stella" jest fajny, choć nie przepadam za napisami z tej "serii". Mimo to, zestaw jest udany. Praca z Bloom - jak widzisz, mam ustawiony tenże zestaw. Cudo <3. Podobają mi się brushe, napis, koloryzacja i te kółka. Wszystko bardzo ładnie się komponuje. Robisz ogromne postępy, oby tak dalej <3. Czekam na więcej. Weny, Julluś przytul.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Lilla dnia 13-06-2014 19:35
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A drop of inspiration.
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-06-2014 17:35
Dziękuję dziewczyny <3.

Jeden zestaw dzisiaj:


Styl (c) Anja.


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A drop of inspiration.
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-06-2014 17:51
Przeglądam tak Twoją galerie i jestem zachwycona. Bardzo mi się podoba styl, jakiego używasz w tej grafice. Podobają mi się również koloryzacje. Zestawy są naprawdę piękne. Bardzo dobrze dobierasz textury, brushe. W każdej pracy jest ich pełno, ale nie jest napchane na siłę. A efekt końcowy jest wspaniały. Flora wyszła bardzo dobrze. Dobrze ułożony PNG's i ogólnie dobra koncepcja na zestaw. Jeśli nie jest zajęty, to chętnie bym go porwała. Weny ^^.


(c) rossattiee

Edytowane przez Sophie dnia 20-06-2014 20:32
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A drop of inspiration.
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 20-06-2014 18:15
Dżul, jesteś kolejną osobą, która w tak krótkim czasie zrobiła tak ogromne postępy. Patrząc na to co było wcześniej, a co jest teraz mogę szczerze powiedzieć, że jestem zachwycona. Obecnie umiesz doskonale dobierać kolorystykę tła do PNG'sów i tworzyć ciepłe koloryzacje, które uwielbiam //sama lubię używać takich kolorów//. Nie nawalasz za dużo brushy i tekstur (nie wiem co dokładnie używasz) - że tak to ujmie masz "wyczucie smaku", które sama chciałabym posiadać, bo dopasowanie odpowiednich tekstur jest dla mnie udręką. Na koniec dodam, że zdecydowanie bardziej podoba mi się grafika z Winxem niż z postaciami realnymi. Dużo weny życzę!


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A drop of inspiration.
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-06-2014 12:12
Dziewczyny, podczas czytania waszych opinii, przekonałam się bardzo czyjeś słowa mogą poprawić humor i sprawić radość w serduszku serce. Baaardzo, bardzo Wam dziękuję! Potrójne serduszko dla was <333 całus. Chciałabym powiedzieć coś więcej, ale nie potrafię ( wzruszenie xD).

Dziś klasycznie jeden zestawik ( dla Stell).



That's all for me ;3.


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A drop of inspiration.
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-06-2014 12:25
Jull, ja Ci to już nie raz mówiłam <33. Robisz świetną grafikę, skarbie <33 serce. Zestaw z Florą jest absolutnie cudowny i się w nim zakochałam <33. Takie ciepłe, fajne kolory, świetne dodatki. Wszystko idealnie pasuje <3. Teraz zestaw z Musą. Kolejne idealne cudo, które mam już ustawione. Świetny serce. Bardzo podobają mi się kolory i dodatki. Fajne tło i PNG'sy świetnie pasują. Jestem zachwycona <33. Dziękuję, skarbie przytul. Życzę weny i czekam na więcej.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 21-06-2014 12:35
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A drop of inspiration.
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-06-2014 18:17
Oooo, Jull. Muszę Ci powiedzieć, że zrobiłaś ogromne postępy w dziedzinie grafiki. Bardzo się cieszę. Poza tym to dawno mnie tutaj mnie było i muszę nadrobić ten stracony czas, długi wykład będzie, ale myślę, że to dobrze.
Grafika z dnia 07.06.2014.
Stella jest fantastyczna, lecz jednak coś mi tutaj brakuje. Zestaw podsiada prześliczne kółeczka, ale pamiętaj, aby za długo nie ciągnąć tego samego, bo potrafi to znudzić. Na razie nic mnie nie nudzi. Wracając do zestawu. Brushe mi bardzo pasują, bo większość z nich sama używam. Wtopienie png'sa to dobry pomysł. Zestaw z Musą jest piękny. Wszystko pasuje. Wybrałaś świetny png's, który w Twoim wykonaniu wygląda fenomenalnie, poważnie. Brushe są w sam raz, lecz te kółka się rozmazują.

Grafika z dnia 11.06.2014.
Zestaw ze Stellą jest przepiękny. Kolory są ciepłe i oddają miły nastrój. Png's jest dobrze dobrany do tekstury. Brushe są super, nie przyczepię się, bo wszystko jest pięknie dostosowane. Jeszcze raz muszę Ci powiedzieć, że kolory mnie powaliły, są tak idealnie dobrane, że... naprawdę. Zestaw z Bloom też mi sie podoba, lecz odrobinkę mniej. Chyba z tego powodu, że już wymiotuje Bloomą mellow, ale do rzeczy. Zestaw oddaje ciepło wewnętrzne xdd. Te kółka są rozmazane i może trochę szpecą prace. Napisy są spoczko. Brushe pasują.

Grafika z dnia 20.06.2014.
Zestaw ładny jest, ale... chyba zaczyna mnie nudzić ten styl. Jest piękny, ale wiesz... Dzieło wygląda bardzo atrakcyjnie i przykuwa uwagę. Podobają mi się kolory, ale chyba jednak za różowo na tym zestawie xd. Napisy są nawet dobre, tylko szkoda, że ich nie widać. Znaczy widać, ale jakbyś napisała inną czcionką.

Grafika z dnia 21.06.2014.
Zestaw z Musą jest cudowny, fantastyczny. Tylko w avku nie podoba mi się ten kwadrat. Koloryzacja jest piękna. Jak ty ją robisz? Proszę napisz mi na PW, błagam! Brushe są boskie, a napisy genialne.

Weny.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A drop of inspiration.
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-06-2014 15:45
Dzięki dziewczyny <3.
Reb, koloryzacje to moja tajemnica zawodowa ( wiem, wredna jestem xD) niegrzeczny. Powiem tylko tyle, że robię je wyłącznie w PhotoScape.

Kolejne badziewia ^^:







Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A drop of inspiration.
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-06-2014 16:11
Widzę, że koleżanka po fachu. Również używam Skejpa.
Wracając do tematu... zestawy bardzo mi się podobają. Szczególną uwagę zwraca Bloom w Sirenixie. Świetna kompozycja kolorystyczna, niespotykanie skomponowana z oryginalną pod względem barw wersją png'sa. Nie mogę się napatrzeć na ten zestaw.
W zestawie z Enchantixem podobają mi się warstwy tekstur i ten ciepły efekt sepii po lewej stronie. Przy ostatnim zestawie doczepię się tego, iż ucięłaś napisy. Tego osobiście nie lubię, gdyż trochę to psuje efekt końcowy.
Ogólnie robisz bardzo zacne zestawy. Życzę weny! Dziękuję za credita przy zestawie z Florą.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A drop of inspiration.
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-06-2014 11:26
Nie ma tu mojego posta, nie wierzę xd.
Bardzo fajna ta praca z Bloom. Świetne kolory, PNG'sy oraz dodatki. Naprawdę udany. Zestaw z Bloom w Enchantix'ie fajnie wygląda. To połączenie czarno białego kadru fajnie wygląda. Brushe wyglądają nieźle. Jeśli chodzi o ostatnią sygnaturkę wyszła fajnie, ma takie ciepłe kolorki, które rzucają się w oczy. Napisy są fajnie, brushe także. Naprawdę zrobiłaś duże postępy w grafice. Oby tak dalej. Weny, Jull całus.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A drop of inspiration.
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-06-2014 22:17
Dziękuję, Anju <3. Ogromnie dziękuję całus. Tobie też, Stell serce. Mieć takich ludzi w okół siebie to naprawdę fantastyczne uczucie. Potraficie sprawić, że dzień, który jest cały na ''nie chcę mi się'' staje się odwrotny. Serduszko dla was <3.

Wolny zestaw:




Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A drop of inspiration.
~Tysia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-06-2014 22:42
Przejrzałam wszystkie twoje zestawy (jestem tu pierwszy raz). Robisz to cudownie, wszystko mi się podoba. Masz swoja oryginalną inspiracje (jak to brzmi). Wspaniale łączysz barwy, efekty, napisy no i resztę. Muszę ci powiedzieć dziewczyno, że masz talent. Czekam na kolejne prace. Życzę duuuużo weny :D.


Wolę osiągać małe suk­ce­sy
uczes­tnicząc w pie­szej wędrówce przez życie,
niż zdo­bywać gwiaz­dy,
za­bierając się czyjąś ra­kietą na gapę.

Edytowane przez YouStee dnia 29-06-2014 23:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A drop of inspiration.
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-06-2014 23:09
No cóż, nie znam zbytnio twojego stylu wykonania prac, gdyż nawet jakbym spoglądała poprzednie twoje twory, to i tak by mi się nie wyświetlały, więc ocenię tylko ostatnie dzieło. Jak dla mnie pierwszym pozytywnym odczuciem, jakie można tu spotkać, to ciekawe dodanie efektów specjalnych, dzięki którym twój zestaw nie jest zbytnio taki sam w sobie pusty, a przy okazji daje więcej jej uroku i to Ci się naprawdę udało. Na oklaski zasługują również bardzo ciekawe zastosowanie kolorków oraz sam ogólny pomysł na nią. Wszystko byłoby wprost wspaniałe, gdyby nie czcionka. Jak tak sobie pomyślę, to nawet w sumie mogłaby tu pasować, jednakże nie trafiłaś zbytnio z jej kolorem no i rodzajem, nie wiem czemu, ale to mi się nie podoba i mam na myśli tylko ten koło skrzydeł Stelli i ten na dole na lewej stronie, wydaje mi się według mnie taka zbytnio zwyczajna i w ogóle niezbyt zaawansowana jak na twoje efekty graficzne, ale ten na linii, która swoją drogą jest super jest wprost wyjątkowy, gdyż wtapia się bardzo z pracą. Od razu, jak spojrzałam na twój jeden zestaw, to przyszła mi myśl, że się z tym chyba urodziłaś i masz do tego talent, a ja życzę Ci mimo świetnych technik oraz wielkich efektów mistrzowskich jeszcze większego potencjału, no i jeszcze większych złowień na kadry, no i co tu jeszcze powiedzieć, oprócz tego, co napisałam, życzę sporej dawki weny i miłego mordowania się z programem, oczywiście w pozytywny sposób się wie.



Credit: Justa <3
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A drop of inspiration.
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2014 14:53
Dzięki <3.

Wolny zestaw.



Credit za PNG'sa dla MishAir z dA.



Kolejne beznadziejne pracki...
( Wszystkie wolne, bez klepania). Nikt pewnie nawet nie skoma :C.










Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A drop of inspiration.
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2014 15:01
Julliusz mój <333. Zestaw z Florą w Mythix'ie to mistrzostwo. Śliczna praca. Głównie plus za świetne kolory. Może go kiedyś ustawię ;>. Zestaw z Musą w Belevix'ie fajnie wypadł, chociaż jakieś takie ciemne kolorki ;<. Ale ogólnie wszystko pasuje i jest świetnie. Te brushe fajnie wyglądają. Jeśli chodzi o avki to niektóre są fajne, a niektóre mniej. Biorę sobie av z Daphne. Fajne te kropki po lewej stronie avów, dopełniają pracę. Podobają mi się koloryzacje. Weny, kochana! Czekam na więcej!


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 5 z 7 << < 2 3 4 5 6 7 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.